Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8563
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2011.03.15. 08:40:59

daffy írta:ezzel nyilvánosságra kerül,hogy mit használtok és a real is nyomhatja. :)
facsarjatok magatoknak gyümölcslevet :wink:
gergo9
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2902
Csatlakozott: 2007.10.02. 12:19:09
Tartózkodási hely: Miskolc

2011.03.15. 01:51:12

daffy írta:a két lábam rátenném,hogy minden csapatban doppingolnak. ez teljesen egyértelmű,maximum nem tiltólistás szerekkel,de attól az még dopping.
lehet,hogy ti jobbat használtok,a real most szól a ligának,hogy vizsgálják ki. ők utána néznek és szólnak,hogy nincs baj(legális cuccokat használtok),a barca az "x,y,z" nevű szereket tolja. ezzel nyilvánosságra kerül,hogy mit használtok és a real is nyomhatja. :)
Hát ez hótziher.
Cselzit is adom az a fizikum meg futómennyiség ami azokat jellemezte az minden csak nem 100% naturál.
Zsákszámra megy a koksz nálunk is csak éppen ez Madridban is teljesen így van. Ezért nevetséges az egész.
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2011.03.15. 01:26:11

Nazario írta:Véletlenül sem az újságíró az idióta, hanem a csúnya rossz Real Madrid.
Egyébként ez a heves tiltakozás egy firkász fantazmagóriája ellen, azért valamit mégis sejtet. Buta lépés volt a katalán csapattól.
Gondolom ha meg nem reagál a klub,akkor az meg azt sejteti, h vaj van a fülük mögött azért lapítanak,nemde? :wink:
Ma már olvastam olyat is erről,h "mit is várna az ember egy ilyen edző csapatától".Utalva Pep olasz doppingbotrányáról,amit jópár évvel később vissza is vontak ugye.
Szal ez a "firkász fantazmagória" nem két ember fejébe ütött szöget és veszik készpénznek.De tuti h az egész sztoriban a BARCA lépése a butaság... :-#
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7851
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2011.03.14. 23:43:18

azért linkelte be, mert feltalálták a gugli-fordítót
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7208
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.03.14. 23:42:46

FCB.Gabesz írta:
tudsz spanyolul,vagy msot mért linkeled be?elárulhatnád mit írnak benne.
spanyolul nem,de a netet tudom használni :)
mint írtam,cáfolat. ennyi a lényeg igazából. hivatalos nyilatkozat,hogy a real nem adott be semmilyen panaszt/kérelmet.
FCB.Gabesz
Jugador del Barça
Hozzászólások: 246
Csatlakozott: 2011.01.27. 19:19:12

2011.03.14. 23:40:20

daffy írta:
lui1698 írta:
daffy írta:ezzel nyilvánosságra kerül,hogy mit használtok és a real is nyomhatja. :)
tőlem aztán. doppingtól még senki nem tanult meg úgy focizni, mint Messi, Xavi vagy Ini.
Ramosba 4 ló adagot is tolhatnak az se hozza el nála a fényt.
viszont pillantsunk fel északra: drogba(a neve is engedi sejteni),rooney,essien,kolo touré,stb. ott fogyhat a koksz rendesen. drogba kettőt púzik és köd lesz az öltözőben a sok portól,amit etetnek vele. és megél a fizikai erejéből. a labdát nyilván nem kezeli jobban,de nem fárad,nem lankad a figyelme,energikus...szóval sokat dob a cucc az emberen,még ha legális is.
ha nem segítené nagymértékben a teljesítményt,nem etetnék a játékosokkal. :wink:

szerk:
d!
itt a cáfolat
tudsz spanyolul,vagy msot mért linkeled be?elárulhatnád mit írnak benne.
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7208
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.03.14. 23:10:09

lui1698 írta:
daffy írta:ezzel nyilvánosságra kerül,hogy mit használtok és a real is nyomhatja. :)
tőlem aztán. doppingtól még senki nem tanult meg úgy focizni, mint Messi, Xavi vagy Ini.
Ramosba 4 ló adagot is tolhatnak az se hozza el nála a fényt.
viszont pillantsunk fel északra: drogba(a neve is engedi sejteni),rooney,essien,kolo touré,stb. ott fogyhat a koksz rendesen. drogba kettőt púzik és köd lesz az öltözőben a sok portól,amit etetnek vele. és megél a fizikai erejéből. a labdát nyilván nem kezeli jobban,de nem fárad,nem lankad a figyelme,energikus...szóval sokat dob a cucc az emberen,még ha legális is.
ha nem segítené nagymértékben a teljesítményt,nem etetnék a játékosokkal. :wink:

szerk:
d!
itt a cáfolat
Avatar
d
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1627
Csatlakozott: 2009.05.13. 18:46:36

2011.03.14. 23:07:44

Azért arra kíváncsi lennék, hogy a Real oldalról hiányzó reagálásnak az az oka-e, hogy tényleg ilyen surmók és most lapulnak, vagy csak a nemzetközi média nem tartotta elég érdekesnek az onnan érkező magyarázatot?

