Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Avatar
Veidt_madridista
Madridista
Hozzászólások: 836
Csatlakozott: 2016.05.25. 22:41:18
Tartózkodási hely: Miskolc

2019.01.09. 16:16:07

visca el barca írta:a pályán meg majd rohangál a kurtoá - hakimi, varane, j. sanchez, theo - valverde, llorente, ceballos - aseniso, diaz, vinicius 11 és küzdötök a 6. helyért a bilbaoval :mrgreen:
Én személy szerint örülnék ennek a forgatókönyvnek. :D
Kép
Avatar
miro.
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1402
Csatlakozott: 2017.03.08. 17:57:31

2019.01.09. 11:39:01

visca el barca írta:
a pályán meg majd rohangál a kurtoá - hakimi, varane, j. sanchez, theo - valverde, llorente, ceballos - aseniso, diaz, vinicius 11 és küzdötök a 6. helyért a bilbaoval :mrgreen:
Tenyleg ott van meg Hakimi! O is nagy tehetsegunk,szegenynek nem volt egy beadasa feleven keresztul.
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan


rmcf
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2019.01.09. 11:00:28

recrea írta: Az kemény...bár szerintem semmi gond nincs a mostanival, laikus szemmel legalábbis, gyönyörű az a stadion, jó a feelingje is. Csak 90 ezer idióta van benne :D
5 perce ezen nevetek :D
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2019.01.09. 10:29:38

Veidt_madridista írta:Így hitelből lesz az egész

a pályán meg majd rohangál a kurtoá - hakimi, varane, j. sanchez, theo - valverde, llorente, ceballos - aseniso, diaz, vinicius 11 és küzdötök a 6. helyért a bilbaoval :mrgreen:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Veidt_madridista
Madridista
Hozzászólások: 836
Csatlakozott: 2016.05.25. 22:41:18
Tartózkodási hely: Miskolc

2019.01.09. 09:03:15

Dehogy lesz teljesen új. Két nagy változtatás lesz: a külső, fémhálózású borítás és a teljesen átalakított, visszahúzható tetőszerkezet. Utóbbi miatt 12 méterrel megnövekszik majd a stadion belmagassága. Kisebb átépítések lesznek még a kinti részeken, bent megnyílik egy luxushotel, kibővítik a múzeumot, a négy külső bástya pedig sajnos eltűnik, ha jól emlékszem. Emellett modernizálják a létesítmény IT-hálózatát, ingyenes wifi is szóba került egy szponzori szerződéssel a Telefónica révén. Röviden ennyi.

A projekt összköltsége 550-600 millió euró lesz. Egy emírségekbeli cég lett volna a fő befektető, de novemberben elvitték a CEO-jukat pénzmosás miatt, azóta pedig nem volt képes új pénzembert találni a tisztelt vezetőség. Így hitelből lesz az egész, a sociók jelentős részének ellenzésével. És az enyémmel.

Most meg olvasom Brahim Díaz első tévés interjúját, előtte a szokásos sablonokat, ilyen-olyan poszterek lógtak a falán, meg erről álmodott egész életében...gyerekkori interjújában, ami meg ma reggel jött szembe velem, még Messit és a Barcelonát éltette. Hányinger az egész... :roll:

Plastic Madrid.
Kép
Avatar
miro.
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1402
Csatlakozott: 2017.03.08. 17:57:31

2019.01.09. 09:01:15

Az árra gondoltam,igen... :D
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan


rmcf
Petr
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2144
Csatlakozott: 2013.10.31. 15:46:41
Tartózkodási hely: Az ország legszebb városának a legszebb utcája

