Sorozatok & TV-műsorok

Ami egyik témához sem kapcsolódik, avagy itt nyugodtan írhatsz mindenről kötetlenül.
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2012.09.28. 12:31:54

TBBT s06e01
Nekem még mindig tetszik, bár tény, hogy kezd egy kicsit kiszámítható lenni.

PoI s02e01
Elképesztően ütős rész volt, főleg az első percek. Mondjuk már néhol kicsit túllőttek a célon hatásvadászatban, de nagyon nagyot fejlődött a sorozat az elmúlt egy évben. Jelenleg országos adón simán a legjobb sorozat.

Revolutiont elkezdte valaki? Nagyon azt mondja mindenki, hogy lebutított családi sorozat, de a téma miatt baromira érdekel.
Illetve még itt pihen a gépen a Last Resort, ebbe sem tudom, hogy belekezdjek-e.
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12233
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2012.09.26. 20:59:19

Én megnézem, ha átcsap akármilyen műfajba is :D Első számú marad nálam, az szent :D
"And my heart will leave you never."
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6664
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2012.09.26. 19:13:20

HIMYM 8x01
A sorozat tényleg haldoklik. a Megmaradt nézősereg is (beleértve magamat is) már csak a fináléra vár, mert a 7.évad poénok terén elég gyenge volt, és ettől a résztől sem vágtam magam hanyatt.

Sztoriban nagyon jó a sorozat, szappanoperának tökéletes, és tuti végignézem, de nekem kicsit már erőltetett.

Pl., hogy az első 3-4 évadban kb. minden 2. részben volt egy ilyen, hogy "ez a döntés srácok megváltoztatta az életemet", meg "ha nem ezt csinálom talán soha nem találkozok anyátokkal", aztán SEMMIT nem haladt a sztori.

A 7.évadban kevés poén volt, de a sztori szvsz abban haladt a leggyorsabban, és gondolom ez lesz az uccsó évad.

talán kicsit spoileres, azért kisárgázom. 99%-ik biztos vagyok benne, hogy ez a sárga esernyős csaj nem ugyanaz, mint akit még anno a 100.részben látott (amikor egy diákkal randizott, és megpillantotta a lábát a csajnak). Karakterileg valszeg ugyanaz, de vagy két külön csaj játsza, vagy meghízott a csaj :D
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
Forcabarca8
Capitá del Barça
Hozzászólások: 747
Csatlakozott: 2005.02.01. 11:47:15

2012.09.26. 00:53:55

HIMYM S08E01

Nyitó résznek nem volt kibírhatatlan,de a jó se ilyen...már megint el kellett játszani,hogy nem mutatják Ted nőjét :evil: kezd már nagyon béna lenni.Amúgy ugyanott folytatatták,ahol abbahagyták: volt egy nagy életigazság a végére,ami csak annyira volt elcsépelt és erőltetett mint egy Sas-kabaré.A poénok még mindig hiányoznak belőle,de abban bármikor alkothatnak újat. Pozitívum volt benne Victoria kiejtése, Robin és Barney kapcsolatának újraindítása. Remélem Marshallékkal is lesz valami,mert ők viszont nagyon gyengék,már kár rájuk fecsérelni a jeleneteket.. Jobbulást,fejlődést kérek szépen..
Kép
Avatar
fcbarca0827
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3238
Csatlakozott: 2007.08.30. 14:29:21
Tartózkodási hely: Sülysáp

2012.09.25. 20:49:04

Az előbb láttam az RTL-en, hogy az RTL2-n fogják adni a Modern familyt, azzal a címmel,
hogy - felkészülni, mert fájni fog :mrgreen: - Egy rém modern család.
Gondolták, ha már ebben is Ed O'neill az egyik főszereplő, akkor az Egy rém rendes család után, miért ne legyen ez a címe. :roll:
Szerintem gáz. Na mindegy. :D

Viszont, aminek örülök, hogy új szinkront is csináltak és Csuja Imre lesz a magyar hangja O'neill-nak. 8) Teljesen összenőttek számomra és hiányzott az eredeti szinkronból.
(Mondjuk szinkronosan kábé 10 részt láttam csak. :D )

Remélem fel fog kerülni nCore-ra és tudom nézni, csakis Csuja hangja miatt. :D
KowalskymegaVega,Supernem,HollywoodUndead,Fish!
Hiperkarma,VadFruttik,EstiKornél,AWS
30Y,BagossyBrothersCompany,Useme,Elefánt
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2012.09.24. 23:24:36

