Offtopic

Ami egyik témához sem kapcsolódik, avagy itt nyugodtan írhatsz mindenről kötetlenül.

Fogyasztasz valamilyen dohányterméket? :D

- Nem, soha nem próbáltam.
10
22%
- Próbáltam, de nem szoktam rá.
17
38%
- Füstölök, mint a gyárkémény
11
24%
- Alkalmanként rágyújtok
7
16%
 
Szavazatok száma: 45
Iniesta_1986
Barça B
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2011.01.19. 23:06:35

2011.05.31. 19:30:19

kennyke04 írta:propranololt szedett már valaki lámpaláz/izgulás pl vizsga,érettségi akármi miatt? használ is valamit? házidoki is felírja ha kérem v inkább elküld agytúrkászhoz? kicsit rajtam a para, de nyugtatók eléggé eltompítanak :S
Üdv!

Szerintem, verd ki a fejedből az ilyesmit! Nincs erre semmi szükséged!
Inkább menj el sétálni, biciklizni, úszni. Menj el haverokkal együtt lenni, sörözni egyet, bármi, ami kikapcsol. A haverokkal pedig ne az aktuális tételekről, a II. világháborúról, a német nyelvtanról beszélgess. Hanem pl. a Barca sikereiről. :wink:
Avatar
Victor_Valdes
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4447
Csatlakozott: 2007.02.09. 16:19:20
Tartózkodási hely: Debrecen

2011.05.31. 19:02:20

Huhh, sok "régi arcra" még én is emlékszek, pedig én a fiatalabb generációt képviselem, valamilyen szinten mégis eléggé régi motoros vagyok már itt...nem is tudom hány éve regeltem ide. :D

4 éve, az "öskorba" még nem ténykedtem.. :D

Tényleg hiányoznak a régi arcok, Ordog, Kovi :!: , VT, Balboa, Klui, Kralo, Boixos, stb...

Régebben más volt.. az idő megszépíti a dolgokat? :D
http://www.maon.hu - marketing - üzleti élet - motiváció - vállalkozás -
"mi leszel, ha nagy leszel? közgazdász, vagy bérgyilkos..a kereslet határozza meg a kínálatot.."
"tudom egyszer újra látlak, az imáim hozzád szállnak..." †
supa
Barça B
Hozzászólások: 53
Csatlakozott: 2009.07.17. 12:14:41

2011.05.31. 18:45:23

Vki nem tudja mennyi idő a Hungaroring a mogyoródi hév megállótól gyalog? Vagy nincs-e vmi busz? Mert mennék 1 baráttal a hétvégén WTCC futamra
választ köszi
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21162
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2011.05.31. 15:15:29

Rivaldinho írta:Már régóta magamban tartogatom a kérdést, hogy hová tűntek a régi motorosok ? Akikkel még én "nyomtam"... vagy mindenki olvassa, csak már kevesen válaszolnak .. ? Közbejött a meló, gyerek, vagy.. mi ? Szerintem itt már kevesen ismernek engem (mármint régről, a "régi" fórumról), ahogy lehet, hogy nem is tudjátok kikre gondolok.. ?
pl.
-Charlie (mondjuk vele pont beszéltem régebben,de már nagyon régen és ő is olvassa a fórumot, de nem írkál)
-Kluivertinho
-Varga Tamás
-HAnonymus
-Rapika
-Balboa
-Ordog
-Kralo
-Boixos
-Taibi
-vagy akár kifestő ?
stbstb...
Érdekes látni például,hogy egy fórumon is leszűrhető az "idő vas foga".. régiek mennek, újak jönnek.
Emlékszik itt pl. arra valaki mikor még én is nagyban írogattam ? Már nem nagyon hiszem... :cry: :D
Hát én bizony emlékszem, mikor kezdtél fórumozni, arra is, h nem ment simán a beilleszkedés. :lol:
Avatar
Taibi
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 1194
Csatlakozott: 2004.11.03. 19:52:08

