Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19557
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2011.01.20. 23:10:45

Daffy!
Te aki jobban otthon vagy a RM keretét illetően!
Mi a helyzet kapusposzton, mert láthatóan, Mourinho a megszokottakkal ellentétben, a kupában is Ikernek ad bizalmat!
Lez majd Ikernek "utánpótlása", vagy úgy jártok majd mint mi mikor Zubi visszavonult!Persze Casillas idén még cska 30 lesz ha jól tudom, de érdekes számomra, hogy a kupában sem kap fiatal kapus lehetőséget
Kép
Kép
Kép
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7209
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.01.20. 22:50:06

zsuni írta: rálépett reyes lábára futás közben. aztán hogy ha ez szándékosság volt (amit feltételezhetö, mert arbeloa messze a legalattomosabb a keretben) akkor meg lap. de szerintem most az egyszer véletlen volt
ellenben amit utána kapott az atleticos sráctól...no az lapgyanús

1.fi:
számomra meglepő a csapat teljesítménye. rég láttam ilyen motiváltnak őket. már-már a letámadás határát súrolja néha. küzdenek,akarnak. nagyon meg vagyok velük elégedve. a játékosok egész jól beleillenek a felállásba,de remélem özil helyén kaka ismét lehetőséget kap.
zsuni
Capitá del Barça
Hozzászólások: 606
Csatlakozott: 2009.02.08. 12:03:53
Tartózkodási hely: bp

2011.01.20. 22:49:03

Az elődöntőben nehezebb dolga lesz szerintem a Realnak.
amennyiben ennek az alattomos senkiházi atma-nak sikerül végrehajtania a hentesmunkát, amit a 2. perctöl tolnak, a fél csapat lesérül a következö meccsre :)
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2011.01.20. 22:47:31

Asszem Blatter mondta azt, hogy bevezeti a profi bírókat. Így talán több idő lesz ezzel foglalkozni, felkészültebb bírók lehetnek majd a fociban, kérdés, mennyivel lesz jobb a labdarúgásban. Kíváncsian várom a fejleményeket.

Az elődöntőben nehezebb dolga lesz szerintem a Realnak.
Kép
Kép
Kép
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15435
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2011.01.20. 22:46:37

zsuni írta:
Ezek a kutyabírók szánalmasak. Leseket sosem tudták megítélni,a mi meccseinken is rengetegszer akasztják meg totál tévesen az akciókat...olykor meg elengednek egyértelmű leseket.
Botrányos amit csinálnak.
igazából ott vannak a videóbírók a pályán. kell egy szabály, ha a védők integetnek, akkor les volt, nincs mese :lol:

Főleg,hogy minden esetben az integet,aki beragadt. 100ból 99szer így van. :)
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
zsuni
Capitá del Barça
Hozzászólások: 606
Csatlakozott: 2009.02.08. 12:03:53
Tartózkodási hely: bp

2011.01.20. 22:43:10

Ezek a kutyabírók szánalmasak. Leseket sosem tudták megítélni,a mi meccseinken is rengetegszer akasztják meg totál tévesen az akciókat...olykor meg elengednek egyértelmű leseket.
Botrányos amit csinálnak.
igazából ott vannak a videóbírók a pályán. kell egy szabály, ha a védők integetnek, akkor les volt, nincs mese :lol:
arbeloának volt egy csúnya megmozdulása,ahol nem tudom,hogy elérte-e a játékost,
nekem ugy elsö látásra ugy tünt, hogy rálépett reyes lábára futás közben. aztán hogy ha ez szándékosság volt (amit feltételezhetö, mert arbeloa messze a legalattomosabb a keretben) akkor meg lap. de szerintem most az egyszer véletlen volt
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15435
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2011.01.20. 22:41:29

Én nem nézem a meccset,de nem tudok az ilyenen már fennakadni. Főleg azóta,hogy Ramos nem kapott eltiltást azért az ámokfutásért,amit rendezett a klasszikuson.