Láttunk már rá számtalan példát, hogy a média élharcosai nagy öles betűkkel közzétett, később hamisnak bizonyuló kijelentések helyreigazítását már nem tartotta elég fontosnak.
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2011.03.14. 23:05:00

daffy írta:ezzel nyilvánosságra kerül,hogy mit használtok és a real is nyomhatja. :)
tőlem aztán. doppingtól még senki nem tanult meg úgy focizni, mint Messi, Xavi vagy Ini.
Ramosba 4 ló adagot is tolhatnak az se hozza el nála a fényt.
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7208
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.03.14. 22:56:56

a két lábam rátenném,hogy minden csapatban doppingolnak. ez teljesen egyértelmű,maximum nem tiltólistás szerekkel,de attól az még dopping.
lehet,hogy ti jobbat használtok,a real most szól a ligának,hogy vizsgálják ki. ők utána néznek és szólnak,hogy nincs baj(legális cuccokat használtok),a barca az "x,y,z" nevű szereket tolja. ezzel nyilvánosságra kerül,hogy mit használtok és a real is nyomhatja. :)
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7851
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2011.03.14. 22:43:05

Nazario írta:Véletlenül sem az újságíró az idióta, hanem a csúnya rossz Real Madrid.
Egyébként ez a heves tiltakozás egy firkász fantazmagóriája ellen, azért valamit mégis sejtet. Buta lépés volt a katalán csapattól.
és gondolom buta lépés volt a Valenciától is...

még véletlenül sem a rádió volt a "buta", hanem a Barca, teljesen igazad van... :roll:
találd már ki, h a heves tiltakozásból az következik, h doppingolnak Barcelonában...
elárulok egy titkot: ha Barcelonában doppingolnak, akkor Madridban, Manchesterben és minden nagy csapatnál is...

de biztos most meg én vagyok a hülye, mert még véletlenül sem provokáló az utolsó pár szavad... :roll:

szerk: aludnom kéne már, de tanulok, így eszembe jutott még vmi:

tegyük fel, hogy megvádolnak téged azzal, h megöltél vkit. ekkor te mit tennél? csöndben maradsz, vagy lépéseket teszel a rágalmazás miatt? feltételezem utóbbi... nah a te gondolatmenetedet követve ekkor biztos már gyanús vagy, mert hangosan "védekezel"... tehát akkor mégis gyilkos vagy, ugye? (bocsánat a morbid példáért, de ez a legszemléletesebb példa...)

(látom a logikus gondolkodás továbbra sem tartozik az erényeid közé...)
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Fecooo 2011.03.15. 01:50:07-kor.
Nazario
Jugador del Barça
Hozzászólások: 144
Csatlakozott: 2005.05.16. 15:52:33

2011.03.14. 22:36:58

Véletlenül sem az újságíró az idióta, hanem a csúnya rossz Real Madrid.
Egyébként ez a heves tiltakozás egy firkász fantazmagóriája ellen, azért valamit mégis sejtet. Buta lépés volt a katalán csapattól.
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2011.03.14. 17:35:20

Lionel85 írta:
Capon írta:Erről az jut eszembe mikor anno a real minden elkövetett hogy Messi ne játszhasson talán valami munkalávalói vagy életkori kérdés volt már nem emlékszem tisztán, de akkor is roppant szimpatikusan minden követ megmozgattak.
Az nem az Espanyol volt? Arról volt szó emlékeim szerint, hogy Messit unión kívüli játékosnak vélte az "feljelentő fél", csak mivel 21 éven aluli volt, így még nem számított unión kívülinek, csak miután megkapta a felnőttszerződését. De már elég halványak az emlékeim. Ez olyan 2004-2005 környékén volt.

