Ligue 1 - Franciaország

Foci a Barçán kívül
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2011.12.23. 18:01:48

Tocy írta:
daffy írta:
Tocy írta: Valdés-Montoya,Piqué,Puyol,Fontás-Busquets,Xavi,Verdú-Cesc-Sergio Garcia,Bojan. Jó, lehet, hogy sok a Barcás :D
és most ennek az egész katalóniai válogatott hercehurcának mi az értelme,célja? hol indulhatnak,miért játszhatnak a spanyol válogatottak?
Különösebben semmi, egy meccs év végén, tét nélkül, csak katalán játékosokkal. Nincs több meccs, valakit mindig hívnak év végére egyet játszani, úgy, hogy azért lehetőleg nyerjenek :D
Mondjuk ezzel csak megerősítetted hogy ennek semmi értelme! :)
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.12.23. 18:01:18

Tocy írta: Különösebben semmi, egy meccs év végén, tét nélkül, csak katalán játékosokkal. Nincs több meccs, valakit mindig hívnak év végére egyet játszani, úgy, hogy azért lehetőleg nyerjenek :D
tehát akkor a tét az kb a "zidane barátai vs ronaldo barátai" nagyságrendű.
köszönöm
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.12.23. 17:59:24

daffy írta:
Tocy írta: Valdés-Montoya,Piqué,Puyol,Fontás-Busquets,Xavi,Verdú-Cesc-Sergio Garcia,Bojan. Jó, lehet, hogy sok a Barcás :D
és most ennek az egész katalóniai válogatott hercehurcának mi az értelme,célja? hol indulhatnak,miért játszhatnak a spanyol válogatottak?
Különösebben semmi, egy meccs év végén, tét nélkül, csak katalán játékosokkal. Nincs több meccs, valakit mindig hívnak év végére egyet játszani, úgy, hogy azért lehetőleg nyerjenek :D
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.12.23. 17:41:11

Tocy írta: Valdés-Montoya,Piqué,Puyol,Fontás-Busquets,Xavi,Verdú-Cesc-Sergio Garcia,Bojan. Jó, lehet, hogy sok a Barcás :D
és most ennek az egész katalóniai válogatott hercehurcának mi az értelme,célja? hol indulhatnak,miért játszhatnak a spanyol válogatottak?
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.12.23. 17:36:24

ab1daL írta:Cruyff keretet hirdetett a december 30-án rendezendő Katalónia-Tunézia válogatott mérkőzésre:

FC Barcelona: Valdés, Fontàs, Puyol, Piqué, Busquets, Xavi, Cesc, Cuenca, Muniesa, Montoya y Sergi Roberto.

Espanyol: Kiko Casilla, Jordi Amat, Raúl Rodríguez, Dídac, Verdú, Álvaro y Sergio García.

Roma: Bojan Krkic.

Nàstic: Sergi Juste.

Girona: Coro.

Sabadell: Puigdollers.
Valdés-Montoya,Piqué,Puyol,Fontás-Busquets,Xavi,Verdú-Cesc-Sergio Garcia,Bojan. Jó, lehet, hogy sok a Barcás :D
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2011.12.23. 17:29:05

Cruyff keretet hirdetett a december 30-án rendezendő Katalónia-Tunézia válogatott mérkőzésre:

FC Barcelona: Valdés, Fontàs, Puyol, Piqué, Busquets, Xavi, Cesc, Cuenca, Muniesa, Montoya y Sergi Roberto.

Espanyol: Kiko Casilla, Jordi Amat, Raúl Rodríguez, Dídac, Verdú, Álvaro y Sergio García.

Roma: Bojan Krkic.

Nàstic: Sergi Juste.

Girona: Coro.

Sabadell: Puigdollers.
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21163
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2011.12.23. 12:04:22

visca el barca írta:ugy néz ki ancelotti lesz az uj edzo a psgnél. sokan rossz edzonek tartják, sztem annyira azért nem vészes...

mindenesetre tavasszal még el fognak bohockodni az ujboli csapatépitesen, ugyhogy hozni kell rajtuk a pontokat!
Az könnyen meglehet. Sztem butaság elküldeni az edzőt féltávnál, ha vezet a csapat. Az új edzővel lehet jobb lesz, lehet rosszabb, de szvsz ekkora kockáztatást nem ér a dolog. Megértem a vezetőséget, ha többet akartak, de sztem most már hagyhatták volna szezon végéig, aztán nyáron hozhattak volna egy nagynevű edzőt(pl. pont Ancelotti-t), + új játékosokat, és akkor több idő lett volna csapatépítésre.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2011.12.23. 11:37:21

ugy néz ki ancelotti lesz az uj edzo a psgnél. sokan rossz edzonek tartják, sztem annyira azért nem vészes...

