Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
MatsMessi
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 362
Csatlakozott: 2015.05.24. 12:31:37

2018.01.21. 18:03:00

Egy élmény lesz a PSG-Real. Nem kedvelem a PSG-t sem, de essen csak szépen majd ki a Real. Kupát meg húzzuk be valahogy, aztán majd adhatják CR-nek a 7 bajnoki gólra a lasztit :D
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10104
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2018.01.21. 17:41:26

Bale a kórházból több bajnoki gólt lő mint az elmúlt 20 év legjobb játékosa :lol:
Tivadar6
Capitá del Barça
Hozzászólások: 550
Csatlakozott: 2017.06.07. 17:29:11

2018.01.21. 17:33:51

Nagy pofont kap a depor, nèmelyik jàtèkosuk màr lèpni nem tud
ntibi67
Capitá del Barça
Hozzászólások: 611
Csatlakozott: 2013.06.16. 12:01:52

2018.01.21. 17:28:52

Azért Bale góljánál szerintem cr lesen volt és zavarta a kapust.
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5725
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2018.01.21. 17:24:12

Ne legyünk telhetetlenek, időnként azért hozniuk kell egy-egy meccset. Hátha így elhiszik, hogy minden rendben. :) -16 pontnál bőven belefér, hogy nyerjenek otthon a Depor ellen. :D
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10104
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2018.01.21. 16:55:49

Azért egy Deporral csak elbírnak már :lol:

Már olyanokat is olvastam hogy az egész bajnoki menetelés tudatos pihentetés és altatás, és hogy csak a BL-re fókuszálnak már szeptember óta. :lol:
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3278
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2018.01.21. 16:47:39

Attól független ezt behúzza a Madrid,a Depor kapusa extrát hoz,de nem lesz mindig balszerencsés a Real,megint van egy csomó helyzetük. Ott is az 1-1
Tivadar6
Capitá del Barça
Hozzászólások: 550
Csatlakozott: 2017.06.07. 17:29:11

2018.01.21. 16:43:26

Direkt figyeltem Carvajalt, vègig agresszíven lökdöste a deporosokat, nem fùjtàk le, egyiket sem.
Most a karma lecsapott....
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5167
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2018.01.21. 16:42:22

vezet a depor :mrgreen:
Kép
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3278
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2018.01.19. 12:14:00

Csak az első félidőt bírtam,a második is hasonló volt?Az az egy gól pont elég arra,hogy ne kelljen focizni a visszavágón se,kettőt az életbe nem rúg a Leganes.
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.01.18. 22:44:03

Úgy látom a Real megkísérli reprodukálni a mi tegnapi produkciónkat. :D

Mondjuk Asensio megtaníthatná Denis Suárez haverját az U21-es edzéseken kapuba találni, nekünk is valami hasonló hiányzott.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3278
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2018.01.18. 21:41:56

Gumbau rendkívül jól játszik eddig,vissza kellene hoznunk ... :mrgreen:
Avatar
Veidt_madridista
Madridista
Hozzászólások: 836
Csatlakozott: 2016.05.25. 22:41:18
Tartózkodási hely: Miskolc

2018.01.18. 20:37:28

Normandia írta: Már megbocs,de kívülállóként lehet véleményem és az ami. Mivel a realista olvtárs leírta, hogy szerinte mi volt a gond, fenntartásokkal, de elfogadom. Nem tudom elképzelni főleg Casillast, hogy ezt tette volna, de lehet, hogy igen, ha igen, attól még Madridista, ha meg nem akkor meg depláne.
Amiket írtam, azok tények. Az öltözői szakadás, Casillas lázongása, stb. Hosszan lehetne még folytatni, de nincs sok értelme. Az sem véletlen, hogy Mourinho volt a Real Madrid történetének egyetlen edzője, akitől személyesen elbúcsúztak az Ultras Sur vezetői, vagy hogy az utolsó meccsén csak az őt éltető dalokat énekelték. Számukra ő volt az Isten, míg a "lázadók" a klub árulói. Azt én sem vitatom, hogy Casillas madridista, hogyan is lehetne ezt vitatni, de amiket tett, az rendkívül ellenszenves. Ezek a dolgok egyáltalán nem jutottak el a magyar sportsajtóba/közéletbe, és akik még hallottak is róla, azok is kételkedéssel fogadják, pontosan azért, amit írsz: (Raúlt és) Casillast mindenki a Real Madriddal azonosítja, Pérez meg a gonosz dagobert bácsi, aki minden legendát a hátsó ajtón léptet le. Pedig...
Kép
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3278
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2018.01.18. 20:26:03

