Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3186
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2018.01.18. 10:40:45

Hivatalos: Február 21-én lesz az elmaradt Leganes-Real bajnoki.
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2018.01.17. 23:29:53

Veidt_madridista írta:
Normandia írta: Mondhatnám ok nélkül tette Mu a kispadra. A BL-Ben nem egyszer mentette a Madrid és edzője seggét. Nem tudta elfogadni ezt a helyzetet és rosszul döntött, nem vitatom, de nagyobb madridistát nehéz volt elképzelni. Van aki rosszkor, rossz időben nyilatkozik, de ettől az elköteleződését nem vitatnám.
Ne haragudj, de ha szerinted ok nélkül tette padra, akkor nem nagyon néztél Madrid-meccseket abban az időszakban. Borzalmas formában volt, Diego López köröket vert rá. Casillas ezek után elkezdett bomlasztani, maga mellé állította Ramost és Pepét, fellázadtak Mourinho ellen. Ennek következtében kettészakadt az öltöző, hiszen Arbeloa, Xabi Alonso és Granero az edző mellett álltak ki. Plusz az Ultras Sur is. Sosem felejtem el, az egyik Clásicón azzal akarta meglepni Mourinho az ellenfelet, hogy Pepét védekező középpályásnak rakja fel. És a mérkőzés előtt egy órával egy katalán tévéműsor már így, Pepével a középpályán közölte a várható kezdőt, pedig erre előzetesen egyáltalán nem számíthatott senki. Mourinho nagyon kiakadt, szétverte az öltözőt, és azt ordibálta a játékosainak, hogy "Patkány van a sorainkban".

Ez természetesen nem jelenti azt, hogy ezt az infót konkrétan Casillas szivárogtatta ki, de tény, hogy ekkoriban a Telecinco nevű csatorna műsoraiban több "belsős" infó is elhangzott, és láss csodát, pont ennél a csatornánál dolgozott Casillas felesége, Sara Carbonero. Vagy szerinted puszta véletlen, hogy egy egész stadion kezd el kifütyülni szinte egyik napról a másikra egy klublegendát, csapatkapitányt? Nemcsak az ultrák, hanem az egész stadion, tízezres tömeg. A médiában ekkor kapta meg Casillas a "topor" becenevet, ami egy szójáték a "topo" (beépített ügynök) és a "portero" (kapus) szavakból.

Diego Lópezt kutyaként vágták ki a közbenjárása miatt a 2013/14-as szezon végén, pedig ő aztán egyáltalán nem ezt érdemelte. Sosem panaszkodott a pozíciója miatt, mindvégig hű maradt a Real Madridhoz, a "távozása" óta sem mondott egy rossz szót sem. Mindenki tudta, hogy jobb, mint az önbizalmát teljesen elveszített Casillas, aki végül kisírta magának a BL-t és a kupát, mert nem tudta elfogadni a másodhegedűs szerepet. Ennek az eredménye az lett, hogy majdnem BL-t veszítettünk a döntőbeli lepkéje miatt. Egy másik dolog, amit sosem fogok elfelejteni: talán tudjátok, a Tizedik és a Tizenegyedik megnyerése után röviddel készült egy-egy rövidebb dokumentumfilm, ami a döntő előtti napokról, öltözőbeli jelentekről, és az ünneplésről mutat exkluzív felvételeket. Biztos lesz majd a Tizenkettedikről is. Na, a lényeg, a Tizedik döntője előtti öltözői felvételeken a csapatkapitány Casillas csendben ült a padon, teljesen magába roskadva. Ramos és Arbeloa (!!!) volt az, aki kiállt a többiek elé, és beszédet mondott.

López kirúgása után jött Navas, aki szintén megérdemelte volna a teljesítménye alapján a kezdőcsapatbeli tagságot, ezt később maga Ancelotti is elmondta, de "új fiúként" esélye sem volt Casillas szava ellen. Ramos ellen is sok dolgot fel tudnék hozni, de ezerszer inkább megérdemli az én szememben a karszalagot.
Kovbal88 írta:Persze :) Guti lehet, de Rault kitették
Leírhatod még ötvenszer, nem így volt. Ezt csak zárójelben, de Raúlról is lehetne bőven szép történeket írni. Az egy dolog, hogy egy igencsak elkötelezett atléticós családból érkezett fiú lett a csapatkapitány a város túlsó felén, aki csak azért került eredetileg a klubhoz, mert az Atlético Madridnál megszüntették a korosztályos csapatokat, de emeleltt még ki is épített magának egy spanyol klikket, akikkel nemcsak a madridi újságokat, de még az aktuális vezetőedzőt is befolyásolták. Ezt elmondta Cicinho, elmondta Julio Baptista, és elmondta a Fenomén is. Mondjuk engem ez személy szerint nem annyira érdekel, de példás kapitányi viselekdésnek nem nevezném.
Csakhogy ez a vélt, vagy valós? feltételezés tette lehetetlenné a Madrid szúrkolók szemében s lett partvonalon kívűl. Mind1 nem siratom sem őt, sem Ráült és majd CR-t sem fogom.:-D Majd térjünk vissza rá annak idején.:-D
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Avatar
TripleH
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2268
Csatlakozott: 2014.09.01. 10:55:15