mindenesetre tavasszal még el fognak bohockodni az ujboli csapatépitesen, ugyhogy hozni kell rajtuk a pontokat!
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2011.12.22. 15:09:16

bence-barca írta:http://www.nemzetisport.hu/nso_hirek/ps ... ir-2110184

EL búcsú miatt valamelyest érthető, de rég hallottam ilyet, h vezeted a bajnokságot és akkor kirúgnak... :-k :roll:
eredménytől fuggetlenul várhato volt. aki látott legalabb 2 psg meccset, láthatta h kombouaréval sehova nem fognak haladni.

félek h hoznak egy normalis edzot :?

szerencse h nincs két épkézláb jatekosuk, igy azért egy jo edzonek is nehez lesz :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2011.12.22. 15:04:55

http://www.nemzetisport.hu/nso_hirek/ps ... ir-2110184

EL búcsú miatt valamelyest érthető, de rég hallottam ilyet, h vezeted a bajnokságot és akkor kirúgnak... :-k :roll:
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2011.12.22. 14:22:30

visca el barca írta:eddig nagyon jol alakul a hétközi fordulo!

tegnap nagy nehezen ledaraltuk idegenben a nancyt, ma kinyalt a lyon a valencinnestől, a montpellier az asványvíztől kapott ki, a szerencsétlen lille meg otthon nem birt a nizzával, ugy, hogy 2-3-ről, emberelőnyben forditottak, majd a nice a 94. percben egyenlitett 4-4-re :D

este remélem a szentetyien is odateszi magát a psg ellen, és akkor már csak -6 pont az éllovastól!

AUX ARMES!
Csak az első félidőt láttam, de nem volt egy könnyű meccs. A lényeg viszont a három pont. :D Az első két gól szép volt, Valbuena gól plusz gólpassz.

A PSG sajna nyert, így maradt a 9 pont, de feljöttünk a 7. helyre.
Csak így tovább.
:)
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2011.12.22. 01:03:20

azért kivancsi leszek a tortenetre ki kapja meg 3-0-át... (ugye kupameccs volt, nem tudom h egy meccse, vagy oda-visszavágós..)
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2011.12.22. 00:38:46

ab1daL írta:A játékosnak ilyenkor nem szabadna közbe avatkoznia. Oké, megpróbálja magát megvédeni teljesen rendben van, de minek rúg oda kétszer is? Nem tudom van e ilyen szabály, de nálam is piros lenne.
valóban profibb (ha persze ilyesmire fel lehet készülni) lett volna,ha csak az első rúgás van,amikor mindketten a levegőben vannak. És utána kivárja,h támad e megint a fickó, nem pedig odamegy a földön fekvő "támadóba" belerúgni kettőt. Viszont azért meg tudom érteni is, hiszen az a gyökér hátulról akarta lerúgni, bennem is felment volna a pumpa.

Bírónak nagyon nehéz dolga volt,de szerintem a pirossal csak még nagyobb kárt okozott. Bízta volna a szövetségre, hogy utólag hogy értékelik azt,h egy támadólag fellépő szurkolóval szembeni tette a kapusnak mit vonz magával.

Nehéz ügy minden esetre.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2011.12.22. 00:35:08

ab1daL írta:A játékosnak ilyenkor nem szabadna közbe avatkoznia. Oké, megpróbálja magát megvédeni teljesen rendben van, de minek rúg oda kétszer is? Nem tudom van e ilyen szabály, de nálam is piros lenne.
jah. aztán a földön fekvo mattrészeg csavo elokap egy kést és megszúr :?
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2011.12.22. 00:17:23

A játékosnak ilyenkor nem szabadna közbe avatkoznia. Oké, megpróbálja magát megvédeni teljesen rendben van, de minek rúg oda kétszer is? Nem tudom van e ilyen szabály, de nálam is piros lenne.
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2011.12.22. 00:04:51

én még ilyet nem láttam :shock: :D

http://www.nemzetisport.hu/nso_hirek/vi ... en-2110122

ezért amugy lehet pirosat adni? :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2011.12.21. 21:00:04

eddig nagyon jol alakul a hétközi fordulo!

tegnap nagy nehezen ledaraltuk idegenben a nancyt, ma kinyalt a lyon a valencinnestől, a montpellier az asványvíztől kapott ki, a szerencsétlen lille meg otthon nem birt a nizzával, ugy, hogy 2-3-ről, emberelőnyben forditottak, majd a nice a 94. percben egyenlitett 4-4-re :D

este remélem a szentetyien is odateszi magát a psg ellen, és akkor már csak -6 pont az éllovastól!

