Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
FCB.Gabesz
Jugador del Barça
Hozzászólások: 246
Csatlakozott: 2011.01.27. 19:19:12

2011.01.31. 21:25:22

víscaelbarca!forever írta:
Tocy írta:
daffy írta:perez nem fogja elküldeni mourinhot,szerintem magától le fog lépni. 2 probléma van:
1. ha nem az edző igazol,akkor elmegy,mert nem kapott szabad kezet
2. ha az edző igazol,telerakja a realt munkagépekkel 0 kreativitással és miután elmegy,mert elfog,marad 20 munkagép és 3 focista...
egyik sem járható út. azt tény,hogy mourinho a zsenialitásából semmit nem villantott a madridban,de nem is áll rendelkezésére olyan stílusú keret,ami az ő karakteréhez illik.
a többibe nem mennék bele,akit érdekel,privátban szívesen leírom,de itt vitát gerjeszteni nem szeretnék,maradjunk annyiban,hogy kb a forum fele értene velem egyet
Nekem leírnád PÜ-ben ha megkérlek? Érdekel :)
engem is érdekel :wink: leírnád nekem is ha szépen kérlek :oops:

nekem is bemásolhatnád pübe :oops: légyszíves. :oops:
víscaelbarca!forever
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 252
Csatlakozott: 2010.05.23. 19:58:07
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

2011.01.31. 21:20:23

Tocy írta:
daffy írta:perez nem fogja elküldeni mourinhot,szerintem magától le fog lépni. 2 probléma van:
1. ha nem az edző igazol,akkor elmegy,mert nem kapott szabad kezet
2. ha az edző igazol,telerakja a realt munkagépekkel 0 kreativitással és miután elmegy,mert elfog,marad 20 munkagép és 3 focista...
egyik sem járható út. azt tény,hogy mourinho a zsenialitásából semmit nem villantott a madridban,de nem is áll rendelkezésére olyan stílusú keret,ami az ő karakteréhez illik.
a többibe nem mennék bele,akit érdekel,privátban szívesen leírom,de itt vitát gerjeszteni nem szeretnék,maradjunk annyiban,hogy kb a forum fele értene velem egyet
Nekem leírnád PÜ-ben ha megkérlek? Érdekel :)
engem is érdekel :wink: leírnád nekem is ha szépen kérlek :oops:
mes
Capitá del Barça
Hozzászólások: 820
Csatlakozott: 2010.06.21. 16:40:13
Tartózkodási hely: Marosvasarhely
Kapcsolat:

2011.01.31. 21:12:45

MessiFan írta: Idén nyernek 1 spanyol kupát Mouval és a következő szezonra már jobban összeáll a csapat és nem lesznek ilyen gondjaik.

off1:Ittas allapotban tilos a forumra hulyesegeket irni :lol:
off2: ozsi nem tudom honnan szedted ezt a karikaturat, de egy egeszseges esti rohogest kihozott belolem.

On: Nem kell ennyire optimistanak lenni, hogy mar megvan a bajnoksag. Mar le sem kellene jatszani a meccseket. Minden hetvegen Puyolek kimennek a Camp Nouban a zoldre, egyet grilleznek es mennek haza?
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2011.01.31. 20:20:16

Kép
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Enjoy
Capitá del Barça
Hozzászólások: 693
Csatlakozott: 2008.07.15. 14:07:18
Tartózkodási hely: Győr

2011.01.31. 19:10:01

Madridban kiknek kell figyelnie Sevilla ellen, nehogy begyűjtsék az eltiltást maga után vonó sárgájukat? Mert úgy rémlik, hogy előző kupa meccsen elég sokan begyűjtöttek tőlük sárgát, s ha nem figyelnek, akkor egyes posztokon kieshetnek kezdőtagok.. 8)

Vagy a döntőre mindenkit nulláznak?
Kép
Avatar
detabarca
Capitá del Barça
Hozzászólások: 646
Csatlakozott: 2009.05.03. 11:29:44
Tartózkodási hely: Budapest, IV.ker.

