Offtopic

Ami egyik témához sem kapcsolódik, avagy itt nyugodtan írhatsz mindenről kötetlenül.

Fogyasztasz valamilyen dohányterméket? :D

- Nem, soha nem próbáltam.
10
22%
- Próbáltam, de nem szoktam rá.
17
38%
- Füstölök, mint a gyárkémény
11
24%
- Alkalmanként rágyújtok
7
16%
 
Szavazatok száma: 45
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2011.05.27. 18:16:28

Alva járás-beszélés témában nekem olyanom volt, h este odajött apukám az ágyhoz mikor még kicsi voltam én meg felültem és mutattam, h ott egy gomba. Kérdezi milyen színű? Én válaszoltam, h piros és visszafeküdtem. Persze én semmire nem emlékeztem :D
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4093
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2011.05.27. 18:06:17

miihii írta:
kanty írta:kinek mi vt eddig a legviccesebb álma? :D
Nem álom,de egy hülyeség :)
Gyerekkoromban ahol laktunk,a szobámnak két ajtaja volt,az egyik a fürdőbe vezetett,a másik meg a nappaliba.Egyik reggel megyek ki a konyhába,a faterék meg kint ülnek és amikor meglátnak,nagy vigyorgás.Kérdem mi a humor tárgya,mire a fater a következőt mondta:
Éjjel arra ébredt h vmi motoszkálás van a szobámban,átjött megnézni h mizu.Én vmit bügyüszöltem a fürdőajtónál,kérdezte h mit csinálok.Én azt válaszoltam,h szerelem a ringlispílt :shock: :lol: Apám levágta,mert cs ennyit mondott: Öreg, sztem már kész van,menj cs lefeküdni.Én meg,mint aki jól végezte dolgát le is tettem magam és szundi mód.
Ez az egész kimaradt nekem,de jó volt h elmesélte,szakadok azóta is amikor eszembe jut :lol:
Ilyen nekem is volt :D Még gyerek voltam, olyan 7-8 éves. Kaptam anyáéktól egy gombfoci készletet, nagyon örültem neki, egész nap mással se játszottam. Akkor is már mit kaptam? Persze hogy Barcelona :D :D A poén az egészben az, hogy olyan 12-13 éves koromban váltam hithű Barca-drukkerré :D A másik asszem a brazil válogatott volt :D Éjjel átmentem tesómhoz, leültem az ágy végébe, és a következő beszélgetés hangzott el:

-Gyere játszani!
-Mivan?
-Mondom, gyere velem játszani!
-Óóó haggyál már békén, menjél vissza aludni!
-Dehogy megyek, mondtam hogy gyere velem játszani!

Erre tesóm felkelt, odajött, felállított, kivezetett a szobából szép nyugisan, én meg közben dünnyögtem, hogy jólvan milyen vagy, nem játszol velem, jólvan milyen vagy...

:lol: :lol: :lol: :lol:

Ezt tesóm mondta másnap reggel, természetesen nekem ebből semmi nincs meg :D


A másik sztori meg pont tesómhoz kötődik :D A régi házunkban fent voltak a hálószobák. Ahogy feljöttünk a lépcsőn, volt egy ajtó, jobbra tesómé, balra anyáéké, mellette az enyém. Tesóm már aludt, apáék meg még lent beszélgettek. Aztán jöttek fel aludni, tesóm meg kiabált kifele a szobájából apának:

-Apaaaa!!! Ha jössz fel, add már össze a két ajtót!
-Micsoda?
-Add össze a két ajtót!
-Mit beszélsz? Milyen két ajtót?
-ADD ÖSSZE A KÉT AJTÓT!
-Jó...

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Mai napig fogalmunk sincs hogy tesóm mit szeretett volna mondani ezzel :lol: :lol: :lol:
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2011.05.27. 17:10:42

elképesztő :) ennek a pingvinnek nagyobb tökei vannak mint az alatta lévő kőnek a mérete 8)

http://www.youtube.com/watch?v=TRj6RZ3nFpU
KépKép
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2011.05.26. 21:24:16

A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2552
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2011.05.25. 12:39:00

Tudja valaki esetleg, hogy hol érdemes Nyíregyházán papírhulladékot leadni, hol fizetnek a legtöbbet kilójáért?
Football, bloody hell. /SAF/
Puyol05
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1376
Csatlakozott: 2008.08.01. 20:37:32
Tartózkodási hely: Kecskemét/Freising