2011.05.31. 14:52:33

Rivaldinho írta:Már régóta magamban tartogatom a kérdést, hogy hová tűntek a régi motorosok ? Akikkel még én "nyomtam"... vagy mindenki olvassa, csak már kevesen válaszolnak .. ? Közbejött a meló, gyerek, vagy.. mi ? Szerintem itt már kevesen ismernek engem (mármint régről, a "régi" fórumról), ahogy lehet, hogy nem is tudjátok kikre gondolok.. ?
pl.
-Charlie (mondjuk vele pont beszéltem régebben,de már nagyon régen és ő is olvassa a fórumot, de nem írkál)
-Kluivertinho
-Varga Tamás
-HAnonymus
-Rapika
-Balboa
-Ordog
-Kralo
-Boixos
-Taibi
-vagy akár kifestő ?
stbstb...
Érdekes látni például,hogy egy fórumon is leszűrhető az "idő vas foga".. régiek mennek, újak jönnek.
Emlékszik itt pl. arra valaki mikor még én is nagyban írogattam ? Már nem nagyon hiszem... :cry: :D
Érdekes kérdés...,
Nem hiszem, hogy a szabadidő csökkenése lenne elsősorban a magyarázat, bár tény, sok minden változott az életemben a 2004-es regisztrálásom óta (jézusom ez már 7 év...), de ettől még tudnék időt szakítani a gyakoribb fórumozásra.
Az én esetemben inkább arról van szó, hogy kicsit "belefáradtam" abba, hogy hónapról-hónapra vagy épp meccsről-meccsre ugyanazok a témák kerülnek elő itt a fórumon, ami mondjuk érthető, hiszen szerencsére folyamatosan vannak új tagok az oldalon, viszont nekem, mint "régi motorosnak" már nincs kedvem ezekhez hozzászólni.
Így már inkább csak passzívan vagyok jelen itt, olvasgatni szoktam napi szinten, információszerzésnek továbbra is hasznos a fórum is, viszont írni csak akkor írok már, ha valami nagyon kikívánkozik belőlem...
Avatar
kennyke04
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1360
Csatlakozott: 2007.04.17. 14:04:52
Tartózkodási hely: DöBö

2011.05.31. 14:52:31

propranololt szedett már valaki lámpaláz/izgulás pl vizsga,érettségi akármi miatt? használ is valamit? házidoki is felírja ha kérem v inkább elküld agytúrkászhoz? kicsit rajtam a para, de nyugtatók eléggé eltompítanak :S
"A fociban az a lényeg,
hogy a labdát, ahhoz passzold, akin ugyanolyan színű mez van, mint rajtad.
Ja! És futni kell! A vízilabdában ezt már rég kitalálták: aki nem úszik - megfullad."
- Hofi Géza
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4507
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2011.05.31. 12:05:40

Nekem leginkább Varga Tamás hozzászólásai hiányoznak, sokszor eltalálta a lényeget, de lehet néha túl lőtt a célon. Jó volt olvasni a gondolatait nagyon.
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2011.05.31. 11:45:07

Rivaldinho írta:Már régóta magamban tartogatom a kérdést, hogy hová tűntek a régi motorosok ? Akikkel még én "nyomtam"... vagy mindenki olvassa, csak már kevesen válaszolnak .. ? Közbejött a meló, gyerek, vagy.. mi ? Szerintem itt már kevesen ismernek engem (mármint régről, a "régi" fórumról), ahogy lehet, hogy nem is tudjátok kikre gondolok.. ?
pl.
-Charlie (mondjuk vele pont beszéltem régebben,de már nagyon régen és ő is olvassa a fórumot, de nem írkál)
-Kluivertinho
-Varga Tamás
-HAnonymus
-Rapika
-Balboa
-Ordog
-Kralo
-Boixos
-Taibi
-vagy akár kifestő ?
stbstb...
Érdekes látni például,hogy egy fórumon is leszűrhető az "idő vas foga".. régiek mennek, újak jönnek.
Emlékszik itt pl. arra valaki mikor még én is nagyban írogattam ? Már nem nagyon hiszem... :cry: :D
Amikor én kezdtem fórumozni,akkor itt voltak ők majdnem mind.
Egyszer-egyszer még írnak ide, de már nagyon ritkán sajnos.
Varga Tamással tartom a kapcsolatot, aki régi,tudja,hogy miért nem fórumozik már.
Boixos pedig szokott még fórumozni.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Rivaldinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2071
Csatlakozott: 2005.05.21. 08:24:46
Tartózkodási hely: csúcson

