Európa-bajnokságok & Világbajnokságok

Foci a Barçán kívül

Ki nyeri a Világbajnokságot?

A szavazás 2022.12.18. 12:44:24-kor befejeződött.

Címvédés, Franciaország
15
33%
Ezúttal Messiéknek összejön, Argentína
29
64%
Horvátország idén megnyeri
1
2%
Folytatódik a csoda, Marokkó
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 45
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2022.12.15. 09:36:16

MessiNeymarSuarez írta:
2022.12.15. 08:40:42
Amúgy Koundé az egyetlen Barca játékos aki nem alulteljesít a tornán, tegnap is masszív volt.
a védő feladatát nagyjából megoldja, de a támadásokhoz egy meccsen sem tett hozzá semmit. Bár lehet dösamp erre kérte. Amúgy dembele is rém gyenge, se gól, szerintem gólpassza sincs, de mint írtam vmelyik nap úgy en bloc csalódás az összes barca játékos. De legalább egyik se sérült meg (eddig).
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10105
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2022.12.15. 08:40:42

Messithebest írta:
2022.12.14. 22:14:21
Bob_Marley írta:
2022.12.14. 21:49:39

Sok minden történhet,de remélem címet védenek,annyira szépen összerakott roppant erős csapat, hogy csalódás lenne ha nem húznák be.
Erre nem mondok semmit, hogy egy Barcás érzelmű ember nem Messinek és Argentínának szurkol vasárnap.
Másik oldalról nézve pedig az hogy a Francia csapatban 2 Barca játékos is van, Dömbdödöm és Koundé, és az utóbbi másik csapatokat is visszautasított hogy hozzánk jöjjön míg az Argentínoknál nincs Barca játékos :D
Amúgy Koundé az egyetlen Barca játékos aki nem alulteljesít a tornán, tegnap is masszív volt.


Ha mondjuk úgy játszanának mint az Angol válogatott az előző körben(akik szintén nem a szívem csücske alapból), akkor még tudnék is szimpatizálni a franciákkal, de tegnap még Marokkó is színesebb focit játszott náluk.
DE ezeket kb egy utolsó perces győztes góllal lehet csak megverni mint a RM-ot hogy ne legyen idejük visszajönni
Ha nem tervelnek ki valami újbóli merész/meglepő taktikát Scaloniék akkor szinte biztos hogy címvédés lesz.
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4509
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2022.12.15. 08:32:50

Megkockáztatom marokkó tegnap játszott a legbátrabban, és bár a 75. perc környékére le is főzték, franciák nem véletlenül vannak ott, ez vitathatatlan, de kevés unszimpatikus csapat van mint ez az afri.. őő francia csapat. Önmagában a játékokuk engem nem győzött meg, ha élesebb pl. anglia akkor korántsem biztos, hogy a papírforma érvényesül és a döntő egyik részvevője fanciaország. Ha élesebb marokkó simán bevert volt 1 de 2 gólt is, helyzetük megvolt. Pl. az az első félidős ollózás amit Lloris kitolt az elég demoralizáló lett volna.

Argentína Messi miatt nagyon kedves számomra, régi önmagát idézte akiért még általános suli óta rajongok(atya ég milyen hosszú idő..), szívből drukkolok neki, öröm volt látni ahogy eddig játszott, félpályáról elindul és a végén ad egy mesés gólpasszt... minden meccsen ő a döntő faktor, a hátán viszi ezt a csapatot, egy hatalmas pont lenne az i-re ha felemelhetné a trófeáét és férfi létemre biztos megkönnyezném amekkora kedvencem, azt látom rajta, amit a prime éve alatt, rettentő elszánt, borzasztóan akar és ez a mentális akarat ez a társakra is átragadt. A teljesítménye pedig elképesztő. Még az ős madridi haverom is emelte kalapját. Abszolút szimpatikus-hajtós csapat lett belőlük, a délamerikai vérrel fűszerezve, pedig egy hatalmas bukással kezdtek, de Leo a különbség még mindig, óriási öröm látni ezt a Messit egy argentin mezben, a psg-től a hideg futkos a hátamon. Ha az élet nagy meséket ír, akkor Messi emeli fel a trófeát.
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
1994barca
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 287
Csatlakozott: 2020.08.25. 12:44:00

2022.12.15. 08:25:22

Bob_Marley írta:
2022.12.14. 21:49:39
Nem mondok szazalekokat,meg más meccs,de pont ez a franciák erőssége, tudnak dominálni,tudnak védekezni, erőben kevesen érnek fel hozzájuk,pár igazi villamleptu elől,ha kell padrol is tudnak változást hozni. Játék rengeteg elemében top csapat. Marokkó szépen helyt állt,voltak lehetőségek is,de jól védekeztek a franciák. És a kontrák ültek.

