EB - 2016

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Összességében elégedett vagy az EB-vel?

Igen
12
29%
Nem
30
71%
 
Szavazatok száma: 42
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2578
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2016.05.17. 12:52:42

Úgy néz ki az öreg egy csatár nélküli csapattal akar kiállni! :mrgreen:
Viszont Bartra ott van! 8)
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2016.05.17. 12:48:09

visca el barca írta:nem végleges, 25 fős keret. ez a pali tiszta hülye h kihagyta a mata, torres, türhő costa triót

A SPANYOL VÁLOGATOTT 25 FŐS KERETE
Kapusok: Iker Casillas (Porto), David de Gea (Manchester United), Sergio Rico (Sevilla)
Védők: Sergio Ramos (Real Madrid), Gerard Piqué (Barcelona), Daniel Carvajal (Real Madrid), Jordi Alba (Barcelona), Juanfran (Atlético Madrid), César Azpilicueta (Chelsea), Marc Bartra (Barcelona)
Középpályások: Sergio Busquets (Barcelona), Andrés Iniesta (Barcelona), Cesc Fabregas (Chelsea), David Silva (Manchester City), Koke (Atlético Madrid), Isco (Real Madrid), Thiago (Bayern München), Mikel San José (Athletic Bilbao), Bruno Soriano (Villarreal)
Támadók: Saúl Niguez (Atlético Madrid), Pedro (Chelsea), Lucas Vázquez (Real Madrid), Álvaro Morata (Juventus), Nolito (Celta Vigo), Aritz Aduriz (Athletic Bilbao)

Érdekes, Pedro semmivel nem szolgált rá,hogy ott legyen helyette lehetne Torres simán.

DeGea-Carvajal,Ramos,Piqué,Alba-Busquets,Iniesta,Koke,Saul,Thiago-Morata.
Ebből ezt raknám fel, de nyilván beteszi Cescet is Iscot is, Pedrot is, nehogy nyerjenek újra a spanyolok. :lol:
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2016.05.17. 12:30:31

nem végleges, 25 fős keret. ez a pali tiszta hülye h kihagyta a mata, torres, türhő costa triót

A SPANYOL VÁLOGATOTT 25 FŐS KERETE
Kapusok: Iker Casillas (Porto), David de Gea (Manchester United), Sergio Rico (Sevilla)
Védők: Sergio Ramos (Real Madrid), Gerard Piqué (Barcelona), Daniel Carvajal (Real Madrid), Jordi Alba (Barcelona), Juanfran (Atlético Madrid), César Azpilicueta (Chelsea), Marc Bartra (Barcelona)
Középpályások: Sergio Busquets (Barcelona), Andrés Iniesta (Barcelona), Cesc Fabregas (Chelsea), David Silva (Manchester City), Koke (Atlético Madrid), Isco (Real Madrid), Thiago (Bayern München), Mikel San José (Athletic Bilbao), Bruno Soriano (Villarreal)
Támadók: Saúl Niguez (Atlético Madrid), Pedro (Chelsea), Lucas Vázquez (Real Madrid), Álvaro Morata (Juventus), Nolito (Celta Vigo), Aritz Aduriz (Athletic Bilbao)
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Tromort77

2016.05.16. 23:36:33

PCsabi írta:
Hodgson: "Walcott hasn't played enough to be picked."

PL mins 2015-16:
Walcott – 1,373
Townsend – 1,089
Delph – 751
Wilshere – 141
Hülyén jön ki, de igaza van. Megnéztem, március eleje óta az Arsenalban 229 percet játszott összesen a meglévő 900 percből. Utóbbi időben nagyon keveset játszott, utübbi 5 meccsén van 69 perce. Utóbbi 3 meccsén Wilshere összehozott 141 percet. Townsend a Spurs-ben alig játszott valamit.

Egyébként Townsend-re és Delph-re egyértelműen nincs szükség. Nálam Rooney-ra se lenne, bár ő szent tehén. Így valószínűleg Rashford esik még majd ki.

