Offtopic

Ami egyik témához sem kapcsolódik, avagy itt nyugodtan írhatsz mindenről kötetlenül.

Fogyasztasz valamilyen dohányterméket? :D

- Nem, soha nem próbáltam.
10
22%
- Próbáltam, de nem szoktam rá.
17
38%
- Füstölök, mint a gyárkémény
11
24%
- Alkalmanként rágyújtok
7
16%
 
Szavazatok száma: 45
Avatar
Victor_Valdes
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4447
Csatlakozott: 2007.02.09. 16:19:20
Tartózkodási hely: Debrecen

2011.07.09. 23:10:10

Na. Párkapcsolat. Volt egy régebbi kapcsolatom. 5 hónapig tartott, márciusa lett vége. És most úgy alakult a dolog, hogy összejöhetnénk lehet megint. Hozzáteszem, én szakítottam vele. De most elbizonytalanodtam... visszamenni hozzá? Vagy hülyeség lenne? Nem tudom.. :oops: :roll:
http://www.maon.hu - marketing - üzleti élet - motiváció - vállalkozás -
"mi leszel, ha nagy leszel? közgazdász, vagy bérgyilkos..a kereslet határozza meg a kínálatot.."
"tudom egyszer újra látlak, az imáim hozzád szállnak..." †
Avatar
Messithebest
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3309
Csatlakozott: 2010.05.15. 20:34:35

2011.07.09. 22:53:54

messibarca írta:Üdv!
Még régen valaki feltett ide egy videót egy amerikai sportról ami ötvözi a labdarúgást a kézivel és kosárral . Valaki el mondaná ennek a sportnak a nevét ?Előre is köszönöm!
Kronum a neve.
Kép
"I don't know, why the man above gives me the hardest road, but... the man above don't put you in situations that you can't handle." - LeBron James
Avatar
kudu
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1485
Csatlakozott: 2007.08.30. 16:49:36

2011.07.09. 22:34:56

Olvasta már esetleg valaki Bicskei Bertalan - Kapusok könyve című kiadványát? Ha igen, mi volt a vélemény?
"Nem csak az a nagy sportoló, aki nyerni tud, hanem az is, aki egy pofon után fel tud állni!"
Avatar
messibarca
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 258
Csatlakozott: 2010.07.14. 12:33:00
Tartózkodási hely: Szeged környékén Forráskúton

2011.07.07. 21:44:59

Üdv!
Még régen valaki feltett ide egy videót egy amerikai sportról ami ötvözi a labdarúgást a kézivel és kosárral . Valaki el mondaná ennek a sportnak a nevét ?Előre is köszönöm!
Kép
a siget készítette Victor (vuvu)
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2011.07.07. 21:41:24

"And my heart will leave you never."
Z.Chris
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 455
Csatlakozott: 2009.02.15. 17:37:41
Tartózkodási hely: Debrecen

2011.07.07. 13:42:52

gergo9 írta:napiszhar projekt? :mrgreen:
Hogy érted? :D Amúgy meg saját részre kéne, nekem nagyon megtetszett. Mindenki hülyének tart, de nekem akkor is tetszik :D
Avatar
fcbarca0827
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3238
Csatlakozott: 2007.08.30. 14:29:21
Tartózkodási hely: Sülysáp

2011.07.07. 12:48:50

Dcser írta:SziasztoK!

Lenne egy olyan kérdésem, hogy góllövőlistákba be szokták jegyezni a felkészülési mérkőzésen esett gólokat is ? vagy csak a Bajnokság, kupa, BL/EL, meg ilyenek?
Nem. Ezeket külön számolják. Például az aranycipőnél csak a bajnoki gólok számítanak. A felkészülési meccseken szerzett gólokat meg abszolút nem nézik.
KowalskymegaVega,Supernem,HollywoodUndead,Fish!
Hiperkarma,VadFruttik,EstiKornél,AWS
30Y,BagossyBrothersCompany,Useme,Elefánt
Dcser
Jugador del Barça
Hozzászólások: 111
Csatlakozott: 2010.08.25. 17:19:04
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg

2011.07.07. 12:46:33

SziasztoK!

