Utazás Barcelonába

Ami egyik témához sem kapcsolódik, avagy itt nyugodtan írhatsz mindenről kötetlenül.
oregem21
Jugador del Barça
Hozzászólások: 205
Csatlakozott: 2005.01.21. 22:06:53

2008.05.05. 13:58:24

[quote="Barbibaba"]Sziasztok!
A jegyet nem küldik ki, hanem a meccs előtt lehet átvenni a stadion pénztárainál, ehhez be kell mutatni a foglalást igazoló lapot (ezt ki kell nyomtatni) és a bankkártyát, amiről átutaltátok a jegy árát.


Barbibaba!!

és te hol kaptad meg azt a bizonylatot amit ki kell nyomtatni??Elküldik emailba v mi??
Avatar
Enrique21
Capitá del Barça
Hozzászólások: 930
Csatlakozott: 2004.10.10. 22:51:02
Tartózkodási hely: Mór

2008.05.05. 13:37:05

senzu írta: tavasszal ki szeretnénk menni meccsre,
Most van tavasz! :lol: :shock: :lol:
Avatar
senzu
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1336
Csatlakozott: 2007.08.29. 21:05:39
Tartózkodási hely: Győr / Budapest

2008.05.05. 13:17:36

nekem az lenne a kérdésem, hogy mikor írják ki a következő szezon összeállításait? tavasszal ki szeretnénk menni meccsre, azonban minél előbb le kéne foglalni pl a repülőjegyet, hogy olcsóbb legyen
Barbibaba
Barça C
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2007.11.28. 23:08:07

2008.05.05. 13:11:18

Hát Camp Nou nyilván alap.:) Amúgy meg... pfúú, egy nap tényleg nagyon kevés, és nem is tudom, milyen érdeklődésűek vagytok, de a Sagrada Família kötelező (még ha belülről kissé kiábrándító is a kezdetleges állapota miatt), mképp nézzétek meg a Parc Güellt (a fotók többségén csak a gyíkos mozaik látszik, de valójában ez egy hatalmas park, és nem csak a mozaikok ütősek benne), Gaudí legalább egyik házát (a Casa Battló mondjuk kb. 3 háznyira van a Centric Point Hosteltől, ha esetleg ott köttök ki). Feltétlenül sétáljatok végig a Placa de Catalunyáról induló Ramblán, ez az utca levisz a tengerig, és mindig nyüzsög, egészen feelinges, és ha már ott vagytok, Barcelona strandjai is nagyon szépek és rendezettek, pálmafákkal szegélyezett a parti sétány, a homok meg tiszta, bár nyáron biztos zsúfoltabb, mint mikor én jártam arra (decemberben:).
És még annyi minden van, de egy napba már ezeket is nehéz lenne/lesz mind belezsúfolni. Azért hajrá!:)
Amúgy meg Barcelona a világ egyik legjobb helye minden szempontból, so valszeg bármerre jártok benne, úgyis király lesz...
dickricsi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 519
Csatlakozott: 2004.10.08. 22:12:33

2008.05.04. 22:13:58

Szia Bányász,

Mi előre foglaltunk, az általam már írt weboldalon keresztül.
Üdv:DR
Avatar
Bányász
Rendfenntartó - moderátor
Hozzászólások: 3345
Csatlakozott: 2007.12.07. 21:34:15
Tartózkodási hely: Neverland

2008.05.04. 21:58:58

Hát majd valamit nézek azt foglalok.
Igazából csak egy éjszakára kell....mert csak "átutazóban" leszünk Barcelonába.
Nyaralni megyünk Salouba azt úgy gondoltuk kimegyünk pénteken és akkor pénteken megnézzük a várost meg belevetjük magunkat az éjszakába azt utánna tovább Salouba.Igazából lehet az is elég lenne ha a csomagjainkat le tudnánk tenni valahol... :D
Tudom,h egy nap nem elég szinte semmire de mégis mit ajánlanak a kedves fórumozó társak,mit nézzünk meg mindenképp?
Kép
"Akinek rózsaszín a világ az hazug,aki mindent imád nem látta még úgy a tengert ha zúg..."

