Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2011.01.31. 16:26:11

Szerintem nem a Clasico óta játszanak rosszabbul, hanem inkább 2011-től.
Decemberben még nem tűnt fel, h rosszabbak lennének,viszont idén Januártól kezdtek el rosszabbul játszani, és szinte minden meccsük izzadságszagúan, de meglett 1 (néha 2) góllal.
Avatar
davidvillabest
Jugador del Barça
Hozzászólások: 171
Csatlakozott: 2010.05.12. 18:08:45
Tartózkodási hely: Várpalota

2011.01.31. 16:07:40

A minap pont ezen gondolkoztam hogy azért az El Clásicóig a realnak csupán ké döntetlenje volt és mikor jött a Clásicó akkor egy hatalmas pofon volt az 5:0 ! Azért lelkileg megviselhette a társulatot ! Hát igazából szerintem semmi nincs veszve nekik nem szabad elkiabálni nem szabad a Barcának sem tétlenkedni és elbambulni mert hamar utolérnek minket !
Tocy írta:A Clásicóig tartott a Mou-mágia, a Mourinho-faktor, vagy akárhogy is hívjuk. Elhitték, hogy ő a legjobb és vele csak nyerhetnek. Aztán egy megalázó, megsemmisítő vereségbe futottak bele, miközben az edzőjük üres arckifejezéssel ücsörgött a padon. Itt azt hiszem elszakadt valami bennük, és Mou is felmérte, hogy a bajnokság bukó. Azóta szerintem a kupákra és főleg a Copa del Reyre koncentrálnak.
Kép
¡illa, illa Illa, Villa maravilla!
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2011.01.31. 16:05:55

Én is azt mondom hogy érett már ez a vereség. (tippjátékba nagyot kaszáltam :D ) Túl sok mindent nem kell mondani, a játék képe mindent elárul. Az a helyzet hogy továbbra is csak arról lehet beszélni, hogy valami nincs rendben Madridban. Ez furcsa, mert Mou csapatainál ez nem volt jellemző. Ötlettelen, gyenge csapatjáték. Egy kicsit sem keltik összeszedett csapat látszatát.
Hiába mondja bárki is hogy még korai kijelentés az hogy megvan a bajnoki cím, azt gondolom hogy nem az. Nem alábecsülöm a Reált, de tény hogy egy fél szezon alatt nem tudom elképzelni hogy 3 meccsen is pontot, pontokat veszítsünk, úgy hogy még lesz egy klasszikus és közben a Reál nem hullajt pontokat. Maradjunk annyiban hogy ezt már csak mi tudjuk el veszíteni! :)
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2011.01.31. 15:56:24

Az madridiak szezonjának 85%a rajtunk fog múlni, Ligát nem kell ecsetelnem, kupában is minket kell legyőzniük majd a döntőben (mert be fognak jutni), Bl még kérdéses,h meddig jutnak,és ha jutnak, kit kapnak.

Kupadöntőben nagyon oda fogják tenni magukat, de ha hozzuk azt a precíz játékot, és nyugodtan oldjuk meg a szitukat, akkor bizony el fogjuk halászni előlük.

Ha a szezon után pedig elküldik Jose-t akkor aztán 110%ban bebizonyítják,h mennyire fogalmatlanok. Így sosem fognak elindulni felfele.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.01.31. 15:55:20

A Clásicóig tartott a Mou-mágia, a Mourinho-faktor, vagy akárhogy is hívjuk. Elhitték, hogy ő a legjobb és vele csak nyerhetnek. Aztán egy megalázó, megsemmisítő vereségbe futottak bele, miközben az edzőjük üres arckifejezéssel ücsörgött a padon. Itt azt hiszem elszakadt valami bennük, és Mou is felmérte, hogy a bajnokság bukó. Azóta szerintem a kupákra és főleg a Copa del Reyre koncentrálnak.
herlius
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1428
Csatlakozott: 2008.11.10. 11:55:35
Kapcsolat:

