Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3256
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2023.10.28. 19:19:16

Ebben a mai meccsben szerintem benne volt a teljes szezonra jellemző valamennyi jelenleg aktuális tulajdonságunk. Erősségünk is látszott, ahogyan a gyengeségünk is kidomborodott, szóval minden.
Alakul a csapat, ez kétségtelen, de egy ilyen éles, komoly meccs győzelméhez jelenleg ennél többre van szükség.

- elfogy az erőnlént 45-50-60 perc után, amivel együtt tompul a koncentráció, előjönnek a hibák, elveszik a szervezettség, kicsúszik a kezünkből az irányítás lehetősége is.

- középpálya továbbra is a leggyengébb láncszem, ilyen meccshez nincsenek megfelelő cserék.
(de Jong és Pedri együttes hiányában biztosan)

Minden benne volt a mai meccsben, ami útmutatót ad(hat) a továbbiakhoz. Semmi földöntúli esemény nem történt, minden adott ahhoz, hogy tavaszig ezeken változtassunk és az ilyen meccsekre erősebbek legyünk.

A top csapatok ellen azzal semmire sem jut senki, így mi sem, ha 50-60 percig jobbak vagyunk. Annyira ugyanis nem vagyunk jobbak, hogy ennyi idő alatt képesek legyünk lezárni egy ilyen meccset.

Azon lehet vitatkozni, hogy jobb csapat a Real vagy sem de azon egy pillanatig sem, hogy mindenképpen erősebb csapat. Fizikálisan kifogástalanok, amivel együtt jár, hogy koncentrációval avagy mentálisan az ilyen meccseiken az ellenfelük fölé tudnak kerekedni.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Peter 2023.10.28. 19:33:01-kor.
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2171
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2023.10.28. 18:50:21

Cseri írta:
2023.10.28. 18:20:40
Cseri írta:
2023.10.27. 18:58:46
Szerintem simán kikapunk,de ne legyen igazam. Ha az elején gólt kapunk, le is főtt.Ez a védelem nem olyan,mint tavaly,még,ha mi találnánk is egy gólt, -többet nem érzek most a csapatban-,nem tudjuk megtartani az elönyt. A középpályán dőlnek el a meccsek,és ők ott jelenleg jobbak. Ezektől függetlenül,drukkolok,hogy üssük őket!
Ennyit értek a focihoz. :) Sima kikapástól messze volt szerencsére,sőt. Ezt be kellett volna húzni! Kb.20 percet leszámítva a mi meccsünk volt. Ennyit számít,hogy Kamanindzsa jön be az egyik oldalon,vagy Romeu. Egyik se számítana,ha belőttük volna,amit be kell. Tovább kell menni, semmi tragédia nem történt,de így kikapni...
Sajnálom, hogy nem nyertük. A döntetlen igazságosabb lett volna, de most ez van. Tavaly pont fordítva volt, ők voltak a jobbak és mi nyertünk
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1790
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2023.10.28. 18:20:40

Cseri írta:
2023.10.27. 18:58:46
Szerintem simán kikapunk,de ne legyen igazam. Ha az elején gólt kapunk, le is főtt.Ez a védelem nem olyan,mint tavaly,még,ha mi találnánk is egy gólt, -többet nem érzek most a csapatban-,nem tudjuk megtartani az elönyt. A középpályán dőlnek el a meccsek,és ők ott jelenleg jobbak. Ezektől függetlenül,drukkolok,hogy üssük őket!
Ennyit értek a focihoz. :) Sima kikapástól messze volt szerencsére,sőt. Ezt be kellett volna húzni! Kb.20 percet leszámítva a mi meccsünk volt. Ennyit számít,hogy Kamanindzsa jön be az egyik oldalon,vagy Romeu. Egyik se számítana,ha belőttük volna,amit be kell. Tovább kell menni, semmi tragédia nem történt,de így kikapni...
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7208
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2023.10.28. 18:19:25

