Offtopic

Ami egyik témához sem kapcsolódik, avagy itt nyugodtan írhatsz mindenről kötetlenül.

Fogyasztasz valamilyen dohányterméket? :D

- Nem, soha nem próbáltam.
10
22%
- Próbáltam, de nem szoktam rá.
17
38%
- Füstölök, mint a gyárkémény
11
24%
- Alkalmanként rágyújtok
7
16%
 
Szavazatok száma: 45
Avatar
bali 15
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2541
Csatlakozott: 2008.06.05. 20:18:25

2011.07.16. 22:44:11

AndrésGerardHernandez írta:Én nem tudom ki hogy van vele de a mesék a 90-es években voltak a legkirályabbak! Minden szereplő menő volt, kemény, meg valahogy több értelme volt az egésznek (bár ez könnyen lehet, hogy a fiatal kor miatt lehetett így), most meg ilyen pokamonok, meg édibédinek kinéző mégis ijesztően ostoba figurák, esküszöm, a mai meséktől a hideg futkos a hátamon! Én vagyok menyus? Bár nem vagyok benne biztos benne hogy 90-es, boci és pipi? Atomzsírkirályság!
Ez meg a másik.
Ki akartam térni a rajzfilmekre is.
A Cartoon Network akkor még normális volt.
Jhonny Bravo,Dexter laboratóriuma,Bátor a gyáva kutya, Edd edd és eddy.
Aztán miután ezt meguntam kapcsoltam a Fox Kids-re Power Rangerst nézni :lol: :lol: . Ahol nem robbanások voltak hanem szikrázások :lol: :lol:
Vagy ott volt még a sok Disney mesedélután: Gumimacik,Balukapitány, és a töbii. :lol: :lol:
Avatar
AndrésGerardHernandez
Jugador del Barça
Hozzászólások: 175
Csatlakozott: 2011.02.19. 19:06:40
Tartózkodási hely: Abszurdisztán

2011.07.16. 22:39:07

Én nem tudom ki hogy van vele de a mesék a 90-es években voltak a legkirályabbak! Minden szereplő menő volt, kemény, meg valahogy több értelme volt az egésznek (bár ez könnyen lehet, hogy a fiatal kor miatt lehetett így), most meg ilyen pokamonok, meg édibédinek kinéző mégis ijesztően ostoba figurák, esküszöm, a mai meséktől a hideg futkos a hátamon! Én vagyok menyus? Bár nem vagyok benne biztos benne hogy 90-es, boci és pipi? Atomzsírkirályság!

A cangákhoz: Felénk a legkeményebb gyerekek montijának kerekén voltak ilyen küllővédő dobok, mint a pályabringásokén, sőt ezeken még festés is volt na ők voltak menő srácok. Hell Jeah!!!
Avatar
bali 15
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2541
Csatlakozott: 2008.06.05. 20:18:25

2011.07.16. 22:36:28

Nem semmi oldal.
Vannak jó sporttal kapcsolatos cuccok is .
"Jó estét jó szurkolást"
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2011.07.16. 22:33:01

AndrésGerardHernandez írta:90-es évek rulez! Mortal Kombat, kosaras kártya*,DRAGON BALL (óh istenem!), sárga kazis videójáték túlmelegedős, vagy feketefehér, vagy öszzeugrós képű TV-n ami szó szerint egy CSAPÁSRA meggyógyult, csak a kemény gyerekek cigiztek, Csillagok Háborúja...
Holnap neki is fekszek DragonBall-t nézni.
bizony, értem,és átérzem még mindig azt a fílinget, jobb volt a mostani kornál.

