Offtopic

Ami egyik témához sem kapcsolódik, avagy itt nyugodtan írhatsz mindenről kötetlenül.

Fogyasztasz valamilyen dohányterméket? :D

- Nem, soha nem próbáltam.
10
22%
- Próbáltam, de nem szoktam rá.
17
38%
- Füstölök, mint a gyárkémény
11
24%
- Alkalmanként rágyújtok
7
16%
 
Szavazatok száma: 45
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2011.05.08. 18:22:26

TT írta:
Victor_Valdes írta:Na jó, ez nagyon lányos lesz, de vállalom.. :D

Az első csók... annyira cukik *-* :)
Egy kis büfi 0:29-nél. :lol: :lol:
Csak hogy legyen egy kis zamata a csóknak. :D Utána pörgött fel a kissrác. :D :lol:
Kép
Kép
Kép
Avatar
TT
Capitá del Barça
Hozzászólások: 963
Csatlakozott: 2010.01.03. 15:09:29

2011.05.08. 18:17:54

Victor_Valdes írta:Na jó, ez nagyon lányos lesz, de vállalom.. :D

Az első csók... annyira cukik *-* :)
Egy kis büfi 0:29-nél. :lol: :lol:
Avatar
Victor_Valdes
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4447
Csatlakozott: 2007.02.09. 16:19:20
Tartózkodási hely: Debrecen

2011.05.08. 18:13:53

Na jó, ez nagyon lányos lesz, de vállalom.. :D

Az első csók... annyira cukik *-* :)
http://www.maon.hu - marketing - üzleti élet - motiváció - vállalkozás -
"mi leszel, ha nagy leszel? közgazdász, vagy bérgyilkos..a kereslet határozza meg a kínálatot.."
"tudom egyszer újra látlak, az imáim hozzád szállnak..." †
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2011.05.08. 13:11:41

kudu írta:Este azt álmodtam, hogy jött szembe Piqué az utcán biciklivel, és én meg mentem gyalog, de csak annyit kiáltottam neki oda, hogy Moc-Moc :D Ez csak a twitternek köszönhető :D
Én pár hete Mark Zuckerberggel álmodtam és mondtam neki, hogy nézze már meg a facebookot hogy néz ki magyar nyelven. :D Nógattam, hogy nézze már meg, ő meg mondta, hogy mindenhol ugyanolyan a facebook. :lol:
Kép
Kép
Kép
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2011.05.08. 13:04:01