Lenne egy olyan kérdésem, hogy góllövőlistákba be szokták jegyezni a felkészülési mérkőzésen esett gólokat is ? vagy csak a Bajnokság, kupa, BL/EL, meg ilyenek?
Cser Dániel
olaszka
Barça C
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2011.07.07. 01:20:35
Tartózkodási hely: Palermo

2011.07.07. 12:39:55

Valaki tudna egy linket az új 11/12-es La Liga labdáról, vagy az egész szettről? 8) :lol:
gergo9
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2902
Csatlakozott: 2007.10.02. 12:19:09
Tartózkodási hely: Miskolc

2011.07.07. 12:26:08

Z.Chris írta:Gondolom ilyen sapkát nem lehet kapni Magyarországon. :D
Ha valaki látott már boltba , vagy onlineboltban az szóljon kérem. :)
napiszhar projekt? :mrgreen:
Z.Chris
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 455
Csatlakozott: 2009.02.15. 17:37:41
Tartózkodási hely: Debrecen

2011.07.07. 12:01:29

Gondolom ilyen sapkát nem lehet kapni Magyarországon. :D
Ha valaki látott már boltba , vagy onlineboltban az szóljon kérem. :)
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2011.07.05. 21:27:49

Nekem Koko provokációi maradtak meg, ha erről van szó:D
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21115
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2011.07.05. 21:27:44

gergo9 írta:
ozsimiki írta: Koko move?

:lol:

csak őt nem a bíró büntette.
Roy Jones move :D


http://www.youtube.com/watch?v=UDWnMXzgeZo

1:44től 2:07tól ezekhez hasonló persze nem ütőtávban. Haver eljátszotta ezt ütőtávban is kórház lett a vége.
Anno a K1ben Rey Sefo is szokott ilyeneket csinálni, ütőtávban. Sőt, ha bekapott pár ütést, csak mutatta az ellenfélnek, h jöjjön. :lol:
gergo9
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2902
Csatlakozott: 2007.10.02. 12:19:09
Tartózkodási hely: Miskolc

2011.07.05. 20:24:25

ozsimiki írta: Koko move?

:lol:

csak őt nem a bíró büntette.
Roy Jones move :D


http://www.youtube.com/watch?v=UDWnMXzgeZo

1:44től 2:07tól ezekhez hasonló persze nem ütőtávban. Haver eljátszotta ezt ütőtávban is kórház lett a vége.
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2011.07.05. 19:58:24

gergo9 írta:viszonylag sima meccs volt gondoltam megengedek magamnak egy kis provokációt.
Intettem neki hogy jöjjön majd kicsit előrehajolva hátratettem a kezem
Koko move?

:lol:

csak őt nem a bíró büntette.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
Messidona10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1642
Csatlakozott: 2007.12.19. 18:44:50

2011.07.05. 19:51:04

Leginkább vigyázni kell az ilyen kiabálásokkal... :D Serdülő csapatban a kapusunk egy meglehetősen nagyhangú srác volt, aki mindig a jóóó / jó nyugi enyém kiáltást alkalmazta. Aztán egyszer elkurjantotta magát, senki nem mert hozzáérni, a gyakorlatilag nullszögből jövő szabadrúgás meg bevágódott a hosszúba. :D
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2011.07.05. 19:46:59

kudu írta:Egyetemi bajnokságban történt nálunk az egyik meccsen, hogy a kapus úgy jött ki a labdára, hogy közben azt kiabálta, hogy "Hagyd!". Ezután a "jutalma" egy sárga lap lett a birótól, és azóta több helyről is hallottam, hogy nem lehet mondani azt hogy "Hagyd!". Én is inkább helyette a kapuban a "Jóó"-t szoktam használni, de miért ér sárga lapot a "Hagyd" ?
Azt kell mondani, hogy "enyém". :D
gergo9 írta: Két érdekes esetem nekünk is volt falusi röplabda bajnokságban(Pusztakotkodács Open :mrgreen: ) haver szervált majd kiabálta a másik csapatból fogadónak hogy "hagyjad kinnt van", persze látta hogy simán bennt lesz. Az meg gondolta hogy sportszerű vagy mi lényeg hogy ellépett a fogadás elől de a labda kb 1m a vonalon belül ért talajt. Újra kellett játszani a pontot. Persze lehet hogy hivatalosan nem ez a szabály.
WTF?!
gergo9
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2902
Csatlakozott: 2007.10.02. 12:19:09
Tartózkodási hely: Miskolc