Ha abból indulunk ki,hogy eddig csak meglepetés volt,akkor simán kinéz egy szűk Leganes győzelem. :D
hdavid

2018.01.18. 20:14:18

Megraktam a Reált (1:0) hendivel. Úgyhogy kikap, X vagy Max 1 góllal nyer :D :D :D
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2018.01.18. 20:09:56

LG írta:Raul és Casillas esetében nekem bárcásként is az volt eddig az érzésem, hogy sokszor csak azért hozzák itt fel az emberek, hogy belerúgjanak egyet a Realba, mert jól hangzik ez a milyen csúnyán bántak a klublegendákkal szöveg, csak ugye ennél jóval összetettebb a helyzet, ahogy a madridista kolléga vázolta is.

Ennyi erővel hasonló mondvacsinált okokkal lehetne minket támadni Rivaldo, Etoo, vagy akár Abidal miatt.
Már megbocs,de kívülállóként lehet véleményem és az ami. Mivel a realista olvtárs leírta, hogy szerinte mi volt a gond, fenntartásokkal, de elfogadom. Nem tudom elképzelni főleg Casillast, hogy ezt tette volna, de lehet, hogy igen, ha igen, attól még Madridista, ha meg nem akkor meg depláne. Nekem Raul és Casillas volt a Reál sok évig és őszintén, mit számít, hogy Raul nem ősmadridista, mert az ellenkező oldaláról jött a városnak? Nem is értettem ezt a részét a hsz-nek. Di Stefano meg Puskás sem volt az, azt még is.
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21124
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2018.01.18. 17:50:40

Raul és Casillas esetében nekem bárcásként is az volt eddig az érzésem, hogy sokszor csak azért hozzák itt fel az emberek, hogy belerúgjanak egyet a Realba, mert jól hangzik ez a milyen csúnyán bántak a klublegendákkal szöveg, csak ugye ennél jóval összetettebb a helyzet, ahogy a madridista kolléga vázolta is.

Ennyi erővel hasonló mondvacsinált okokkal lehetne minket támadni Rivaldo, Etoo, vagy akár Abidal miatt.
Avatar
Veidt_madridista
Madridista
Hozzászólások: 836
Csatlakozott: 2016.05.25. 22:41:18
Tartózkodási hely: Miskolc

2018.01.18. 17:19:13

nagyatyesz írta:Az ide látogató madridista fórumozókat szeretném kérdezni, hogy ti hogy tennétek rendbe a csapatotokat nyáron, nyilván földön maradva, reális igazolásokkal.
A fiatalítással szerintem nincsen baj, tényleg jó játékosokat igazoltunk (Theo kivételével), itt egyedül a csatárkérdésnek kell felmerülnie a kerettel kapcsolatban. De mondhatnám támadókérdésnek is. Mivel sem Neymar, sem Mbappé megszerzése nem tartozik a reális kategóriába, a brazil meg egyébként sem kellene nekem, én egy Hazard-Kane pakkal próbálnék frissíteni. Kane sok helyen le van nézve, de ezek az emberek valószínűleg egy meccset sem láttak tőle. Firmino is remek választás lenne, de sajnos elérhetetlen kategória. Benzema biztos távozó nálam, és ha Ronaldo nem képes leülni a padra, akkor ő is. Bale miatt sem dőlnék a kardomba, sosem fogja kinőni a sérülékenységét, de a BBC három tagját azért egyszerre nem küldeném el.
Tehát nagyjából így nézne ki nálam a támadószekció: Hazard, Kane, Bale/Ronaldo (akár mindketten), Asensio, Lucas. Mayoral-féle cserecsatár felesleges emellé.

