Utazás Barcelonába

Ami egyik témához sem kapcsolódik, avagy itt nyugodtan írhatsz mindenről kötetlenül.
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4091
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2018.10.01. 17:03:57

Most ez komoly, hogy csak azért nem mentek, mert nem sikerült 7 jegyet venni egymás mellé az El Clasico-ra? :lol: :lol:
Kép
lics
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 433
Csatlakozott: 2017.08.21. 22:12:42

2018.10.01. 14:03:53

Van 7 repülőjegyem Barcelonaba, mi nem megyünk, mert sajnos 7 jegyet a meccsre nem tudtunk foglalni egymás mellé. A repjegyek október 25 6:15 az indulás, október 30 9:40 az érkezés, el classico lesz azthiszem október 28 arra szerettünk volna menni. Ha esetleg valakit érdekelne ebből pár jegy az írjon egy privátot és megbeszéljük. A mostani árhoz képest kedvezőbben adom persze. Vagy ha esetleg ismerősötöket vagy valakit érdekelne megköszönném. Vagy esetleg ötlet, hogy még hol próbáljam meg eladni.
Avatar
Enrique
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10124
Csatlakozott: 2004.10.08. 07:05:05
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2018.09.08. 00:38:21

lics írta:Most akkor ez így nehéz helyzet. Van repjegyünk és szállasunk október 25-30ig, pont azért, hogy a Classicot megnézzük. Viagogon most nem akarok venni 120-130ért jegyet (ha nen több) . Valamivel olcsóbb azért ha az ember kinnt veszi meg, vagy megrendeli online a hivatalos oldalról nem? De ez így egy kicsit bizonytalan most. Van aki volt már kinnt és kinnt vette a jegyet? Ha igen az ne tartsa magába, írja le légyszi, hogy volte baj vagy simán lehetett még venni meccs előtt. Tulajdonképpen mire számítsak vgy mire ne.
Olvass vissza 4-5 oldalt, találni fogsz néhány beszámolót, mennyire nehéz volt jegyet venni rá. De volt, akinek sikerült.
lics
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 433
Csatlakozott: 2017.08.21. 22:12:42

2018.09.07. 16:01:22

zeli39 írta:
lics írta:Mikor tudok jegyeket venni az októberi hazai El Classicora, és hol? Mert itt olvastam valami olyat, hogy a hivatalos oldalon nem lehet. De lehet félre értettem valamit.

Minden Clasico más és más jegyügyben .Az elmúlt 2 évben a meccs megelőző 1-2 nap lehetett jegyet kapni online és a pénztárakban is ,viszont előtte nem volt egyszerű .A meccs előtt 4-7 nappal nyitják meg a jegyértékesítést ez változó .Vagy bevállalja ezt a bizonytalanságot az ember vagy neppereken keresztül felár ellenében vesz jegyet,,,
Most akkor ez így nehéz helyzet. Van repjegyünk és szállasunk október 25-30ig, pont azért, hogy a Classicot megnézzük. Viagogon most nem akarok venni 120-130ért jegyet (ha nen több) . Valamivel olcsóbb azért ha az ember kinnt veszi meg, vagy megrendeli online a hivatalos oldalról nem? De ez így egy kicsit bizonytalan most. Van aki volt már kinnt és kinnt vette a jegyet? Ha igen az ne tartsa magába, írja le légyszi, hogy volte baj vagy simán lehetett még venni meccs előtt. Tulajdonképpen mire számítsak vgy mire ne.
lics
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 433
Csatlakozott: 2017.08.21. 22:12:42

2018.09.07. 13:18:00

Mikor tudok jegyeket venni az októberi hazai El Classicora, és hol? Mert itt olvastam valami olyat, hogy a hivatalos oldalon nem lehet. De lehet félre értettem valamit.
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6714
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2018.08.22. 09:55:15

palesz77 írta:Ide se lehet bevinni semmilyen italt - velünk kidobatták legalábbis -, de szerintem Recrea a stadion körüli éttermekre gondolt, mint sörforrás. Ha bemész a külső kapun, onnantól nem néznek már át emlékeim szerint, szóval úgy tényleg lehet sört vinni. A stadionon belüli büfébe meg van az alkoholmentes gondolom. De ha nem, akkor javítsatok. :D
Természetesen így gondoltam, a külső kapun kívül kell venni sört (vannak büfékocsik), és ott meginni, bár ugyanaz az Estrella itt 4 euró, boltban meg 1 euró, szóval érdemes feltankolni kisboltban, út közben, illetve a stadion környékén meginni.