Butland-et nagyon sajnálom azárt a hülye sérülését. Nem véletlenül lett a Stoke legjobbja idén. Elképesztő nagyokat védett, itt egy jó kis videó a védéseiről:
https://www.youtube.com/watch?v=N8oPSAlJ2Ik
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2016.05.16. 23:00:10

Anglia 26-os kerete:

Hart, Forster, Heaton

Bertrand, Rose, Cahill, Smalling, Stones, Clyne, Walker

Milner, Wilshere, Henderson, Barkley, Lallana, Sterling, Townsend, Delph, Alli, Dier, Drinkwater

Rooney, Sturridge, Kane, Vardy, Rashford


Hodgson: "Walcott hasn't played enough to be picked."

PL mins 2015-16:
Walcott – 1,373
Townsend – 1,089
Delph – 751
Wilshere – 141
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2016.05.13. 02:52:28

Ha ezen a francia középpályán meglesz az egyensúly támadásban és védekezésben, bombaerős csapat várható. Pogbára nagyon kíváncsi leszek, ahogy Kantéra és Griezmannra is. Gignac meghívóját nem értem. Lacazette és Gameiro is jó szezont fut, és akár még Ben Arfa is beférhetett volna a keretbe, erre egy Mexikóban játszó, 30 fölötti futballista kapja meg a lehetőséget... Oké. :D
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.05.13. 00:12:43

Gignac-Lacazette csere szerintem az egyedüli kérdőjel vagy esetleg Ben Arfa a többi rendben van. Kp miatt sem aggódok, mert Matuidi főleg a válogatottban előre fele játszik. Hátramenetben meg gyere át a Kante-Pogba-Matuidi hármason. :D Elől Grizi és Martial, mögéjük Payet. Védelemben a szélső védőkkel lehet gond. Evra helyett Kurzawa nem lett volna rossz, de Evra a rutin és kell ez is, mert fiatal csapat. Túloldalra meg Sagna vagy Jallet. Itt érzek lukakat, de a többi nagyon rendben van. Nem aggódok, otthon ilyen kerettel és legfőképpen fiatalság ellenére érett kerettel (Pogba-Matuidi-Griezmann tengely meghatározók már a klubjaikban, s Matuidi idősebb is) oda lehet érni. Nálam nagy favoritok a franciák. Igaz ezt már előző VB-n is írtam vagy EB-n 2012-ben, de azóta megint eltelt 2-4 év és fejben erősebbek emberek lettek.
Kép
Kép
Kép
Tromort77

2016.05.12. 23:00:02

PCsabi írta:Schneiderlin-nek bejött, hogy eligazolt a ManUnited-be.


Omlett du fromage fb oldalról:

Nem értem ezt a hisztériát Giroud körül. Tény, nem volt jó tavasza, de csak a mutatók alapján:
Giroud idén 53/21 gól - Kékben eddig: 46/14
Lacazette idén 42/23 gól - Kékben eddig: 10/1
Gameiro idén 51/27 gól - Kékben eddig: 8/1

Félre ne érts: Giroud nem a legjobb francia csatár, még világklasszisnak sem mondanám, viszont mindig megbízhatót nyújtott a válogatottban és a játékban is sokat ad. Ha ennyi után Deschamps elengedte volna a kezét, hogy bocs, Giroud out (vagy betesz egy nem is azon a poszton játszó Ben Arfát a helyére) az minden lett volna, csak nem szövetségi kapitányhoz méltó. Ez bizalmi kérdés is, ami felett ilyenkor sokan átsiklanak.
Schneiderlin-t sajnálom, Soton-ban zseniális volt. Utóbbi időben Sotonból jövő játékos vált be Clyne-on kívül? :D

Giroud tavasszal 15 meccsen keresztül nem lőtt gólt, már már Bendtner-i magasságokba emelkedve. Az ember néha zseniális dolgokra képes. De ha igazán fontos meccsekről van szó sose tud maradandót alkotni. Mindig elbaltázza a helyzeteit. Totál Higuain szindrómás. Egy hazai rendezésű eb-nél pedig nincs hatalmasabb nyomás. Az a baj Giroud jelenleg a neve miatt van ott a keretben és nem a teljesítménye miatt. Bár ha Gignac is befér...
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2016.05.12. 22:43:58

Schneiderlin-nek bejött, hogy eligazolt a ManUnited-be.


