Segítség kéne

Ami egyik témához sem kapcsolódik, avagy itt nyugodtan írhatsz mindenről kötetlenül.
Avatar
Gauchomester
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1400
Csatlakozott: 2006.04.19. 14:02:27
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

2017.11.08. 19:10:11

Varatrix írta:Vááááá! Ez sem a teljes, de tudom hogy létezik, egy órája keresem, mert aszt gondoltam, hogy béna vagy, de tényleg nem nagyon van fent. Megőrülök
Ugye-ugye :D Sehol sem lehet megtalálni a sima változatot, nekem is csak ez a hülye keretes verzió van meg anno. a hivatalos oldalról. De köszönöm az erőfeszítéseidet :)
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.11.08. 17:12:05

La Pulga írta:Már megint én írok ide, de most egy teljes más téma miatt: D Kedden rendeltem egy kabátot Franciaországból, ami a nyomkövető szerint csütörtök reggel meg is érkezett Magyarországra a magyar postához. Egész nap itthon voltam es vártam a csomagot, de nem jött semmi. Este megnéztem a nyomkövetőt es azt írta, hogy a csomagot átvették es egy helyettes átvevő vette át 16:58-kor. Ez azért érdekes, mert én itthon voltam és a futár nem csöngetett és fel se hívott. Pénteken felhívtam az ügyfélszolgálatot ahol azt mondtak, hogy aláírással átvettek a csomagomat. A családom összes tagját megkérdeztem es a szomszédokat is, de senki nem vette át a csomagot. Az ügyfélszolgálatos nő azt mondta, hogy fáradjak be a verseny utcába az elosztó központba és kérjem ki az átvevő adatait. Bementem és az az igazan érdekes, hogy anyukám nevét adta meg aki átvette, de a személyi igazolvány száma egyáltalán nem egyezik. Lehetséges, hogy a postás hamisította volna anyukám adatait és ellopta volna a csomagomat?
Ennek a sztorinak mi lett a vége? Tenyleg erdekel

Az enyem megoldódott amugy, de biztos hogy most vettem utoljara iphonet. Túl árazott és rendkívül gyenge telefon.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2017.11.08. 16:44:36

Vááááá! Ez sem a teljes, de tudom hogy létezik, egy órája keresem, mert aszt gondoltam, hogy béna vagy, de tényleg nem nagyon van fent. Megőrülök

Remélem azért ez is segítség:
Kép

Most esik le gondolom hogy mindenki kéne... azzal ellenék egy darabig.

Egy ilyet még találtam az internet végén, valami arab oldal, torznak tűnik a kép, de ha rákattintasz, akkor kép megnyitása új lapon, ott már jó a méret.

Amúgy kb mindenhol ezeket látom, ez volt akkor a hivatalos design, de akkor is meg kéne legyen valahol a sima.

http://loveme-barcelona.blogfa.com/post-289.aspx" target="_blank
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
Gauchomester
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1400
Csatlakozott: 2006.04.19. 14:02:27
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

2017.11.08. 15:08:01

Üdv. Mindenkinek!

Van esetleg olyan fórumozó közöttünk, aki - hozzám hasonlóan - rendelkezik a Barca játékoskeretének hivatalos fotóival? Mutatom is miről beszélek:

Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Láthatjátok, hogy roppant idegesítő módon a 2013/2014-es szezon hiányzik a sorból. Ha esetleg valakinek megvannak ezek a képek a gépén, feltenné valamelyik képmegosztóra?
Nagyon hálás lennék érte. És természetesen ha igény van rá, a 07/08-as szezontól kezdve fel tudom tölteni őket én is, ha rajtam kívül van, aki szeretne ilyen gyűjteményt :D
rikko
Capitá del Barça
Hozzászólások: 960
Csatlakozott: 2017.02.12. 11:10:09

