Magyar Válogatott

Foci a Barçán kívül

Szerinted a selejtezősorozatban Magyarország:

Megnyeri a csoportját
13
72%
Második helyen Szerbia mögött végez
4
22%
Csak a harmadik hely jön össze
1
6%
Teljes csalódás lesz.
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 18
el fuero
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1668
Csatlakozott: 2006.02.08. 08:55:48
Tartózkodási hely: IX. Ferencváros Üllői út. 129

2007.03.27. 20:26:42

grecki írta: ----------------------------------- Fülöp (23) ------------------------------
Bodnár (28.)-------Juhász (23)-------------Máté (22)------Halmosi (27)
---------------------------------- Dárdai (31)-------------------------------
-------------Dudás (18.)--------------------------------Huszti (23)---------
------------------------------------Gera (27)--------------------------------
----------------------Priskin (20)------------Farkas (18.)-------------------
Dudás ballábas!!!!! :arrow: helyére Bori, ha fiatalítani kell
Halmosi már nem nagyon játszik hátvédet, Debrecenben is csak azért játszott, h tudjon játszani ő is meg Dudás is.
Forza Lazio!
Los Banditos
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 7702
Csatlakozott: 2005.05.29. 18:40:20
Tartózkodási hely: Coruscant

2007.03.27. 20:16:14

Ezt a kezdőt küldi holnap pályára Várhidi.:

---------------------Végh Zoltán---------------

Csizmadia------Balogh------Juhász---Bodor

-Vadócz--------------Tóth-------------Tőzsér-

--------------------Hajnal-----------------------

----------------Gera---Priskin------------------

Gera csatárként?!!

Nemis tudom....
in to exile
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2007.03.27. 19:51:29

Game90 írta:
robag írta:Tóth Balázs
Dárdait :!: :!:

Husztinak pedig muszáj játszania.
Egyetértek!

Huszit elég jó formában van már rég óta a Bundesligában,szntem sokat érne a válogatottnak is,bár annyira nem lenne kiemelkedő,mint jelenleg a csapatán belül!
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Raziel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1364
Csatlakozott: 2007.01.23. 11:03:22
Tartózkodási hely: Miskolc

2007.03.27. 17:15:00

Game90 írta:
robag írta:Tóth Balázs
Dárdait :!: :!:

Husztinak pedig muszáj játszania.
Huszti,Hajnal és sztem Priskin alapember lesz mostantól.
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2007.03.27. 15:34:20

robag írta:Tóth Balázs
Dárdait :!: :!:

Husztinak pedig muszáj játszania.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
robag
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 287
Csatlakozott: 2007.02.13. 08:27:53
Tartózkodási hely: a penge élén

2007.03.27. 15:25:24

Az én kezdőm:
Fülöp
Bodnár----Juhász-----Máté ( Balogh Béla )-----Halmosi

Tóth Balázs

Gera-----------------Hajnal-----------------Tőzsér

Priskin---------------Farkas


Nagy a dilemma, de Husztit muszáj kihagyni, Tőzsért favorizálom, alkata, és rúgótechnikája miatt. Gera jobban játszik a szélen, Hajnal pedig tökéletes irányitó ( a sport klubbon látom minden héten, nagyon tud a gyerek ), Priskin eddig bejött, de kell mellé a balázs, aki jobban tud mélységből indulni.
A Hátvédsorunkba kell egy kis rutin, ezért az idősebb játékosokat favorizálom. Halmosi ügyes kölök, Bodnár hatalmas küzdő, és mindketten nagyon jól segítik a támadásokat. Juhász-Máté egyértelmű számomra. Sajnos Máté még nincs 100 %-os állapotban.
".. Te csak játszod az istent, de nem lehetsz az, mert isten mindenkit szeret, nem igaz?!.."
antiimperialista
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3356
Csatlakozott: 2004.11.24. 10:28:44
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2007.03.27. 15:17:53

Game90 írta:Azért Fehér mégiscsak a PSV-ben játszik néha néha. Bodnár Lothar Máté ideje alatt biztos pont volt, jó játékos ő is. Nálam kb egy szint, viszont Bodnárnak nagyobb ,,szive'' van.

