Switch to full style
Foci a Barçán kívül
Hozzászólás küldése

Re: Barca vs Real

2018.05.28. 05:58:34

Nem az volt, hogy több pénzt kér, mer' ő a világvalahavoltlegjobbja, de nem kapta meg? Ez lehet ebben a nyilatkozatban. Kicsit belengeti, aztán, na jó maradok, több lóvéért.

2018.05.27. 22:51:40

Várható volt, minden évben eljátssza, legalább addig is ő van a középpontban.

2018.05.27. 22:46:16

Ronaldo már lenyilatkozta hogy marad. ( nem szó szerint így,de ez volt a lényege.)

2018.05.27. 18:18:09

Subinho írta:Pl. szükséges-e január-februábban csúcson járatni a csapatot a király kupáért, cserébe a tavaszért? Mert bőven hozhattuk volna mi is a BL-t idén.

Abszolút szükséges, ennél nincs fontosabb. :D Figyeld meg, hogy jövőre is ez lesz.

2018.05.27. 18:15:59

Nem, nem védem a Realt, nulla focit nyomnak, de nem lehet elvitatni egy BL győzelmet. El kell jutni odáig, legyőzve top csapatokat, majd a döntőben stabilan állni a lábukon hátul és gólokat lőni. Ha a másik csapat lába megremeg, összeomlik, az nem a Real hibája. Mi is megtehettük volna ezt pl a Roma ellen. Nulla meccsen egy gólocskával... Nekünk nem ment. A Realnak igen. Ez BL-t ért. Az meg, hogy elég kb 3 meccsen jól játszani egész szezonban... Valóban az utolsó 2-3 hónapra pörögnek fel mindig, de előtte is hozni kell azért a meccseket, hogy eljussanak idáig. Másik kérdés, csak nagyon halkan: mi egész szezonban pörögtünk? Pl. idén kb. hány meccsen? Ami különbség volt, hogy mi az őszt jobban megpörgettük, de ősszel semmilyen trófeát nem osztanak. A Liga rendszere miatt ez jól jött nekünk, a BL rendszere nem. Ez van. El kell gondolkodni rajta. Pl. szükséges-e január-februábban csúcson járatni a csapatot a király kupáért, cserébe a tavaszért? Mert bőven hozhattuk volna mi is a BL-t idén.

2018.05.27. 18:15:40

Amúgy ha igaz, ha nem igaz a Ronaldorol szóló híresztelések, de nem akarnak végre egyszer méltó módon búcsúzni egy klublegendától?

Én értem, hogy európa királyai, de miért felejtik el hogy kiknek köszönhetik?

Én kiröhögöm ezt a bandát, ha ez volt Cr utolsó meccse...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Varatrix 2018.05.27. 18:16:11-kor.

2018.05.27. 16:55:38

S.Agüero írta:
Samper írta:Nem kell misztifikálni a dolgokat. A tegnapi meccs két emberen múlt: Szalah sérülésén és a becserélt Bale ihletett góljain. Van ilyen. Klopp az egész játékát a legjobbjára építette föl, kiválása után mindent a szerencsére bízott. Az ezúttal nem vele volt. A Realból végig jól csak Modric játszott.

Nem, egy emberen múlt, Kariuson. :)

Találóskérdés #1: mi Karius középső neve?
Találóskérdés #2: melyik kapusnak ugyanez a keresztneve?
Találóskérdés #3: mi a közös bennük? :mrgreen:

2018.05.27. 16:35:24

Samper írta:Nem kell misztifikálni a dolgokat. A tegnapi meccs két emberen múlt: Szalah sérülésén és a becserélt Bale ihletett góljain. Van ilyen. Klopp az egész játékát a legjobbjára építette föl, kiválása után mindent a szerencsére bízott. Az ezúttal nem vele volt. A Realból végig jól csak Modric játszott.