AUX ARMES!
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.12.19. 20:48:08

socio66 írta: kíváncsi vagyok hogy mi lesz belőlük,mert szerintem brazíliában egyértelműen arra számítanak hogy ők lesznek pato-val kiegészülve a hazai vébé megnyerésének fő letéteményesei.
gyakorlatilag a válogatott komplett kreatív részlegét ezek a fiatalok határozzák meg,és ha ők nem robbannak be a következő két évben,senki nem lesz helyettük.
egy hazai vb kudarc pedig nagyon fájó lesz a braziloknak.
ez így van. a braziloknak a győzelmen kívül egy hazai vb-n minden kudarc
socio66

2011.12.19. 20:36:45

daffy írta: neymar reálisan nálam 25,ganso 20. jelenleg ennyit érnek,mert van bennük kockázat. azért ennyi,mert a marketing értéket bele kell kalkulálni.
ennyiért elmenne hollandiába vagy portugáliába 2 évre mind2 és utána szabad a pálya.
ganso álma a milan,így szerintem ott is fog kikötni,ami nem rossz,mert helye végül is lesz. neymar húzós. szerintem a barca tenne jót neki leginkább. kevesebb az arc,ő is érezné,hogy nincs különcködés. elmenne a citybe balotellihez,meg a pénzesekhez,esetleg a realba ronaldo mellé,hát... nem biztos hogy jó vége lenne. illetve kell az a srácnak,hogy a leendő csapata ne erőfutballt nyomjon. sokpasszos,kevés fizikai kontakt,párszor feldobhatja magát...szerintem tökéletes. viszont a barca nem hiszem,hogy megvenné,mert minek?
kíváncsi vagyok hogy mi lesz belőlük,mert szerintem brazíliában egyértelműen arra számítanak hogy ők lesznek pato-val kiegészülve a hazai vébé megnyerésének fő letéteményesei.
gyakorlatilag a válogatott komplett kreatív részlegét ezek a fiatalok határozzák meg,és ha ők nem robbannak be a következő két évben,senki nem lesz helyettük.
egy hazai vb kudarc pedig nagyon fájó lesz a braziloknak.
Avatar
Sztilo
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 325
Csatlakozott: 2009.05.18. 21:49:05
Tartózkodási hely: Pápa

2011.12.19. 19:47:34

Én örülnék, ha idővel itt kötne ki fiatal tehetséges és nem sérülékeny, amúgy tiszta felesleges a tegnapi meccs alapján megítélni, mert nem Neymar volt gyenge, hanem mint csapat a Santos.
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.12.19. 17:37:34

daffy írta:
Tocy írta: Na igen, max 2 éve van otthon, de már lehet, hogy az is késő. Valamint sztem a Milanhoz fog menni...Neymar más, ő még azért fiatalabb is, tehetségesebben is tűnik, többet is bizonyított. Viszont az a x2 irreális, annyit még egy Real, City, Anzsi sem fog kifizetni érte/értük.
neymar reálisan nálam 25,ganso 20. jelenleg ennyit érnek,mert van bennük kockázat. azért ennyi,mert a marketing értéket bele kell kalkulálni.
ennyiért elmenne hollandiába vagy portugáliába 2 évre mind2 és utána szabad a pálya.
ganso álma a milan,így szerintem ott is fog kikötni,ami nem rossz,mert helye végül is lesz. neymar húzós. szerintem a barca tenne jót neki leginkább. kevesebb az arc,ő is érezné,hogy nincs különcködés. elmenne a citybe balotellihez,meg a pénzesekhez,esetleg a realba ronaldo mellé,hát... nem biztos hogy jó vége lenne. illetve kell az a srácnak,hogy a leendő csapata ne erőfutballt nyomjon. sokpasszos,kevés fizikai kontakt,párszor feldobhatja magát...szerintem tökéletes. viszont a barca nem hiszem,hogy megvenné,mert minek?
Egyformán látjuk a dolgokat. Igazából a nagyobb csapatok közül nálunk lenne a legjobb Neymarnak. Hát, ha tényleg megkérte Pepet, hogy hozza ide, és ezt majd megteszi a Santos vezetőinél is, plusz bizonyít tovább...akár. Helye szerintem lenne, ha nem is idén, akkor mjuk 2 év múlva. Persze addigra már koránt sem biztos, hogy Pep marad az edző. Addira Messi-Alexis-Pedro tuti, esetleg Cuenca. Villa sztem két év múlva már nem lesz komoly tényező itt, Afellay sztem nem fog itt játszani. A B-ben sincs igazán nagy játékos...ha kell Neymar, lesz neki hely. De ez még nagyon a jövő zenéje...
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.12.19. 17:32:00