Halmosi a válogatottban sokszor játszott balhátvédet, de sajnos nincs jobb megoldás. Talán Bodor :roll:
Nagyon néha... én is azt szeretném, ha újra a régi Fehér Csabát látnánk, de sajnos ez már nemigen fog bekövetkezni :?
Bodorról már szóltam korábban, sajnos ő sem balhátvéd, de vagy Halmosi vagy ő megfelel arra a posztra.
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2007.03.27. 15:07:09

antiimperialista írta:Fehér Csaba a legnagyobb alibikirály, pedig régen nagyon jól játszott a válogatottban is! Bodnár a legjobb magyar jobbhátvéd.
Azért Fehér mégiscsak a PSV-ben játszik néha néha. Bodnár Lothar Máté ideje alatt biztos pont volt, jó játékos ő is. Nálam kb egy szint, viszont Bodnárnak nagyobb ,,szive'' van.

Halmosi a válogatottban sokszor játszott balhátvédet, de sajnos nincs jobb megoldás. Talán Bodor :roll:
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
antiimperialista
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3356
Csatlakozott: 2004.11.24. 10:28:44
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2007.03.27. 07:56:12

Game90 írta:Buzsáky támadó kp :wink:

De grecki kezdője sztem tökéletes :!: Talán még Fehér Csaba és Tőzsér odaférne a kezdőbe.
Fehér Csaba a legnagyobb alibikirály, pedig régen nagyon jól játszott a válogatottban is! Bodnár a legjobb magyar jobbhátvéd.
Tőzsérnek majd lesz helye, aegyelőre jó cserének!
antiimperialista
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3356
Csatlakozott: 2004.11.24. 10:28:44
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2007.03.27. 07:53:38

grecki írta:Én örülök a fiatalításnak, csak az észszerűtlennek nem. Pl Bodor (igaz, ő már annyira nem fiatal, nem is öreg) mitől játszik a Rodában? Szerintem a csapat egyik leggyengébbje volt. Vagy miért nem játszik Bodnár? Miért nem kezdő Farkas Balázs, aki jelenleg még talán Németh Krisztiánnál is nagyobb tehetség. Vagy pl az is túlzás, hogy Vass Ádám (aki a Stoke C. juniuoroknál játszik) kezdő a nagycsapatban. A túlzáson van a hangsúly. Vagy mi a tökönbökömnek Végh a kapuban, amikor már matuzsálemi korban van és ott a padon egy fiatal, tehetséges, de azért már tapasztaltnak mondható portás is. Szóval az ellentmondásokat kellene feloldani, és akkor teljesen világos lenne a koncepció.
Ez a kezdőcsapat fiatal is, rutinos is és lehetne rájuk építeni...

----------------------------------- Fülöp (23) ------------------------------
Bodnár (28.)-------Juhász (23)-------------Máté (22)------Halmosi (27)
---------------------------------- Dárdai (31)-------------------------------
-------------Dudás (18.)--------------------------------Huszti (23)---------
------------------------------------Gera (27)--------------------------------
----------------------Priskin (20)------------Farkas (18.)-------------------
Az elején leírtakkal Bodoron kívül egyetértek. Szerintem ő jó, láttam párszor a Rodában is, megállja a helyét a holland bajnokságban.

Az itt leírt kezdőn ennyit változtatnék:
Fülöp - Király
Nagyon nem akarom kommentálni, még mindig Király Gabi a legjobb kapusunk, Fülöp a Coventryben eltöltött időszakon kívül szinte egyáltalán nem is védett még felnőttcsapatban. Amint Királynak vége, ő kell, hogy legyen az elsőszámú. Végh vicces, még az nb1-ben sem kiemelkedő kapus.
Dudás - Buzsáky
Buzsáky pont azon a poszton játszik, remekül meg tudná oldani azt a feladatot, a beadásai pedig életveszélyesek lehetnének! Dudás még nagyon fiatal, felnőttszinten egyelőre semmit nem csinált. Ja, és Buzsáky nem vkp!!!
Máté - ?
Persze, ha Máté végre felépül, ő lesz a legjobb oda. Attól viszont félek, hogy nem tudja majd felvenni a nemzetközi foci ritmusát, mert nagyon lassú, ezért kapott is a Reading szurkolóitól azután a pár meccs után, amit lejátszott.
A többi rendben van, Dárdaival, Husztival és a támadóhármassal egyetértek (bár Balázs is igen fiatal, de ő azért a kijevi felnőttben játszik is, egyre többet), egyedül Halmosi kérdéses még, mert ő nem hátvéd, de nincs jobb arra a posztra. Talán Bodor, persze a Rodában ő vkp...
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2007.03.26. 21:04:21