2 malac gól+egy nagy lövés. Nekem ezek a meccsek már kevesek a szórakozáshoz,élvezethez. 1-1 angol meccs sokkal jobb számomra. Bellingham klasszis,aranylabda top 1-3 is lehet egyszer.
Vini egy féreg. Szégyen,hogy ilyenek a pályára kerülnek,az meg főleg,hogy top szinten. Azonnal lapát..
kmb
Jugador del Barça
Hozzászólások: 113
Csatlakozott: 2021.09.17. 11:34:56

2023.10.28. 14:58:58

22-23 ban én úgy emlékszem hogy 4 et nyertünk a Real ellen.Elöször nyáron Amerika,aztán szuperkupa,Spanyol kupa majd végül a bajnoki.
Avatar
Deluigi
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1853
Csatlakozott: 2021.06.08. 22:25:50
Tartózkodási hely: Szekelyudvarhely

2023.10.28. 14:12:03

Yamal gollal nyerunk
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8672
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2023.10.28. 13:05:37

Szerintem ma ez a középpályán fog eldolni. Ha sokat szorakozunk és nem tudjuk stabilan kihozni a labdákat és ezekkel helyzeteket ajándékozunk a Realnak, azt ki fogjak használni. Ezt leszamitva Szerintem x-szagú a meccs, lesz helyzet itt is ott is. Ez a tippem: 1-1.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15415
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2023.10.28. 12:32:18

Még hiányzókkal is egy X-et szerintem el lehet várni a csapattól, aztán meglátjuk.
Ezeken a meccseken általában jól teljesítünk, és sokan ilyenkor extra motiváltak.

Real se olyan vérmes idén mint az elmúlt években, de szépen hozzák azért a meccseiket.

Szóval egy 1-1el én ki is egyeznék, csak azt nem akarom látni, hogy ott vagyunk helyzetben és elrontjuk ezeket rendre, vagy a védelem bakizik súlyosat.
Ha ezek nem lesznek meg, akkor elégedett leszek.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2023.10.28. 12:17:30

Megvan a hivatalos lista - Koundé, Raphi és Lewa a keretben.
A fontosabbak, azaz a legjobb és leglabdabiztosabb középpályásaink (Frenkie, Pedri) viszont nincsenek keretben. Nem bánom, hogy így van, de azért így messze leszünk a potenciálunktól.
Feltételezem amúgy, hogy Koundéval nem kockáztatunk majd, a többiekkel szerintem eleve nem vállalunk nagy kockázatot, ha worst case rásérülnek és kiesnének még további hónapokra, akkor is elevickélnénk.
Ettől függetlenül nem tudom, milyen fizikális állapotban lehetnek.

Még kerek 4 óra. Nem fogadnék rá, hogy bármi keresnivalónk lesz ezen a meccsen, most hogy hivatalos a keret, már még kevésbé. De nem is várom el, hogy versnyben legyünk, azt max a 19 fős teljes és még úgy is sovány keretünkkel várnám.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19532
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2023.10.28. 11:33:35

Én azért bizakodó vagyok,jó a csapategység és ez sokat jelenthet. A védelemmel vannak gondjaink,engem inkább ez aggaszt,alig van meccs amit lehozunk hátul gól nélkül. Remélem most sikerül az már biztos egy pont :)
Kép
Kép
Kép
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2023.10.28. 09:35:12

Ha jól emlékszem, az utóbbi időben csak akkor tudtak nyerni, mikor szintén nagyon tartalékosak voltunk a sérültek miatt. Nem is nagyon erőltetném most a félsérült emberkék játékát, legrosszabb esetben lesz 4 pont hátrányunk, ami simán ledolgozható. Fontosabb a mai pontoknál, hogy teljesen felépüljenek Pedriék, ez esetben simán lefaragható a hatrany. Játszanak a fiatalok, nyomás nélkül.
Legjobb kezdőnkkel kérdés nélkül levernénk őket.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7092
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2023.10.27. 23:22:25