Kalap1988 írta: Na vagyok, voltam ám a közelben tegnap-tegnapelőtt is, csak nem sokat írtam. A leveled olvastam, minden levelet elolvasok, mert kapok róla email értesítőt, az emailjeim pedig már csak hivatali ügyből is állandóan olvasom, csak gondoltam nem folyunk bele mélyebben a politizálásba, amiket leírtál nagyjából tudtam rólad. Az ideológiai zavar alatt mit értesz? ( pü-ben is jó) Tehát mondjuk a liberalizmusról pü-ben szívesen beszélgetnék veled, mert nem fogom leírni ( a félreértések elkerülése végett), de tőlem sem áll távol. Csak én elvhű és komolyan vehető liberális politikust ( olyat, aki el is ért valamit) az utóbbi 90-100 évből világszinten sem tudnék mondani. Azaz az én liberalizmus fogalmam egy kicsit más, konzervatívabb, de a részleteket csak pü-ben :) Celtics? Fennmaradni nem tudtam, az összefoglalókat láttam, mivel azonban kikaptunk kétszer, nem töltöttem le a meccset, csak azért, hogy bosszankodjak :) Tudok máson is dühöngeni:) Azért vagyok elfoglaltabb amúgy, mert a szokásos 1 helyett, 3 havi lapszámot írunk egyben és sajnos a többiek relatív inaktivitása miatt rám hárul a legtöbb írás ( nem sajnos, én élvezem, de a többiek féltenek miatta, hogy nehogy idő előtt megunjam a sok "társadalmi munkát". Én nem érzem így, de állításuk szerint nem egy és nem két munkatárs az első egy év pörgés után így vesztette el aktivitását). Szóval emiatt van munka, de minden eseményt követek, maximum kevesebbet írok ide.
Jelen helyzetben az oktatásról nagyon nehéz politikai töltet nélkül beszélni, bár valószínűleg máskor is. Érdekes a helyzet feltétlen, a kormány tájékoztatása szerint május második felében viszik a parlament, illetve előbb szakmai szervezetek elé ( erre kíváncsi leszek) az oktatási törvénytervezetet. Addig ezek az információk kiszivárogtatások, spekulációk, persze lehet alapjuk. Azt nem tudom, hogy mik lesznek a szempontok, de valóban rengeteg gyenge színvonalú felsőoktatási intézmény van. Mindenesetre nem a mérnöki iskolákkal kell kezdeni, sőt, azokhoz szerintem hozzá sem lehet nyúlni, csak fejleszteni kell őket... Hagyj ne soroljak szakokat és iskolákat, mert biztosan megsértek valakit. Egyébként magam ellen is szólva: Rengeteg a bölcsész, nem kell ennyi ( magamat megbánthatom, igaz ? :D ). Még talán az évi 100-150 történész, ami mondjuk az Eltéről kikerül rendben ( plusz a többi iskola), mert egy történész, de sorolhatnék még pár bölcsész szakot, rugalmasabb, de vannak akkora baromságok és olyan felesleges tanszékek, hogy sírva fakadok. Nem is létükkel van a legnagyobb baj, hanem az oda járó hallgatók számával. Röviden ennyi a véleményem erről.
Majd leírom gondolataimat a liberalizmusról p.ü-ben csak ahhoz kell egy nyugodt reggel, hogy kiengedjem a gőzt :lol: Sok sikert munkádhoz, a felsőoktatást rész teljesen így gondolom!
Sok a fánkcukrozó szak, s rengetegbe kerülnek!Attól emelkedne az oktatás színvonala, ha kevesebb lenne az egyetem, s csak kevesen kerülnének be a felsőoktatási intézményekbe!Ez szerintem jó ötlet a megreformálóktól!De még csak tervezetek vannak, majd ha végleges, ki lehet elemezni!
Még egyszer majd összeszedem a liberalista eszméket jövő hétre :D
Kép
Kép
Kép
Avatar
kudu
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1485
Csatlakozott: 2007.08.30. 16:49:36

2011.05.08. 12:59:49

Este azt álmodtam, hogy jött szembe Piqué az utcán biciklivel, és én meg mentem gyalog, de csak annyit kiáltottam neki oda, hogy Moc-Moc :D Ez csak a twitternek köszönhető :D
"Nem csak az a nagy sportoló, aki nyerni tud, hanem az is, aki egy pofon után fel tud állni!"
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21163
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2011.05.08. 09:38:00

Nem tudom, nekem a vak csajjal van bajom. Sztem most is [auto_cenzúra] volt, és csak a fogyatékossága miatt nyomatják ezerrel, mert ha csak pusztán a valódi tehetségét néznénk, sztem nem lenne itt a helye. :roll: De ugyanez volt a véleménye MC Gyufáról és a MCDC-ről is. :roll:
Leomessi14
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1715
Csatlakozott: 2009.03.04. 08:18:38

2011.05.08. 09:00:19

S.Agüero írta:Aki nézi csillagszületiket.
Mi már ez, h a legjobb esik ki az összes közül?
Szégyen. Joenak volt a legjobb hangja, erre kiejtik. vicc.
Mostantól harmonikásnak szurkolok, ő még jól tolja. :)
Az igazsaghoz hozzatartozik,hogy Joe eddig is befutott enekes volt.
Kép
Lui1698:Ibra ugy kovetkezmenyei!

2011 Nyar:Dani Alves az Inter játékosa! A milánói klub 15+4 köbméter homokot és Alexandre Pato e-mail címét adja a braziért cserébe.
2012:az angolok valamivel több, mint 6 liter málnaszörpöt fizetnek az argentínért
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2011.05.08. 08:42:31

Aki nézi csillagszületiket.
Mi már ez, h a legjobb esik ki az összes közül?
Szégyen. Joenak volt a legjobb hangja, erre kiejtik. vicc.
Mostantól harmonikásnak szurkolok, ő még jól tolja. :)
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2011.05.07. 16:01:09

és senki nem jár Szent István Egyetemre? o.O
KépKép
Xavi_Messi
Barça B
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2009.09.04. 16:07:55
Tartózkodási hely: Miskolc

2011.05.07. 15:13:12

Srácok a segítségetekre lenne szükségem!!
Találtam egy cipőt az e-bayen (Converse) de nem találom a neten sehol máshol.Ha valaki tudna segíteni hálás lennék!

