Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
zsuni
Capitá del Barça
Hozzászólások: 606
Csatlakozott: 2009.02.08. 12:03:53
Tartózkodási hely: bp

2011.02.24. 16:43:05

én pedig azt,hogy madridisták alkossák a csapatot és velük az eredmény magától jönne. gépek nem fognak a címerért harcolni,főleg nem úgy,ahogy azt a közönség szeretné
detto. nem muszáj mindenkinek a címerért küzdeni, de ami most van az kicsit tul sok a robotból. Ramos, Casillas, és akkor itt véget is vethetünk a madridistáknak, nomeg Valdano
Avatar
d
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1627
Csatlakozott: 2009.05.13. 18:46:36

2011.02.24. 13:45:52

zsírosdeszka írta:Guardiola nem igazán mer hosszú távú szerződést aláírni. Nem tudom ez miért van.
Ahogy Mourinhora igaz, hogy egy csapatnál sem marad hosszú ideig, úgy Guardiolát is megnézném BÁRMELY MÁS csapat kispadján. Lásd pl.: Frank Rijkaard a Galatasarayba...Nem biztos, hogy más kispadon is úgy teljesítene. 2 féle edzőtipus van. A SAF meg a Mou tipus. Nem hinném, hogy egyik könnyebb vagy elítélendőbb lenne a másiknál.
Ugyanezt szokták mondani a Barca-nevelésű játékosokra is. Máshol nem tudnának ennyire jól teljesíteni, és lehet igazuk is van. Guardiola már részben ebbe a rendszerbe nőtt bele, részben tovább alakította azt, de ehhez kellettek az itt, helyben nevelt játékosok is.

Ettől ő még nem lesz rosszabb edző, csak más. Ebben is egyet értek veled. Sőt, ha megnézzük Mourinho pályafutását, sehol nem tudott hosszú távon megragadni. Felfuttat egy csapatot és gyorsan odébb áll. Vagy nem elég gyorsan, mint a Chelseanél. Ezek alapján én nehezen látom benne SAF utódját...


Rijkaardtól én várok még valamit már évek óta, nagyon el lett felejtve. Annak idején Ten Kate távozása után sok vád érte, hogy csak a hollanddal a háta mögött tudott eredményes lenni. Hogy ebből mi az igazság, azt nem tudom. Viszont azóta mindketten megbuktak. Lehet be akarták bizonyítani, hogy egyedül is érnek valamit. De ha tényleg ennyire hatékonyak együtt, miért nem állnak össze újra?..
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7207
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.02.24. 13:15:49

Lionel85 írta:Azért csak eredmény a két BL cím, portugál, spanyol és olasz bajnoki címek. De ezek szerint nem az eredmények a fontosak, így csak az edző másodlagos. Hát lelketek rajta. Ha én azt akarnám, hogy ütős csapatom legyen és van egy eredményes edző hozzá, akkor inkább Valdanót raknám ki.
én pedig azt,hogy madridisták alkossák a csapatot és velük az eredmény magától jönne. gépek nem fognak a címerért harcolni,főleg nem úgy,ahogy azt a közönség szeretné
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2011.02.24. 13:11:39

zsuni írta:
Csak Valdanóval? akkor miért nem rúgjátok ki? Ennyire fontos pozíciója van neki, hogy még azt is elnézik, hogy az edzővel összekülönbözik?
majd ha Mourinho fele annyit letesz az asztalra mint Valdano, akkor pattoghat.
Az egyik bizonyitott a pályán és azon kivül is, valamint tudjuk mennyire madridista, a másik meg még semmit sem csinált, csak probálja megvalositani a modern focit a csapatnál. Ha a kettö közül választani kéne ki menjen, szerintem egyértelmü lenne a döntés
Azért csak eredmény a két BL cím, portugál, spanyol és olasz bajnoki címek. De ezek szerint nem az eredmények a fontosak, így csak az edző másodlagos. Hát lelketek rajta. Ha én azt akarnám, hogy ütős csapatom legyen és van egy eredményes edző hozzá, akkor inkább Valdanót raknám ki.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7851
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2011.02.24. 12:36:16

már sokszor elmondtuk, h miért nem ír alá hosszabb távra...

