Magyar Válogatott

Foci a Barçán kívül

Szerinted a selejtezősorozatban Magyarország:

Megnyeri a csoportját
13
72%
Második helyen Szerbia mögött végez
4
22%
Csak a harmadik hely jön össze
1
6%
Teljes csalódás lesz.
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 18
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2007.06.03. 16:38:26

Ha a mutatott semmilyen játék miatt írjuk,írjátok amit,akkor teljesen egyetértek! Ha az eredmény,és a vereség miatt,akkor meg nem!

Nagyon kevés csapat van akik ellen esélyesként lépünk pályára,főleg idegenben! Na a Görög nem ilyen :wink: :!: Ha jobban hajtunk,és át tudjuk legalább venni az a bogyót ami a játék alappillére,akkor is vereség! Legalábbis nagyon valszínű! Mivel ez a keret nem mostanra van beállítva,h érdekesen fogalmazzak!
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2007.06.03. 15:04:27

Los Banditos írta:
lionelmessi19 írta:Azt veszem észre, hogy a magyar sportsajtó még csak nem is kritizál, pedig lenne mit.
Szerintem itt már az emberek többsége beletőrödött abba, hogy Magyarországon nem a foci a legjobb dolog.
Én beletörődtem. Gondolom sokan mások is.

De ha olyan lehetőség lenne a kezemben, mint azoknak a címeres fszoknak az NSO-n, akkor nem állna be a szám.... 8)
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Los Banditos
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 7702
Csatlakozott: 2005.05.29. 18:40:20
Tartózkodási hely: Coruscant

2007.06.03. 13:56:34

lionelmessi19 írta:Azt veszem észre, hogy a magyar sportsajtó még csak nem is kritizál, pedig lenne mit.
Szerintem itt már az emberek többsége beletőrödött abba, hogy Magyarországon nem a foci a legjobb dolog.
in to exile
antiimperialista
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3356
Csatlakozott: 2004.11.24. 10:28:44
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2007.06.03. 12:17:09

grecki írta:Ebben nem értünk egyet! Ennél gyermetegebb, bugyutább, hibákat ők sem követtek volna el. Az meg már az u19-es csapat írek elleni derbije előtt kiderült, hogy nem juthatnának tovább. Maximum erőnléti problémáik lehettek volna, de akkor a szünetben rákapcsolták volna őket a vastüdőre...
Hát tényleg nem :wink:
Én nemcsak az írek elleni meccsről beszélek, hanem a másik kettőről is. Az írek elleni meccs előtt pedig az egyik nagytudású (sajnos pont nyíregyházi) játékos azt üzente az itthoniaknak, hogy ellenük úgyse nyerünk, mert mind angol csapatokban játszanak :? Na, ennyit az U-19-es válogatott mentalitásáról. Hajtani meg ők se hajtottak volna jobban, mint a tegnap pályára lépő agytornyok!
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2007.06.03. 11:26:06

Azt veszem észre, hogy a magyar sportsajtó még csak nem is kritizál, pedig lenne mit.

A spanyol, vagy angol, olasz sajtók a csapatot még egy necces x után is összehordják mindennnek, még hogyha európa egyik élcsapatáról is van szó.

Ez a nemzeti [auto_cenzúra] meg kb. semmi, egyszerűen szörnyű.
Ha lenne annyi ezekben a [auto_cenzúra] [auto_cenzúra] újságírókban, h megmondják a dolgokat, akkor talán több mozgás lenne, hamarabb találnánk vmi elfogadhatót.

