Zenék

Ami egyik témához sem kapcsolódik, avagy itt nyugodtan írhatsz mindenről kötetlenül.
Avatar
balboa7
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1091
Csatlakozott: 2004.10.08. 16:32:03
Tartózkodási hely: BP

2005.09.06. 21:49:33

Saviola írta:Mc Dc vs Gőz :?:
...az "It's rite freestyle battle" -ön, a Gőzzel nyomta a srác...a Gőz csak plussz körbe 4-4 soros szövegekbe tudta csak lenyomni! :shock:
...itt letölthető, bár gyenge minőség! :cry:
Visca el BARCA!Visca el BARCA!Visca el BARCA!
Kép
Avatar
balboa7
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1091
Csatlakozott: 2004.10.08. 16:32:03
Tartózkodási hely: BP

2005.09.06. 21:45:07

Charlie írta:http://hore.uw.hu/
C.
...a D12-es póló mindent elárul!!! 8)
... :lol: :lol: :lol: ...
...jah, minnyááá Saláta a gongba!!! 8)
...a vendégkönyvbe szidják, mint a bokrot :lol: :lol: :lol:
Visca el BARCA!Visca el BARCA!Visca el BARCA!
Kép
Avatar
Saviola
Júdás 2, az áruló
Hozzászólások: 4961
Csatlakozott: 2004.10.08. 20:00:31
Tartózkodási hely: Tolna

2005.09.06. 21:44:54

balboa7 írta:
Saviola írta:Balboa kene nyitni egy rap topicot ha a modik nem tépik le az arcomat érte! :roll: :oops:
...jah, nekem még nem szóltak!!! :lol:
...Charlie!!!...káromkodni tud a csávó! :lol: :lol: :lol:
...de MC DC vs Gőz -nél maradok!!! 8)
Mc Dc vs Gőz? :?:
,,Azt hitted, hogy mi történt."
Avatar
Saviola
Júdás 2, az áruló
Hozzászólások: 4961
Csatlakozott: 2004.10.08. 20:00:31
Tartózkodási hely: Tolna

2005.09.06. 21:44:04

Dehogynem csak aszittem gaz,hogy itt rapposkodunk,da ha nem akkor zsir 8)

Kihagytam még Bankost a listabol..szuppper 8)
,,Azt hitted, hogy mi történt."
Avatar
Enrique
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10124
Csatlakozott: 2004.10.08. 07:05:05
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2005.09.06. 21:42:13

Saviola írta:Balboa kene nyitni egy rap topicot ha a modik nem tépik le az arcomat érte! :roll: :oops:
Ez a topic nem elég? :D
Avatar
balboa7
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1091
Csatlakozott: 2004.10.08. 16:32:03
Tartózkodási hely: BP

2005.09.06. 21:41:26

Saviola írta:Balboa kene nyitni egy rap topicot ha a modik nem tépik le az arcomat érte! :roll: :oops:
...jah, nekem még nem szóltak!!! :lol:
...Charlie!!!...káromkodni tud a csávó! :lol: :lol: :lol:
...de MC DC vs Gőz -nél maradok!!! 8)
Visca el BARCA!Visca el BARCA!Visca el BARCA!
Kép
Avatar
balboa7
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1091
Csatlakozott: 2004.10.08. 16:32:03
Tartózkodási hely: BP

2005.09.06. 21:39:20

Morminho írta:a hip-hop.hu-ról nem lehet letölteni csak meghallgatni a zenéket???
...körülményes! :lol:
...keresd meg azt a mappát ami tárolja az internetes cuccokat...ha explorer-ed van akkor: Eszközök--->Internetbeállítás--->Általános fül---> középen Beállítások--->Fájlok megtekintése....itt BIN fájl-t keress...ezt kimásolod onnan és tod utána hallgatni!
Visca el BARCA!Visca el BARCA!Visca el BARCA!
Kép
Avatar
Saviola
Júdás 2, az áruló
Hozzászólások: 4961
Csatlakozott: 2004.10.08. 20:00:31
Tartózkodási hely: Tolna

