Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
DaVeR
Jugador del Barça
Hozzászólások: 120
Csatlakozott: 2012.01.09. 00:30:11

2019.03.11. 23:21:09

Kicsit próbáltam utána nézni kik lesznek szabadon igazolhatóak és nem tudom tényleg így van-e de pl De Gea szerződése is lejár Júniusban illetve Herrera is bár ő már 29.. Illetve David Luiz nak is lejár. Ezek mind lehetséges ingyenes igazolások lehetnek a Madridnak.

Aki szemezgetne annak itt a link: https://www.transfermarkt.com/statistik ... evertraege" target="_blank

De 2020 ban jár le a korábban említett Hazard és Eriksen szerződése is.. De ott lenne pl Benteke is aki cserének totál megtenné a Madridnak vagy ép a Lyon i Nabil Fekir vagy Timo Werner.. Vannak opciók számukra, bár tény nem klasszisok meg világsztárok.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2019.03.11. 23:12:49

Párizsból elengedés... :lol: :lol:

Látjuk Rabiot esetét is, valószínű nem a véletlen műve az hogy megvárta a lejáró szerződést, ahelyett hogy mondjuk hosszabbított volna velük, és közös megegyezéssel, békében legalább 30-40-50 millióért elengedik amikor már nagyon el akar menni.

Neymar is verheti magát, 2022-ig élő szerződése van, azaz 30 éves koráig akármit csinál, nem mehet el ha nem engedik el. Már pedig inkább lelátóztatják az illetőt, és benyelik azt az összeget, minthogy eladják.

Elég utána nézni hogy a PSG tulajdonosa és cége milyen vagyonnal rendelkezik, mit számít nekik 200-300 millió euró?
A hőn áhított céljuk régóta az hogy BL győztes csapat legyen a PSG-ből, és ebbe nem fér bele az hogy eladogatják a sztárocskáikat akik épp elvágyódnak, a presztízs veszteségről nem is beszélve.
Csak akkor lehetséges tárgyalni velük, ha fel tud mutatni a partner 2-3-4 piacképes, topjátékost akikkel nyerne is a PSG azzal hogy egy akkora sztárt elenged.
Ha mi odaállítanánk Coutinhoval, Dembelével, talán szóba állnának, vagy a Real egy 28 éves Modriccal, és a 2014-es Bale-el.

Ha meg a 25 éves Neymar volt 222 millió akkoriban, akkor most ahol 200 millió körül van egy majdnem 29 éves Hazard, egy 20 éves, VB győztes, gólkirály Mbappe alsó hangon 350-ről indulna.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2019.03.11. 23:05:15

Capon írta:
MatyiG írta:Olyan nagy neveket szerintem sem fognak tudni hozni. Hazard leeshet, aztán nagyjából ennyi. A többi nagymenő érinthetetlen szinte.
Hazard mellé még el tudom képzelni Neymart is. Ha tényleg el akar jönni Párizsból...
Nem fogják elengedni. :)
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2019.03.11. 23:04:10

MatyiG írta:Olyan nagy neveket szerintem sem fognak tudni hozni. Hazard leeshet, aztán nagyjából ennyi. A többi nagymenő érinthetetlen szinte.
Hazard mellé még el tudom képzelni Neymart is. Ha tényleg el akar jönni Párizsból...
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2019.03.11. 22:58:03

DaVeR írta:Szerintem a Real ráfog repülni Rabiotra.. Még csak 24 lesz Francia, ami Zidane személye miatt, megint csak plusz pont lehet számára. Modric és Kross sem lesz már fiatqlabb.. Adná a lehetőség, h elhappolják..
Hát ha választanom kell, hogy ide jöjjön vagy oda menjen (Kálmá bá' :D ), akkor utóbbit mondanám. :)

Ez a Cross nagyon elterjedt. :mrgreen:
DaVeR
Jugador del Barça
Hozzászólások: 120
Csatlakozott: 2012.01.09. 00:30:11

2019.03.11. 22:55:41

Szerintem a Real ráfog repülni Rabiotra.. Még csak 24 lesz Francia, ami Zidane személye miatt, megint csak plusz pont lehet számára. Modric és Kroos sem lesz már fiatqlabb.. Adná a lehetőség, h elhappolják..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára DaVeR 2019.03.11. 23:01:27-kor.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2019.03.11. 22:50:20

Olyan nagy neveket szerintem sem fognak tudni hozni. Hazard leeshet, aztán nagyjából ennyi. A többi nagymenő érinthetetlen szinte.