2011.01.31. 15:48:57

Barcaman1993 írta: A blankók egyénileg sztem kiválók, viszont csapatként egy rendezetlen csürhe.
Azért ez így elég erős. Tény, hogy mostanában nem megy nekik igazán jól, de a Klasszikus előtt senki nem mondta volna erre a Real-ra, hogy csürhe. Egy jól összerakott brigád ez, akik most hullámvölgybe kerültek, de nagy hiba lenne leírni őket. A Klasszikuson kicsit lekerültek a földre és még közbejött Higuain sérülése is, ami - akárhogy is nézzük - elég nagy érvágás, hiszen a támadójáték egyik kulcsfigurája lett harcképtelen. Ezt szvsz bármelyik csapat megérezné. Nem mellékesen pedig kaptak egy nagyon kemény sorsolást a kupában is, ennek ellenére itt is becsülettel helytállnak. Valószínűleg náluk most jött elő a szokásos év eleji tompaság, ami pár ember rosszabb formájával is párosul, de van egy olyan érzésem, hogy ez félig-meddig tudatos állapot. Valószínűleg a Klasszikus után Mourinho is felmérte, hogy a Barca ellen csak óriási mázlival nyerhetnék meg a bajnokságot, így szvsz megpróbálja a csapatot a BL kieséses szakaszára "kihegyezni", aminek viszont alapfeltétele a remek erőnlét. Talán ennek is tudható be a tompább játékuk. Persze mindez csak fejtegetés, lehet, hogy sokkal komolyabb problémák is vannak náluk, de lekezelni őket semmiképpen nem tanácsos. 2 évvel ezelőtt is sikerült egy lényegesen gyengébb kerettel -12 pontról szorossá tenniük a végét. Úgyhogy csak óvatosan velük:)
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.01.31. 15:46:44

Nah megvan a már bőven kijárt vereség Madridéknál! November 29. óta szinte minden meccsükön megtörténhetett volna, nem hittem, hogy pont a 8 meccse nyeretlen, 17. helyen álló Osasuna ellen kapnak ki. Vicc volt amit csináltak, 80. perc után is semmi szervezettség, felívelgettek, meg távolról lövöldözgettek hit és meggyőződés nélkül. Viszont megfordult a fejemben, hogy mi van, ha Mourinho már csak a kupára koncentrál...elvégre szépen megverték 2x az Atmat, meg a Sevilla otthonában is tudtak nyerni, közben meg a bajnokságban non gyengén teljesítenek már jó ideje. Oda kell rá figyelnünk, hogy kellőképpen jók legyünk a döntőben, mert ha behúzzák, az Mou arcát megint növeli, és trófeát is nyernek...el tudom képzelni, hogy már csak azt tartja fontosnak, mert egy meccsen a Barca is verhető, de a bajnokságban szinte lehetetlen megfogni minket.
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2011.01.31. 15:36:20

kudu írta:Olvastam goal.com-on, hogy Mahamadou Diarra a Monacóba ment a Madridból. Igaz?
Jah: http://www.madridista.hu/web/index.php? ... so&id=9628

szerk.: tegnap már játszott is a Marseille ellen.
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2011.01.31. 15:35:46

kudu írta:Olvastam goal.com-on, hogy Mahamadou Diarra a Monacóba ment a Madridból. Igaz?
Röviden tömören: IGAZ
Kép
Kép
Kép
Avatar
kudu
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1485
Csatlakozott: 2007.08.30. 16:49:36

2011.01.31. 15:33:05

Olvastam goal.com-on, hogy Mahamadou Diarra a Monacóba ment a Madridból. Igaz?
"Nem csak az a nagy sportoló, aki nyerni tud, hanem az is, aki egy pofon után fel tud állni!"
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3727
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2011.01.31. 15:15:48