Buzsáky támadó kp :wink:

De grecki kezdője sztem tökéletes :!: Talán még Fehér Csaba és Tőzsér odaférne a kezdőbe.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Los Banditos
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 7702
Csatlakozott: 2005.05.29. 18:40:20
Tartózkodási hely: Coruscant

2007.03.26. 19:24:01

Én úgy tudom hogy VKP de velem is előfordulhat hogy rosszat mondok. :)
in to exile
grecki
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 5041
Csatlakozott: 2006.01.03. 21:02:29
Tartózkodási hely: Lincoln Financial Field

2007.03.26. 19:17:00

Los Banditos írta:Ez a kezdő szerintem jó lenne.Talán csak annyit hogy Dárdai helyett Buzsáky kellene :wink:
Buzsáky vkp? Nem támadóbb szellemű? Azért írtam Dárdait, mert ebben a szisztémában kulcsszerepe van a középpályás védekezésnek...
Los Banditos
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 7702
Csatlakozott: 2005.05.29. 18:40:20
Tartózkodási hely: Coruscant

2007.03.26. 19:11:36

Ez a kezdő szerintem jó lenne.Talán csak annyit hogy Dárdai helyett Buzsáky kellene :wink:
in to exile
grecki
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 5041
Csatlakozott: 2006.01.03. 21:02:29
Tartózkodási hely: Lincoln Financial Field

2007.03.26. 18:27:51

Én örülök a fiatalításnak, csak az észszerűtlennek nem. Pl Bodor (igaz, ő már annyira nem fiatal, nem is öreg) mitől játszik a Rodában? Szerintem a csapat egyik leggyengébbje volt. Vagy miért nem játszik Bodnár? Miért nem kezdő Farkas Balázs, aki jelenleg még talán Németh Krisztiánnál is nagyobb tehetség. Vagy pl az is túlzás, hogy Vass Ádám (aki a Stoke C. juniuoroknál játszik) kezdő a nagycsapatban. A túlzáson van a hangsúly. Vagy mi a tökönbökömnek Végh a kapuban, amikor már matuzsálemi korban van és ott a padon egy fiatal, tehetséges, de azért már tapasztaltnak mondható portás is. Szóval az ellentmondásokat kellene feloldani, és akkor teljesen világos lenne a koncepció.
Ez a kezdőcsapat fiatal is, rutinos is és lehetne rájuk építeni...

----------------------------------- Fülöp (23) ------------------------------
Bodnár (28.)-------Juhász (23)-------------Máté (22)------Halmosi (27)
---------------------------------- Dárdai (31)-------------------------------
-------------Dudás (18.)--------------------------------Huszti (23)---------
------------------------------------Gera (27)--------------------------------
----------------------Priskin (20)------------Farkas (18.)-------------------

Ez 23,5 éves átlagéletkornak felel meg... Ez a csapat is tudna együtt játszani 3-4 évet!A fiatalokat meg sorra be lehetne építeni, csak ésszel!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára grecki 2007.03.26. 19:17:38-kor.
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2007.03.26. 16:24:03

Már nem érdemes sírni Mattheus után,tény,hogy úgymondd több fantázia volt akkor a csapatban,de akkor sem mentünk sokra,most végre elkezdődőtt egy folyamat,ami több ém múlva :!: kamatozhat,szóval senki se várja,hogy most nagy hirtelen csodára képesek a srácok,lesz bőven vereség,olyan is ami úgymond "meglepő",de hiszek abban,hogy ez a szisztéma IDŐVEL :!: be fog vállni!
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
lionel19

2007.03.26. 15:13:32

Game90 írta:Az igaz, hogy Máté ideje alatt lehetett látni a küzdés és az akarás néhány jelét :roll: De vele is ugyanúgy kikaptunk :?
hát igen csak nem mind1 kiellen
svédországi játékra büszkék lehetünk, míg a máltai egész ország szégyene
lionel19

