Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Avatar
Bányász
Rendfenntartó - moderátor
Hozzászólások: 3345
Csatlakozott: 2007.12.07. 21:34:15
Tartózkodási hely: Neverland

2011.02.01. 16:55:26

Ez bizony jellemző,h sokan még annak ellenére is akarják Maicont,Essient,Patot,Neymart stb,h tavaly 7(?) idén 5(?) játékost vettetek.

De ez egyáltalán nem a madridisták sajátja. :) Itt is volt a triplázós év után nem egy nem két ember aki akarta Lahmot,Fabregast meg Riberyt.Mostanra ez enyhült.Madridista szemszögből meg érthető,h ez a dolog miért nem enyhül csak kicsit olyan telhetetlennek tűnik sok ember ez által.

A szurkoló ilyen.Én is szívesen elnézném Barca mezben pl Banegát meg Patot is :) attól függetlenül,h szakmailag nem sok szól mellettük.
Kép
"Akinek rózsaszín a világ az hazug,aki mindent imád nem látta még úgy a tengert ha zúg..."

"A szívem a Barçában van, és egy nap ismét magamra öltöm majd ezt a mezt." Yaya Toure
Avatar
Tivornya
Capitá del Barça
Hozzászólások: 736
Csatlakozott: 2008.10.14. 17:39:21
Tartózkodási hely: Dunabogdány

2011.02.01. 16:49:32

haszi írta:
Tivornya írta:Évek óta ugyanaz...már féltávnál a jövő balett-társulata terveződik :roll:
Írtam egy, ismétlem EGY nevet, hogy ki lenne a legjobb Khedira helyett és ez már egy új csapat tervezése? :?

Ne vedd magadra cimbi! Itt az általános hangulatot véleményeztem, nem pedig egy, ismétlem EGY ember hozzászólását :wink: :)
„Egy nép csak úgy semmisül meg, ha önmagát semmisíti meg. Önmagát a nép úgy semmisíti meg, ha múltját már nem látja, jelenében csavarog, jövőjében nem hisz."
„Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet, de elfáradni soha!"
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.02.01. 16:43:12

Alapvető dolgokat kéne változtatni a Madridnál a pályán is, mert így, hogy igazán se CR, se Kaká, vagy ha fent akk Özil se támad le, a mai fociban már simán át tudnak szaladni a kp-n, és sem Marcelo, sem Ramos nem az az igazi átjátszhatatlan védő...főleg Marci oldalán simán meg lehet őket bontani, létszámfölényt kialakítani. És ez akkor is így lesz, ha irányítót vesznek. CR helyét kéne vhogy úgy megtalálni, hogy mentesítve legyen a védekezés alól, de legyen még előtte ember. Mindenesetre szervezni ő sem tud, erre jó lenne Kaká. Mindenre meg van itt a megfelelő ember, csak lehetetlenség ezt egyelőre egy kerek egésszé összegyúrni. Bár ősszel már úgy tűnt, hogy sikerül, nov. 29. óta szét vannak csúszva...
Avatar
haszi
Jugador del Barça
Hozzászólások: 233
Csatlakozott: 2006.12.14. 14:24:30
Tartózkodási hely: Farkaslaka
Kapcsolat:

2011.02.01. 16:39:51

Tivornya írta:Évek óta ugyanaz...már féltávnál a jövő balett-társulata terveződik :roll:
Írtam egy, ismétlem EGY nevet, hogy ki lenne a legjobb Khedira helyett és ez már egy új csapat tervezése? :?
Avatar
Tivornya
Capitá del Barça
Hozzászólások: 736
Csatlakozott: 2008.10.14. 17:39:21
Tartózkodási hely: Dunabogdány