2018.01.17. 22:57:39

Vajon melyik alternatív univerzumban áldozná be Bappét a PSG CR-ért? Mert nagyon megy az álmodozás ez irányban, de szerintem a világ luzerei lennének egy ilyen biznisz után.
Avatar
Veidt_madridista
Madridista
Hozzászólások: 835
Csatlakozott: 2016.05.25. 22:41:18
Tartózkodási hely: Miskolc

2018.01.17. 21:45:54

Normandia írta: Mondhatnám ok nélkül tette Mu a kispadra. A BL-Ben nem egyszer mentette a Madrid és edzője seggét. Nem tudta elfogadni ezt a helyzetet és rosszul döntött, nem vitatom, de nagyobb madridistát nehéz volt elképzelni. Van aki rosszkor, rossz időben nyilatkozik, de ettől az elköteleződését nem vitatnám.
Ne haragudj, de ha szerinted ok nélkül tette padra, akkor nem nagyon néztél Madrid-meccseket abban az időszakban. Borzalmas formában volt, Diego López köröket vert rá. Casillas ezek után elkezdett bomlasztani, maga mellé állította Ramost és Pepét, fellázadtak Mourinho ellen. Ennek következtében kettészakadt az öltöző, hiszen Arbeloa, Xabi Alonso és Granero az edző mellett álltak ki. Plusz az Ultras Sur is. Sosem felejtem el, az egyik Clásicón azzal akarta meglepni Mourinho az ellenfelet, hogy Pepét védekező középpályásnak rakja fel. És a mérkőzés előtt egy órával egy katalán tévéműsor már így, Pepével a középpályán közölte a várható kezdőt, pedig erre előzetesen egyáltalán nem számíthatott senki. Mourinho nagyon kiakadt, szétverte az öltözőt, és azt ordibálta a játékosainak, hogy "Patkány van a sorainkban".

Ez természetesen nem jelenti azt, hogy ezt az infót konkrétan Casillas szivárogtatta ki, de tény, hogy ekkoriban a Telecinco nevű csatorna műsoraiban több "belsős" infó is elhangzott, és láss csodát, pont ennél a csatornánál dolgozott Casillas felesége, Sara Carbonero. Vagy szerinted puszta véletlen, hogy egy egész stadion kezd el kifütyülni szinte egyik napról a másikra egy klublegendát, csapatkapitányt? Nemcsak az ultrák, hanem az egész stadion, tízezres tömeg. A médiában ekkor kapta meg Casillas a "topor" becenevet, ami egy szójáték a "topo" (beépített ügynök) és a "portero" (kapus) szavakból.

Diego Lópezt kutyaként vágták ki a közbenjárása miatt a 2013/14-as szezon végén, pedig ő aztán egyáltalán nem ezt érdemelte. Sosem panaszkodott a pozíciója miatt, mindvégig hű maradt a Real Madridhoz, a "távozása" óta sem mondott egy rossz szót sem. Mindenki tudta, hogy jobb, mint az önbizalmát teljesen elveszített Casillas, aki végül kisírta magának a BL-t és a kupát, mert nem tudta elfogadni a másodhegedűs szerepet. Ennek az eredménye az lett, hogy majdnem BL-t veszítettünk a döntőbeli lepkéje miatt. Egy másik dolog, amit sosem fogok elfelejteni: talán tudjátok, a Tizedik és a Tizenegyedik megnyerése után röviddel készült egy-egy rövidebb dokumentumfilm, ami a döntő előtti napokról, öltözőbeli jelentekről, és az ünneplésről mutat exkluzív felvételeket. Biztos lesz majd a Tizenkettedikről is. Na, a lényeg, a Tizedik döntője előtti öltözői felvételeken a csapatkapitány Casillas csendben ült a padon, teljesen magába roskadva. Ramos és Arbeloa (!!!) volt az, aki kiállt a többiek elé, és beszédet mondott.