Nem, egy emberen múlt, Kariuson. :)

2018.05.27. 16:05:33

Nem kell misztifikálni a dolgokat. A tegnapi meccs két emberen múlt: Szalah sérülésén és a becserélt Bale ihletett góljain. Van ilyen. Klopp az egész játékát a legjobbjára építette föl, kiválása után mindent a szerencsére bízott. Az ezúttal nem vele volt. A Realból végig jól csak Modric játszott.

2018.05.27. 15:24:48

La Duodecima írta:Nem, a real magának köszönheti a sikert és nem a barcának. Ugyanígy 2015-ben is a barca saját magának köszönhette a bl sikert, nem pedig annak, hogy a juvéval döntőztek és nem a reallal.
Soha nem értettem ezt a fajta gondolkodásmódot.

2015? De régen volt. Persze a gondolkodásmód nem hibátlan, de ritka az a sportág, ahol az első számú favoritként tekintett csapat rendre a nyolc között elvérzik. És nem egy hasonló favorit ellen.

2018.05.27. 15:18:08

Mindig vannak ilyenek. 2015-ben a túloldalt azt lehetett olvasni, hogy letripláztattatok minket, most meg, hogy odaadtátok nekünk a Ligát...

Semmi közünk nincs a RM BL-meneteléséhez.

2018.05.27. 14:51:58

Yokozuna írta:
La Duodecima írta:
Yokozuna írta:A bajnoksághoz és a kupához semmi közük sem volt. Maradt nekik a BL, de ezt is nekünk köszönhetik.

Miért is köszönheti ezt a real a barcanak? Ezt pls fejtsd már ki.

Csak annyi, hogy három év alatt egyszer sem kerültek össze velünk a BL-ben, mivel mi mindig idő előtt kiejtettük magunkat. Idén ugye a Róma bizonyult megoldhatatlan feladatnak. Mások képtelenek két meccsen megállítani a Reált, erre úgy néz ki csak a Barcelona lenne képes.
Hát ezért köszönhetik nekünk.

Nem, a real magának köszönheti a sikert és nem a barcának. Ugyanígy 2015-ben is a barca saját magának köszönhette a bl sikert, nem pedig annak, hogy a juvéval döntőztek és nem a reallal.
Soha nem értettem ezt a fajta gondolkodásmódot.

2018.05.27. 14:24:07

JanPieterzoon írta:Anno, amikor mi értünk oda sokszor a végén, mindig furcsán néztem a megkeseredett ellendrukkerekre, akik minden létező kifogást kitaláltak, Övrebötől kezdve, Uefalonán át, unalmas tikitakáig. Hihetetlen, hogy a Barca drukkerek is le tudnak süllyedni erre a szánalmas szintre :(

Win like a man, loose like man, a sport ezt megtanítja az embereknek, sajnos itt úgy tűnik sokan csak a tévéből ismerik a sportokat :(

Grat a Realnak, háromszor egymás után nyerni nagyon szép teljesítmény! Remélem jövőre mi leszünk azok, akik megállítjuk őket ;)

Ez.

2018.05.27. 14:01:55

Rivaldo11 írta:Megérdemelte a madrid a győzelmet tegnap, ez tény. De itt is leírom, az bazi nagy előny, hogy a fél szezont végigmozizzák, és a végén hoznak 3 párharcot. Ezért nem fogom azt elfogadni soha, hogy bárki a bl-t a liga elé helyezze.

Vagyis azt akarod mondani, hogy annyira elfáradtunk a bajnokságban, hogy egy 4-1-re megnyert első párharc után, már nem maradt erőnk a visszavágón legalább egy gólt rúgni. Ez nagyon furán hangzik. Tudok egy teljesen más magyarázatot, de inkább le se írom.

2018.05.27. 13:39:36

nalam a bl, mint sorozat tegnap vegleg elvesztette jelentoseget. nem is nezem tobbe, olyan, mint az aranylabda, who cares. lassan ugyis vege, lesz valami szuperliga vagy tokomtudja mi.

2018.05.27. 13:22:43

La Duodecima írta:
Yokozuna írta:A bajnoksághoz és a kupához semmi közük sem volt. Maradt nekik a BL, de ezt is nekünk köszönhetik.