Itt a cipő
Més que un Club||||
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2011.05.06. 21:03:24

Bob_Marley írta:Kalap, tudom, hogy nem szoktad nézni, ezért írom küldtem P.Ü-t :lol:
Rájöttem amúgy néha fogalomzavarokkal küzdök ideológiákkal kapcsolatban, no mindegy!
Ja és mi a fészkes fene van a Celtics-szel leírhatnád azt is, nem nézed a meccseket, buknak a srácok! :lol: Írtad múltkor, hogy sok a dolgod, gondolom ezért vagy ritkábban a fórumon :D
Na vagyok, voltam ám a közelben tegnap-tegnapelőtt is, csak nem sokat írtam. A leveled olvastam, minden levelet elolvasok, mert kapok róla email értesítőt, az emailjeim pedig már csak hivatali ügyből is állandóan olvasom, csak gondoltam nem folyunk bele mélyebben a politizálásba, amiket leírtál nagyjából tudtam rólad. Az ideológiai zavar alatt mit értesz? ( pü-ben is jó) Tehát mondjuk a liberalizmusról pü-ben szívesen beszélgetnék veled, mert nem fogom leírni ( a félreértések elkerülése végett), de tőlem sem áll távol. Csak én elvhű és komolyan vehető liberális politikust ( olyat, aki el is ért valamit) az utóbbi 90-100 évből világszinten sem tudnék mondani. Azaz az én liberalizmus fogalmam egy kicsit más, konzervatívabb, de a részleteket csak pü-ben :) Celtics? Fennmaradni nem tudtam, az összefoglalókat láttam, mivel azonban kikaptunk kétszer, nem töltöttem le a meccset, csak azért, hogy bosszankodjak :) Tudok máson is dühöngeni:) Azért vagyok elfoglaltabb amúgy, mert a szokásos 1 helyett, 3 havi lapszámot írunk egyben és sajnos a többiek relatív inaktivitása miatt rám hárul a legtöbb írás ( nem sajnos, én élvezem, de a többiek féltenek miatta, hogy nehogy idő előtt megunjam a sok "társadalmi munkát". Én nem érzem így, de állításuk szerint nem egy és nem két munkatárs az első egy év pörgés után így vesztette el aktivitását). Szóval emiatt van munka, de minden eseményt követek, maximum kevesebbet írok ide.
Jelen helyzetben az oktatásról nagyon nehéz politikai töltet nélkül beszélni, bár valószínűleg máskor is. Érdekes a helyzet feltétlen, a kormány tájékoztatása szerint május második felében viszik a parlament, illetve előbb szakmai szervezetek elé ( erre kíváncsi leszek) az oktatási törvénytervezetet. Addig ezek az információk kiszivárogtatások, spekulációk, persze lehet alapjuk. Azt nem tudom, hogy mik lesznek a szempontok, de valóban rengeteg gyenge színvonalú felsőoktatási intézmény van. Mindenesetre nem a mérnöki iskolákkal kell kezdeni, sőt, azokhoz szerintem hozzá sem lehet nyúlni, csak fejleszteni kell őket... Hagyj ne soroljak szakokat és iskolákat, mert biztosan megsértek valakit. Egyébként magam ellen is szólva: Rengeteg a bölcsész, nem kell ennyi ( magamat megbánthatom, igaz ? :D ). Még talán az évi 100-150 történész, ami mondjuk az Eltéről kikerül rendben ( plusz a többi iskola), mert egy történész, de sorolhatnék még pár bölcsész szakot, rugalmasabb, de vannak akkora baromságok és olyan felesleges tanszékek, hogy sírva fakadok. Nem is létükkel van a legnagyobb baj, hanem az oda járó hallgatók számával. Röviden ennyi a véleményem erről.
Avatar
kudu
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1485
Csatlakozott: 2007.08.30. 16:49:36