2011.02.01. 16:17:04

Évek óta ugyanaz...már féltávnál a jövő balett-társulata terveződik :roll:
„Egy nép csak úgy semmisül meg, ha önmagát semmisíti meg. Önmagát a nép úgy semmisíti meg, ha múltját már nem látja, jelenében csavarog, jövőjében nem hisz."
„Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet, de elfáradni soha!"
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21121
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2011.02.01. 15:59:10

socio66 írta:essien..
mindig a legjobb kell,minden posztra. mellesleg amekkora vadállat,egyáltalán nem biztos hogy beválna ebben a lightos,finomkodó bajnokságban.
itt vissza kellene fognia magát,de akkor az már nem az igazi essien lenne.
Touré is abszolút jó volt Spanyolországban, és sztem annyira Essien is technikás, mint ő. Az biztos, h a jelenlegi embereknél mindenképp jobb lenne, ebben gondolom egyet értünk.
socio66

2011.02.01. 15:48:23

essien..
mindig a legjobb kell,minden posztra. mellesleg amekkora vadállat,egyáltalán nem biztos hogy beválna ebben a lightos,finomkodó bajnokságban.
itt vissza kellene fognia magát,de akkor az már nem az igazi essien lenne.
Avatar
haszi
Jugador del Barça
Hozzászólások: 233
Csatlakozott: 2006.12.14. 14:24:30
Tartózkodási hely: Farkaslaka
Kapcsolat:

2011.02.01. 15:40:49

LG írta:Így van. Sztem Özillel és Di Mariaval semmi baj sincs, mind2ből úgy gondolom nagyon nagy játékos lehet majd idővel.
Igazán jó vkp-uk viszont nincs Makelele óta, pedig már jó régen elment a francia. Gravesen fél évig volt jó, Gagonak, Lassnak is voltak jó időszakai, de igazából hosszú távon senki nem tudta megoldani a posztot. Én azt hittem Khedira megfelelő lesz, de eddig nem úgy néz ki.
Essien lenne a legmegfelelőbb erre a posztra szerintem, de ő szinte kizárt, hogy távozzon a Chelseaből... :roll:
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21121
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2011.02.01. 15:38:09

OvaMind írta:Szerintem Özil vagy Di Maria elég jó támadó kp-k. Én inkább azt látom, hogy szűrőposzton nincs egy ütközőemberük. Lass még csak-csak, de hát Khedira és Gago elég gyengék emberfogásban. Másrészt: elöl nincs, aki megtartsa a labdákat, Benzema pedig nem igazán jól megjátszható. Higuáín eléggé hiányzik nekik, szerintem a sérülése óta gyengék.
Így van. Sztem Özillel és Di Mariaval semmi baj sincs, mind2ből úgy gondolom nagyon nagy játékos lehet majd idővel.
Igazán jó vkp-uk viszont nincs Makelele óta, pedig már jó régen elment a francia. Gravesen fél évig volt jó, Gagonak, Lassnak is voltak jó időszakai, de igazából hosszú távon senki nem tudta megoldani a posztot. Én azt hittem Khedira megfelelő lesz, de eddig nem úgy néz ki.
mes
Capitá del Barça
Hozzászólások: 823
Csatlakozott: 2010.06.21. 16:40:13
Tartózkodási hely: Marosvasarhely
Kapcsolat:

2011.02.01. 15:30:42

Az nem igaz, hogy a Real nem talal egy kozeppalyast , aki tudna szervezni a jatekot. Az a baj, hogy olyan jatekost akarnak igazolni, akinek a neve sokat er.
Avatar
OvaMind
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 486
Csatlakozott: 2007.09.28. 14:49:49

2011.02.01. 15:27:03

Szerintem Özil vagy Di Maria elég jó támadó kp-k. Én inkább azt látom, hogy szűrőposzton nincs egy ütközőemberük. Lass még csak-csak, de hát Khedira és Gago elég gyengék emberfogásban. Másrészt: elöl nincs, aki megtartsa a labdákat, Benzema pedig nem igazán jól megjátszható. Higuáín eléggé hiányzik nekik, szerintem a sérülése óta gyengék.
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2011.02.01. 14:55:19