Leon írta:
2023.10.27. 21:10:38
Mivel nálunk egy gyakorlatilag B csapat lesz szerintem így a Madridon lesz a nyomás.
Bízom benne, hogy vagy emiatt elizgulják, hogy nem akarnak beégni a "gyerekek" ellen vagy pedig nem veszik komolyan az ifistákat és emitt lesz nekik bukfenc. :)
Na persze ha a szokásos gép üzemmódban lesznek akkor lehet megint térdelünk.
Xavinak/nekünk meg előre is meg van a kifogás: A tartalékos csapat miatt kaptunk ki VAGY akkora királyok vagyunk, hogy ilyen roncs állapotban is nyerni tudtunk.
Ezen a vonalon ki lehetne állni egy fullos hátvédsor + Fermin-Gavi-Gündogan + Felix-Guiu-Yamal sorral, akkor azért remegnének kicsit a madridi lábak. :D És az a durva, hogy ez a sor még nem is lenne automatikus garancia a buktára, még ha nyilván ők is lennének az esélyesebbek. De még ebben a sorban is van minőség.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
Rdinho10
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 378
Csatlakozott: 2014.07.08. 20:12:26

2023.10.27. 23:10:57

Siman raknam a kezdobe Fermint,tokos gyereknek tunik.Ha Csuhamoni kezd a realban ot is meglehet enni egy hajtos kp val.Canceloval nem kiserleteznek a kpn,ragadjon ra a jobbosra es ne kolbaszoljon.Sebessegben sztem felveszi a versenyt Vinivel.Egy Balde-Chris-Araujo-Canceloval jonak kene lennunk hatul..
FCBsteve
Capitá del Barça
Hozzászólások: 607
Csatlakozott: 2022.05.30. 16:19:05

2023.10.27. 22:46:35

davi10 írta:
2023.10.26. 22:56:17
torotam írta:
2023.10.26. 21:13:41
A Madrid ismét el tudja hozni a "gálakezdőjét", a kapusukon kívül ha jól tudom nincs komoly hiányzójuk, mialatt minket komolyan megtizedeltek a sérülések.
Militao nincs, illetve a hétközi meccset Joselu is kihagyta, azért Ő is jobban teljesít, mint sokan várták.
Plusz trgnap Bellingham-et is lehozták, a lágyékában volt discomfort, de az talán semmi komoly. Szerintem ha őt valahogy hatástalanítani tudjuk akkor nagy baj nem lehet. Viszont Ő nem klasszikus 9-es vagy szélső, talán tényleg érdemes 3 belső védőt felrakni, ahonnan 1 folyamatosan vele foglalkozik, és maradnak hátul középen ketten, ha Ő elkószál. Alapesetben FDJ-ra rá lehetne bízni, de Oriol erre alkalmatlan, Gavi-ban meg nem bízom, hogy ne állíttatná ki magát.
Most kell Christensen-t vkp poziban kipróbálni, Romeu helyett - adna stabilitást hátul... 😉
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7402
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2023.10.27. 21:21:18

Rdinho10 írta:
2023.10.27. 20:29:46
Szerencsere az o vedelmuk sem tul acelos,ezert a kezdo kozeleben nem akarom latni Torrest mert egy zsak helyzet is keves lesz neki a golhoz.
Nalam: Felix-Lewa(ha birja)-Yamal(Raphinha) kezdene.Kozepen pedig Gavi-Gundogan-Fermin.Fermin legalabb mer kapuraloni(egyenlore).
Lenne kpn 2 piocank akik birjak a tempot.Cancelot pedig ra kell ragasztani Vinire.Ha Cama lesz a balhatved,Yamal megtudna forgatni sztem,Mendy hatrafele beton,elore vak.
Én is ezen a kp-n gondolkodtam, mint lehetséges és talán legjobb stratégia. Fermin így szabadabban lenne, mintha egy egy fős vkp 4-3-3-ban állnánk fel, Gavi és a német pedig többször játszottak már dupla pivotban és jól működött.
A Sporton volt egy cikk, amiben azt írták, hogy Cancelot Xavi középen próbálgatta, hasonló pozícióban, mint anno Gavi. Így tud támadni és besegíteni a védekezésbe középen, Araujo pedig megkapja a jobb szélt. Romeut viszont nem akarom a kezdő közelében látni.

