Mozi & Filmek

Ami egyik témához sem kapcsolódik, avagy itt nyugodtan írhatsz mindenről kötetlenül.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.05.23. 21:41:52

Aki vágyik egy jó kis akció-thrillerre, az nézze meg a Deja vu-t. Ha még esetleg nem látta. Most néztem meg, nagyon ütős. Denzel Washington a főszereplő, Tony Scott rendezte.
8,5/10 nálam.

Arra meg külön kíváncsi lennék, hogy a film első felében látott dolgok mennyire lehetnek valósak, szerintem simán, sőt... :)
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2785
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2017.05.19. 22:23:59

csababarca írta:Fassbender és McBride értékelhető, a többi NULA, barátokközt-jóbirosszbi szinten játszanak.
Szerintem Katherine Waterston is jót alakít, bár a karaktere (az övé sem) nem volt egy iq fighter.
Ezért a három színészért, a gyönyörű látványért és a hentelésért szerintem megérte moziban nézni.

Fura egyébként, hogy a hasonló jellegű filmekben mindig egyesével hullanak az emberek. De ha belegondoltok, ha mindig együtt marad a csoport, és egyszerre pusztul ki mindenki, úgy elég rövid filmek lennének a műfajban :lol:

Ezzel nem védeni akarom, tényleg van benne pár baromság, néhol felnevettem - holott nem viccnek szánták a jelenetet, gyanítom -, de el tudtam vonatkoztatni a logikátlanságoktól, és én élveztem a filmet, mert azért inkább nagyobb részt üt, mint nem.
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15435
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2017.05.19. 21:48:33

Azért ad ki magából Hollywood elég jó filmeket, de a kereslet nem azok iránt van. De a jó, értékes filmek most is bőven megvannak.

Na az Alien nem az, ez egy borzalmasan gyenge film volt.

A karakterek gyökérsége felháborító, értem hogy pusztulniuk kell, de hogy mind azért hal meg, mert iq negatívak, az kabaré. Pláne, hogy elvielg úgy ilyen ostobák, hogy értelmesnek kéne lenniök, mert csak egy űrhajó legénysége, vagy ilyen olyan orvos,mérnök, kutató, szóval kéne lenni logikának a fejekben. De semmi.
Kevés filmre mondom azt, hogy bánom, hogy moziban néztem, de ez azok közé tartozik.

Fassbender és McBride értékelhető, a többi NULA, barátokközt-jóbirosszbi szinten játszanak.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5167
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2017.05.19. 21:31:19

You Were Never Really Here clip
áá gyerekek, új Phoenix filmből egy részlet. hát milyen badass már 8) :D a napokban lesz a bemutatója cannesban.
Kép
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2017.05.19. 00:37:58

Én...Nagyon felemás érzéseim vannak.

Kezdenék egy általános dologgal. Hollywood a legötlettelenebb korszakát éli az utóbbi 30 évben, de lehet a fennállása óta. Kezdődött ez a képregényfilmekkel. 80-as évek ostoba képregényadaptációi után Hollwood meglátta azt, hogy technológiailag már meg lehet valósítani őket látványosan. A kezdeti próbálkozások, az első Pókember a az első Hulk, a Fenegyerek bár mind borzalmasan rossz film volt hozták a kasszát. Aztán jött a csúcspont. Beszállt a Disney, akinek annyi pénze van, hogy országot tudna venni és megkezdték az univerzumépítést. Újra bootolták az egészet. (10 éven belül a harmadik Pókembernél járunk...) a Paramount ezt megirigyelve szintén óriási lóvéval beszállt a saját franchiseával, a sony is hírtelen eldöntötte, hogy filmet csinál. És megjött a Hasbro nesze nektek Tramnsformers és G.I. Joe . megtalálták a megfelelő zsoldost ami aki minden vackot leforgat ha adnak neki hozzá pénzt. Most az arcunkba nyomtak egy Max Steel filmet ami akkora bukta lett, hogy a kis mozikba el se jutott, de nem baj mert annyi pénz van hogy simán elbírják az ilyen buktákat. A producerek szeme helyén már a dollár jel pörög, mi pedig szépen elszenvedjük a rémálomgyár eddigi legsötétebb korszakát, ahol csak remake, 30-40 évvel ezelőtti klasszikusok és nagy kedvencek java részt minősíthetetlen folytatása (p. most A szárnyas fejvadász az amitől nagyon rettegek), könyv és képregény feldolgozás jön. Sajnos ez Scottot is elkapta és elkezdte élete szerintem legjobban sikerült művét barmolni. De pénz van CGI-van a moziba mindig lesz aki beül, ha pedig nem az reklámok, a figurák, a sponzorok elviszik az egészet bukta maximum a nézők előtt lehet anyagilag soha.