2011.05.31. 11:38:14

Már régóta magamban tartogatom a kérdést, hogy hová tűntek a régi motorosok ? Akikkel még én "nyomtam"... vagy mindenki olvassa, csak már kevesen válaszolnak .. ? Közbejött a meló, gyerek, vagy.. mi ? Szerintem itt már kevesen ismernek engem (mármint régről, a "régi" fórumról), ahogy lehet, hogy nem is tudjátok kikre gondolok.. ?
pl.
-Charlie (mondjuk vele pont beszéltem régebben,de már nagyon régen és ő is olvassa a fórumot, de nem írkál)
-Kluivertinho
-Varga Tamás
-HAnonymus
-Rapika
-Balboa
-Ordog
-Kralo
-Boixos
-Taibi
-vagy akár kifestő ?
stbstb...
Érdekes látni például,hogy egy fórumon is leszűrhető az "idő vas foga".. régiek mennek, újak jönnek.
Emlékszik itt pl. arra valaki mikor még én is nagyban írogattam ? Már nem nagyon hiszem... :cry: :D
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.05.31. 11:24:51

Ronaldinho&Barca írta:Srácok, tudtok mondani egy olyan oldalt, ahol leginkább filmeket lehet letölteni? Lehetőleg olyant amin az újak is elég hamar fent vannak. Én speedwarezen voltam fent, de úgy tűnik megszűnt vagy valami, pedig pöpec kis oldal volt nagyon.. :?
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4507
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2011.05.31. 11:23:19

Srácok, tudtok mondani egy olyan oldalt, ahol leginkább filmeket lehet letölteni? Lehetőleg olyant amin az újak is elég hamar fent vannak. Én speedwarezen voltam fent, de úgy tűnik megszűnt vagy valami, pedig pöpec kis oldal volt nagyon.. :?
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
lluisllach89
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3701
Csatlakozott: 2008.07.02. 22:46:30

2011.05.30. 22:34:30

Mivel sokáig ment a vita hogy legyen egy horgász topic, így Ilúnak és a többi májsztrónak - aki nem nézné - hogy az eztv.it illetve persze más oldalról is lehet szedni az Extreme fishing mini-sorozatot :idea: :D
Kép
"Azért mert valaki hibázott nem a futballt kellene megbüntetni.
Hibáztam és megfizettem érte. De a labda nem lett mocskos."- Maradona
Avatar
kudu
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1485
Csatlakozott: 2007.08.30. 16:49:36

2011.05.30. 19:02:56

Rinku! PÜ! (lassan egy hónapja ) :lol:
"Nem csak az a nagy sportoló, aki nyerni tud, hanem az is, aki egy pofon után fel tud állni!"
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4093
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2011.05.30. 15:02:20

blaugrana!? írta:Üdv
arról érdeklődnék hogy champions-ös póló(ami a fiesta alatt volt a csapaton) a Barca hivatalos oldalán kívűl lehet máshonnan rendelni?
Szerintem a lionsport.hu oldalon hamarosan meg lehet rendelni. Legalábbis remélem. A 2006-os BL győztes pólót pl onnan rendeltük anno.
Avatar
blaugrana!?
Barça B
Hozzászólások: 75
Csatlakozott: 2010.08.26. 22:15:29
Tartózkodási hely: egy messi messi galaxisba :P

2011.05.30. 14:54:42

Üdv
arról érdeklődnék hogy champions-ös póló(ami a fiesta alatt volt a csapaton) a Barca hivatalos oldalán kívűl lehet máshonnan rendelni?
Kép
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2011.05.29. 13:27:40

fcbarca0827 írta:
MessiFan a Barca a Bajnokok Ligája topikban írta: És még ő mondta, hogy nem terrorista :D
Szerintem összekeversz egy másik fórumozóval. :lol:
Lehet :lol:
Avatar
fcbarca0827
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3238
Csatlakozott: 2007.08.30. 14:29:21
Tartózkodási hely: Sülysáp

2011.05.29. 13:24:26

MessiFan a Barca a Bajnokok Ligája topikban írta: És még ő mondta, hogy nem terrorista :D
Szerintem összekeversz egy másik fórumozóval. :lol:
KowalskymegaVega,Supernem,HollywoodUndead,Fish!
Hiperkarma,VadFruttik,EstiKornél,AWS
30Y,BagossyBrothersCompany,Useme,Elefánt
Avatar
L.Messi 10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2372
Csatlakozott: 2010.07.03. 22:08:22
Tartózkodási hely: Kaposvár