Az bőven túlzás, hogy Mendy hátrafelé beton, Camavinga sokkal stabilabb pont. Carvajal sem a legélesebb kés a fiókban, de a bal oldal még instabilabb. Felix is kulcs lesz, reméljük nem a szerdai formáját hozza hanem visszatalál a korább teljesítményéhez. Ki lehet használni, hogy Carvajal nem túl gyors már és sokszor fent ragad. Baldéval itt lehet kersnivalónk.
Forca Barca!!!!
Avatar
Rdinho10
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 378
Csatlakozott: 2014.07.08. 20:12:26

2023.10.27. 21:17:35

En nem esek hasra ettol a realtol..Ha Bellinghamet kikapcsoljuk(Vini sztem nincs formaban) megy az erolkodes,legalabbis a legtobb meccsen ez volt.Vedelmuk nekik sem olyan beton iden.Plussz ellenunk mindig van bennuk egy para.
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2579
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2023.10.27. 21:10:38

Mivel nálunk egy gyakorlatilag B csapat lesz szerintem így a Madridon lesz a nyomás.
Bízom benne, hogy vagy emiatt elizgulják, hogy nem akarnak beégni a "gyerekek" ellen vagy pedig nem veszik komolyan az ifistákat és emitt lesz nekik bukfenc. :)
Na persze ha a szokásos gép üzemmódban lesznek akkor lehet megint térdelünk.
Xavinak/nekünk meg előre is meg van a kifogás: A tartalékos csapat miatt kaptunk ki VAGY akkora királyok vagyunk, hogy ilyen roncs állapotban is nyerni tudtunk.
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Avatar
Rdinho10
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 378
Csatlakozott: 2014.07.08. 20:12:26

2023.10.27. 20:29:46

Szerencsere az o vedelmuk sem tul acelos,ezert a kezdo kozeleben nem akarom latni Torrest mert egy zsak helyzet is keves lesz neki a golhoz.
Nalam: Felix-Lewa(ha birja)-Yamal(Raphinha) kezdene.Kozepen pedig Gavi-Gundogan-Fermin.Fermin legalabb mer kapuraloni(egyenlore).
Lenne kpn 2 piocank akik birjak a tempot.Cancelot pedig ra kell ragasztani Vinire.Ha Cama lesz a balhatved,Yamal megtudna forgatni sztem,Mendy hatrafele beton,elore vak.
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1790
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2023.10.27. 18:58:46

Szerintem simán kikapunk,de ne legyen igazam. Ha az elején gólt kapunk, le is főtt.Ez a védelem nem olyan,mint tavaly,még,ha mi találnánk is egy gólt, -többet nem érzek most a csapatban-,nem tudjuk megtartani az elönyt. A középpályán dőlnek el a meccsek,és ők ott jelenleg jobbak. Ezektől függetlenül,drukkolok,hogy üssük őket!
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3256
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2023.10.27. 17:48:04

Nálam ez minden tekintetben egy felmérő lesz, bármilyen összeállításban is lépünk pályára.
Koncentráció és erőnlét tekintetében érdekel leginkább, hogy jelenleg, hogyan is állunk a Realhoz viszonyítva még akkor is, ha ez nyilván egy adott "pillanatra" vonatkozik.
Kiváncsi vagyok, hogyan vagyunk jelenleg képesek reagálni egy valóban éles meccsre, egy ehhez méltó ellenféllel szemben.
Koncentráció, szervezettség, élesség, fizikai erőnlét megfelelő egyvelegére mindenképp szükség lesz.
Az eredmény önmagában engem nem különösebben érdekel jelenleg.
Szerintem a körülményekhez képest a megfelelő úton járunk, ezért talán nekünk kevesebb a veszítenivalónk is jelenleg.
Örömmel néznék egy Alonso és Romeu nélküli Barcát valamint Gündogan tarsolyából némi extrát.
drobika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1412
Csatlakozott: 2017.10.12. 11:54:08
Tartózkodási hely: Pécs