Sándor Csaba!:D
Viccet félretéve szerintem simán át lehetne alakítani a Real kp-ját úgy, hogy kiszolgálják a csatárokat stb.
Kaká egyértelműen támadó de Xabi szerintem lehetne irányító mögöttük pedig passz.. :D
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2011.02.01. 14:53:08

anno pont ezért vették meg kakát, hogy legyen aki szervezze a játékot... arrol már nem ok tehetnek hogy szerencsetlen ennyit serult... én nem tudom mi lesz a madriddal, de nekem ilyen minden évbn foggal-körömmel kapálozok csapatnak tunnek... egyetlen eselyuk a sikerre a jovoben a barca hanyatlása lehet... hát... sok sikert :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Barca_10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2009.06.27. 15:50:43

2011.02.01. 14:29:10

felician333 írta:
Jason írta:Szerintem a Realnál maga a vezetőség tevékenysége ami negativ.Játékosigazolásokban is már évek óta nemtudnak zöldágra vergődni.A középályájukon én a mai napig nem látok megfelelő minőségi játékost.Talán Xabi,de ő i csak talán.Ez a Khedira,Gago vagy Lass egy 0-ák sztem.Nincsenek igazi minőségi kp-ik mint pl.Fabregas,Gourcuff,Essien vagy mások.Akik irányitják a játékukat,akik megfelelően kitudják szolgálni a támadókat. :roll: :wink:
essien nem a támadók kiszolgálásáról híres,de egyébként értem,amit mondani akarsz. egy xavi-iniestájuk soha nem lesz,de ettől függetlenül beszerezhetnének egy irányítót,amolyan vezért.talán megoldódna a problémájuk,talán nem.ez majd később derülhet ki.

Lecsaphattak volna Afellayra is,talán ő is megfelelt volna a Madridnak. :roll:
“...I like the idea of a black sun; like a black hole is space, sucking everything into darkness, where we came from and where we’re heading...”
Avatar
felician333
Barça B
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2009.10.16. 01:18:29

2011.02.01. 14:27:12

Jason írta:Szerintem a Realnál maga a vezetőség tevékenysége ami negativ.Játékosigazolásokban is már évek óta nemtudnak zöldágra vergődni.A középályájukon én a mai napig nem látok megfelelő minőségi játékost.Talán Xabi,de ő i csak talán.Ez a Khedira,Gago vagy Lass egy 0-ák sztem.Nincsenek igazi minőségi kp-ik mint pl.Fabregas,Gourcuff,Essien vagy mások.Akik irányitják a játékukat,akik megfelelően kitudják szolgálni a támadókat. :roll: :wink:
essien nem a támadók kiszolgálásáról híres,de egyébként értem,amit mondani akarsz. egy xavi-iniestájuk soha nem lesz,de ettől függetlenül beszerezhetnének egy irányítót,amolyan vezért.talán megoldódna a problémájuk,talán nem.ez majd később derülhet ki.
Avatar
Jason
Jugador del Barça
Hozzászólások: 103
Csatlakozott: 2010.04.24. 11:25:45

2011.02.01. 14:16:06

Szerintem a Realnál maga a vezetőség tevékenysége ami negativ.Játékosigazolásokban is már évek óta nemtudnak zöldágra vergődni.A középályájukon én a mai napig nem látok megfelelő minőségi játékost.Talán Xabi,de ő i csak talán.Ez a Khedira,Gago vagy Lass egy 0-ák sztem.Nincsenek igazi minőségi kp-ik mint pl.Fabregas,Gourcuff,Essien vagy mások.Akik irányitják a játékukat,akik megfelelően kitudják szolgálni a támadókat. :roll: :wink:
Kép
David Villa: Elmondhatom, pár perc elég volt arra, hogy beépüljek a Barcába, hiszen a spanyol válogatottban a katalán csapat legjobbjaival évek óta együtt játszom. Tudom, hogy például Xavi melyik helyre indít le, ha éppen álmomból ébresztenek fel.
________________________________________
Az Álombarcám: Neuer-Van Der Wiel-Piqué-Fabio Coentrao-Taiwo-Fabregas-Moussa Sissoko-Iniesta-Messi-Dzeko-Villa
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7209
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.02.01. 13:46:37