(a fociról, a játékosokról, edzőről már nem is érdemes szót ejteni)
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Atesz
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2642
Csatlakozott: 2005.12.26. 20:28:03
Tartózkodási hely: Budapest, Rákospalota
Kapcsolat:

2007.06.03. 10:46:21

Raziel írta:http://www.nemzetisport.hu/cikk.php?cikk=143214

Ezzel sokra megyünk :roll:
A bemelegítés alatt. :lol:
Kép
Raziel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1364
Csatlakozott: 2007.01.23. 11:03:22
Tartózkodási hely: Miskolc

2007.06.03. 10:35:26

sergi1989
Capitá del Barça
Hozzászólások: 656
Csatlakozott: 2006.07.07. 17:21:27
Tartózkodási hely: atomcity

2007.06.03. 09:31:35

mien fiatalítás?duma az egész,nagyjából ugynazok játszanak mint eddig aki tehetséges meg fiatal---farkas balázs---az nincs a nevezettek közt sztm nem kaptunk volna többett...ha ő játszik!vanczák mit keres ott?ez bodor meg olyan ütemtelen hogy vicc..várhidi is csak beszélt mint a többi...csak a duma semmi más kitudja még jobban eladni a hazugságait..erről szól az egész..!
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8567
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2007.06.03. 08:48:19

grecki írta: Maximum erőnléti problémáik lehettek volna, de akkor a szünetben rákapcsolták volna őket a vastüdőre...
Az írek elleni meccsre már eleve úgy mentek ki a játékosok, hogy kerülni kell az ütközéseket :? Mi az, hogy kerülni kell? Kislányok ezek vagy mi? Lehet, hogy erősebbek az írek, de azért ha odatenné magát rendesen bármelyik magyar, csak kibillene az egyensúlyából az a fránya brit. Ha én 15 évesen felnőttekkel ütközök, akkor profi focistaként ők is legyenek erre képesek :!: Ez a magyar mentalitás...
doki
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1160
Csatlakozott: 2005.05.31. 22:04:36
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

2007.06.03. 01:54:16

Ha a szöv.kap. bevállalná,akkor folytatná a fiatalítást.DE gyáva az egészhez.Mikor ő lett a góré,akkor még bevállalta,de azóta nagyot válltozott a világ :!: :arrow: Vége a fiatalításnak.Én bíztam benne ,de ez az egész csak kampányszlogen volt.
A csapat nagyban hasónlít Bozsik cspatára.
grecki
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 5041
Csatlakozott: 2006.01.03. 21:02:29
Tartózkodási hely: Lincoln Financial Field

2007.06.03. 01:35:20

antiimperialista írta:
grecki írta:Akkor rakja oda az u19-es csapatot, azok legalább végig hajtva, emelt fővel kapnának ki ugyanúgy, mint ezek a suttyó, töketlen, "agyonhajszolt", jóllakott, kihaénnem, menővagyokmertbejövökacsajoknakadiszkóbanéscigizek iqfájterek!
Francot. ettől a magából 20%-ot kiadó görög válogatottól kb. 7-et kaptak volna. Azt meg, hogy mennyire tudnak hajtani, bebizonyították nemrég az írországi selejtezőtornán...
Ebben nem értünk egyet! Ennél gyermetegebb, bugyutább, hibákat ők sem követtek volna el. Az meg már az u19-es csapat írek elleni derbije előtt kiderült, hogy nem juthatnának tovább. Maximum erőnléti problémáik lehettek volna, de akkor a szünetben rákapcsolták volna őket a vastüdőre...
antiimperialista
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3356
Csatlakozott: 2004.11.24. 10:28:44
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2007.06.03. 00:36:45

Game90 írta:Farkas a Dinamo Kijevben, Koman pedig a Samp-ban játszott már elég fiatalon. Filkor igaz, hogy csak az Inter B csapatában van, de még így is jobb, mint az NB1-es sztárok. Némethre meg nem hiába figyelt fel a Pool :roll:
Farkas Balázs és Koman Vologya valóban játszottak már pár meccset az első csapatban is, de inkább az a jellemző, hogy kispadon ülnek vagy a tarcsiban nyomják. Nem baj, van még idejük, az számít, hogy 2-3 év múlva mire lesznek majd képesek!
Filkort erősen túlsztárolják, jó a sajtója, U-19-es csapattársai szerint egyáltalán nem nagy szám... Ettől még belőle is lehet jó játékos, reménykedjünk benne!
Németh meg... A saját korosztályában szenzációsan játszik, a felnőttek között eddig inkább csak ügyesnek nevezhető, de benne van az, hogy igazán jó játékos legyen.