2011.05.06. 20:21:05

Ha már Rinku-nál jár a téma, küldtem neked PÜ-t már vagy két hete, nézd meg :lol:
"Nem csak az a nagy sportoló, aki nyerni tud, hanem az is, aki egy pofon után fel tud állni!"
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4093
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2011.05.06. 19:00:04

bowlinggolyo írta:
Victor_Valdes írta:Belepofátlankodok.. :oops:

Nyíregyháziaktól szeretném kérdezni, hogy milyen véleménnyel a vannak a Széchenyi suliról? Mind tanulmányilag, mind társadalmilag, esetleg arról, hogy milyen a koli.. Köszi ha valaki látja, és fáradozik nekem egy válasszal. :oops: :P :)
Tanulmányilag a szakközépiskolák elitjéhez tartozik országos szinten is.A társaság jó fej van onnan pár ismerősöm,de az igai suli életről Rinku tudna beszélni ő oda jár,majd szólok neki h mondja el a dolgokat.
És mocskosul utálják az ÉVISZ-eseket :lol: :lol: :lol: :lol:
Avatar
Victor_Valdes
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4447
Csatlakozott: 2007.02.09. 16:19:20
Tartózkodási hely: Debrecen

2011.05.06. 18:56:30

bowlinggolyo írta:
Victor_Valdes írta:Belepofátlankodok.. :oops:

Nyíregyháziaktól szeretném kérdezni, hogy milyen véleménnyel a vannak a Széchenyi suliról? Mind tanulmányilag, mind társadalmilag, esetleg arról, hogy milyen a koli.. Köszi ha valaki látja, és fáradozik nekem egy válasszal. :oops: :P :)
Tanulmányilag a szakközépiskolák elitjéhez tartozik országos szinten is.A társaság jó fej van onnan pár ismerősöm,de az igai suli életről Rinku tudna beszélni ő oda jár,majd szólok neki h mondja el a dolgokat.
Köszönöm! :)
http://www.maon.hu - marketing - üzleti élet - motiváció - vállalkozás -
"mi leszel, ha nagy leszel? közgazdász, vagy bérgyilkos..a kereslet határozza meg a kínálatot.."
"tudom egyszer újra látlak, az imáim hozzád szállnak..." †
bowlinggolyo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1984
Csatlakozott: 2006.05.10. 11:15:00

2011.05.06. 18:47:32

Victor_Valdes írta:Belepofátlankodok.. :oops:

Nyíregyháziaktól szeretném kérdezni, hogy milyen véleménnyel a vannak a Széchenyi suliról? Mind tanulmányilag, mind társadalmilag, esetleg arról, hogy milyen a koli.. Köszi ha valaki látja, és fáradozik nekem egy válasszal. :oops: :P :)
Tanulmányilag a szakközépiskolák elitjéhez tartozik országos szinten is.A társaság jó fej van onnan pár ismerősöm,de az igai suli életről Rinku tudna beszélni ő oda jár,majd szólok neki h mondja el a dolgokat.
Visca el Barca!!!
GO Colts GO!!!
Avatar
Victor_Valdes
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4447
Csatlakozott: 2007.02.09. 16:19:20
Tartózkodási hely: Debrecen

2011.05.06. 00:18:20

Belepofátlankodok.. :oops:

Nyíregyháziaktól szeretném kérdezni, hogy milyen véleménnyel a vannak a Széchenyi suliról? Mind tanulmányilag, mind társadalmilag, esetleg arról, hogy milyen a koli.. Köszi ha valaki látja, és fáradozik nekem egy válasszal. :oops: :P :)
http://www.maon.hu - marketing - üzleti élet - motiváció - vállalkozás -
"mi leszel, ha nagy leszel? közgazdász, vagy bérgyilkos..a kereslet határozza meg a kínálatot.."
"tudom egyszer újra látlak, az imáim hozzád szállnak..." †
Avatar
torrentkiller
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1505
Csatlakozott: 2008.01.16. 19:52:58
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg/BP.