2005.09.06. 21:37:47

Balboa kene nyitni egy rap topicot ha a modik nem tépik le az arcomat érte! :roll: :oops:
,,Azt hitted, hogy mi történt."
Avatar
Saviola
Júdás 2, az áruló
Hozzászólások: 4961
Csatlakozott: 2004.10.08. 20:00:31
Tartózkodási hely: Tolna

2005.09.06. 21:36:55

Charlie írta:http://rapidshare.de/files/4800752/hore.wav.html

Ez a jó zene :D balboa értékeld 8)

Honalp hozzá,Vendégkönyvet ajánlom :D

http://hore.uw.hu/
C.
Ezt a humortopicba lecci :roll: :twisted: Ez a gyerek a szanalom csucspontja..
,,Azt hitted, hogy mi történt."
Avatar
Saviola
Júdás 2, az áruló
Hozzászólások: 4961
Csatlakozott: 2004.10.08. 20:00:31
Tartózkodási hely: Tolna

2005.09.06. 21:35:53

balboa7 írta:...Saviola!
..hát Deegora a Connection-ön belül gondoltam, de igaz, remélem tol valami újat, most hogy hazatért wales-ből!
...én annyira nem szeretem Bobacrome-ot, Akkezdet-et pedig én is hallgatom :wink:
...ARTos-ról annyit, hogy amit a BeatSupport-on tol a "Sok mindent tudsz"-ban, az nekem bőven elég! :lol:
...hát, igen...külföld, nálam is egyértelmű Nas, 2Pac.. 8)
...Fanka sztem meg nagyon életszagú szövegeket ír... :roll:
...jah, és Maszkúra Erdélyből!...hát a legrííílebb arc!...lakodalmas,rock és rap zene!...meg ami a hazátlan balladájába művelnek??? - a legjobb! :lol:
"Eládó kiádó most a rímem!" :lol: :lol:
,,Azt hitted, hogy mi történt."
Avatar
Charlie
Öreg Harcos
Hozzászólások: 6901
Csatlakozott: 2004.10.08. 11:13:39
Tartózkodási hely: East Side

2005.09.06. 21:34:18

http://rapidshare.de/files/4800752/hore.wav.html

Ez a jó zene :D balboa értékeld 8)

Honalp hozzá,Vendégkönyvet ajánlom :D

http://hore.uw.hu/
C.
Morminho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2486
Csatlakozott: 2005.04.27. 20:41:13

2005.09.06. 21:34:07

a hip-hop.hu-ról nem lehet letölteni csak meghallgatni a zenéket???
"Nekünk nem az számit,hogy mi kik vagyunk...Hanem hogy játsszunk szenvedéllyel... És nem az számit, hogy mi van a mezünk hátulján, hanem az, hogy mi van a mez elején... Ami a mez elején van név sokkal fontosabb, mint ami a hátulján van..."
Avatar
balboa7
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1091
Csatlakozott: 2004.10.08. 16:32:03
Tartózkodási hely: BP

2005.09.06. 21:29:51

...Saviola!
..hát Deegora a Connection-ön belül gondoltam, de igaz, remélem tol valami újat, most hogy hazatért wales-ből!
...én annyira nem szeretem Bobacrome-ot, Akkezdet-et pedig én is hallgatom :wink:
...ARTos-ról annyit, hogy amit a BeatSupport-on tol a "Sok mindent tudsz"-ban, az nekem bőven elég! :lol:
...hát, igen...külföld, nálam is egyértelmű Nas, 2Pac.. 8)
...Fanka sztem meg nagyon életszagú szövegeket ír... :roll:
...jah, és Maszkúra Erdélyből!...hát a legrííílebb arc!...lakodalmas,rock és rap zene!...meg ami a hazátlan balladájába művelnek??? - a legjobb! :lol:
Visca el BARCA!Visca el BARCA!Visca el BARCA!
Kép
Avatar
Saviola
Júdás 2, az áruló
Hozzászólások: 4961
Csatlakozott: 2004.10.08. 20:00:31
Tartózkodási hely: Tolna