Bob_Marley írta: De mint LG írta azért annyira nem tragikus a helyzetetek, mert nagyon fiatal a keret, s van bőven esély a fejlődésre!
nem tragikus,csak látnám a fejlődést...
megfogalmazni nem is tudom,hogy mivel lehet a baj,mert ezek a játékosok egyenként beférnének a világ sok topcsapatába is,de mégsem alkotnak együtt csapatot. egyéni villanásokkal nem lehet kupákat nyerni,sem szépen játszani. láthatjuk,hogy mire elég: liga második,kupa döntő(jobb esetben győzelem),bl 16közé jutás. idén meglátjuk,hogy mire megyünk,de bízom abban,hogy a bl-ben a 4 között látom majd a realt.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19556
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2011.02.01. 13:38:42

daffy írta:én csak fifázok :) olyan mozdítható edzőt nem tudok mondani,aki tuti sikeres lenne(saf és hiddink biztos,de ők nem jönnének).
josé bizonytalan. én félek,hogy idehoz dolgos fiúkat és elpucol. az utána következő edző pedig nem tudna velük mit kezdeni.
Évek óta ez is baj!
Folyamatos edzőváltás, folyamatos taktikai cserélés, amihez nem illeszkedő játékosok vannak, folyamatos keret csere!
Na hát így nem lehet…..
És amit haszi írt szerintem abba kellene „kapaszkodni” a madridistáknak!
Apró lépések előre!Egyből elvárás az új edzőktől a kupa, bajnokság, BL!Persze az egyik legmeghatározóbb klub Európában, de ha „csak” egy kupát nyertek (azért jó lenne majd ha csak jövőre :lol: ) már előre lépés!És ha nem hagyják Mourinhot dolgozni megint nem lesz az égvilágon semmi idén se meg jövőre se…..

daffy írta: az sem tetszik,hogy josé folyton sír. le kéne tenni valamit az asztalra,mert az eddigi ténykedés-mondjuk ki-rohadtul kevés. a clásicó óta csak egyre lejjebb ásunk a szharban. a kezdő 11 fix,a kezdő tagságot majdhogynem csak örökölni lehet. a csapat fáradt és mourinho még mindig bőg... az tiszta sor,hogy ha futunk a barca után a bajnokságban,akkor oda a bl és a kupa. moutinho nem mutat túl nagy hajlandóságot a fiatalok játszatására,pedig a ligában ott az esély. meccsenként 1 vagy 2 fiatal/padozó nyugodtan kezdhetne. a 19 csapatból 15öt így is oda-vissza verni kell.

Ezt megcáfolni vagy megerősíteni nem tudom!Nálunk hasonló hangok vannak, hogy nincs rotálás, de ezt ők tudják(Pep, JM)!Ők vannak ott edzésen látják ki milyen formában van!Nyílván kívülállóként lehetne bedobni a padon ücsörgőket, mert hát azért, hogy egész évben üldögéljen mindenki picit luxus, de biztos meg van az oka!
daffy írta:
a formációval mint írtad kibékíthetetlen ellentéteim vannak,főleg kakaval a fedélzeten.

