Offtopic

Ami egyik témához sem kapcsolódik, avagy itt nyugodtan írhatsz mindenről kötetlenül.

Fogyasztasz valamilyen dohányterméket? :D

- Nem, soha nem próbáltam.
10
22%
- Próbáltam, de nem szoktam rá.
17
38%
- Füstölök, mint a gyárkémény
11
24%
- Alkalmanként rágyújtok
7
16%
 
Szavazatok száma: 45
Avatar
krosz31
Jugador del Barça
Hozzászólások: 147
Csatlakozott: 2010.11.04. 13:08:01
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2018.06.05. 22:27:54

https://index.hu/gazdasag/2018/06/05/72 ... korhatart/" target="_blank


Ehhez mit szóltok? :shock: :shock:

Tudom, hogy csak elmélkedés stb, de szerintem ez túlzás...ha lehetne én tuti csökkenteném 50-re, hogy az ember még élni is tudjon , már a 65-t is soknak tartom és értem is , hogy elkerülhetetlen lesz de azért ez lesokkolt...
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10090
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2018.05.26. 16:47:36

Nero. írta:Akkor lépjen le, ha úgy érzi más bika jobban megtudná csinálni, de házasság közben ez gusztustalan, pláne egymás után kétszer fél éves szünettel úgy hogy megbeszélték hogy megpróbálják újra. Mondjuk madárnak tartom azokat a férfiakat akik nem szakítanak azonnal az elso megcsalás után.
+1. Ha egyszer igény volt a másik félben a félrelépésre, az előbb-utóbb úgy is újból igény lesz. Nem tetszik valami, nyissa ki a száját és mondja meg.
Ha meg valaki inkább megcsalja, mert nincs annyi benne hogy megmondja a másiknak egyenesen hogy probléma van a kapcsolatban, és vagy oldják meg a problémát vagy szakítsanak, annak nem érdemes a továbbiakban bizalmat szavazni, mert előbb-utóbb úgy is megteszi, cserébe még ha furdalja is a lelkiismerete, akkor sem fogja újból bevallani mert tudja hogy mi lesz belőle.

Véleményem szerint már ha a folyamatos vágy felmerül a másikban arra hogy másokkal legyen, és csak azért nem teszi meg más illetőkkel a dolgot "mert pasim/csajom van", ott már elég nagy problémák vannak amiket meg kell oldani, feltéve ha boldog akar lenni a 2 fél és nem csak egy értelmetlen korlátozásnak akarja megélni a kapcsolatot.
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2018.05.26. 14:56:02

LG írta:
Szóval nagy a sötétség mindkét nemnél. De nem csodálkozom. Pl. a mostani fiataloknak ki mutat pozitív példát? A 30-40 éves generáció biztos nem, mert már náluk is ugyanúgy félre ment ez a dolog annak idején. A romokban lévő oktatásra szintén nem lehet számítani. Ami filmeken, tv műsorokon és a közösségi médián keresztül eljut hozzájuk, csak tovább ront a helyzeten. (
Egyik mondhatni "példaképem" DiCaprio, aki mindenkit megdug, aki mozog, mégsem lennék képes megcsalni a barátnőmet, mert a pofán leszakadna ha utána találkoznék vele és megkéne csókolnom és jópofizni továbbra is vele.
Szerintem a szülői nevelés számít nagyon sokat, meg, hogy valakinek van-e lelke, amiről szerintem senki sem tehet, csak saját maga.
Igen, voltam olyan szituációban ahol megfektethettem volna dögös csajokat, nem tettem, lehet az aktus közben elbőgtem volna magam, hogy mekkora egy trágyadomb vagyok :D
De ez már tényeg egy másvilág, elfogadtam, ebből meg nem kérek.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21099
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2018.05.26. 12:41:35

elképesztő sötétség van a magyar nők fejében a párkapcsolatokat illetően. ezt eddig is tudtam, de ezek mindig csak megerősítenek.
valami nagyon félrement náluk, főleg ebben a megcsalás témában.
Sajnos a férfiakat sem kell félteni, legalábbis egy jelentős részüket. Nagyon sokan gondolják azt, hogy férfiként nekik joguk van a félrelépésre a nőkkel ellentétben. Ismertem egy fickót (szerencsére ma már kívül esik az ismeretségi körömön [-o< ), aki házas volt, de gátlástalanul bepróbálkozott minden útjába akadó nőnél (a pletykák szerint fiatalkorúaknál is), hol több, hol kevesebb sikerrel járt. De volt pofája azt mondani, hogy ha a felesége megcsalná, agyonverné. :roll:

Szóval nagy a sötétség mindkét nemnél. De nem csodálkozom. Pl. a mostani fiataloknak ki mutat pozitív példát? A 30-40 éves generáció biztos nem, mert már náluk is ugyanúgy félre ment ez a dolog annak idején. A romokban lévő oktatásra szintén nem lehet számítani. Ami filmeken, tv műsorokon és a közösségi médián keresztül eljut hozzájuk, csak tovább ront a helyzeten.