Persze mire meglett a felnőttszerződés, a spanyol állampolgárságot is megszerezte Leo, így nem követett el szabálytalanságot a Barça.
nem, az a realmadrid volt. és erről a legutóbbi szituról sincs semmi kétségem, h ők állnak mögötte.

egyébként a Klub már tiltakozott is a gyanúsítgatás ellen.

http://www.fcbarcelona.com/web/english/ ... 16288.html
PUYOL-XAVI-INIESTA
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2011.03.14. 17:20:11

Capon írta:Erről az jut eszembe mikor anno a real minden elkövetett hogy Messi ne játszhasson talán valami munkalávalói vagy életkori kérdés volt már nem emlékszem tisztán, de akkor is roppant szimpatikusan minden követ megmozgattak.
Az nem az Espanyol volt? Arról volt szó emlékeim szerint, hogy Messit unión kívüli játékosnak vélte az "feljelentő fél", csak mivel 21 éven aluli volt, így még nem számított unión kívülinek, csak miután megkapta a felnőttszerződését. De már elég halványak az emlékeim. Ez olyan 2004-2005 környékén volt.

Persze mire meglett a felnőttszerződés, a spanyol állampolgárságot is megszerezte Leo, így nem követett el szabálytalanságot a Barça.
Kép
Kép
Kép
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3471
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2011.03.14. 17:15:46

S.Agüero írta:Nem is tudom hogy lehet ennek a ganéj csapatnak szurkolni. :roll:
Egyszerűen szánalmasak... :?
Már most találgatják a kifogásokat, h miért ilyen jó a Barca, meg h miért lesznek 2.-ok év végén.

Amúgy most veszem észre.: 4 meccs és Klasszikus. :o :D
Ott majd nagy meglepetésre megint befogjuk a szájukat ezeknek a patkányoknak. A klub meg nagyon helyesen jogi lépéseket is tehetne, bár sok minden nem lenne belőle.
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2011.03.14. 17:08:51

Lionel85 írta:
Ilúvatar írta:eskü, röhöghetnékem van... Dopping vizsgálat? szigorítás? sííírok :D mi jöhet még ááá... következő évben beadják a kérelmet, hogy "Messinek le kell mondania a fociról, mert nem ember. Sőt tippelik hogy földönkívüli." Na kb ilyen vicces mint ez a mostani dopping szitu.
Tényleg! Ahogy Caster Semenyának is csináltak egy nemiségi vizsgálatot, hogy férfi vagy nő, így Messivel is csinálnak egy vizsgálatot, hogy ember-e vagy sem. Ha nem, akkor az összes címét elvehetik a csapatnak 2006-ig visszamenőleg. :D Tuti rámennek erre a témára is, csak várjunk vele. Ezekből már bármit kinézek. :D:D
Erről az jut eszembe mikor anno a real minden elkövetett hogy Messi ne játszhasson talán valami munkalávalói vagy életkori kérdés volt már nem emlékszem tisztán, de akkor is roppant szimpatikusan minden követ megmozgattak.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2011.03.14. 17:01:33

Ilúvatar írta:eskü, röhöghetnékem van... Dopping vizsgálat? szigorítás? sííírok :D mi jöhet még ááá... következő évben beadják a kérelmet, hogy "Messinek le kell mondania a fociról, mert nem ember. Sőt tippelik hogy földönkívüli." Na kb ilyen vicces mint ez a mostani dopping szitu.
Tényleg! Ahogy Caster Semenyának is csináltak egy nemiségi vizsgálatot, hogy férfi vagy nő, így Messivel is csinálnak egy vizsgálatot, hogy ember-e vagy sem. Ha nem, akkor az összes címét elvehetik a csapatnak 2006-ig visszamenőleg. :D Tuti rámennek erre a témára is, csak várjunk vele. Ezekből már bármit kinézek. :D:D
Kép
Kép
Kép
ultrasur
Madridista
Hozzászólások: 1061
Csatlakozott: 2007.08.17. 08:53:26
Tartózkodási hely: Bp

2011.03.14. 16:36:49

Zozzy 5 írta:ultrasur, igazad van, most láttam, hogy valaki tényleg nem bírta elhinni, hogy lehet madristának lenni. így nincs csúsztatás a dologban, bocsi. nem akartalak provokálni, de visszaolvasás nélkül és egy életkoros kezdéssel elég félreérthető volt. de mondom, még1szer elnézést.
Nincs semmi.:wink:
Legalább az unalmas hétfőmbe került valami "izgalom" :lol:

És tényleg most is csak azért vettem föl a kesztyűt mert a magunkfajta szurkolókat azonosítják az ilyesmi tettekkel.
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2011.03.14. 16:35:44

eskü, röhöghetnékem van... Dopping vizsgálat? szigorítás? sííírok :D mi jöhet még ááá... következő évben beadják a kérelmet, hogy "Messinek le kell mondania a fociról, mert nem ember. Sőt tippelik hogy földönkívüli." Na kb ilyen vicces mint ez a mostani dopping szitu.

