Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Avatar
Rdinho10
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 365
Csatlakozott: 2014.07.08. 20:12:26

2024.02.21. 11:50:51

superman írta:
2024.02.21. 09:19:50
Andrsika írta:
2024.02.21. 08:58:28
Alapvetően én is pozitív gondolkodású vagyok, de azért több tényező is az aggódókat igazolja. Anyagi helyzete a klubnak mint ismert tré plus a liga elnöke is cigiztet minket, edzőnk egyenlőre nincs és kitudja, ha lessz beválik e? Fiatal játékosaink egy része elég sérülékeny vagy még kb kis gyerek. A nálunk fényesebb a jövővel nem èrtek egyet, ugyanis “nekik” màr bappé nélkül is jobbnak néz ki! Mind csapatilag mind anyagilag. A jàtékosaik többsége bl-t is nyert màr ill nem tudom miért mentálisan teljesen más szinten vannak a játèkosok mint nálunk! Kroos és Modric valóban nagy érvágás, de egy Valverde, Bellingham, Csuameni, Camavinga, ceballos( Brahim) nem éppen egy gyengének nevezhető kp sor…
Az elmúlt kb 30 év alatt sok rosszat ès jót átéltem a csapatunkkal kapcsolatban és a jelenlegi helyzetet nem tudnám pl hasonlítani a galaktikus Madridi korszakhoz sztem a jelenlegi generáció ( nem jobb),de sikeresebb lesz! Persze benne van, hogy mi is azok leszünk ( legyen is így), de az elmúlt 5-7 év sajnos nagyon leejtő 180 fokos fordulat kellene, hogy végre elinduljunk oda ahova kell
Pénz annyi van, amennyi, de mivel nálunk nem pénzéhes zsoldosok játszanak, ezért meg lehet oldani a felmerülő problémákat. A sérülések is elmúlnak majd, mint ahogy Messinél történt. Oké, hogy vannak rossz előjelek, de nálunk van szív és katalán hazaszeretet, azzal majd ellensúlyozzák a srácok, amit kell! Plusz közel sem lennék meglepve, ha Yamal lerakna egy Messi teljesítményt, egy 15-20 évig, aztán jöhetnek a BL győzelmek! Persze nem idén, meg nem jövőre, de utána már simán összeérik ez a katalán mag. Siman el tudom képzelni, hogy olyan szinten megközelítjük őket a BL győzelmekben, mint Messivel a bajnok aranyakkal tettük.

Madridban pedig a Valverde, Tcoumani, Camavinga középpálya nagyon túl van fújva. Izom az van, de passzolni nem tudnak olyan színvonalon, mint a mi fiaink, nem kapnak majd túl színvonalas kiszolgálást a támadóik Modric és Kroos után, akkor meg mindrgy milyen játékosaik vannak.
Amúgy a galaktikus csapat minden volt, csak sikeres nem, folyamatosan első körben potyogtak ki a BL-ből tavasszal. :D
Remelem ezt nem irtad komolyan:)) merfoldekkel jobbak sajnos,Mbappeval pedig meg lesz nekik az utolso hianyzo lancszem. Mi 2015 ota hozza szagolni sem tudunk a bl hez,de a 40kg Pedri meg a ketrecharcos Gavival menni fog?! Hat hogyne,ahoz eloszor normalis teljesitmennyel kene verni egy Granadat:D
superman
Jugador del Barça
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2023.02.24. 17:08:04