daffy írta:kikaptunk,várható volt. most bement az az osasunának,ami a többi meccsen nekünk szokott. ebből is látszik,hogy a meccseket nem csapatként nyeri a real,hanem egyénileg. teljesen egyetértettem kivételesen puhl sándorral,főleg abba,hogy a real játékosállománya messze elmarad a megszokott minőségtől. esély sincs itt a kupán kívül semmire,amíg nem változik a szitu. lehet miatta támadni,egyet nem érteni,de így volt,így van és így is lesz. ez nem a jó irány,csak egy "latinosabb,fiatalosabb calderon-éra"
Hát ezzel nem értek egyet :!: Ez a baja főként a Real Madridnak meg a megalomániás Pereznek. Már korábban 2x is leírtam itt a fórumon, hogy a madridistán volt egy hsz, hogy a Barca nem fogja bírni, mert 19-20 fős kerete, míg a Realnak 25, ráadásul az mind minőségi, mind elismert játékos. Ráadásul hiába vannak 25-en rotális szinte sosincs, úgyhogy ezzel nem mennek semmire. Egyszerűen én már nem tudok ennél a csapatnál erősebbet elképzelni. Pontosabban igen csak akkor úgy járna, mint a "kiöregedő" galaktikusok. Nem értem mi ez a sajnáltatás ami Madridban megy. Állandóan arról beszélnek, hogy kit kéne igazolni, meg most megverjük a Barcát és társai. A Real 2 éve 250 millát, tavaly pedig kb. 100 millát költött, pedig Özil és Khedira is jóval ár alatt mentek.

Csak pár név az elmúlt 2 évből akik Madridba mentek, és sztem bárhol kezdők lennének (talán minket leszámítva :D ): Ronaldo, Kaká, Carvalho, Alonso, Khedira, Özil, Di Máriá :?:

Ez 6-7 ember akik sztem bárhol kezdők lennének és akkor jópár embert nem is mondtam. Mehet ebbe a Madridba Fabregas (úgyse megy), Gerard, Drogba és társai ez a csapat érzésem szerint már egy fokkal sem lesz ennél erősebb. Ehelyett majd idén nyáron is megy majd a nagybevásárlás aztán újból jönnek a szájkaraték és minden kezdődik előről. Az tény, hogy a Barca ritkán ilyen sikeres, mint most, de hogy ezek a játékosok képzetlenek a nevükhöz képest az nagy túlzás. A blankók egyénileg sztem kiválók, viszont csapatként egy rendezetlen csürhe. Már vártam ezt a vereséget (nagyon is), mert az , ahogy hozták az eddigi meccseiket az már szánalom volt a köbön.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
barca2010
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 330
Csatlakozott: 2009.06.15. 11:01:33
Tartózkodási hely: Budapest

2011.01.31. 12:26:53

daffy írta:
barca2010 írta:Már lehet, hogy nem is lesz igazi tétje a Classicónak!
megmondom őszintén,hogy a barcát idén 100pont fölé tippelem. ilyen őszi szezon után(rangadókat ti ugye már idegenben is játszottátok) simán elképzelhető egy hasonló tavaszi(persze sérülések nélkül ugye).
mindig ti sem lehettek a csúcson és nagyon bízom benne,hogy pár éven belül fordul a kocka,de a realnál gyökeres változásokra lesz szükség sok téren is
Ez így van, most mi vagyunk fent, ahogy 2000-es évek elején a Madrid! Bármikor változhat a helyzet, de egy biztos, ilyen csapat nem mostanában jön össze se Madridban, se Barcelonában. Lehet, hogy a következő bajnokságokat a Madrid nyeri, de ilyen focit, mint a Barca, nem hiszem, hogy a közeljövőben tud produkálni!
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva, de ha nyertek, a nevetek ÖRÖKRE fent marad.” Josep Guardiola (2009)

"A spanyol futball jelenlegi problémája az, hogy mindenki azt gondolja, hogy olyan játékosai vannak, mint a Barcának. A Barca játékosaiban olyan technikai tudás van, amely a világ egyetlen másik csapatában sincs. Ezért nem próbálkozhatsz úgy játszani, ahogy ők, ez lehetetlenség." - Fabio Capello

BARCA FOREVER!!!
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7208
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.01.31. 12:12:47

Asys írta:
daffy írta:(rangadókat ti ugye már idegenben is játszottátok)
Megyünk idegenbe hozzátok, Valenciába, Sevillába és a Villarealhoz! Tényleg lejátszottuk a rangadókat idegenben
:D
amiből a villarreal lesz az egyetlen zűrös meccs,a többin a három pont sorsa nem kérdés,csak a sérülések száma. ennek ellenére igazad van,tévedtem.
Asys
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1252
Csatlakozott: 2006.07.03. 11:05:00

