Serie A / Coppa Italia

Foci a Barçán kívül

Ki nyeri a 2022-23-as idényt?

A szavazás 2022.11.01. 06:21:35-kor befejeződött.

AC Milan
3
60%
Juventus
1
20%
Inter Milan
1
20%
Napoli
0
0 szavazat
AS Roma
0
0 szavazat
Más csapat, leírom kommentben:
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 5
Avatar
L.Messi 10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2372
Csatlakozott: 2010.07.03. 22:08:22
Tartózkodási hely: Kaposvár

2010.12.06. 16:01:06

Catania-Juventus 1-3 8)
Gól.: Morimoto ill. Pepe, Quagliarella 2
És egy meg nem adott gól, kb ugyan az mint az Angol-Németen a VB-n, csak itt Kvájárella lőtte... Alapból is "szeretem" a Seria A-s bírókat, de most belopták magukat a szívembe...
Kép
Avatar
L.Messi 10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2372
Csatlakozott: 2010.07.03. 22:08:22
Tartózkodási hely: Kaposvár

2010.12.05. 20:13:03

Leomessi14 írta:
L.Messi 10 írta:
Mr. Master írta:taljánhonhoz szerintem kicsit gyenge fizikailag, inkább a spanyol pontvadászat illene hozzá. A matarcosok, s denevérek, a sárga tengeralattjáró, meg talán a sevilla feküdne neki a leginkább. Idővel, ha ott még tudna fejlődni, akár a realba is beférne, és nem is bánnám, ha hozzájuk kerülne. Bazsinak még szurkolnék is, hogy kiszoritsa cicaronit

Teljesen kötekedés mentesen, szoktál Te Juventus meccset nézni?
A Real Madridos reszre ertettem,de tenyleg kicsit erthetetlen volt mire ertettem. :) Szoktam Juve meccset nezni amugy es szerintem,jo erosites lenne nekik,hiszen Krasic-al egyutt szetfutnak a vedelmeket,mar csak egy jo csatar kell oda es jok lesznek.Odaerhetnek a 2-3. helyre.Kene mar egy jo Juventus a BL-nek es a Serie A-nak is.
Csak azért kérdeztem, mert aki azt állítja, hogy nem férne be ebbe a Juventusba, az nem néz Juve meccset. És teljes mértékben egyet értenék a szétfutással. Néztem a hétvégi PSV meccset, ahol Balázs 1gól 2gólpasz... Hát ami futómunkát Balázs lenyom, az brutális. Ha sikerülne venni egy jó csatárt a Juventusnak simán lehetne gonolkodni jövőre, (de ha még januárban érkezik "idén" is) scudettorol.
Kép
Leomessi14
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1715
Csatlakozott: 2009.03.04. 08:18:38

2010.12.05. 20:01:02

Mr. Master írta:taljánhonhoz szerintem kicsit gyenge fizikailag, inkább a spanyol pontvadászat illene hozzá. A matarcosok, s denevérek, a sárga tengeralattjáró, meg talán a sevilla feküdne neki a leginkább. Idővel, ha ott még tudna fejlődni, akár a realba is beférne, és nem is bánnám, ha hozzájuk kerülne. Bazsinak még szurkolnék is, hogy kiszoritsa cicaronit

Teljesen kötekedés mentesen, szoktál Te Juventus meccset nézni?
A Real Madridos reszre ertettem,de tenyleg kicsit erthetetlen volt mire ertettem. :) Szoktam Juve meccset nezni amugy es szerintem,jo erosites lenne nekik,hiszen Krasic-al egyutt szetfutnak a vedelmeket,mar csak egy jo csatar kell oda es jok lesznek.Odaerhetnek a 2-3. helyre.Kene mar egy jo Juventus a BL-nek es a Serie A-nak is.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Leomessi14 2010.12.05. 20:18:26-kor.
Kép
Lui1698:Ibra ugy kovetkezmenyei!