2019.01.09. 08:44:55

MichaaBee írta:120 ezres stadion? Minek? :D Van bármi hiányossága a mostani Bernabéu-nak? Pár éve még BL-döntőt rendeztek ott, fér bele így is 80 ezer ember, bár a hétvégén a Sociedad ellen a végén 8 ezer ha ott volt...
Szerintem az árra gondolt. :D
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5726
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2019.01.09. 01:27:53

miro. írta:
recrea írta: Mi ott a terv? Felújítják az SB-t, vagy ledarálják és üjat építenek? Egyáltalán ugyanoda?
Ugyanoda,és szerintem full új. Elvileg annyi lesz (vagy több?)mint az Atletico meg a Bilbao(talán?) stadionja együttvéve. =D>
120 ezres stadion? Minek? :D Van bármi hiányossága a mostani Bernabéu-nak? Pár éve még BL-döntőt rendeztek ott, fér bele így is 80 ezer ember, bár a hétvégén a Sociedad ellen a végén 8 ezer ha ott volt...
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6727
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2019.01.08. 23:09:05

miro. írta:
recrea írta: Mi ott a terv? Felújítják az SB-t, vagy ledarálják és üjat építenek? Egyáltalán ugyanoda?
Ugyanoda,és szerintem full új. Elvileg annyi lesz (vagy több?)mint az Atletico meg a Bilbao(talán?) stadionja együttvéve. =D>
Az kemény...bár szerintem semmi gond nincs a mostanival, laikus szemmel legalábbis, gyönyörű az a stadion, jó a feelingje is. Csak 90 ezer idióta van benne :D

Barcelonában indokoltabbnak tűnik a stadion kérdés :)
Avatar
miro.
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1402
Csatlakozott: 2017.03.08. 17:57:31

2019.01.08. 21:52:03

recrea írta: Mi ott a terv? Felújítják az SB-t, vagy ledarálják és üjat építenek? Egyáltalán ugyanoda?
Ugyanoda,és szerintem full új. Elvileg annyi lesz (vagy több?)mint az Atletico meg a Bilbao(talán?) stadionja együttvéve. =D>
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan


rmcf
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6727
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2019.01.08. 21:27:12

miro. írta:
Kovbal88 írta: De, hogy Perezt mi lelte azt nem tudom, teljesen ellentéte régi önmagának.Mint akit kicseréltek. Nyáron két-három de minimum egy rekord igazolást vártam volna tőle.
A történelem legeslegnagyobb elnöke akar lenni. Leigazolt már Beckhamet,Zidanet,Ronaldot stb.
Hogy lehet még nagyobb? Ha a stadiont Ő csinálja meg.
Nem különösen érdekli most a csapat.
Mi ott a terv? Felújítják az SB-t, vagy ledarálják és üjat építenek? Egyáltalán ugyanoda?
Avatar
miro.
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1402
Csatlakozott: 2017.03.08. 17:57:31

2019.01.08. 20:34:35

Kovbal88 írta: De, hogy Perezt mi lelte azt nem tudom, teljesen ellentéte régi önmagának.Mint akit kicseréltek. Nyáron két-három de minimum egy rekord igazolást vártam volna tőle.
A történelem legeslegnagyobb elnöke akar lenni. Leigazolt már Beckhamet,Zidanet,Ronaldot stb.
Hogy lehet még nagyobb? Ha a stadiont Ő csinálja meg.
Nem különösen érdekli most a csapat.
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan


rmcf
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2181
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2019.01.08. 19:46:58

Kíváncsi vagyok mi fog ebből az egészből kisülni. Érdekes ez a politika, hogy vegyünk egy csomó fiatalt, aztán csak lesz köztük egy aki beválik. Ha csak az eladásokból befolyt pénzt és a megspórolt fizut a csapatra fordítaná, valószínűleg már nem így állnának.
Szerintem Ronaldo a pénz miatt lépett le, és nem azért mert új kihívást keresett. És csak azért a Juve mert BL-ben játszó csapat, és a gólrekordot meg tudja őrizni. Lehúz két-két három évet és megy Kínába vagy az olajosokhoz.

Zidane meg lehet játékosokat kért, de nem kapott és inkább jobbnak látta lelépni.

De, hogy Perezt mi lelte azt nem tudom, teljesen ellentéte régi önmagának.Mint akit kicseréltek. Nyáron két-három de minimum egy rekord igazolást vártam volna tőle.

