Magyar Válogatott

Foci a Barçán kívül

Szerinted a selejtezősorozatban Magyarország:

Megnyeri a csoportját
13
72%
Második helyen Szerbia mögött végez
4
22%
Csak a harmadik hely jön össze
1
6%
Teljes csalódás lesz.
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 18
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19557
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.09.03. 20:34:25

Pátkai nagyon ügyes volt a lettek ellen, s most is fontos kell legyen az ő játéka ott középen. Szélen gondban lehetünk szerintem, Martins nagyon gyors. Ha Lovrencsics előre fele is hozzátud tenni, akkor Coentraon lehet keresnivalónk. Egy iksz benne lehet, de a realitás 0:2, sajnos.

Priskin katasztrofális formában van, de mindig kell ilyen ember a kapitánynak, hátha megint bejön. :D
Messias2 írta:
S.Agüero írta:Mire számítotok a portugálok ellen? :)
Cristianoooo homoexualra. :mrgreen:
Aztán nehogy megbüntessenek minket......
Kép
Kép
Kép
rikko
Capitá del Barça
Hozzászólások: 960
Csatlakozott: 2017.02.12. 11:10:09

2017.09.03. 20:31:03

S.Agüero írta:Mire számítotok a portugálok ellen? :)
Nagyon szeretném, ha letörnénk Ribikéék szarvát, de sajnos simán szétkapnak minket.
CR bokáját meg legalább kocogtassuk meg :mrgreen:
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2865
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2017.09.03. 20:25:16

S.Agüero írta:Mire számítotok a portugálok ellen? :)
Cristianoooo homoexualra. :mrgreen:
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3278
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2017.09.03. 20:23:10

S.Agüero írta:Mire számítotok a portugálok ellen? :)
Eppel mesterhármassal 3-0 ide :D
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.09.03. 20:15:16

Mire számítotok a portugálok ellen? :)
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.08.31. 22:34:27

recrea írta:De főleg azok miatt, akik képesek voltak kimenni erre a mecccsre.
Ja hát az a minimum hogy odateszik magukat ha már felhúzták a válogatott mezét, csak örömködni felesleges mert a lettek kb. annyira tényezők fociban mint Nigéria műlesiklásban, plusz semmilyen sanszunk sincs még a pótselejtezőre sem, mondjuk engem az andorrai vereség se érdekelt mert nem várok el ezektől a fiúktól semmilyen eredményt.

Én ingyen se mennék ki válogatott vagy klubmeccsre, de lehet csak azért mert nem vagyok elég hazafi.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
brownieheaven
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 472
Csatlakozott: 2014.08.04. 14:08:04
Tartózkodási hely: München

2017.08.31. 21:29:31

Éger, Guzmics,...KORHUT!!! :D
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6725
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2017.08.31. 21:22:38

De főleg azok miatt, akik képesek voltak kimenni erre a mecccsre.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19557
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.08.31. 21:12:51

Nero. írta:
Bob_Marley írta:Jól van, hamar jött a gól!
Teljesen lényegtelen, mar 100% hogy nem jutunk ki, mondjuk mar a sorsoláskor is hasonló volt a sansz.
Nem értek egyet, mert nincs olyan, hogy lényegtelen válogatott meccs. Koefficiens miatt is fontos. Szalai, 2:0
Kép
Kép
Kép
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.08.31. 21:09:13

Bob_Marley írta:Jól van, hamar jött a gól!
Teljesen lényegtelen, mar 100% hogy nem jutunk ki, mondjuk mar a sorsoláskor is hasonló volt a sansz.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19557
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.08.31. 20:53:44

Jól van, hamar jött a gól!
Kép
Kép
Kép
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2017.06.10. 21:02:55

Igazad van Bob és neked is Jimmy, nem lehet így felküldeni egy csapatot. De ők sztárok akarnak lenni, profi labdarúgók. Ne Andorra ellen csokizzanak be. Shaquiritöl meg Cétől be lehet...

Amúgy attól, hogy amatőrök, még sportolók, tehát fizikálisan simán bírhatják. Ehhez jön még hozzá a szervezettség és akarás.

Egyébként csak még egy mondat és elengedem a meccset. Bob ebben szerintem megerősítesz majd. Amíg ök éltek a faultokkal, mi attól is ódzkodunk állandóan. Nem térdeket kell forgácsolni, de, ha NagyÁdám vissza tudja két kézzel húzni az emberét, ezzel megakasztva egy támadást, a többiek miért nem?