Sok minden történhet,de remélem címet védenek,annyira szépen összerakott roppant erős csapat, hogy csalódás lenne ha nem húznák be.
Én is szeretem a Francia válogatottat, de hogy nem játszanak szèp focit az nekem fix! Ilyen kerettel és ilyen kvalitású játékosokkal lehetne szemre tetszetős focit is tolni…oké ez is eredményes, de ezzel a kerettel fura lenne, ha nem lenne az..
1994barca
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 287
Csatlakozott: 2020.08.25. 12:44:00

2022.12.15. 08:12:26

daffy írta:
2022.12.15. 06:06:17
Messithebest írta:
2022.12.15. 01:25:58

hogy a GOAT kérdést egyszer s mindenkorra lezárja, és nem mellesleg ez az utolsó esélye is erre.
Egy meccsen múlik a történelem legjobbja cím?
Ha nem nyer,szerinted akkor is ő a legjobb. Ha nyer,szerintem akkor sem. Lesérül a második percben,de argentina győz. Ott mizu? :D
Sztem is hülyeség… csak tudod mindig azzal ( tisztelet a kivételnek) jött a Madridosok többsége, h Messi nem nyert még a válogatottal világversenyt… egyébként a 2. Percben lesérült is sántít, ugyanis nagy szerepe van Messinek, hogy a döntőben vannak( gólok/gólpasszok..

Picit Messitől eltérve, sztem a Franciàk bedarálják őket és címvédés lesz…
Avatar
Nervo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 536
Csatlakozott: 2014.03.07. 14:50:11
Tartózkodási hely: Home, Workplace.

2022.12.15. 07:52:48

A brazilokat meg közben Zidane menti meg. :D
https://sport365.hu/nemzetkozi-foci,usa ... jet,155009
FCB: Stegen, Semedo, Piqué, Eric Garcia, Gaya, Riqui Puig, De Jong, Coutinho, Messi, Depay, Fati.
Oranje: Cillessen, Dumfries, De Ligt, Dijk, Aké, Van de Beek, De Jong, Wijnaldum, Depay, Malen, Bergwijn.
Kép
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2022.12.15. 07:44:13

Bob még fradi drukker is, nálam az az érthetetlen kategória :lol:
Dehát mindenkinek lehetnek hibái.

Azért a franciákon is lesz tehet, 60 év után lehet címvédés újra, ráadásul azért Messi ide vagy oda, de a gallok az esélyesebbek egyébként, és őket várja inkább a közvélemény.
Azzal se értek egyet, hogy fiatalok, nyerhetnek még egy rahedli VB címet. Ez nem garancia, most vannak ott, most akarják megnyerni, nem hiszem, hogy arra gondolnak, hogy ohh semmi baj, ha veszítünk, majd 4 év múlva megnyerjük, meg utána.
Ez ennél jóval bonyolultabb.

Persze az igaz, hogy előreláthatólag nekik még lesz esélyük nyerni, Messinek már nem, így argentinoknak sem igazán, ezt adom. De hogy ez a franciák részéről nem lesz benne a fejekben az szinte biztos.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2022.12.15. 06:42:58

Sajnaltam tegnap marokkot, most jatszottak a legjobban, de semmi nem jott ossze nekik. Remelem a bronz meccset behuzzak ezzel a szintelen szagtalan horvátokkal szemben. A donto sztem egy hót csúnya meccs lesz, nyilvan mind2 csapat a cimért küzd es leszrják h nyerik meg. Alapesetben marseille szurkolokent a franciaknak szurkolnek, de nyerjenek messi miatt az argentinok. Had menjen idegileg tonkre az osszes madridista meg hater, akiknek már csak annyi kapaszkodojuk van az argentin kapcsan h sosem nyert vb-t.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2022.12.15. 06:14:05

Ne menjünk bele ilyen gyerekes dolgokba.,ha Varane suttyó akkor a Otamendi gondolom béke Nővel díjas.