És hogy mi lesz a madriddal, szerintem Solari megy a Barca vagy Atletico vereség után, jön helyette Guti. Bajnokságot bukják, küzdés lesz a negyedik helyért. A BL-ben az Ajax meglesz, aztán majd meglátjuk. A kupa meg nem érdekli őket.
Nyáron meg igazolnak, vagy elzavarják Perezt, ha el lehet egyáltalán.
Avatar
miro.
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1402
Csatlakozott: 2017.03.08. 17:57:31

2019.01.08. 19:40:27

Chino írta:
A Beisben és tavaly az U21-ben több volt, mint biztató, sőt Lucho alatt a horvátok meg angolok ellen sem vallott szégyent.
Aztán Zidane meg sz*rt a fejére és még lehetőséget sem kapott. Idén pedig azt se mondhatod hogy annyira lefelé lógna ki, az aranylabdás csodajátékos sem mutat sokkal többet. Nem neki kéne a húzóembernek lenni, behajítva abba a káoszba nehéz előrelépni, Asensio posztján pedig nem is fog. Nekünk végül is csak jó ha besül, csak sajnálom a srácot, mert szerintem sokkal több van benne.

Kíváncsi vagyok mi fog ebből az egészből kisülni. Érdekes ez a politika, hogy vegyünk egy csomó fiatalt, aztán csak lesz köztük egy aki beválik. Ha csak az eladásokból befolyt pénzt és a megspórolt fizut a csapatra fordítaná, valószínűleg már nem így állnának.
Szerintem Ceballos kb az a szint,U21 meg a Betis.
Nem csak Asensio posztján játszott. Igazából nem ilyen játékosokra van most szükség,akinek kell még pár év,meg pár meccs és talán jók lesznek.
Ezekből van elég,klasszisból meg kevés. Úgy hogy ezek a bohócok vagy padozzanak,vagy tünés a Real Madridból.
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan


rmcf
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7417
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2019.01.08. 16:53:56

miro. írta: Ceballos? Pontosan,igen,nagyon jó kis játékos. Olyan kis aranyos,nyalóka. Egy elit futballcsapatba semmi keresnivalója.
Elpasszolgat,semmi kreativitás,semmi kockázat,meccset eldönteni nem tud semmilyen kvalitásával. Rutinja 0,0,és a legjobb teljesítményét is maximum egy Valladolid ellen hozta.
Olyan játékos kell Modric után aki egy Bayern,Barca,Chelsea stb csapatok ellen is odatud állni,és lehet rá számítani.
Ezek nálunk meg nullák,Valverdéstől,Lucasokig,Llorente,stb.stb.stb.

Ezt a Diazt meg nem értem,miért mutatták be a Bernabeuba? Castilla stadionjában sokkal optimálisabb lett volna. Úgyis oda kerül.
A Beisben és tavaly az U21-ben több volt, mint biztató, sőt Lucho alatt a horvátok meg angolok ellen sem vallott szégyent.
Aztán Zidane meg sz*rt a fejére és még lehetőséget sem kapott. Idén pedig azt se mondhatod hogy annyira lefelé lógna ki, az aranylabdás csodajátékos sem mutat sokkal többet. Nem neki kéne a húzóembernek lenni, behajítva abba a káoszba nehéz előrelépni, Asensio posztján pedig nem is fog. Nekünk végül is csak jó ha besül, csak sajnálom a srácot, mert szerintem sokkal több van benne.

Kíváncsi vagyok mi fog ebből az egészből kisülni. Érdekes ez a politika, hogy vegyünk egy csomó fiatalt, aztán csak lesz köztük egy aki beválik. Ha csak az eladásokból befolyt pénzt és a megspórolt fizut a csapatra fordítaná, valószínűleg már nem így állnának.
Forca Barca!!!!
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2019.01.08. 16:25:35

Nekem ennek a Ceballosnak ilyen Denis Suárez beütése van. Aztán lehet, hogy többre viszi.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
miro.
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1402
Csatlakozott: 2017.03.08. 17:57:31

