Sorozatok & TV-műsorok

Ami egyik témához sem kapcsolódik, avagy itt nyugodtan írhatsz mindenről kötetlenül.
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2012.10.02. 15:01:46

kurdt írta:
sjd írta:Homeland 2x01

Jó volt ez nyitánynak, gondolom megint kicsit később fog felpörögni. Szerintem elég jól oldották meg, hogy tulajdonképpen teljesen új szituáció is van, és ennek az évadnak mások lesznek a mozgatórugói.
Én nemrég láttam a pilotot. Nem fogott meg túlzottan, pedig Damien Lewist bírom. Azt mondod, később beindul?
Tipikus Showtime-sorozat ebből a szempontból, abszolút a Dexterhez hasonlít ebben is. Az évad végével már sokkal jobban fog tetszeni.
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2012.10.02. 14:59:55

Dex

Az ukránok kapcsán a karkötőnek tuti lesz szerepe, nem véletlenül vette el a csajtól. Gondolom vmi titok van benne, amire szükségük lenne a nagyoknak. És lehet benne egy jeladó is, amit követve...

Még szaporítva az érdekesebb jeleneteket:
Bár nem tudom, h az amcsi reptereken szériafelszerelés e, h ott van a bejáratnál egy tolókocsi, de azért fura volt. Mivel ha vkinek olyan jellegű problémája van, akkor gondolom nyilván van neki saját, ha pedig a reptéren történik vmi olyan, akkor meg talán ésszerűbb az orvosi szobában tartani.

Na mindegy.

Azért az az utolsó perc valóban sokkoló volt, még ma is eszembe jutott és ááááááá... Még esetleg dupla csavarként benne lehet, h mondjuk csak álmodja Dex és a tudatalattija súgja, h gáz lehet és vmit lépnie kell mielőtt bukta lenne. De ez már nagyon vakon lövöldözés és sok alapja nincs :)


Leomessi14 írta:Honnan tudnam letolteni ncore-n kivul? Mashol nem talalom... :evil:
Pölö INNÉT ;)
De ezt h nem lehet megtalálni máshol? :shock: :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára miihii 2012.10.02. 15:02:01-kor.
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
kurdt
Megmentő :)
Hozzászólások: 1884
Csatlakozott: 2006.10.30. 15:59:29
Tartózkodási hely: hütte

2012.10.02. 14:43:13

sjd írta:Homeland 2x01

Jó volt ez nyitánynak, gondolom megint kicsit később fog felpörögni. Szerintem elég jól oldották meg, hogy tulajdonképpen teljesen új szituáció is van, és ennek az évadnak mások lesznek a mozgatórugói.
Én nemrég láttam a pilotot. Nem fogott meg túlzottan, pedig Damien Lewist bírom. Azt mondod, később beindul?
Kép
Your village called. Their idiot is missing.
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2012.10.02. 14:27:23

Homeland 2x01

Jó volt ez nyitánynak, gondolom megint kicsit később fog felpörögni. Szerintem elég jól oldották meg, hogy tulajdonképpen teljesen új szituáció is van, és ennek az évadnak mások lesznek a mozgatórugói.
Leomessi14
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1715
Csatlakozott: 2009.03.04. 08:18:38

2012.10.02. 13:52:56

Honnan tudnam letolteni ncore-n kivul? Mashol nem talalom... :evil:
Kép
Lui1698:Ibra ugy kovetkezmenyei!

2011 Nyar:Dani Alves az Inter játékosa! A milánói klub 15+4 köbméter homokot és Alexandre Pato e-mail címét adja a braziért cserébe.
2012:az angolok valamivel több, mint 6 liter málnaszörpöt fizetnek az argentínért
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4092
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2012.10.02. 11:44:44

gergo9 írta: Nyilván nem rúghatja ki minden hentelésnél a falat :lol:



Amúgy mint írtam innen már szerintem csak visszafele van aztán cáfoljanak rám, durva volt az utolsó pár perc de azt is lehetett volna szépen adagolni és még drámaibbá tenni.
De most már marha kíváncsi vagyok hogy keveredik ki ebből a pácból hacker,LaGuerta,Deb,Ukrán tag van ellen bőven. :D
Az első bekezdésen hatalmasat nevettem :lol: :lol: :lol: Teljesen jogos :D :D