Nem Messi ellen szurkolok,hanem a franciáknak,sose szurkolok valaki ellen. Nem sajnalnam tőle, de nem játékos függő.
Kép
Kép
Kép
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2022.12.15. 06:06:17

Messithebest írta:
2022.12.15. 01:25:58

hogy a GOAT kérdést egyszer s mindenkorra lezárja, és nem mellesleg ez az utolsó esélye is erre.
Egy meccsen múlik a történelem legjobbja cím?
Ha nem nyer,szerinted akkor is ő a legjobb. Ha nyer,szerintem akkor sem. Lesérül a második percben,de argentina győz. Ott mizu? :D
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7268
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.12.15. 01:01:39

Szerintem mostantól új fórumszabályzatnak kell életbelépnie: Barcásként csak Messi csapatának lehet drukkolni, aki nem így tesz, a száműzetés terhe mellett tegye. :D
De van egy kellemetlen velejárója, a PSG-nek is kötelező lesz szurkolni, kivéve persze a Barca ellen, de ez a veszély sajna nem áll fent. Vagy ott akkor mi van? Francia (ráadásul pénzes), de Messi... melyik érv az erősebb? :D

Én Leo miatt az argentinoknak szurkolok, de szerintem alapvetően szimpi csapat a francia, tele ügyes játékossal, akik azért minden meccsen villantanak is belőle valamit. Igaz, hogy kicsit úgy mentek a döntőbe, mint tavaly az angolok, félgőzzel, de azért ez inkább csak a magas elvárások miatt volt így, az angolok elleni meccset kivéve alapvetően mindig jók voltak, és az ellenfélnél is. Egy ilyen meccs meg belefér egy VB-menetelésbe, nem szégyen tőlük játékban alulmaradni, eleve hasonló értéke van a két keretnek, és inkább a rutin döntött.
Azért aki szép focit akart látni, az a brazilok mellett őket nézte. Hogy nem nyertek mindig 5-1-re, na bumm.
Most esett amúgy csak le a baloldaluk. Az tuti, hogy messze a legerősebb a világon, a legjobb, és talán leggyorsabb balszélső az egyik legjobb és egyik leggyorsabb balbekkel támogatva... huhh. És azért az argentinok jobboldala védekezésben, hát... nem irigylem Scalonit, komoly fejtörő lesz. Még szerencse, hogy Messit nem jobbszélsőként játszatja.

És még egy szösszenet. Szerintem a kapitány hihetetlenül sokat köszönhet Galtier-nek, aki nem véletlenül az egyik legjobb edző lassacskán. Egyszerűnek hangzik, de ő találta meg először Messi helyét kb 30 éves kora óta, és Scaloni kb egy az egyben ezt vette át.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
lahertitty
Jugador del Barça
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2009.08.07. 11:33:36
Tartózkodási hely: Kiskunhalas

2022.12.14. 23:39:15

Gyerekek! Ne minősítgessük már, hogy ki kinek szurkol #-o
Kép
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2022.12.14. 22:32:25

Akkor már inkább Spanyolország lenne jó példa,de abba is bele lehetne kötni,hiszen Katalonia nem Spanyolország. De politikamentesen is,sose tudnék Argentinanak szurkolni, éltem Franciaországban, francia cégnél dolgozom, Marseille nagy kedvenc csapat. El tudom dönteni kinek szurkolok,köszönöm.
Messi ráadásul nem is a játékosunk,volt, köszönjük szépen amit tett,de argentinahoz közöm sincs.
Kép
Kép
Kép
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10105
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2022.12.14. 22:18:57

bence0330 írta:
2022.12.14. 22:10:37

Ha az lenne, 0%-ot írtam volna. :) De szerintem az van, hogy argentinának van egy Messije, amit Mbappé kb ki is egyenlít. A többiek közt meg elég nagynak tűnik a különbség minőségre, a szélsőknél óriási, Griezmann osztogat, a középső védőik sokkal keményebbek, ezekre nincs válasz. Még talán a centerükre Alvarez korrekt összehasonlítás per pillanat. Ráadásul sajna rutinban is előrébb tartanak, a világ legjobb keretével egy megnyert VB-vel könnyebb játszani. Messiék meg óriási teherrel mennek ki, mindneki tudja, hogy nekik is lehet, hogy sokáig ez az utolsó sansz, meg minden idők legjobb játékosának is.
A franciák meg ha nem jön össze, beülnek sörözni, és megnyerik jövőre, brutál fiataljaik vannak, akik kb akkor fognak peakelni.
Nagyon remélem hogy kikapnak egy Eder-féle utolsó perces góllal :D :D De szégyen lesz hogy ilyen antifocival fognak megint nyerni, különösen ilyen kerettel.