2019.01.08. 16:24:07

Chino írta:
Mondjuk én Ceballost kivenném a sorból. Ha rendesen használnák a posztján nagyon jó kis játékos lehetne, Modric rotálására egyelőre tökéletes lenne, jövőre akár át is vehetné a helyét. Nyilván nem, biztos, de a lehetőség és a tehetség megvan benne. Egy Arthur szintet bőven hozna, ha nem többet.
Ceballos? Pontosan,igen,nagyon jó kis játékos. Olyan kis aranyos,nyalóka. Egy elit futballcsapatba semmi keresnivalója.
Elpasszolgat,semmi kreativitás,semmi kockázat,meccset eldönteni nem tud semmilyen kvalitásával. Rutinja 0,0,és a legjobb teljesítményét is maximum egy Valladolid ellen hozta.
Olyan játékos kell Modric után aki egy Bayern,Barca,Chelsea stb csapatok ellen is odatud állni,és lehet rá számítani.
Ezek nálunk meg nullák,Valverdéstől,Lucasokig,Llorente,stb.stb.stb.

Ezt a Diazt meg nem értem,miért mutatták be a Bernabeuba? Castilla stadionjában sokkal optimálisabb lett volna. Úgyis oda kerül.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára miro. 2019.01.08. 16:25:43-kor.
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan


rmcf
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2019.01.08. 15:25:44

Díaz mondjuk szerintem nem rossz kis játékos, amennyit láttam belőle. Tehetségesnek tűnik. :)
Avatar
Imperial
Jugador del Barça
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2009.06.27. 03:10:32

2019.01.08. 15:02:09

miro. írta:
Varatrix írta:A hírek szerint Piateket kölcsön venné a Real, meg ugye jött Díaz. Engem őszintén sokkol milyen nevek vannak a kalapban náluk... :shock:

Hova tűnik a galaktika kérem szépen!? :mrgreen:

Royston Drenthe éra következik?
Katasztrófa..Folytatódik a sor a Ceballos,Llorente,Lucas Vazquez,Asensio után. =D>

szerk. Ja és az új kedvencem.....VALVERDE.
Szegény gyereknek ajándék minden perc amit itt tud tölteni a pályán.
Mindenben igazatok van, én is frucsállom ezt a politikát a korábbihoz viszonyítva. Annyit viszont halkan megjegyeznék, hogy míg a Real a fent említett játékosokat is 60+ millióért fogja majd elpasszolni, addig mi már elégedettek leszünk, ha 10-15 milliót tudunk keresni egy játékoson... Szerencsére legalább mi áron alul vesszük meg az új játékosokat, ja azt sem...
Az az igazság, hogy utoljára normális, átgondolt transzferpolitikát utoljára Laporta idején láttam
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7417
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2019.01.08. 14:48:54

miro. írta:
Varatrix írta:A hírek szerint Piateket kölcsön venné a Real, meg ugye jött Díaz. Engem őszintén sokkol milyen nevek vannak a kalapban náluk... :shock:

Hova tűnik a galaktika kérem szépen!? :mrgreen:

Royston Drenthe éra következik?
Katasztrófa..Folytatódik a sor a Ceballos,Llorente,Lucas Vazquez,Asensio után. =D>

szerk. Ja és az új kedvencem.....VALVERDE.
Szegény gyereknek ajándék minden perc amit itt tud tölteni a pályán.
Mondjuk én Ceballost kivenném a sorból. Ha rendesen használnák a posztján nagyon jó kis játékos lehetne, Modric rotálására egyelőre tökéletes lenne, jövőre akár át is vehetné a helyét. Nyilván nem, biztos, de a lehetőség és a tehetség megvan benne. Egy Arthur szintet bőven hozna, ha nem többet.
Asensio meg alapból túl lett hypolva. Sosem volt olyan kiemelkedő mint, amilyennek beállították. Néha elsült a lába, de igazából olyan sokkal több nem volt benne. Egy Realban kiegészítő embernek teljesen OK, de szerintem kb. ennyi. Persze még bemutathat egy hirtelen változást, lehet, hogy későn érő típus, erre azonban nem sokat tennék. Az meg külön öröm, hogy megpróbálják saját nevelésként eladni.