2024.02.21. 09:48:37

bence0330 írta:
2024.02.21. 09:33:17
superman írta:
2024.02.21. 09:19:50
Madridban pedig a Valverde, Tcoumani, Camavinga középpálya nagyon túl van fújva. Izom az van, de passzolni nem tudnak olyan színvonalon, mint a mi fiaink, nem kapnak majd túl színvonalas kiszolgálást a támadóik Modric és Kroos után, akkor meg mindrgy milyen játékosaik vannak.
Amúgy a galaktikus csapat minden volt, csak sikeres nem, folyamatosan első körben potyogtak ki a BL-ből tavasszal. :D
Tudnak ők passzolni. Mindegyik. Valverdére mondanám egyedül, hogy benne több a lendület és az erő, de néha pont azzal lehet helyzetet kialakítani, ő aztán át tud nyargalni a pályán, és akár gólt is tud lőni belőle, nemhogy helyzetet kialakítani. Nekünk ilyenünk nincs. Csuameni nagyon intelligens passzjátékkal rendelkezik, szerintem DJ felettivel. Cama is, ő kicsiben is, és kihagytál a nevek közül egy aprót, Bellinghamet, aki most ugyan árnyékék-szerű, mert nincs centerük, de ez jövőre nem így lesz szerintem, vagy átállnak 4-2-3-1-re és tizes lesz, vagy középpályás.
És Ceballos is kifejezetten jó játékos passzokban is. Mint csere, persze. Tavaly nagyot ment, idén kevésbé. Összetenném a két kezem, ha ő szállna be nálunk Fermín vagy Romeu helyett.
Nem értek egyet, de persze nincs ezzel baj. :) Progresszív passzokban jobbak a mieink, látszik is abban, hogy xP-vel ligaelsők vagyunk, pláne bírói tévedések nélkül. Ceballost pedig nem nagyon engedik majd játszani a többi miatt, úgy meg nem sokra mennek velük.
Avatar
Saviola
Júdás 2, az áruló
Hozzászólások: 4944
Csatlakozott: 2004.10.08. 20:00:31
Tartózkodási hely: Tolna

2024.02.21. 09:40:13

gránit írta:
2024.02.21. 09:16:59
Modric és Kroos távozásával óriási fizu fel is szabadul majd náluk, így nagy neveket igazolhatnak a helyükre. Modric pedig már most sem alapember, már csak csere. Már mostanra is sikerült pótolniuk. A középpályájuk már most erősebb, mint a miénk. Idén mindkétszer megvertek minket, 2-6-os gólaránnyal. A sajátjaink közül sokakat nagyon túlértékelünk, akiket máshol nem jegyeznek.

Tartok attól is, hogy Roque-t is kinyírjuk a szélen. Benne lenne potenciál, talán egy Mbappét megközelítő gólátlag is. De ha őt is kirakjuk a szélre, akkor ő is csalódás lesz.
Én is így gondolom. Alapból is jobbak jelenleg, de a teknőc érkezésével 2 polccal lesznek feljebb.

Azt is adom, hogy a mieink meg borzasztóan túl vannak tolva, Pedriben a mai napig nem látok semmi extrát, Gavit a habitusa miatt imádom, de Ő sem őstehetség. Yamalt meglátjuk, de Fati is így indult, látjuk hol tart.

Sötét jövő elé nézünk, bár már a jelen sem fényes.
,,Azt hitted, hogy mi történt."
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6886
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2024.02.21. 09:33:17

superman írta:
2024.02.21. 09:19:50
Madridban pedig a Valverde, Tcoumani, Camavinga középpálya nagyon túl van fújva. Izom az van, de passzolni nem tudnak olyan színvonalon, mint a mi fiaink, nem kapnak majd túl színvonalas kiszolgálást a támadóik Modric és Kroos után, akkor meg mindrgy milyen játékosaik vannak.
Amúgy a galaktikus csapat minden volt, csak sikeres nem, folyamatosan első körben potyogtak ki a BL-ből tavasszal. :D
Tudnak ők passzolni. Mindegyik. Valverdére mondanám egyedül, hogy benne több a lendület és az erő, de néha pont azzal lehet helyzetet kialakítani, ő aztán át tud nyargalni a pályán, és akár gólt is tud lőni belőle, nemhogy helyzetet kialakítani. Nekünk ilyenünk nincs. Csuameni nagyon intelligens passzjátékkal rendelkezik, szerintem DJ felettivel. Cama is, ő kicsiben is, és kihagytál a nevek közül egy aprót, Bellinghamet, aki most ugyan árnyékék-szerű, mert nincs centerük, de ez jövőre nem így lesz szerintem, vagy átállnak 4-2-3-1-re és tizes lesz, vagy középpályás.
És Ceballos is kifejezetten jó játékos passzokban is. Mint csere, persze. Tavaly nagyot ment, idén kevésbé. Összetenném a két kezem, ha ő szállna be nálunk Fermín vagy Romeu helyett.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
superman
Jugador del Barça
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2023.02.24. 17:08:04