Ezek a kutyabírók szánalmasak. Leseket sosem tudták megítélni,a mi meccseinken is rengetegszer akasztják meg totál tévesen az akciókat...olykor meg elengednek egyértelmű leseket.
Botrányos amit csinálnak.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7209
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.01.20. 22:37:50

csababarca írta:
zsuni írta:ismét komoly szakértelemmel megáldott biroi 3as dirigál egy meccset. semmi meglepö, de ennyi hiba 20 perc alatt azért kiemelendöen funny

Ezen még meg tudsz lepődni a spanyolhonban? :D
arbeloának volt egy csúnya megmozdulása,ahol nem tudom,hogy elérte-e a játékost,viszont amit az atm olykor megenged magának,az a sportszerűségnek a közelébe nincs. a pályán labdával kell megverni az ellenfelet,nem kézzel-lábbal. a bíró meg nézi nagy komolyan,de nem egy nagy kártyás
zsuni
Capitá del Barça
Hozzászólások: 606
Csatlakozott: 2009.02.08. 12:03:53
Tartózkodási hely: bp

2011.01.20. 22:36:50

Ezen még meg tudsz lepődni a spanyolhonban?
azért fél óra alatt 3 téves les, elmaradt lapok, meg összevissza kidobott lapok, ennyi máskor 2 meccsre is elég baki :lol:
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15435
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2011.01.20. 22:32:38

zsuni írta:ismét komoly szakértelemmel megáldott biroi 3as dirigál egy meccset. semmi meglepö, de ennyi hiba 20 perc alatt azért kiemelendöen funny

Ezen még meg tudsz lepődni a spanyolhonban? :D
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
zsuni
Capitá del Barça
Hozzászólások: 606
Csatlakozott: 2009.02.08. 12:03:53
Tartózkodási hely: bp

2011.01.20. 22:29:30

ismét komoly szakértelemmel megáldott biroi 3as dirigál egy meccset. semmi meglepö, de ennyi hiba 20 perc alatt azért kiemelendöen funny
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15435
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2011.01.20. 22:24:46

No ezzel tovább is jutott Ronaldo.

Kár volt azért az Özil gólért az odavágón AtMa részről.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2011.01.20. 21:53:03

daffy írta:bízzunk a legjobbakban.
Tehát abban, hogy kaptok egy ötöst? :P
A meccsbe belenézek kíváncsi vagyok mit kezd az Atletico ezzel a madridi felállással. (bár vannak sejtéseim)
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7209
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.01.20. 21:50:30

casillas-arbeloa,ramos,carvalho,albiol,marcelo-xabi,khedira-dimaria,özil,c
alapból 5-2-3ra tippeltem ezt az összeállítást,ami támadásban kiegészülhet marceloval. nekem tetszik,amellett,hogy védekező. végre egy stabilnak tűnő kezdő. bízzunk a legjobbakban.
szerk: a marca és az as szerint a szokásos 4-2-3-1 marceloval a "hármas" bal szélén
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2011.01.20. 13:44:42

A futballgenerációról vitáztunk és nem a bajnokságról, csak ide sodródtunk.....
Rendben van daffy!
Avatar
OvaMind
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 486
Csatlakozott: 2007.09.28. 14:49:49

2011.01.20. 13:38:26

Kalap1988 írta:
LG írta:Kalap! Sztem meg akkoriban sokkal jobb volt a bajnokság. A Valencia nem egy erős középcsapat volt, hanem Európai szinten is meghatározó csapat, 2x játszottak BL döntőt 2 éven belül. A Deportivo is komoly csapat volt, a bajnokságban és a BL-ben is szép eredményeik voltak. A Barca magához képest gyenge volt, de igy is komoly csapatnak számított, a Real meg fénykorát élte. A középcsapatok is abszolút jók voltak: Mallorca, Zaragoza, Alaves, Celta, Sociedad-erős keretük volt, és olykor meg tudtak komoly csapatokat szorongatni.