A másik fontos tényező, ha Zidane végre nem felejtené el kivenni az agyát a vizespohárból a reggeli mosakodás közben. El kellene kezdeni a fiatalok beépéítését, normálisan kellene rotálni, a hulladék formában lévő játékosokat le kellene ültetni a padra, ki kellene találni egy normális játékrendszert a mostani káosz helyett, és zárójelben, nem kellene hétről hétre hülyének nézni a szurkolókat a nyilatkozataival. Ha ezek nem változnak meg, akkor igazolhatunk bárkit, nem lesz vége a gödörnek. Van egy olyan érzésem egyébként, hogy eredményektől és trófeáktól függetlenül ez lesz Zidane utolsó madridi szezonja. Már tavaly júniusban is visszakozva bólintott rá a maradásra, pedig akkor még sokkal szerencsésebb pozícióban volt, mint most. Egy kicsit sajnálnám, de nem tudom hibáztatni őt. Ha ez valóban megtörténik, akkor Kloppot vagy Emeryt látnám legszívesebben a helyén.
Kép
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10104
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2018.01.18. 17:13:00

Viszont lenne egy tippem:

Ha mi nem vesszük meg akkor lehet hogy Griezmannra fognak lecsapni.

Kb ő az egyetlen aki elhozható, talán még Kane vagy maximum Hazard, de nekik nincs kivásárlási áruk.
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3936
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2018.01.18. 16:50:06

Egy komoly kérdés: Aki leírja, elhiszi azt, hogy egy M'Bappé és egy Neymar elmehet a Realba onnan, ahol egy feneketlen pénzeszsák a gazda?Azon felül, hogy a gazdi nem engedi, mellesleg mindkettő fillérhuszár, ez kiderült a nyáron.
nagyatyesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009.06.02. 16:51:33

2018.01.18. 16:03:22

Az ide látogató madridista fórumozókat szeretném kérdezni, hogy ti hogy tennétek rendbe a csapatotokat nyáron, nyilván földön maradva, reális igazolásokkal.
Én személyes meglátásom az, hogy Zizu és a klubvezetés túlzottan megfiatalította és ezáltal elgyengítette a cserepadot. Ott van pl a védelem, ami papíron nagyon erős 4es, és nyilván senki nem számított Carvahal hosszú kihagyására, de visszatérése utáni gyengélkedésére sem. Mint ahogy Marcelo sem futott még ilyen gyenge szezont. És én azt látom, hogy nincs kihez nyúlni. Van ugye egy univerzális Nacho (a Madrid Sergi Robertoja), és csupa fiatal, mint Theo, Vallejo és Achraf. Középen létszámban és minőségben is rendben vagytok szerintem, csak itt meg Zizu nem rotál megfelelően szerintem. Elől CR góltalansága nagy érvágás, mert ha mással nem legalább góljaival kivette részét a csapat sikereiből, ugyanis szerintem játékban a kezdőből leginkább ő lógott ki az elmúlt években, de iszonyat gólerőssége kellett a csapatnak. Lucas 12. játékosi pozíciója érthetetlen. Azt meg végkép nem értem, hogy tavaly Benzema mögött volt egy Morata, és nem lett tavaly kölcsönpasszolva a most Lyonban játszó srác (sajna nem jut eszembe a neve). Erre nyáron mindkettőt eladták, nem hoztak senkit. Tavaly meg voltak 3-an. Ez totál logikátlan volt szerintem.
A piacot nézve én is azt látom, hogy kevés a minőségi opció előre. Mind csatárban, mind szélsőben. Neymar és Mbappé a nagy álom, de nem tudom a PSGvel lehet e tárgyalni. Szerintem 2 esély van rá. Az egyik a Cavani - Neymar cicaharc, bár ebből tuti az uru jön majd ki rosszul. Másrészt ha Pereznek van annyi befolyása, hogy a Psg túlköltekezése miatt befenyítik őket, és akkor valamelyik nyáron érkezőn túl kell adniuk.
Amúgy személy szerint Mbappé odaigazolásától jobban tartanék, mert abból a srácból bármi lehet. Neymar szerintem a stílusa miatt ott is hamar megcsinálná a feszültséget. Plusz ugye brazil...nem nézem le, mert lehet rám cáfol, de én úgy érzem, ha neki leesik vmi egyéni elismerés vmikor, onnantól szét fog esni fejben.