2024.02.21. 09:19:50

Andrsika írta:
2024.02.21. 08:58:28
Alapvetően én is pozitív gondolkodású vagyok, de azért több tényező is az aggódókat igazolja. Anyagi helyzete a klubnak mint ismert tré plus a liga elnöke is cigiztet minket, edzőnk egyenlőre nincs és kitudja, ha lessz beválik e? Fiatal játékosaink egy része elég sérülékeny vagy még kb kis gyerek. A nálunk fényesebb a jövővel nem èrtek egyet, ugyanis “nekik” màr bappé nélkül is jobbnak néz ki! Mind csapatilag mind anyagilag. A jàtékosaik többsége bl-t is nyert màr ill nem tudom miért mentálisan teljesen más szinten vannak a játèkosok mint nálunk! Kroos és Modric valóban nagy érvágás, de egy Valverde, Bellingham, Csuameni, Camavinga, ceballos( Brahim) nem éppen egy gyengének nevezhető kp sor…
Az elmúlt kb 30 év alatt sok rosszat ès jót átéltem a csapatunkkal kapcsolatban és a jelenlegi helyzetet nem tudnám pl hasonlítani a galaktikus Madridi korszakhoz sztem a jelenlegi generáció ( nem jobb),de sikeresebb lesz! Persze benne van, hogy mi is azok leszünk ( legyen is így), de az elmúlt 5-7 év sajnos nagyon leejtő 180 fokos fordulat kellene, hogy végre elinduljunk oda ahova kell
Pénz annyi van, amennyi, de mivel nálunk nem pénzéhes zsoldosok játszanak, ezért meg lehet oldani a felmerülő problémákat. A sérülések is elmúlnak majd, mint ahogy Messinél történt. Oké, hogy vannak rossz előjelek, de nálunk van szív és katalán hazaszeretet, azzal majd ellensúlyozzák a srácok, amit kell! Plusz közel sem lennék meglepve, ha Yamal lerakna egy Messi teljesítményt, egy 15-20 évig, aztán jöhetnek a BL győzelmek! Persze nem idén, meg nem jövőre, de utána már simán összeérik ez a katalán mag. Siman el tudom képzelni, hogy olyan szinten megközelítjük őket a BL győzelmekben, mint Messivel a bajnok aranyakkal tettük.

Madridban pedig a Valverde, Tcoumani, Camavinga középpálya nagyon túl van fújva. Izom az van, de passzolni nem tudnak olyan színvonalon, mint a mi fiaink, nem kapnak majd túl színvonalas kiszolgálást a támadóik Modric és Kroos után, akkor meg mindrgy milyen játékosaik vannak.
Amúgy a galaktikus csapat minden volt, csak sikeres nem, folyamatosan első körben potyogtak ki a BL-ből tavasszal. :D
Avatar
gránit
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2401
Csatlakozott: 2010.06.12. 08:55:53

2024.02.21. 09:16:59

Modric és Kroos távozásával óriási fizu fel is szabadul majd náluk, így nagy neveket igazolhatnak a helyükre. Modric pedig már most sem alapember, már csak csere. Már mostanra is sikerült pótolniuk. A középpályájuk már most erősebb, mint a miénk. Idén mindkétszer megvertek minket, 2-6-os gólaránnyal. A sajátjaink közül sokakat nagyon túlértékelünk, akiket máshol nem jegyeznek.

Tartok attól is, hogy Roque-t is kinyírjuk a szélen. Benne lenne potenciál, talán egy Mbappét megközelítő gólátlag is. De ha őt is kirakjuk a szélre, akkor ő is csalódás lesz.
Andrsika
Barça B
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2023.01.01. 15:27:06

2024.02.21. 08:58:28

superman írta:
2024.02.21. 08:01:21
Nagyon túlreagáljátok ezt a témát. Jó a teknős, de nem egy játékoson múlik. Tizenegy a tizenegy elleniben simán jók leszünk. Nálunk legalább akkora potenciál van a fiatalokban, mint náluk, sőt! Ott ha kimegy Modric és Kroos észben, fociagyban sokkal jobb csapatunk lesz majd. Itt van Araújo, Cubarsí, Balde, Gavi, Pedri, Guiu meg YAMAL! Mind sajátnevelés. Plusz Roque. De még Ferran is alakul. Nálunk fényesebb a jövő, ilyen alapra simán épülhet egy új sikerkorszak, és minél többet várnak tőlük, annál édesebb lesz a győzelem!