Zidane is túl van kicsit misztifikálva. Lehet, hogy kicsit rendet tudna rakni a fejekben és nem az 5. helyen kullognának, de nem is lennének bajnokaspiránsok. Legalább 3-4, ha nem több helyen kellene változtatni a kezdőn, Marcelonak, Modricnak, Cr-nek nem lesz egyszerű megtalálni az utódját és Ramosnak sem hiszem, hogy 1 szezonnál több ideje lenne a kezdőben. Bár jelenleg azt a posztot a "legkönnyebb" orvosolni.
Ez a 10 pont alapjában véve nem is akkora gáz, inkább annak fényében adhat okot szomorúságra, hogy egy olyan Barca mögött, ami nem a legeredményesebb szezonját futja, sőt!
De amíg Piatekkel,Diazzal meg ilyen Reguilónnal akarják a lyukakat befoltozni nem lesz túl nagy változás. Olyan játékosokat pedig akik nemcsak kezdők, hanem húzóemberek lehetnek vagy lehetetlen szerezni vagy min. 150 milliónál kezdődik az áruk.
Forca Barca!!!!
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2590
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2019.01.08. 14:48:44

A CIES Football Observatory nevű elemzőcég által összeállított, az öt legerősebb bajnokság játékosait figyelembe vevő listán a világ legértékesebb játékosai között az első húsz közé nem fért be egyetlen Real Madrid-játékos sem.

Nem baj majd megvesznek valami kutyaütőt tripla áron és feljebb lépnek a ranglétrán. :mrgreen:
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2019.01.08. 14:24:44

Balazsis írta:Azért én olvastam olyat is, hogy Koulibaly-t megpróbálják megszerezni 100 milla körüli összegért. Ő meg azért elég meghatározó védő mostanában a Napoli-ban. :)
Kiváló játékos az kétségtelen! Mondjuk kíváncsi vagyok, hogy minden védők legvédőbbik Ramosa, vagy a méltatlanul nem aranylabdával jutalmazott Varane helyére vesznek ennyiért játékost, ha vesznek...

3 gólal kaptak többet mint mi, nem hiszem, hogy ezen múlna. A támadó szekció viszont parádé, mennyire impotens.

Tényleg nem a rosszindulat vezérel amikor megkérdezem, hogy tényleg van SZAKEMBER, aki azt gondolta, hogy Benzema, LV, Ase, vagy akármelyik kutyaütő cunamiként robban majd be Ronaldo helyére?

Vagy tényleg ennyire rossz a piaci helyzet, hogy árban nem tudnak kifizetni egy valamire való játékost? Mondjuk egy Lewandowskit? Értem, hogy nem oldja meg 10 évre a problémákat, de mégsem az 5. helyen kullognának.

Mondjuk, tudom ritka csoportba tartozom, mert lelkem mélyén sajnálom ahogyan állnak jelenleg.... Sokkal nagyobb öröm egy valamire való ellenfelet elpáholni, mint egy vak, sánta pupos-t megrugdalni a földön.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2019.01.08. 14:15:56

miro. írta:Ja és az új kedvencem.....VALVERDE.
Őt itt is szereti mindenki. :D
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
Balazsis
Barça B
Hozzászólások: 31
Csatlakozott: 2018.03.04. 11:51:48
Tartózkodási hely: Hódmezőlázárhely

2019.01.08. 14:13:16

Azért én olvastam olyat is, hogy Koulibaly-t megpróbálják megszerezni 100 milla körüli összegért. Ő meg azért elég meghatározó védő mostanában a Napoli-ban. :)
It's nice to be important but it's more important to be nice! -Scooter
Grimaldo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 550
Csatlakozott: 2013.01.20. 19:26:59

2019.01.08. 14:11:46

Varatrix írta:A hírek szerint Piateket kölcsön venné a Real, meg ugye jött Díaz. Engem őszintén sokkol milyen nevek vannak a kalapban náluk... :shock:

Hova tűnik a galaktika kérem szépen!? :mrgreen:

Royston Drenthe éra következik?
Nem olcsó mulatság egy új stadion ,na meg nekik is van bőven hitelük.Egyébként Piatek nem rossz ,de nem hiszem ,hogy ezt a szintet valaha is megüti.
Válasz küldése