2011.05.05. 23:41:04

daffy írta: elmondom én. sok városban van kihelyezett kara,így megmaradnak a lehetőségek pl sopronnak,mosonmagyaróvárnak,győrnek,hogy továbbra is egyetemet működtessen.
örülnék,ha egybeolvadnánk a bme-vel,mert finoman szólva sem vagyok kibékülve a bánki 1-2 szabályával,tanárával,stb-vel.
a kérdésem továbbra is a mikor?!
Tudom, nálunk Zegen is van kara. De egyfolytában azt hangoztatják, hogy minőségibb oktatást akarnak. Szerintem nem vita tárgya, hogy a SZE, vagy a NyME képvisel magasabb szintet. Akkor ez most hogy van?

Az összeolvadásnak megmondom őszintén, nem örülnék. Pont azért jelentkeztem én is még a BMFre, mert tudtam, hogy talán ezt még van esélyem elvégezni, ráadásul még a papír értéke is megmarad.
Ha mégis összekapcsolnának, félő, hogy jóideig egyfajta koloncnak tekintene minket az egyetem vezetése. Az meg senkinek sem lenne jó...
A tanárok meg valszeg ugyanúgy megmaradnának (bár rohadt idegesítő, hogy gegIIből már 3szorra dobja vissza a tengelykapcsolómat javításra :?, de hát van ilyen)
Kép
"Barcelona Svájcból hozatott nagyon drága gyógyszereket, hogy leküzdje a növekedésihormon-hiányosságát, és ezt meg akarják hálálni. Messinek a szíve diktálta, hogy melyik csapatot válassza. Megráztam a kezét, és gratuláltam, megmutatta, hogy vannak még olyan labdarúgók, akiknél az emberi értékek elsődlegesek"- Ernesto Bronzetti
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.05.05. 23:31:05

torrentkiller írta: Ezt aláírom, elég nagy tekintélye van a Corvinusnak is. De úgy néz ki rosszul fogalmaztam. Nálunk 90%ban mérnökképzés folyik. Van gazdasági rész is (pl Game90 kolléga -habár az ilyen hibrid szak :D), de az sokkal kevesebb.
Nyugodt szívvel mondhatom, hogy mi és a SZE vagyunk a Műegyetem után a 2 legjelentősebb olyan intézmény, ahol ilyen szinten képeznek mérnököket. (Nem lebecsülve a Debreceni, Szegedi és Miskolci kollégákat :wink: )
Azt viszont még mindig nem értem, hogy a NyME hogyan a jó életbe került be ebbe a listába. Ha már mindenképpen kell ide nyugatra egyetem, akkor egyértelműen a győri... (csak azt tudom elképzelni, hogy ott tanul valami fejes valakijének a valakije...)
elmondom én. sok városban van kihelyezett kara,így megmaradnak a lehetőségek pl sopronnak,mosonmagyaróvárnak,győrnek,hogy továbbra is egyetemet működtessen.
örülnék,ha egybeolvadnánk a bme-vel,mert finoman szólva sem vagyok kibékülve a bánki 1-2 szabályával,tanárával,stb-vel.
a kérdésem továbbra is a mikor?!
Avatar
torrentkiller
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1505
Csatlakozott: 2008.01.16. 19:52:58
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg/BP.

2011.05.05. 23:23:39

Game90 írta: A végén kiderül, hogy a fél fórum az ÓE-re jár :D

Műszaki menedzser szakot csak én tolom?
Én Bánkis vagyok, mechatronikára járok.
Ez teljesen mind1 a Corvinus sincs a felsoroltak között és a Corvinusnak is elég nagy múltja van elismertsége külföldön és az ott tanító tanárok sem a nyomor negyedekből mennek oda tanítani.
Ezt aláírom, elég nagy tekintélye van a Corvinusnak is. De úgy néz ki rosszul fogalmaztam. Nálunk 90%ban mérnökképzés folyik. Van gazdasági rész is (pl Game90 kolléga -habár az ilyen hibrid szak :D), de az sokkal kevesebb.
Nyugodt szívvel mondhatom, hogy mi és a SZE vagyunk a Műegyetem után a 2 legjelentősebb olyan intézmény, ahol ilyen szinten képeznek mérnököket. (Nem lebecsülve a Debreceni, Szegedi és Miskolci kollégákat :wink: ) Habár amíg ilyen Hoffman-féle teljesen alkalmatlan emberek ülnek ott fent, addig ésszerű döntéseknek híján leszünk...
Azt viszont még mindig nem értem, hogy a NyME hogyan a jó életbe került be ebbe a listába. Ha már mindenképpen kell ide nyugatra egyetem, akkor egyértelműen a győri... (csak azt tudom elképzelni, hogy ott tanul valami fejes valakijének a valakije...)