2011 Nyar:Dani Alves az Inter játékosa! A milánói klub 15+4 köbméter homokot és Alexandre Pato e-mail címét adja a braziért cserébe.
2012:az angolok valamivel több, mint 6 liter málnaszörpöt fizetnek az argentínért
Avatar
L.Messi 10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2372
Csatlakozott: 2010.07.03. 22:08:22
Tartózkodási hely: Kaposvár

2010.12.05. 19:46:37

Leomessi14 írta:
Mr. Master írta:taljánhonhoz szerintem kicsit gyenge fizikailag, inkább a spanyol pontvadászat illene hozzá. A matarcosok, s denevérek, a sárga tengeralattjáró, meg talán a sevilla feküdne neki a leginkább. Idővel, ha ott még tudna fejlődni, akár a realba is beférne, és nem is bánnám, ha hozzájuk kerülne. Bazsinak még szurkolnék is, hogy kiszoritsa cicaronit :)
En nem orulnek,mert igen jo jatekos lehet,nincs meg benne az a bizonyos magyar mentalitas. Ha jol meggondoljuk mar most johetett volna hozzank Affelay helyett,mert szerintem jobb nala, bar nem ugyanaz a poszt.De ugyis szuksegunk lenne megegy tamado(szelso)-re.Az igaz,hogy nem jatszana annyit es nem biztos jot tenne neki ez.
Teljesen kötekedés mentesen, szoktál Te Juventus meccset nézni?
Kép
Leomessi14
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1715
Csatlakozott: 2009.03.04. 08:18:38

2010.12.05. 19:42:18

Mr. Master írta:taljánhonhoz szerintem kicsit gyenge fizikailag, inkább a spanyol pontvadászat illene hozzá. A matarcosok, s denevérek, a sárga tengeralattjáró, meg talán a sevilla feküdne neki a leginkább. Idővel, ha ott még tudna fejlődni, akár a realba is beférne, és nem is bánnám, ha hozzájuk kerülne. Bazsinak még szurkolnék is, hogy kiszoritsa cicaronit :)
En nem orulnek,mert igen jo jatekos lehet,nincs meg benne az a bizonyos magyar mentalitas. Ha jol meggondoljuk mar most johetett volna hozzank Affelay helyett,mert szerintem jobb nala, bar nem ugyanaz a poszt.De ugyis szuksegunk lenne megegy tamado(szelso)-re.Az igaz,hogy nem jatszana annyit es nem biztos jot tenne neki ez.
Kép
Lui1698:Ibra ugy kovetkezmenyei!

2011 Nyar:Dani Alves az Inter játékosa! A milánói klub 15+4 köbméter homokot és Alexandre Pato e-mail címét adja a braziért cserébe.
2012:az angolok valamivel több, mint 6 liter málnaszörpöt fizetnek az argentínért
Avatar
L.Messi 10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2372
Csatlakozott: 2010.07.03. 22:08:22
Tartózkodási hely: Kaposvár

2010.12.05. 19:41:33

Mr. Master írta:taljánhonhoz szerintem kicsit gyenge fizikailag, inkább a spanyol pontvadászat illene hozzá. A matarcosok, s denevérek, a sárga tengeralattjáró, meg talán a sevilla feküdne neki a leginkább. Idővel, ha ott még tudna fejlődni, akár a realba is beférne, és nem is bánnám, ha hozzájuk kerülne. Bazsinak még szurkolnék is, hogy kiszoritsa cicaronit :)
1.Ezt ugye te se gondoltad komolyan hogy krisztikét kiszorítja.
2.A te általad felsorolt klubbok nem mostanában fognak nyerni bármilyen címet is
3.Ezzel ellentétben a Juventus most szépen fejlődik, és idén akár a Scudetto is összejöhet, mondjuk erre kicsi az esély, de még mindig ott lesz akkor az Olasz kupa + a BL szereplés, amire nagy a valószínüség, ezzel ellentétben ha csak a PSV nem nyer bajnokságot, nem valószinű hogy BL-be jut
4.Azért a PSV-ben kapott fizetési biztos nem lenne annyi egy szerződés hosszabítás után se, mint amennyit a Juventustól kaphatna.
Kép
Avatar
Mr. Master
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2815
Csatlakozott: 2005.01.03. 11:11:00
Tartózkodási hely: @home

2010.12.05. 19:37:05

taljánhonhoz szerintem kicsit gyenge fizikailag, inkább a spanyol pontvadászat illene hozzá. A matarcosok, s denevérek, a sárga tengeralattjáró, meg talán a sevilla feküdne neki a leginkább. Idővel, ha ott még tudna fejlődni, akár a realba is beférne, és nem is bánnám, ha hozzájuk kerülne. Bazsinak még szurkolnék is, hogy kiszoritsa cicaronit :)
------------------ pisti.blog.hu --------------------