"A szívem a Barçában van, és egy nap ismét magamra öltöm majd ezt a mezt." Yaya Toure
Barbibaba
Barça C
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2007.11.28. 23:08:07

2008.05.04. 18:48:13

Én foglaltam szobát előre, és ezt mképp javaslom neked is, mert bár még most sincs főszezon, azért nagyon nem pálya csomagokkal megpakolva járni az utcákat szállás után kutatva, ha esetleg nincs már hely abban a hostelben, amit kinéztetek (nekem legalábbis nagyon nem esett volna jól)... Ha előre befoglalod, akkor meg még abban is lazán variálhatsz, hogy hány ágyas szobát szeretnél, illetve hogy fürdős szobát szeretnél-e (ez vmivel drágább, de sztem megéri).
Ha előre foglalsz, vmennyi előleget (talán 10%-ot) át kell utalnod, a többit ott helyben kell kifizetni, ha megérkeztél. Öööh, hostelcardról én nem is hallottam, nemzetközi diák pedig nem kell, én is csak magyarral nyomultam és mhol elfogadták.
Avatar
Bányász
Rendfenntartó - moderátor
Hozzászólások: 3345
Csatlakozott: 2007.12.07. 21:34:15
Tartózkodási hely: Neverland

2008.05.04. 17:35:40

Barbibaba és dickricsi !

Örülök,h végre valaki reagált a hosteles hszmre.Megtiszteltek :wink:

Már nézegettem a honlapokat és találtam is teccetős helyeket(lehet azt választjuk amit Barbibabáék :D ).
Csak az lenne a kérdésem még,h Ti előre foglaltatok vagy csak besétáltatok,h szállás kéne?
Illetve kellett e hozzá nemzetközi diák vagy hostelcard?
Kép
"Akinek rózsaszín a világ az hazug,aki mindent imád nem látta még úgy a tengert ha zúg..."

"A szívem a Barçában van, és egy nap ismét magamra öltöm majd ezt a mezt." Yaya Toure
dickricsi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 519
Csatlakozott: 2004.10.08. 22:12:33

2008.05.04. 14:08:38

Köszi, Enrique.
Barbibaba
Barça C
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2007.11.28. 23:08:07

2008.05.04. 14:00:58

Sziasztok!

Erre jártam, és hátha még aktuális és vkinek tudok újat mondani:
Én decemberben voltam kint meccsen, a jegyeket a hivatalos honlapon keresztül foglaltam, és bár nem egymás mellé szóltak, mivel közel sem volt teltház, simán egymás mellé lehetett helyezkedni. A jegyet nem küldik ki, hanem a meccs előtt lehet átvenni a stadion pénztárainál, ehhez be kell mutatni a foglalást igazoló lapot (ezt ki kell nyomtatni) és a bankkártyát, amiről átutaltátok a jegy árát.
A hosteles témához: én a www.hungarian.hostelworld.com-on keresztül választottam hostelt, itt rengeteg egység van különböző kategóriák szerint osztályozva (helyszín, biztonság, szórakozás stb.), és szinte mindről van angol nyelvű leírás. Mi konkrétan a Centric Point Hostelben szálltunk meg, ez az egyik legszebb utcában, a Passeig de Grácián található (innen metróval+sétával kb. 30 perc alatt elérhető a Camp Nou), közel a központhoz, és nekem nagyon bejött, de csak annak ajánlom, aki bírja a nyüzsit.
Nagy vonalakban ennyi, de ha van még kérdésetek, szívesen segítek...
Avatar
Enrique
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10124
Csatlakozott: 2004.10.08. 07:05:05
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2008.05.04. 12:15:17

Én a 2006-os Gamperen voltam, akkor 47 ojró volt a jegy - ami kivételesen, nagyon olcsónak számít.

A Mallorca elleni árak itt vannak:
K A T T

És szerintem - ha már kinn vagy korábban - érdemes megvenni előbb, annál biztosabban jutsz jó helyhez. :wink:
dickricsi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 519
Csatlakozott: 2004.10.08. 22:12:33

2008.05.04. 12:03:50

Ja, remélem nedm lesz gond a jegyvásárlással. Emlékszem Enrique Te egy hozzászólásban a lateral 1.-es sort írtad, ahol ültél és az teljesen jó volt. Oda mennyi volt a jegy? Amúgy jegyet venni 1-2 nappal a meccs előtt érdemes? Vagy most elég, ha meccs előtt közvetlenül odamegyünk és megvesszük a jegyeket?
Üdv:DR
Avatar
Enrique
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10124
Csatlakozott: 2004.10.08. 07:05:05
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2008.05.04. 10:28:28

Biztos lesz jegy a meccs előtti 1-2-3 napban, főleg, hogy mostanában nincs miért szurkolnia a helyieknek. Idén már biztos nem lesz telt ház sem.
oregem21
Jugador del Barça
Hozzászólások: 205
Csatlakozott: 2005.01.21. 22:06:53