2023.10.27. 16:37:59

Az egész azon fog múlni, hogy Vinit és Bellinghamet le tudjuk e venni a pályáról.
Ezt pedig szerintem csak bélyeg módszerrel lehet. Át sem szabad vegyék a labdát zavartalanul...Nem szabad egy-egyezni hagyni őket futtából.
Ha pedig -en hozzák egy ellen a labdát, mert fent elvesztettük, akkor vége is. És ezt egyértelműen taktikai hibának kell tartani, nem lehet sérültekre fogni. Megvan a jobbhátvédünk és a középhátvédünk is, tegyék a dolgukat!
Ha ezt le tudjuk hozni, akkor még a fiatalokkal is van esélyünk egy jó eredményre, de ha ki is kapunk, akkor sem a saját hülyeségünk miatt.
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3725
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2023.10.27. 16:10:10

recrea írta:
2023.10.27. 14:56:02
Szerintem nekünk De Jong a legfontosabb, aztán Lewa a neve miatt is, meg gondolom nem túl kellemes ellene védekezni.
Cancelo is képes leszedni Vinit, ha az lesz a feladata és tartja is, nem bóklászik mindenfelé. Ez esetben elé egy támadó szélső kell, Yamal vagy Raph….ja, ott van még FT is, őt elfelejtettem.
Én is így gondolom, De Jong abszolút az alfája és omegája lett a csapatjátékunknak, marha nagy lyuk van a középpályánkon mióta ő kiesett, kicsit az egész csapat megbénult azóta. Hatalmas erősítés lenne, de nehéz elképzelnem hogy játszani tud, pár napja még járógipsz vagy ilyen rögzítő cucc volt a lábán.
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6721
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2023.10.27. 14:56:02

Szerintem nekünk De Jong a legfontosabb, aztán Lewa a neve miatt is, meg gondolom nem túl kellemes ellene védekezni.
Cancelo is képes leszedni Vinit, ha az lesz a feladata és tartja is, nem bóklászik mindenfelé. Ez esetben elé egy támadó szélső kell, Yamal vagy Raph….ja, ott van még FT is, őt elfelejtettem.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7402
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2023.10.27. 14:03:51

Andris írta:
2023.10.27. 11:53:47
A Mundo szerint minden sérültünk (kivéve Robertot) a csapattal edzett. :roll:

Hogy ez mit jelent, és mire jó, azt mondjuk nem tudom.

Szerk: a csapattal kezdték az edzést, és majd kiderül, hogy ki hogy fejezi be.....
Koundé és Pedri csak könnyített edzésmunkát végzett és nem is fejezték be, előreláthatólag a Soci ellen már padon ülhetnek, de inkább a Bl van megcélozva, főleg Koundé számára.
A francia nagyon fog hiányozni, lehetett volna Chris-szel középen, Araujo pedig a jobboson, Cancelot pedig feljebb tolni. A dán és Inigo duó azért nem egy életbiztosítás.

Raphinhának és Lewandowskinak inkább max. egy félidőt jósolnak, hiába kell védekezésben a brazil stb., de még épp hogy felépült, pár edzés van a lábában, ez biztosan meglátszana a teljesítményén is.
Lewynél ezt annyira nem látom vészesnek. Talán a legjobb egy Felix-Lewandowski-FT támadósor lehetne. Aztán a brazil vagy Yamal mehetne cserének az aktuális állástól függően. A kissrác meg lett már terhelve, jobb lenne ha padozna plusz egy ilyen derbire nem hiszem hogy készen áll fejben. Legfeljebb a 70. perc körül beáll és hülyét csinál Mendyből. Bár sanszos, hogy Camavinga lesz a balhátvéd, nem hiszem, hogy kockáztatna Carlo.

Lehetne egy tippjátékot indítani, hogy mennyi lesz a csapat átlagéletkora a pályán. :D

Ritkán gondolom így, de most én is aláírnék egy döntetlent, jelen helyzetben inkább az a fontos, hogy tapadjunk a Realra és ne adjunk nekik előnyt, mint hogy mindent feltenni a győzelemre ezzel a kerettel.
Forca Barca!!!!
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2023.10.27. 13:56:44

Nekem semmilyen elvárásaim nincsenek az eredményt illetően, csak hogy hajtsák ki magukat a fiúk, tegyék oda magukat.
Nyilvánvalóan egyedül az esélytelenek nyugalma áll a mi oldalunkon, és amúgy összehasonlíthatatlan a két csapat jelenlegi állapota, iszonyatos hendikeppel fogadjuk őket.
Tőlem kikaphatunk 5-0ra is, habár ez azért valószínűtlen, ha mindenki odateszi magát.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Válasz küldése