És akkor Az alien. Leszögezem háromhavonta megnézem az összes filmet és nekem sokakkal ellentétben a Prometheus is tetszett.

Kezdeném a szereplőkkel. Tök jellegtelen és felesleges mindenki. Azt vártam, hogy végre dögöljenek meg. A főszereplőnő is annyira jellegtelen, hogy meg kellett néznem a karaktere nevét imdb.-n. Egyedül Danny McBride karaktere volt aki miatt egy kicsit izgultam. A film Alienhez hasonlóan lassan indul, aztán leszállnak a bolygóra. És a két hülye tyúk amit leművel a leszállókompban az konkrétan azért kiállt, hogy haljatok meg szenvedve ti szerencsétlen hülyék! Szerencsére az egyiknek széttépték a fejjét a másik élve elégett. =D> Aztán a Neomorph-ok. Kis spórából kb. egy óra alatt óriássá fejlődő lények amik már a kikelésük pillanatában rohadt veszélyesek, viszont szerintem marhára nem volt ötlet, hogy nézzenek kis ezért tök jellegtelen alien utánzatok. A szereplők közül pedig tényleg egyik hülyébb mint a másik! De tök komolyan. Elkódorkok egy idegen lényekkel teli bolygón amiből semmi baj nem lehet aztán csodálkozok, hogy a fejem letépi egy szörnyeteg. #-o A Két Fassbender meg nagyon sok volt. A Film közepe megint unalomba fullad, az androidoknak van egy meleg pillanata, aztán kiderül a nagy igazság. David kiírtotta a mérnökök anyabolygóját, felhasználta a kisérletehihez Noomi Rapace-t, és a különböző mutánsok keresztezéséből ő hozta létre az Alient. Ime a nagy talány megfejtése. Innen származnak. (Mondjuk ez önmagában nem baj csak ez se volt normálisan előhozva.)Az újdonsült kapitány is egy barom! Bakker egy kettyós androdi azt mondja egy marha nagy tojás szerű izére "Nézzen bele!" Minden épkézláb ember headshoot a robotnak aztán szétlövöm a tojásokat és bumm. De ez nem. Belenéz. #-o Aztán a két robot harca ami marha látványos, csak nem kell egy alien filmbe. Teljesen karakteridegen jelenet volt. Az Xenomorph viszont konkrétan gyönyörű. A CGI. tényleg tökéletes, amikor megszületik mondjuk az megint nekem fura volt. Kicsit Űrgolyhós volt már azt vártam mikor kezd el énekelni. Brutalitásban, látványban, darálásban azt hozzá kell tenni tökéletesen hozza azt amit egy Alien filmtől elvárunk.Amikor megjelenik a Xenomorph konkrétan darál. Egyetlen egy nagy gond van. A legjobb pillanatokat szinte mind elspoilerezte a trirelekben... Aztán sikerül megöljük a Xenomorphot és megyünk vissza a hajóra. Tök egyértelmű volt, hogy David megy velük nem Walter, de mindegy. És megjelenik még egy xeno. Az hogy a palit abban a két másodpercben fertőzi meg amikor az arcára ugrott a parazita (Igaz közben beszélt) vagy David csinált valamit nem derült ki, lényeg a maradék két felesleges karaktert megöli aztán egy teljesen káoszba fulladt jelenetben kilökik az űrbe. És persze a női főhős az utolsó pillanatban rájön, hogy David jött velük, de akkor már a hibernátorban van, szóval bukta 2000 valahányszáz ember ott van kiszolgáltatva az őrült robotnak aki két parazita embriót kiányva elindult vidáman sétálgatva a hajón. Snitt vége. A film amúgy tele van következetlenségekkel. Nem tudom hány millisó csillagkilóméterről simán megmondjuk, azt hogy a bolygó lakható, de azt, hogy van rajta egy város azt már nem. Meg se lepődik senki az idegen űrhajón, senki nem agyal azon, hogy a férje felesége kimurgel a két főhőst leszámítva. A két egyforma robotba nincs beleépítve semmiféle azonosító, vagy ha bele is van senkinek eszébe nem jut, hogy nézzük már meg biztos, hogy az jött vissza. Ha meg nincs bennük ilyen akkor simán headshoot. Könyörgöm ez egy tárgy, nem kockáztatok. Amikor a végén a hajóelkezdi ordibálni, hogy ismeretlen organizmus van a fedélzeten a négy még életben lévő szereplő közül kettő ezzel nem törődve a zuhany alat szexel. James Franco, a filmben kb. 15 másodpercig szerepel ( nem mintha bánnám) Noomi Rapace akinek szerintem a karakterével végig lehetett volna az egészet vinni, szerepel egy képen azán látjuk a kipreparált hulláját és benne van egy jelenetben amit a filmben nem látunk. Ez a Katherine Waterston pedig egy borzazstóan gyenge főkarakter. Na és igen a karakterek. Mint már mondtam mind tök hülye! A legtöbben abba halnak bele, hogy hülyék. Kodorognak egy idegen bolygón, szétvállnak egy idegen bolygón, stb. Megmondom nagyon hiányérzet maradt bennem utána. Nem is az alien a főgonosz, hanem David. Egyszerübb lett volna ha Alien cím helyet David címet kap.
Ami a legjobban hiányzik az a katarzis.Az amit az Alien filmek után éreztél.Ez egy rohadt megölnhetetlen dög.Semmi ilyen nem volt.Sőt volt amikor a végét vártam... :( Remélem valamit mutat a folytatásban Scott mert nagyon azt látom rátért arra az utra, amivel simán tönkre tudja vágni az egészet. Én személy szerint örülnék ha nem ő írná és rendezné a folytatást,( alá van írva már a szereplőválogatás megy) mert szerintem most már ő is csak pénzt keres az unokáknak és így pedig szerintem sokunk kedvenc szörnye áldozatul fog esni a producereknek... :cry:
Kép
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2785
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2017.05.18. 21:22:06