2005.09.06. 21:23:59

Morminho írta:a Hősöktől hallottam pár számot,pl Holtpont... az nem rosz
www.hosok.hu/letoltesek/zene/bootleg/hosok_angyal.mp3
www.hosok.hu/letoltesek/zene/bootleg/hosok_pixa_rmx.mp3
...Fankadeli:
a Veletek című számmal robbant be a köztudatba. Már majdnem aláírt egy nagyobb lemezcéghez, de hála az égnek nem tette. Kiadót alapított, Night Child néven, ami a magyar underground egyik legnagyobb kiadója itt olvashat többet róla, aki akar!...Fankához annyit, hogy a Minden kincsem című lemezhez képest, az Isten hozott...ördög vihet című cumó, sokkal érettebb egyveleg...sztem... :roll:
...esetleg valaki más hallotta??? :oops:
Halotta hát..érettebbnek éretebb ez így van..vannak rajta jo szamok,de azert .. :)
,,Azt hitted, hogy mi történt."
Avatar
balboa7
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1091
Csatlakozott: 2004.10.08. 16:32:03
Tartózkodási hely: BP

2005.09.06. 21:22:42

Morminho írta:Remélem igazad van és télleg lesz új SBM lemez...
...ezt ő nyilatkozta még a nyáron! :lol:
Morminho írta:a Hősöktől hallottam pár számot,pl Holtpont... az nem rosz
www.hosok.hu/letoltesek/zene/bootleg/hosok_angyal.mp3
www.hosok.hu/letoltesek/zene/bootleg/hosok_pixa_rmx.mp3
...Fankadeli:
a Veletek című számmal robbant be a köztudatba. Már majdnem aláírt egy nagyobb lemezcéghez, de hála az égnek nem tette. Kiadót alapított, Night Child néven, ami a magyar underground egyik legnagyobb kiadója itt olvashat többet róla, aki akar!...Fankához annyit, hogy a Minden kincsem című lemezhez képest, az Isten hozott...ördög vihet című cumó, sokkal érettebb egyveleg...sztem... :roll:
...esetleg valaki más hallotta??? :oops:
A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára balboa7 2005.09.06. 21:33:59-kor.
Visca el BARCA!Visca el BARCA!Visca el BARCA!
Kép
Avatar
Saviola
Júdás 2, az áruló
Hozzászólások: 4961
Csatlakozott: 2004.10.08. 20:00:31
Tartózkodási hely: Tolna