Sztem éttermek sem drágák, mondjuk én Budapesthez mérem, kb egy szint lehet, vagy kicsit még olcsóbb is Barcelona.

Egy magyaros tipp: minden stadionba be lehet vinni laposüvegben piát, csak oda kell tenni, ahova nem szoktak nyúlni :) ez biztos, nem kevésszer csináltam meg. Ha meg észreveszik, akkor elveszik és ennyi, mehetsz belefelé.
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2018.08.22. 09:03:02

palesz77 írta:Ide se lehet bevinni semmilyen italt - velünk kidobatták legalábbis -, de szerintem Recrea a stadion körüli éttermekre gondolt, mint sörforrás. Ha bemész a külső kapun, onnantól nem néznek már át emlékeim szerint, szóval úgy tényleg lehet sört vinni.
Bezzeg ahány stadionba voltam, annyinak volt fű szaga... :mrgreen: Szóval azért a végbeledbe nem lesnek be, ha valaki nagyon akarja beviszi, amúgy meg nem vészesen drága, csak magyar pénztárcának. Inkább a sorban állás ami bosszantó.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2018.08.22. 08:56:28

Ide se lehet bevinni semmilyen italt - velünk kidobatták legalábbis -, de szerintem Recrea a stadion körüli éttermekre gondolt, mint sörforrás. Ha bemész a külső kapun, onnantól nem néznek már át emlékeim szerint, szóval úgy tényleg lehet sört vinni. A stadionon belüli büfébe meg van az alkoholmentes gondolom. De ha nem, akkor javítsatok. :D
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2018.08.22. 08:30:15

recrea írta:Sört meg kívül vegyél, mert bent csak free van :)
Velem úgy kidobatták mint a huzat, a San Siroba még vizet sem vihet be az ember.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6714
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2018.08.21. 15:20:38

LM10 írta:Köszönöm szépen a leírtakat! A kapu mögötti rész szimpatikus, már csak a meccset kéne jól átgondolom :)
Április végi időpont azért meleg, mert addigra akár a bajnokság is eldőlhet extrém esetben, én nem arra foglalnék.

Arra figyelj, h ne az alsó kék karéj alá ülj, mert ott van kb 10-15 sor, ami tető alatt van, és a stadionból semmit nem látsz. Ha a kispadokkal szemben, és nem esti meccs, akkor pedig vigyél sapkát és napszemüveget, mert szembe fog sütni a nap.

Ha kapu mögé, akkor meg a kispadoktól balra vegyél, mert ott a B közép, mondjuk vérciki az a szurkolás :D

Sört meg kívül vegyél, mert bent csak free van :)
Barca_10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2009.06.27. 15:50:43

2018.08.20. 23:00:20

En a hosszu oldalon ultem, kozel a palyahoz, kozepen. A jatekot nehezebb kovetni, viszont orok elmeny ennyire kozelrol nezni Messieket.
“...I like the idea of a black sun; like a black hole is space, sucking everything into darkness, where we came from and where we’re heading...”
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2018.08.20. 22:50:05

Köszönöm szépen a leírtakat! A kapu mögötti rész szimpatikus, már csak a meccset kéne jól átgondolom :)
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2785
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2018.08.20. 20:29:59

Szintén a kapu mögötti szektor egyikében ültem. Nagyon jól belátni az egészet.

És így mellékesen megjegyzem, hogy az első félidőt a Roma ellen elég magasan ülve néztük meg, de nem volt zavaró, láttunk mindent. Viszont félidőben átültünk jóval lentebb a másik kapu mögötti szektorba egy sokkal drágább kategóriába. :mrgreen:

A kutyát nem érdekelte, hogy félidőben ki hová megy, kb 72 ezren voltak kint a meccsen.
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2018.08.20. 20:13:37

Én ültem már a kapu mögötti oldal legfelső szektorának tetején, és még onnan is tök jó volt és követhető minden. Én azt hittem, hogy hangyának fognak látszódni majd a srácok, de egyáltalán nem.