Omlett du fromage fb oldalról:

Nem értem ezt a hisztériát Giroud körül. Tény, nem volt jó tavasza, de csak a mutatók alapján:
Giroud idén 53/21 gól - Kékben eddig: 46/14
Lacazette idén 42/23 gól - Kékben eddig: 10/1
Gameiro idén 51/27 gól - Kékben eddig: 8/1

Félre ne érts: Giroud nem a legjobb francia csatár, még világklasszisnak sem mondanám, viszont mindig megbízhatót nyújtott a válogatottban és a játékban is sokat ad. Ha ennyi után Deschamps elengedte volna a kezét, hogy bocs, Giroud out (vagy betesz egy nem is azon a poszton játszó Ben Arfát a helyére) az minden lett volna, csak nem szövetségi kapitányhoz méltó. Ez bizalmi kérdés is, ami felett ilyenkor sokan átsiklanak.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2016.05.12. 21:18:57

Azért a Diarra-Kanté-Matuidi-Pogba középpályát nem lesz egyszerű átjátszani. Griezmann-Benz duó nagyon adná, de helyette nézhetjük ezt a szerencsétlen Giroudt. Mondjuk sose tudott más csapat érdekelni a Barcán kívül szóval teljesen mindegy ki nyeri az EBt.

Mendyt vihette volna még a jobbszélre. Mondjuk egy percet nem láttam játszani de FIFAba nagyon jól küldi. :D
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
looka
Capitá del Barça
Hozzászólások: 966
Csatlakozott: 2008.05.07. 08:47:29

2016.05.12. 21:04:42

Jó a keret, de azért szerintem Gignac helyett Lacazette igazán elfért volna...
Tromort77

2016.05.12. 21:03:58

PCsabi írta:Francia keret:

Kapusok: Lloris, Mandanda, Costil
Hátvédek: Digne, Evra, Koscielny, Mangala, Mathieu, Varane, Jallet, Sagna
Középpályások: Cabaye, L. Diarra, Kanté, Matuidi, Pogba, M. Sissoko
Támadók: Coman, Gignac, Giroud, Griezmann, Martial, Payet

Biztonsági tartalékok: Areola, Ben Arfa, Gameiro, Lacazette, Rabiot, Schneiderlin, D. Sidibe, Umtiti
Sakho is jól kipontozta magát.
Debuchy meg lesérült, nem tudom amúgy vitték volna-e.

Cabaye-t nem értem. Védekezőbbnek ott van Diarra és Kanté. Símmán mehetett volna helyette Rabiot, vagy még egy támadó.
De ami végképp érthetetlen az Giroud. Pocsék szezonja van. Gameiro többet érne nála.

Mathiue-nek viszont nagyon örülök.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.05.12. 20:59:26

Pogba nélkül komoly támadójáték lesz azért, ez a középpálya csak vízhordókból áll kb - Matuidi se a szervezéséről híres. Umtiti meg annyira azért nem lehet top, ha a gyengélkedő Mangalát pl nem tudta kiszorítani.. :-k Támadósor viszont elég komoly, bár azért egy jó Benzema még ezen is dobott volna.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.05.12. 20:58:08

S.Agüero írta:Lass miért válogatott még mindig? :D Ennyire jól nyomja az OM-ben?
Igen, ennyire jól tolja. Kevés értelmes játékosok egyike most Marseilleben. :D
Kép
Kép
Kép
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2016.05.12. 20:54:52

Lass miért válogatott még mindig? :D Ennyire jól nyomja az OM-ben?
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2016.05.12. 20:52:02

Francia keret:

Kapusok: Lloris, Mandanda, Costil
Hátvédek: Digne, Evra, Koscielny, Mangala, Mathieu, Varane, Jallet, Sagna
Középpályások: Cabaye, L. Diarra, Kanté, Matuidi, Pogba, M. Sissoko
Támadók: Coman, Gignac, Giroud, Griezmann, Martial, Payet