--------------- napverse.blog.hu -----------------
Avatar
L.Messi 10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2372
Csatlakozott: 2010.07.03. 22:08:22
Tartózkodási hely: Kaposvár

2010.12.05. 19:28:48

barca0417 írta:
S.Agüero írta:Én a Juventus és a PSV között semmilyen különbséget nem találok, szóval ha elmegy akkor sem egy jobb csapathoz megy, hanem egy ismertebbhez, ennyivel lehet majd neki jobb. :roll:
Ezt azért nem gondoltad komolyan. Pont idén kezdődött el végre valami a Juvénál. Ha továbbra is ezen a vonalon haladnak, igazolás terén, amibe most Dzsudzsák is beleillik, akkor pont hogy visszatérhetnek a bajnoki, és bajnokok ligája-beli küzdelmekbe esélyesként. Szerintem jelenleg a Juve a legjobb csapat, ahova bekerülhet kezdőbe is, mert szükségük van egy ballábas szélső középpályásra, a 4-4-2-jük höz.
Akkor nem csak én látom röhejesnek a kijelentést :D A kezdőbe kerülésért pedig megküzdenie se kellene, mert egy Pepe-től és Martinez-től Balázs simán többet nyújt. Remélem sikerül elhozni, mert ha Martinezért nem sajnált Marrotta 12 milliót akkor Balázsár az potom pénz.
Kép
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2037
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2010.12.05. 17:00:58

S.Agüero írta:Én a Juventus és a PSV között semmilyen különbséget nem találok, szóval ha elmegy akkor sem egy jobb csapathoz megy, hanem egy ismertebbhez, ennyivel lehet majd neki jobb. :roll:
Ezt azért nem gondoltad komolyan. Pont idén kezdődött el végre valami a Juvénál. Ha továbbra is ezen a vonalon haladnak, igazolás terén, amibe most Dzsudzsák is beleillik, akkor pont hogy visszatérhetnek a bajnoki, és bajnokok ligája-beli küzdelmekbe esélyesként. Szerintem jelenleg a Juve a legjobb csapat, ahova bekerülhet kezdőbe is, mert szükségük van egy ballábas szélső középpályásra, a 4-4-2-jük höz.
Kép
Avatar
Tivornya
Capitá del Barça
Hozzászólások: 736
Csatlakozott: 2008.10.14. 17:39:21
Tartózkodási hely: Dunabogdány

2010.12.05. 16:52:31

Cannavaro az Interről: "...Egy ilyen fantasztikus szezon után, amelyben sikerült nekik a triplázás, természetes, hogy a testnek és az agynak is szüksége van egy kis pihenőre. Ráadásul rengeteg sérülés is nehezíti a dolgukat."

Ez is csak illedelmes mellébeszélés...a Barca a triplázó év után is a csúcson tudott maradni odahaza, és Európában is csak egy nagyon kérdőjeles párharc miatt maradtak le a címvédésről ...
„Egy nép csak úgy semmisül meg, ha önmagát semmisíti meg. Önmagát a nép úgy semmisíti meg, ha múltját már nem látja, jelenében csavarog, jövőjében nem hisz."
„Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet, de elfáradni soha!"
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2010.12.04. 15:54:15

A Seria-tól féltem egy kicsit, mert taktikailag szintekkel feljebb járnak a védők ott mint a Hollandiában. Plusz neki a beívelések, gyorsaság, rúgótechnika az erényei. ÉS szerintem ezekkel a PL-ben jobban tudna érvényesülni. de mindenképpen le kéne húznia még ezt az évet a PSV-nél. Bajnoki címmel és akár még egy EL-lel is távozhat! :)
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2010.12.04. 15:07:43

S.Agüero írta:Én a Juventus és a PSV között semmilyen különbséget nem találok, szóval ha elmegy akkor sem egy jobb csapathoz megy, hanem egy ismertebbhez, ennyivel lehet majd neki jobb. :roll:
Olaszban azért több nagycsapat ellen bizonyíthat, mint Hollandiában.
Meg gondolom a zsé se mindegy.
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Avatar
L.Messi 10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2372
Csatlakozott: 2010.07.03. 22:08:22
Tartózkodási hely: Kaposvár