Ma pedig mi van? Évek óta az egyetlen csapat a Barcelona, amely a ligából feltud mutatni vmit a Bl-be. Igaz, h mi viszont elég sokat, de az a többi 19 csapatot nem ment fel. Azt mondod a bajnokság a Barca erőssége miatt látszik ilyen gyengének? Nem, ez a bajnokság valóban ilyen gyenge. A Real Mardid, amelyet az utóbbi években mutatott BL teljesítményük alapján még erős középcsapatnak SEM tudnám nevezni európai szinten is tudott tavaly 96 pontot szerezni a bajnokságban, ez mindent elmond sztem a liga színvonaláról. Villarreal, Sevilla kettősről: Sztem SOSEM voltak igazán komoly csapatok. A Sevillának leseett 2 Uefa kupa, a Villarrealnak meg BL elődöntő, de az igazán nagy áttörés mind2 csapatnál elmaradt. Sztem egy Lyon, egy PSV, egy Porto, akik gyengébb bajnokságokból jöttek többet mutattak náluk az utóbbi években, sőt, a Real Madridnál is.
Igazából azon a véleményem vagyok, h ha ebből a bajnokságból kivennénk a Barcát, akkor gyakorlatilag nem nagyon érne többet egy olasz v. egy francia bajnokságnál. :roll:
Van is benne igazság meg nem is, ahogyan a Mátyás mesében. Ebben nem fogunk dülőre jutni,de elfogadom a véleményed. Egy árnyalatnyival érzem erősebbnek az akkori bajnokságot, ha erősebbnek érzem, de a pénzhiányban, illetve a Sevilla-Villareal kettős átmeneti időszakában látom ennek az okát. Pénzhiány: A Valenciánál szerintem ha nincs válság, akkor nem a Silva-Villa kettős eladásával, hanem új játékosok igazolásával feljebb léphettek volna. Villarealnal sosem volt nagy pénz, de ebből a pénzből arányosan a liga legjobb szakmai munkája folyik ott. egyébként 2005-től mondjuk 2008-ig ( amikor előttünk lettek 2-ak) igenis a liga meghatározó csapata volt. És egyrészt azért csak 2008-ig, mert szétszedték az ő csapatukat is, másrészt pedig azért, mert 2008-tól a két nagy még jobban kiemelkedik. Húzzák egymást. Persze a reál sokkal gyengébb játékerőt képvisel, de 08-09-ben nagyon tudtak küzdeni ( emlékeztek Higuain vagy mások utolsó perces góljaira, amikkel 4-3 nyerték a meccseiket.. nem mindet persze), azóta pedig olyan minőségben erősítették a keretet, amivel ezek a csapatok anyagilag nem tudnak harcba szállni. Ahogyan szerintem a Sevilla is meghatározó csapat volt. Azért nem csak leesett az a 2 UEFA-kupa. 2006-07-ben tavaszig komolyan harcban voltak még a bajnoki címért is! Vagy emlékezzünk a 2006-07-es uefa kupára, ahol az elődöntőben 3 spanyol csapat volt! ( Osasuna, Espanyol, Sevilla) Ezeket a csapatokat a két nagy, illetve Európa más csapatai sajnos szétkapták, mert nincs pénzük megtartani a játékosaikat. Amúgy LG nem tudom, hogy mennyire követted a vitámat Daffy-val, de nem a bajnokság színvonala, hanem az európai futballgeneráció volt a kiindulópont.
Ettől függetlenül ez még vitatémának is rossz, hogy akkor jobb volt-e a bajnokság... ne vicceljünk!

Egyértelműen jobb volt, gyakorlatilag 10 jó csapat volt a ligában. Ma azt lehet mondani, hogy van 2 kiemelkedő, akik valóban hihetetlenül erősek, de alattuk most csak a Villarrealt érzem jónak, no meg a Sevilla, Atletico, Valencia hármas is ott van a szeren, de ők is évről évre gyengébbek. Régen pl. a Mestallában senki sem nyert, tavaly pedig Ronaldo nélkül nyert ott a Madrid. Van a bajnokságban 7-8 csapat, akiknek a játéka értékelhetetlen, ezt pedig nem lehet egyértelműen a két szupercsapat jelenlétével magyarázni....
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7209
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.01.20. 13:34:20

kalap! azt hiszem nem tudjuk meggyőzni egymást ebben a kérdésben,de tán nem is kell. neked ez tetszik,nekem az. ugorjuk a témát,mert mindketten leírtuk a véleményünk és szemmel láthatóan különbözik :) :wink:
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3973
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2011.01.20. 13:17:00

jelwaz írta:
Barcaforever írta:De viszont mi lesz Jose sorsa, ha nem nyernek semmit?
off: remélem nem érted félre a szándékom, de olyat, hogy "de viszont" nem mondunk.
Mi lesz Jose sorsa, ha a Madrid nem nyer semmit?
Kép
Avatar
jelwaz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1145
Csatlakozott: 2005.07.10. 18:38:11
Tartózkodási hely: A barikádokon...