Esetleg még Eriksen, aki eszembe jut. Mondjuk egy Eriksen-Hazard sem rossz, bár 200-ba fájna nekik legalább.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6590
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2019.03.11. 22:38:32

Őszintén megmondom, nem tudom, hogy mennyivel lesznek jobbak jövőre. Solari alatt a 3-0ig egész belendültek.

Zidane hiába nem a legnagyobb taktikus, valamit jól csinált, de szerintem ezzel a kerettel ő se vitte volna őket sokkal tovább, max. az Ajaxon túljutnak.

Kane és MBappe szerintem nem fognak váltani, De Ligt-ot pedig mi fogjuk behúzni. Hazard se hiszem, hogy benne hagyná a Chelsea-t a sz.rban. Icardi pedig nyilatkozta, hogy fel se veszi nekik a telefont.

Elhiszem, hogy lenne pénz igazolni (elvileg 300 misi), de igazán nagy nevet szerintem nem fognak tudni igazolni (ahogy De Ligt-en kívül mi se, pedig nekünk is jól jönne egy gólvágó).
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
lesliejr12
Jugador del Barça
Hozzászólások: 229
Csatlakozott: 2009.03.01. 21:53:00

2019.03.11. 22:34:36

Perez azt tette amit muszáj volt tennie. Zidane-t vissza könyörögni, mindent megígérni neki, más különben a gyors távozás után nem jött volna vissza a francia.
Ezzel "megmentette" a szezont és már nem arról beszélnek, hogy az idióta elnök nyáron miért nem ezt vagy azt tette, hanem Perez mekkora, hogy visszahozta Zidane-t, belátta a hibáit.
Magasan van a léc a 3 BL-lel, ezt csak leverni lehet szinte, viszont a bajnokságban van mit bepótolnia Zidane-nak. 1x összejött, akkor a Morata, James féle cserék miatt, akik rengeteg pontot hoztak nekik.

Biztos vannak feltételei kik vagy milyen posztokra érkezzenek. Azt is lehet tudni, hogy a túloldal Hazard-dal, Mbappé-val kel-fekszik.
Csak ez a 2 játékos nyáron nem jönne ki 400 millióból a mai árakon. A VB győztes arany gyerekét a PSG nem fogja eladni vagy ha igen, rátesznek egy kb 300 millás cédulát, ha Neymar 221m volt 1,5 éve. Hazard meg nem 100 millió, annyit a United adna Coutinho-ért. Aki sem nem házi gólkirály, sem nem liga menő.

Egyre több bevételük van a kluboknak, de egy nyár alatt képtelenség 1-nél több top sztárt leigazolni. Max hitelből vagy ha kiárusítasz több játékosodat is, de akkor meg átesel a ló túloldalára.
Mindenesetre nekik idén semmi más nem hiányzott, mint Cr. Se tavaly, se 2 éve nem játszottak jobban a mostaninál, csak az az évi kb 50 gól hiányzik nekik.
Főleg most tavasszal amire Ronci évek óta tartogatta magát.
De Perez elrendezte, hogy gyorsan elhúzzon ő és az edző is, Bale meg majd jól megmutathassa... most korrigált, talán még CR-t is visszaviszi. :)
... persze még érthető is lenne, Suarez pótlásánál mi is csak vakargatjuk a fejünket kit lehetne, igazi klasszis 9esekből most nincs sok ügyeletes sztár...
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2019.03.11. 22:26:38

MBappe nem realitás szerintem. Ismerjük az olajosokat, 300 millió nekik nem pénz, inkább megtartják, ha már nagyon nehezen sikerült megszerezni.

Ezekkel csak akkor lehet üzletelni, ha van piacképes játékos cserébe, de inkább játékosok.
De ilyet nem nagyon tudok felsorolni a mostani Realból, nekünk is csak akkor lenne esélyünk Mbappét hozni, ha például Coutinhot és még valakit felajánlunk cserébe + ráfizetünk, akkor talán elgondolkodnának.

Arról nem beszélve hogy Benzema nagy szerelme Zidane-nak :lol:
Plusz Bale is teljesen kilóg a csapatból, amiket mostanában művel azzal teljesen kitette magát az öltözőből.