De ezek a srácok egyelőre nagyon kevesek ahhoz, hogy a válogatottat vigyék :!:
Avatar
rytuu
Jugador del Barça
Hozzászólások: 196
Csatlakozott: 2007.03.17. 12:57:56
Tartózkodási hely: Fejér megye

2007.06.03. 00:21:52

varga tamás írta:Egy másik eurobarca topicban a múlt héten sokan vitatkoztatok velem, hogy mit érdemes inkább támogatni: a magyarfocit vagy Nagy Tímeát. Nos, akik az előbbi mellett kardoskodtak most ugyanezt gondolják. Épeszű ember ezt nem gondolhatja komolyan. A magyarfocira elköltött pénz olyan, mintha llyukas kasba hordanánk a lisztet.
Nekünk, vagyis inkább csak egyes számban beszélek, tehát nekem csak az nem tetszett, h ezt az egész, Magyarországon játszó futballtársadalomra értetted, h általánosítottad minden szinten.
Ha már így a "profizmusról" beszélünk, akkor igazad van. Erre nem érdemes költeni. De meg kéne keresni az okot, h mi az, ami miatt tényleg nem érdemes rá pénzt szórni.
A mai meccsen elért eredmény sztem nem 100%, h a játékosok hibája. Itt sokkal alapvetőbb problémák lehetnek...
antiimperialista
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3356
Csatlakozott: 2004.11.24. 10:28:44
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2007.06.03. 00:20:04

grecki írta:Akkor rakja oda az u19-es csapatot, azok legalább végig hajtva, emelt fővel kapnának ki ugyanúgy, mint ezek a suttyó, töketlen, "agyonhajszolt", jóllakott, kihaénnem, menővagyokmertbejövökacsajoknakadiszkóbanéscigizek iqfájterek!
Francot. ettől a magából 20%-ot kiadó görög válogatottól kb. 7-et kaptak volna. Azt meg, hogy mennyire tudnak hajtani, bebizonyították nemrég az írországi selejtezőtornán...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára antiimperialista 2007.06.03. 00:31:54-kor.
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2007.06.03. 00:19:46

Shandor írta:DE! Németh, Farkas, Koman&Filkor mit tettek le az asztalra? Ja, neves klubok 'B' keretében játszanak..
Tehetségek, de nincs fizikum.. anélkül meg :roll:
Farkas a Dinamo Kijevben, Koman pedig a Samp-ban játszott már elég fiatalon. Filkor igaz, hogy csak az Inter B csapatában van, de még így is jobb, mint az NB1-es sztárok. Némethre meg nem hiába figyelt fel a Pool :roll:
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
grecki
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 5041
Csatlakozott: 2006.01.03. 21:02:29
Tartózkodási hely: Lincoln Financial Field

2007.06.03. 00:15:21

GRECKI KAPCSOLD BE A GMAIEDET
Shandor
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 299
Csatlakozott: 2007.04.24. 09:49:14
Tartózkodási hely: Madrid

2007.06.03. 00:08:23

Game90 írta:Fülöp/Babos - Bodnár/Fehér, Juhász, Máté, Halmosi/Leandro - Gera, Dárdai, Filkor/Hajnal/Koman, Huszti/Tőzsér - Németh/Farkas - Priskin :!:
DE! Németh, Farkas, Koman&Filkor mit tettek le az asztalra? Ja, neves klubok 'B' keretében játszanak..
Tehetségek, de nincs fizikum.. anélkül meg :roll:
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8567
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2007.06.02. 23:43:39

Game90 írta:
Zozzy 5 írta:Szerintem felesleges a nevekkel játszadozni, egy komolyabb ellenféllel szemben ígyis-úgyis alulmaradunk :roll: :?
Az lehet, sőt biztos :wink: De azért ez egy elfogadható válogatott lenne a felhozatalból. A mai csapatnál jobb lenne sztem.
Mai csapatnál csak jobb lehet, de van egy sanda gyanúm, hogy nem lesz :?
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2007.06.02. 23:42:26