soadroli írta:Alien: Covenant

elég lassan akar beindulni, de aztán nagyjából sikerül kárpótolnia. a szereplők idióták, Fassbender viszi hátán a filmet és a kis cukiságok :D, de Danny McBride is tűrhető. végre láthattuk a xenomorphot, bár jó sokat kellett rá várni, és akkor se sokáig volt a képernyőn sajnos. a vége meg....éreztem, hogy David ment vissza, aztán mikor elkezdett segíteni nekik, akkor megnyugodtam hogy ez Walter. mégse :D a sok drámázás helyett több alient kellett volna, akkor teljesen elégedett lennék.
Nagyjából leírtál mindent, annyit még hozzátennék, aki készül menni a moziba (akár online moziba :D ), hogy bár sok pletyka szólt úgy, hogy semmi köze a Prometheushoz, azért én felfrissíteném kicsit az emlékeket. :)
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5167
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2017.05.18. 19:27:39

Alien: Covenant

elég lassan akar beindulni, de aztán nagyjából sikerül kárpótolnia. a szereplők idióták, Fassbender viszi hátán a filmet és a kis cukiságok :D, de Danny McBride is tűrhető. végre láthattuk a xenomorphot, bár jó sokat kellett rá várni, és akkor se sokáig volt a képernyőn sajnos. a vége meg....éreztem, hogy David ment vissza, aztán mikor elkezdett segíteni nekik, akkor megnyugodtam hogy ez Walter. mégse :D a sok drámázás helyett több alient kellett volna, akkor teljesen elégedett lennék.
Kép
bowlinggolyo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1984
Csatlakozott: 2006.05.10. 11:15:00

2017.05.18. 11:40:21

Hétvégén néztem meg egy olasz filmet a Perfetti sconosciuti (Teljesen idegenek). A filmet itthon a művész mozik adják, de már egyéb helyen is elérhető. Hiába művész film, zseniális, áll leesős történetről van szó.