Teljesen megértem, hogy többször is abba akarta hagyni a focit. Tudta ő, hogymi vár rá :D
Kép
Avatar
JimmyJump
Jugador del Barça
Hozzászólások: 190
Csatlakozott: 2016.12.08. 11:59:14

2017.06.10. 20:31:06

MQuCsabi írta:Ez mind szép és jó, felforgatott csapat meg midnen. Nade Eppel mellérúg a labdának ziccerben? Akármilyen fiatalok utaztak ki, ezt ne. Eltörni el lehet, le is csúszhat, de nem találta el, érted :D
Ez már csak a következmény. Ha az ember bekerül hirtelen egy ismeretlen közegbe, stresszel, akkor hajlamos a legalapvetőbb dolgokat is elrontani, ezt szerintem te is tapasztaltad már.
Itt az volt a probléma, hogy körülbelül öt ilyen játékos volt a pályán, ez már nem fért bele még egy Andorra ellen sem. Nyilván meg lehet fogni innen is a dolgokat, hogy mellé rúg, meg elpasszolja három méterről, de ez mind abból adódott, hogy egy rutintalan, nem összeszokott csapatot küldtünk ki egy lelkes, egységes csapat ellen.
Ezek a statisztikák is viccesek, hogy mennyire értéktelenek a játékosaik, meg mióta nem nyertek, de nem tudom, én nem egy amatőr csapatot láttam a pályán. Bírták végig erővel, fegyelmezettek voltak, egyáltalán nem volt egyszerű helyzetig sem eljutni ellenük. Én nem hiszem, hogy ezt egy villanyszerelő, meg egy kéményseprő le tudja hozni.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19557
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.06.10. 19:28:43

MQuCsabi írta:Ez mind szép és jó, felforgatott csapat meg midnen. Nade Eppel mellérúg a labdának ziccerben? Akármilyen fiatalok utaztak ki, ezt ne. Eltörni el lehet, le is csúszhat, de nem találta el, érted :D
Nem tudom mennyire figyelted az idei évet, de Eppel pl egyik erénye volt idén, hogy remekül használta ki a helyzeteit.
De nyilván nem egy olyan szintű játékos, aki egyből a válogatott segítsége lehet.
Be volt csokizva, mellérúgott. Ezért írtam, hogy csak vakon bedobálni az embereket nem lehet. Honvéd tele saját nevelésű emberrel egy összeszokott csapat, hiába hozod Eppelt mind gólkirályt, akinek a tojáshéj a fenekén és nem játszott a többiekkel együtt a válogatottban. Értem, hogy elemi hiba, meg Andorra meg miegymás. Nagy teher volt rajta, nem bírta.
Kép
Kép
Kép
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2017.06.10. 18:11:36

Lehet szidni a szurkolókat, lehet szidni a válogatottat, de, hogy van olyan jó pár nb 3-mas csapat aki ütötte volna ezt az Andorrát, az szinte biztos.

Mi volt a meccs végén? A németek nem örültek múltkor a vb döntő után ennyire :D Meg a végén az az öreg mikor beállt, könyörgöm, volt vagy 40 éves és akkora sörhasa, elképesztő :D Ráadásul még az is egy hatalmas nagy röhej, hogy volt max 3 ziccerünk.

Ezt viszont továbbra sem tudom felfogni, hogy 13 éve nem nyertek tétmeccsen :lol:

Andorra hetedik legnépesebb településén háromezren élnek :mrgreen:

"A magyar válogatott piaci összértéke több mint negyvenszerese az andorrai keretnek. Hozzá kell tenni: a Transfermarkt nem az összes andorrai játékos értéket tünteti fel, hiszen többeknek olyan alacsony, hogy nem került be az összegzésbe." - NSO
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2017.06.10. 18:07:55

Ez mind szép és jó, felforgatott csapat meg midnen. Nade Eppel mellérúg a labdának ziccerben? Akármilyen fiatalok utaztak ki, ezt ne. Eltörni el lehet, le is csúszhat, de nem találta el, érted :D
Kép
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.06.10. 17:22:07

csababarca írta:A kosárlabdás példálozást nem éreztem korrektnek, a pénz beleölést úgy értettem mint ti.

De kosárlabdát idekeverni...nem is értem.
Szolnokon leszakad az öltözőben a vakolat, nincs egy normális pálya, mire fel a hasonlat?