Reál Margitka, még ilyet :D

Kép
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Deus 2011.03.14. 16:37:39-kor.
KépKép
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2011.03.14. 16:33:14

ultrasur írta:Ahhoz van köze T. irónia királya, hogy valamelyik őskatalán fórumozó
megkérdezte hogy lehet szurkolni ennek a gané csapatnak.
Tényleg, csak most nézem, de Matyi mellett álljon, hogy még gyerek. :P :D
Bocsi így már vágom a teljes hsz-t csak nem olvastam vissza.
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8563
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2011.03.14. 16:29:55

ultrasur, igazad van, most láttam, hogy valaki tényleg nem bírta elhinni, hogy lehet madristának lenni. így nincs csúsztatás a dologban, bocsi. nem akartalak provokálni, de visszaolvasás nélkül és egy életkoros kezdéssel elég félreérthető volt. de mondom, még1szer elnézést.
ultrasur
Madridista
Hozzászólások: 1061
Csatlakozott: 2007.08.17. 08:53:26
Tartózkodási hely: Bp

2011.03.14. 16:29:21

Zozzy 5 írta:
ultrasur írta:


szerk: ja, és azon felül hogy az egész hozzászólásod egy csúsztatás, az, hogy 16évesnek titulálsz kezdésből mindenkit is csak azt mutatja, hogy vitára alkalmatlan, provokáló ember vagy.
=D>
Pont ezért írom te vagy a legjobb példa:
Ha annyit írtál volna hogy provokálok akkor azt válaszoltam volna hogy
kb 5 éve azért regisztráltam hogy provokáljak de a legutóbbi 3 éve nem nagyon volt rá példa hogy provokáltam. Általában olvasgatom a forumot és néha írogatok manapság ezt a filmes topikban tettem.

De azzal hogy oda írtad hogy vitára alkalmatlan azzal újabb kapukat kezdtél el döngetni hisz nem ismersz nem kell elhinned, de ha igazam van akkor azért ha nincs akkor csak sportból de -erről is leszoktam 3 éve- a viták nagy részét úgy zártam hogy a vitapartner rábólintott az igazamra.
Ezt csak azért írom hisz te ezzel engem provokálni akartál így az a része a hozzászólásnak önkép is lehet.

Természetesen aki nem 16 éves ne vegye magára nem akartam senkit se megbántani.

És még1szer leírom azóta több válasz hsz született igenis szégyenteli ez a tett ezért is remélem nem igaz.
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2011.03.14. 16:18:03

Hát ez szép. Ha már a pályán nem sikerül akkor a tárgyalóasztalnál próbálják meg lejáratni és megverni a Barcat. Madridban már tényleg az összes hülye paranoiás. Csalnak a Ligánál a versenykiírásban, csal az egész UEFA, hogy tovább jusson a Barca a BLben, csalnak a bírok mind a ligában mind pedig a BLben, a Barcaban is csal mindenki még a WC-s néni is, mindenki csal csak, hogy a Madrid ne nyerhessen semmit. Mindenki összeesküdött ellenük, mindenki ellenük van. Sőt a szemét Lyon is csal évek óta mikor kiverik őket. Mindenki csal aki megveri őket! MINDENKI SZEMÉT CSALÓ!
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
ultrasur
Madridista
Hozzászólások: 1061
Csatlakozott: 2007.08.17. 08:53:26
Tartózkodási hely: Bp

2011.03.14. 16:15:59

Ahhoz van köze T. irónia királya, hogy valamelyik őskatalán fórumozó
megkérdezte hogy lehet szurkolni ennek a gané csapatnak.

Én magamat elkötelezett szurkolónak tartom kiállok azon csapatok mellet
akiket kiskoromban megszerettem.
pl A Vasas vízilabda csapatát 7 éves koromban szerettem meg és kb 15-6 voltam amikor végre megnyerte a bajnokságot. De egy pillanatig sem gondoltam arra hogy a honvédnak szurkoljak.

Anya is kiállt mellettem amikor 1est kaptam stb...

Ha meg ne adj Isten igaz a legújabb köcsögreal hír akkor természetesen erre nem leszek büszke.
De nem Xabi Alonso vagy Sarabia vagdalkozott hanem valamelyik [auto_cenzúra]
Real holdudvar beli bürokrata.
Válasz küldése