Én a vezetőség helyében CR-t adnám el tutira. Bár az ő egoja miatt nehéz lesz, mert kevés helyen kap több fizut, mint jelenleg. Én el tudom azt is képzelni, hogy ha tényleg meg lehet kicsit szorongatni a PSG-t, akkor a Neymar vagy Mbappé transzferbe be lehetne vonni őt. Mivel 3 éve nem volt nagy igazolásotok, így akár jelképes összegért is odaadható részetekről.
És ha mondjuk Balet egy az egyben tudnátok cserélni pl Hazardra, akkor bele mennétek? Ez csak egy fikció, nem volt tudomásom szerint ilyen hír.
Úgy nem nézne ki rosszul a megújult támadó trió Neymar/Asensio, Benzema, Hazard/Lucas vagy a Asensio, Mbappé/Benzema, Hazard/Lucas
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3278
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2018.01.18. 10:40:45

Hivatalos: Február 21-én lesz az elmaradt Leganes-Real bajnoki.
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2018.01.17. 23:29:53

Veidt_madridista írta:
Normandia írta: Mondhatnám ok nélkül tette Mu a kispadra. A BL-Ben nem egyszer mentette a Madrid és edzője seggét. Nem tudta elfogadni ezt a helyzetet és rosszul döntött, nem vitatom, de nagyobb madridistát nehéz volt elképzelni. Van aki rosszkor, rossz időben nyilatkozik, de ettől az elköteleződését nem vitatnám.
Ne haragudj, de ha szerinted ok nélkül tette padra, akkor nem nagyon néztél Madrid-meccseket abban az időszakban. Borzalmas formában volt, Diego López köröket vert rá. Casillas ezek után elkezdett bomlasztani, maga mellé állította Ramost és Pepét, fellázadtak Mourinho ellen. Ennek következtében kettészakadt az öltöző, hiszen Arbeloa, Xabi Alonso és Granero az edző mellett álltak ki. Plusz az Ultras Sur is. Sosem felejtem el, az egyik Clásicón azzal akarta meglepni Mourinho az ellenfelet, hogy Pepét védekező középpályásnak rakja fel. És a mérkőzés előtt egy órával egy katalán tévéműsor már így, Pepével a középpályán közölte a várható kezdőt, pedig erre előzetesen egyáltalán nem számíthatott senki. Mourinho nagyon kiakadt, szétverte az öltözőt, és azt ordibálta a játékosainak, hogy "Patkány van a sorainkban".

Ez természetesen nem jelenti azt, hogy ezt az infót konkrétan Casillas szivárogtatta ki, de tény, hogy ekkoriban a Telecinco nevű csatorna műsoraiban több "belsős" infó is elhangzott, és láss csodát, pont ennél a csatornánál dolgozott Casillas felesége, Sara Carbonero. Vagy szerinted puszta véletlen, hogy egy egész stadion kezd el kifütyülni szinte egyik napról a másikra egy klublegendát, csapatkapitányt? Nemcsak az ultrák, hanem az egész stadion, tízezres tömeg. A médiában ekkor kapta meg Casillas a "topor" becenevet, ami egy szójáték a "topo" (beépített ügynök) és a "portero" (kapus) szavakból.