López kirúgása után jött Navas, aki szintén megérdemelte volna a teljesítménye alapján a kezdőcsapatbeli tagságot, ezt később maga Ancelotti is elmondta, de "új fiúként" esélye sem volt Casillas szava ellen. Ramos ellen is sok dolgot fel tudnék hozni, de ezerszer inkább megérdemli az én szememben a karszalagot.
Kovbal88 írta:Persze :) Guti lehet, de Rault kitették
Leírhatod még ötvenszer, nem így volt. Ezt csak zárójelben, de Raúlról is lehetne bőven szép történeket írni. Az egy dolog, hogy egy igencsak elkötelezett atléticós családból érkezett fiú lett a csapatkapitány a város túlsó felén, aki csak azért került eredetileg a klubhoz, mert az Atlético Madridnál megszüntették a korosztályos csapatokat, de emeleltt még ki is épített magának egy spanyol klikket, akikkel nemcsak a madridi újságokat, de még az aktuális vezetőedzőt is befolyásolták. Ezt elmondta Cicinho, elmondta Julio Baptista, és elmondta a Fenomén is. Mondjuk engem ez személy szerint nem annyira érdekel, de példás kapitányi viselekdésnek nem nevezném.
Kép
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7208
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2018.01.17. 19:09:28

Kovbal88 írta:
Raul (es Guti) teljesen onszantukbol távoztak
Persze :) Guti lehet, de Rault kitették, ahogyan Casillas-t is, Robinhot,Beckham-et, Robben-t. És még lehetne sorolni. Amivel nincs is semmi baj, csak írjuk, hogy önszántukból távoznak Madridból a játékosok. Ahogy az edzők sem.
Még véletlenül sem. Maradhattak volna a padon,de játszani akartak. Raúlnak Materazzi szerepe lett volna és a padon kezdte volna az idényt,azt mondta,hogy inkább távozik,mert kezdő akar lenni. Ha ez nem tetszik,akkor az nálad csak hit alapú,mert a tények ezek.
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2018.01.17. 18:49:26

Petr írta:
Normandia írta:Persze hogy távozni akart magától Casillas, mert a padon ült folyamat. Egy valamire való kapus, márpedig ő igen csak az volt, nem is tehetett mást, magától távozott és akár ledöntötte, akár nem, saját szobrát, nem ezt érdemelte a Madridtól, mint ahogyan látom előre CR-el mit fogtok tenni. Na nem siratom meg egy percig sem.
Talán nem kellett volna bomlasztania az öltözőt és szivárogtatnia a sajtónak.
Mondhatnám ok nélkül tette Mu a kispadra. A BL-Ben nem egyszer mentette a Madrid és edzője seggét. Nem tudta elfogadni ezt a helyzetet és rosszul döntött, nem vitatom, de nagyobb madridistát nehéz volt elképzelni. Van aki rosszkor, rossz időben nyilatkozik, de ettől az elköteleződését nem vitatnám.
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2165
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2018.01.17. 18:40:32

Raul (es Guti) teljesen onszantukbol távoztak
Persze :) Guti lehet, de Rault kitették, ahogyan Casillas-t is, Robinhot,Beckham-et, Robben-t. És még lehetne sorolni. Amivel nincs is semmi baj, csak írjuk, hogy önszántukból távoznak Madridból a játékosok. Ahogy az edzők sem.

Ronaldo meg nem tudom minek kellene a PSG-nek. Hamarabb megy ő a Milanba vagy Amerikába, mint oda. Amúgy, ha maradni akarna, tett annyit a Realért, hogy még egy évet maradhasson.
Petr
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2144
Csatlakozott: 2013.10.31. 15:46:41
Tartózkodási hely: Az ország legszebb városának a legszebb utcája

2018.01.17. 15:41:18

Normandia írta:Persze hogy távozni akart magától Casillas, mert a padon ült folyamat. Egy valamire való kapus, márpedig ő igen csak az volt, nem is tehetett mást, magától távozott és akár ledöntötte, akár nem, saját szobrát, nem ezt érdemelte a Madridtól, mint ahogyan látom előre CR-el mit fogtok tenni. Na nem siratom meg egy percig sem.
Talán nem kellett volna bomlasztania az öltözőt és szivárogtatnia a sajtónak.
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2018.01.17. 15:02:29