bali-nak köszönöm én is a linket, írnám,h már majdnem elfelejtettem csomó mindent, de hazudnék :D

olyan tépőzáras védőszövet meg volt az én cangámon is, de mondok jobbat, pár kemény gyerek a kezére is feltette suliban, akkor az volt a menő :lol:
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2011.07.16. 22:27:25

bali 15 írta:Pont most találtam rá erre. Én majdnem sírva fakadtam. Megöregedtem :(
http://90es.blog.hu/
Neked ajánom :wink:
Tépőzáras védőszövet a BMX vázon?
Áááá :D
Egyébként jó kis oldal. Pl az UFO-Nyár van-t nagyon rég hallottam.
Avatar
bali 15
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2541
Csatlakozott: 2008.06.05. 20:18:25

2011.07.16. 22:22:28

AndrésGerardHernandez
Pont most találtam rá erre. Én majdnem sírva fakadtam. Megöregedtem :(
http://90es.blog.hu/
Neked ajánom :wink:
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2011.07.16. 22:16:34

AndrésGerardHernandez írta: Én nem is hallottam ilyen női micimackóról, sem malackáról.
Hát akkor jó neked, nekem ezzel tönkretették a gyerekkoromat! :D
Viccen kívül tényleg [auto_cenzúra] érzés volt , mikor mondták, h Mackó lány.
Avatar
AndrésGerardHernandez
Jugador del Barça
Hozzászólások: 175
Csatlakozott: 2011.02.19. 19:06:40
Tartózkodási hely: Abszurdisztán

2011.07.16. 22:10:00

Nagyon is! Engem még itt esz a fene, az okát nem tudnám megmondani.
Én nem is hallottam ilyen női micimackóról, sem malackáról. A magyar hangja malackának asszem női, de a malac arcának karakterisztikája alapján bennem sosem kérdőjeleződött meg nemi identitása. Egyedül Kanga a női karakter úgy emlékszem.

90-es évek.
Jaja a lövöldözős játék valami DuckShoot (jaj de szellemes vagyok), vagy mi volt. Super Mario a végtelenségig, hogy ki hányszor viszi végig egy adott idő alatt, ill. kié a rekord, nekem 4perc volt ez is megmaradt bennem, büszke voltam rá \:D/ . Dr. Marió idegbetegség, tankos játék... jaj de jó volt! :) Egyébként felénk a videojátékhoz való puska volt a mumus. Alig volt valaki akinek volt működőképes példánya.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára AndrésGerardHernandez 2011.07.16. 22:21:42-kor.
Avatar
Firefox
Capitá del Barça
Hozzászólások: 772
Csatlakozott: 2011.06.03. 21:06:35

2011.07.16. 22:06:21

AndrésGerardHernandez írta:90-es évek rulez! Mortal Kombat, kosaras kártya*,DRAGON BALL (óh istenem!), sárga kazis videójáték túlmelegedős, vagy feketefehér, vagy öszzeugrós képű TV-n ami szó szerint egy CSAPÁSRA meggyógyult, csak a kemény gyerekek cigiztek, Csillagok Háborúja...
Holnap neki is fekszek DragonBall-t nézni.

*Egyébként tudja valaki, azok a kártyák tulajdonképpen mire is jók, mert csak csereberéltük őket, de sose tudtam meg hogy mi a lényeg, valakinek kijött a gyűjteménye és ő megvilágosodott, vagy szintet lépett, esetleg a jegyet váltott a mennyekbe és neki már nem is kell jól viselkednie?

Anno 2000-ben öcsémmel(19) nagyon sokat toltuk a Nintendót - Mario, Mortal, és még volt az a játék, amiben le kellett lőni a pisztollyal a kacsákat.Akkor 14 voltam.Akkoriban rengeteget fociztunk a parkban a haverokkal. '96-ban kaptam az első csukámat szüleimtől, hú de örültem neki ...Visszasírom azokat az időket ... :(
Gracias Pep Guardiola! Visca el Barcaaaaa!!!
Fuc*k off Madrid!
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2011.07.16. 22:03:48