2008.05.04. 09:15:04

dickricsi írta:Mi nem rendeltünk jegyet a meccsre, kinn szeretnénk megvenni. Úgy olvastam a témához írt hozzászólásokból, hogy előzetesen nem lehet több egymás mellé szóló jegyet rendelni.
Abban bízunk, hogy még fogunk kapni a meccsre jegyet, akkor is, ha a helyszínen vesszük meg.
há'nemtom :D
a hivatalos honlapon pedig kitudod választani h hová szeretnél ülni...mi 4en vagy 5en mennénk csak azt nem tudom h kiküldik e nekem vagy nem!!?
dickricsi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 519
Csatlakozott: 2004.10.08. 22:12:33

2008.05.04. 09:08:31

Mi nem rendeltünk jegyet a meccsre, kinn szeretnénk megvenni. Úgy olvastam a témához írt hozzászólásokból, hogy előzetesen nem lehet több egymás mellé szóló jegyet rendelni.
Abban bízunk, hogy még fogunk kapni a meccsre jegyet, akkor is, ha a helyszínen vesszük meg.
oregem21
Jugador del Barça
Hozzászólások: 205
Csatlakozott: 2005.01.21. 22:06:53

2008.05.04. 09:04:22

tudja esetleg vki aki már rendelt a Barca hivatlos honlapjárol h miután lefoglaltam a jegyeket, hová küldik azokat ki??meg kell adnom egy címet vagy esetleg személyesen kell felvennem???
aki tud segitsen...fontos lenne nagyon..
köszi
oregem21
Jugador del Barça
Hozzászólások: 205
Csatlakozott: 2005.01.21. 22:06:53

2008.05.04. 08:35:39

dickricsi írta:Kedves Öregem és Bányász,

Mi most megyünk Barcelona-ba a haverokkal május 8-tól (megnézzük a vízilabda Euroliga négyes döntőjét és a Mallorca elleni hazai meccsre is ki akarunk menni) és a www.hostelworld.com-on találtunk szállást a Residencia-Erasmus Gracia-ban. Az oldal nagyon jó, be lehet jelölni, hogy csak hostelek, vagy vendégházak, kempingek is érdekelnek, és még ottani vendégek véleményét is olvashatod a szállásról.
Nézzétek meg, nekünk bejött.

Üdv: Dickricsi
Köszi szépen az infót!!!:D
Figyu és ti honnan rendeltetek jegyet a Mallorca elleni mecsre??
Nézegettem h a hivatalos honlapon elkezdték árusitani a jegyeket, csak azt nem tudom h ha itt rendelem meg akkor azt kiküldik nekem a saját cimemre vagy fel kell venni vmi irodában????
dickricsi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 519
Csatlakozott: 2004.10.08. 22:12:33

2008.05.04. 07:37:41

Kedves Öregem és Bányász,

Mi most megyünk Barcelona-ba a haverokkal május 8-tól (megnézzük a vízilabda Euroliga négyes döntőjét és a Mallorca elleni hazai meccsre is ki akarunk menni) és a www.hostelworld.com-on találtunk szállást a Residencia-Erasmus Gracia-ban. Az oldal nagyon jó, be lehet jelölni, hogy csak hostelek, vagy vendégházak, kempingek is érdekelnek, és még ottani vendégek véleményét is olvashatod a szállásról.
Nézzétek meg, nekünk bejött.

Üdv: Dickricsi
Chris0527
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1382
Csatlakozott: 2006.07.18. 21:42:31
Tartózkodási hely: Ágfalva-Sopron

2008.05.03. 23:45:08

Krojf koma igazán nem akarlak elszomorítani és az ismerösödet se de az a serleg csak egy replika mivel az igazi BL serleget ha jol tudom cak 5 vagy 3 BL megnyerése után lehet elrakni, én is jártam már egyszer a Nou Camp-ban a BL megnyerése utáni nyáron és nekem volt szerencsém az eredeti a Párizsban megnyert serleget látni hát mit ne mondjak nagy élmény volt. Bár az kétségtelen hogy a replika serleg is nagyon élethű mégse lát az ember egy ilyen serleget minden nap :D . A képekről meg annyit ha LP-t megkéred szépen akkor az Ágival közös fotódra bárkit rávarázsol legalább olyan szépen mint ahogy ott csinálják szgéppel :D .
Avatar
Bányász
Rendfenntartó - moderátor
Hozzászólások: 3345
Csatlakozott: 2007.12.07. 21:34:15
Tartózkodási hely: Neverland

2008.05.03. 16:57:02

Szóval ki akar még menni a Nou Campba???
Én megyek nyáron :D
De sajnos arra semmi esély,h edzést vagy bármit elcsípjek de természetesen a Nou Camp nem maradhat ki.