Ezt mint írtam kivitelezhetetlen szerintem!
Egy stabilabb felállás esetén is látható, nem működik tökéletesen a csapatvédekezés!4-3-3 hatalmas kockáztatás lenne!Ehhez a 4-3-3hoz nincs meg az összeszokás, ha olyanok vannak, hogy Arbeloa totális űrben mozog, vagy épp Lass láttam a Villareal ellen, hogy folyamatosan késett a tolódásban, így ezt nem lehet, Ramos lemarad, Marcelo elrohangál!Én megmondom őszintén egy 4-4-1-1 képzelnék el, ha már változtatni akarnék a felálláson!Védő 4es adott Di-maría-Lass-Xabi-Ronaldo!Elől meg Higuaín picit visszavonva, s elől Benzema!Igen ám de így Özilnek nincs „helye”, meg Kakanak sem….!Bár Kaka Higuaín szerepkörét is betudná tölteni, s Özil is!Na de hagyjuk eme okfejtést…..
:lol:
daffy írta: remélem perez rendet rak valdano és mou között,mert így nem jutunk egyről a kettőre. mindkettőnek be kéne fognia a pofáját és a saját szemétdombján kapirgálni,a másik piszkálása helyett. úgy gondolom,hogy a real sikeres jövője legalább annyira,ha nem jobban múlik perezen,mint mourinhon. neki kell most rendet tenni a stábban. ő kapja meg moutól a listát a kívánatos játékosokról és bízom abban,hogy okosan igazol,mert többet tud a realról,mint josé(értem ez alatt,hogy nem lampardokkal rakjuk tele a kp-t). meg lehet nézni a milant: nyárra be van tervezve nekik több brazil ifista is,majd vesznek 5öt 50 millióér,2 év múlva meg darabját viszi a real annyiért. aztán jönnek nekünk ilyen nevekkel,hogy klose,gomez,amauri...hogy ez nem perez fejéből pattant ki,arra sok pénzt feltennék :roll:
Itt meg totálisan egyetértek veled!
Amíg a széthúzás van, nem lesz előre jutás!Mindenkinek arra kellene fordítania az energiáját ami a szerepe!Egy elnök elnök legyen, ne FM manager, Valdano sportigazgató legyen, s ne a helyi madridi „celeb”, Mourino meg edző, s nem kioktató!
De mint LG írta azért annyira nem tragikus a helyzetetek, mert nagyon fiatal a keret, s van bőven esély a fejlődésre!


szerk: Lass-t rosszul írtam, mert nem Villareal ellen, hanem Mallorca
mea culpa
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Bob_Marley 2011.02.01. 13:48:03-kor.
Kép
Kép
Kép
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7209
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.02.01. 13:09:36