Igazából ezt nem tudom, hova írjam hisz több topicba is mehetne, végül ide írom.
Tegnap megnéztem a Micmackót, gondoltam ez egy klasszikus mese, rég láttam stb.
Na ugye biztos sokan hallották már, hogy Micimackó igazi neme lány (legalábbis ez terjedt el Mo-n). Na ezt most megcáfolom 2 teljesen egyértelmű és hiteles ténnyel! (sajnos , aki kitalálta ezt a hülyeséget, az nem olvassa a fórumot... :D )
1. A filmben, ugyanúgy mint a könyvben Micimackó ajtaja fölött Mr. Sanders név áll. Nos, mint tudjuk a "mr" kifejezés a férfiakra utal
2. Utána olvastam és kiderült, hogy Milne a regényében "he"- ként írja és akik jártasak egy kicsit is az angolban azok tudják, hogy a "he" a hím nemre utal.

+
Amin viszont meglepődtem, hogy Milne regénye szerint Malacka is fiú, hisz őt is "he"-vel írja le a regényben.

Remélem vannak itt olyan fórumtársak, akiket érdekel Micimackó meg vele együtt az én "okfejtésem" :) :D
Avatar
Messi Az Isten
Barça C
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2011.07.16. 19:28:38

2011.07.16. 21:55:34

Sziasztok Eurobarca fórumozók!Most regisztráltam, kb. 3 éve követem az oldalt, szeretnék gratulálni a szerkesztőknek nagyszerű munkát végeznek, és ez egy remek kis közösség!Ronaldinho óta vagyok Barcás, emellett amit a klub képvisel, az elvei ami nagyon fontos számomra.Más sportágakban Lewis Hamilton és Kobe Bryant a kedvenceim.Jó szurkolást mindenkinek!Visca el Barca!Visca Catalunya!
‎"A test nincs hozzászokva, hogy egy adott mozdulatból 9.-10.-12. ismétlést végezzen. Ez ösztönöz a növekedésre, hogy átmész az utolsó fájdalmas szakaszon. Fájdalmat érzel az izmaidban, de te csak folytatod tovább és tovább, és ez az utolsó pár ismétlés az, amitől az izom növekedni fog. Ez az, ami valakit bajnokká tesz. Ha képes vagy ezen a fájdalmon túllendülni és tovább nyomni, bajnok leszel. Ha nem, felejtsd el..."
Avatar
AndrésGerardHernandez
Jugador del Barça
Hozzászólások: 175
Csatlakozott: 2011.02.19. 19:06:40
Tartózkodási hely: Abszurdisztán

2011.07.16. 21:44:58

90-es évek rulez! Mortal Kombat, kosaras kártya*,DRAGON BALL (óh istenem!), sárga kazis videójáték túlmelegedős, vagy feketefehér, vagy öszzeugrós képű TV-n ami szó szerint egy CSAPÁSRA meggyógyult, csak a kemény gyerekek cigiztek, Csillagok Háborúja...
Holnap neki is fekszek DragonBall-t nézni.

*Egyébként tudja valaki, azok a kártyák tulajdonképpen mire is jók, mert csak csereberéltük őket, de sose tudtam meg hogy mi a lényeg, valakinek kijött a gyűjteménye és ő megvilágosodott, vagy szintet lépett, esetleg jegyet váltott a mennyekbe és neki már nem is kell jól viselkednie?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára AndrésGerardHernandez 2011.07.16. 21:58:50-kor.
Avatar
bali 15
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2541
Csatlakozott: 2008.06.05. 20:18:25