Engem megfogott a hátsó oldal, és mivel lentről én speciel nem szeretném nézni, mert úgy nem lehet úgy átlátni a játékot, én a kapu mögött oldalak egyikének teljesen a közepét ajánlanám megmondom őszintén. De ha hosszú oldalt választasz, akkor a feliratok szektorának közepét ajánlom. Pont jó magasságban van - ott is ültem szerencsére már :D -, és pont szembe a kamera oldallal, így ha esetleg aztán újranéznéd, pont az ellentétes oldalról láthatod a meccset. :D
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2018.08.20. 19:17:13

Sziasztok!

Tavasszal az alábbi meccsek közül szeretnénk baráti társasággal kiutazni egy meccsre:

03.10. Barca- Ray Vallecano
03.31. Barca-Espanyol
04.21. Barca-Sociedad
04.28. Barca-Levante


A hivatalos oldalon feliratkoztam ezekre a találkozókra, ha lesznek elérhető jegyek, akkor kapok értesítést. Kíváncsiságból megnéztem, a következő hazai meccs, Huesca elleni jegyárakat.

Aki volt már a Camp Nou-ban, tudna tanácsot adni, milyen szektorba érdemes jegyet venni, ahol a meccs még elég jól követhető?

Köszi előre is!
msnbarca10
Barça C
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2018.07.31. 17:28:49

2018.07.31. 17:33:55

Sziasztok!
Abban szeretném a segítségeteket kérni hogy a Barcelona hivatalos oldalán jegyvásárlásnál tudok dombor nyomott Visa kártyával fizetni?
A segítségeket előre is köszönöm. :lol:
Avatar
diagonal
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 408
Csatlakozott: 2013.03.21. 14:10:36
Tartózkodási hely: Debrecen

2018.07.29. 10:46:48

zalan írta:Sziasztok!

Régóta követem a fórumot, de eddig még nem írtam egyszer sem, azonban most szükségem lenne a segítségetekre, illetve azok tapasztalatára, akik már jártak Barca meccsen.

Október közepén tervezem kiutaznia Barcelonába és a Barca-Sevilla meccset szeretném megnézni.

Kérdésem, hogy hol érdemes jegyet venni rá? Azt látom, hogy a hivatalos honlapon egyelőre nincs lehetőség rá, viszont jegyértékesítő honlapon már igen. A http://www.footballticketnet.com" target="_blank honlapot néztem ki magamnak, de nem tudom, hogy mennyire megbízhatóak az ilyen jellegű honlapok. Van valakinek ilyen jellegű tapasztalata esetleg?

Bármilyen tanácsot szívesen fogadok és előre is nagyon köszönöm a segítségeteket! :)
Itt az eurobarcán most fent van ez az iránymutató ami régebben nem volt:
https://www.eurobarca.hu/irany-barcelona/

Teljesen jó, minden amit leírnak úgy van. Én 3x voltam eddig, a tanácsom hogy viszonteladó oldalon mint pl. viagogo ne vegyél jegyet ha nem muszáj mert a Barca saját oldalán lesz mindig a legolcsóbb és még úgy sem lesz olcsó Sevilla ellen, főleg ha egy jobbféle helyre akarsz ülni és nem a kakasülőre:-)
A meccsjegy megvételével nyugodtan kivárhatsz, 3-4 nappal meccs előtt elég megvenni, akkor már sok jegy lesz mert felszabadulnak azoknak a bérleteseknek a helyei akik nem tudnak/akarnak kimenni a meccsre.
Gyakorlatilag minden meccsre tudsz jegyet venni előbb-utóbb a Barca oldalán, még akár egy BL negyeddöntőre, elődöntőre is ha nem is könnyen és nem feltétlenül abba a szektorba ahova szeretnéd, egy kivétel van: a clasico. Az külön kategória, oda nagyon nehéz normál áron jegyet szerezni.
Még annyit, hogy a meccs időpontja változhat, arra figyelj, szóval BL sorsolás/meccsek és egyebek, tv közvetítések stb. függvényében tologathatják, szombat vagy vasárnap és azon belül mikor, ez csak pár héttel meccs előtt derül ki. Csak azért írom, hogy nehogy vegyél egy repjegyet péntek indulás, vasárnap vissza kondíciókkal mert aztán lehet kiderül hogy vasárnap este van a meccs:-)
A legtutibb egy pénteki indulás, hétfő reggel vissza és akkor nem nagyon tudsz mellélőni, Barcelona mármint maga a város úgyis megér sok napot, minimum kettőt meg főleg:-)
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2785
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2018.07.27. 10:19:08

zalan írta:Sziasztok!