2017.10.28. 19:37:31

Személyi ig szám alapján visszakeresik. Persze, ha ez is fals, akkor buktad a kabátot :(
Avatar
La Pulga
Atomico
Hozzászólások: 2597
Csatlakozott: 2007.07.28. 11:36:28
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2017.10.28. 19:29:00

Már megint én írok ide, de most egy teljes más téma miatt: D Kedden rendeltem egy kabátot Franciaországból, ami a nyomkövető szerint csütörtök reggel meg is érkezett Magyarországra a magyar postához. Egész nap itthon voltam es vártam a csomagot, de nem jött semmi. Este megnéztem a nyomkövetőt es azt írta, hogy a csomagot átvették es egy helyettes átvevő vette át 16:58-kor. Ez azért érdekes, mert én itthon voltam és a futár nem csöngetett és fel se hívott. Pénteken felhívtam az ügyfélszolgálatot ahol azt mondtak, hogy aláírással átvettek a csomagomat. A családom összes tagját megkérdeztem es a szomszédokat is, de senki nem vette át a csomagot. Az ügyfélszolgálatos nő azt mondta, hogy fáradjak be a verseny utcába az elosztó központba és kérjem ki az átvevő adatait. Bementem és az az igazan érdekes, hogy anyukám nevét adta meg aki átvette, de a személyi igazolvány száma egyáltalán nem egyezik. Lehetséges, hogy a postás hamisította volna anyukám adatait és ellopta volna a csomagomat?
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.10.24. 13:27:50

Segiccség :oops:ITunesrol nem tudok iPhonen6ra zenét tenni. Eddig mindig működött, most ha osszedugom a géppel még mindig megnyílik az iTunes, de ha megpróbálom berakni a zenét hiába a duplakikk nem tölti rá, sőt még a régi zenéimet is letorli.
Amióta fentvan az IOS 11 azóta megvan butulva a telefon egy kicsit, lehet valami köze hozzá?
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15435
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2017.10.18. 15:03:20

Reménykedhetsz, csak ne ezzel teljenek a napjaid,heteid, meg ne az legyen hogy emiatt csukott szemmel jársz, és lemaradsz valakiről aki jobban megérdemelne.
Én jártam így, azóta is megkapom ha összefutok az illetővel.

Az hogy nincs ideje egy ordas kamu, mindenkinek arra van amire akarja hogy legyen.
Én is tavaly ősszel egyetem mellett dolgoztam esténként, vagy nappal is de volt idöm amire akartam.
Most is két helyen tanítok, este három nap piacozás, közben szakdoga, portfolia, de ha akarnám lenne extra időm arra akit szeretek.
Exemnek is ősszel amig tartott a rózsaszín köd nála addig volt ideje, és belefért egyetem mellett, aztán egyszer csak ez lett az indoka a szakításának.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
La Pulga
Atomico
Hozzászólások: 2597
Csatlakozott: 2007.07.28. 11:36:28
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2017.10.18. 14:04:33

Lehet ez az en naivsagom de el tudom neki hinni, hogy nincs ideje hiszen marketing mesterre jar a corvinuson mellette dolgozik is. Igyekszem nem foglalkozni vele, de ugy erzem sose talalok hozza hasonlo lanyt.

Nekem volt par ismerosom akik egy ev/felev szunet utan ujra osszejottek ezert gondoltam en is, hogy mukodhet. Hat igy most nem lettem jobb kedvem attol amiket irtatok :D
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7852
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2017.10.18. 13:59:33

recrea írta:...
A "hogyan ne csajozzunk" c. rovatot olvashattátok :P :D

szerk: Csabi, elátkozott ez az aug 4.... :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Fecooo 2017.10.18. 14:15:03-kor.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15435
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2017.10.18. 13:56:36

recrea írta:
Van párhuzam bőven Csabi, nekem is 22 éves van, viszont ő végtelenül normális csaj, tökéletes lenne nekem, csak nem bírok a véremmel, ez van :)

La pulga, én még olyan nőt nem láttam, aki 1-2 hónap után jól érzi magát egyedül, ezek kórosan keresik a palit, nagyon meglepődnék, ha igaz lenne, amit a nagylány előadott neked.