2011.07.16. 21:30:30

Milyen jó volt MINDEN régen!!!! Lófasst! ----> Esélyem nem volt Barca meccsre menni, meg interneten 1 perc alatt megtudni mindent. Nem a mai világot védem, hanem minden kornak a maga szépségét.
Jah, 1975-ben születtem. ha nosztalgia: 90es évek forevör. Very Happy De csak abban a 10 évben, most már más időpont van.
A hírközlés szempontjából én sem hiányolom a régi időket.
Én 91-es vagyok. Nemigazán tudom, hogy mennyire lehetett érdeklődni a külföldi klubok helyzetéről. Annyira nemigen követtem akkor még a sportot.
Az EB-ket és a foci VB-t néztem. A legelső focis emlékem a 2000-es EB. Mennyire sajnáltam az olaszokat :( . A következő emlékem Kahn arca a VB döntő után. :? (Bár a Braziloknak szurkoltam)
A kosaras kártya gyűjtés alap volt. Sosem láttam, de Michael Jordanről beszéltünk mindig :lol: . De még az sem rontott el minket amikor bejött a Playstation is. De jó volt a haverokkal Fifazni és Mortal Kombatozni. :lol:
Szerintem . Meg a suliban nyomattuk az autós/vadászgépes/motoros kártyát. "Az én végsebességem.... :lol: :lol:
A 90-es évek jó volt.
Avatar
barca 1986
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 346
Csatlakozott: 2010.03.23. 14:44:08
Tartózkodási hely: Barcelona, Travessera de les Corts 82. / Nyíregyháza

2011.07.16. 21:27:44

Fecooo írta:egy rövid sztori tegnapról...

"sajnos" olyan vagyok, aki szokott néha adni a kéregetőnek, ha hihető a történet, de legutóbb megbántam...
állok az 1-es villamos megállójában, odajön hozzám egy 30 körüli srác, h 100 ft-ot adjak már neki, hadd vegyen ásványvizet, mert kisírta már a szemét, annyira szomjas. odaadom neki a 100-ast, erre előbukkant a markából a füvescigi...
(ééérted, még meg is mutatja a rohadék!!! :x :x :x )

így legyen jószándékú az ember... :x

(ritkán járok Pesten, Szegeden nem találkoztam ennyire pofátlan kéregetővel :evil: )
azt HALLOTTAM, h fűtől megszomjazik az ember, úgyhogy tényleg kisegítetted, first aid
:wink:
desde 07.05.1986. Steaua Bucharest - FC Barcelona
Avatar
barca 1986
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 346
Csatlakozott: 2010.03.23. 14:44:08
Tartózkodási hely: Barcelona, Travessera de les Corts 82. / Nyíregyháza

2011.07.16. 21:20:09

Bob_Marley írta:
gergo9 írta:http://gyerekszemle.postr.hu/vege-a-civ ... a-gyereket

Azért ez nagyon kemény :?
Megdöbbentő :shock:
Hihetetlen módon változnak meg körülöttünk a dolgok!Én azt tapasztalom, hogy a helyesírás is romlik a fiatalabbaknál!
Az a baj, hogy annyira modernizálódik a világ, s midnent úgy terveznek, hogy könnyebb legyen, s véleményem szerint ezért"butábbak" lesznek az emberek, s nem annyira kitartóak!

1 példa erre, kolléganőm 32 éves, s nem tud főzni, nála annyi berakja a mirelit izét a mikróba, s kész!Persze, mert egyszerűbb, de ha mindent úgy csinálunk, hogy egyszerűbb legyen besorvad az agyunk :lol:

Illetve nem rég pont volt egy beszélgetés reggel a rádióban, hogy csak az elmúlt 20-30 évben mennyire változott a teknika, s eltűntek dolgok, tárgyak!
VHS kazetta, vagy a jó öreg klasszikus kazettás magnó, ehhez kapcsolódóan "ceruzázás", kávédaráló, s a jellegzetes hangja a közértben!Turbó rágó :lol: kosaras kártya, stb stb!Ezek mind élmények voltak, s értékek!
Na de elkalandoztam :lol:
TECHNIKA NEM TEKNIKA, nem rég, hanem nemrég
Változik a világ, ezt el kell fogadni, nem kardba dőlni. Mindenki szeresse a maga világát, mással szerintem nem kell törődni. (Nem is érdemes)
Milyen jó volt MINDEN régen!!!! Lófasst! ----> Esélyem nem volt Barca meccsre menni, meg interneten 1 perc alatt megtudni mindent. Nem a mai világot védem, hanem minden kornak a maga szépségét.
Jah, 1975-ben születtem. ha nosztalgia: 90es évek forevör. :D De csak abban a 10 évben, most már más időpont van.
Kis csapongás: a 32 éves nőt nem venném el, ha nem tud főzni, csak ....nám.
Összegzés :shock: régen jó volt x %, rossz volt 100 %-x%, most jó: y %, rossz 100 %-y%.
E van.
desde 07.05.1986. Steaua Bucharest - FC Barcelona
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.07.16. 21:18:24