2011.01.31. 19:09:45

daffy írta:
Tocy írta: Szerintem Mou fejben arra készíti már a játékosait...az más kérdés, hogy a kezdőn még nem változtatott, mert hát azt mégse mondhatja egy Real-edző, hogy sry bukó a Liga, csak a Copa a lényeg.
az lehet,de így sem jó,mert a csapat agyon fáradt. ha josé továbbra is makacs,nem hogy liga nem lesz,még kupa sem.
Ezzel az a gond, hogy mostanában az alap kezdő 11nek is problémás a győzelem. Ha összejön akkor is iszonyat szenvedős.
Nagyon ő sem tud változtatni. Eddig gála11 kellett a bajnokságban, mert közel volt a Barca és ilyen körülmények között nem szabad feladni, de nem lehet kockáztatni se. A kupában volt rotálás, mindenki látta az eredményét. Ha mondjuk csak CR-t pihenteti.....hát remélem nem kell ecsetelnem, hogy ki viszi hátán a csapatot, Özil....dettó. Nem sok lehetősége van Mou-nak, pedig szinte mindenkit megkapott, akit kért. Valószínűleg fejben vannak gondok a csapaton belül, ami szorosan köthető a Mou és Valdano ill. Perez viszonyához. Most tényleg a fejétől bűzlik a hal, de már nagyon...
Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

"A sportok királya a labdarúgás, a Barcelona meg a labdarúgás királya!"
(Johan Cruyff)
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3727
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2011.01.31. 19:08:24

MessiFan írta:Idén nyernek 1 spanyol kupát Mouval és a következő szezonra már jobban összeáll a csapat és nem lesznek ilyen gondjaik.
Ezt még feltételezni is rossz :D Nagyon nem kéne...
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3727
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2011.01.31. 19:06:13

daffy írta:mourinhonak be kell látni,hogy ez a bajnokság kuka. el kellene kezdeni a bajnokikon sarabiát,moratat és a cseréket játszatni/beépíteni és a "gálakezdőt" pihentetni és a kupában/bl-ben mindent beleadni. az a két esély van és a kupában csak egy meccsen kell emberfeletti,a bl-ben 3-5 meccsen.
Azért ez nem ilyen egyszerű. Jelenleg 6 pontra van a Villareal, ezért nem küldheti be főként a cseréket, mert ha el kezdik bukni a meccseiket, és nem nyerik meg a döntőt (ami sztem 100%), akkor a biztos Bl hely is ugrik. Az pedig elég gázos, főleg, ha 2 Classicoval kezdődik a bajnokság. Nem mindegy, hogy 2 meccsel többet, vagy kevesebbet játszanak. Ezeket a játékosokat meg sztem fölösleges betenni. Morata úgyse jutna szóhoz Benzema, Pipita, Ade? 2-3-as mögött. Sarabia nem tudom milyen poszton játszik, de neki még nehezebb dolga lenne, mivel a középpályán meg a védelemben is van 5-6 olyan ember aki szinte nem is játszik, mégia szért (sztem) elég magad színvonalat képviselnek. A Real ilyen szempontból kicsit meg van lőve utánpótlás terén.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2011.01.31. 19:04:11

Nem értem Mourinhot.
Szerintem egy normális edző nem játszatja a (szinte) legerősebb kezdő 11-ét egy 17.-ik ellen.
3 sorozatban még mindig benne vannak ráadásul közeleg nekik a BL és a kupa de ő mégsem pihenteti a játékosait és meg is lett az eredménye.
7 pont nem sok de nem is kevés és ezt jól tudja mindenki. Olvastam, hogy Mou már célzott arra, hogy vissza akar térni Angliába pedig 3 döntetlennel és 2 vereséggel 21 meccs alatt mindenhol kinyalnák még a seggét is.
De ugyebár egy Barca ellen ez kevés de mit várnak? Fél év alatt dobjon össze egy világverő Madridot? Nem lehet! Tavaly előtt vásároltak be és azóta mittudomén hány edzőjük volt. Így nem lehet.
Idén nyernek 1 spanyol kupát Mouval és a következő szezonra már jobban összeáll a csapat és nem lesznek ilyen gondjaik.
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7208
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.01.31. 18:59:10