Mindegy, én már rég elengdtem a focit, az ebt is árnyaltabban figyeltem, pláne a kijutást.
Arra gondoltam hogy inkább választanák azt az emberek hogy egyszer győzzük le fociban a románokat, mint mondjuk kosárlabdában tízszer. Arra akartam rávilágítani hogy a foci sokkal nagyobb figyelmet kap mert népszerűbb. A kosárcsapattal szemben sincsenek elvárásain mert nem vagyunk kosaras nemzet, de mondjuk a vizilabdában elvárom a sikert.

Az lehet hogy Andorránnál egy szinttel jobbak vagyunk, de sokkal nem. Egy középmezőny vagyunk világ szinten, néha beesnek csúnyább dolgok mint vereség Máltától, Andorrától, X Feröerrel, 8-1 stb., néha meg csodát teszünk lásd. EB, vagy megvertük az olaszokat, németeket stb. De mi fociban sose leszünk olyan jók hogy egy világeseményre kijussunk, csak akkor ha létszámbővítés van, de nincs is ezzel semmi gond mert ez a realitás, nem képesek rá.

A videóban lévő alakokat meg nem kell komolyan venni, az már Lisszabonban is kiderült hogy nem az értelmiség követi külföldre a válogatottat. A trollfoci szint kb.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19557
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.06.10. 17:13:54

Meccstől függetlenül írom, hogy próbálunk egy generációváltást végrehajtani, de kicsit eszetlenül. Ráadásul Storck alatt, ami a legnagyobb gond szerintem, hogy a védekezés, szervezettség eltűnt. Bárki jön gólt-gólokat kapunk. Így meg eredmény nagyon nehéz elérni.

EB dolgot nem venném már ide, abban igaza van Balázsnak, hogy vannak/voltak olyan emberek, akik a személyiségükkel összerántották a társaságot. Főleg egy válogatottnál ez nagyon fontos (klubcsapatban is, nálunk is pl szerintem hátrány, hogy mentálisan nincs vezére a csapatnak, Messi és Iniesta se ilyen kaliber) mert rendkívül rövid az összetartás és amitől sokan féltünk az sajnos itt van mint valóság, hogy egy Gerát nem tudunk pótolni egy Királyt nem tudunk pótolni.

És még hozzájön az is, hogy pl az oroszokkal lejátszott meccs teljesen felesleges volt, akár a ranglista miatt is, akár felkészülés miatt is. Nem Oroszország ellen kell felkészülni Andorra ellen. Nyilván, hogy egy amatőr csapatról beszélünk Andorra személyében és nem is mosdatás ez, de fejetlenül bedobjuk az újoncokat egy orosz válogatott ellen, hogy készülünk fel bármiben is és hogy szokik össze egy csapat?!

Sajnálom a fiúkat ettől függetlenül, de mentség nincs erre. Részemről továbbra is kitartóan szurkolok nekik, mert a magyar futball a mindenem, de megint óriási pofont kaptak a szurkolók az ország és érthető a csalódottság.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2865
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2017.06.10. 16:34:09

S.Agüero: Játékosok örülhetnek, hogy ennyivel megúszták. Egész Európa rajtunk röhög, teljesen megérdemelték amit a szurkolóktól kaptak. Talán majd legközelebb emiatt is jobban odateszik magukat.
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
Avatar
JimmyJump
Jugador del Barça
Hozzászólások: 190
Csatlakozott: 2016.12.08. 11:59:14

2017.06.10. 16:17:30

Én abban láttam a problémát, hogy teljesen felforgatott csapattal mentünk ki. Az eb-n végre megtaláltuk a csapatunkat, még ha egyénileg nem is klasszisokról van szó, de együtt jól működtek, mindenki küzdött, sikereket éltek meg közösen. Ezt az egységet kellene továbbvinni, és minél jobban összecsiszolni, kiegészülve 1-2-3 új arccal. Ehhez képest azt láttam, hogy a védelemben például négy játékosból három, plusz a kapus szinte nullkilométeres a válogatottban, hát így persze, hogy nincs összhang és kapjuk a gólokat mindenkitől. Támadókkal is mi történt? Ott állunk a legjobban, Szalai, Priskin, Böde és Nikolics mindenki sérült, vagy pihen? Nem lehet így kimenni, hogy 6-7 játékos kicserélünk, ezt nálunk sokkal jobb csapatok sem bírnák el.
Lehet mondani, hogy szégyen, meg történelmi vereség, de reálisan ez egy szinte tét nélküli idegenbeli meccs volt kellemetlen körülményekkel, kellemetlen ellenféllel szemben egy nagyon felforgatott, rutintalan csapattal felállva. Ha ennyire megnehezítjük a saját dolgunkat, akkor nekünk nincs olyan, hogy kötelező meccs.
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2017.06.10. 15:40:13

geridoss írta:És igen, én többet a válogatott közelébe sem engedném azokat, akik ilyen "játékot" képesek letenni a gyepre. Mert ez nem egy klubcsapat, ahová megvesszük az embert és zsoldosként játszogat, úgyis megkapja a heti fizut, hanem a nemzeti válogatott, ami Grosics szavait idézve a játékosnak hatalmas megtiszteltetés, és nem nekem, mezei szurkolónak kéne leborulni előtte, mert milyen jó, hogy beválogatták. Ilyet a világ nem látott még, csak nálunk.