2010.12.04. 15:05:27

S.Agüero írta:Én a Juventus és a PSV között semmilyen különbséget nem találok, szóval ha elmegy akkor sem egy jobb csapathoz megy, hanem egy ismertebbhez, ennyivel lehet majd neki jobb. :roll:
Nem látsz különbséget a PSV és a Juventus között? Érdekes... Szerintem igen jól járna a Juve Balázsal, kíváncsi leszek, mi lesz a vége.
Kép
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2010.12.04. 14:49:17

Én a Juventus és a PSV között semmilyen különbséget nem találok, szóval ha elmegy akkor sem egy jobb csapathoz megy, hanem egy ismertebbhez, ennyivel lehet majd neki jobb. :roll:
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21159
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2010.12.04. 14:46:32

barcafan0911 írta:http://sportgeza.hu/futball/2010/12/04/ ... sudzsakot/

Sokak szerint Balázsnak maradnia kellene a Psv-nél, de szerintem a Juvéban jó helye lenne. Ha már kiadnak érte akár 12 milkát, akkor biztos nem a padra veszik. Bár azt nem tudom hogy mennyire feküdne neki az olasz liga, akár el is szúrhatja a karrierjét. De egy biztos, ha végül kiköt a Juvénél, akkor elkezdek szimpatizálni az eddig nálam érdektelen csapattal. :)
Sztem ha hívja a Juventus, akkor nem szabad egy ilyen lehetőséget elhalasztani. Benne van a kockázat, amit mondasz, de a lehetőség is, h nemzetközileg elismert játékos legyen.
Avatar
barcafan0911
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1142
Csatlakozott: 2008.03.07. 17:40:36
Tartózkodási hely: Balassagyarmat

2010.12.04. 14:39:04

http://sportgeza.hu/futball/2010/12/04/ ... sudzsakot/

Sokak szerint Balázsnak maradnia kellene a Psv-nél, de szerintem a Juvéban jó helye lenne. Ha már kiadnak érte akár 12 milkát, akkor biztos nem a padra veszik. Bár azt nem tudom hogy mennyire feküdne neki az olasz liga, akár el is szúrhatja a karrierjét. De egy biztos, ha végül kiköt a Juvénél, akkor elkezdek szimpatizálni az eddig nálam érdektelen csapattal. :)
A felhasználó nevemben a 0911 nem arra utal hogy terrorista vagyok. Csupán akkor születtem. :wink:
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2010.12.04. 10:12:06

albicelesteX írta:Egyébként lassan elkönyvelhetjük az Olasz futball bukását is szerintem.Én úgy érzem lefőtt a kávé.A Serie A nagyon gyenge színvonalú,európai kupákban gyakorlatilag esélyük nincs lassan már a kicsik ellen sem nem, hogy az igazi nagy klubok ellen.Gyakorlatilag játékerőben lassan egyenlőek lesznek a francia illetve a bundesliga csapatokkal.Válogatott szinten meg szerintem ami a VB-n elkezdődött az majd az EB-n folytatódik.
Ezt én is így látom egyébként! Sosem szerettem az olasz focit, de azért jó lenne ha valami változás történne, mert az az európai klubfutballnak sem tesz jót, hogy ha fokozatosan romlik a színvonal valamelyik elit bajnokságban!

Az Interről: Beniteztől én is többet vártam. A BL-ben nem vártam jó szereplést, de hogy a hazai fronton nem tudják felvenni a versenyt ezzel a Milannal!? :roll: Jó pár évig enm igazán volt jellemző a Seria A-ban hogy az Inter ilyen vereségeket szenvedjen el.
Szerencséjük sincs mert sok a sérült. Beniteznek már a Pool-nál is rendre sok volt a sérültje. Nem tudom hogy magával vitte-e a stábját, de elég furcsa ez a rengeteg sérülés!
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2010.12.04. 09:51:46