2011.05.25. 08:48:42

kanty írta:kinek mi vt eddig a legviccesebb álma? :D
Hát nekem az, hogy: fekszek az ágyon, csörög az ébresztőm, kinyomom. Felkelek, ülök még egy pár percig az ágyon, majd kimegyek a mosdóba. Aztán arra kelek, hogy csörög az ébresztőm, én meg kinyomom, és ülök az ágyon. :lol:
Na mondom állj! Most akkor mi is van? :D Azt akkor meg attól féltem, nehogy megint felébredjek. :lol: :lol:
Egy ideig nem tudtam, hogy most mi is történt.. :lol:
Üdv: Laci
I can't do this all on my own. I know, I'm no Superman!!
Koorpiklaani - Tequila
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2011.05.25. 08:19:07

kanty írta:kinek mi vt eddig a legviccesebb álma? :D
Nem álom,de egy hülyeség :)
Gyerekkoromban ahol laktunk,a szobámnak két ajtaja volt,az egyik a fürdőbe vezetett,a másik meg a nappaliba.Egyik reggel megyek ki a konyhába,a faterék meg kint ülnek és amikor meglátnak,nagy vigyorgás.Kérdem mi a humor tárgya,mire a fater a következőt mondta:
Éjjel arra ébredt h vmi motoszkálás van a szobámban,átjött megnézni h mizu.Én vmit bügyüszöltem a fürdőajtónál,kérdezte h mit csinálok.Én azt válaszoltam,h szerelem a ringlispílt :shock: :lol: Apám levágta,mert cs ennyit mondott: Öreg, sztem már kész van,menj cs lefeküdni.Én meg,mint aki jól végezte dolgát le is tettem magam és szundi mód.
Ez az egész kimaradt nekem,de jó volt h elmesélte,szakadok azóta is amikor eszembe jut :lol:
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
Tim
Mezei fórumozó
Hozzászólások: 3213
Csatlakozott: 2007.06.15. 21:52:33

2011.05.24. 22:30:52

S.Agüero írta:...
Sajnos,ez a másik dolog amire szintén nagyon oda kell figyelni életkortól függetlenül.Aki kasszázik (és tisztességes),az sosem teszi el a pénzt amíg vissza nem adott,és minden rendben van. Ez ugyanis az ő érdeke is,így nincs vita. Akkor kell gyanakodni,ha nagyon gyorsan eltűnik a pénz..Én például mindig mondom hangosan hogy mennyit kaptam(ötezer,tízezer,stb..),így megint csak egyértelmű a dolog. A másik intő jel amikor egy nagy marék aprót kapsz(a legtöbb ember sosem számolja meg,csak elteszi),illetve mikor hirtelen leszámol eléd mondjuk tizenvalahány ezrest,hogy ennyi jár vissza a húszezerből.Mindig számoljátok meg! Persze nem kell rögtön rosszat feltételezni,ő is tévedhet de jobb az óvatosság. Szemetebb dolgot nem tudok elképzelni,mint becsapni egy gyereket,vagy idős embert.
Kép
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2011.05.24. 21:58:02

Képzeljétek ma voltam papucsot venni(aztaa hogy mik nem történnek meg velem :D), 5ezrest vittem, mert nem volt apróm aztán volt 500 a papucs. Megyek fizetni azt a nő adott egy 5százast, mondja: 1000(ugye amit adott ötszáz meg a papucs ára), ez után ad egy 2ezrest, mondja:3000, aztán ad egy ezrest azt mondja: 5000. :lol:
Mondom itt valami nem stimmel. 5 percig számoltam utána a kassza mellett a pénzem, mondom ez így hogy jött ki? 3500 kapok vissza 5ből mikor csak 5száz volt. :D Szólok mondom egy ezressel kevesebbet adott. Átszámolta nagy kemény azt hitte majd igaza lesz, de nagyon bebukta, szerintem direkt át akart verni... :? Azt hiszi, h ennyit nem tudok kiszámolni azért mert gyerek vagyok... :P Gondolom mással is történt már ilyesmi. :)
vki ilyesmi történetet tud mesélni ami kicsit máshogy esett meg? :)
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2011.05.24. 21:12:21

egy részt láttam belőle anno. asszem vmi olyasmi volt, h egy "rendőr" segítségével szereztek meg egy drága ékszert... :D (gondolom a legelső részben volt) szedem le a sorozatot, unaloműzésnek tökéletes lesz :D (ha egyszer megtudom mi is az unalom :D )
Avatar
Tim
Mezei fórumozó
Hozzászólások: 3213
Csatlakozott: 2007.06.15. 21:52:33