Ha felveszed a válogatott mezt, akkor hajtsd ki a beledet is, máskülönben inkább le se írom, mert egy éves bannt kapnék érte.

Dzsudzsákkal is abszolút egyetértek, hogy teljesen egyedül maradt azok közül, akiknek valami fogalma is van arról, mit jelent válogatottnak lenni. Tény, nagyon rossz napot fogott ki ő is, de legalább ment, próbálkozott, még ha semmi se jött össze neki akkor is. Lehet őt is sok mindenért szapulni, de az akarása sokszor kiemelkedő a CSAPATBÓL (mert legtöbb esetben ő is messze áll az elvárható szinttől, de még így is magasan a legjobban akaró játékosunk, ami nem valami derűs jövőt jósol)

Összegzésképpen, ki lehet értékelni ezt a két meccset, és remélem egy életre elfelejti Storck (vagy aki lesz a jövőben a kapitány) ezeket a lélektelen senkiket. Az én hazámat ne képviseljék ilyen emberek.
Amúgy egy ilyen égés után minimum lenne hogy felajánlom a lemondásom vagy leteszem a mezt.
Kép
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.06.10. 15:14:19

Akkor nézzétek meg, hogy mi volt a különsbég az oroszok elleni 0-3 után, és a tegnapi után.
Oké, Andorrától kikapni 1-0-ra nagyobb szégyen, mint itthon az oroszoktól 3-0-ra, de szerintem értitek.
A videó meg általánosítás volt.
Na mindegy, engem idegesítenek azok, akik tavaly a legnagyobb szurkolók voltak, meg büszke Magyarok, most meg megy nevetés, meg "botlábúak"
Sőt, egyesek még egyenesen örülnek is, hogy kikaptunk, mert lehet tovább szidni a válogatottat...
Avatar
Alfa
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2126
Csatlakozott: 2013.04.05. 14:54:14

2017.06.10. 15:01:04

S.Agüero írta:A szurkolók reakciója a szánalmas, mint ahogy a teljesítmény is, de én most nem arról beszéltem.

https://www.youtube.com/watch?v=H7w_EnkL7cA" target="_blank
Ez szerinted normális? Hatalmas szurkolók tényleg, főleg ez a "nő", aki ordibál a videóban...
Nem csak akkor kell szurkolni, mikor megy a csapatnak.

Van egy határ.

Nem a csapatot akarom védeni, mert kikapni Andorrától tényleg vicc, de ez a reakció még nagyobb szánalom. Tavaly nyáron mindenki hatalmas szurkoló volt, agyondícsérték őket, most meg megy a sárdobálás, taps.
Az általad idézőjelben tett szurkolók azok akiknek ehhez minden joguk megvan. Ők évek óta követik a csapatot mindenhova, minden egyes túrára elköltenek több száz ezer forintot illetve kivesznek több nap szabit csak azért, hogy a válogatott tagjai idegenben is kapjanak támogatást. Erre a játékosok ezt a lélektetlen mindenféle kreativitást nélkülöző játékot nyújtják egy olyan csapat ellen ahol egy 50 éves pocakos ember, egy postás,egy recepciós és egy olyan kapus játszik aki jóformán el se éri a felső lécet. Beállíthatod úgy mintha ezek holmi divat drukkerek lennének akik csak akkor tudják bíztatni a csapatot amikor megy a szekér, de ez nagyon messze áll a valóságtól. Igenis, hogy ezen az estén nem érdemelték meg a magyar címerrel ellátott mezt és teljesen jogos volt a szurkolók reakciója.
Ezt az egészet a legjobban Simon Tibor szavai foglalják össze.

„Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”
FOOTBALL AND HANDBALL
Kép

TITO ETERN
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2785
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2017.06.10. 14:58:25

S.Agüero írta:Tavaly nyáron mindenki hatalmas szurkoló volt, agyondícsérték őket, most meg megy a sárdobálás, taps.
Ezt sosem értettem. Ha megy a csapatnak, akkor lehet őket isteníteni, de ha bemutatunk egy ilyen még szánalmasnak sem nevezhető nagybetűs SEMMIT, akkor nem szabad szapulni meg elküldeni őket melegebb éghajlatra, mert 1 éve milyen jó volt nekünk?