Csak egy jó edző kell. Előbb-utóbb még Pepet is visszacsábíthatja ez a sajátnevelésű keret, mert mindig hangoztatja, hogy mennyire imádja a klubot.

Alapvetően én is pozitív gondolkodású vagyok, de azért több tényező is az aggódókat igazolja. Anyagi helyzete a klubnak mint ismert tré plus a liga elnöke is cigiztet minket, edzőnk egyenlőre nincs és kitudja, ha lessz beválik e? Fiatal játékosaink egy része elég sérülékeny vagy még kb kis gyerek. A nálunk fényesebb a jövővel nem èrtek egyet, ugyanis “nekik” màr bappé nélkül is jobbnak néz ki! Mind csapatilag mind anyagilag. A jàtékosaik többsége bl-t is nyert màr ill nem tudom miért mentálisan teljesen más szinten vannak a játèkosok mint nálunk! Kroos és Modric valóban nagy érvágás, de egy Valverde, Bellingham, Csuameni, Camavinga, ceballos( Brahim) nem éppen egy gyengének nevezhető kp sor…
Az elmúlt kb 30 év alatt sok rosszat ès jót átéltem a csapatunkkal kapcsolatban és a jelenlegi helyzetet nem tudnám pl hasonlítani a galaktikus Madridi korszakhoz sztem a jelenlegi generáció ( nem jobb),de sikeresebb lesz! Persze benne van, hogy mi is azok leszünk ( legyen is így), de az elmúlt 5-7 év sajnos nagyon leejtő 180 fokos fordulat kellene, hogy végre elinduljunk oda ahova kell
superman
Jugador del Barça
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2023.02.24. 17:08:04

2024.02.21. 08:01:21

Nagyon túlreagáljátok ezt a témát. Jó a teknős, de nem egy játékoson múlik. Tizenegy a tizenegy elleniben simán jók leszünk. Nálunk legalább akkora potenciál van a fiatalokban, mint náluk, sőt! Ott ha kimegy Modric és Kroos észben, fociagyban sokkal jobb csapatunk lesz majd. Itt van Araújo, Cubarsí, Balde, Gavi, Pedri, Guiu meg YAMAL! Mind sajátnevelés. Plusz Roque. De még Ferran is alakul. Nálunk fényesebb a jövő, ilyen alapra simán épülhet egy új sikerkorszak, és minél többet várnak tőlük, annál édesebb lesz a győzelem!

Csak egy jó edző kell. Előbb-utóbb még Pepet is visszacsábíthatja ez a sajátnevelésű keret, mert mindig hangoztatja, hogy mennyire imádja a klubot.
Avatar
Rdinho10
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 365
Csatlakozott: 2014.07.08. 20:12:26

2024.02.21. 00:19:32

Ja igen Bellingham lemaradt.Haaland viszont igy kilove nekik,Mbappe es Bellingham mellett nem hiszem,h leesne neki az aranylabda…egy normalis vezetes mellett osszejohetett volna a Mbappe vs Haaland evekig
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6886
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2024.02.20. 23:55:03

Hát igen, Chino "aggodalmát" sajna én sem értem, tegyük fel, hogy távozik a két öreg, akkor is marad négy klasszis/nagyon komoly potenciál középpályás. Valverde, Csuameni, Cama, Bellingham, mind technikás, villámgyors, erős, modern. És még egy Ceballos tud beszállni, mi érte is összetennénk a két kezünket. Aztán Gülerből még nem tudjuk, mi lesz, Diaz meg lehet, hogy tartósan jobbszélső lesz inkább. Minőséget szinte nem is kell igazolniuk, csak 1-2 jobb cserét, és már top kp lesz.