Hazard-Kane vonal valószínűbb, de az előbbi szinte kizárt hogy elmegy(hacsak a CAS el nem fogadja a Chelsea fellebbezését), az utóbbi meg nagyon hűségesnek tűnik, ráadásul nemrég írt alá 2024-ig.

Nem lesz egyszerű dolga, már tavaly is látszottak erősen a problémák.2017-ben voltak aránylag meggyőzőek, be is húzták a bajnokságot, de akkor volt egy zsák remek cseréjük, akik az utolsó percekben mentettek pontokat
rikko
Capitá del Barça
Hozzászólások: 960
Csatlakozott: 2017.02.12. 11:10:09

2019.03.11. 22:19:41

+ Hazard jövőre 30 lesz (ha jól tudom) illetve ő ,akárcsak Vinicius csakis a baloson képesek játszani kimagaslóan... Ha megy Eden, akkor a brazil srácnak nem lesznek meg a percei, mert a belgát is be kell építeni.
Nem lesz egyszerű Zidane helyzete, még akkor sem, ha sikerül egy jó nyárt rittyentenie.
Remélhetőleg a mi vezetőségünk is átérzi a helyzet komolyságát és elhappol pár nagyon tehetséges fiatalt mint De Ligt és De Jong ,vagy jó cserének valókat, mint Tagliafico (vagy mi a neve :D ) .
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3186
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2019.03.11. 22:15:09

Kane sem lesz egyszerűbb sokkal, 6 évvel hosszabbított nem rég,és mintha egyszer azt mondták volna az angolok,hogy 250 milla(ha jól emlékszem). Hazard az,aki szerintem viszonylag sima igazolás lesz,én azt sem tudom pontosan miért nem lett meg végül múlt nyáron,hogy Lopetegui nem akarta,vagy Perez sajnálta a pénzt,passz. Mindenesetre igen, kiváncsi vagyok ,hogy a jövőre is gondolnak-e,vagy berobbant 2 támadó játékost,azt el van intézve a keret megintpár évre.

Zidane talán az egyetlen ember jelenleg,akivel a szurkolók elfogadják,ha esetleg jövőre sem jön kupa,de mondjuk nem bukják el ősszel a bajnokságot,összejön egy bl+ kupa elődöntő,stb.
Bárki másnak kb esélye sincs csapatot építeni,mert az első vesztes klasszikus után repül :D Azt meg majd eldönti az idő,hogyan sikerül.
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2019.03.11. 22:13:57

Nekem még Kane sem reális, ott is egy Levyvel kell tárgyalni, meg tart még az ő szerződése is. A leigazolása meg rizikós, könnyen Bale 2.0-vá válhat Spanyolországban, csak mellé még 200 millió is lenne. Hazard-t be kell húzniuk, bár a Chelsea átigazolásoktól való eltiltása miatt az is bonyolódik. De még ő a legmegszerezhetőbb, és bár nem a jövő embere, de nagy klasszis, és a mai piacon hozzá mérhető kalibert nehéz leakasztani. Ugyanakkor a gólokat ő egymaga nem fogja megbízhatóan szállítani.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
Tim
Mezei fórumozó
Hozzászólások: 3213
Csatlakozott: 2007.06.15. 21:52:33

2019.03.11. 22:11:50

A harmadik edző ebben a szezonban. Valahol ez is rekord..
Ha nem tudja őket gatyába rázni, még nyárig az öreg Jose leeshet.
Kép
rikko
Capitá del Barça
Hozzászólások: 960
Csatlakozott: 2017.02.12. 11:10:09

2019.03.11. 22:05:23

recrea írta:BL buktát kivéve ráadásul elég jó szezonja van Mbappe-nak, VB plusz megy az aranycipőért, szóval a tavalyi ára nem lett kevesebb :D
Psg egyetlen esélye az elitben maradásra, ha náluk marad a francia, emellett irtó pénzt hozhat nekik marketingben, sztem már eladhatóbb, mint Neymar.