Tocy írta:Félelmetes de tényleg így van...én sem vagyok idős 19 évesen, de tényleg még mi is indiánosdit toltunk, meg fociztunk kölyökként...a mostani 14 évesek meg ugatnak mindenkinek, ülnek a gép előtt, egy virtuális világban élnek...haverom öccse annyira elvadult, hogy lassan a galambra is azt hiszi, hogy gránát, a sok számítógépes játék miatt...
szerintem ha valaki hülye lesz 14 évesen,oda nem elég az,hogy ha napi 20 órát gépezik. kell lennie valami más féle problémának,alapvető butaságnak,mert én is "laktam" a gép előtt,mikor új dolgok jöttek ki. vagy a réten fociztam vagy a gép előtt. ezt túlzás nélkül mondom,napi 12-14 órát csináltam. ha 1 hétig esett,akkor 1 hétig fifáztam. ember lettem,nem a gépen múlt. van bennem természetes érdeklődés és tudásszomj,ami úgy veszem észre mára kimarad a fiataloknál. "koravének" lesznek. 12 évesen ott tartanak,mint én 18 évesen.
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2011.07.16. 21:17:38

Regisztrálj újra Viktor :)
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.07.16. 21:09:16

vuvu írta:nevet hogy kell változtatni itt a fórumon?
írj egy adminnak,hátha...
vuvu
Jugador del Barça
Hozzászólások: 236
Csatlakozott: 2009.07.30. 15:09:49

2011.07.16. 21:02:36

nevet hogy kell változtatni itt a fórumon?
Avatar
Messithebest
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3309
Csatlakozott: 2010.05.15. 20:34:35

2011.07.16. 10:03:08

Tocy írta:a mostani 14 évesek meg ugatnak mindenkinek, ülnek a gép előtt, egy virtuális világban élnek...
Azért vannak kivételek, pl én :D Igaz gépezek elég sokat, de azért különbséget tudok tenni a galamb meg a gránát között :lol:
Kép
"I don't know, why the man above gives me the hardest road, but... the man above don't put you in situations that you can't handle." - LeBron James
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.07.16. 08:51:41

Félelmetes de tényleg így van...én sem vagyok idős 19 évesen, de tényleg még mi is indiánosdit toltunk, meg fociztunk kölyökként...a mostani 14 évesek meg ugatnak mindenkinek, ülnek a gép előtt, egy virtuális világban élnek...haverom öccse annyira elvadult, hogy lassan a galambra is azt hiszi, hogy gránát, a sok számítógépes játék miatt...
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2011.07.16. 08:10:16

Bob_Marley írta:
gergo9 írta:http://gyerekszemle.postr.hu/vege-a-civ ... a-gyereket

Azért ez nagyon kemény :?
Megdöbbentő :shock:
Hihetetlen módon változnak meg körülöttünk a dolgok!Én azt tapasztalom, hogy a helyesírás is romlik a fiatalabbaknál!
Az a baj, hogy annyira modernizálódik a világ, s midnent úgy terveznek, hogy könnyebb legyen, s véleményem szerint ezért"butábbak" lesznek az emberek, s nem annyira kitartóak!