Pep még tavaly nyilatkozta, h a hosszú távú szerződések csak ellustítják az embert, és akaratlanul is elvész a motiváció a maximális teljesítmény elérésére...

tavaly pl nem is akart már Laportával hosszabbítani, mert úgy volt vele, h megadja az új elnökségnek a lehetőséget, h eldöntsék, h vele képzelik-e el a folytatást, vagy sem... ha viszont nem, akkor nem húzza le a klubot...

az egy éves szerződésekkel meg azt éri el, ha esetleg rosszul megy a csapatnak és ki akarják rúgni, akkor nem kerülne a klubnak sok pénzébe a szerződésbontás...

szóval egyszerűen megfogalmazva: szereti a munkáját, de a Barcát még jobban szereti! ;)
Avatar
zsírosdeszka
A Madridista
Hozzászólások: 293
Csatlakozott: 2010.04.29. 12:52:02
Tartózkodási hely: Madrid, Santiago Bernabeu stadion

2011.02.24. 12:28:49

Pep Guardiola, a Barcelona vezetőedzője a február 8-i bejelentés után hivatalosan is hosszabbított a klubnál, hiszen ma kora délután a hivatalos papírokat is aláírta többek között Tito Vilanova másodedző, illetve Sandro Rosell klubelnök mellett. A katalán mester 2012-ig hosszabbított, immáron második alkalommal.
Guardiola nem igazán mer hosszú távú szerződést aláírni. Nem tudom ez miért van.
Ahogy Mourinhora igaz, hogy egy csapatnál sem marad hosszú ideig, úgy Guardiolát is megnézném BÁRMELY MÁS csapat kispadján. Lásd pl.: Frank Rijkaard a Galatasarayba...Nem biztos, hogy más kispadon is úgy teljesítene. 2 féle edzőtipus van. A SAF meg a Mou tipus. Nem hinném, hogy egyik könnyebb vagy elítélendőbb lenne a másiknál.
"A XX. század legjobb csapata"
De las glorias deportivas, que campean por Espańa
va el Madrid con su bandera, limpia y blanca que no empańa.
Kép
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2011.02.24. 12:15:13

Szerintem,ha nem is simán,de továbbmegy a Madrid.A következő körben pedig nagyon kellemetlen ellenfeleket kap,bármelyik angolt megkapják bajban lesznek.
Kép
zsuni
Capitá del Barça
Hozzászólások: 606
Csatlakozott: 2009.02.08. 12:03:53
Tartózkodási hely: bp

2011.02.24. 11:46:14

Csak Valdanóval? akkor miért nem rúgjátok ki? Ennyire fontos pozíciója van neki, hogy még azt is elnézik, hogy az edzővel összekülönbözik?
majd ha Mourinho fele annyit letesz az asztalra mint Valdano, akkor pattoghat.
Az egyik bizonyitott a pályán és azon kivül is, valamint tudjuk mennyire madridista, a másik meg még semmit sem csinált, csak probálja megvalositani a modern focit a csapatnál. Ha a kettö közül választani kéne ki menjen, szerintem egyértelmü lenne a döntés
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2011.02.24. 10:34:13

daffy írta:
Lionel85 írta:Ennyire fontos pozíciója van neki, hogy még azt is elnézik, hogy az edzővel összekülönbözik?
igen! valdano madridista,olyan,amilyen josé sosem lesz. mikor mourinho madridba ment,perez és valdano is tudta,hogy mit vállalt. mourinhonak megvan a maga stílusa,amelyet házon belül sem szívlel mindenki. csakúgy,mint cristianonak.
Viszont ha senki nem távozik és marad a jelenlegi állapot, az nem fog jót tenni a csapatnak. Hiába a jó forma, egy idő után teljesen leforgácsolódik az utolsó jó önbizalom is a csapatnál és akkor jönnek az igazi bajok. Szerintem addig jobb elrendezni a dolgokat, míg nem látszódik ez meg a pályán.
Kép
Kép
Kép
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7207
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.02.24. 10:29:36