Diego Lópezt kutyaként vágták ki a közbenjárása miatt a 2013/14-as szezon végén, pedig ő aztán egyáltalán nem ezt érdemelte. Sosem panaszkodott a pozíciója miatt, mindvégig hű maradt a Real Madridhoz, a "távozása" óta sem mondott egy rossz szót sem. Mindenki tudta, hogy jobb, mint az önbizalmát teljesen elveszített Casillas, aki végül kisírta magának a BL-t és a kupát, mert nem tudta elfogadni a másodhegedűs szerepet. Ennek az eredménye az lett, hogy majdnem BL-t veszítettünk a döntőbeli lepkéje miatt. Egy másik dolog, amit sosem fogok elfelejteni: talán tudjátok, a Tizedik és a Tizenegyedik megnyerése után röviddel készült egy-egy rövidebb dokumentumfilm, ami a döntő előtti napokról, öltözőbeli jelentekről, és az ünneplésről mutat exkluzív felvételeket. Biztos lesz majd a Tizenkettedikről is. Na, a lényeg, a Tizedik döntője előtti öltözői felvételeken a csapatkapitány Casillas csendben ült a padon, teljesen magába roskadva. Ramos és Arbeloa (!!!) volt az, aki kiállt a többiek elé, és beszédet mondott.

López kirúgása után jött Navas, aki szintén megérdemelte volna a teljesítménye alapján a kezdőcsapatbeli tagságot, ezt később maga Ancelotti is elmondta, de "új fiúként" esélye sem volt Casillas szava ellen. Ramos ellen is sok dolgot fel tudnék hozni, de ezerszer inkább megérdemli az én szememben a karszalagot.
Kovbal88 írta:Persze :) Guti lehet, de Rault kitették
Leírhatod még ötvenszer, nem így volt. Ezt csak zárójelben, de Raúlról is lehetne bőven szép történeket írni. Az egy dolog, hogy egy igencsak elkötelezett atléticós családból érkezett fiú lett a csapatkapitány a város túlsó felén, aki csak azért került eredetileg a klubhoz, mert az Atlético Madridnál megszüntették a korosztályos csapatokat, de emeleltt még ki is épített magának egy spanyol klikket, akikkel nemcsak a madridi újságokat, de még az aktuális vezetőedzőt is befolyásolták. Ezt elmondta Cicinho, elmondta Julio Baptista, és elmondta a Fenomén is. Mondjuk engem ez személy szerint nem annyira érdekel, de példás kapitányi viselekdésnek nem nevezném.
Csakhogy ez a vélt, vagy valós? feltételezés tette lehetetlenné a Madrid szúrkolók szemében s lett partvonalon kívűl. Mind1 nem siratom sem őt, sem Ráült és majd CR-t sem fogom.:-D Majd térjünk vissza rá annak idején.:-D
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Avatar
TripleH
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2268
Csatlakozott: 2014.09.01. 10:55:15

2018.01.17. 22:57:39

Vajon melyik alternatív univerzumban áldozná be Bappét a PSG CR-ért? Mert nagyon megy az álmodozás ez irányban, de szerintem a világ luzerei lennének egy ilyen biznisz után.
Avatar
Veidt_madridista
Madridista
Hozzászólások: 836
Csatlakozott: 2016.05.25. 22:41:18
Tartózkodási hely: Miskolc

2018.01.17. 21:45:54

Normandia írta: Mondhatnám ok nélkül tette Mu a kispadra. A BL-Ben nem egyszer mentette a Madrid és edzője seggét. Nem tudta elfogadni ezt a helyzetet és rosszul döntött, nem vitatom, de nagyobb madridistát nehéz volt elképzelni. Van aki rosszkor, rossz időben nyilatkozik, de ettől az elköteleződését nem vitatnám.
Ne haragudj, de ha szerinted ok nélkül tette padra, akkor nem nagyon néztél Madrid-meccseket abban az időszakban. Borzalmas formában volt, Diego López köröket vert rá. Casillas ezek után elkezdett bomlasztani, maga mellé állította Ramost és Pepét, fellázadtak Mourinho ellen. Ennek következtében kettészakadt az öltöző, hiszen Arbeloa, Xabi Alonso és Granero az edző mellett álltak ki. Plusz az Ultras Sur is. Sosem felejtem el, az egyik Clásicón azzal akarta meglepni Mourinho az ellenfelet, hogy Pepét védekező középpályásnak rakja fel. És a mérkőzés előtt egy órával egy katalán tévéműsor már így, Pepével a középpályán közölte a várható kezdőt, pedig erre előzetesen egyáltalán nem számíthatott senki. Mourinho nagyon kiakadt, szétverte az öltözőt, és azt ordibálta a játékosainak, hogy "Patkány van a sorainkban".