Ha minden összejön nekik, ebből tényleg nagyon komoly éra lehet, és talán egy Citynél is erősebb keret.

És az a szomorú, hogy ezek mi is lehetnénk, csak ott Neymar távozásánál, mikor minden adott volt, bármit megtehettünk, elbaltáztuk az egészet, talán évtizedekre is, de egyre biztos.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
Rdinho10
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 365
Csatlakozott: 2014.07.08. 20:12:26

2024.02.20. 23:09:34

Pedig kozepen is meglesznek,raadasul mindegyik nagyon fiatal,Cama,Tchou,Valverde,Kroos egy darabig es ha Kroos lep tuti visznek oda valakit(pl Wirtz)Vedelmuk merfoldekkel jobb mint a mienk,foleg,ha visszater a Militao-Rudiger paros.Mbappe pedig ebben a bajnoksagba gyilkos lesz,lazan hozni fogja az evi 40-50golt.Szerintem sok eselyunk nem lesz egy jo darabig.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2024.02.20. 16:26:29

Messa írta:
2024.02.20. 13:59:19
Camp Nou99 írta:
2024.02.19. 20:36:08
Sajnos borzasztóan erősek lesznek vele jövőre. Simán bent van a triplázás lehetősége nekik. Az biztos nem lesz gyenge csapatrészük. És ami legszebb hogy INGYEN viszik el.
Szerintem is hatalmas igazolás, de kódolva volt hogy náluk fog kikötni a francia. És ráadásul átigazolási díj nélkül. Ugyanakkor a védelmük jelenleg sebezhető, ha még egy Alphonso Daviest/Theo Hernandezt is le tudnának akasztani bal futónak, az kb tényleg egy új galaktikus érát jelentene. Jobb oldalra pletykálják Hakimit, de meg lennék lepve ha ő mozdítható lenne.

Fel kell kötni a gatyát, jelenleg sajnos ezzel nem tudunk versenyezni. Viszont elképesztően tehetséges fiataljaink vannak, én úgy gondolom hogy nekünk jelenleg erre kell fókuszálni, másra nem igazán tudunk. Kétlem hogy túl nagy mozgásterünk lesz az átigazolások terén a nyáron. A kapusposztot leszámítva minden csapatrészben van minimum egy (akár kettő) fiatal, akiben ott a világklasszis potenciál. Következő szezonra már lesz stadionunk is, ami szintén adhat egy nagy lökést.

Nyilván ezzel előnybe kerülnek velünk szemben, de azért hatalmas túlzásnak érzem azt már most kijelenteni, hogy 10 évig nem lesz közünk a bajnoki címhez.
Az aláírási pénzről ahány forrás annyi különböző adat. Az előbbiről 50, 70-90, 100-ig mindent, sőt 130-at is. Nagyon kétlem, hogy 25 millióért ő aláírna. Ennél még Alabának is több volt.
A fizetését is írták már Rodrygo szintjére és magasan a legtöbbnek a csapatban is. Össze vissza bónuszok is. Tegnap kerestem rá, hogy mennyit is kaphat, nem is tudom hány oldalt néztem meg (ha kell visszakeresem majd) de ott is kb. 5-6 féle szám jött ki. Ami egyezett, hogy az alapbére csökken a párizsihoz képest, de kap mellé több változót amit a PSG-nél nem. Szóval szerintem forma-forma lesz. Kötve hiszem, hogy belemenne egy radikális csökkenésbe, főleg úgy hogy ne ő legyen a legjobban fizetett játékos a csapatban.

Davies nagy eséllyel hosszabbít a Bayernnel (legalábbis a legfrisebb hírek szerint -MARCA), még ha nem is így lenne brutál árat kérnének.
Hakimiről nem is hallottam, hogy próbálkoznának. Azt hiszem a Goal.com-on volt hogy a City vinné. Mondjuk logikus. Walker 33 éves, Canceloval nem számolnak, van egy 19 éves Rico Lewis és a vételárat plusz a fizetését sem nagyon tudná más csapat kipengetni.