2011.01.20. 13:04:59

Barcaforever írta:De viszont mi lesz Jose sorsa, ha nem nyernek semmit?
off: remélem nem érted félre a szándékom, de olyat, hogy "de viszont" nem mondunk.
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3973
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2011.01.20. 12:08:50

Galen írta:Én nem tudom elképzelni hogy Mou otthagyja a RMA-t. Még nem nyert velük semmit és így nem mehet el :D ( Mou felfogás)

Egyébként meg.. Perezék kit ültetnek a csapatuk kispadjára?

Mert Pep tuti nem ül oda :D

Most tényleg.. Ki jöhetne szóba odaát?
De viszont mi lesz Jose sorsa, ha nem nyernek semmit?
Kép
Halfkey
Jugador del Barça
Hozzászólások: 102
Csatlakozott: 2010.07.26. 23:56:08

2011.01.20. 11:36:19

Viszont még mindig nem érzem gyengébbnek a mai bajnokságot, bevallom férfiasan,
Nem írtam hogy érezd annak, sőt pont azt mondtam, hogy sem a bajnokság színvonalára, sem a benne játszó játékosok tehetségére vonatkozóan nem jelent semmit az, hogy az akkori bajnokság sokkal kiegyensúlyozottabb volt. Ez a Barca és Real megcsapná az akkori csapatokat, az akkori Barca meg Real bukdácsolna sok mostani ellen (de főleg az akkori Barca :lol:). Ennyi.
Galen
Jugador del Barça
Hozzászólások: 139
Csatlakozott: 2011.01.15. 14:26:06

2011.01.20. 11:05:58

Én nem tudom elképzelni hogy Mou otthagyja a RMA-t. Még nem nyert velük semmit és így nem mehet el :D ( Mou felfogás)

Egyébként meg.. Perezék kit ültetnek a csapatuk kispadjára?

Mert Pep tuti nem ül oda :D

Most tényleg.. Ki jöhetne szóba odaát?
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2011.01.20. 11:03:30

LG írta:Kalap! Sztem meg akkoriban sokkal jobb volt a bajnokság. A Valencia nem egy erős középcsapat volt, hanem Európai szinten is meghatározó csapat, 2x játszottak BL döntőt 2 éven belül. A Deportivo is komoly csapat volt, a bajnokságban és a BL-ben is szép eredményeik voltak. A Barca magához képest gyenge volt, de igy is komoly csapatnak számított, a Real meg fénykorát élte. A középcsapatok is abszolút jók voltak: Mallorca, Zaragoza, Alaves, Celta, Sociedad-erős keretük volt, és olykor meg tudtak komoly csapatokat szorongatni.

Ma pedig mi van? Évek óta az egyetlen csapat a Barcelona, amely a ligából feltud mutatni vmit a Bl-be. Igaz, h mi viszont elég sokat, de az a többi 19 csapatot nem ment fel. Azt mondod a bajnokság a Barca erőssége miatt látszik ilyen gyengének? Nem, ez a bajnokság valóban ilyen gyenge. A Real Mardid, amelyet az utóbbi években mutatott BL teljesítményük alapján még erős középcsapatnak SEM tudnám nevezni európai szinten is tudott tavaly 96 pontot szerezni a bajnokságban, ez mindent elmond sztem a liga színvonaláról. Villarreal, Sevilla kettősről: Sztem SOSEM voltak igazán komoly csapatok. A Sevillának leseett 2 Uefa kupa, a Villarrealnak meg BL elődöntő, de az igazán nagy áttörés mind2 csapatnál elmaradt. Sztem egy Lyon, egy PSV, egy Porto, akik gyengébb bajnokságokból jöttek többet mutattak náluk az utóbbi években, sőt, a Real Madridnál is.
Igazából azon a véleményem vagyok, h ha ebből a bajnokságból kivennénk a Barcát, akkor gyakorlatilag nem nagyon érne többet egy olasz v. egy francia bajnokságnál. :roll:
Van is benne igazság meg nem is, ahogyan a Mátyás mesében. Ebben nem fogunk dülőre jutni,de elfogadom a véleményed. Egy árnyalatnyival érzem erősebbnek az akkori bajnokságot, ha erősebbnek érzem, de a pénzhiányban, illetve a Sevilla-Villareal kettős átmeneti időszakában látom ennek az okát. Pénzhiány: A Valenciánál szerintem ha nincs válság, akkor nem a Silva-Villa kettős eladásával, hanem új játékosok igazolásával feljebb léphettek volna. Villarealnal sosem volt nagy pénz, de ebből a pénzből arányosan a liga legjobb szakmai munkája folyik ott. egyébként 2005-től mondjuk 2008-ig ( amikor előttünk lettek 2-ak) igenis a liga meghatározó csapata volt. És egyrészt azért csak 2008-ig, mert szétszedték az ő csapatukat is, másrészt pedig azért, mert 2008-tól a két nagy még jobban kiemelkedik. Húzzák egymást. Persze a reál sokkal gyengébb játékerőt képvisel, de 08-09-ben nagyon tudtak küzdeni ( emlékeztek Higuain vagy mások utolsó perces góljaira, amikkel 4-3 nyerték a meccseiket.. nem mindet persze), azóta pedig olyan minőségben erősítették a keretet, amivel ezek a csapatok anyagilag nem tudnak harcba szállni. Ahogyan szerintem a Sevilla is meghatározó csapat volt. Azért nem csak leesett az a 2 UEFA-kupa. 2006-07-ben tavaszig komolyan harcban voltak még a bajnoki címért is! Vagy emlékezzünk a 2006-07-es uefa kupára, ahol az elődöntőben 3 spanyol csapat volt! ( Osasuna, Espanyol, Sevilla) Ezeket a csapatokat a két nagy, illetve Európa más csapatai sajnos szétkapták, mert nincs pénzük megtartani a játékosaikat. Amúgy LG nem tudom, hogy mennyire követted a vitámat Daffy-val, de nem a bajnokság színvonala, hanem az európai futballgeneráció volt a kiindulópont.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Kalap1988 2011.01.20. 11:08:31-kor.
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2011.01.20. 11:00:55