2011.07.05. 19:20:05

kudu írta:Egyetemi bajnokságban történt nálunk az egyik meccsen, hogy a kapus úgy jött ki a labdára, hogy közben azt kiabálta, hogy "Hagyd!". Ezután a "jutalma" egy sárga lap lett a birótól, és azóta több helyről is hallottam, hogy nem lehet mondani azt hogy "Hagyd!". Én is inkább helyette a kapuban a "Jóó"-t szoktam használni, de miért ér sárga lapot a "Hagyd" ?
Gondolom mert ez megzavarhat mást is :)
Két érdekes esetem nekünk is volt falusi röplabda bajnokságban(Pusztakotkodács Open :mrgreen: ) haver szervált majd kiabálta a másik csapatból fogadónak hogy "hagyjad kinnt van", persze látta hogy simán bennt lesz. Az meg gondolta hogy sportszerű vagy mi lényeg hogy ellépett a fogadás elől de a labda kb 1m a vonalon belül ért talajt. Újra kellett játszani a pontot. Persze lehet hogy hivatalosan nem ez a szabály.
Másik az meg egy boksz meccsemen történt pár éve.
Csináltunk csapaton belül egy házi bajnokságot majd összekerültem egy meglehetősen nagyképű újmagyar csapattárssal viszonylag sima meccs volt gondoltam megengedek magamnak egy kis provokációt.
Intettem neki hogy jöjjön majd kicsit előrehajolva hátratettem a kezem bíró megállította a meccset majd figyelmeztetés nélkül pontot vont le sportszerűtlenségért. :D
Holott az ilyen kis zrikák teljesen megszokottak voltak.
Avatar
Messithebest
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3309
Csatlakozott: 2010.05.15. 20:34:35

2011.07.05. 19:14:00

daffy írta:
Messithebest írta:
Azért mert pl egy BL döntőn, ahol sokan vannak, mindenki szurkol, és vezeted a labdát a kapu felé, te tudnád hogy nem a kapus szórakozik vagy egy játékos társad jön melletted és mondja hogy hagyd? szerintem nem.
elnézel oldalra,hogy kiabál-e a csapattársad.
egyébként a bl döntőben ha futtok a kapu felé a csapárral,nincs az a pénz,amiért engednéd a játékost tovább. ha a csapattársad kiabál,akkor is szereled,ha tudod. nem fogsz mérlegelni
mind1 nem ez a lényeg, csak próbáltam valami szemléltetőt példát adni, de a lényeg annyi azért ér sárgát mert megzavarhatod vele az ellenfeledet.
Kép
"I don't know, why the man above gives me the hardest road, but... the man above don't put you in situations that you can't handle." - LeBron James
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7209
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.07.05. 19:06:05

Messithebest írta:
Azért mert pl egy BL döntőn, ahol sokan vannak, mindenki szurkol, és vezeted a labdát a kapu felé, te tudnád hogy nem a kapus szórakozik vagy egy játékos társad jön melletted és mondja hogy hagyd? szerintem nem.
elnézel oldalra,hogy kiabál-e a csapattársad.
egyébként a bl döntőben ha futtok a kapu felé a csapárral,nincs az a pénz,amiért engednéd a játékost tovább. ha a csapattársad kiabál,akkor is szereled,ha tudod. nem fogsz mérlegelni
Avatar
Messithebest
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3309
Csatlakozott: 2010.05.15. 20:34:35

2011.07.05. 19:03:22

kudu írta:Egyetemi bajnokságban történt nálunk az egyik meccsen, hogy a kapus úgy jött ki a labdára, hogy közben azt kiabálta, hogy "Hagyd!". Ezután a "jutalma" egy sárga lap lett a birótól, és azóta több helyről is hallottam, hogy nem lehet mondani azt hogy "Hagyd!". Én is inkább helyette a kapuban a "Jóó"-t szoktam használni, de miért ér sárga lapot a "Hagyd" ?
Azért mert pl egy BL döntőn, ahol sokan vannak, mindenki szurkol, és vezeted a labdát a kapu felé, te tudnád hogy nem a kapus szórakozik vagy egy játékos társad jön melletted és mondja hogy hagyd? szerintem nem.
Kép
"I don't know, why the man above gives me the hardest road, but... the man above don't put you in situations that you can't handle." - LeBron James
Avatar
kudu
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1485
Csatlakozott: 2007.08.30. 16:49:36