Tocy írta: Na igen, max 2 éve van otthon, de már lehet, hogy az is késő. Valamint sztem a Milanhoz fog menni...Neymar más, ő még azért fiatalabb is, tehetségesebben is tűnik, többet is bizonyított. Viszont az a x2 irreális, annyit még egy Real, City, Anzsi sem fog kifizetni érte/értük.
neymar reálisan nálam 25,ganso 20. jelenleg ennyit érnek,mert van bennük kockázat. azért ennyi,mert a marketing értéket bele kell kalkulálni.
ennyiért elmenne hollandiába vagy portugáliába 2 évre mind2 és utána szabad a pálya.
ganso álma a milan,így szerintem ott is fog kikötni,ami nem rossz,mert helye végül is lesz. neymar húzós. szerintem a barca tenne jót neki leginkább. kevesebb az arc,ő is érezné,hogy nincs különcködés. elmenne a citybe balotellihez,meg a pénzesekhez,esetleg a realba ronaldo mellé,hát... nem biztos hogy jó vége lenne. illetve kell az a srácnak,hogy a leendő csapata ne erőfutballt nyomjon. sokpasszos,kevés fizikai kontakt,párszor feldobhatja magát...szerintem tökéletes. viszont a barca nem hiszem,hogy megvenné,mert minek?
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.12.19. 17:25:08

daffy írta:
Tocy írta: Hm, igazad lehet, viszont most nem tudom mennyire sérült, vagy mi van, igazából nem sokszor láttam játszani, viszont kivétel nélkül csalódást okozott nekem. Mondjuk nyilván el vagyok kényeztetve Xavi-Ini-Cesc játékát látva...
persze,piszok gyenge volt. csak gondoltam szólok,hogy nem játszott sokat. egyébként ő már nem fiatal annyira,szóval nagyon gyorsan kell dobbantania és alkotni valami világraszólót. 22 éves,mások akkorra már aranylabdát nyernek.
22 évesen már ronaldo,ronaldinho és rc is európában játszott. szóval nyáron egy porto,ajax vonalat megcéloznék a helyében/helyükben. bár szerintem nem lesznek okosak és nagy csapatba mennek
30 millióért nem éri meg
x2
Na igen, max 2 éve van otthon, de már lehet, hogy az is késő. Valamint sztem a Milanhoz fog menni...Neymar más, ő még azért fiatalabb is, tehetségesebben is tűnik, többet is bizonyított. Viszont az a x2 irreális, annyit még egy Real, City, Anzsi sem fog kifizetni érte/értük.
shawn
Jugador del Barça
Hozzászólások: 117
Csatlakozott: 2010.04.04. 22:24:03

2011.12.19. 17:20:13

Nem tudom hova sztárolják ennyit ezt a Neymart.. szvsz Hulk oda-vissza veri és ő ide is jobban jönne mert nagyon nem gyengén lő távolról :D (tudom rohadt drága lenne :) )
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.12.19. 17:18:46

Tocy írta: Hm, igazad lehet, viszont most nem tudom mennyire sérült, vagy mi van, igazából nem sokszor láttam játszani, viszont kivétel nélkül csalódást okozott nekem. Mondjuk nyilván el vagyok kényeztetve Xavi-Ini-Cesc játékát látva...
persze,piszok gyenge volt. csak gondoltam szólok,hogy nem játszott sokat. egyébként ő már nem fiatal annyira,szóval nagyon gyorsan kell dobbantania és alkotni valami világraszólót. 22 éves,mások akkorra már aranylabdát nyernek.
22 évesen már ronaldo,ronaldinho és rc is európában játszott. szóval nyáron egy porto,ajax vonalat megcéloznék a helyében/helyükben. bár szerintem nem lesznek okosak és nagy csapatba mennek
30 millióért nem éri meg
x2
Válasz küldése