2011.01.31. 11:33:15

daffy írta:(rangadókat ti ugye már idegenben is játszottátok)
Megyünk idegenbe hozzátok, Valenciába, Sevillába és a Villarealhoz! Tényleg lejátszottuk a rangadókat idegenben
:D
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7208
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.01.31. 11:17:45

barca2010 írta:Már lehet, hogy nem is lesz igazi tétje a Classicónak!
megmondom őszintén,hogy a barcát idén 100pont fölé tippelem. ilyen őszi szezon után(rangadókat ti ugye már idegenben is játszottátok) simán elképzelhető egy hasonló tavaszi(persze sérülések nélkül ugye).
mindig ti sem lehettek a csúcson és nagyon bízom benne,hogy pár éven belül fordul a kocka,de a realnál gyökeres változásokra lesz szükség sok téren is
Asys
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1252
Csatlakozott: 2006.07.03. 11:05:00

2011.01.31. 11:16:36

Szerintem még nem lefutott a dolog, nézzük csak meg a következő öt forduló párosítását:

22. forduló:

Barca - Atlético (ismerjük a matracosokat, milyenek ellenünk)

Madrid - Sociedad (hazai pályán azért befogják húzni)

23. forduló

Sporting - Barca (ez nekünk kötelező)

Espanyol - Madrid (itt benne lehet a pakliban a blancóknak a pontvesztés)

24. forduló

Barca - Bilbao (bár a San Mamés-en kívül nem annyira acélosak a baszkok, de ez se tűnik sétagaloppnak)

Madrid - Levante (egyértelmű a hazai siker)

25. forduló

Mallorca - Barcelona (gyengélkednek a szigetországiak, ez talán biztos győzelem)

Depor - Madrid (nem hinném, hogy a Madrid rossz formája kitartana február végéig, ez a meccs Real győzelmet ígér)

26. forduló

Valencia - Barcelona (nehéz meccs, rangadó)

Madrid - Málaga (kérdés, összekapja e magát március elejére a mostani sereghajtó, még ha igen a válasz a Bernabeuban elfognak vérezni)

Itt most a február 5. - március 2. közötti bajnoki meccseket soroltam fel, de van közte még előttük 2.-án egy Alméria elleni visszavágó nekünk és egy Sevilla elleni nekik.... valamint egy BL odavágó mindkét félnek.

Ha a formaidőzítés tényleg jól lett belőve akkor nincs mitől tartanunk, viszont ettől függetlenül nem lesz könnyű a február és ez a 7 pont a meccseket elnézve egy rossz szériával akár el is olvadhat.

Én bizakodok, de nem bízom el magam, hosszú még a szezon és sok a lejátszandó meccs!
Avatar
barca2010
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 330
Csatlakozott: 2009.06.15. 11:01:33
Tartózkodási hely: Budapest

2011.01.31. 10:55:36

lluisllach89 írta:
barca2010 írta:Egy nagyon nagy baj van Madridban és ez Mou óriási hibája! Nem rotál eléggé, és ennek meg fogja inni a csapata a levét! Már most látszott, hogy fáradtak a játékosok! Ha most nem rotál el mehet nekik a bajnokság, aminek nagyon örülnék azt hozzá kell tennem! A spanyol kupában játszanak egy nagy derbit az Atl. Madrid ellen, ami nem lesz könnyű, mert nem frissek! Aztán, ha tovább mennek, akkor megint nehéz ellenfél jön, és úgy látom, kezdenek elkészülni az erejükkel! Ezzel szemben a Barca pihenhet egy kicsit! Ha így megy tovább, február végére lehet 8 pont előny, az pedig azt jelenti, hogy meg is nyerjük a bajnokságot!
Ez azért túlzás, az Almeria gólja konkrétan a semmiből jött.

Pont hogy közvetve, de erőből darálják be az ellenfelet, gyorsak, határozottak, én semmi jelét nem fogtam a Madrid állítólagos kondi problémájának..