Én azért kissé csalódnék ha egy pár perces jelenetsorral elintéznék. elvégre a címszereplőről van szó ugyebár,megérdemelne pár részt azért. meg Ted karaktere is megérdemelné.
Szóval ha a sorozat két anti-kapcsolat karaktere is megkapja a maga szerelmi szálát már 2-3 évada húzódóan,akkor Ted is megérdemelné pár rész erejéig az ANYÁT :)
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2012.09.24. 23:12:01

sjd írta:
Szerintem eléggé illúzióromboló lenne, ha az egész sorozat témája egy kapcsolatdrámában lenne elbagatellizálva. Egyszerűen az utolsó rész utolsó percében mutassák meg a csajt, néhány ütős mondatot narráljon alá Ted, és meg is lenne a tökéletes befejezés. Nem látnám értelmét annak, ha mondjuk fél évadon keresztül erőltetnék a különböző konfliktusokat anyuka kapcsán
Én is így szeretném, mert ténylez az ütne 8) ű

De én már belőlük vhogy nem nézem ki ezt. Aztán csalódjak!
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2012.09.24. 23:06:40

[quote="bence-barca"][/quote]

Szerintem eléggé illúzióromboló lenne, ha az egész sorozat témája egy kapcsolatdrámában lenne elbagatellizálva. Egyszerűen az utolsó rész utolsó percében mutassák meg a csajt, néhány ütős mondatot narráljon alá Ted, és meg is lenne a tökéletes befejezés. Nem látnám értelmét annak, ha mondjuk fél évadon keresztül erőltetnék a különböző konfliktusokat anyuka kapcsán
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2012.09.24. 23:00:38

sjd írta: A készítőktől több helyen is lehetett olvasni, hogy úgy írják az évadot, mintha az utolsó lenne, aztán persze elsősorban megint a nézettségi adatok fognak dönteni, de már úgy ki van fulladva az egész, hogy megváltás lenne ez a lezárás.
http://tvline.com/2012/09/18/how-met-yo ... al-season/
Tökéletesen összefoglaltad!

Amúgy még annyit, h azért is lenne ez fura utsó évadnak, mert nem hinném, h csak pár részünk lesz megismerni a feleségét (már ha ebben az évadban ismeri meg, kinézem a szerencsétlenekből, h eltolják... :roll: ). Mert azért biztos az lesz, h megsimert dúl a love, pár részen át tart a nagy összeveszés, aztán kibékülés majd leánykérés.
Amúgy Csaba, engem Robin nem zavar, csak a kapcsolata Barneyval. Alapból bírom a csajt. Lilly jobban tud idegesíteni.

Amúgy sorozat legalja szerintem az vt, amit még midnig nem tudok egyszerűen komolyan venni, h Robin tapasztalat nélkül lerakott egy helikoptert. Azt szerintem sose fogom felgfogni, h az honnan a fenéből pattant elő a forgatókönyv íróknak az agyából...
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2012.09.24. 22:51:42

bence-barca írta: Amúgy nem hiszem, h utlsó évad lenne. Bár elvileg Jason Segel kijelentette, h nem fog szerepelni a 9. évadban, szóval ha téll nem most zárják le, az érdekes lenne.
A készítőktől több helyen is lehetett olvasni, hogy úgy írják az évadot, mintha az utolsó lenne, aztán persze elsősorban megint a nézettségi adatok fognak dönteni, de már úgy ki van fulladva az egész, hogy megváltás lenne ez a lezárás.
http://tvline.com/2012/09/18/how-met-yo ... al-season/
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2012.09.24. 22:50:34

bence-barca írta: Éh felidegesített h Barney és Robin összeházasodnak... bár trailerben egyből azzal kezdtek, h mindketten beparáztak, de ezt nem lehet nem elsütni egy ilyen romantikus-vígjátéknál.