én még csak egyszer dobtam ki valakit, de utána fél évig még összejártunk :D amúgy engem dobnak ki. pedig minden kapcsolatomban megragadhattam volna az alkalmat, hogy én szakítsak, csak mindig azt gondoltam, hogy áá majd jobb lesz.

Nincs barátnője?:D
Jah amúgy van, csak azt sugalltam, hogy vannak kivételek. én is ismerek 1-2 ilyen csajt, barátaim bnői, stb.
csak én nyúlok a környezetemben bele általában.

Amit Pulgának írsz is nagyon igaz, a csajok 95%-a kapcsolatfüggő. Ha azt mondják nem akarnak most kapcsolatot, akkor tuti van ott más. eddig 3/2nél így volt nálam. Ezt minden lány elsüti, nem akar kapcsolatot, függetlenség, élni akar (miért eddig mit csinált?), szórakozni, aztán eltelik 1-2 hónap aztán újra szerelmes. csak másba.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6725
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2017.10.18. 13:45:15

palesz77 írta:Picit off, de ezt sose értettem. Volt már itt olyan, akinek a kapcsolati gondjait megoldotta az, hogy szünetet tartottatok? Én még soha életemben nem hallottam olyanról, akik együtt voltak jó darabig, bajuk volt, ezért szünetet tartottak, aztán boldogan amíg meg nem halnak. Lehet az én logikám rossz, nem tudom, de ha van olyan probléma, amit ketten együtt nem tudtok megoldani, az szerintem már intő jel a jövőre nézve. De hosszútávú kapcsolatokban zöldfülű vagyok, szóval lehet rosszul gondolom. :D
Elmondom hogyan csinálják az igazi idióták...nekem 3 hosszútávú kapcsolatom volt, kettőnek ugye vége, harmadik most lesz :D Az első kettőt úgy csináltam, h kidobtam őket, majd fél és egy év után visszamentem hozzájuk, aztán rá 1-2 évre újra kidobtam őket :D és már most látom, h ennél a harnadiknál is így lesz :D

Van párhuzam bőven Csabi, nekem is 22 éves van, viszont ő végtelenül normális csaj, tökéletes lenne nekem, csak nem bírok a véremmel, ez van :)

La pulga, én még olyan nőt nem láttam, aki 1-2 hónap után jól érzi magát egyedül, ezek kórosan keresik a palit, nagyon meglepődnék, ha igaz lenne, amit a nagylány előadott neked.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.10.18. 13:35:35

Nyilván könnyű mondani, meg mindenki máshogy kezeli, de ami ennyire döcögős és nem megy, az úgyse lesz már olyan mint volt, csak erőlködés lesz belőle. Az én hihetetlenül egyedi tanácsom szintén az lenne, hogy hagyd a dolgot már inkább, jobban járnál vele szerintem hosszútávon.

Picit off, de ezt sose értettem. Volt már itt olyan, akinek a kapcsolati gondjait megoldotta az, hogy szünetet tartottatok? Én még soha életemben nem hallottam olyanról, akik együtt voltak jó darabig, bajuk volt, ezért szünetet tartottak, aztán boldogan amíg meg nem halnak. Lehet az én logikám rossz, nem tudom, de ha van olyan probléma, amit ketten együtt nem tudtok megoldani, az szerintem már intő jel a jövőre nézve. De hosszútávú kapcsolatokban zöldfülű vagyok, szóval lehet rosszul gondolom. :D
Avatar
La Pulga
Atomico
Hozzászólások: 2597
Csatlakozott: 2007.07.28. 11:36:28
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2017.10.18. 12:24:23