Lionel85 írta:Ennyire fontos pozíciója van neki, hogy még azt is elnézik, hogy az edzővel összekülönbözik?
igen! valdano madridista,olyan,amilyen josé sosem lesz. mikor mourinho madridba ment,perez és valdano is tudta,hogy mit vállalt. mourinhonak megvan a maga stílusa,amelyet házon belül sem szívlel mindenki. csakúgy,mint cristianonak.
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2011.02.24. 09:22:32

daffy írta:
Lionel85 írta:Egy szalagcímet olvastam pár napja, hogy nem bánná, ha maradna a Realnál. Ha kibékül Valdanóval, Pérezzel, nincs oka távozni. Ami a nyilvánosság előtt ismert, hogy e két úriemberrel nincsen jó viszonyban, főleg az argentinnel. A háttérben zajló folyamatokat természetesen nem ismerem, de nem lehet olyan súlyos és megoldhatatlan feladat.
én úgy tudom,hogy perezzel nincs baja mourinhonak
Csak Valdanóval? akkor miért nem rúgjátok ki? Ennyire fontos pozíciója van neki, hogy még azt is elnézik, hogy az edzővel összekülönbözik?
Kép
Kép
Kép
Avatar
galamb
Jugador del Barça
Hozzászólások: 155
Csatlakozott: 2010.04.26. 06:38:30

2011.02.24. 07:59:28

barka írta:Hát ezen beszartok! :)))

http://www.origo.hu/sport/focivilag/201 ... ujsag.html

Valahogy mindenképpen megoldják. :D

Szégyenletes, hogy mit mit képesek elkövetni, papírra vetni, papírról törülni. Ez a Madridra nézve is szégyenletes, még akkor is, ha nem ők követték el ezt a gyalázatot. Milyen médiatörvényre volna szükség hasonló esetekre?
Avatar
barka
Jugador del Barça
Hozzászólások: 218
Csatlakozott: 2008.04.01. 12:56:28
Tartózkodási hely: Vác

2011.02.24. 07:42:49

Hát ezen beszartok! :)))

http://www.origo.hu/sport/focivilag/201 ... ujsag.html

Valahogy mindenképpen megoldják. :D
fir3bird
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1092
Csatlakozott: 2008.01.14. 00:45:06

2011.02.23. 16:21:14

szerintem nem rossz eredmény ez az 1-1, de egyértelműen nyugodtabb lettem volna egy 0-1-gyel és hát nem sokon múlott, kár érte!

az első félidő egyértelműen a lyoné volt, csodálkoztam hogy megúsztuk gól nélkül. de szerintem valahol érthető, az elmúlt 7 év nyomasztó emléke plusz a lyon elleni bukták ott lehetettek a háttérben, ami hatalmas nyomást jelentett, ezért nem tudtuk mit és hogyan kéne.

aztán fordult is a világ, a második félidőre egy másik csapat jött ki meg is lett az eredménye, 2 kapufa + 1 gól... és a párharcokat is rendre nyertük.

rossz előérzetem van a visszavágóval kapcsolatban (tuti bemakkol egy gólt a lyon, mert miért ne), de idén a bernabeu elég jó statisztikákkal bír, szóval nyerni kell! az meg hogy nincs esélyünk HA esetleg továbbjutunk? egy esetleges továbbjutás olyan gátakat szakítana át... mentálisan biztosan kapnánk egy óriási löketet, és végre elhinnék hogy igen is lehet keresni valónk bárki ellen, onnantól kezdve bármi megtörténhet. persze elsülhet másképp is, meglátjuk.

ami még mindig gyenge pontunk: jobbhátvéd és középpálya poszt. mondjuk amíg khedira a csapatban van nem is értem mit akarunk. a tegnapi meccsel kapcsolatos statisztika: khedira 3 labdát szerzett majdnem 70 perc alatt, lass a 25 alatt szerzett 5-öt vagy 6-ot.. na mindegy. oda kéne egy univerzális player, valamint maicont még mindig opciónak tartom.