Ami a másodikat illeti, szerintem ha szépen beadagolták volna, hogy mikor hazamegy, akkor lesz valami, akkor nem lett volna ilyen váratlan. Engem spec konkrétan úgy megütött, hogy azt se tudtam merre nézzek :D :D Mikor odaért az ajtóhoz, az ugrott be, hogy megint bent lesz a hacker gyerek. Úgyhogy én speciel egyáltalán nem számítottam rá, hogy Deb ott lesz, és ráadásul így, hogy szét van kapva a ház :lol: Szerintem ez így volt a legjobb. Totál váratlan volt. Mondom, én azt hittem, hogy majd Deb nyomozgatását elhúzzák az egész évadban. Legalábbis úgy vezették végig a szálakat ebben a részben, így még durvább volt, hogy egyszercsak rájött. Bár mikor másodjára megnézte az ice truck killer aktáját, azért sejteni lehetett, hogy tisztában van vele. De egyébként még ott volt az autóbontós is, mikor a lakókocsiban ölte meg Dexter. Ott is otthagyta felkötözve.
Kép
gergo9
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2902
Csatlakozott: 2007.10.02. 12:19:09
Tartózkodási hely: Miskolc

2012.10.02. 00:09:09

lui1698 írta: A menekülő pakkját ami kb. egy pulcsiból, útlevélből, meg párszáz dolcsiból áll elrejtette a falba, ezzel szemben ugye a hentelő készletét ott tartja a ruhásszekrény aljában. :lol:
Nyilván nem rúghatja ki minden hentelésnél a falat :lol:
A reptéren befele még az injekciós tűit is megkérdezték mire vannak, ehhez képest kifele már kihozott úgy 90 kiló, friss ruszki hentesárút. :lol:
]
:lol: :lol:

Amúgy mint írtam innen már szerintem csak visszafele van aztán cáfoljanak rám, durva volt az utolsó pár perc de azt is lehetett volna szépen adagolni és még drámaibbá tenni.
De most már marha kíváncsi vagyok hogy keveredik ki ebből a pácból hacker,LaGuerta,Deb,Ukrán tag van ellen bőven. :D
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2012.10.01. 23:51:52

Dexter S7E01

Jó ki rész volt, az utolsó jelenet durvább volt, mint az előző évadzáró.
Kíváncsi leszek hova viszik innen a szálakat.

Egy valamit nem értettem viszont:

A menekülő pakkját ami kb. egy pulcsiból, útlevélből, meg párszáz dolcsiból áll elrejtette a falba, ezzel szemben ugye a hentelő készletét ott tartja a ruhásszekrény aljában. :lol:

Ja, még egy:

A reptéren befele még az injekciós tűit is megkérdezték mire vannak, ehhez képest kifele már kihozott úgy 90 kiló, friss ruszki hentesárút. :lol:

És még valami, ez már nem kötözködés :D :

Az ukrán csóka felvette ugyebár a kis táncoscsaj karkötőjét, aztán mielőtt Dex bedobta a vízbe mutatták újra.
Szerintem valahogy megtalálják az újabb temetőt a vízben és akkor lesz csudavilág.
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2012.10.01. 23:26:56

debster 7x01 (miihii után szabadon :D)

elég epic volt foleg az utolsó egy perc :D ráadásul ahogy néztem az ajanlot a kövi részben is lesz egy-két csemege :D pl megy a szuri a husiba... mondjuk azért elég vicces h magához költöztet egy sorozatgyilkost :D
az ukrán maffia meg siman kihagyható lett volna, lerágott csont.


de persze várjuk a köv epizodot :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2012.10.01. 23:17:09

Dexter 6x09
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Nem hittem, hogy engem még át lehet verni ilyen fordulatokkal, de sikerült.
Eszméletlen jól építették ezt fel az egész évadon keresztül, Nolan komolyan mondom elbújhat mögöttük...

Na, már csak 3 rész, és talán olyan csütörtök-péntek magasságában beérem a társaságot.
Avatar
TT
Capitá del Barça
Hozzászólások: 963
Csatlakozott: 2010.01.03. 15:09:29

2012.10.01. 22:24:41

úgy megnézném én is a hetedik évad kezdését, csak az a baj, hogy az 1. évad felénél járok :lol:

na nem baj, várom a himym 8x02-t :D
Avatar
CsacsMate
Capitá del Barça
Hozzászólások: 791
Csatlakozott: 2005.11.19. 12:42:29
Tartózkodási hely: Zala
Kapcsolat:

2012.10.01. 21:51:29

"MaraxushSubs
4 perce
Dexter 7x01 80%-on. Jöjjön egy kis cigiszünet."