Tocy írta: Szerintem Mou fejben arra készíti már a játékosait...az más kérdés, hogy a kezdőn még nem változtatott, mert hát azt mégse mondhatja egy Real-edző, hogy sry bukó a Liga, csak a Copa a lényeg.
az lehet,de így sem jó,mert a csapat agyon fáradt. ha josé továbbra is makacs,nem hogy liga nem lesz,még kupa sem.
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.01.31. 18:57:05

daffy írta:
zsuni írta:Kajak várta valaki, hogy Mou fél év alatt csodát tesz? Ő maga mondta, hogy a 2. évben jönnek az eredmények. Egy döntetlen és EGY vereség, és már küldenék el. butaság a köbön (szép szóval), máshol ezért duplaprémiumot kapna. Az meg hogy a játék olyan amilyen, a fáradtság egyértelmüen fejben, és fizikálisan. Ha elküldik, vagy elmegy, én befejeztem ezzel a csapattal és a szurkoloival való szimpatizálást. Állandoság kell, évek óta, és ezt csak a rohadtul idióták nem veszik észre, amit már baromira unok.
mourinhonak be kell látni,hogy ez a bajnokság kuka. el kellene kezdeni a bajnokikon sarabiát,moratat és a cseréket játszatni/beépíteni és a "gálakezdőt" pihentetni és a kupában/bl-ben mindent beleadni. az a két esély van és a kupában csak egy meccsen kell emberfeletti,a bl-ben 3-5 meccsen.
Szerintem Mou fejben arra készíti már a játékosait...az más kérdés, hogy a kezdőn még nem változtatott, mert hát azt mégse mondhatja egy Real-edző, hogy sry bukó a Liga, csak a Copa a lényeg.
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7208
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.01.31. 18:51:54

zsuni írta:Kajak várta valaki, hogy Mou fél év alatt csodát tesz? Ő maga mondta, hogy a 2. évben jönnek az eredmények. Egy döntetlen és EGY vereség, és már küldenék el. butaság a köbön (szép szóval), máshol ezért duplaprémiumot kapna. Az meg hogy a játék olyan amilyen, a fáradtság egyértelmüen fejben, és fizikálisan. Ha elküldik, vagy elmegy, én befejeztem ezzel a csapattal és a szurkoloival való szimpatizálást. Állandoság kell, évek óta, és ezt csak a rohadtul idióták nem veszik észre, amit már baromira unok.
mourinhonak be kell látni,hogy ez a bajnokság kuka. el kellene kezdeni a bajnokikon sarabiát,moratat és a cseréket játszatni/beépíteni és a "gálakezdőt" pihentetni és a kupában/bl-ben mindent beleadni. az a két esély van és a kupában csak egy meccsen kell emberfeletti,a bl-ben 3-5 meccsen.
zsuni
Capitá del Barça
Hozzászólások: 606
Csatlakozott: 2009.02.08. 12:03:53
Tartózkodási hely: bp

2011.01.31. 18:44:48

Kajak várta valaki, hogy Mou fél év alatt csodát tesz? Ő maga mondta, hogy a 2. évben jönnek az eredmények. Egy döntetlen és EGY vereség, és már küldenék el. butaság a köbön (szép szóval), máshol ezért duplaprémiumot kapna. Az meg hogy a játék olyan amilyen, a fáradtság egyértelmüen fejben, és fizikálisan. Ha elküldik, vagy elmegy, én befejeztem ezzel a csapattal és a szurkoloival való szimpatizálást. Állandoság kell, évek óta, és ezt csak a rohadtul idióták nem veszik észre, amit már baromira unok.
B. Tamás
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2006.02.25. 21:20:32
Kapcsolat:

2011.01.31. 18:03:46

Pep rotál, csak nem úgy, ahogyan sokan várnák. Olyan ugyanis sohasem lesz, hogy a kulcsok (Piqué, Puyol, Xavi, Ini, Messi) mindegyike a padon ül. Egyrészt, hogy a folytonosságot biztosítsa, másrészt, mert nélkülük nagy a rizikófaktora annak, hogy egy-egy kellemetlenebb eredménybe fusson bele a csapat. Xavi pl. szinte minden eldöntött mérkőzés 70. perce körül lejön, ezt a szintet kb. még 4 évig hozni tudja, nemhogy most. Piqué fiatal, ő neki alapesetben elég 1-2 meccs / 2 hónap. Messi úgy szintén, egyedül Inire figyel Pep, de ő például egyik kupavisszavágón sem kezdett. Xavi az, akit most többször tesz be, de mint mondtam, hamar lehozza. Abidal hihetetlen, milyen fizikálisan, Busquets 22, Pedro úgyszintén fiatal, Villa meg ereje teljében van, pályája csúcsán. Alves meg... :lol:
.
Barca_10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2009.06.27. 15:50:43