Ez természetesen nem jelenti azt, hogy ezt az infót konkrétan Casillas szivárogtatta ki, de tény, hogy ekkoriban a Telecinco nevű csatorna műsoraiban több "belsős" infó is elhangzott, és láss csodát, pont ennél a csatornánál dolgozott Casillas felesége, Sara Carbonero. Vagy szerinted puszta véletlen, hogy egy egész stadion kezd el kifütyülni szinte egyik napról a másikra egy klublegendát, csapatkapitányt? Nemcsak az ultrák, hanem az egész stadion, tízezres tömeg. A médiában ekkor kapta meg Casillas a "topor" becenevet, ami egy szójáték a "topo" (beépített ügynök) és a "portero" (kapus) szavakból.

Diego Lópezt kutyaként vágták ki a közbenjárása miatt a 2013/14-as szezon végén, pedig ő aztán egyáltalán nem ezt érdemelte. Sosem panaszkodott a pozíciója miatt, mindvégig hű maradt a Real Madridhoz, a "távozása" óta sem mondott egy rossz szót sem. Mindenki tudta, hogy jobb, mint az önbizalmát teljesen elveszített Casillas, aki végül kisírta magának a BL-t és a kupát, mert nem tudta elfogadni a másodhegedűs szerepet. Ennek az eredménye az lett, hogy majdnem BL-t veszítettünk a döntőbeli lepkéje miatt. Egy másik dolog, amit sosem fogok elfelejteni: talán tudjátok, a Tizedik és a Tizenegyedik megnyerése után röviddel készült egy-egy rövidebb dokumentumfilm, ami a döntő előtti napokról, öltözőbeli jelentekről, és az ünneplésről mutat exkluzív felvételeket. Biztos lesz majd a Tizenkettedikről is. Na, a lényeg, a Tizedik döntője előtti öltözői felvételeken a csapatkapitány Casillas csendben ült a padon, teljesen magába roskadva. Ramos és Arbeloa (!!!) volt az, aki kiállt a többiek elé, és beszédet mondott.

López kirúgása után jött Navas, aki szintén megérdemelte volna a teljesítménye alapján a kezdőcsapatbeli tagságot, ezt később maga Ancelotti is elmondta, de "új fiúként" esélye sem volt Casillas szava ellen. Ramos ellen is sok dolgot fel tudnék hozni, de ezerszer inkább megérdemli az én szememben a karszalagot.
Kovbal88 írta:Persze :) Guti lehet, de Rault kitették
Leírhatod még ötvenszer, nem így volt. Ezt csak zárójelben, de Raúlról is lehetne bőven szép történeket írni. Az egy dolog, hogy egy igencsak elkötelezett atléticós családból érkezett fiú lett a csapatkapitány a város túlsó felén, aki csak azért került eredetileg a klubhoz, mert az Atlético Madridnál megszüntették a korosztályos csapatokat, de emeleltt még ki is épített magának egy spanyol klikket, akikkel nemcsak a madridi újságokat, de még az aktuális vezetőedzőt is befolyásolták. Ezt elmondta Cicinho, elmondta Julio Baptista, és elmondta a Fenomén is. Mondjuk engem ez személy szerint nem annyira érdekel, de példás kapitányi viselekdésnek nem nevezném.
Kép
Válasz küldése