Régóta követem a fórumot, de eddig még nem írtam egyszer sem, azonban most szükségem lenne a segítségetekre, illetve azok tapasztalatára, akik már jártak Barca meccsen.

Október közepén tervezem kiutaznia Barcelonába és a Barca-Sevilla meccset szeretném megnézni.

Kérdésem, hogy hol érdemes jegyet venni rá? Azt látom, hogy a hivatalos honlapon egyelőre nincs lehetőség rá, viszont jegyértékesítő honlapon már igen. A http://www.footballticketnet.com" target="_blank honlapot néztem ki magamnak, de nem tudom, hogy mennyire megbízhatóak az ilyen jellegű honlapok. Van valakinek ilyen jellegű tapasztalata esetleg?

Bármilyen tanácsot szívesen fogadok és előre is nagyon köszönöm a segítségeteket! :)
Az oldalt nem ismerem, viszont egy jo tanács. Kb 2-3 héttel a meccs előtt lesz tuti az időpontja a meccsnek ez most csak egy megközelítőleges időpont.

Én 2015ben voltam, és amit kinéztem nyáron, le is foglaltam.

Azon a hétvégén nem is hazai pályán játszott a csapat végül, hanem idegenben. Szerencsém volt, mert a jegyet nem vettem meg, és pont kedden hazai pályán volt BL a Roma ellen, úgyhogy arra tudtam jegyet venni.

A bajnoki kicsit össze vissza van, szerintem ilyen korán ha foglalni akarsz, akkor BL. Viszont az is igaz, hogy ősszel már meccs napján us találsz szállást nagyon jó áron, plusz ahogy sokan írták jegyet is lehet kapni meccsek előtt szinte mindig.

Ja és jegyet én a hivatalos oldalról ajánlom csak.
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
lics
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 433
Csatlakozott: 2017.08.21. 22:12:42

2018.07.27. 10:14:30

zalan írta:Sziasztok!

Régóta követem a fórumot, de eddig még nem írtam egyszer sem, azonban most szükségem lenne a segítségetekre, illetve azok tapasztalatára, akik már jártak Barca meccsen.

Október közepén tervezem kiutaznia Barcelonába és a Barca-Sevilla meccset szeretném megnézni.

Kérdésem, hogy hol érdemes jegyet venni rá? Azt látom, hogy a hivatalos honlapon egyelőre nincs lehetőség rá, viszont jegyértékesítő honlapon már igen. A http://www.footballticketnet.com" target="_blank honlapot néztem ki magamnak, de nem tudom, hogy mennyire megbízhatóak az ilyen jellegű honlapok. Van valakinek ilyen jellegű tapasztalata esetleg?

Bármilyen tanácsot szívesen fogadok és előre is nagyon köszönöm a segítségeteket! :)
Én amikor Roma-Barca meccsen voltam a http://www.viagogo.com" target="_blank oldalon foglaltam. Minden rendben volt, viszont a hátránya, hogy elég drágán adják a jegyeket. Várd meg, biztos ír valamelyik moderátor, ők jobban tudják. De pl ismerőseim úgy mentek, hogy van kinnt egy Szombathelyi srác, őt sokan hívják, megveszi neked a jegyeket és ha kiérsz nyílván odadja, az, hogy hogyan fizeted neki utalás vagy, hogy azt nem tudom sajnos. De azt olvastam itt a Penya tagságnál, hogy vesznek neked jegyet, de nemtudom ez, hogy működik. Várd meg amíg egy moderátor vagy egy nagyon hozzá értő ír. :)
zalan
Barça C
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2018.07.27. 09:29:57

2018.07.27. 09:41:02

Sziasztok!

Régóta követem a fórumot, de eddig még nem írtam egyszer sem, azonban most szükségem lenne a segítségetekre, illetve azok tapasztalatára, akik már jártak Barca meccsen.

Október közepén tervezem kiutaznia Barcelonába és a Barca-Sevilla meccset szeretném megnézni.