aki meg az utóbbi évek leggyengébb lyonjának tartotta a tegnapit... azért azt átgondolnám mégegyszer. szerintem tegnap 10 csapatból 9 elit megizzadt volna. még talán a barca is, bár inkább ők az egy kivétel. szóval egy rendkívül szervezett, szívős csapat ez a lyon, és csapatként elég erősek szerintem.
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2011.02.23. 15:13:59

Ahogy Hajdú B. is mondta, ez a Lyon egy nagyon jól összerakott csapat. Sok ügyes játékossal rendelkeznek, és képesek egy két húzásból a kapu előtt teremni. Tetszik a játékstilusuk. Igaz tegnap pontatlanul játszottak, és egyébként a Real is, de egy hajszállal jobbnak éreztem a franciákat.
Egyáltalán nem ízlett a Madridnak ez az agresszív, nagy iramot diktáló stilus. Az eredmény sajnos kevésbé kedvező, de egyáltalán nem dőlt még el ez a párharc. A Realtól sokkal több kell ennél, ha komoly célokat akarnak elérni a BL-ben.
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3727
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2011.02.23. 15:06:07

d írta:Lehet vitázni arról a bizonyos tiziről, de szerintem felesleges erre kihegyezni. A Madridnak anélkül is volt lehetősége bebiztosítani a továbbjutást, be kell rúgni a helyzeteket, ez van. Nem olyan nagy játékerőt képvisel ez a Lyon ahhoz, hogy egy Real Madrid most kifogásokat keressen. Mourinhoval meg nem kell foglalkozni, jár a szája.
Ez a Mourinho egy vicc, meg a Real szurkolók is, ha azt hiszik, hogy ez tizi volt. A bíró nem ott hibázott, hogy nem adta meg a tizenegyest, hanem ott amikor lefújta a szabadrúgást és Crisnek sárgát adott. Ronaldo egyértelműen földobta magát, inkább neki kellett volna sárgát adni.

Egyébként minek vannak gólbírók a meccsen? Teljesen fölöslegesek. Sosem avatkoznak bele a játékvezetői munkába, még az egyértelmű helyzeteknél sem... Ha meg véletlenül mégis, akkor meg rosszul bíráskodnak. Egy vicc az egész.

A meccsről: Igazságos döntetlen született érzésem szerint és még nem lefutott ez a párharc. Ez a Lyon nem olyan gyönge, ráadásul gólt kell lőni nekik, úgyhogy tuti nem fognak úgy játszani, mint a Real legutóbbi ellenfelei (tele gatyával).
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
d
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1627
Csatlakozott: 2009.05.13. 18:46:36

2011.02.23. 14:53:42

Lehet vitázni arról a bizonyos tiziről, de szerintem felesleges erre kihegyezni. A Madridnak anélkül is volt lehetősége bebiztosítani a továbbjutást, be kell rúgni a helyzeteket, ez van. Nem olyan nagy játékerőt képvisel ez a Lyon ahhoz, hogy egy Real Madrid most kifogásokat keressen. Mourinhoval meg nem kell foglalkozni, jár a szája.
hau30 írta:Valahol olvastam a fórumon talán,hogy lehet Murinnyó érzi a vesztét,és az ilyen húzásaival(bírók,valdano,körülmények) készíti elő az esetleges bukás utáni feloltalmazását, mert már most látja,hogy valószínűbb,hogy kupa nélkül maradnak év végén,mint hogy behúznak egyet is.
Ezzel teljesen egyetértek. Mourinho egy dologban egyelőre még nem bizonyított: hogy hosszú távon is képes csapatot sikeresen irányítani. A Portoból elment közvetlen a nagy sikerek után, a Chelseanél már 3 évet maradt és egy leszálló ágban levő csapatot hagyott ott. Az Internél kapóra is jött talán, hogy felajánlották neki a madridi helyet. Madridban - bármit is mondjon a józan ész - már az első évben eredményeket várnak, ha nem is kupagyőzelmet.
Dörzsölt fickó ez a Mourinho, nem mondom, hogy lelép év végén, de hogy bebiztosítja magának, hogy emelt fővel tudjon távozni az egészen biztos.