Ezért is kértem lentebb segítséget de sajnos senki nem tudott ellátni tanácsokkal a hosteleket illetően.
:? :(
Esetleg azt meg tudja mondani valaki,h Hostel Cardot hol és mennyiért lehet kiváltani?
Kép
"Akinek rózsaszín a világ az hazug,aki mindent imád nem látta még úgy a tengert ha zúg..."

"A szívem a Barçában van, és egy nap ismét magamra öltöm majd ezt a mezt." Yaya Toure
Krojf
Az Év Forumozója 2007 & 2008 :)
Hozzászólások: 3182
Csatlakozott: 2006.05.25. 17:48:41
Tartózkodási hely: Balassagyarmat

2008.05.03. 00:11:32

Komáim!!!
Érdemes a Nou Campba menni, ha Barcelonában jártok, ugyanis
az az unokatesóm, aki ugyancsak Barcás úgy két héttel ezelőtt
egy középiskolás csoport vezetőjeként járt Barcelonában és a
Nou Campban is, ahol olyan meghatározó élményei voltak, hogy
a klub generál fotópartner-szponzora, a HP által működtetett
blue-boxos fotós szolgáltatás keretében képenként 13 euróért
lefényképezkedhetett a Koemanék által nyert BL-trófeával,
melyet egyenesen a vitrinből vehetett át, mint csoportvezető,
valamint van közös képe Messivel is!!!
Szóval ki akar még menni a Nou Campba???
Kérdezi Tőletek a Ti Krojf komátok.
oregem21
Jugador del Barça
Hozzászólások: 205
Csatlakozott: 2005.01.21. 22:06:53

2008.05.02. 21:00:03

Szeretném megkérdezni azoktól akik már voltak kocsival Barcelónába h kb mennyi pénzből jön ki a benzinköltség és az autópálya használati díja?
akinek volt már tapasztalat, irjon pls, fontos lenne!!

THX, forza barca
Avatar
Bányász
Rendfenntartó - moderátor
Hozzászólások: 3345
Csatlakozott: 2007.12.07. 21:34:15
Tartózkodási hely: Neverland

2008.05.01. 11:09:06

Bányász írta:Valaki szállt már meg Barcelonában Youth Hostelben?
Van rá sansz,h lesz hely ha csak besétálunk vagy érdemesebb előre lefoglalni?
Aki már szállt meg az tudna ajánlani?
Kell nemzetközi diák?
Tud vki esetleg abban segiteni h a Sant Jordi Hostelsen kívül milyen más, olcsó szálláslehetőség van Barcelonában!!Irtam már emailt nekik de sajna nincs már nekik szabad szobájuk!!
Vkinek vmi tapasztalata ha van akkor irjon pls!!köszi
Na mostmár ketten vagyunk nagyjából hasonló kérdéssel.
Tényleg jó és fontos lenne ha valki megosztaná a hosteles tapasztalatait :wink: Légyszíves...
Kép
"Akinek rózsaszín a világ az hazug,aki mindent imád nem látta még úgy a tengert ha zúg..."

"A szívem a Barçában van, és egy nap ismét magamra öltöm majd ezt a mezt." Yaya Toure
oregem21
Jugador del Barça
Hozzászólások: 205
Csatlakozott: 2005.01.21. 22:06:53

2008.05.01. 09:27:07

Tud vki esetleg abban segiteni h a Sant Jordi Hostelsen kívül milyen más, olcsó szálláslehetőség van Barcelonában!!Irtam már emailt nekik de sajna nincs már nekik szabad szobájuk!!
Vkinek vmi tapasztalata ha van akkor irjon pls!!köszi
oregem21
Jugador del Barça
Hozzászólások: 205
Csatlakozott: 2005.01.21. 22:06:53

2008.04.29. 17:30:14

Hát azért kösz szépen!!!

Viszont lenne még egy kérdésem!Szerintetek ha megrendelem a jegyeket neten és kiküldetem vmelyik szállodába akkor én azt felvehetem ugy hogy nem szállok meg ott??
Válasz küldése