Mi 2 ev utan szakitottunk meg majusban. Kozos megegyezessel mert nagyon rossz iranyba haladt a kapcsolat es en ugy ereztem egy kis ido jot fog tenni. A szakitaskor megbeszeltuk, hogy nyar vegen ujra leulunk es megbeszeljuk a dolgokat. En nyaron teljesen biztos voltam a folytatasban, hiszen szakitaskor azt mondta, hogy nem tudja elkepzelni az eletet nelkulem. Augusztus vegen en kerestem meg es sikerult is egy talalkozot osszehoznunk ahol sajnos elegge berugtunk. Akkor azt mondta, hogy o meg nem all erre keszen es szeretne velem baratkent talalkozni mert nem akar beleugrani ujra egy rossz kapcsolatba. En ettol egy kicsit lefagytam mert 2 ev utan nem tudok egy baratja lenni a sok kozul. Hiaba probaltam vele beszelgetni facebookon ereztem, hogy ignoral. Ezek utan probaltam egy kis tavolsagot tartani hatha az majd segit. Eppen egyetemre tartottam amikor osszefutottam az anyukajaval, aki azt mondta, hogy szerinte tobbet kene probalkoznom es akkor megenyhul. Probalkoztam is elmentem viraggal hozzajuk de ki se nyitotta az ajtot arra panaszkodva, hogy ugy fajt a foga hogy kiszallni se birt az agybol es en hogy gondolom hogy csak igy varatlanul betoppanok. Ezek utan o irt, hogy szeretne velem talalkozni. Talalkoztunk is es ott elmondta, hogy neki nincs ideje most kapcsolatra, ugy erzi mas utakon jarunk es o nem tudna most 100%-os lenni egy kapcsolatban, nem csak velem de senki massal sem. Ezek utan minden remenyt elvesztve felmentem Tinderre, de igazabol nem is hasznaltam. Sajnos valamelyik baratnoje megtalalt es elmondta neki. Azota o is fent van tinderen. Instagramon (habar nincsen osszekapcsolva a tinderrel, szoval nem tudom hogyan talaljak meg) napi szinten 10+ magyar fiu koveti be es likeoljak szet a kepeit. Attol felek ha ennyi srac koveti akkor hamarosan talal valakit maganak es en ez ellen semmit se tehetek.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15435
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2017.10.18. 11:48:55

Nero. írta:Sport + éjszakázás :D A legjobb ha boxolni mész ott egyből társaságba keveredsz úgy is :D
Nekem amugy az utolso komoly kapcsolatom 4 eve volt ( középsuli) az elején nagyon hiányzott most már nem de valamiert még mindig eszembe jut párszor + néha megnézem a facebookját. Nem hianyzik mar, de szerintem teljesen nem tudsz elfelejteni olyan valakit akit szerettél. Mármint ha pali vagy, mert a nők igen. Hiába mondjak hogy ok szeretnek jobban ez nem igaz. Egy férfi érzelmei mindig őszintébbek.
+1, főleg az utolsó része.

nekem is mai napig eszembe jut az első, meg egy akivel amjdnem összejött, néha csekkolom őket facen vagy instán de ennyi.

a legfrissebb meg már egyre kevésbé zavar, az idő megoldja ezeket.
mondjuk még mindig szembejön facen meg instán, de majd letörlöm onnan is lassan.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7852
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2017.10.18. 11:35:19

Nero. írta:Sport + éjszakázás :D A legjobb ha boxolni mész ott egyből társaságba keveredsz úgy is :D
Nekem amugy az utolso komoly kapcsolatom 4 eve volt ( középsuli) az elején nagyon hiányzott most már nem de valamiert még mindig eszembe jut párszor + néha megnézem a facebookját. Nem hianyzik mar, de szerintem teljesen nem tudsz elfelejteni olyan valakit akit szerettél. Mármint ha pali vagy, mert a nők igen. Hiába mondjak hogy ok szeretnek jobban ez nem igaz. Egy férfi érzelmei mindig őszintébbek.
HATALMAS PLUSZ EGY!