2011.05.24. 21:09:28

Fecooo írta: de akkor miért pont mi? nem voltunk kiöltözve, semmi jel nem utalt arra, h "vastagok" lennénk...
Gondolom,ilyen sosem lehet tudni alapon,bepróbálkozott a koma. Az ilyen utcai üzletelésnél,nagyon észnél kell lenni mert általában ami túl szép hogy igaz legyen,az valószínűleg átverés. Egyébként ajánlom figyelmetekbe ezt a sorozatot,mert nagyon szórakoztató,és tanulságos. Az egyik kedvenc átverésem az volt,amikor karácsonykor felállítottak egy bódét a bevásárlóközpontban,hogy ingyen becsomagolják az ajándékokat.Természetesen egy kb.hasonló súlyú dobozt kaptál vissza,tele szeméttel,ők meg nem győzték elhordani a cuccot :lol:
Kép
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2011.05.24. 20:59:19

Fecooo írta:nahbazz... :lol: :lol: :lol:

ez elég illúzióromboló volt :D

de akkor miért pont mi? nem voltunk kiöltözve, semmi jel nem utalt arra, h "vastagok" lennénk...

nah mind1, úgy tűnik, h így jártunk jól,sose tudjuk meg... legalább megmaradt az esély arra, h nem volt átverés és kapaszkodhatok ebbe :P
Legalább megmaradt a pénzed és nem kerültél be a Spektrum tv-be. :lol:
Kép
Kép
Kép
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2011.05.24. 20:56:21

nahbazz... :lol: :lol: :lol:

ez elég illúzióromboló volt :D

de akkor miért pont mi? nem voltunk kiöltözve, semmi jel nem utalt arra, h "vastagok" lennénk...

nah mind1, úgy tűnik, h így jártunk jól,sose tudjuk meg... legalább megmaradt az esély arra, h nem volt átverés és kapaszkodhatok ebbe :P
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2011.05.24. 20:48:38

Tim írta:
Fecooo írta:nem fogjátok elhinni, mi történt...

mászkálok Szegeden, erre megállít egy koma. megkérdezte: do you speak english? (aztán olaszra váltott, de mondtam, h maradjunk az angolnál...)
nagyon erős talján akcentussal beszélte az angolt :D bemutatkozott, megmutatta a névjegyét és elmagyarázta a szitut...
ő egy "taylor" az Emporio Armani-nál és kiállítása volt Szegeden, de már menne vissza Milánóba, de maradt nála pár póló, amitől meg kéne szabadulnia. tett nekem egy ajánlatot: vegyek egy pólót és ajándékba ad nekem egy EREDETI, KÉZZEL VARROTT Armani öltönyt (!!!) és egy eredeti Armani bőrdzsekit! valódiak voltak, ott volt egy haverom is, mindketten jól megnéztük, ott bontotta ki előttünk, tényleg valódiak voltak! (biztos nem piti tolvaj volt, ez látszott a kocsiján és az öltözékén is :D )
álomajánlat volt, egy szépséghibával...

nem volt nálam elég pénz megvenni a pólót, se haveromnak...

őszintén: mennyi esély volt rá, h egy ilyen megtörténhet? valószínű egy életben csak egy hasonló lehetőség adódik és elmulasztottam...

ti mit csináltatok volna a helyemben?
Hej,mondom milyen ismerős sztori,hol is hallottam már..Aztán eszembe jutott, a spektrumon megy egy sorozat Svindlerek címen,és egy az egyben ugyanez a szituáció :lol: Link. Türelmetlenek kedvéért 1:47-től jön a lényeg. Szerintem tuti átverés. A "taylorok" nem tartanak kiállításokat,
ha tervező lett volna,akkor lehetett volna bemutatója,de egyrészt azért arról csak hallottál volna valamit(ha más nem akkor ráguglizol utólag),másrészt akinek saját bemutatója van külföldön az nem fog autóval szerencsétlenkedni. Szerintem örüljetek hogy nem volt nálatok pénz,mert csúnyán átvertek volna titeket.
Akkor csak jó volt a megérzésem? :D
Kép
Kép
Kép
Avatar
Tim
Mezei fórumozó
Hozzászólások: 3213
Csatlakozott: 2007.06.15. 21:52:33

2011.05.24. 20:41:55

Fecooo írta:nem fogjátok elhinni, mi történt...