Bob_Marley írta: Továbbfűzném még annyival, hogy személy szerint még nagyobb boldogsággal tölt el, hogy a világ egyik legjobb edzőjével a padon is csak a hátunkat nézik!Most gyenge a formájuk (ki is kell használni), de hogy feladni soha nem fogják ebben biztos vagyok!Fiatal csapat a Madrid, s ha engedik a portugált dolgozni eredményesek is lesznek!daffy te hogyan képzelnéd a csapatodat?
Tudom az „elméleted” a 4-3-3 (ezt már egyszer írtam kivitelezhetetlen szerintem), s írtad iparosok vannak (én ezt is óvatosabban kezelném)!
De személyekre lebontva milyen királyi gárdát képzelnél el?
én csak fifázok :) olyan mozdítható edzőt nem tudok mondani,aki tuti sikeres lenne(saf és hiddink biztos,de ők nem jönnének). josé bizonytalan. én félek,hogy idehoz dolgos fiúkat és elpucol. az utána következő edző pedig nem tudna velük mit kezdeni. az sem tetszik,hogy josé folyton sír. le kéne tenni valamit az asztalra,mert az eddigi ténykedés-mondjuk ki-rohadtul kevés. a clásicó óta csak egyre lejjebb ásunk a szharban. a kezdő 11 fix,a kezdő tagságot majdhogynem csak örökölni lehet. a csapat fáradt és mourinho még mindig bőg... az tiszta sor,hogy ha futunk a barca után a bajnokságban,akkor oda a bl és a kupa. moutinho nem mutat túl nagy hajlandóságot a fiatalok játszatására,pedig a ligában ott az esély. meccsenként 1 vagy 2 fiatal/padozó nyugodtan kezdhetne. a 19 csapatból 15öt így is oda-vissza verni kell. a formációval mint írtad kibékíthetetlen ellentéteim vannak,főleg kakaval a fedélzeten. remélem perez rendet rak valdano és mou között,mert így nem jutunk egyről a kettőre. mindkettőnek be kéne fognia a pofáját és a saját szemétdombján kapirgálni,a másik piszkálása helyett. úgy gondolom,hogy a real sikeres jövője legalább annyira,ha nem jobban múlik perezen,mint mourinhon. neki kell most rendet tenni a stábban. ő kapja meg moutól a listát a kívánatos játékosokról és bízom abban,hogy okosan igazol,mert többet tud a realról,mint josé(értem ez alatt,hogy nem lampardokkal rakjuk tele a kp-t). meg lehet nézni a milant: nyárra be van tervezve nekik több brazil ifista is,majd vesznek 5öt 50 millióér,2 év múlva meg darabját viszi a real annyiért. aztán jönnek nekünk ilyen nevekkel,hogy klose,gomez,amauri...hogy ez nem perez fejéből pattant ki,arra sok pénzt feltennék :roll:
Avatar
El fanático
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1417
Csatlakozott: 2009.09.08. 12:36:46
Tartózkodási hely: Valahol a nagyon közel és a nagyon távol között...

2011.02.01. 13:03:40

Enjoy írta:Mármint, az érdekelne, hogy kiknek kell figyelniük Sevilla elleni visszavágón, nehogy ki kelljen hagyniuk a döntőt, ellenünk. 8)

Itt van a meccs szöveges összefoglalója:

http://uk.eurosport.yahoo.com/football/ ... 26806.html

Ramos, Arbeola, Lass, Khedira, CR
Kép
Avatar
Bányász
Rendfenntartó - moderátor
Hozzászólások: 3345
Csatlakozott: 2007.12.07. 21:34:15
Tartózkodási hely: Neverland

2011.02.01. 12:56:07

Ronaldo leigazolásást valóban igen nehéz kifogásolni.Nem igazán tudtak volna jobb játékost megvenni.(első blikkre Kaka is ilyennek tűnhetett)

Azzal azonban nem feltétlenül értek egyet,h a góljai nélkül nem lenne sehol a Madrid.Az ellenkezőjét nyilván nem jelenthetjük ki de azt tudom,h sztem tavaly amikor hiányzott Ronaldo sokszor szebb és kombinatívabb focit játszott a Real mint nélküle.

Ha Ronaldo a pályán van akkor rengeteg akció 30 méternél véget ér egy lövéssel.(vagy éppen az alapvonalról szúrja rá)

Ha más lenne ott akkor lehetséges,h folyna tovább a játék és látványosabb dolgok is kialakulnának.Csak lehet,h kevésbé lenne eredményes a játék(már ami a gólokat illeti).Bár szvsz akiket sokkal ver a madrid azokat talán Ronaldo nélkül is sokkal vernék.

De egyébként tényleg nem igazán lehet Ronaldot kikezdeni mert hát Ő megteszi amit tud.
Kép
"Akinek rózsaszín a világ az hazug,aki mindent imád nem látta még úgy a tengert ha zúg..."