Veidt_madridista írta:@Rinku

Raul (es Guti) teljesen onszantukbol távoztak, mert nem akartak a padon ulni. Mourinho meg meg is akarta tartani őket, hiszen neki jo szokása, hogy az uj csapatánál mindig hosszabit egy idos oltozoi vezerrel (Materazzi, Carrick, stb). Casillas ügye ezerszer összetettebb volt annal, hogy kiraktak a szuret, sot valójában o maga kérte a tavozasat. Egyedul az rohato fel Pereznek, hogy nem adott neki semmilyen búcsúztatót, de ezt egy olyan ember eseteben nem is bánom, aki az utolso két évében ledöntötte a sajat szobrát es elárulta a madridizmust. Ez a valóság, meg ha az emberek 90%-a nem is fogja fel.
Persze hogy távozni akart magától Casillas, mert a padon ült folyamat. Egy valamire való kapus, márpedig ő igen csak az volt, nem is tehetett mást, magától távozott és akár ledöntötte, akár nem, saját szobrát, nem ezt érdemelte a Madridtól, mint ahogyan látom előre CR-el mit fogtok tenni. Na nem siratom meg egy percig sem.
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7851
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2018.01.17. 08:33:58

"Messi a történelem legjobbja. Kevés sportoló van, akik miatt leültem a kanapéra csak azért, hogy nézzem őket. Messi az egyik közülük. Leültem nézni Messit, a brazil Ronaldót, Michael Jordant, Maradonát, sportolókat, akik különlegesnek tűntek nekem. Nem akarok vitatkozni a játékosokról, [...] Cristiano a top 10-ben van, de ennyi" - mondta a kupameccs előtt az ellenfél edzője (Flores a Feedben oldalt)

hát igen, ő se ért hozzá... :D
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7208
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2018.01.16. 22:15:12

Cr szerintem nem tud szépen "megöregedni". Ego,megszokás,ki tudja még mi,de úgy hiszem,hogy ő addig a csapat(ok) arca,sztárja akar lenni,amíg játszik. Ez egy Real esetében már most sem jó. Gazdaságilag biztosan megéri itt tartani,de azt én marhára le-arom. Esetében már nem lehet formáról beszélni,mert évek óta játékban zéró,csak már a gólok sem jönnek oly gyakran,hogy arra lehessen fogni az érinthetetlenségét. Magyarán - akár 4 évvel ezelőtt(egyértelműen tévesen) - kiraknám,amint lehet. Egy psg-ben tökéletes lenne. Gyenge liga,3-4 tétmeccsre meg össze tudja magát kapni,Bappenak tökéletes mentor lehetne pár évig.
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2549
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2018.01.16. 20:59:25

Veidt_madridista írta:@Rinku

Raul (es Guti) teljesen onszantukbol távoztak, mert nem akartak a padon ulni. Mourinho meg meg is akarta tartani őket, hiszen neki jo szokása, hogy az uj csapatánál mindig hosszabit egy idos oltozoi vezerrel (Materazzi, Carrick, stb). Casillas ügye ezerszer összetettebb volt annal, hogy kiraktak a szuret, sot valójában o maga kérte a tavozasat. Egyedul az rohato fel Pereznek, hogy nem adott neki semmilyen búcsúztatót, de ezt egy olyan ember eseteben nem is bánom, aki az utolso két évében ledöntötte a sajat szobrát es elárulta a madridizmust. Ez a valóság, meg ha az emberek 90%-a nem is fogja fel.
Akkor köszi az infót, erről nem tudtam. Legalább ennyi tartás volt akkor a Madridban, ha már Mourinho ámokfutása után egyszer sem tudtak bocsánatot kérni. Így akkor a játékosi döntéseket nem értem, de hát mindenki maga tudja.
Football, bloody hell. /SAF/
Avatar
Veidt_madridista
Madridista
Hozzászólások: 835
Csatlakozott: 2016.05.25. 22:41:18
Tartózkodási hely: Miskolc