Lionel85 írta:Itt van magyarabbul is a hír:

http://www.nemzetisport.hu/spanyol_labd ... k-2060681/
nincs is annál jobb, amikor ilyen valdanók vagy anno pegyák ugatnak bele az edző dolgába... ha ez a dolog nem bulvárkamu, akkor nem nagyon tanulnak a madridnál a régebbi hibákból.
PUYOL-XAVI-INIESTA
lluisllach89
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3701
Csatlakozott: 2008.07.02. 22:46:30

2011.01.20. 10:54:56

LG írta:Kalap! Sztem meg akkoriban sokkal jobb volt a bajnokság. A Valencia nem egy erős középcsapat volt, hanem Európai szinten is meghatározó csapat, 2x játszottak BL döntőt 2 éven belül. A Deportivo is komoly csapat volt, a bajnokságban és a BL-ben is szép eredményeik voltak. A Barca magához képest gyenge volt, de igy is komoly csapatnak számított, a Real meg fénykorát élte. A középcsapatok is abszolút jók voltak: Mallorca, Zaragoza, Alaves, Celta, Sociedad-erős keretük volt, és olykor meg tudtak komoly csapatokat szorongatni.

Ma pedig mi van? Évek óta az egyetlen csapat a Barcelona, amely a ligából feltud mutatni vmit a Bl-be. Igaz, h mi viszont elég sokat, de az a többi 19 csapatot nem ment fel. Azt mondod a bajnokság a Barca erőssége miatt látszik ilyen gyengének? Nem, ez a bajnokság valóban ilyen gyenge. A Real Mardid, amelyet az utóbbi években mutatott BL teljesítményük alapján még erős középcsapatnak SEM tudnám nevezni európai szinten is tudott tavaly 96 pontot szerezni a bajnokságban, ez mindent elmond sztem a liga színvonaláról. Villarreal, Sevilla kettősről: Sztem SOSEM voltak igazán komoly csapatok. A Sevillának leseett 2 Uefa kupa, a Villarrealnak meg BL elődöntő, de az igazán nagy áttörés mind2 csapatnál elmaradt. Sztem egy Lyon, egy PSV, egy Porto, akik gyengébb bajnokságokból jöttek többet mutattak náluk az utóbbi években, sőt, a Real Madridnál is.
Igazából azon a véleményem vagyok, h ha ebből a bajnokságból kivennénk a Barcát, akkor gyakorlatilag nem nagyon érne többet egy olasz v. egy francia bajnokságnál. :roll:
Adom is az egészet ha kiveszed a bohóc PSV-t, azért az már túlzás.
Kép
"Azért mert valaki hibázott nem a futballt kellene megbüntetni.
Hibáztam és megfizettem érte. De a labda nem lett mocskos."- Maradona
Válasz küldése