Szerk:
daffy írta: én nem félek a bezárástól.
Valahogy én is így vagyok vele.
Kép
"Barcelona Svájcból hozatott nagyon drága gyógyszereket, hogy leküzdje a növekedésihormon-hiányosságát, és ezt meg akarják hálálni. Messinek a szíve diktálta, hogy melyik csapatot válassza. Megráztam a kezét, és gratuláltam, megmutatta, hogy vannak még olyan labdarúgók, akiknél az emberi értékek elsődlegesek"- Ernesto Bronzetti
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2011.05.05. 22:59:25

torrentkiller írta:
Game90 írta:
Fecooo írta:daffy, jól tudom, h az Óbudai egyetemre jársz? hallottál vmit az esetleges bezárásról?
Én is oda járok, de még én sem hallottam semmit.
Szintén ÓE.
senzu írta:Szintén ÓE
A végén kiderül, hogy a fél fórum az ÓE-re jár :D

Műszaki menedzser szakot csak én tolom?
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
senzu
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1336
Csatlakozott: 2007.08.29. 21:05:39
Tartózkodási hely: Győr / Budapest

2011.05.05. 22:50:34

Szintén ÓE, én hallottam olyan híreket, hogy a BME-hez fognak csatolni minket...
Még jó, hogy én anno azért jelentkeztem a BMF-re, mert nem akartam a BME-re menni :D
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.05.05. 22:22:40

bowlinggolyo írta:
torrentkiller írta:Különben is, a 3 alapító kar közül 2 már legalább 120 éves, és azért "nevük van" itthon és külföldön is.
Ez teljesen mind1 a Corvinus sincs a felsoroltak között és a Corvinusnak is elég nagy múltja van elismertsége külföldön és az ott tanító tanárok sem a nyomor negyedekből mennek oda tanítani.
de elég színvonalas a mérnök képzés és ha be lenne záratva a tervezet szerinti egyetemek mindegyike,akkor csak a bme-n lenne mérnök képzés. most is hiány van,pedig sok helyen oktatják,hátmég úgy. én nem félek a bezárástól.
bowlinggolyo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1984
Csatlakozott: 2006.05.10. 11:15:00

2011.05.05. 22:09:54

torrentkiller írta:Különben is, a 3 alapító kar közül 2 már legalább 120 éves, és azért "nevük van" itthon és külföldön is.
Ez teljesen mind1 a Corvinus sincs a felsoroltak között és a Corvinusnak is elég nagy múltja van elismertsége külföldön és az ott tanító tanárok sem a nyomor negyedekből mennek oda tanítani.
Visca el Barca!!!
GO Colts GO!!!
Avatar
torrentkiller
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1505
Csatlakozott: 2008.01.16. 19:52:58
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg/BP.

2011.05.05. 21:58:54

Game90 írta:
Fecooo írta:daffy, jól tudom, h az Óbudai egyetemre jársz? hallottál vmit az esetleges bezárásról?
Én is oda járok, de még én sem hallottam semmit.
Szintén ÓE. Nálunk senki nem mond semmit, illetve nem is tudnak semmit. Amúgy mi nem gondoljuk, hogy bezárnák a sulit, mivel alig másfél éve kaptunk egyetemi címet. Különben is, a 3 alapító kar közül 2 már legalább 120 éves, és azért "nevük van" itthon és külföldön is.
Kép
"Barcelona Svájcból hozatott nagyon drága gyógyszereket, hogy leküzdje a növekedésihormon-hiányosságát, és ezt meg akarják hálálni. Messinek a szíve diktálta, hogy melyik csapatot válassza. Megráztam a kezét, és gratuláltam, megmutatta, hogy vannak még olyan labdarúgók, akiknél az emberi értékek elsődlegesek"- Ernesto Bronzetti
Válasz küldése