2018.01.16. 20:55:15

@Rinku

Raul (es Guti) teljesen onszantukbol távoztak, mert nem akartak a padon ulni. Mourinho meg meg is akarta tartani őket, hiszen neki jo szokása, hogy az uj csapatánál mindig hosszabit egy idos oltozoi vezerrel (Materazzi, Carrick, stb). Casillas ügye ezerszer összetettebb volt annal, hogy kiraktak a szuret, sot valójában o maga kérte a tavozasat. Egyedul az rohato fel Pereznek, hogy nem adott neki semmilyen búcsúztatót, de ezt egy olyan ember eseteben nem is bánom, aki az utolso két évében ledöntötte a sajat szobrát es elárulta a madridizmust. Ez a valóság, meg ha az emberek 90%-a nem is fogja fel.
Kép
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2549
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2018.01.16. 20:49:20

daffy írta:Hát ez elég fura nekem. Ilyen szemlélettel egy csapat sosem lesz sikeres. Ha egy játékosnak már leáldozott,de ő képtelen ezt felfogni,akkor lehet akármekkora legenda,nem szabad játszatni,mert sikertelenséghez vezet. Iker és Raúl esetében ez volt. Ha belátja mindenki,hogy CR több kárt okoz,mint hasznot,akkor vajon miért kellene kezdőben lennie? Mínuszos a csávó,legenda vagy sem,nincs helye a csapatban akkor. Lehetne érzékenyen is reagálni erre,de még mindig üzlet és a győzelem az elsődleges.
Tulajdonképpen egyet tudok érteni azzal is, amit írsz, de akkor meg le kell ülni tárgyalni a játékossal, hogy nézd, csereként, tartalékként, segítőként az újaknál szívesen megtartanánk. A Barcánál Puyol, Xavi, Iniesta teljesen ezek a példák. Nem tudom, hogy Casillasnak, Raúlnak ugyanezt felajánlották-e vagy beszéltek-e velük róla, azok elfogadták-e, de nem emlékszem, hogy választásuk lett volna egy megbecsült háttérszerepkör és egy tököm Schalke/Porto között. Kiadták a bagyut és csocsesz.

CR-nél jobban átgondolva visszavonom, amit írtam, mert a kislánynak akkora hatalmas pofája és egója van, hogy az életben nem tudná elfogadni, hogy bmg, kiöregedtem, vagy már nem megy úgy, mint régen, mert 34 éves leszek. Őt ezért kell kirakni, mert megcsinálja a saját hisztijét, pedig ez a teljesítménye még csak most fog zuhanni igazán. Nem hiába, 4 általánosos ostoba ember, a dióméretű agyával ezt úgy sem tudná belátni soha, hogy hogyan kell angolosan távozni vagy a háttérbe kiülni. Így ebben az esetben ha még vagy tiszteletbeli 100 milliót keresne a Real, az óriási üzlet lenne, szerintem lesz is. Viszont egy ilyen másik kb. 4 általánosos, ostoba nyomorult, dióagyú dzsipóra, mint Neymar, na hát rá egyenesen baromság lenne 350 milliót kicsengetni. Nem hittem, hogy Ronaldo hisztérikáját felül lehet múlni, de Neymarnak sikerült, és ki is fogják fizetni.
Football, bloody hell. /SAF/
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7208
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2018.01.16. 20:37:56

Rinku írta: Más kérdés, ha kirakják. Madridban nincs becsület, nincsenek legendák. Addig vagy ott, ameddig ők mondják. Ha van nálad jobb, senkit nem érdekel, hogy ki voltál. Lásd Raúl, Casillas. Egy szakadt alsógatyához több szimpátia fűz engem a több éve
Hát ez elég fura nekem. Ilyen szemlélettel egy csapat sosem lesz sikeres. Ha egy játékosnak már leáldozott,de ő képtelen ezt felfogni,akkor lehet akármekkora legenda,nem szabad játszatni,mert sikertelenséghez vezet. Iker és Raúl esetében ez volt. Ha belátja mindenki,hogy CR több kárt okoz,mint hasznot,akkor vajon miért kellene kezdőben lennie? Mínuszos a csávó,legenda vagy sem,nincs helye a csapatban akkor. Lehetne érzékenyen is reagálni erre,de még mindig üzlet és a győzelem az elsődleges.
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.01.16. 20:35:23

Rinku írta:Más kérdés, ha kirakják. Madridban nincs becsület, nincsenek legendák. Addig vagy ott, ameddig ők mondják. Ha van nálad jobb, senkit nem érdekel, hogy ki voltál. Lásd Raúl, Casillas. Egy szakadt alsógatyához több szimpátia fűz engem a több éves szoros viszony miatt (hehe), mint ami ugyanez elmondható lenne egy CR-Real összefüggésben.
Lehet, hogy megunja Perez a nyavalygását. Viszont biztos sok pénzt hoz nekik a marketingértéke révén még mindig, valamint ha a csapatuk eljut a BL kieséses szakaszába és felépítik az embert ezekre a meccsekre, ott hasznos tud lenni. Mivel a Realnak a BL a mindene, ez értékes lehet ott. Viszont Perez helyében én egy eurót sem emelnék a mostani fizetésén. Kapja meg a prémiumot arra a pár jó meccsére, de ha a szezon további részében duplanulla, azért ne járjon fizetésemelés.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2018.01.16. 20:28:02

Az is érdekes azért hogy milyen véleménnyel vagytok arról a játékosról (aki attól független hogy egy bulizós bolond kisgyerek) 4 éven át mindent bele adott hogy trófeákát szerezzünk és sokat tett a sikereinkhez.