Haalandot nem értem miért vinnék oda. Semmi értelme, csak még nagyobb katyvaszt csinálnának, az fix hogy ők sem akarnak együtt játszani.
Ha nem erősítik meg a kp-t, márpedig arról nem nagyon beszélnek, akkor nem hiszem, hogy akkora erősítést jelentene Mbappé. Az a Modric-Kroos-Casemiro trió nagyon vitte őket, lehetett volna ott CR, ha nincs ilyen kp pár BL-el kevesebbet nyernek. Jelenleg nincsenek olyan embereik akikkel ezt a szintet megközelítőleg hozni lehet.
De vannak még ott lufik.
Forca Barca!!!!
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21051
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2024.02.20. 16:07:34

Messa írta:
2024.02.20. 13:59:19

Nyilván ezzel előnybe kerülnek velünk szemben, de azért hatalmas túlzásnak érzem azt már most kijelenteni, hogy 10 évig nem lesz közünk a bajnoki címhez.
Miért, valaki írt ilyet?
Amúgy jogos, a futballban 10 év rengeteg idő, nem is érdemes találgatni, hogy mi lesz akkor. 10 éve ilyenkor pl. ki gondolta volna, hogy az aranygenerációnk már csak BL-t fog behúzni, eközben a Real ötöt?
vg99
Capitá del Barça
Hozzászólások: 539
Csatlakozott: 2019.04.15. 18:07:51

2024.02.20. 14:21:35

Állítólag br. 50 millió aláírási pénzt kap, mi ennyiért igazoltuk Ferrant, Raphinhat vagy Koundét..
Nagyon kellene egy játék szervező, igazi tkp, és egy jó szűrő.
Szerintem még úgy is, hogy beáldozzuk Frenkiet és Raphinhat/Torrest, vagy a védelemből valakit (Koundé/Christensen).
Mert szerintem pénzünk igazolni nem lesz. Csak ha eladunk.
És akkor még a Joaokat is meg kellene tartani. (mondjuk Cancelot végleg, Felixet újra kölcsön)
Nekem a középpályásaink közül a 2 sztár Frenkie és Pedri túl szürke, mindig elmondjuk mennyit dolgoznak, de valahogy sok gólt kapunk és a támadásépítésben sem aktívak. Gavi is nagyon hiányzik onnan, pedig őt gyengébbnek tartottam az előző kettőnél.
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3700
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2024.02.20. 13:59:19

Camp Nou99 írta:
2024.02.19. 20:36:08
Sajnos borzasztóan erősek lesznek vele jövőre. Simán bent van a triplázás lehetősége nekik. Az biztos nem lesz gyenge csapatrészük. És ami legszebb hogy INGYEN viszik el.
Szerintem is hatalmas igazolás, de kódolva volt hogy náluk fog kikötni a francia. És ráadásul átigazolási díj nélkül. Ugyanakkor a védelmük jelenleg sebezhető, ha még egy Alphonso Daviest/Theo Hernandezt is le tudnának akasztani bal futónak, az kb tényleg egy új galaktikus érát jelentene. Jobb oldalra pletykálják Hakimit, de meg lennék lepve ha ő mozdítható lenne.

Fel kell kötni a gatyát, jelenleg sajnos ezzel nem tudunk versenyezni. Viszont elképesztően tehetséges fiataljaink vannak, én úgy gondolom hogy nekünk jelenleg erre kell fókuszálni, másra nem igazán tudunk. Kétlem hogy túl nagy mozgásterünk lesz az átigazolások terén a nyáron. A kapusposztot leszámítva minden csapatrészben van minimum egy (akár kettő) fiatal, akiben ott a világklasszis potenciál. Következő szezonra már lesz stadionunk is, ami szintén adhat egy nagy lökést.

Nyilván ezzel előnybe kerülnek velünk szemben, de azért hatalmas túlzásnak érzem azt már most kijelenteni, hogy 10 évig nem lesz közünk a bajnoki címhez.
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
Avatar
Camp Nou99
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 355
Csatlakozott: 2020.05.31. 14:32:47
Tartózkodási hely: Surány

2024.02.20. 13:17:21

gránit írta:
2024.02.19. 20:45:03
Magnus írta:
2024.02.19. 20:25:36
pontosan ez a bajom vele, 9-es és ennyi. Nem tud többet a befejezésnél, ha nincs mögötte egy ész akkor kapufa a gyerek. Egy gyengébb kiadású lewandowski a srác, most csak azért tűnik jobbnak, mert fiatal.