Ami előny az lehet hátrány is, mivel nekik nem ez az utolsó VB-jük és címvédők, benne van hogy mégha motiváltak is, nem fognak úgy menni az életükért mint pl Messiék akiknek ez az utolsó lehetőségük.
A Copa (és a Finalissima) győzelem egy nagy súlyt vett le a vállukról, most először érezni azt hogy egy VB győzelem nem kötelező elvárás hanem ők is és a szurkolók is élvezik minden percét, örülnek ahol vannak, felszabadultabban játszanak mint pl 4-8 éve ahol vasvillával hazakergetéssel ért fel ha nem győztek.
Avatar
Messithebest
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3309
Csatlakozott: 2010.05.15. 20:34:35

2022.12.14. 22:14:21

Bob_Marley írta:
2022.12.14. 21:49:39

Sok minden történhet,de remélem címet védenek,annyira szépen összerakott roppant erős csapat, hogy csalódás lenne ha nem húznák be.
Erre nem mondok semmit, hogy egy Barcás érzelmű ember nem Messinek és Argentínának szurkol vasárnap.
Kép
"I don't know, why the man above gives me the hardest road, but... the man above don't put you in situations that you can't handle." - LeBron James
Avatar
brazilfan
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1071
Csatlakozott: 2018.02.26. 09:49:51

2022.12.14. 22:14:03

Hát ma sem lettem Franciaország-drukker, sőt.
Számomra az egyetlen pozitívum Abde pályára lépése volt. Néhány nap múlva elmondhatja magáról, hogy világbajnoki 3-4. helyezett lett.
Állítólag Dembele is a pályán volt, de én nem vettem észre.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7268
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.12.14. 22:10:37

Sanama írta:
2022.12.14. 22:04:14
és bármikor tudtak volna feljebb kapcsolni, az biztos.
Az még nem garancia a győzelemre...
Ha az lenne, 0%-ot írtam volna. :) De szerintem az van, hogy argentinának van egy Messije, amit Mbappé kb ki is egyenlít. A többiek közt meg elég nagynak tűnik a különbség minőségre, a szélsőknél óriási, Griezmann osztogat, a középső védőik sokkal keményebbek, ezekre nincs válasz. Még talán a centerükre Alvarez korrekt összehasonlítás per pillanat. Ráadásul sajna rutinban is előrébb tartanak, a világ legjobb keretével egy megnyert VB-vel könnyebb játszani. Messiék meg óriási teherrel mennek ki, mindneki tudja, hogy nekik is lehet, hogy sokáig ez az utolsó sansz, meg minden idők legjobb játékosának is.
A franciák meg ha nem jön össze, beülnek sörözni, és megnyerik 4 év múlva, brutál fiataljaik vannak, akik kb akkor fognak peakelni.

Csapategységben mindketten nagyon ott vannak, szerintem ott nincs különbség, pedig azzal lehetne közelíteni az esélyeket rendesen.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2022.12.14. 22:04:14

és bármikor tudtak volna feljebb kapcsolni, az biztos.
Az még nem garancia a győzelemre...
Sok minden történhet,de remélem címet védenek,annyira szépen összerakott roppant erős csapat, hogy csalódás lenne ha nem húznák be.
Ezen csak nevetni tudok
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7268
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.12.14. 21:52:12

MessiNeymarSuarez írta:
2022.12.14. 21:48:39
bence0330 írta:
2022.12.14. 21:42:31
Hát Messiék esélye lezuhant valahova 30% alá, neki biztos, hogy nagy napot kell kifognia, másképp vége a dalnak. Legalább ha valahogy mégis behúzzák, akkor a legjobb csapat ellen teszik.
Nagy baj van a focival és nagyon rosszfele megy az irány hogy ilyen játékkal nyernek..2016-os EB Portugál, 2018-as VB, és most a 2022-es VB-t fogják a franciák ilyen játékkal behúzni, BL-ről nem is beszélve.

Ironikus módon ebből a gárdából pont az örök bekkelő Olaszország lóg ki, akik nagyobb arányban sokkal támadószeleműbb focival nyerték meg az EB-t :D
Ki is zúgtak a VB-ről már a pótselejtezőben. :D Tipikus Barcás meccsen, istentudjahány kapuralövéssel, amikor semmi nem megy be. :D Amúgy ja, ők kis színt hoztak a fociba, most is hoztak volna, kár értük.