Ami még ehhez kapcsolódik, hogy az elsőt meg aztán tényleg lehetetlen teljesen elfelejteni... nekem is eszembe jut többször is, sőt, időnként ránézek a profiljára, hogy tudjam, hogy jól van, de csak azért, mert hiába a régi sérelmek, fájdalmak... ahogy Nero mondja, akit igazán szerettél, azt soha nem fogod elfelejteni...
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.10.18. 11:29:27

Sport + éjszakázás :D A legjobb ha boxolni mész ott egyből társaságba keveredsz úgy is :D
Nekem amugy az utolso komoly kapcsolatom 4 eve volt ( középsuli) az elején nagyon hiányzott most már nem de valamiert még mindig eszembe jut párszor + néha megnézem a facebookját. Nem hianyzik mar, de szerintem teljesen nem tudsz elfelejteni olyan valakit akit szerettél. Mármint ha pali vagy, mert a nők igen. Hiába mondjak hogy ok szeretnek jobban ez nem igaz. Egy férfi érzelmei mindig őszintébbek.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7852
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2017.10.18. 11:23:50

La Pulga írta:Nemtudom hogy itt vagy az offtopicban volt-e baratnos segitsegkeres, de van kozuletek olyan, aki hosszu ido ellenere se tudta tultenni magat a volt baratnojen? Van valakinek bevalt modszere az elfelejtesre? Sok helyen helyen mondjak, hogy az segit a legjobban ha teljesen megszunik vele a kapcsolat. En meg mindig remenykedem ezert se akarom letorolni sehonnan mert az tenyleg azt jelente, hogy soha tobbet nem fogunk talalkozni.
Tudom, milyen ez, átestem ezen kétszer...

A legjobb közösségi oldalas módszer, ha letiltod a FB-n. Nem azért, hogy ő ne lásson, hanem, hogy ha rá akarnál keresni, se tudj, tehát ez téged véd ;)
Így nem látod azt se, ha összejön vkivel..

Ne nézegesd a képeket, ha nem akarod törölni véglegesen, rakd fel vmilyen felhőbe és töröld a gépedről az összeset!

Jah és lehet mások szemében hülyeségnek tűnik, de csak a rosszra gondolj vele kapcsolatban, hogy mi zavart benne... Nekem nagyon sokáig tartott, szóval ne aggódj, ha úgy érzed, hogy túl sokáig tart...
Avatar
pezZy
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 292
Csatlakozott: 2010.09.29. 18:34:43
Tartózkodási hely: Békéscsaba
Kapcsolat:

2017.10.18. 11:04:52

La Pulga írta:Nemtudom hogy itt vagy az offtopicban volt-e baratnos segitsegkeres, de van kozuletek olyan, aki hosszu ido ellenere se tudta tultenni magat a volt baratnojen? Van valakinek bevalt modszere az elfelejtesre? Sok helyen helyen mondjak, hogy az segit a legjobban ha teljesen megszunik vele a kapcsolat. En meg mindig remenykedem ezert se akarom letorolni sehonnan mert az tenyleg azt jelente, hogy soha tobbet nem fogunk talalkozni.
Én most élő példával tudok jönni.
8 éves kapcsolatomnak lett vége nem is olyan régen (2,5 hónapja). Nem a legszebb módon lett vége, de ez mindegy is.
Nekem az elején meg volt ismerősnek mindenhol, de Ő ezt arra használta, hogy ott bántson ahol csak tud.
A legjobb döntés, amit hozhattam az volt, hogy én tiltottam mindenhol. Nem volt könnyű egyáltalán, de most azóta egyre jobb.
A munka, sport és barátok, amik a legjobban segíteni tudnak.
Én 8-tól 4-ig dolgozom, 3 nap járok kondiba és 4 nap eljárok futni + a barátokkal sokat járunk el beszélgetni, kikapcsolódni.
Ezek a dolgok mellett nem igen jut időm arra, hogy arra gondoljak, hogy mi lenne ha..
Persze van, hogy rám törnek ilyen emlékhullámok, de ahogy telik az idő egyre kevesebbszer.