Ami pedig egyszerre vicces és nagyon szomorú, hogy papíron konzervatív kormányunk van, amelytől azt várhatnánk, hogy legalább megpróbál rendet tenni a fejekben a párkapcsolatokkal és a házasággal kapcsolatban, aztán láthatjuk, hogy gyakorlatban ebből mi valósul meg. :lol: :(
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2018.05.26. 10:12:18

MQuCsabi írta:Nem értek vele egyet egyáltalán, de sajnos ez folyik.

És ezt magyarázzák utána azzal, hogy "nem akartalak megbántani" :D :D

Na, de lassan visszakanyarodunk oda, hogy a nők szemétládák, az meg nem jó. :D
Ja, náluk van az összes p... ... :mrgreen:
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2018.05.26. 07:32:48

Nem értek vele egyet egyáltalán, de sajnos ez folyik.

És ezt magyarázzák utána azzal, hogy "nem akartalak megbántani" :D :D

Na, de lassan visszakanyarodunk oda, hogy a nők szemétládák, az meg nem jó. :D
Kép
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15415
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2018.05.26. 02:53:47

LG írta:
zola8787 írta: Ezt egy férjes nő írta Tusup oldalára, csak így itt hagyom.
Gusztustalan egy némber lehet. (Kár, hogy nincs hányós szmájli)
én is végigböngésztem a kommenteket, elképesztő sötétség van a magyar nők fejében a párkapcsolatokat illetően. ezt eddig is tudtam, de ezek mindig csak megerősítenek.
valami nagyon félrement náluk, főleg ebben a megcsalás témában.

ha valami nem tetszik egy kapcsolatban két dolog van.
1. Kinyitod a szád, mi a probléma? ha nem tudjátok megoldani akkor tipli.
2. Egyből tipli.

Aztán mehet a kefélés, meg a cédáskodás.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21099
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2018.05.26. 00:53:26

zola8787 írta:"A házasság egy papír, se nem szent se nem sèrthetetlen. A házasság egy soha vèget nem èrő meló. A jó hazasság/kapcsolat alapja, hogy mindkèt fêl belerakja magát, dolgozik èrte, odafigyel, gesztusokat ad, elmondja mire van szüksège, ugyanakkor szabadságot ad stb stb. Egy kapcsolat ott kezdődik, ahol a tündèrmesèk vègetèrnek. A boldogan èlnek verzio így hangzik : ès èletük vègèig szerettèk egymást ès minden nap tettek azèrt, hogy boldogok legyenek.
Katinka féltekúrt. Ja. Mert valami olyat kapott, amit a hazasságában nem. Amit shane nem adott meg neki. Ennyi. Se több, se kevesebb. A megcsaltak nem áldozatok, a megcsalók nem ördögi lènyek (egèszsèges embereknèl). Szimplán emberek. Ennyi"

Ezt egy férjes nő írta Tusup oldalára, csak így itt hagyom.
Gusztustalan egy némber lehet. (Kár, hogy nincs hányós szmájli)
Petr
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2144
Csatlakozott: 2013.10.31. 15:46:41
Tartózkodási hely: Az ország legszebb városának a legszebb utcája

2018.05.25. 21:59:06

MQuCsabi írta:Egyértelmű. Valszeg tök labilis az emberünk. De itt is mindig kettőn áll a vásár. Köztudott az is, hogy legtöbbször akkor lép le valski, ha már fix új helye van. Nők meg pláne. Addig pedig marad a megcsalás. Tisztelet a kivételnek.
Akkor mivel is értesz egyet? :D Vagy ezt el kellene fogadni? Az idézet pont arról szól, hogy ez normális és utal rá, hogy elfogadható lépés. Szerintem nagyon nem.