Inkább a Hazard-Kane vonal tűnik reálisnak, belgát tudjuk, h jó, az angolt sokan lenézik, de sztem lazán meglőné a 30 gólokat Madridban is.
Ha a beívelés lesz megint a fő taktikai elem, akkor ez is elképzelhető.
Viszont nagyon elcsúszhat ez a projekt, Ramos, Modric, Marcelo,Kroos kb cserére vár , Benznek nincs pajtása... 4-5 kezdő szintű embert Real Madrid szinten fejenként simán számolhatsz 100 M-el. Mbappe tuti nem fogja elhagyni párizst, azaz az arabok nem fogják elengedni.
Hazard , Kane páros előbb fog ott lenni, mint a francia zseni.
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6714
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2019.03.11. 21:59:23

BL buktát kivéve ráadásul elég jó szezonja van Mbappe-nak, VB plusz megy az aranycipőért, szóval a tavalyi ára nem lett kevesebb :D
Psg egyetlen esélye az elitben maradásra, ha náluk marad a francia, emellett irtó pénzt hozhat nekik marketingben, sztem már eladhatóbb, mint Neymar.

Inkább a Hazard-Kane vonal tűnik reálisnak, belgát tudjuk, h jó, az angolt sokan lenézik, de sztem lazán meglőné a 30 gólokat Madridban is.
rikko
Capitá del Barça
Hozzászólások: 960
Csatlakozott: 2017.02.12. 11:10:09

2019.03.11. 21:58:47

csababarca írta:Itt a nyáron sok fog múlni.
Ebből a garnitúrából nagy dolgokat nem fog tudni kicsikarni, max ha Cé még ott lenne.
De az látszik, hogy a játékosok tűzbe mennének érte, tisztelik, szeretik, ez fontosabb, sok esetben, főleg a bl-ben, mint hogy valaki hány játékot, taktikát ismer és alkalmaz.
Ezt láttuk már tőlük ugye nem is egyszer.

Mondjuk ahhoz a hazugságnak amit a hófehérkék dinasztiának neveznek több köze volt a bírókhoz, mint Zidanenak... Ugye alapból a dupla sem lett volna meg, ha Ramos lesről fejelt gólját nem adják meg.... aztán jött Kassai és pajtásai... de hagyjuk is.

Csak ismételni tudom magam, CR az CR őt nem fogja sem Hazard ,senki más pótolni.... Ráadásul ZZ nem egy taktikai zseni, egy motivátor , semmi több. Most, hogy nem lesz CR kiváncsi vagyok mit villant. érdeklődéssel várom az új szezont.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2019.03.11. 21:51:25

Itt a nyáron sok fog múlni.
Ebből a garnitúrából nagy dolgokat nem fog tudni kicsikarni, max ha Cé még ott lenne.
De az látszik, hogy a játékosok tűzbe mennének érte, tisztelik, szeretik, ez fontosabb, sok esetben, főleg a bl-ben, mint hogy valaki hány játékot, taktikát ismer és alkalmaz.
Ezt láttuk már tőlük ugye nem is egyszer.

most az érkezésére lendületből be fognak húzni pár meccset, meg elhiszik, hogy ha itt lett volna ZZ egész évben, akkor bajnokok lettek volna, ami hamis illúzió, de kikezdhetetlen, mert bizonyítani nem lehet.

De az első mondatomra visszatérve, ha nyáron berobbantanak egy MBappé, Hazard, stb játékosokat, akkor azzal Zidane már fog tudni mit kezdeni. Plusz fel kell ismernie, hogy MArcelo-Modric már nem azok mint pár éve. Ha szentimentálisan áll hozzá a keretéhez, akkor belebukhat, ha félreteszi az érzelmeket a játékosok irányába, akkor újra összekaphatja a brigádot.

Nem örülök annak hogy visszatér, jobb lett volna ha a középszer edző vonalon mozognak tovább. Meglátjuk, mondom még egyszer, a nyáron sok minden kiderül, de lehet számítani erősítésre rendesen szerintem.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2019.03.11. 21:47:37

A Mous hírek túl szépek voltak, hogy igazak legyenek :D

Gondolom Perec ritkán látott nagy békát volt kénytelen lenyelni ahhoz, hogy ZZ-t visszacsábítsa.
Valószínűleg adott neki egy kitöltetlen csekket és a nyári igazolásokra is ígérhetett pár 100 milliót, RÁADÁSUL gondolom ZZ kihasználta az alkalmat (ha van esze), hogy szabad kezet kapjon, talán ez fájhat az öregnek a legjobban.

A spanyol foci nimbuszát csak erősíti ZZ visszatérése, ami hosszabb távon kifizetődő az egész liga számára, kellenek a nagy nevek, több tv néző, több pénz.



ui: Most látom a Marca listát, kíváncsi vagyok mi lesz belőle.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
rikko
Capitá del Barça
Hozzászólások: 960
Csatlakozott: 2017.02.12. 11:10:09

2019.03.11. 21:42:36

Cestus írta:
Zidane's conditions to Perez:

1) Total control over the team

2) Sell the players he does not want

3) Marcelo & Isco are not for sale

4) Neymar will not be bought

5) James doesn’t return

6) Try to sign Mbappé

Igazából nem akkora döbbenet szerintem ez a lista.