Sőt! Ilyenkor(mármint az Almeria vezető gólja előtt, második félidő derekán) szokták dominálni a labdát mint mi, ezáltal még jobban kifullad az ellenfél.
Ezt csak azért linkelem be, hogy ne tűnjön okoskodásnak!
Két héttel ezelőtt, pont erre gondoltam ami most bekövetkezett, és még nincs is február vége! A realnak megint nehéz meccse lesz hét közben, és a sztárok igencsak fáradnak! Már lehet, hogy nem is lesz igazi tétje a Classicónak!
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva, de ha nyertek, a nevetek ÖRÖKRE fent marad.” Josep Guardiola (2009)

"A spanyol futball jelenlegi problémája az, hogy mindenki azt gondolja, hogy olyan játékosai vannak, mint a Barcának. A Barca játékosaiban olyan technikai tudás van, amely a világ egyetlen másik csapatában sincs. Ezért nem próbálkozhatsz úgy játszani, ahogy ők, ez lehetetlenség." - Fabio Capello

BARCA FOREVER!!!
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4461
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2011.01.31. 10:52:46

Konkrét és elég erős véleményem van a magyar fociról, focistákról, de ez a Vadócz gyerek ahogy feldobta magát a 90. perc környékén, hatalmas piros pont.. jót nevettem rajta, hogy majdnem elhitette.. :D

Más ha azt a tizit befújták volna, szerintem fél madrid piros lapot kapott volna.

CSAK A BARCA!!!
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7208
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.01.31. 10:28:31

kikaptunk,várható volt. most bement az az osasunának,ami a többi meccsen nekünk szokott. ebből is látszik,hogy a meccseket nem csapatként nyeri a real,hanem egyénileg. teljesen egyetértettem kivételesen puhl sándorral,főleg abba,hogy a real játékosállománya messze elmarad a megszokott minőségtől. esély sincs itt a kupán kívül semmire,amíg nem változik a szitu. lehet miatta támadni,egyet nem érteni,de így volt,így van és így is lesz. ez nem a jó irány,csak egy "latinosabb,fiatalosabb calderon-éra"
Avatar
davidvillabest
Jugador del Barça
Hozzászólások: 171
Csatlakozott: 2010.05.12. 18:08:45
Tartózkodási hely: Várpalota

2011.01.31. 10:18:59

Véleményem szerint tegnap a real nem az a real volt akit eddig láttunk az előző hónapokban! A futball ilyen mindenki kikap semmi nem tart örökké szoval egy ien vereség benne van a pakliban ! Egy valamiben C. Roncsival egyetértek bár rohadtul nem csipem a fejét hogy csatatér lett a pályából tegnap ! Hiszen nekem se tetszett volna ha a Barca ellen egy szurkolótábor igy viselkedik !
Kép
¡illa, illa Illa, Villa maravilla!
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2011.01.31. 09:38:19

Bob_Marley írta:„A bajnokság ilyen, a csapatok pontokat veszíthetnek. Nem mondhatjuk, hogy a ma elbukott pontok fontosabbak, mint az Almería vagy a Levante elleni pontok. Ezúttal három olyan pontot buktunk el, amelyet nem érdemeltünk meg, de szerintem azért, mert az ellenfél nagyon keményen, a határain játszva dolgozott a meccsen, és pozitív eredményt érdemelt" – mondta Mourinho.

„A játékvezető kiváló munkát végzett, és a játékosaim is méltósággal küzdöttek, nem hibáztathatok senkit. A helyzetünk sokkal nehezebb a Barcelonáéhoz képest, de most már a következő meccsel kell foglalkozunk" – tette hozzá a szakember.