2011.01.31. 18:00:45

daffy írta:perez nem fogja elküldeni mourinhot,szerintem magától le fog lépni. 2 probléma van:
1. ha nem az edző igazol,akkor elmegy,mert nem kapott szabad kezet
2. ha az edző igazol,telerakja a realt munkagépekkel 0 kreativitással és miután elmegy,mert elfog,marad 20 munkagép és 3 focista...
egyik sem járható út. azt tény,hogy mourinho a zsenialitásából semmit nem villantott a madridban,de nem is áll rendelkezésére olyan stílusú keret,ami az ő karakteréhez illik.
a többibe nem mennék bele,akit érdekel,privátban szívesen leírom,de itt vitát gerjeszteni nem szeretnék,maradjunk annyiban,hogy kb a forum fele értene velem egyet
És engem is.
“...I like the idea of a black sun; like a black hole is space, sucking everything into darkness, where we came from and where we’re heading...”
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2011.01.31. 17:53:18

daffy írta:perez nem fogja elküldeni mourinhot,szerintem magától le fog lépni. 2 probléma van:
1. ha nem az edző igazol,akkor elmegy,mert nem kapott szabad kezet
2. ha az edző igazol,telerakja a realt munkagépekkel 0 kreativitással és miután elmegy,mert elfog,marad 20 munkagép és 3 focista...
egyik sem járható út. azt tény,hogy mourinho a zsenialitásából semmit nem villantott a madridban,de nem is áll rendelkezésére olyan stílusú keret,ami az ő karakteréhez illik.
a többibe nem mennék bele,akit érdekel,privátban szívesen leírom,de itt vitát gerjeszteni nem szeretnék,maradjunk annyiban,hogy kb a forum fele értene velem egyet
Engem is érdekelne.
:wink:
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.01.31. 17:51:03

daffy írta:perez nem fogja elküldeni mourinhot,szerintem magától le fog lépni. 2 probléma van:
1. ha nem az edző igazol,akkor elmegy,mert nem kapott szabad kezet
2. ha az edző igazol,telerakja a realt munkagépekkel 0 kreativitással és miután elmegy,mert elfog,marad 20 munkagép és 3 focista...
egyik sem járható út. azt tény,hogy mourinho a zsenialitásából semmit nem villantott a madridban,de nem is áll rendelkezésére olyan stílusú keret,ami az ő karakteréhez illik.
a többibe nem mennék bele,akit érdekel,privátban szívesen leírom,de itt vitát gerjeszteni nem szeretnék,maradjunk annyiban,hogy kb a forum fele értene velem egyet
Nekem leírnád PÜ-ben ha megkérlek? Érdekel :)
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7208
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.01.31. 17:38:19

perez nem fogja elküldeni mourinhot,szerintem magától le fog lépni. 2 probléma van:
1. ha nem az edző igazol,akkor elmegy,mert nem kapott szabad kezet
2. ha az edző igazol,telerakja a realt munkagépekkel 0 kreativitással és miután elmegy,mert elfog,marad 20 munkagép és 3 focista...
egyik sem járható út. azt tény,hogy mourinho a zsenialitásából semmit nem villantott a madridban,de nem is áll rendelkezésére olyan stílusú keret,ami az ő karakteréhez illik.
a többibe nem mennék bele,akit érdekel,privátban szívesen leírom,de itt vitát gerjeszteni nem szeretnék,maradjunk annyiban,hogy kb a forum fele értene velem egyet
Avatar
Bányász
Rendfenntartó - moderátor
Hozzászólások: 3345
Csatlakozott: 2007.12.07. 21:34:15
Tartózkodási hely: Neverland