Biztonsági tartalékok: Areola, Ben Arfa, Gameiro, Lacazette, Rabiot, Schneiderlin, D. Sidibe, Umtiti
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2016.05.12. 19:33:20

hank1ee írta: Tegyük hozzá, hogy ezt a veretes játékoskeretük tükrében fogalmaztam meg. A selejtezőkön egy meccsen láttam őket, nem mondanám, hogy érettebbek lettek, de hamarosan kiderül.
Eddig egyedül én jelöltem be őket a végső győzelemre. Szimpatikusan felépített kis csapat, hajrá belgák :) (Remélem, hogy az ISIS nem fog beleszólni ebbe az EB-be)
Avatar
balinteer
Capitá del Barça
Hozzászólások: 561
Csatlakozott: 2010.10.12. 16:54:54
Tartózkodási hely: Szombathely

2016.05.12. 19:12:41

Srácok, idén is lesz a Nemzeti Sportnak EB különszámba újság szinten, amiben az egész torna le volt vezetve? Játékosok, csapatok, erősségek, gyengeségek stb.

Ha lesz szerintetek mikor lesz elérhető az újságárusoknál?
EuroBarca NFL League Season 17/18: 1st Place
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2016.05.12. 18:29:40

LG írta:
Kíváncsi leszek rájuk, főleg arra, hogy a VB óta fejlődtek-e valamennyit, mert ott botrányosan gyengék voltak. Megvolt ott is a fiatal, tehetséges keret, de egyáltalán nem volt összhang és stílusa sem a csapatnak.
Szerintem közel sem voltak annyira gyengék a VB-n. Nehezen indultak, de aztán belejöttek, az USA-val meg szerintem a torna legjobb meccsét játszották. Az argentinok megfogták őket egy nagyon szervezett játékkal (mint pl. az Atletico minket vagy a Bayern), de velük is egy szoros, tipikus egy gólos meccset játszottak, ahol az ellenfél lőtte azt az egy gólt.

Abban igazad van, hogy még erősen akadozott a gépezetük, de lehet, mostanra igazán összeértek, és az EB-n villantanak nagyot.
Tegyük hozzá, hogy ezt a veretes játékoskeretük tükrében fogalmaztam meg. A selejtezőkön egy meccsen láttam őket, nem mondanám, hogy érettebbek lettek, de hamarosan kiderül.
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2016.05.12. 16:02:41

Kíváncsi leszek rájuk, főleg arra, hogy a VB óta fejlődtek-e valamennyit, mert ott botrányosan gyengék voltak. Megvolt ott is a fiatal, tehetséges keret, de egyáltalán nem volt összhang és stílusa sem a csapatnak.
Szerintem közel sem voltak annyira gyengék a VB-n. Nehezen indultak, de aztán belejöttek, az USA-val meg szerintem a torna legjobb meccsét játszották. Az argentinok megfogták őket egy nagyon szervezett játékkal (mint pl. az Atletico minket vagy a Bayern), de velük is egy szoros, tipikus egy gólos meccset játszottak, ahol az ellenfél lőtte azt az egy gólt.

Abban igazad van, hogy még erősen akadozott a gépezetük, de lehet, mostanra igazán összeértek, és az EB-n villantanak nagyot.
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2016.05.12. 15:34:01

S.Agüero írta:
PCsabi írta:Kihirdette keretét Marc Wilmots, a belga labdarúgó-válogatott szövetségi kapitánya a nyári Európa-bajnokságra. A szakember 24 játékos közül választja ki a kontinensviadalra utazó 23 fős keretet, s további hét játékost biztonsági tartalékként nevezett meg.

Kapusok: Courtois, Mignolet, Gillett
Védők: Alderweireld, Boyata, Denayer, Engels, Lombaerts, J. Lukaku, Meunier, Vermaelen, Vertonghen
Középpályások: Dembélé, Fellaini, Nainggolan, Witsel
Támadók: Batshuayi, Benteke, Carrasco, De Bruyne, Hazard, R. Lukaku, Mertens, Origi