Zozzy 5 írta:Szerintem felesleges a nevekkel játszadozni, egy komolyabb ellenféllel szemben ígyis-úgyis alulmaradunk :roll: :?
Az lehet, sőt biztos :wink: De azért ez egy elfogadható válogatott lenne a felhozatalból. A mai csapatnál jobb lenne sztem.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8567
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2007.06.02. 23:41:17

Game90 írta:"Én úgy gondolom, hogy nem vallottunk szégyent, mert volt játékunk, én úgy gondolom, a középpályán létszámfölényünk volt, megpróbáltuk kihasználni, hát azért ne felejtsük el, hogy egy minőségi ellenfél a görög válogatott, az aktuális Európa-bajnok, én azt mondom, hogy építkezni lehet erre..." - VP.
Mintha csak Rijkaardot hallottam volna :roll:
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8567
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2007.06.02. 23:40:38

Game90 írta:Várhidi is benyögte a fiatalítást az első pár meccsen :arrow: Hrepka, Németh, Filkor, Vass, Farkas, ők azóta nem is jászottak.

Fülöp/Király - Bodnár/Fehér, Juhász, ?, Halmosi - Gera, Dárdai, Filkor/Hajnal/Koman, Huszti - Németh/Farkas - Priskin :!:
Szerintem felesleges a nevekkel játszadozni, egy komolyabb ellenféllel szemben ígyis-úgyis alulmaradunk :roll: :?
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2007.06.02. 23:40:13

"Én úgy gondolom, hogy nem vallottunk szégyent, mert volt játékunk, én úgy gondolom, a középpályán létszámfölényünk volt, megpróbáltuk kihasználni, hát azért ne felejtsük el, hogy egy minőségi ellenfél a görög válogatott, az aktuális Európa-bajnok, én azt mondom, hogy építkezni lehet erre..." - VP.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2007.06.02. 23:29:36

Várhidi is benyögte a fiatalítást az első pár meccsen :arrow: Hrepka, Németh, Filkor, Vass, Farkas, ők azóta nem is jászottak.

Fülöp/Király - Bodnár/Fehér, Juhász, ?, Halmosi - Gera, Dárdai, Filkor/Hajnal/Koman, Huszti - Németh/Farkas - Priskin :!:
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2007.06.02. 23:17:28

grecki írta:
ozsimiki írta:Ez van! Vereség! Ahogy arra számítottam is!

Grecki! Általában nagyon jó dolgokat írsz,most mégis nagyon sikerült meglepned :shock: Mi a rákért gondoltad,h Ők képesek az x-re :?: :shock: Igaz, a reménykedés,és a valós érzelmek között van különbség,de én úgy vettem le,h sznted a meccs előtt jók lettünk volna egy x-re...

Ez a fiatalítás még nagyon nem vált be,igaz ez egy hosszú folyamat,de elég bizalomromboló így rögtön az elején...
Csupán azért, mert az ellenfél nem Portugália, nem Csehország, nem Anglia, hanem a nem éppen veretes Görögország válogatottja... Igaz, megnyerték a legutóbbi eb-t, de a betonfocin kívül nem sok mindenre képesek. Ellenünk mégis úgy sziporkáznak, mintha a Vasas női kadétcsapata lenne az ellenfél...
De pl Szerbek se egy világválogatott,mégis sanszunk nem lenne ellenük,főleg nem idegenben,namármost ezek a Görögök nem nyomják rosszúl eddig...igaz nem világsztároksokasága,de jóval elöttünk vannak! Szóval egyértelmű,hogy az x maga lett volna a kánaán...főleg ilyen kerettel :wink:
Na de ezen nem kell vitatkozni,csak csupán furcsáltam az optimizmusodat (teszem hozzá én is az szoktam lenni,csak most reális voltam...)
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2007.06.02. 23:06:22

Várhidinek a mágnestábla mellett jobban ment :roll: Mi lett volna, ha Sándor Gyuri is játszik...
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Válasz küldése