2011.05.28. 20:13:38

MessiFan írta:Tegnap osztálykiránduláson úgy nyertünk 4-2-re, hogy 2-2 volt és volt hátra 5 perc. Nagy nehezen szerzünk egy gólt majd már csak 30 mp van hátra és mi dobunk be. Gyorsan rádobtam a kapura és a kapus belekapott majd beszállt a labda a kapuba én meg a teljesen átizzadt pólómat hozzávágtam a 2 tagú szurkolótáborunknak (többiek le se izélték) és körbe körbe rohangáltam.
Ma meg úgy nézek ki mint egy homár. Tegnap voltunk fürdőbe, leégtem. Ma is voltunk, még jobban leégtem :lol:
Csak a bőrrákkal vigyázz :wink: Nálunk múlthéten volt osztályok közti foci és röplabda. Fociban (9.a-s vagyok) először vertük a 9/b-t, majd a 10/c-t aztán a 11/a-t, döntőben pedig az iskolacsapat tudott csak minket megverni, ők is 1-0-ra, de a gól szánalmas volt: az angoltanárnak bepasszolták a labdát, kapura tette, ki akartam kotorni, már majdnem elérem erre visszaránt, bepasszolja és a tesitanár megadja... Szánalmas volt, de mint elsősök így is bravúr a döntő.
Kép
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2011.05.28. 20:08:32

Tegnap osztálykiránduláson úgy nyertünk 4-2-re, hogy 2-2 volt és volt hátra 5 perc. Nagy nehezen szerzünk egy gólt majd már csak 30 mp van hátra és mi dobunk be. Gyorsan rádobtam a kapura és a kapus belekapott majd beszállt a labda a kapuba én meg a teljesen átizzadt pólómat hozzávágtam a 2 tagú szurkolótáborunknak (többiek le se izélték) és körbe körbe rohangáltam.
Ma meg úgy nézek ki mint egy homár. Tegnap voltunk fürdőbe, leégtem. Ma is voltunk, még jobban leégtem :lol:
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21162
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2011.05.28. 20:02:24

osho írta:csütörtökön volt egy kis laza futball, ami számomra csak 10 másodpercig tartott. szögletet végeztünk el megyek fejelni felugrok már akarok fejelni srác orrba vág. ömlik a vér lemegyek pályáról. elvittek dokihoz. orrtörés, porcok szétmentek, agyrázkódás. :?
Ez egy ilyen sport. :lol:
osho
Barça C
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2011.04.22. 18:17:30
Tartózkodási hely: Pécs

2011.05.28. 19:36:44

csütörtökön volt egy kis laza futball, ami számomra csak 10 másodpercig tartott. szögletet végeztünk el megyek fejelni felugrok már akarok fejelni srác orrba vág. ömlik a vér lemegyek pályáról. elvittek dokihoz. orrtörés, porcok szétmentek, agyrázkódás. :?
"Sosem kérdezted, mégis sosem tagadtam:
saját magam hite vagyok magamban "
Avatar
Victor_Valdes
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4447
Csatlakozott: 2007.02.09. 16:19:20
Tartózkodási hely: Debrecen

2011.05.28. 17:36:47

http://www.maon.hu - marketing - üzleti élet - motiváció - vállalkozás -
"mi leszel, ha nagy leszel? közgazdász, vagy bérgyilkos..a kereslet határozza meg a kínálatot.."
"tudom egyszer újra látlak, az imáim hozzád szállnak..." †
Avatar
L.Messi 10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2372
Csatlakozott: 2010.07.03. 22:08:22
Tartózkodási hely: Kaposvár

2011.05.28. 11:37:01

Kép
Kiss Ádám most tette ki FB-re. 8)
Kép
Avatar
Messidona10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1642
Csatlakozott: 2007.12.19. 18:44:50

2011.05.27. 19:21:12

Á, alvajárás :D Vicces téma.
Egy fél éve volt kb., ülök itt a gépnél, és pont belátok az öcsém szobájába. 11 óra lehetett éjjel, elvileg már aludt. Egyszer hangosan szuszogva kiugrik az ágygól, és mint az őrült, elkezdi feszegetni az erkélyajtó kilincsét. Hova mész?-kérdem én. WC-re. :D Az erkélyen? ekkor bementem, mert emeleten vagyunk, és alvajárót csak nem engedek ki a teraszra. Megfogtam, és elkezdtem húzni: a WC erre van, tessék. Bemegy, és utána kijön csapkodva, hogy még WC-re sem hagyom kimenni. :D Ezután visszafeküdt. Reggel semmire nem emlékezett az egészből. Azóta minden családi ebédnél téma a története, és mindig jót vihogunk rajta. :D
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2011.05.27. 18:42:10

Alvajárás sztorit hallottam én is, egyik haver mesélte: Felkelt, lement a nappaliba, fejénbaxta az öreget könyvel, és visszament aludni XD Közben az öreg meg volt lepődve, meg se moccant.
Persze másnap öreg elmesélte hogy mit tett vele...
KépKép
Válasz küldése