Egyelore megvagyunk nélküle, de a világ második legjobb és a világ legértékesebb jatekosarol beszélünk.
Az ő élete azt csinál amit akar, de vele meg Mbappeval szép lassan lesz akkora név és erő a PSG mint a Real vagy mi, nem lesz oka eligazolni..
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2549
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2018.01.16. 20:27:07

Cestus írta:Semmi értelme nem lenne elmennie CR-nek Madridból.
Más kérdés, ha kirakják. Madridban nincs becsület, nincsenek legendák. Addig vagy ott, ameddig ők mondják. Ha van nálad jobb, senkit nem érdekel, hogy ki voltál. Lásd Raúl, Casillas. Egy szakadt alsógatyához több szimpátia fűz engem a több éves szoros viszony miatt (hehe), mint ami ugyanez elmondható lenne egy CR-Real összefüggésben.

Egyébként tényleg nem érné meg elmennie. A MU selejt, túlárazott, középszerű játékosokkal van tele, fele ennyit nem lehet ott elérni, mint Madridban. Ehhez hozzájön még az is, hogy Special 5 az edző, aki szakmailag egy csőd. Akkor már inkább a Chelseabe mennék, de szerintem is baromság megmozdulni Madridból.
Football, bloody hell. /SAF/
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.01.16. 20:11:47

Semmi értelme nem lenne elmennie CR-nek Madridból. Arra meg nagyon kíváncsi lennék, hogy a MU vagy bármelyik másik klub megadná-e neki a horror fizetést úgy, hogy a szezon nagy részében már gólképtelen, és csak pár kulcsfontosságú BL-meccsen lehetne haszna. Egy MU-ban viszont koránt sem biztos, hogy bennmarad a csapat ezekre a fontos BL-párharcokra. Na meg 33 éves is lassan. Az összeg, amiért elkelne, tuti nem tetszene neki egyáltalán.

Szerintem nyafog egy kicsit, aztán rájön majd, hogy baromi jó dolga van neki ott, és kitölti a mostani szerződését.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21051
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2018.01.16. 19:55:37

Stalkyard írta:Ebben még mindig nem látom az okot, amiért a PSG odaadná Neymart a 33 éves kiégett CR-ért.
Én is ezt mondom, a portugálban már egy ideje csak annyi van, hogy néhány meccsre fel tudja magát szívni a szezonban, és ez még rosszabb lehet a jövőben. Egy Henke Larssonos szerepben nagyon hasznos tudna még lenni, de az egoja miatt egész szezont végig akarja nyomni kezdőként, igy pedig több kárt okoz, mint hasznot.
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3186
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2018.01.16. 18:50:34

recrea írta:Real mikor pótol, nem emlékszem van időpont?
Decemberi infó szerint a két Bl meccs között(febr 20 környéke). De nem hivatalos.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2018.01.16. 18:49:59

recrea írta:Real mikor pótol, nem emlékszem van időpont?
Februárban asszem. Izgulsz hogy felernek e a dobogóra?

Cr amugy szerintem nem menne bele egy ilyen 200milla plusz o Neyert bizniszbe, nagyobb neki ennél az egoja, hogy így felhasználják.
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6714
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2018.01.16. 18:46:41

Real mikor pótol, nem emlékszem van időpont?
Avatar
Lilfish
Jugador del Barça
Hozzászólások: 177
Csatlakozott: 2004.10.08. 08:45:22
Tartózkodási hely: Na'Conxypán

2018.01.16. 18:36:46

Nameg sok sok euróért. De Perez papa is odatette magát, Cr hisztijére parádésan reagált, azt írják most akkor hallgatja az ajánlatokat érte :)
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2018.01.16. 18:24:43

Ebben még mindig nem látom az okot, amiért a PSG odaadná Neymart a 33 éves kiégett CR-ért.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Válasz küldése