mászkálok Szegeden, erre megállít egy koma. megkérdezte: do you speak english? (aztán olaszra váltott, de mondtam, h maradjunk az angolnál...)
nagyon erős talján akcentussal beszélte az angolt :D bemutatkozott, megmutatta a névjegyét és elmagyarázta a szitut...
ő egy "taylor" az Emporio Armani-nál és kiállítása volt Szegeden, de már menne vissza Milánóba, de maradt nála pár póló, amitől meg kéne szabadulnia. tett nekem egy ajánlatot: vegyek egy pólót és ajándékba ad nekem egy EREDETI, KÉZZEL VARROTT Armani öltönyt (!!!) és egy eredeti Armani bőrdzsekit! valódiak voltak, ott volt egy haverom is, mindketten jól megnéztük, ott bontotta ki előttünk, tényleg valódiak voltak! (biztos nem piti tolvaj volt, ez látszott a kocsiján és az öltözékén is :D )
álomajánlat volt, egy szépséghibával...

nem volt nálam elég pénz megvenni a pólót, se haveromnak...

őszintén: mennyi esély volt rá, h egy ilyen megtörténhet? valószínű egy életben csak egy hasonló lehetőség adódik és elmulasztottam...

ti mit csináltatok volna a helyemben?
Hej,mondom milyen ismerős sztori,hol is hallottam már..Aztán eszembe jutott, a spektrumon megy egy sorozat Svindlerek címen,és egy az egyben ugyanez a szituáció :lol: Link. Türelmetlenek kedvéért 1:47-től jön a lényeg. Szerintem tuti átverés. A "taylorok" nem tartanak kiállításokat,
ha tervező lett volna,akkor lehetett volna bemutatója,de egyrészt azért arról csak hallottál volna valamit(ha más nem akkor ráguglizol utólag),másrészt akinek saját bemutatója van külföldön az nem fog autóval szerencsétlenkedni. Szerintem örüljetek hogy nem volt nálatok pénz,mert csúnyán átvertek volna titeket.
Kép
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2011.05.24. 20:17:04

a profi csalók nem csóró egyetemistákat akarnak átverni általában :P
(szerintem :D )
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2011.05.24. 20:13:00

Fecooo írta:Tibi, nem volt átverés, ez 100%, ahhoz túl jól "szituált" koma volt, menő kocsival, összetéveszthetetlen talján akcentussal, az öltöny és a dzseki is eredeti volt, vmint a névjegy sem tűnt kamunak...
a ruhákat ott bontotta ki előttünk, egy piti tolvaj nem figyelt volna ennyire a részletekre...

szerk: 300 ft nálam... nem akartam kiröhögtetni magam egy ilyen árajánlattal :D
egyébként az látszott rajta, h azért mindenáron nem akar megszabadulni a cucctól... ha csaló volt, akkor iszonyatosan profi ;) (engem még nem vert át senki, pedig voltak vállalkozók szép számmal :P )
Hát ez az! Az ilyen jól előadott sztori nem piti tolvajt rejt magában, hanem egy felkészültebb embert. Ennek ellenére nem mondom azt biztosra, hogy csaló volt, de benne van a pakliban. De már mindegy is, mert az üzlet nem köttetett meg, de a célját annyiban elérte, hogy felizgatott téged és most vered a falba a fejed, hogy nem volt nálad cash. :D
Kép
Kép
Kép
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2011.05.24. 20:06:58

Tibi, nem volt átverés, ez 100%, ahhoz túl jól "szituált" koma volt, menő kocsival, összetéveszthetetlen talján akcentussal, az öltöny és a dzseki is eredeti volt, vmint a névjegy sem tűnt kamunak...
a ruhákat ott bontotta ki előttünk, egy piti tolvaj nem figyelt volna ennyire a részletekre...

szerk: 300 ft nálam... nem akartam kiröhögtetni magam egy ilyen árajánlattal :D
egyébként az látszott rajta, h azért mindenáron nem akar megszabadulni a cucctól... ha csaló volt, akkor iszonyatosan profi ;) (engem még nem vert át senki, pedig voltak vállalkozók szép számmal :P )
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5726
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2011.05.24. 20:04:54

Fecooo írta:ti mit csináltatok volna a helyemben?
Én kapásból leálltam volna alkudozni. :) Ha úgyis szabadulni akar tőlük mindenképp, akkor talán annyiért is odaadta volna, mint amennyi volt nálatok. (Bár nem tudom, hogy mennyi pénz hiányzott, lehet, hogy nem jött volna össze.)