Egyébként lassan elkönyvelhetjük az Olasz futball bukását is szerintem.Én úgy érzem lefőtt a kávé.A Serie A nagyon gyenge színvonalú,európai kupákban gyakorlatilag esélyük nincs lassan már a kicsik ellen sem nem, hogy az igazi nagy klubok ellen.Gyakorlatilag játékerőben lassan egyenlőek lesznek a francia illetve a bundesliga csapatokkal.Válogatott szinten meg szerintem ami a VB-n elkezdődött az majd az EB-n folytatódik.
Kép
Avatar
P.U.Y.O.L.
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2814
Csatlakozott: 2010.01.22. 10:47:15
Tartózkodási hely: Irgumburg

2010.12.04. 08:58:46

detabarca írta:Benitez átmentette a formáját a Poolból az Interbe. Megmondom őszintén egy sokat próbált PL edzőtől többet vártam volna az olasz bajnokságban, főleg a címvédő csapattal. Nem tartom valószínűnek, hogy innen képes lesz megújulni, de én ennek csak örülni tudok. Nem szeretem az Intert, úgyhogy remélem nyernek a BL-ben és Raffa tovább zúzhatja azt amit Mou felépített.
Igazából Mancini építette fel. Mourinho pedig finomított rajta. Benitez....
Avatar
detabarca
Capitá del Barça
Hozzászólások: 646
Csatlakozott: 2009.05.03. 11:29:44
Tartózkodási hely: Budapest, IV.ker.

2010.12.04. 08:55:04

Benitez átmentette a formáját a Poolból az Interbe. Megmondom őszintén egy sokat próbált PL edzőtől többet vártam volna az olasz bajnokságban, főleg a címvédő csapattal. Nem tartom valószínűnek, hogy innen képes lesz megújulni, de én ennek csak örülni tudok. Nem szeretem az Intert, úgyhogy remélem nyernek a BL-ben és Raffa tovább zúzhatja azt amit Mou felépített.
Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

"A sportok királya a labdarúgás, a Barcelona meg a labdarúgás királya!"
(Johan Cruyff)
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2010.12.04. 08:30:00

Az Intert ezzel ki lehet lőni a bajnokesélyesek közül. Szerintem most már a Lazio-Milan-Juve esetleg Roma csoportból kerül ki a végső győztes.
"And my heart will leave you never."
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2010.12.04. 01:25:15

Remélem kirúgják Benitezt, mert ez így nem mehet tovább, ha nyer a Milan, akkor 10 pont lesz a különbség a két csapat között. Januárban pedig 2-3 játékost kéne venni, hogy ne ilyen Biabianyk rohangáljanak a pályán.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2552
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2010.12.04. 00:11:41

Szép volt Lazio, csak így tovább, előre a győzelemre! :wink: Egy év végi 4. hely szuper lenne! :)
Football, bloody hell. /SAF/
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2010.12.03. 23:20:43

Nem tudom sírjak e vagy nevesse. Az Inter kikapott.Megmondom őszintén én Lazio győzelmére voksoltam egyébként,de nem ilyen sima 3-1-re.Remélem a Lazio jó formája megreked az Interé meg megmarad és akkor nem is kérdés,hogy nevetek majd! :wink: :D
Kép
Avatar
ettore
Barça C
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2010.11.30. 12:36:49
Tartózkodási hely: Pécs

2010.12.01. 11:04:46

Mikaos írta:
albicelesteX írta:Igazából én abban bízok valaki megveszi a klubot,fektet bele pénzt.Miért egy City-t kellett felkarolni????? :D
Ez is a bundabotrány hatása. Kinek van kedve egy bizonytalan, rossz hírű bajnokságba tenni a pénzét? (Csak annak, aki szintén olyan, s fel is vállalja :) )
Így azokat a klubokat is érinti ez a válság, akik nem vettek részt a bundabotrányban (akikről nem derült ki semmi - vagy akikről nem akarták, hogy kiderüljön valami).

MÁS:
Totti tényleg kerékkötővé vált. De ez a legnehezebb dolog egy klub életében: egy "idős" ikont mellőzni, aki évekig hűséges és kitartó volt. Ehhez olyan alkat kell, mint amilyen Maldini volt: tűrje a padozást "idős" korában.
Na igen, ezt én is meg tudom erősíteni. Capitano mondjuk 40 évesen is az egyik erőssége volt a Milannak (...), de nálunk is vagy egy (két) ikon, aki kihagyhatatlan az elért érdemei miatt, de nem mindig tud már segíteni manapság...
Válasz küldése