"A szívem a Barçában van, és egy nap ismét magamra öltöm majd ezt a mezt." Yaya Toure
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19556
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2011.02.01. 12:51:55

LG írta:Miért szted kit kellett volna helyettük megszerezni. Sztem ezen a két emberen múlik legkevésbé a Madrid jelenlegi formája. C. Ronaldo nagyon nagy fogás volt, abszolút érthető volt a leigazolása, a Madrid számára elérhető játékosok közül magasan legjobb volt. Az ő góljai nélkül nem lenne sehol a Madrid.
Mourinhoról pedig ősszel már elmondtam, h nagyon jó úton van, h összerakjon egy remek csapatot, és ezt tartom is. Fiatal tehetségekkel erősítette meg a Madridot, és egészen az El Clasico-ig kiválóan teljesítettek. Most nem megy nekik, de azért annyira nem borús a helyzet, mint amennyire itt leírják a Madridot. Én ezeket a kritikákat nem tartom jogosnak.
Továbbfűzném még annyival, hogy személy szerint még nagyobb boldogsággal tölt el, hogy a világ egyik legjobb edzőjével a padon is csak a hátunkat nézik!Most gyenge a formájuk (ki is kell használni), de hogy feladni soha nem fogják ebben biztos vagyok!Fiatal csapat a Madrid, s ha engedik a portugált dolgozni eredményesek is lesznek!daffy te hogyan képzelnéd a csapatodat?
Tudom az „elméleted” a 4-3-3 (ezt már egyszer írtam kivitelezhetetlen szerintem), s írtad iparosok vannak (én ezt is óvatosabban kezelném)!
De személyekre lebontva milyen királyi gárdát képzelnél el?
Kép
Kép
Kép
Enjoy
Capitá del Barça
Hozzászólások: 693
Csatlakozott: 2008.07.15. 14:07:18
Tartózkodási hely: Győr

2011.02.01. 12:51:18

csdewl írta:
Enjoy írta:
Enjoy írta:Madridban kiknek kell figyelnie Sevilla ellen, nehogy begyűjtsék az eltiltást maga után vonó sárgájukat? Mert úgy rémlik, hogy előző kupa meccsen elég sokan begyűjtöttek tőlük sárgát, s ha nem figyelnek, akkor egyes posztokon kieshetnek kezdőtagok.. 8)

Vagy a döntőre mindenkit nulláznak?
Erről valaki? :roll:
Cr azthiszem nem játszhat, meg 1-2 védo van veszélyben
Mármint, az érdekelne, hogy kiknek kell figyelniük Sevilla elleni visszavágón, nehogy ki kelljen hagyniuk a döntőt, ellenünk. 8)
Kép
Avatar
csdewl
Capitá del Barça
Hozzászólások: 547
Csatlakozott: 2009.05.12. 08:05:35

2011.02.01. 12:45:59

Enjoy írta:
Enjoy írta:Madridban kiknek kell figyelnie Sevilla ellen, nehogy begyűjtsék az eltiltást maga után vonó sárgájukat? Mert úgy rémlik, hogy előző kupa meccsen elég sokan begyűjtöttek tőlük sárgát, s ha nem figyelnek, akkor egyes posztokon kieshetnek kezdőtagok.. 8)

Vagy a döntőre mindenkit nulláznak?
Erről valaki? :roll:
Cr azthiszem nem játszhat, meg 1-2 védo van veszélyben
"a Futball nyer, ha a Barca nyer"

"Köszönetet mondok a Barcelonának.Egy ilyen nagy klub ilyen nagy futballistái foglalkoztak velünk..." - Franklin Lobos, egy kimentett chilei bányász.
Enjoy
Capitá del Barça
Hozzászólások: 693
Csatlakozott: 2008.07.15. 14:07:18
Tartózkodási hely: Győr

2011.02.01. 12:42:26

Enjoy írta:Madridban kiknek kell figyelnie Sevilla ellen, nehogy begyűjtsék az eltiltást maga után vonó sárgájukat? Mert úgy rémlik, hogy előző kupa meccsen elég sokan begyűjtöttek tőlük sárgát, s ha nem figyelnek, akkor egyes posztokon kieshetnek kezdőtagok.. 8)

Vagy a döntőre mindenkit nulláznak?
Erről valaki? :roll:
Kép
Válasz küldése