Mindenesetre az a véleményem, hogy nagy edző, de ha tényleg Sir Alkesz utódja akar lenni és a Manchester is benne látja a jövőt, akkor egy dologban még bizonyítania kell: címvédésben, de legalábbis hogy képes sikeres maradni az első jó éve után is egy csapattal.
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7207
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.02.23. 14:06:21

Lionel85 írta:Egy szalagcímet olvastam pár napja, hogy nem bánná, ha maradna a Realnál. Ha kibékül Valdanóval, Pérezzel, nincs oka távozni. Ami a nyilvánosság előtt ismert, hogy e két úriemberrel nincsen jó viszonyban, főleg az argentinnel. A háttérben zajló folyamatokat természetesen nem ismerem, de nem lehet olyan súlyos és megoldhatatlan feladat.
én úgy tudom,hogy perezzel nincs baja mourinhonak
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2011.02.23. 13:53:32

Egy szalagcímet olvastam pár napja, hogy nem bánná, ha maradna a Realnál. Ha kibékül Valdanóval, Pérezzel, nincs oka távozni. Ami a nyilvánosság előtt ismert, hogy e két úriemberrel nincsen jó viszonyban, főleg az argentinnel. A háttérben zajló folyamatokat természetesen nem ismerem, de nem lehet olyan súlyos és megoldhatatlan feladat.

Az a baj, hogy most jön ki az a betegség, hogy túl sok egó egy csapatnál romboló jellegű az egész klubra nézve. Beleértve mindenkit, a szertárostól az elnökön át a legutolsó emberig a futballcsapatnál. Mert ugye mindenkit érint az öltözői válság. Akár közvetlen részese az eseményeknek, akár nem.

És én nem sajnálom őket. Azért nem, mert lehetne ezt máshogyan is csinálni. Lehetnének ők is fair emberek, kedvesek lehetnének másokkal, szurkolókkal, ellenfelekkel, de nem. Ők fölényeskednek, nagyképűsködnek, azt hiszik, hogy az hozza meg nekik a sikert. Mourinho eddigi csapatait ez a légkör jellemezte. Kívülről mindenképp ez volt a benyomás, belülről a játékosok többsége szerint irtó jó volt dolgozni zsozéval. A mentalitását viszi minden csapathoz és nem véletlen, hogy eddigi csapatainál nem a legjobb volt a megítélés, pont az edző miatt.
Kép
Kép
Kép
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2011.02.23. 12:58:39

hau30 írta: Valahol olvastam a fórumon talán,hogy lehet Murinnyó érzi a vesztét,és az ilyen húzásaival(bírók,valdano,körülmények) készíti elő az esetleges bukás utáni feloltalmazását, mert már most látja,hogy valószínűbb,hogy kupa nélkül maradnak év végén,mint hogy behúznak egyet is.
bár én még nem olvastam, viszont ugyanerre gondolok azóta,amióta nagyon hangoztatva van,h mennyire rossz viszonya van Valdanoval, stb,stb,stb.

Chelseatől is ugye csak azért jött el, mert Abra papa nem hagyta dolgozni :D, véletlenül sem azért,mert előző évben nem nyertek nagy címet,és abban az évben se mutatkozott erre sok esély, már ami a bajnokságot illeti. Maradjunk annyiban,h van esze ehhez is. Ő mindíííííííg minden körülmények között csak áldozat,és ha nem nyernek, akkor a háttér miatt nem, ha nyernek, akkor meg a zsenije miatt. Persze :roll:
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7207
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.02.23. 12:54:21

levproff írta: Egyébéként kicsit viccesnek találom, hogy most itt egy tizenegyesen megy a vita..mintha ezen múlna valami is, mintha ezen múlna a Real BL szereplése.
szerintem ilyenről nem volt szó,csak hogy mi a szabály. a real gyenge,fejben és képességekben is. átlagosnál csak kicsivel jobb játékosok alkotják a kezdő felét és fejben sem tudnak a többiek fölé nőni,csapatként meg pláne. meg lehet nézni a mu-t. carrick,fletcher,berbatov... hol vannak egyénileg az elit játékosoktól? fényévekre,mégis MINDIG MINDENHOL esélyesként indulnak el.
Avatar
levproff
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2809
Csatlakozott: 2007.12.06. 13:15:26
Tartózkodási hely: Sopron