Korrekt nyilatkozat!
Mourinhot meg a RM-t leírni soha nem szabad, de amíg ez a hullámvölgy tart ki kell használni!
De hosszú még a bajnokság, szerezhető még 51 pont!A hétvégén megint fontos meccs!
De ha robogunk tovább nem lesz baj (remélhetőleg)
A szökőévente előforduló őszinteségi rohamainak egyike. Amikor nyernek, akkor lekezelő, vagy ha a Barça nyer, akkor árulást kiált. Ilyenkor, amikor egy náluk jóval gyengébb csapattól kap ki, már nincs mibe kapaszkodnia. Azért abban megegyezhetünk, hogy a Guardiolás nyilatkozatoktól még fényévnyire van. :)

Az Atlético nehéz lesz szombaton, remélem nem folytatódik a tendencia, hogy a madridi rangadókat leadják, ellenünk meg felszívják magukat... Bár annál jobb, mert nem lesz egyoldalú a meccs. :D
Kép
Kép
Kép
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2011.01.31. 09:37:46

Bob_Marley írta:„A bajnokság ilyen, a csapatok pontokat veszíthetnek. Nem mondhatjuk, hogy a ma elbukott pontok fontosabbak, mint az Almería vagy a Levante elleni pontok. Ezúttal három olyan pontot buktunk el, amelyet nem érdemeltünk meg, de szerintem azért, mert az ellenfél nagyon keményen, a határain játszva dolgozott a meccsen, és pozitív eredményt érdemelt" – mondta Mourinho.

„A játékvezető kiváló munkát végzett, és a játékosaim is méltósággal küzdöttek, nem hibáztathatok senkit. A helyzetünk sokkal nehezebb a Barcelonáéhoz képest, de most már a következő meccsel kell foglalkozunk" – tette hozzá a szakember.

Korrekt nyilatkozat!
Mourinhot meg a RM-t leírni soha nem szabad, de amíg ez a hullámvölgy tart ki kell használni!
De hosszú még a bajnokság, szerezhető még 51 pont!A hétvégén megint fontos meccs!
De ha robogunk tovább nem lesz baj (remélhetőleg)
Teljesen fair nyilatkozat. Mourinho sokat hecceli a népet, de legbelül egy tök normális fazon, legalábbis szerintem.
Egyetértek Veled, most kell kihasználni, h a Real gyengébb passzban van és a lehető legnagyobb előnyt megszerezni. A bajnokságnak messze nincs vége, de ahogy José is mondta, a Barca helyzete jelenleg sokkal jobb. Volt már rá példa, h 7 pont volt az előnyünk, de mégis izgulni kellett a klasszikus előtt, az egy másik dolog, h nyertünk 6-2-re. :P Tehát a földön kell maradni és továbbra is ilyen szinten játszani és ami talán még fontosabb ilyen arányban hozni a meccseket.
:wink:
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2011.01.31. 09:28:16

„A bajnokság ilyen, a csapatok pontokat veszíthetnek. Nem mondhatjuk, hogy a ma elbukott pontok fontosabbak, mint az Almería vagy a Levante elleni pontok. Ezúttal három olyan pontot buktunk el, amelyet nem érdemeltünk meg, de szerintem azért, mert az ellenfél nagyon keményen, a határain játszva dolgozott a meccsen, és pozitív eredményt érdemelt" – mondta Mourinho.

„A játékvezető kiváló munkát végzett, és a játékosaim is méltósággal küzdöttek, nem hibáztathatok senkit. A helyzetünk sokkal nehezebb a Barcelonáéhoz képest, de most már a következő meccsel kell foglalkozunk" – tette hozzá a szakember.

Korrekt nyilatkozat!
Mourinhot meg a RM-t leírni soha nem szabad, de amíg ez a hullámvölgy tart ki kell használni!
De hosszú még a bajnokság, szerezhető még 51 pont!A hétvégén megint fontos meccs!
De ha robogunk tovább nem lesz baj (remélhetőleg)
Kép
Kép
Kép
BlauGranaGroc
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 426
Csatlakozott: 2009.06.02. 18:37:07

2011.01.31. 09:18:59

messze még a vége
Pep rotációs ténykedése még nagyon visszaüthet
vv-puyi-rafa-pique-abidal-yaya-deco-messi-neymar-henry-samu
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2011.01.31. 09:17:10

Ez a 6-os mezszám nem illik rá. :D valami érzésem van, hogy a Realnak nem lesz szép tavasza és nyáron Adebayor is lekoccol majd. :P
Kép
Kép
Kép
Válasz küldése