1 példa erre, kolléganőm 32 éves, s nem tud főzni, nála annyi berakja a mirelit izét a mikróba, s kész!Persze, mert egyszerűbb, de ha mindent úgy csinálunk, hogy egyszerűbb legyen besorvad az agyunk :lol:

Illetve nem rég pont volt egy beszélgetés reggel a rádióban, hogy csak az elmúlt 20-30 évben mennyire változott a teknika, s eltűntek dolgok, tárgyak!
VHS kazetta, vagy a jó öreg klasszikus kazettás magnó, ehhez kapcsolódóan "ceruzázás", kávédaráló, s a jellegzetes hangja a közértben!Turbó rágó :lol: kosaras kártya, stb stb!Ezek mind élmények voltak, s értékek!
Na de elkalandoztam :lol:
Persze, hogy rosszabb lesz a helyesírásuk, mert nem olvasnak, csak ilyen elég kevés szóval dolgozó internetes oldalakat....
A mirelit izével még csak nem is az a legnagyobb gond, hogy nem kell vele semmit sem csinálni, hanem, hogy finoman mérgező....
Sajnos az utóbbi 1-2 évtizedben nagyon lefelé ment a világ ebben a tekintetben, én is csak 23 éves vagyok, de mi még a patakparton és a focipályán játszottunk. Öcsémék már nem... Ez nagyon szomorú.
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2011.07.16. 03:24:03

gergo9 írta:http://gyerekszemle.postr.hu/vege-a-civ ... a-gyereket

Azért ez nagyon kemény :?
Az igen :shock:
Bob_Marley írta: Illetve nem rég pont volt egy beszélgetés reggel a rádióban, hogy csak az elmúlt 20-30 évben mennyire változott a teknika, s eltűntek dolgok, tárgyak!
VHS kazetta, vagy a jó öreg klasszikus kazettás magnó, ehhez kapcsolódóan "ceruzázás", kávédaráló, s a jellegzetes hangja a közértben!Turbó rágó :lol: kosaras kártya, stb stb!Ezek mind élmények voltak, s értékek!
Na de elkalandoztam :lol:
Néhány fiatal szerintem már azt se tudja, hogy mi az a VHS, magnó vagy vezetékes telefon... Én meg emlékszem arra az időre, amikor VHS-en néztem a Kacsameséket meg a Gumimacikat vagy magnón nyomattam az Eminem meg a Ganxsta Zolee kazettákat :D

Pont ide illő példa, hogy az egyik legjobb barátomnak az öccse régebben egész nap kint volt a szabadban, focizott meg kosarazott. De mióta van saját gépe, csak facebook-ozik meg valami számítógépes játékot nyomat reggeltől estig. Ja, és egy 13/14 éves gyerekről beszélek...

A majdnem 21 éves fejemmel azért visszasírom a 2000-es évek elejét...
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2011.07.16. 02:07:22

gergo9 írta:http://gyerekszemle.postr.hu/vege-a-civ ... a-gyereket

Azért ez nagyon kemény :?
Megdöbbentő :shock:
Hihetetlen módon változnak meg körülöttünk a dolgok!Én azt tapasztalom, hogy a helyesírás is romlik a fiatalabbaknál!
Az a baj, hogy annyira modernizálódik a világ, s midnent úgy terveznek, hogy könnyebb legyen, s véleményem szerint ezért"butábbak" lesznek az emberek, s nem annyira kitartóak!

1 példa erre, kolléganőm 32 éves, s nem tud főzni, nála annyi berakja a mirelit izét a mikróba, s kész!Persze, mert egyszerűbb, de ha mindent úgy csinálunk, hogy egyszerűbb legyen besorvad az agyunk :lol:

Illetve nem rég pont volt egy beszélgetés reggel a rádióban, hogy csak az elmúlt 20-30 évben mennyire változott a teknika, s eltűntek dolgok, tárgyak!
VHS kazetta, vagy a jó öreg klasszikus kazettás magnó, ehhez kapcsolódóan "ceruzázás", kávédaráló, s a jellegzetes hangja a közértben!Turbó rágó :lol: kosaras kártya, stb stb!Ezek mind élmények voltak, s értékek!
Na de elkalandoztam :lol:
Kép
Kép
Kép
gergo9
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2902
Csatlakozott: 2007.10.02. 12:19:09
Tartózkodási hely: Miskolc

2011.07.16. 00:51:55

Válasz küldése