Kérdésem, hogy hol érdemes jegyet venni rá? Azt látom, hogy a hivatalos honlapon egyelőre nincs lehetőség rá, viszont jegyértékesítő honlapon már igen. A http://www.footballticketnet.com" target="_blank honlapot néztem ki magamnak, de nem tudom, hogy mennyire megbízhatóak az ilyen jellegű honlapok. Van valakinek ilyen jellegű tapasztalata esetleg?

Bármilyen tanácsot szívesen fogadok és előre is nagyon köszönöm a segítségeteket! :)
sergiroberto61
Barça C
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2018.07.12. 07:57:19

2018.07.12. 08:16:06

honsapeter írta:Sziasztok!

Tervezem hogy barátnőmmel szeptemberben kiruccanok Barcelonába egy hétvégére, meccs+ városnézés stb!
Valaki tud olyan lehetőséget, mindent elrendeznek, jegyek, szállás stb stb és csak (fizetnem kell)?

Tehát, nem akarok minden idióta dologgal foglalkozni, megszervezik nekem xx összeg és letudtam a dolgot.

Egyszer régen olvastam, van egy magyar család aki ezzel foglalkozik vagy valami hasonló dolog.


Köszi a segítséget!
Hello honaspeter!

Én tudnék neked segíteni!Adj 1 elérhetőséget,email,messenger vagy telószámot...ha gondolod!Karesz

Visca Barca!!!
Avatar
honsapeter
Jugador del Barça
Hozzászólások: 148
Csatlakozott: 2018.03.24. 14:27:45

2018.07.01. 11:00:29

Sziasztok!

Tervezem hogy barátnőmmel szeptemberben kiruccanok Barcelonába egy hétvégére, meccs+ városnézés stb!
Valaki tud olyan lehetőséget, mindent elrendeznek, jegyek, szállás stb stb és csak (fizetnem kell)?

Tehát, nem akarok minden idióta dologgal foglalkozni, megszervezik nekem xx összeg és letudtam a dolgot.

Egyszer régen olvastam, van egy magyar család aki ezzel foglalkozik vagy valami hasonló dolog.


Köszi a segítséget!
Avatar
terrer
Jugador del Barça
Hozzászólások: 110
Csatlakozott: 2005.05.13. 21:11:13
Tartózkodási hely: Budapest

2018.06.01. 11:03:20

kindeR írta:Sziasztok !
A nyár folyamán tervezek egy hétvégére kiutazni, alapvetően a város nézés a cél így lehetőleg a legolcsóbb szállással akarom ezt abszolválni(4 fal,áram,zuhany azért legyen :D ) ezzel kapcsolatban szeretnék tanácsokat kérni hogy hol érdemes keresni a szállásokat valamint hogy a városon belül a közlekedés mennyire körülményes? Ezen kívül szívesen fogadnék bármilyen tippet az utazással kapcsolatban, előre is köszönöm !
Én kétszer airbnb-vel szálltam meg Barcelonában. Tekintve, hogy gyakorlatilag csak alvásra használtam a szállást teljesen megfelelt.
T10-es jegyet érdemes venni, és az a jó benne, hogy az átszállást nem számolja külön utazásnak. Vagyis azt hiszem 3 átszállásod lehet 1,5 órán belül. A jegy hátulján a pecséteken tudod követni, hogy épp hogy állsz az utak számával.
Sok látnivaló amúgy egymástól bőven gyalogtávolságban van. Így okosan összekötve a nevezetességeket a tömegközlekedésen is lehet spórolni.
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2018.06.01. 08:53:01

A közlekedés teljesen rendben van. Prímán megszervezett város metrókkal, villamossal, busszal. De egyébként érdemes egy-két napot sétával is tölteni.
Kép
Avatar
kindeR
Barça B
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2013.01.21. 19:21:17

2018.06.01. 08:11:29

Sziasztok !
A nyár folyamán tervezek egy hétvégére kiutazni, alapvetően a város nézés a cél így lehetőleg a legolcsóbb szállással akarom ezt abszolválni(4 fal,áram,zuhany azért legyen :D ) ezzel kapcsolatban szeretnék tanácsokat kérni hogy hol érdemes keresni a szállásokat valamint hogy a városon belül a közlekedés mennyire körülményes? Ezen kívül szívesen fogadnék bármilyen tippet az utazással kapcsolatban, előre is köszönöm !
Kép
Válasz küldése