2005.09.06. 21:22:32

balboa7 írta:
Taibi írta:Ez igen, tényleg jó szám...!
Kár, hogy kevés ilyet hallani....
...nagyon sok ilyet lehet hallani, magyar előadásban... :shock:
...ha van lehetőséged rá, és tetszenek az ilyen jellegű, életszerű muzsikák, akkor leírok pár saját kedvencet, akiktől hasonló jellegű zenét lehet hallani...
...Fankadeli - Isten hozott...ördög vihet (a legjobb lemez amit én MO-n belül valaha is hallottam :shock: , Feenoocchiz (már felbomlott, de megmaradt számai mind kedvencek, Siska Feenoocchi (az előbbi produkcióból kivált emberke, akit meg kell hallgatni és magával ragad a SiskaMánia) :lol: , MC Gőz (az egyik legjobb hazai MC), ARTosCsaba (mind alapok, mind szöveg terén odaüt), Hősök (ezt sokan ismerhetik, és az egyik legjobb rapcsapat MO-n), Connections v Chump'yanz (aki szereti a partysabb, ragásabb zenét, a rappel keverve annak kötelező), Testament Rec (aki pl szereti DMX-et annak kötelező meghallgatni TM-et a csoportosulásból), na meg a fiatalok, Beta Cafgut Nabis mind 16-17 évesek, de nagyon tudják mit csinálnak :shock: ...nekem ők a kedvenceim! 8)
...Ganxsta-ról meg annyit, hogy emberileg aaz egyik legjobb TV-s arc, de amit a zenében elkövet az egy kalap .... mint rapzene :roll: ...már minősíti őket, hogy hogy sikerült elkészíteniük az első lemezüket, aki nem tudná az kicsit járjon utána és garantálom megfog lepődni... :shock:
...a Telepcsicskája, meg a magyar hős -ről, nem mondok semmit mer bannolnak! :evil:
...de azt látom, hogy SubBass Szabit sokan szeretik, azoknak mondom, hogy ő is ott hagyott a lemezcéges társulással, és önerőből hamarosan jön az új lemeze, aminek az első maxija a "Nem vagyok ideges" címmel jelenik meg... 8)
...Aki még AC-n nőtt fel, azoknak annyit hogy 9-én jelenik meg az új album, amit már előrendelni lehet a hiphop.hu -n, és az új klipp pedig az AC honlapról elérhető... 8)
...meg még azt hozzáfűzném, hogy yo reklámmal a legnagyobb szarok is elathatóak, lásd: pákó, 50 cent, majka, dope, győzike....(bocs ha valakit megsértettem vele!) :oops:
...na "csak" ennyit szerettem volna! :roll:
Ehez még hozzáfűzném Deego-t ,aki hatalmas zenét csinál,Akkezdet Phiai (M.O. legjobb rapcsapat sztem..),Bobacrome vmint az egesz Waacum Airs,

TM és a Testament Rec nagyon durva rappet nyomat,azt ne a kezdők halgassák:)(ugy beszelek mintha mar miota durva rappos lennék :lol: :lol: )

Mc Gőz(jo zenet tol),Fankadeli(egy két szama talán..,Artos Cs.(laza kis zene laza kis rappereknek) még tanulhatnak rapp terén :D

Chumpyazn,Knight Ryders,Connection zuzos rapp kis ragával keverve..

Külföldön:Ol Dirty Bastard,Nas,2 Pac ,Dirty Red , Romániából:B.U.G. Maffia,(<-- legjobb roman rapcsapat)

Hát kb ennyi ami most eszembe jutott.. :roll: 8)

Subbass uj albumanak nagyon örülök,jol tolta,az elso albuma szenzácio a masodik mar poposabb sajna...
,,Azt hitted, hogy mi történt."
Colin
Capitá del Barça
Hozzászólások: 834
Csatlakozott: 2005.04.10. 20:04:13
Tartózkodási hely: Debrecen

2005.09.06. 21:15:33

http://rapidshare.de/files/2599172/01-f ... y.mp3.html Sztem ezt a zenét is nagggyon érdemes letöltenetek mert nagyon ütős... Remélem tetszeni fog! Hősök legjobb száma a honfoglalók sztem...
REAL MADRID C. DE F.
Morminho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2486
Csatlakozott: 2005.04.27. 20:41:13

2005.09.06. 21:04:38

Remélem igazad van és télleg lesz új SBM lemez.. a Hősöktől hallottam pár számot,pl Holtpont... az nem rosz. MC Gőz meg nagyon durva, pár számát halottam. Fankadeli-t én is szeretem, az első lemeze (minden kincsem) meg is volt csak aztán windows újratelepítés... most próbálom leszedni DC-ről de nem nagyon megy... :cry: De a Minden kincsem volt a második híresebb száma, utána az Éjszaka, de előtt volt egy nagyon jó száma... mi is annak a címe??? még a legelső amivel berobbant a köztudatba???
"Nekünk nem az számit,hogy mi kik vagyunk...Hanem hogy játsszunk szenvedéllyel... És nem az számit, hogy mi van a mezünk hátulján, hanem az, hogy mi van a mez elején... Ami a mez elején van név sokkal fontosabb, mint ami a hátulján van..."
Avatar
balboa7
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1091
Csatlakozott: 2004.10.08. 16:32:03
Tartózkodási hely: BP