2011.07.05. 18:55:13

Egyetemi bajnokságban történt nálunk az egyik meccsen, hogy a kapus úgy jött ki a labdára, hogy közben azt kiabálta, hogy "Hagyd!". Ezután a "jutalma" egy sárga lap lett a birótól, és azóta több helyről is hallottam, hogy nem lehet mondani azt hogy "Hagyd!". Én is inkább helyette a kapuban a "Jóó"-t szoktam használni, de miért ér sárga lapot a "Hagyd" ?
"Nem csak az a nagy sportoló, aki nyerni tud, hanem az is, aki egy pofon után fel tud állni!"
Avatar
Messithebest
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3309
Csatlakozott: 2010.05.15. 20:34:35

2011.07.05. 14:52:04

S.Agüero írta:
Messithebest írta:Ki meri kipróbálni a Barna hangot?

http://www.gatveder.hu/adatlap.php?id=1008713

aki nem tudná mi az: "Elméletileg létezik a nevezett hang, azonban a valóságban még nem sikerült "produkálni".
A lényege, hogy az 5-20 Hz közötti "hangtartomány" (ez emberi füllel nem hallható!) számos belső szervünk rezgésével "egyezik" meg. Így előfordulhat, hogy az ilyen frekvencián megszólaló hangot a szerveink felveszik. Ez azonban nem székleteresztést idéz elő, hanem émelygést, hányingert, rosszullétet, idegességet, ingerültséget, depressziót, mellkasi nyomást éreznek. A szem "sajátfrekvenciáját" elérve látászavart, tartós "igénybevétel" esetén, látáskárosodást lehet elérni. A 9 Hz körüli frekvenciatartomány az úgynevezett kardo-vaszkuliáris rendszerünk "sajátfrekvenciája", ezért ezt a hangot "tartósan sugározva" szívpanaszokat illetve rosszabb esetben halált is lehet tapasztalni.

Ma a kis rezgésszámú frekvencián működő "hangágyúkat" infrafegyvernek hívják"
ez amúgy tényleg ilyeneket okozhat vagy csak vicc? :oops: :D
mert én nem mertem kipróbálni. :lol:
Nem vicc, mondom én büfögtem tőle.... A South Park is kiparodizálta, méghozzá a 3ik évad 17edik részében. Le tudod tölteni a www.sp.hoff.hu oldalról....
Kép
"I don't know, why the man above gives me the hardest road, but... the man above don't put you in situations that you can't handle." - LeBron James
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7209
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.07.05. 14:41:37

S.Agüero írta: ez amúgy tényleg ilyeneket okozhat vagy csak vicc? :oops: :D
mert én nem mertem kipróbálni. :lol:
vicc. szélsőséges frekvenciájú hangoktól max nem érzed jól magad,de befosni nem fogsz. az émelygéshez is huzamosabb ideig és megfelelő környezetben kell hallgatni.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2011.07.05. 14:38:52

Messithebest írta:Ki meri kipróbálni a Barna hangot?

http://www.gatveder.hu/adatlap.php?id=1008713

aki nem tudná mi az: "Elméletileg létezik a nevezett hang, azonban a valóságban még nem sikerült "produkálni".
A lényege, hogy az 5-20 Hz közötti "hangtartomány" (ez emberi füllel nem hallható!) számos belső szervünk rezgésével "egyezik" meg. Így előfordulhat, hogy az ilyen frekvencián megszólaló hangot a szerveink felveszik. Ez azonban nem székleteresztést idéz elő, hanem émelygést, hányingert, rosszullétet, idegességet, ingerültséget, depressziót, mellkasi nyomást éreznek. A szem "sajátfrekvenciáját" elérve látászavart, tartós "igénybevétel" esetén, látáskárosodást lehet elérni. A 9 Hz körüli frekvenciatartomány az úgynevezett kardo-vaszkuliáris rendszerünk "sajátfrekvenciája", ezért ezt a hangot "tartósan sugározva" szívpanaszokat illetve rosszabb esetben halált is lehet tapasztalni.

Ma a kis rezgésszámú frekvencián működő "hangágyúkat" infrafegyvernek hívják"
ez amúgy tényleg ilyeneket okozhat vagy csak vicc? :oops: :D
mert én nem mertem kipróbálni. :lol:
Válasz küldése