Miért is köszönheti ezt a real a barcanak? Ezt pls fejtsd már ki.

Csak annyi, hogy három év alatt egyszer sem kerültek össze velünk a BL-ben, mivel mi mindig idő előtt kiejtettük magunkat. Idén ugye a Róma bizonyult megoldhatatlan feladatnak. Mások képtelenek két meccsen megállítani a Reált, erre úgy néz ki csak a Barcelona lenne képes.
Hát ezért köszönhetik nekünk.

2018.05.27. 13:00:46

Gratulálok a Realnak, történelmet írtak (ismét). Korszakos csapat, és azt nem lehet tőlük elvitatni, hogy a nagyfülű serleget ők akarják a legjobban a felhozatalból, így nem csoda, hogy a szerencse általában melléjük pártol. Így, hogy ők nevetnek a végén, a szezonjuk is jobban sikerült, mint a miénk visszatekintve. Mindazonáltal remélem, hogy most tíz évig nem nyernek semmit az égadta világon (max az európai szuperkupát meg a klub VB-t), mi meg összekapjuk magunkat végre, és Európában is a tudásunknak, keretünknek megfelelően játszunk.

2018.05.27. 12:35:04

Megérdemelte a madrid a győzelmet tegnap, ez tény. De itt is leírom, az bazi nagy előny, hogy a fél szezont végigmozizzák, és a végén hoznak 3 párharcot. Ezért nem fogom azt elfogadni soha, hogy bárki a bl-t a liga elé helyezze.

2018.05.27. 12:29:54

Üdvözlet!

Nagyon sajnáltam Salah kiesését. Teljesen más volt a meccs képe addig. Ugyan nem érzem,hogy egy játékos kiesése miatt ilyen visszaesésnek kell bekövetkeznie,de mégis megtörtént.
Szegény kapust is sajnáltam. Megye 3-ban nem engedték volna be a kocsmába a meccs végén.
Ramost nem gondoltam kiemelkedően durvának. A 2000-es évek fociján nevelkedtem,ahol azért megfordult pár keményebb játékos,úgy mint Gattuso,Maldini,Stam és sorolhatnám napestig. Ez egy fizikális sport,ma már javában csak p.uncik űzik és ez nekem kellemetlen a tv elől.
A foci nem mindig igazságos,de hosszú távon kiegyenlítődnek a tévedések. 5-ből 4-et húzott be a Madrid. El lehet fújni egy sorozatot,lehet mázlija is egy klubnak. De csak ezekkel nem lehet ezt megtenni. Természetes,hogy a másik tábor a kifogást keresi,megtalálja azt,amiért is nem érdemelte meg az ellenfél a sikert. Ez ugyanígy lenne fordítva is,kétség se fér ehhez.
Nem vitázni jöttem ide,nem érdekelnek az írásomra reflektáló "de ramos hentes", "a bíró elfújta" kommentek sem(mert a fentebbi véleményem elég szilárd ahhoz,hogy ne legyen megváltoztatható és mivel szubjektív,csak ugyanazt lehetne fújni újra és újra). Bízom benne,hogy időnként komoly eszmecserét le lehet folytatni.

2018.05.27. 10:34:52

JanPieterzoon írta:Anno, amikor mi értünk oda sokszor a végén, mindig furcsán néztem a megkeseredett ellendrukkerekre, akik minden létező kifogást kitaláltak, Övrebötől kezdve, Uefalonán át, unalmas tikitakáig. Hihetetlen, hogy a Barca drukkerek is le tudnak süllyedni erre a szánalmas szintre :(

Win like a man, loose like man, a sport ezt megtanítja az embereknek, sajnos itt úgy tűnik sokan csak a tévéből ismerik a sportokat :(

Grat a Realnak, háromszor egymás után nyerni nagyon szép teljesítmény! Remélem jövőre mi leszünk azok, akik megállítjuk őket ;)

Szerintem meg jogosak voltak azok a hangok annak idején, akkor volt nem egy olyan meccsünk, ahol nagy mákunk volt, vagy jól jöttünk ki a játékvezetői tévedésekből.