Szánalmasnak tartom, hogy valaki képtelen egyenes gerinccel véget vetni egy kapcsolatnak és ezt a módot választja. Ha pedig nem szeretne véget vetni, akkor azért, mert kihasználja a párját. Erre nálam nincs mentség és ez minden, csak nem elfogadható.
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2018.05.25. 21:46:04

Egyértelmű. Valszeg tök labilis az emberünk. De itt is mindig kettőn áll a vásár. Köztudott az is, hogy legtöbbször akkor lép le valski, ha már fix új helye van. Nők meg pláne. Addig pedig marad a megcsalás. Tisztelet a kivételnek.
Kép
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2018.05.25. 21:37:02

Akkor lépjen le, ha úgy érzi más bika jobban megtudná csinálni, de házasság közben ez gusztustalan, pláne egymás után kétszer fél éves szünettel úgy hogy megbeszélték hogy megpróbálják újra. Mondjuk madárnak tartom azokat a férfiakat akik nem szakítanak azonnal az elso megcsalás után.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2018.05.25. 20:49:41

Teljesen egyetértek. Pont ezért nem kéne tasupnak sem ovodásként viselkednie és posztolgstni, hogy ő midnent megtett. El kell fogadni, elmult a tiz év.
Kép
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2018.05.25. 19:51:29

"A házasság egy papír, se nem szent se nem sèrthetetlen. A házasság egy soha vèget nem èrő meló. A jó hazasság/kapcsolat alapja, hogy mindkèt fêl belerakja magát, dolgozik èrte, odafigyel, gesztusokat ad, elmondja mire van szüksège, ugyanakkor szabadságot ad stb stb. Egy kapcsolat ott kezdődik, ahol a tündèrmesèk vègetèrnek. A boldogan èlnek verzio így hangzik : ès èletük vègèig szerettèk egymást ès minden nap tettek azèrt, hogy boldogok legyenek.
Katinka féltekúrt. Ja. Mert valami olyat kapott, amit a hazasságában nem. Amit shane nem adott meg neki. Ennyi. Se több, se kevesebb. A megcsaltak nem áldozatok, a megcsalók nem ördögi lènyek (egèszsèges embereknèl). Szimplán emberek. Ennyi"

Ezt egy férjes nő írta Tusup oldalára, csak így itt hagyom.
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2018.05.25. 11:26:23

Attól elvonatkoztatva, hogy látszik, mindkettő milyen szellemi és érzelmi szinten van, hogy fb-n posztolgatnak, stb stb.

Azért bejön egy olyan komolyabb dolog is, hogy mi lesz a jogokkal? Itt egy dollár millios vahy milliárdos üzletről is szó lesz és ez nagyon eémérgesítheti a helyzetet. Negyven éves korukig fognak pereskedni.

Innen Katinka nagyon sokkal egyébként sem tudna feljebb kerülni, tehát mindenképp meg fogja kapni, hogy na látod, Kecsöp miatt voltál csak sikeres.... ő bukik nagyobbat valószínűleg, még, ha nem is biztos, hogy ez mélyen megérintené.
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2018.05.25. 09:47:25

igen, vicc, hogy még ezek után is (már ha igaz) mindenhol, mindenki tusupot szidja...bár én már olyat is olvastam, hogy shane túrt először félre....

444 best of: az iron lady tetkóból meg majd csinált iron maident :lol:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6627
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2018.05.25. 09:34:04

MatsMessi írta:Az emberek 95 százaléka kb. istennőként tekint Katinkára, és Tusup-ot szídják.
Azért Katinka sportteljesítménye tényleg elképesztő, és sokan kb. csak eddig látnak.

De hallani róla, hogy Ő sem egy észlény, Tusup meg egy idegbeteg vadállat, szóval tényleg nem értem minek kell velük foglalkozni állandóan. Majd a következő világversenyen kiderül, hogy mennyit ér Katinka egyedül, amíg Magyarországot képviseli, addig szurkolok neki, amúgy meg nem érdekel már ez a cirkusz amit leművelnek.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
MatsMessi
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 362
Csatlakozott: 2015.05.24. 12:31:37

2018.05.25. 09:23:43

Nero. írta:http://m.nemzetisport.hu/uszas/uszas-ka ... up-2637463

Hogy egy klasszikust idézzek: “Minden nővel vigyázzanak mert mindegyik egy teleb****** betyár k*****. Nincs kivétel.”

Bár engem nem még nem csaltak meg, mélységesen egyutt érzek a csókával. Nélküle ez a nő egy átlagos úszó lenne a sok közül.
Hasonló a véleményem nekem is az ügyről. Megnéztem facebook-on az emberek véleményét, nagy csalódás volt. Az emberek 95 százaléka kb. istennőként tekint Katinkára, és Tusup-ot szídják.
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3905
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2018.05.25. 05:25:09

Nero. írta:http://m.nemzetisport.hu/uszas/uszas-ka ... up-2637463

Hogy egy klasszikust idézzek: “Minden nővel vigyázzanak mert mindegyik egy teleb****** betyár k*****. Nincs kivétel.”