És még egy fontos, ami nekem nagyon bevált. Én a szakításom óta- úgymond ilyen naplót vezetek. Leírom minden nap, hogy éppen mit érzek stb. Ez is nagyon hasznos tud lenni.

Picit összeszedetlen, amit írtam lehet, de az a lényeg, hogy lépj tovább, dobj ki mindent, ami rá emlékeztet, tiltsd le és ne keresd. Hidd el jobb lesz neked is.
Kép
"El fogom feledtetni velük a vereség ízét, ám jól az eszükbe vésem, hogy mindig küzdeniük kell. Én vagyok a vezető, ők követnek engem, együtt pedig sikeresek leszünk…”

Culé per sempre!!
Avatar
La Pulga
Atomico
Hozzászólások: 2597
Csatlakozott: 2007.07.28. 11:36:28
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2017.10.18. 10:44:35

Nemtudom hogy itt vagy az offtopicban volt-e baratnos segitsegkeres, de van kozuletek olyan, aki hosszu ido ellenere se tudta tultenni magat a volt baratnojen? Van valakinek bevalt modszere az elfelejtesre? Sok helyen helyen mondjak, hogy az segit a legjobban ha teljesen megszunik vele a kapcsolat. En meg mindig remenykedem ezert se akarom letorolni sehonnan mert az tenyleg azt jelente, hogy soha tobbet nem fogunk talalkozni.
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6725
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2017.10.02. 01:40:24

visca el barca írta: wineolade az amúgy tényleg jó, lehetne vinolade is, picit egyszerűbb és nem rosszabb, mondjuk az már spanyolos

de este eszembe jutottál, meg az ötleted is, és kitaláltam a nyerő nevet: boros csokoládé. mit szólt hozzá? :mrgreen:
Egyrészt örülök, h esténként én járok az eszedben, másrészt ezt a gyilkos poént már lelőtték itt korábban :D
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.10.01. 20:47:12

recrea írta:
TripleH írta:Vagy ha már bor, akkor Wineolade. :mrgreen:
Eskü, ez tetszik a legjobban :D

Amúgy köszi a hsz-eket srácok, cserébe mindenki annyi sörre hívhat meg, amennyi ötletet írt :)
wineolade az amúgy tényleg jó, lehetne vinolade is, picit egyszerűbb és nem rosszabb, mondjuk az már spanyolos

de este eszembe jutottál, meg az ötleted is, és kitaláltam a nyerő nevet: boros csokoládé. mit szólt hozzá? :mrgreen:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6725
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2017.10.01. 20:30:23

TripleH írta:
BarcaJr írta: Esetleg "Alcoholade"? Vagy "Chocohol"? :D
Vagy ha már bor, akkor Wineolade. :mrgreen:
Eskü, ez tetszik a legjobban :D

Amúgy köszi a hsz-eket srácok, cserébe mindenki annyi sörre hívhat meg, amennyi ötletet írt :)
Avatar
Tim
Mezei fórumozó
Hozzászólások: 3213
Csatlakozott: 2007.06.15. 21:52:33

2017.09.30. 21:55:46

S.Agüero írta:
P.U.Y.O.L. írta:Ha mégis inkább magyart szeretnél, akkor -most figyelj- Borkoládé :D
Vagy csokor. :mrgreen:
Nem tudom mi lesz a végeredmény, de a "csokor" nálam különdíjas #-o :D

Lehetne éppen bor-bon is, de mintha ezt már lőtték volna..
Kép
Avatar
TripleH
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2268
Csatlakozott: 2014.09.01. 10:55:15

2017.09.30. 21:37:24

BarcaJr írta: Esetleg "Alcoholade"? Vagy "Chocohol"? :D
Vagy ha már bor, akkor Wineolade. :mrgreen:
Válasz küldése