Na mindjárt itt a "hivatalos" felirat. Így elkezdtem tölteni a részt. Remélem még este kijön. Nagyon érdekel, és nehéz visszafognom magam a spoileres részek figyelmen kívül hagyásával. :D
Főleg, hogy agyon van dicsérve. Nehéz megállni na... :D
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4092
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2012.10.01. 21:46:39

Dexter


Aztabüdöskettéb..ottk..vaeget :shock: :shock: :shock: :shock: Ez a finálé...ahogy Deb ott ült magába roskadva, széthányva az egész ház, minden bizonyíték az asztalon... Óriási Keresztapa fan vagyok, és azt mondták, hogy a filmtörténet talán legjobb jelenete a Keresztapa legvége, mikor Michael átveszi az irányítást, és csókolgatják a kezét, meg köszöntik. Azt mondták, hogy a kameraállás, a kamera mozgás, ahogy kijön az ajtón, meg úgy mindent egybevetve talán a filmtörténet legjobb jelenete. Hát ha az az, akkor ez...még a szőr is felállt a karomon mikor Dexter belépett, és mutatták Debrah-t...Ahogy indult a rész, azt hittem, hogy el fogják húzni a sztorit, mármint azt, hogy Deb megpróbálja összerakni a kirakóst, az egész évadon keresztül. De hát így nem... :lol: Mike-ot én is nagyon sajnálom. Szimpatikus figura volt. Nem bántam volna, ha többet szerepel :( Több tippem is van arra, hogy ebben az évadban ki lesz a fő célpont. Először azt hittem, hogy a bébiszitter csaj pasija. Egyáltalán azt se tudom, hogy miért akar kib.szni Dexterrel. Így, hogy ugye pont egy csont ugyan olyan játékot fejlesztett, mint amilyen Dexter élete, nem csodálkoznék rajta, ha kiderülne, hogy valami kapcsolódás van a srác, és Dexter múltja között. Aztán ott van az ukrán szál. Biztos nem poénból vágták be Kijevet :D Tuti hogy ott is lesz valami szál. Gondolom azok meg Dextert akarják majd kinyírni. Hát az tuti, hogy nagyon nagyon nagyon nagyon durva évadnak nézünk elébe :D



Mikor lesz már jövőhét? :lol: :lol: :lol:
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Mihu 2012.10.01. 21:55:30-kor.
Kép
Avatar
fcbarca0827
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3238
Csatlakozott: 2007.08.30. 14:29:21
Tartózkodási hely: Sülysáp

2012.10.01. 21:07:39

visca el barca írta:nem tudom mi bajod van a felirattal, teljesen korrekt. még nem néztem végi csak beletekergettem, hogy passzol-e, vagy véletlenül nem gugli fordítóval csinálták, de nem.

mi a baj a budapesttel? :roll:
Felirathoz: csak annyi, hogy abban a 3 percben, amit néztem, több hiba volt, mint 1-1 teljes epizódban szokott lenni és gondoltam ez a maradék 51 percben, még inkább így lesz, de szerencsére nem. Abszolút élvezhető volt a felirat, de, azért ha meg lesz a "hivatalos", akkor biztos ki fogom cserélni. :P

Budapesttel meg az égvilágon semmi baj nincs. Írtam, hogy bármi baj lenne? Csak szimplán meglepődtem, hogy benne van és ezt egy :lol:-al érzékeltettem. :D

A részhez:
Gyenge évadra van kilátás. 8) Ez az epizódfinálé olyan volt, mintha egy évadot zárnának le vele, simán elment volna szezonfinálénak. Nagyon meglepődtem a végén, hogy ez így kiderült. A néger pacákot sajnálom, reméltem, hogy ebben az évadban több szerepe lesz, erre...
Hú de rohadtul várom, már a jövőhetet. :D
KowalskymegaVega,Supernem,HollywoodUndead,Fish!
Hiperkarma,VadFruttik,EstiKornél,AWS
30Y,BagossyBrothersCompany,Useme,Elefánt
Avatar
Zaen
Jugador del Barça
Hozzászólások: 168
Csatlakozott: 2009.12.24. 13:38:27

2012.10.01. 20:48:50

Látom mindenki a Dexterről beszél. :P Nekem még nem sikerült leszednem, mert koliban vagyok, viszont pár órája néztem meg a SoA új évadának 3. részét, és valami kegyetlenül jó volt. Őszintén szólva nem gondoltam volna, hogy Opie-t kiírják a sorozatból, több volt még a karakterében. :/ De legalább elég epic módon tették ezt..