2005.09.06. 20:58:14

Taibi írta:Ez igen, tényleg jó szám...!
Kár, hogy kevés ilyet hallani....
...nagyon sok ilyet lehet hallani, magyar előadásban... :shock:
...ha van lehetőséged rá, és tetszenek az ilyen jellegű, életszerű muzsikák, akkor leírok pár saját kedvencet, akiktől hasonló jellegű zenét lehet hallani...
...Fankadeli - Isten hozott...ördög vihet (a legjobb lemez amit én MO-n belül valaha is hallottam :shock: , Feenoocchiz (már felbomlott, de megmaradt számai mind kedvencek, Siska Feenoocchi (az előbbi produkcióból kivált emberke, akit meg kell hallgatni és magával ragad a SiskaMánia) :lol: , MC Gőz (az egyik legjobb hazai MC), ARTosCsaba (mind alapok, mind szöveg terén odaüt), Hősök (ezt sokan ismerhetik, és az egyik legjobb rapcsapat MO-n), Connections v Chump'yanz (aki szereti a partysabb, ragásabb zenét, a rappel keverve annak kötelező), Testament Rec (aki pl szereti DMX-et annak kötelező meghallgatni TM-et a csoportosulásból), na meg a fiatalok, Beta Cafgut Nabis mind 16-17 évesek, de nagyon tudják mit csinálnak :shock: ...nekem ők a kedvenceim! 8)
...Ganxsta-ról meg annyit, hogy emberileg aaz egyik legjobb TV-s arc, de amit a zenében elkövet az egy kalap .... mint rapzene :roll: ...már minősíti őket, hogy hogy sikerült elkészíteniük az első lemezüket, aki nem tudná az kicsit járjon utána és garantálom megfog lepődni... :shock:
...a Telepcsicskája, meg a magyar hős -ről, nem mondok semmit mer bannolnak! :evil:
...de azt látom, hogy SubBass Szabit sokan szeretik, azoknak mondom, hogy ő is ott hagyott a lemezcéges társulással, és önerőből hamarosan jön az új lemeze, aminek az első maxija a "Nem vagyok ideges" címmel jelenik meg... 8)
...Aki még AC-n nőtt fel, azoknak annyit hogy 9-én jelenik meg az új album, amit már előrendelni lehet a hiphop.hu -n, és az új klipp pedig az AC honlapról elérhető... 8)
...meg még azt hozzáfűzném, hogy yo reklámmal a legnagyobb szarok is elathatóak, lásd: pákó, 50 cent, majka, dope, győzike....(bocs ha valakit megsértettem vele!) :oops:
...na "csak" ennyit szerettem volna! :roll:
Visca el BARCA!Visca el BARCA!Visca el BARCA!
Kép
Barcelonafan
Capitá del Barça
Hozzászólások: 573
Csatlakozott: 2005.04.23. 16:32:16
Tartózkodási hely: Vác
Kapcsolat:

2005.09.06. 20:29:37

Morminho írta:hamár a dalszövegeknél tartunk
http://rapidshare.de/files/4797633/Sub_ ... a.MP3.html

nem a számot kell nézni (nekem pl az is teccik) hanem a szöveget... tanulságos...
Ez nagyon király szám régóta szeretm!
De Ganxsta Zolee a király azt bírom, nem játszam meg magát, bár kicsit adja a hülyét de nem olyany mutatja
Váci Reménység SE
Morminho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2486
Csatlakozott: 2005.04.27. 20:41:13

2005.09.06. 19:58:39

hamár a dalszövegeknél tartunk
http://rapidshare.de/files/4797633/Sub_ ... a.MP3.html

nem a számot kell nézni (nekem pl az is teccik) hanem a szöveget... tanulságos...
"Nekünk nem az számit,hogy mi kik vagyunk...Hanem hogy játsszunk szenvedéllyel... És nem az számit, hogy mi van a mezünk hátulján, hanem az, hogy mi van a mez elején... Ami a mez elején van név sokkal fontosabb, mint ami a hátulján van..."
Avatar
Taibi
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 1194
Csatlakozott: 2004.11.03. 19:52:08