A film egy baráti társaság vacsorájáról szól, de nem ennyire egyszerű a képlet. Sok szituációban jót lehet nevetni a karakterekkel együtt, de vannak sötét részek is.

A film elnyújtott felvezetése miatt 9/10, de szinte tökéletes a mondani valójával együtt.
Visca el Barca!!!
GO Colts GO!!!
Avatar
miro.
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1402
Csatlakozott: 2017.03.08. 17:57:31

2017.05.17. 16:47:48

geridoss írta:

miro: IGN kritikát szoktam olvasni én is, ami 100% spoilermentes, meg persze IMDB alap. (Ó, anyám értékelése, miután kijöttem a filmről: 2,6 volt #-o #-o Utólag vettem csak észre. Már 3,2 :) )
Igen,ign parades.
Mar 3,2..:D Ugy megy fol hogy a vegen megnezem megegyszer!!!!!
Hahahahahhaa :D :D :D
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan


rmcf
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2785
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2017.05.17. 16:35:52

visca el barca írta:trailer alapján látni lehetett, hogy egy megagigalátványorgiáspopcorn az egész, semmi több. annak meg teljesen jó volt.
Most látom ezt a hsz-t, reagálnék rá annyit, hogy HA ezt vártam volna, akkor tényleg nem lett volna rossz. Nekem elrontotta az előzetes várakozás a cím és Matt Damon neve alapján. Lehet innentől nézek egy-egy trailert.. :lol:

miro: IGN kritikát szoktam olvasni én is, ami 100% spoilermentes, meg persze IMDB alap. (Ó, anyám értékelése, miután kijöttem a filmről: 2,6 volt #-o #-o Utólag vettem csak észre. Már 3,2 :) )
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
Avatar
miro.
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1402
Csatlakozott: 2017.03.08. 17:57:31

2017.05.17. 13:28:13

Jajaja en is trailer parti vagyok nyilvan.
Moziba menos elott olvasok altalaban egy spoilermentes kritikat,otthon tvben nezosn ez valtozo,vagy egy trailer,vagy eleg egy imdb pont..
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan


rmcf
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2785
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2017.05.17. 12:47:12

Alapjáraton én is trailerpárti vagyok, na de vannak kivételek, amikor a trailernek igazából köze nincs a kapott filmhez (Utazók khm... vagy írhatnám az Ébredő erőt is, ahol kaptunk egy jó nagy beetetést).

A Get out előzetese kimondottan nem jött be, nem is vártam semmit a filmtől, aztán olyan jól szórakoztam (értsd: tetszett) a filmen, ahogyan nem is tudom mikor előtte.

Vagy ellenpéldaként az Ó anyám! című vígjáték Goldie Hawn főszereplésével, amit most néztem hétvégén. Trailer alapján én olyan 6 pontosra tippeltem a filmet, amikor kijöttem, pedig kapott egy naaaagyon jó indulatú 4 pontot.

Az esetek 95%-ában azért lehet következtetni az előzetesből, de azt az 5%-ot én mindig kifogom :D
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.05.17. 12:19:47

miro. írta:Trailer..
Aki kemeny az beleall es trailer nelkul nezi meg moziba...:D :D
soha :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
miro.
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1402
Csatlakozott: 2017.03.08. 17:57:31

2017.05.17. 11:50:08

Trailer..
Aki kemeny az beleall es trailer nelkul nezi meg moziba...:D :D
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan


rmcf
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.05.17. 09:46:50

trailer alapján látni lehetett, hogy egy megagigalátványorgiáspopcorn az egész, semmi több. annak meg teljesen jó volt.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
P.U.Y.O.L.
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2814
Csatlakozott: 2010.01.22. 10:47:15
Tartózkodási hely: Irgumburg

2017.05.17. 06:06:10

miro. írta:A nagy fal.