De ezek mind eltörpülnek a Real elmúlt évei mellett. 20 éve nézek focit, de ilyet még nem láttam. 1 BL döntőben lesérül az ellenfél legjobbja, a kapus meg 2 brutálisan hatalmasat potyázik... és ez csak legutolsó meccsük. :roll: Szép teljesítmény? Nekem az nem itt kezdődik. A Liverpool teljesített szépen, amíg Salah le nem sérült, meg a Bayern München az elődöntőben, meg a Juventus a visszavágón. Ezek a majmok az ellenfél és játékvezető hibáiból élnek, meg mákból, e mellé rendszeresen nézhetjük a gusztustalan megmozdulásokat Ramostól, néha másik is felnőnek hozzá. Ha neked ez szép teljesítmény, akkor gratulálj és tapsolj nekik. Én nem tudok, és nem azért mert ők a nagy rivális, ha bármelyik más csapat érne el így sikereket, ugyanúgy gyomorforgatónak tartanám. Pl. a 99-es BL döntő elég volt nekem, hogy évekre meggyűlöljem a MU-t, a 2000-es EB elődöntő pedig az olaszokat ásta el nálam. De azok is csak 1-1 meccs voltak, ezeknek meg hány ilyen volt az elmúlt években? :evil:

2018.05.27. 10:05:04

JanPieterzoon írta:

Értem, hogy hitelesebbnek tűnik, ha idegen nyelven idézgetsz, de akkor figyelj oda hogy is írják igazából...

2018.05.27. 10:03:45

csababarca írta:Annak örülök, hogy Cé megint vakon volt mint a tavalyin kívül minden döntőjében. Momentum és említés nélkül, ha lejött volna a pályáról kutya nem vette volna észre.
Csapata leggyengébbje volt ismét, csak most nem jött a 90 pluszos kamugól hogy mennybe menjen.

Tiszta ideg is volt miatta.
De aztán csak megoldotta, hogy mindenki róla beszéljen ezzel a sejtelmes nyilatkozatával. Hihetetlen a pali.

Viszont amit Ramos leművelt, és még 1 sárgát sem kapott az felháborító. Nem a Salah esetről beszélek, mert az benne van a fociban. De hogy a Liverpool kapusát izomból fejen könyökölte teljesen szándékosan (és még Hajdú B. is ilyet mondott, hogy a csávó a kapufának futott neki :mrgreen: ), meg utána egy másik szituban eladta a nagy halált, egyszerűen felfordul a csávótól a gyomrom.
A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára Sanama 2018.05.27. 10:08:38-kor.

2018.05.27. 10:03:00

Gonosz az internet népe.

Szerencsétlen volt ez a Karius, a potyái előtt bemutatott pár nagy védést. Ha azok bementek volna, senki sem hibáztatta volna a gyereket, és akkor a Real sem erőlködött volna a további gólokért, és így a kapitális hibái is elmaradhattak volna.

2018.05.27. 09:35:30

Annak örülök, hogy Cé megint vakon volt mint a tavalyin kívül minden döntőjében. Momentum és említés nélkül, ha lejött volna a pályáról kutya nem vette volna észre.
Csapata leggyengébbje volt ismét, csak most nem jött a 90 pluszos kamugól hogy mennybe menjen.

Ennyit kívántam tegnap, teljesült is.

Karius meg szégyen, ezek nem hibák, nem is tudom minek nevezzem.

2018.05.27. 09:31:54

Anno, amikor mi értünk oda sokszor a végén, mindig furcsán néztem a megkeseredett ellendrukkerekre, akik minden létező kifogást kitaláltak, Övrebötől kezdve, Uefalonán át, unalmas tikitakáig. Hihetetlen, hogy a Barca drukkerek is le tudnak süllyedni erre a szánalmas szintre :(

Hozzászólás küldése