2007.03.26. 15:12:32

Boixos írta: azt meg h mit csináltunk volna mateusszal az ilyen csapatok ellen, már sosem tudjuk meg. az a helyzet, h nem is nagyon érdekel. :?
tudjuk mi lett volna mivel akkor is jáccottunk modova,san marino málta ellen máltán asszem 0-5 vagy 0-4 volt... minek épiteni ezekre fiatalokra? ezekre a fiatalokra nemkell akik most ottvoltak a legnagyobb tehetségeket kihaggya miérttelme van?

egyszerűbb lettvolna 4-5 fiatalt beépiteni egy átlagkorú keretbe Herpka,Németh,Filkor,Dzsudzsák,Tőzsér őket beépiti akkor máris jó de mégsem ennyire [auto_cenzúra]
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2007.03.26. 15:07:13

ez a negyedik, v ötödik meccsük volt a fiataloknak, és ezekből egy sem volt úgymond komoly.
sztem ráérünk akkor durrogni, ha fél év múlva is ugyanitt tartunk.

azt meg h mit csináltunk volna mateusszal az ilyen csapatok ellen, már sosem tudjuk meg. az a helyzet, h nem is nagyon érdekel. :?
PUYOL-XAVI-INIESTA
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2007.03.26. 15:06:46

Az igaz, hogy Máté ideje alatt lehetett látni a küzdés és az akarás néhány jelét :roll: De vele is ugyanúgy kikaptunk :?
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
lionel19

2007.03.26. 15:03:45

Boixos írta: ennél azért többnek szeretnék örülni a magyar válogatottal kapcsolatban.
azért neked is jobb látni gondolom, hogy svédek ellen meghalnak a győzelemért mindent megtesznek, mint málta meg montenegro ellen alibiből odamennek és elszerencsétenkedik[, mateussal 4 góllal vartük az ilyen csapatokat
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2007.03.26. 15:00:38

lionel19 írta:
Boixos írta:mateus egy kalap sz.ar, a nagy száján kívűl semmit extra nyomot nem hagyott.
ha neked mindegy hogy épphogy vereség málta ellen vagy épphogy vereség svédek ellen akkor nemszolók semmit.. de matheussal 3-4-5 góllal vertük az ilyen csapatokat és ottis voltak fiatalok bár kevesebb..
de ennyi vereségnek nincs haszna.. mégrosszabb
a zakó, az zakó. nem tudom, mennyivel voltunk beljebb a svédek elleni zakó után? ugyanúgy a béka segge alatt maradtunk, csak volt egy jópénzen tartott mateuszunk, aki idehozta bohóckodni a brazilokat és az argentinokat.
ennél azért többnek szeretnék örülni a magyar válogatottal kapcsolatban.
PUYOL-XAVI-INIESTA
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2007.03.26. 14:57:13

Game90 írta: Helyette majd nézitek ezt :arrow: 17:30 Sufix sporthorgászmagazin (ism.) Különkiadás, az Indiai-óceán titkai :lol: 8)
francba!!!! most vehetem fel videora, mert a meccset fogom nézni.... :lol:
PUYOL-XAVI-INIESTA
lionel19

2007.03.26. 14:56:45

Boixos írta:mateus egy kalap sz.ar, a nagy száján kívűl semmit extra nyomot nem hagyott.
ha neked mindegy hogy épphogy vereség málta ellen vagy épphogy vereség svédek ellen akkor nemszolók semmit.. de matheussal 3-4-5 góllal vertük az ilyen csapatokat és ottis voltak fiatalok bár kevesebb..
de ennyi vereségnek nincs haszna.. mégrosszabb
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára lionel19 2007.03.26. 14:57:20-kor.
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2007.03.26. 14:55:20

Moldovát illene majd ütni szerdán:Sport2, 17:30 Magyarország-Moldova.
Én szerencsére látni fogom a meccset, de valaki nem, mert nincs S2-je. Helyette majd nézitek ezt :arrow: 17:30 Sufix sporthorgászmagazin (ism.) Különkiadás, az Indiai-óceán titkai :lol: 8)
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Válasz küldése