Bár engem nem még nem csaltak meg, mélységesen egyutt érzek a csókával. Nélküle ez a nő egy átlagos úszó lenne a sok közül.
Én inkább csak röhögök rajta, elképesztően szánalmas ez a végtelenre nyújtott szappanopera, ahogyan a magánéletük minden pillanatát a nyilvánosság elé terítik. Külön hab a tortán, hogy egy valamikor magas színvonalú, régi patinás, ma már csak a nevet viselő sportnapilap, Pogácsás Gyuri előadásában hozza elsőként le ezt a hírt.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2018.05.25. 01:23:48

http://m.nemzetisport.hu/uszas/uszas-ka ... up-2637463" target="_blank

Hogy egy klasszikust idézzek: “Minden nővel vigyázzanak mert mindegyik egy teleb****** betyár k*****. Nincs kivétel.”

Bár engem nem még nem csaltak meg, mélységesen egyutt érzek a csókával. Nélküle ez a nő egy átlagos úszó lenne a sok közül.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2018.05.24. 13:27:57

Portfolion volt roluk egy cikk, hogy épp most tedzi dollár milliárdossá az alapitoit a cég, mert anno megtakaritásukkal, örökségükkel szálltak be. Most meg tőzsdére mennek.
Kép
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7852
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2018.05.24. 12:46:46

Gauchomester írta:
Fecooo írta:Tudom, írtad a Sony-kat preferálod, de ha egyszer megtapasztalod, milyen a Xiaomi, elfelejted előbbit ;)
Kösz a tippet, az normális dolog, hogy fenntartásaim vannak az újonnan piacra kerülő gyártókkal szemben? Vagy ez tényleg csak addig tart, míg az ember ki nem próbálja őket?
Régebben tök normális volt, mert akkor még csak feljövőben voltak az ún. "noname" gyártók, de a Xiaomi az nem noname, az egyik legjobb márkává nőtte ki magát megbízható cuccokkal ;)

A Redmi note 4-et "már" egy éve használom és nem tervezem még lecserélni, csak max a 6. szériára :D
Avatar
Gauchomester
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1400
Csatlakozott: 2006.04.19. 14:02:27
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

2018.05.24. 11:54:12

Fecooo írta:Tudom, írtad a Sony-kat preferálod, de ha egyszer megtapasztalod, milyen a Xiaomi, elfelejted előbbit ;)
Kösz a tippet, az normális dolog, hogy fenntartásaim vannak az újonnan piacra kerülő gyártókkal szemben? Vagy ez tényleg csak addig tart, míg az ember ki nem próbálja őket?
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2018.05.23. 14:55:37

Esőben majd használod a Hummert. Ezt meg beteszed a garázsba... ;)
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2018.05.23. 12:12:55

mazda 3/6-ról én is csak jót hallok, az egyetlen bajuk állítólag, hogy elég korán hajlamosak itt-ott (küszöb, sárhányó, alváz) rozsdásodni.... :?
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6721
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2018.05.23. 11:45:50

Veb,

nekem volt/van (csak nem használom) Mazda 6-osom, 10 éves, de gyönyörű autó kívül-belül. Semmi baja ezeknek, kivéve egy dolgot, az pedig a részecskeszűrő, ami jó pár álmatlan éjszakát tud okozni. Nem tudom hány éveset akarsz, de ennek érdemes utánanézni. Nálam ki van iktatva a részecskeszűrő, magyarul ugyanúgy pöfékeli ki a hátul a füstöt, mint a többi dízel, se semmivel sem jobban. Vagy olyat kell venni, ahol már ki van iktatva, vagy azzal kell kezdeni, nekem 90 ezerért csinálták meg asszem, nyilván feketén, de Mazda szerviz, ellenben hivatalosan ezt nem szabad megtenni.

Most Passatot használok, álom az az autó. Nekem volt 2-es Golfom, Polom, meg most a Passat, soha, semmi bajom nem volt velük, szó szerint zeró, agyonhasználtam őket, az ablaktörlő lapátot nem kellett kicserélni a kötelező dolgokon túl. Mondhat nekem bárki bármit, ár-értek arányban, alkatrész árban, szervizben nálam a VW a legjobb.

Legközelebb viszont C vagy E osztályú Mercit fogok venni, egyre jobban tetszenek, nem fogom megúszni :)
Válasz küldése