Ez a világ szégyene, hogy egy ilyen Andorrától kikapnak ezek a kétballábas szerencsétlenek. És igen, én többet a válogatott közelébe sem engedném azokat, akik ilyen "játékot" képesek letenni a gyepre. Mert ez nem egy klubcsapat, ahová megvesszük az embert és zsoldosként játszogat, úgyis megkapja a heti fizut, hanem a nemzeti válogatott, ami Grosics szavait idézve a játékosnak hatalmas megtiszteltetés, és nem nekem, mezei szurkolónak kéne leborulni előtte, mert milyen jó, hogy beválogatták. Ilyet a világ nem látott még, csak nálunk.

Ha felveszed a válogatott mezt, akkor hajtsd ki a beledet is, máskülönben inkább le se írom, mert egy éves bannt kapnék érte.

Dzsudzsákkal is abszolút egyetértek, hogy teljesen egyedül maradt azok közül, akiknek valami fogalma is van arról, mit jelent válogatottnak lenni. Tény, nagyon rossz napot fogott ki ő is, de legalább ment, próbálkozott, még ha semmi se jött össze neki akkor is. Lehet őt is sok mindenért szapulni, de az akarása sokszor kiemelkedő a CSAPATBÓL (mert legtöbb esetben ő is messze áll az elvárható szinttől, de még így is magasan a legjobban akaró játékosunk, ami nem valami derűs jövőt jósol)

Összegzésképpen, ki lehet értékelni ezt a két meccset, és remélem egy életre elfelejti Storck (vagy aki lesz a jövőben a kapitány) ezeket a lélektelen senkiket. Az én hazámat ne képviseljék ilyen emberek.
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2017.06.10. 14:34:43

S.Agüero írta:Nézve a videókat a tegnapi meccsről, szánalmasak ezek a "szurkolók". Egy éve letérdeltek a válogatott előtt, most meg lehordják mindennek, van szint. Úgy látszik, túl nagy divat volt tavaly Magyar-szurkolónak lenni... :)
Van igazság a kritikában, csak ez a szélsőségesség bántja a szemem.
Nem értek veled egyet.Ez konkrétan szégyen és igen is érezzék már ők is hogy most szégyent hoztak a mezre. Persze egy két szurkolói kirihanás túlzás, bunkó és divatmajom, de emellett nem lehet elmenni. Senki nem azt várta, hogy kimegyünk és 5-0 de ilyen lélektelenül ötlettelenül játszani 60-70 percig aztán meg kapkodni mint akinek elment az esze, ez szégyen. Málta óta a legnagyobb!
Volt benne egy hatalmas taktikai hiba is, mivel a mi keretünk nem olyan erős, hogy elbírja még egy ilyen válogatott ellen is az ilyen tök rutintalan Balogh, Epel féléket.(Mondjuk azt nem tudom a horvát gólkirályt miért nem lehetett behívni pl.?) Vinícus lehonosítását se igazán értem, Nagy Ádámon nagyon látszott a kihagyás a 40 éves Gera nélkül meg nincs középpályánk.
A másik gond, meg egyértelműen a pénz! De nem a hiánya hanem az hogy még mindig marhaságra költünk! Mi a fenének kell felépíteni ennyi stadiont, meg ennyi utánpótlás létesítményt ha nincs egy épkézláb edző aki tud velük foglalkozni?Nem az infrastruktura a baj, meg nem is a tehetség, mert hogy van az hogy a fiatalok 15-16 éves korukig teljesen partyban vannak a későbbi világsztárokkal aztán huttty, szevasz? Egy olyan U-21-et ami bronz érmes simán meg tudnak mindenhol lovagolni, nálunk egy játékos sincs abból a keretben.Valamit 18-23 éves kor között rohadtul elrontunk. 100 szónak is egy a vége, sajnos valami nagyon nem jól megy EB ide vagy oda sikerült megint beleszaladnunk egy történelmi megaláztatásba és itt most sírhatnak nekem, de egy félamatőr csapattól kikapni az... :shock:

Amúgy Dzsudzsákról mindig az az ajax elleni meccs ugrik be. Hogy nézett ki akkor mi lesz belőle és hova jutot... Pfuuu... Egy normális európai szinten jegyzett ügynökkel lehet teljesen más a karrierje.
Kép
Válasz küldése