szerk.: az is igaz azért, amit Lionel85 írt. Néhány dolog túl szép ahhogy, hogy igaz legyen. :)
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2011.05.24. 20:02:57

bowlinggolyo írta:
Fecooo írta:ti mit csináltatok volna a helyemben?
Mondtam volna havernak h maradjon az ürgével csak el kell menned pénzt levenni az atmből és voálá máris lett volna minden mint a lakodalomban :D

Sajnálom h nem volt pénzed így kapásból,de biztos lesz még ilyen lehetőséged.Vagyis agyon remélem :D
Én azért elgondolkodtam volna rajta erősen, hogy nem átverés-e. Azért ha valami túl szép, nem árt elgondolkodni, hogy hol lehet csőbe húzni vele.
Kép
Kép
Kép
Avatar
L.Messi 10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2372
Csatlakozott: 2010.07.03. 22:08:22
Tartózkodási hely: Kaposvár

2011.05.24. 19:47:37

Akinek van NB1.hu regisztrációja: Dzsudzsival lehet beszélgetni a chaten 20:00-ig. (www.nb1.hu :arrow: Fórum :arrow: Chat, de csak bejelentkezve megy!)
Kép
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2011.05.24. 19:44:45

atm-mel sokra nem mentem volna, a kártyámon kb 50 ft van most :D
bowlinggolyo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1984
Csatlakozott: 2006.05.10. 11:15:00

2011.05.24. 19:42:10

Fecooo írta:ti mit csináltatok volna a helyemben?
Mondtam volna havernak h maradjon az ürgével csak el kell menned pénzt levenni az atmből és voálá máris lett volna minden mint a lakodalomban :D

Sajnálom h nem volt pénzed így kapásból,de biztos lesz még ilyen lehetőséged.Vagyis agyon remélem :D
Visca el Barca!!!
GO Colts GO!!!
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2011.05.24. 19:35:08

nem fogjátok elhinni, mi történt...

mászkálok Szegeden, erre megállít egy koma. megkérdezte: do you speak english? (aztán olaszra váltott, de mondtam, h maradjunk az angolnál...)
nagyon erős talján akcentussal beszélte az angolt :D bemutatkozott, megmutatta a névjegyét és elmagyarázta a szitut...
ő egy "taylor" az Emporio Armani-nál és kiállítása volt Szegeden, de már menne vissza Milánóba, de maradt nála pár póló, amitől meg kéne szabadulnia. tett nekem egy ajánlatot: vegyek egy pólót és ajándékba ad nekem egy EREDETI, KÉZZEL VARROTT Armani öltönyt (!!!) és egy eredeti Armani bőrdzsekit! valódiak voltak, ott volt egy haverom is, mindketten jól megnéztük, ott bontotta ki előttünk, tényleg valódiak voltak! (biztos nem piti tolvaj volt, ez látszott a kocsiján és az öltözékén is :D )
álomajánlat volt, egy szépséghibával...

nem volt nálam elég pénz megvenni a pólót, se haveromnak...

őszintén: mennyi esély volt rá, h egy ilyen megtörténhet? valószínű egy életben csak egy hasonló lehetőség adódik és elmulasztottam...

ti mit csináltatok volna a helyemben?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Fecooo 2011.05.24. 19:47:26-kor.
Avatar
L.Messi 10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2372
Csatlakozott: 2010.07.03. 22:08:22
Tartózkodási hely: Kaposvár

2011.05.24. 15:15:15

bowlinggolyo írta:
Nem tudom lehet h későn írom,de a legjobb a HTC Desire HD.A HTC jelenleg bőven a vetélytársai előtt jár tudásban és gyorsaságban egyaránt.Nokiat a symbian lassúsága miatt senkinek sem ajánlom, majd akkor ha már windows phone oprendszer lesz rajta,gyorsabb és sokkal jobb mint az elődei.Ha van egy kis időd akkor ajánlom a teszteket a mobilarénán nagyon jól le vannak benne írva a dolgok és objektívek tudnak maradni,nem az h csak az egyik telefont istenítik a többit meg lehordják.
Még belefértél, nyár végére tervezem, csak ezekkel szemeztem eddig :) MobilArénát én is ismerem, napi rendszerességgel olvasom. Köszönöm a tanácsokat, lehet HTC lesz ebből :)
Kép
Válasz küldése