Ejjj Matt Damon...:D
Ilyen nevetseges filmet nagyon reg lattam.
Nem olvastam utana a film elott,ezert egy franko regmult tortenelmi filmet vartam,ami az azsiai kulturat illetve a nagy falat emeli ki,kicsit adva a misztikumra.
Erre...:D

10/2
Bár nagyon örülnék egy olyan filmnek amit leírtál, de én tudtam, hogy mese lesz, így nem is ért nagy csalódás. Annyit adott, mint amire számítottam ez pedig egy izmos 10/5.
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2785
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2017.05.17. 00:47:01

miro. írta:A nagy fal.

Ejjj Matt Damon...:D
Ilyen nevetseges filmet nagyon reg lattam.
Nem olvastam utana a film elott,ezert egy franko regmult tortenelmi filmet vartam,ami az azsiai kulturat illetve a nagy falat emeli ki,kicsit adva a misztikumra.
Erre...:D

10/2
Óriási nagy csalódás volt, úgy ültem be a moziba, hogy hasonló elvárásaim voltak, mint neked. Trailert se láttam. Filmet se kellett volna.. :D
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.05.16. 23:16:40

P.U.Y.O.L. írta:
Nero. írta:Felporgetve c. filmet lattta mar valaki? Az F1est Stalloneval. :D A krtikiusok nagyon lehuztak szerintem egesz jo lett. :)
Az az, ahol berreg vezetés közben? :D
Egynek elmegy, de szerintem se egy nagy alkotás.
Jah Joe Tanto. :D Eredetileg az F1el akart forgatni csak Ecclestone túl sokat kért.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
miro.
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1402
Csatlakozott: 2017.03.08. 17:57:31

2017.05.16. 22:35:12

A nagy fal.

Ejjj Matt Damon...:D
Ilyen nevetseges filmet nagyon reg lattam.
Nem olvastam utana a film elott,ezert egy franko regmult tortenelmi filmet vartam,ami az azsiai kulturat illetve a nagy falat emeli ki,kicsit adva a misztikumra.
Erre...:D

10/2
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan


rmcf
Avatar
P.U.Y.O.L.
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2814
Csatlakozott: 2010.01.22. 10:47:15
Tartózkodási hely: Irgumburg

2017.05.15. 18:51:26

Nero. írta:Felporgetve c. filmet lattta mar valaki? Az F1est Stalloneval. :D A krtikiusok nagyon lehuztak szerintem egesz jo lett. :)
Az az, ahol berreg vezetés közben? :D
Egynek elmegy, de szerintem se egy nagy alkotás.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.05.15. 16:41:20

Felporgetve c. filmet lattta mar valaki? Az F1est Stalloneval. :D A krtikiusok nagyon lehuztak szerintem egesz jo lett. :)
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2785
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2017.05.13. 10:28:52

Az egri moziban lesz egy Alien premier előtti vetítés, szerda este 23:50-től. Én arra megyek :D
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.05.13. 09:59:02

MQuCsabi írta:All is lost volt már? Mik a vélemények?
egyszemélyes kamaradarab. ha csíped a műfajt, hogy csak a képek beszélnek (mert szöveg nincs) akkor tetszeni fog. túl sok történésre ne számíts :D egyszer amugy meg lehet nézni, de többet nem érdemel. imdb 6.9 nekem kicsit sok, kb 6.6 lenne a reális
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2017.05.13. 00:35:01

Hogy finoman fogalmazzak, nem nyerte el a tetszésemet... Bővebben később
"And my heart will leave you never."
MatsMessi
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 362
Csatlakozott: 2015.05.24. 12:31:37

2017.05.12. 23:41:53

Nero. írta:
MatsMessi írta:Melyik moziban adjak premier elott?
UKbe vagyok pár hétig itt már tegnap is ment.
Ahh.. most irigyellek :D nagyon varom mar a filmet, azt hittem elkerulte a figyelmem, es adjak itthon premier elott.
Válasz küldése