A nagy meccsekre én a BL elődöntőt plusz döntőt értem, a pl középcsapatai ellen az öreg Zlatan is villogott (a Liverpoolt ne vegyük ide). Ezeken a meccseken pedig azt az 1 gólt tette el 3-0-nál egy már megtört Madrid ellen. Ezen kívül nem emlékszek mozzanatára, persze lehet velem van a baj.
És még azt se ő lőtte, hanem Julian Alvarez.

Amúgy mindkét táborral egyetértek, Haaland egy nagy játékos, de vannak nála nagyobbak még a mai futballban is.

Nagyon nehéz lesz így tartani a lépést a Madriddal. Kellene egy nagy fogás a nyáron, például egy Santiago Gimenez vagy Wirtz. Kisebb szerzeményekkel aligha megyünk sokra, valami nagy halat kell fognunk nekünk is.
Ne legyenek kétségeink Haaland is náluk fog kikötni.
Avatar
gránit
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2401
Csatlakozott: 2010.06.12. 08:55:53

2024.02.19. 20:45:03

Magnus írta:
2024.02.19. 20:25:36
pontosan ez a bajom vele, 9-es és ennyi. Nem tud többet a befejezésnél, ha nincs mögötte egy ész akkor kapufa a gyerek. Egy gyengébb kiadású lewandowski a srác, most csak azért tűnik jobbnak, mert fiatal.

A nagy meccsekre én a BL elődöntőt plusz döntőt értem, a pl középcsapatai ellen az öreg Zlatan is villogott (a Liverpoolt ne vegyük ide). Ezeken a meccseken pedig azt az 1 gólt tette el 3-0-nál egy már megtört Madrid ellen. Ezen kívül nem emlékszek mozzanatára, persze lehet velem van a baj.
És még azt se ő lőtte, hanem Julian Alvarez.

Amúgy mindkét táborral egyetértek, Haaland egy nagy játékos, de vannak nála nagyobbak még a mai futballban is.

Nagyon nehéz lesz így tartani a lépést a Madriddal. Kellene egy nagy fogás a nyáron, például egy Santiago Gimenez vagy Wirtz. Kisebb szerzeményekkel aligha megyünk sokra, valami nagy halat kell fognunk nekünk is.
Avatar
Camp Nou99
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 355
Csatlakozott: 2020.05.31. 14:32:47
Tartózkodási hely: Surány

2024.02.19. 20:36:08

vg99 írta:
2024.02.19. 20:28:07
Biztos lesznek trükkös plusz juttatások, de azért komoly, hogy De Jong is annyit keres mint Bappé..
Sajnos borzasztóan erősek lesznek vele jövőre. Simán bent van a triplázás lehetősége nekik. Az biztos nem lesz gyenge csapatrészük. És ami legszebb hogy INGYEN viszik el.
vg99
Capitá del Barça
Hozzászólások: 539
Csatlakozott: 2019.04.15. 18:07:51

2024.02.19. 20:28:07

Biztos lesznek trükkös plusz juttatások, de azért komoly, hogy De Jong is annyit keres mint Bappé..
Magnus
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 269
Csatlakozott: 2022.08.04. 20:16:17

2024.02.19. 20:25:36

pontosan ez a bajom vele, 9-es és ennyi. Nem tud többet a befejezésnél, ha nincs mögötte egy ész akkor kapufa a gyerek. Egy gyengébb kiadású lewandowski a srác, most csak azért tűnik jobbnak, mert fiatal.