Ajánlom mindenkinek egyébként a Sons of Anarchy-t, számomra egy kategória a Dexterrel!
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2012.10.01. 20:29:49

lui1698 írta:Valaki feldobná újra a feliratot? fernié már nincs fent.
http://www.mediafire.com/?es9h7pychrnks01
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6626
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2012.10.01. 20:05:18

Dexter 7x01

A Felirattal nekem semmi gond nem volt.
A Rész NAGGYON komoly, a finálé talán mégjobban odahág, mint az évadzáró.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2012.10.01. 19:58:24

Valaki feldobná újra a feliratot? fernié már nincs fent.
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7852
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2012.10.01. 19:55:59

ozsimiki írta:Nah örömmel látom,h egyre több ismét a Dexter fan, ennek Henrik papa is örül, még anno ő volt az első aki ajánlotta, aztán kattantam rá én is, Fecooo is, Miihii is, most már könnyebb megszámolni azokat akik nem nézik :D (mindez az első évad felénél volt kb :D)

Méltó nyitány volt ez a sorozathoz, részletesebben majd írok róla, ha nem hullafáradtan is megnéztem :D
látom koma megemlítettél ;)

promó (Chuck-fanoknak dedikálva ;) )

csak olyan nézze meg, aki már túl van az első részen ;)
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2012.10.01. 19:49:43

Nah örömmel látom,h egyre több ismét a Dexter fan, ennek Henrik papa is örül, még anno ő volt az első aki ajánlotta, aztán kattantam rá én is, Fecooo is, Miihii is, most már könnyebb megszámolni azokat akik nem nézik :D (mindez az első évad felénél volt kb :D)

Méltó nyitány volt ez a sorozathoz, részletesebben majd írok róla, ha nem hullafáradtan is megnéztem :D
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2012.10.01. 19:22:53

Köszi a felirat infókért!
Lenyestem, megnéztem, hanyatt vagyok vágódva 8)

A felirattal sztem nem nagyon van gond, rosszabbra számítottam.

Tényleg, mi baj van a Budapesttel? Ezt mondják, kétszer is :D

Maga az epizód nyitánynak odatett rendesen, bár ez nem meglepő. Jézusisten, hány szálon fog ez most futni? :shock: Dex vs Deb, Dex vs Louis, Ukrán téma, LaGuerta és a vérminta, ... Egész ügyesen terelgette Debet pedig, de ahogy várható volt, nem eszik olyan forrón. De azért h máris lelepleződjön :shock:

Bakker, az az utolsó perc megint kínszenvedéssé teszi az elkövetkezendő hetet...
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5156
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2012.10.01. 18:15:33

Jó a felirat, 1-2 kisebb hibát leszámítva :D
A reakcióm a részhez:
Kép
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2012.10.01. 18:02:41

fcbarca0827 írta:Köszi, hogy írtál neki és elintézted, hogy feltegye, DE megnéztem az előző évadok tartalmát meg az első percet, addig, hogy: Budapest :lol: majd kikapcsoltam, túl sok a szövegben a hiba, inkább valahogy nagy nehezen kivárom, még a holnap, vagy szerda estét. :D Bár, már én is nagyon úgy készültem, hogy fél év után végre ma este megtudom, mi lesz az Oh God után.

De, még lehet meggondolom, mert nézném, nagyon nézném. :mrgreen:

Az első sárgázást csak az olvassa, aki már az új rész, kábé első másfél percén túl van!
nem tudom mi bajod van a felirattal, teljesen korrekt. még nem néztem végi csak beletekergettem, hogy passzol-e, vagy véletlenül nem gugli fordítóval csinálták, de nem.

mi a baj a budapesttel? :roll:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
fcbarca0827
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3238
Csatlakozott: 2007.08.30. 14:29:21
Tartózkodási hely: Sülysáp

2012.10.01. 17:17:18

Na jól van, inkább én is most nézem. :mrgreen:
Megnéztem, addig még egyszer, mint az előbb és így másodikra nem is tűnik olyan hibásnak a felirat.

Közben, már töltöm a Homelandet, bár ahhoz még nem találtam feliratot.
KowalskymegaVega,Supernem,HollywoodUndead,Fish!
Hiperkarma,VadFruttik,EstiKornél,AWS
30Y,BagossyBrothersCompany,Useme,Elefánt
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5156
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2012.10.01. 17:10:41

Engem nem érdekel milyen trágya a felirat, tudod mikor fogok várni holnapig, meg holnaputánig? :lol:
Nézem is 8) 8)
Kép
Válasz küldése