Biztonsági tartalékok: Chadli, Ciman, De Bock, G. Gillett, T. Hazard, Mirallas, Sels
Azért abból a támadósorból lehet válogatni... :) A középső 4 embert vétek lenne letenni a padra szerintem.
Kíváncsi leszek rájuk, főleg arra, hogy a VB óta fejlődtek-e valamennyit, mert ott botrányosan gyengék voltak. Megvolt ott is a fiatal, tehetséges keret, de egyáltalán nem volt összhang és stílusa sem a csapatnak. Sokan fekete lónak és titkos esélyesnek tartják őket, az én véleményem az, hogy egy francia vagy német válogatott szétgázolná őket. Meglátjuk.
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2016.05.12. 13:37:17

PCsabi írta:Kihirdette keretét Marc Wilmots, a belga labdarúgó-válogatott szövetségi kapitánya a nyári Európa-bajnokságra. A szakember 24 játékos közül választja ki a kontinensviadalra utazó 23 fős keretet, s további hét játékost biztonsági tartalékként nevezett meg.

Kapusok: Courtois, Mignolet, Gillett
Védők: Alderweireld, Boyata, Denayer, Engels, Lombaerts, J. Lukaku, Meunier, Vermaelen, Vertonghen
Középpályások: Dembélé, Fellaini, Nainggolan, Witsel
Támadók: Batshuayi, Benteke, Carrasco, De Bruyne, Hazard, R. Lukaku, Mertens, Origi

Biztonsági tartalékok: Chadli, Ciman, De Bock, G. Gillett, T. Hazard, Mirallas, Sels
Azért abból a támadósorból lehet válogatni... :) A középső 4 embert vétek lenne letenni a padra szerintem.
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2016.05.12. 13:29:17

Kihirdette keretét Marc Wilmots, a belga labdarúgó-válogatott szövetségi kapitánya a nyári Európa-bajnokságra. A szakember 24 játékos közül választja ki a kontinensviadalra utazó 23 fős keretet, s további hét játékost biztonsági tartalékként nevezett meg.

Kapusok: Courtois, Mignolet, Gillett
Védők: Alderweireld, Boyata, Denayer, Engels, Lombaerts, J. Lukaku, Meunier, Vermaelen, Vertonghen
Középpályások: Dembélé, Fellaini, Nainggolan, Witsel
Támadók: Batshuayi, Benteke, Carrasco, De Bruyne, Hazard, R. Lukaku, Mertens, Origi

Biztonsági tartalékok: Chadli, Ciman, De Bock, G. Gillett, T. Hazard, Mirallas, Sels
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2016.05.09. 20:55:02

azóta Götze 0, Basti 0, Gündi lehet megint offos lesz
Viszont elég mély a keretük, hogy mások pótolni tudják őket.
Végső győztes? Olaszország.
Őket soha nem szabad leírni, ez igaz, de nagyon gyengéknek tűnnek, és inkább egy olyan égésre látok náluk esélyt, mint a VB-n. A 2006-os VB győzelem óta egy kiemelkedő eredményük van, a 2012-es döntő, de én azt abszolút kifutott eredmények tartom, mert előtte sem voltak sehol, utána sem. Főleg a németek elleni elődöntő volt olyan, hogy nekik nagyon kijött a lépés, az ellenfélnek meg nem, a döntőben aztán a helyükre kerültek.
Rumoured England Squad for Euro 2016
A nagy számok törvénye szerint ők is mutathatnak vmit végre. Talán ez a generáció többre viszi, mint az előző, melyet mindig favoritnak kiáltották ki, de mindig csúnya égés lett belőle. Épp ezért én Rooneyt otthon hagynám, mint a régi rend képviselőjét.
Meglepetést szerintem a horvátok fognak okozni, szerintem simán megvan az esélyük, hogy a 4-be jöjjenek.
Én a lengyeleknél is érzem, hogy jók lehetnek. Meg az osztrákok...sokan mondják, hogy ők a leggyengébb ellenfeleink a csoportban, de én a csoport elsőségre is nagy esélyt látok náluk.
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3881
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2016.05.09. 19:32:51

Végső győztes? Olaszország...bár utálom őket.

Magyar esélyek? Egy csoportgyőzelem jólesne, mondjuk a sógorok ellen. :roll:

Szurkolni több csapatnak is fogok a mieinken kívül. Egy spanyol, német, lengyel trió meccsein mindenképpen.
Lezárt