Amúgy a franciáknál pont a nagy sorozatuk miatti rutin és fej az, ami most szerintem ha nem is foghatatlanná, de nagy esélyesnek teszi őket. Lásd Reál.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2022.12.14. 21:49:39

Nem mondok szazalekokat,meg más meccs,de pont ez a franciák erőssége, tudnak dominálni,tudnak védekezni, erőben kevesen érnek fel hozzájuk,pár igazi villamleptu elől,ha kell padrol is tudnak változást hozni. Játék rengeteg elemében top csapat. Marokkó szépen helyt állt,voltak lehetőségek is,de jól védekeztek a franciák. És a kontrák ültek.

Sok minden történhet,de remélem címet védenek,annyira szépen összerakott roppant erős csapat, hogy csalódás lenne ha nem húznák be.
Kép
Kép
Kép
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10105
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2022.12.14. 21:48:39

bence0330 írta:
2022.12.14. 21:42:31
Hát Messiék esélye lezuhant valahova 30% alá, neki biztos, hogy nagy napot kell kifognia, másképp vége a dalnak. Legalább ha valahogy mégis behúzzák, akkor a legjobb csapat ellen teszik.
Nagy baj van a focival és nagyon rosszfele megy az irány hogy ilyen játékkal nyernek..2016-os EB Portugál, 2018-as VB, és most a 2022-es VB-t fogják a franciák ilyen játékkal behúzni, BL-ről nem is beszélve.

Ironikus módon ebből a gárdából pont az örök bekkelő Olaszország lóg ki, akik nagyobb arányban sokkal támadószeleműbb focival nyerték meg az EB-t :D
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2022.12.14. 21:48:06

Abszolut egyetertek, a franciak ma es az angolok ellen is kifejezetten gyenge teljesitmenyt hoztak. nyilvan akarmi lehet egyetlen meccsen, de mostanra eljutottam oda, hogy egyaltalan nem tartom a franciakat sokkal eselyesebbnek. Sőt, 50-50.

Egyebkent Marokko elfaradt a 75. Kornyekere, de addig vegig beszoritottak oket. Le a kalappal, ez a leheto legtavolabb allt a bunkerfocitol, ami a spanyolok ellen ment. Persze kenyszer volt, de akkor is..
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7268
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.12.14. 21:47:22

Sanama írta:
2022.12.14. 21:44:15
bence0330 írta:
2022.12.14. 21:42:31
Hát Messiék esélye lezuhant valahova 30% alá, neki biztos, hogy nagy napot kell kifognia, másképp vége a dalnak. Legalább ha valahogy mégis behúzzák, akkor a legjobb csapat ellen teszik.
Hogy mi? Szerintem a mai francia telejsítményt látva nőttek.
Angolokat is neccesen verték, ma sem mutattak semmi extrát, remélem el is bízzák magukat. Simán 50-50 a döntő
Nyilván arra reagáltam főleg, hogy kb eldőlt, hogy a franciákkal kell játszani. Amúgy az angolok kifejezetten jók(jobbak) voltak, mégsem tudtak nyerni. Szerintem sem mutattak sok extrát, de tegyük hozzá, hogy az 5. perc óta vezetnek... és bármikor tudtak volna feljebb kapcsolni, az biztos. Az Argentinoknak ilyen foozataik nemigen vannak, max Messi god mode-ja...

De legyen igazad, örülnék, ha totál egálban lennének, mert akkor Messi akár dönthetne is. Szerintem azért elég erős underdogok lesznek sajna az argentinok.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bence0330 2022.12.14. 21:48:45-kor.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2022.12.14. 21:44:15

bence0330 írta:
2022.12.14. 21:42:31
Hát Messiék esélye lezuhant valahova 30% alá, neki biztos, hogy nagy napot kell kifognia, másképp vége a dalnak. Legalább ha valahogy mégis behúzzák, akkor a legjobb csapat ellen teszik.
Hogy mi? Szerintem a mai francia telejsítményt látva nőttek.
Angolokat is neccesen verték, ma sem mutattak semmi extrát, remélem el is bízzák magukat. Simán 50-50 a döntő
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7268
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.12.14. 21:42:31

Hát Messiék esélye lezuhant valahova 30% alá, neki biztos, hogy nagy napot kell kifognia, másképp vége a dalnak. Legalább ha valahogy mégis behúzzák, akkor a legjobb csapat ellen teszik.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Válasz küldése