A nagy meccsekre én a BL elődöntőt plusz döntőt értem, a pl középcsapatai ellen az öreg Zlatan is villogott (a Liverpoolt ne vegyük ide). Ezeken a meccseken pedig azt az 1 gólt tette el 3-0-nál egy már megtört Madrid ellen. Ezen kívül nem emlékszek mozzanatára, persze lehet velem van a baj.
Avatar
Camp Nou99
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 355
Csatlakozott: 2020.05.31. 14:32:47
Tartózkodási hely: Surány

2024.02.19. 20:21:45

Leon írta:
2024.02.19. 19:47:12
Kb annyi kockázat van Bappéban hogy triplázik-e jövőre a Real vagy csak a BL-t és a Ligát huzzák be vele. :mrgreen:
Rühellem de Haalanddal együtt a világ legjobbja. Ha Laporta nem csinál valami csodaigazolást akkor elég szegényes évek várnak
a Barcára...
Márpedig pénz nélkül nehéz lesz bárkit is idecsalogatni. Se csapat, se vezér, se edző. Akkor meg minek. :( :( :(
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21051
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2024.02.19. 20:14:01

Magnus írta:
2024.02.19. 19:50:47
hagyjatok már a bot haalanddal, sok gólt lő és ennyi. A csávó egy felszteroidozott mariogomez, nagy meccseken láthatatlan, fejben gyenge, labdaérzéke nulla. Ha nincs mögötte aki kiszolgálja meghal a pali.

Mbappé minden téren klasszisokkal jobb, 5 éve bizonyítja. Sajnos hatalmasat erősödik vele a Madrid, sok keresnivalónk nem lesz már ebben az évtizedben.
Szerintem is a francia jobb, de azért a norvég is nagyot sokat tud adni, ha jó kiszolgálók vannak mögötte. Meg túlzás az is, hogy nagy meccseken nem csinál semmit, idei szezon betalált Chelseanek, Poolnak, MU-nak, előbbi kettő potntot ért. Abban egyetértek, hogy nem jelenlegi egyik legjobb játékosként kellene emlegetne, mert azért vannak többen is jobbak, de a jelenlegi egyik legjobb 9-es azért megállja a helyét. Én el is fogadnám Lewa után új 9-esüknek. Persze ennek sok realitása nincs, max. ha tényleg elkezdenék megtisztítani a futballt, és a City megkapná a kizárását.

Visszatérve a Realra: a középpályájukra most jönne jól egy Ödegaard. Bár megértem, hogy anno nem ragaszkodtak hozzá, a két nagy öreg még hozta magát, a norvég pedig eleinte elég nagy flopp-nak tűnt. Aztán az Arsenalban még elkezdett Arteta keze alatt szinteket lépegetni.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára LG 2024.02.19. 20:25:00-kor.
Magnus
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 269
Csatlakozott: 2022.08.04. 20:16:17

2024.02.19. 19:50:47

hagyjatok már a bot haalanddal, sok gólt lő és ennyi. A csávó egy felszteroidozott mariogomez, nagy meccseken láthatatlan, fejben gyenge, labdaérzéke nulla. Ha nincs mögötte aki kiszolgálja meghal a pali.

Mbappé minden téren klasszisokkal jobb, 5 éve bizonyítja. Sajnos hatalmasat erősödik vele a Madrid, sok keresnivalónk nem lesz már ebben az évtizedben.
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2578
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2024.02.19. 19:47:12

Kb annyi kockázat van Bappéban hogy triplázik-e jövőre a Real vagy csak a BL-t és a Ligát huzzák be vele. :mrgreen:
Rühellem de Haalanddal együtt a világ legjobbja. Ha Laporta nem csinál valami csodaigazolást akkor elég szegényes évek várnak
a Barcára...
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21051
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2024.02.19. 18:55:21

recrea írta:
2024.02.19. 18:39:46
Ég világon semmi kockázat nincs Mbappeban, jelenleg a legnagyobb klasszis, bárhol megcsinálja, náluk meg főleg, mert amúgy ennyi sérült ellenére is jók. Az valóban érdekes, hogy egy poszt a brazillal, de nem kérdés, hogy melyikük a jobb.
Hasonlóan gondolom. CR óta hiányzik egy megaklasszis támadó nekik, egyedül a 21/22-es szezonban nem jött ki, mert akkor Benzama annyira extrát tudott hozni. De ugye már sincs.

A jelenlegi mezőnyben egyébként VIni is nagyon jónak számit, de a francia más szint.
Válasz küldése