2005.09.06. 12:36:07

balboa7 írta:...itt egy kis magyar zene...
...annyit fűznék hozzá, hogy a nem rapkedvelő ismerőseimnek is igen tetszett ez a szám, a szövege, érzésvállalása, őszintesége miatt!
...Fankadeli - Ezt most...
Ez igen, tényleg jó szám...!
Kár, hogy kevés ilyet hallani....
Sajnos most azok a "jó rapperek", akik egy valóságshowban vagy egy sztárboxban vagy esetleg egy kibeszélőshowban szerepeltek..., mert őket lehet eladni..
Pedig szerintem Majka, Dopeman és társaik eléggé szánalmasak...

Itthonról nekem is hiányoznak SubbBass szövegei...
Talán még itthonról Ganxta Zoli számai tetszenek.

Külföldről említettétek sokan 50Cent-et..., nekem nem tetszenek sem számai, sem az ember stílusa....
The Game....az albumát a napokban hallgattam meg, és egész jó szerintem.
Eminem....a régi számai nagyon tetszettek, a mostaniakat már nem hallgatom meg...
A kedvencem a Cypress Hill...a zenéjük hangulata nagyon király, főleg az utolsó albumé... Csak ajánlani tudom!
Kép
antiimperialista
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3356
Csatlakozott: 2004.11.24. 10:28:44
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2005.09.06. 11:52:59

A magyar hip-hop életről meg egy régebbi szám jutott az eszembe: Árral szemben - Neked a divat mondja meg, hogy ki vagy. Nagyon jó!

Még valami: Pink Floyd, Dire Straits, Deep Purple, Creedence Clearwater Revival, Doors - ismerősek? Ezek igazán régiek, de alapzenék, érdemes őket hallgatni.
antiimperialista
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3356
Csatlakozott: 2004.11.24. 10:28:44
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2005.09.06. 11:46:31

Furcsa, hogy többen is írtátok 50 Centről, hogy gyenge. Szerintem most ő a legjobb, legalábbis amiket ismerek tőle, azok nagyon jók. The Game-ről semmit nem tudok, csak a Hate it or love it-et ismerem tőle, az hatalmas zene, de abban is benne van 50 Cent. Én úgy tudom, hogy ő indította el a srácot. 50 Centnek az interjúi tetszenek nagyon, ütős beszólásai vannak.

Írtatok Sub Bassről is, én vele már nem annyira foglalkozom, viszont nagy Animal Cannibals rajongó voltam (még anno tizenévesen). Hát velük már nem nagyon lehet találkozni.

Egyébként a kedvenc zenéim az amerikai popzenék, az Amerikai Pite 1,2,3 sountrackjeiről lehet tájékozódni, ha valakit érdekel. Szerintem érdemes meghallgatni. Ha előadókat kellene kiemelni, akkor a Foo Fighterst, Third Eye Blindot, Phenix TX-et mondanám, tőlük albumom is van. Ja, és nagyon igényes a Matchbox 20 (az énekesük Rob Thomas, biztos ismeritek az aktuális slágerét).
Amit még nagyon szeretek, az a nagyjából a 80-as éveket átfogó rockzene: Kiss, Van Halen, Def Leppard, Twisted Sisters!!!!
Avatar
balboa7
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1091
Csatlakozott: 2004.10.08. 16:32:03
Tartózkodási hely: BP

2005.09.05. 21:46:57

...itt egy kis magyar zene...
...annyit fűznék hozzá, hogy a nem rapkedvelő ismerőseimnek is igen tetszett ez a szám, a szövege, érzésvállalása, őszintesége miatt!
...Fankadeli - Ezt most...
Visca el BARCA!Visca el BARCA!Visca el BARCA!
Kép
Válasz küldése