2011.01.31. 16:59:34

Initom írta:
BlauGranaGroc írta:messze még a vége
Pep rotációs ténykedése még nagyon visszaüthet

mi-mi? :)
az üthet vissza,hogy pihentetjük a játékosainkat? :)
ez pont fordítva van,ha a real nem rotál,szerintem nem fogják bírni...
Pont az a gond,h nem pihenteti eleget a játékosokat Pep.(BlauGranaGroc szerint)

A Real meg egész egyszerűen nem rotálhat/rotálhatott.Nyilván való,h Mourinhotól kupát várnak az első évében sztem és azt gondolom,h ezt Ő is elvárta bizonyos szinten magától.Nem engedhette meg magának azt,h ne a lehetős legerősebb kezdőt küldje ki a pályára amikor csak lehet.

És még lehetséges,h ez se lesz elég neki...

Pep meg sztem mostmár elkezdi egy kicsit pihentetni a srácokat szépen sorban csak egy relatíve biztosabb előny kellett neki.
Kép
"Akinek rózsaszín a világ az hazug,aki mindent imád nem látta még úgy a tengert ha zúg..."

"A szívem a Barçában van, és egy nap ismét magamra öltöm majd ezt a mezt." Yaya Toure
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2011.01.31. 16:59:25

LG írta:Azért vicc, h az emberek lelkét, meg gondolkodását kevered bele, meg vulkánkitöréseket. Azért ezt gondold át, mert ha nem, sztem aki ilyeneket beszél annak senki nem fog adni a véleményére.
Egyrészt azt azért észrevehetted volna, hogy elég jó adag sz.arkazmus volt az írásomban. Másrészt azzal nem tudok mit kezdeni, hogy kedveled Mourinho-t :)

Amiket írtam, fenntartom: a stílus mögött le van írva minden, amit gondolok az egész Mou-jelenségről.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2011.01.31. 16:55:24

Mikaos írta:
Barcaman14 írta:Az a helyzet hogy továbbra is csak arról lehet beszélni, hogy valami nincs rendben Madridban. Ez furcsa, mert Mou csapatainál ez nem volt jellemző. Ötlettelen, gyenge csapatjáték. Egy kicsit sem keltik összeszedett csapat látszatát.
Ez azért van, mert Mou eddigi csapatainál az agyatlan zsoldosok voltak a keret meghatározó tagjai (lásd főleg Inter). Itt a Realban ezek mellett van pár olyan játékos, akik nem ebbe a kategóriába tartoznak: CR, Özil, Kaká, Marcelo, Xabi Alonso, Casillas, és ezen játékosok nagy része A meghatározó a csapatban. Ahol egy csepp kreativitás is felmerül, az Mourinho vesztét okozza. Ezek a játékosok nem olyan fegyelmezettek, nem olyan gépiesek: van lelkük, gondolkodók (tehát emberek a szó szoros értelmében), így őket kissé nehezebb irányítani a "Mou-féle módszerrel."

Ettől függetlenül a Mou-faktor (ha létezik ilyen) a kupákban fog kijönni most is (mint általában), ahol 1-1 meccsen több szerepe van a szerencsének, a vulkánkitöréseknek, a bírói tévedéseknek. A bajnokságban nincs kertelés, ott az a csapat fog nyerni, amelyik konstansan a legjobb teljesítményt nyújtja.
Azért vicc, h az emberek lelkét, meg gondolkodását kevered bele, meg vulkánkitöréseket. Azért ezt gondold át, mert ha nem, sztem aki ilyeneket beszél annak senki nem fog adni a véleményére.
Avatar
Initom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2127
Csatlakozott: 2010.06.07. 16:11:17
Tartózkodási hely: Vas(trón)

2011.01.31. 16:52:33

BlauGranaGroc írta:messze még a vége
Pep rotációs ténykedése még nagyon visszaüthet

mi-mi? :)
az üthet vissza,hogy pihentetjük a játékosainkat? :)
ez pont fordítva van,ha a real nem rotál,szerintem nem fogják bírni...
Abi & Tito
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.01.31. 16:51:59