2011.02.23. 12:49:22

hady írta:Nos ez a real madrid ( direkt kisbetűvel ) :

http://barcanoticias.blog.hu/2011/02/22 ... aign=index

1. ez nem a real madrid, hanem csak simán Madrid.
2. már előtted legalább 10-en belinkelték, az utolsót kb. 5 hsz-szel lejjeb.

Egyébéként kicsit viccesnek találom, hogy most itt egy tizenegyesen megy a vita..mintha ezen múlna valami is, mintha ezen múlna a Real BL szereplése. Szerintem ez a meccs után minden madridi észbe kapott, hogy jelenleg mennyi esélyük van a trófe elhódítására. De mint már egyszer írtam, jussanak minél messzebb, mondjuk sok esélyt nem látok.
Azt is mosolyogva olvasom, hogy itt pár madridista azt állítja, hogy a Real győzelmet érdemelt volna. Mire? Arra a 20 perce, amikor lőttek 2 kapufát? Ennyi? És a többi 80?
Ja, és hamár itt előjött az, hogy a focipályán a kéznek nincs helye, akkor az első félidőben Ramoska miért használta a 16-oson belül, hogy távoltartsa megától az egyik Lyon játékost. De persze az biztos természetes kéztartás volt. Ugyanmár..

Nem izgulok a Real miatt, a tegnapi meccs csak megerősített ebben.
Kép
FC Barcelona: Més que un club! Visca el Barca!
Pep Team 2009 : Spanyol Bajnokság, Bajnokok Ligája, Spanyol Kupa, Európai Szuperkupa, Spanyol Szuperkupa, Klub VB!
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7207
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.02.23. 12:48:43

hady írta:Nos ez a real madrid ( direkt kisbetűvel ) :

http://barcanoticias.blog.hu/2011/02/22 ... aign=index
hasonló kisbetűkkel: ez nem forumozás!! előtted csak 3an írták be,abból 1 3-4hozzászólással lentebb.
Avatar
hady
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2852
Csatlakozott: 2005.12.06. 12:18:01

2011.02.23. 12:30:40

Nos ez a real madrid ( direkt kisbetűvel ) :

http://barcanoticias.blog.hu/2011/02/22 ... aign=index
hau30
Capitá del Barça
Hozzászólások: 839
Csatlakozott: 2008.05.19. 19:31:35
Tartózkodási hely: Pécs

2011.02.23. 11:52:46

FCB.Gabesz írta:szetem inkább szánalmas amit nyilatkozott megint mou,ahogy azis szánalmas
hogy a bíróra fogják a meccset,(megint),persze akkor ennyire hevesen nem reklamált amikor az inter pont így vert ki minket,guardiolának meg hatalmas respect,ő az aki soha sem a bíróra fogja a meccset,pedig megtehette volna már párszor. csak is azzal van elfoglalva amit a csapat nyújt,nagyon jól jártunk vele.
Valahol olvastam a fórumon talán,hogy lehet Murinnyó érzi a vesztét,és az ilyen húzásaival(bírók,valdano,körülmények) készíti elő az esetleges bukás utáni feloltalmazását, mert már most látja,hogy valószínűbb,hogy kupa nélkül maradnak év végén,mint hogy behúznak egyet is.Egyszerűen nem tudok már másra gondolni az ilyen nyilatkozatai után.11-es volt amúgy.ÉÉÉSSSSSS?????MEGADTÁK????NEM!!!!Akkor meg mit kell ennek állandóan foglalkoznia vele?Ez is a különbség a két csapat között.
Válasz küldése