Köszönöm.végre valaki. engem is ez irritál a sorozatban,vagyis engem a kezdetek óta Robin,sose volt szimpatikus se a színésznő,se a játszott karakter. erre összerakják a legjobb karakterrel,aki miatt főleg nézem a sorozatot. bahh. ilyet. még azért reménykedem,hogy mégse,de sajnos erre 1 ezrelék esély sincsen. nagy közhelyet lőnek el ezzel,és kiszámíthatóvá tették a sorozatot.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2012.09.24. 22:45:44

sjd írta:
Én is így vagyok vele, tavaly már szenvedés volt csak nézni, főleg, hogy van mit helyette. Azért sztem összegyűjtöm a részeket és majd ledarálom egyben jövő nyáron, meg persze a remény is él, hogy ha már (valószínűleg) utolsó évad, akkor összeszedik magukat a készítők.
Én csak akkor tervezem be az évadot, ha jókat hallok róla, másképp biztosan nem fogom elfecsérelni vele a nyaramat.
Amúgy nem hiszem, h utlsó évad lenne. Bár elvileg Jason Segel kijelentette, h nem fog szerepelni a 9. évadban, szóval ha téll nem most zárják le, az érdekes lenne. De, ha utosló lesz akk sztem azért megnézem, max ha nagyon rossz hagyom az egészet a francba.
Bár elég sűrűnek kéne lennie ennek az évadnak akkor. Persze nem nehéz besűríteni, 24 rész, első max 10 részben mind Victoriával, mind Quinnel szétmennek a srácok, második részében megtalálják a kiválasztottjukat.
De én amúgy főleg azért is hagyom abba (ugye nagy százalék a minőség), de az adta meg a végső löketet, h felidegesített mind ez a Victoria szál, mind az, h Barney és Robin összeházasodnak... bár trailerben egyből azzal kezdtek, h mindketten beparáztak, de ezt nem lehet nem elsütni egy ilyen romantikus-vígjátéknál.
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2012.09.24. 22:36:09

bence-barca írta: HIMYM et viszon elkaszálom. Úgy döntöttem, már nem fogom erőltetni. Bye-bye HIMYM.
Én is így vagyok vele, tavaly már szenvedés volt csak nézni, főleg, hogy van mit helyette. Azért sztem összegyűjtöm a részeket és majd ledarálom egyben jövő nyáron, meg persze a remény is él, hogy ha már (valószínűleg) utolsó évad, akkor összeszedik magukat a készítők.

Kanty, Dextert meg mindenképp folytasd (hacsak nem 3,5/10 :mrgreen: ), az 5. évad sztem (tudom, hogy egyedül leszek ezzel) a 4.-kel holtversenyben az egyik legjobb, bár lehet, h most a 6. beelőzi őket (Colin Hanks valami eszméletlen nagy)
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2012.09.24. 22:24:47

Van hogy már délelőtt (!!!) kész a felirat,de délutánra mindenképp meglesz. a maximum az este,én olyanra nem emlékszem az utóbbi években,hogy csak szerdán lett volna felirat.
jó lesz hazaérni 5kor a suliból,és egyből himymet nézni 8)
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Hunter91
Capitá del Barça
Hozzászólások: 916
Csatlakozott: 2008.08.27. 23:37:04
Tartózkodási hely: Ahol a denevér is lámpával jár!

2012.09.24. 22:20:40

TT írta:
soadroli írta:2-3 hét alatt ledaráltam az összes HIMYM-et, azoktól kérdezném akik már rég nézik: Ma kezdik a 8. évadot, holnapra már lehet nézni felirattal? :)
holnapra nem hiszem, hogy lesz fordítás (max. késő este), de szerdán már tuti sasolhatjuk :) ez az egy jó dolog van az idei szeptemberben

mellesleg mikor harmadszorra álltam neki végignézni újra az egész sorozatot, én is kb. ennyi idő alatt végeztem vele :mrgreen:
Nem tudom mikor lesz felirat, de Szigony barátunk szerintem holnapra már elérhetővé teszi. Délutánra saccolom, hogy meglesz.
Avatar
Hunter91
Capitá del Barça
Hozzászólások: 916
Csatlakozott: 2008.08.27. 23:37:04
Tartózkodási hely: Ahol a denevér is lámpával jár!

2012.09.24. 22:17:28

Ma Így jártam anyátokkal!!!!!!

JEEEEEEEEEE végre lehet mit nézni yupppp!!!!!
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2012.09.24. 20:57:03

Nálam idén ami várós az a Dexter, Supernatural.
Family Guyt nem különösebben várom, de nézni fogom.
HIMYM et viszon elkaszálom. Úgy döntöttem, már nem fogom erőltetni. Bye-bye HIMYM.