Igen, a kupákban mindig erős volt a Mou-csapat, lehetett Porto, Chelsea, Inter. Most a Madrid is az, ezért kell nagggggyon keményen odatenni magunkat a döntőben, mert pokoli meccs lesz, felszívják magukat, és nemn úgy fognak játszani, ahogy tegnap...
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2011.01.31. 16:42:35

Barcaman14 írta:Az a helyzet hogy továbbra is csak arról lehet beszélni, hogy valami nincs rendben Madridban. Ez furcsa, mert Mou csapatainál ez nem volt jellemző. Ötlettelen, gyenge csapatjáték. Egy kicsit sem keltik összeszedett csapat látszatát.
Ez azért van, mert Mou eddigi csapatainál az agyatlan zsoldosok voltak a keret meghatározó tagjai (lásd főleg Inter). Itt a Realban ezek mellett van pár olyan játékos, akik nem ebbe a kategóriába tartoznak: CR, Özil, Kaká, Marcelo, Xabi Alonso, Casillas, és ezen játékosok nagy része A meghatározó a csapatban. Ahol egy csepp kreativitás is felmerül, az Mourinho vesztét okozza. Ezek a játékosok nem olyan fegyelmezettek, nem olyan gépiesek: van lelkük, gondolkodók (tehát emberek a szó szoros értelmében), így őket kissé nehezebb irányítani a "Mou-féle módszerrel."

Ettől függetlenül a Mou-faktor (ha létezik ilyen) a kupákban fog kijönni most is (mint általában), ahol 1-1 meccsen több szerepe van a szerencsének, a vulkánkitöréseknek, a bírói tévedéseknek. A bajnokságban nincs kertelés, ott az a csapat fog nyerni, amelyik konstansan a legjobb teljesítményt nyújtja.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2011.01.31. 16:41:04

ozsimiki írta:Az madridiak szezonjának 85%a rajtunk fog múlni, Ligát nem kell ecsetelnem, kupában is minket kell legyőzniük majd a döntőben (mert be fognak jutni), Bl még kérdéses,h meddig jutnak,és ha jutnak, kit kapnak.

Kupadöntőben nagyon oda fogják tenni magukat, de ha hozzuk azt a precíz játékot, és nyugodtan oldjuk meg a szitukat, akkor bizony el fogjuk halászni előlük.

Ha a szezon után pedig elküldik Jose-t akkor aztán 110%ban bebizonyítják,h mennyire fogalmatlanok. Így sosem fognak elindulni felfele.
Ezt én is így látom. Múltkor azt mondtam, h ha a Madrid még1x bukik, akkor lemondhatnak a bajnoki címről. És sztem nagyjából el is dőlt a bajnokság. Abban sem vagyok biztos, h a Barca el veszít 7 pontot. Eddig összesen 4-et vesztettünk, pedig túl vagyunk a felén. Persze ez függ attól is, h mennyire lesz a Madrid, ha lesz egy nagyobb előnyünk, akkor lehet elszórakozunk majd a végén pontokat.
Én örülnék, ha a hajrára komoly előnyünk lenne, és a BL-re lehetne pihentetni a fontos embereket, és a fiatal kapnának a bajnokikon lehetőséget. De ettől még azért messze vagyunk. A 7 pont nem tűnik behozhatatlan előnynek semmikép, de szvsz ez ellen a Barca ellen ez behozhatatlan előny. Mondhatjuk, h lehet, h még a Barca is kerül hullámvölgybe, csakhogy sztem még ha a hullámvölgyünk van, akkor is képesek vagyunk hozni a meccseket. Szvsz teljes összeomlás kéne, h beelőzzön a Madrid.

Amúgy a vereség érett a Madridnak. Gyakorlatilag egész januárban a tűzzel játszanak, minden meccsen szenvednek a 3 pontért. Nemcsoda, h becsúszott egy x és egy vereség. Nem értem mi történt, szezon elején én is elhittem, h erős riválisok lehetnek, akkor azért magabiztosan győztek, magabiztos volt a védelmük, sok helyzetet alakítottak ki, tetszett amit csináltak. Az El Clasico után sem írtam volna még le őket. De amit most csinálnak, az siralmas, bár ha belegondolunk Capello óta kb. ez csinálja a Madrid.
Válasz küldése