1, simán megadható

2. Ez sem vész

3, ezzel lesznek gondok bőven

4. Ney fejben kevés a Zidane sulihoz

5. Hámesz vicc

6. Ezzel mindenkinek lesz gondja... az életben nem fog Perecapu annyi zsét letenni a PSG asztalára, hogy rábólintsanak.... 300 M simán lesz alap hangon. Illetve mire Mbappe szerződése lejár, addigra kb Zidane is.... :D
rikko
Capitá del Barça
Hozzászólások: 960
Csatlakozott: 2017.02.12. 11:10:09

2019.03.11. 21:37:44

Én úgy gondolom, hogy össze fogja kapni őket rendesen. Főleg ha jól sikerül a nyári szezon is.
De egyet nem szabad elfelejteni, CR már nincs ott és nagyon meglepődnék, ha a bájgúnár visszatérne.
Abban biztos vagyok, hogy az aranymagjuk ismét kemény lesz (Modric,Kroos,Ramos) , de a beívelések már nem fogják megmenteni. Bár már ők sem fiatalok, de fejben nagyon erősek tudnak lenni.
Nyáron biztosan fél MRD jurót el fognak tapsolni.... hírek vannak Hazard , Mbappe , Jovic érkezéséről. A francián kívűl kb bárkit igazolnak nem kell betoljni tőlük.

Nekünk arra kell figyelni, hogy De Ligt is ide érkezzen illetve jó lenne egy csatárpalánta is.
Én személy szerint örülök, hogy visszatért, legalább bizonyíthatjuk neki ismét, hogy jobbak vagyunk mint a hófehér balett.
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2019.03.11. 21:36:42

Nero. írta:
Cestus írta:A Marca megírta amúgy, mik voltak a feltételei, de az nyilván vagy igaz, vagy nem.
Mik voltak?
Zidane's conditions to Perez:

1) Total control over the team

2) Sell the players he does not want

3) Marcelo & Isco are not for sale

4) Neymar will not be bought

5) James doesn’t return

6) Try to sign Mbappé

Igazából nem akkora döbbenet szerintem ez a lista.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Cestus 2019.03.11. 21:37:55-kor.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2019.03.11. 21:34:47

Cestus írta:A Marca megírta amúgy, mik voltak a feltételei, de az nyilván vagy igaz, vagy nem.
Mik voltak?
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2019.03.11. 21:32:46

A Marca megírta amúgy, mik voltak a feltételei, de az nyilván vagy igaz, vagy nem.

Gólvágót kell vinniük amúgy, azon múlik. Ha nem tudnak szerezni, mehet oda Eriksen, Hazard, Militao, a lényegen nem fognak tudni változtatni. Már a 17/18-as szezon elején is probléma volt, hogy amikor #éviötvennek nem ment, nem rugdostak elég gólt, hogy életben maradjanak a bajnokságban.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Cestus 2019.03.11. 21:34:54-kor.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2165
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2019.03.11. 21:25:09

recrea írta:Mi pénzért jöhetett vissza? :D
Nem hiszem, hogy a pénz döntött volna, azért Zidane már játékosként is jól keresett. Valami más lehet a háttérbe, lehet volt három kívánsága, és Perez mint a mesében az aranyhal teljesítette.
MatyiG írta:3 éve is ilyentájt jött ZZ, és akkor is nagyjából 12 ponttal mentünk előttük, nem? :D

Amúgy nagyot fordult a világ, most már nincs azzal baj, ha 300-at elköltenek nyáron, csak akkor, ha mi költünk annyit. :)
Úgy emlékszem akkor, csúnyán megvertük a Benitez féle Madridot és lenyilatkozták, hogy marad a pincér, nincs semmi gond, majd pár héttel később kirúgták. Lett Zidane, mi meg hirtelen hoztunk egy rossz márciust vagy áprilist ahol pár hét alatt elment a 10 pontos előny.

Nem nagyon tudnak sztárt igazolni, mert nincs kit, inkább két-három ifjú tehetség kell oda, bár nincs rossz csapatuk. Csak most sok a gond.
Válasz küldése