Amúgy nem tudom itt ki nézi a Mad Ment, de abból lesz 6. évad? Most tartok az 5. évadnál, imdbn nem írják még a 6. évadot, de mivel tavaszi sorozat, lehet azért nem. Vki esetlek? :-k
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2012.09.24. 20:50:07

sjd írta:
fcbarca0827 írta:
kanty írta:Homeland-et nézi valaki?
Nyomassad csak neki. :wink: 12 epizód az évad, a 2. 30-án kezdődik, addig le is darálod. :mrgreen:
Bizony-bizony, én idén ősszel legjobban a Homeland 2. évadát várom.

Nekem amúgy még 11 résznyi Dextert kéne lenyomnom, hogy felhozzam magam a 7. évadig, megyek is nézni. :D
Akkor kap egy esélyt.
Dexterrel én valahol az ötödik évad közepén által meg. Valahogy nem tudom rávenni magam, hogy újra elkezdjem. Jelenleg a Sopranos van terítéken. De nem örül tempóba, csak szépen lassan. :)
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2012.09.24. 20:04:58

fcbarca0827 írta:
kanty írta:Homeland-et nézi valaki?
Nyomassad csak neki. :wink: 12 epizód az évad, a 2. 30-án kezdődik, addig le is darálod. :mrgreen:
Bizony-bizony, én idén ősszel legjobban a Homeland 2. évadát várom.

Nekem amúgy még 11 résznyi Dextert kéne lenyomnom, hogy felhozzam magam a 7. évadig, megyek is nézni. :D
Drigo
Eurobarca Staff
Hozzászólások: 5459
Csatlakozott: 2005.09.07. 15:26:51
Tartózkodási hely: Felsőörs

2012.09.24. 19:50:46

visca el barca írta:öh, tényként írtam h létezik neki szinkronos változata, nem kérdésként :D csak azért mert az ember általában nem gondolná h ilyen svéd cuccokat szinkronizálnak.
viasat play-en nyomják
http://www.ZALNER.eu" target="_blank
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2012.09.24. 19:49:44

Fernando írta:
visca el barca írta:tegnap ajánlottak a madridistán egy sorozatot, nekiálltam és egész jó.

dán-svéd produkció, szóval aki szereti a skandináv filmek világát annak tuti be fog jönni.

a címe "a híd", eredetileg "bron/broen" és ilyen gyilkolászós, nyomozós.

mindössze 10 részes (10x60 perc) 2 részt néztem meg este és eléggé ajánlós. létezik neki szinkronos változata is.
Valamelyik csatornán reklámozták. Vagy m1 vagy viasat már nem emlékszem, szóval valószínű, hogy van, vagy lesz.
öh, tényként írtam h létezik neki szinkronos változata, nem kérdésként :D csak azért mert az ember általában nem gondolná h ilyen svéd cuccokat szinkronizálnak.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5178
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2012.09.24. 19:32:22

TT írta:A Dexterhez igazán nem tudok hozzáértőként szólni, mert tegnap kezdtem bele :D most tartok a 4. résznél, néhol kicsit unalmasnak találom, de remélem jobb lesz. :)
Csak juss el a 4. évadig, az a legjobb, meg a hatodik (szerintem) :)
Kép
Avatar
CsacsMate
Capitá del Barça
Hozzászólások: 791
Csatlakozott: 2005.11.19. 12:42:29
Tartózkodási hely: Zala
Kapcsolat:

2012.09.24. 18:59:46

TT írta:A Dexterhez igazán nem tudok hozzáértőként szólni, mert tegnap kezdtem bele :D most tartok a 4. résznél, néhol kicsit unalmasnak találom, de remélem jobb lesz. :)
Minden évad vége felé beindulnak az események. De olykor valóban teljesen feszültségmentes tud lenni egy-két rész. De hát olyan is kell. Az elsők meg értelemszerűen bevezető részek. A bonyodalom nem tudom hányadiktól indul, de már nem lehetsz tőle távol. :D
Avatar
TT
Capitá del Barça
Hozzászólások: 963
Csatlakozott: 2010.01.03. 15:09:29

2012.09.24. 18:35:09

A Dexterhez igazán nem tudok hozzáértőként szólni, mert tegnap kezdtem bele :D most tartok a 4. résznél, néhol kicsit unalmasnak találom, de remélem jobb lesz. :)
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5178
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2012.09.24. 18:03:54

TT írta:
holnapra nem hiszem, hogy lesz fordítás (max. késő este), de szerdán már tuti sasolhatjuk :) ez az egy jó dolog van az idei szeptemberben
A legjobb dolog a szeptemberben az a Dexter 95%-ban, ami a sorozatokat illeti :D
Kép
Válasz küldése