Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2010.12.03. 09:09:11

Messithebest írta: Erre csak annyit: Ki az a Cristiano Ronaldo?
az a buzerant, aki nem tud gólt rúgni a barcának.


más. bocs, h most írok erről, nem akarok "gumicsont-effektust", de nemrég olvastam, h ramos mit nyilatkozott messi lerúgásáról és ezt a szövetség mivel honorálta.
ez a szitu tökéletesen összefoglalja, h miért rühellem a realmadridot mostmár kb 31 éve, de főleg az uccsó 10-15 évben.
a meccs legvégén, 5-0-ás zakónál, abszolút idegből követ el egy szabálytalanságot a fsz, ami ráadásul elsősorban a csapattársát éri, kiállítják, utána lökdösődős ámokfutást rendez, majd levonul.
ezután értetlenkedik, h kinek, mi a problémája az egésszel? hiszen barátok vagyunk bakker! a szövetség ezt követően összesen az automata 1 meccsre fékezi, mert ugye aranylabdát mégsem adhattak neki, pedig azt szerettek volna, és minden megy szépen tovább. gratulálok.
beleszrok a levesbe, mert megtehetem, hiszen én a kbsztt realmadrid vagyok, akiknek mindent lehet. jön vmi ejnyebejnye, aztán minden mehet tovább, mint a gyerekek az iskolába. ezt a nagyonnagyarcú, fennhéjázó, gyökér hozzáállást még semmilyen más klubnál nem láttam, kizárólag ezeknél a szutykoknál, pedig nem tegnap óta foglalkoztat a foci.
és most nem érdekel, h milyen nagy egyéniségek voltak/vannak közöttük (mert léteznek ilyenek szép számmal), de az a fíling, ami úgy általában körülveszi ezt a brigádot és azokat, akik asszisztálnak ehhez nekik (főleg az ilyen szitukkor), az gusztustalan.
nekem kb erről szól a fentebb említett időszakra nézve a legendás, sokat emlegetett madridizmus.
PUYOL-XAVI-INIESTA
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7851
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2010.12.02. 15:17:06

Lionel85 írta:Juande Ramos kritizálta a Realt

http://www.fourfourtwo.hu/regio-hirek/s ... ourinhonak

Erre csak annyit, hogy jó játékosokat lehet venni pénzért, de trófeákat és legfőképpen elismerést nem. Azokat ki kell érdemelni!
„A 2–6-os végeredmény közel sem volt annyira megalázó mint a mostani 5–0! Mi felvettük a kesztyűt a katalánokkal, ezen a hétfőn viszont nem volt egyetlen olyan momentum, amely veszélyt teremtett volna, a Real meg sem tudta közelíteni a hazaiak kapuját”

ahogy ezt én is említettem kedden...
Avatar
detabarca
Capitá del Barça
Hozzászólások: 646
Csatlakozott: 2009.05.03. 11:29:44
Tartózkodási hely: Budapest, IV.ker.

2010.12.02. 14:47:18

recrea írta:
mes írta:a tulso oldalon regisztraltam, account nevem tikitaka. 1 postom sem volt, es kitiltottak az oldalrol. Azt irtak, hogy felhasznalonev miatt. Hat mar bocsanat, en tragar szot nem hasznaltam , csunyat nem irtam. Ennyire paraszt egy ottani mod ?
Ha annyira érdekel, írj nekik e-mailt és kérdezz rá, h mi a kitiltásod oka. Én már többször leveleztem velük így. :D Amúgy nincs velük gond.

Lehet, h provokációnak vélték a felhasználónevedet.
Ezt odaát a mostani helyzetben én is provokációnak venném....Személy szerint viszont nagyon jót nevettem rajta! :lol:
Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

"A sportok királya a labdarúgás, a Barcelona meg a labdarúgás királya!"
(Johan Cruyff)
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2010.12.02. 13:53:01

mes írta:a tulso oldalon regisztraltam, account nevem tikitaka. 1 postom sem volt, es kitiltottak az oldalrol. Azt irtak, hogy felhasznalonev miatt. Hat mar bocsanat, en tragar szot nem hasznaltam , csunyat nem irtam. Ennyire paraszt egy ottani mod ?
Beregeltél madridistára tikitaka néven azután, hogy hétfőn gyakorlatilag azzal zúztuk szét az arcukat? :D Ez kb. olyan, mintha ide beregelne valaki Figo néven. Bár kétlem, hogy törölve lenne emiatt... :roll:
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
mes
Capitá del Barça
Hozzászólások: 820
Csatlakozott: 2010.06.21. 16:40:13
Tartózkodási hely: Marosvasarhely
Kapcsolat:

2010.12.02. 13:49:12

Mind1, csak zavart, hogy ilyensmiert. Legalabb meg 1 ok, amiert ne menjek arra az oldalra. :lol:
Give me a five!
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6714
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2010.12.02. 13:45:21

mes írta:a tulso oldalon regisztraltam, account nevem tikitaka. 1 postom sem volt, es kitiltottak az oldalrol. Azt irtak, hogy felhasznalonev miatt. Hat mar bocsanat, en tragar szot nem hasznaltam , csunyat nem irtam. Ennyire paraszt egy ottani mod ?
Ha annyira érdekel, írj nekik e-mailt és kérdezz rá, h mi a kitiltásod oka. Én már többször leveleztem velük így. :D Amúgy nincs velük gond.

Lehet, h provokációnak vélték a felhasználónevedet.
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2010.12.02. 13:43:14

mes írta:a tulso oldalon regisztraltam, account nevem tikitaka. 1 postom sem volt, es kitiltottak az oldalrol. Azt irtak, hogy felhasznalonev miatt. Hat mar bocsanat, en tragar szot nem hasznaltam , csunyat nem irtam. Ennyire paraszt egy ottani mod ?
Manapság nagyon érzékenyek az ilyesmikre :)
KépKép
mes
Capitá del Barça
Hozzászólások: 820
Csatlakozott: 2010.06.21. 16:40:13
Tartózkodási hely: Marosvasarhely
Kapcsolat:

2010.12.02. 13:39:22

a tulso oldalon regisztraltam, account nevem tikitaka. 1 postom sem volt, es kitiltottak az oldalrol. Azt irtak, hogy felhasznalonev miatt. Hat mar bocsanat, en tragar szot nem hasznaltam , csunyat nem irtam. Ennyire paraszt egy ottani mod ?
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2010.12.02. 12:43:24

detabarca írta:A legtöbb ember így én is úgy látom, hogy a játékosok hozzáállásával van a baj Madridban.
Én meg nem látom úgy, h baj lenne Madridban. Sztem jók voltak egészen eddig a meccsig idén, elég sok gólt lőttek, vezették is a bajnokságot, megérdemelten. Viszont látszott, h a Barca egyre jobb lesz, a Clasico előtt már jöttek a gálák, én akkor már éreztem, h meglesz ez a meccs. Sztem ez a Real egyáltalán nem gyenge, sőt, egy nagyon jó csapat, de most belefutottak a világ messze legjobb csapatába. Amilyen formában vagyunk, sztem az általad említett csapatok is ugyanúgy beleszaladtak volna a késbe, sőt, a Chelsea-Inter kettős sztem még jobban is. Bár az is igaz, h ellenük nem lett volna extre motiváció, így lehet megússzák kisebb zakóval, de megszorítani ők se tudtak volna minket.

Én úgy gondolom, h egészen eddig jó úton haladt előre a Madrid, és ha nem omlanak ettől a veréstől össze, akkor folytathatják ezt az utat. Egyenlőre tőlünk nagyon messze vannak, de sztem az európai elittől nincsenek lemaradva. Nagyon fiatal csapat, nagy bennük a potenciál, nagy pechjük van, h velünk vannak egy bajnokságba.

Ami minket illet, most nagyon kiemelkedünk ebből a mezőnyből, egyértelmű favoritok vagyunk minden fronton. Most már látszik, h Villával sokkal beljebb vagyunk, mint Ibrával, és nem is elsősorban Villa góljai miatt, hanem mert vele sokkal gördülékenyebb a támadójáték. Messi pedig még mindig egyre jobb lesz, pedig sokan gondolták, h nincs följebb.
Szóval mindenképpen erősödtünk tavaly óta. Jelenleg nem látok csapatot, ki feltudná velünk venni a versenyt. Persze ez még bőven változhat, hiszen kerülhetünk pl. tavasszal hullámvölgybe, más csapatok pedig jó formába.
A bajnokság se lefutott még, hiába kaptak 5-st, az előnyünk csak 2 pont. Elég, h a Madrid hozza a kötelezőket, mi meg hozzunk 2 szenvedős döntetlen pl. válogatott meccsek után, mert akkor szokásunk, és már be is előztek. Annyit viszont már nagyon valószinű, h elértünk, h pontegyenlőségnél bajnokok legyünk, legalábbis arra semmi esélyt nem látok, h májusban visszakapjuk az 5-0-s zakót. :lol:
Avatar
detabarca
Capitá del Barça
Hozzászólások: 646
Csatlakozott: 2009.05.03. 11:29:44
Tartózkodási hely: Budapest, IV.ker.

2010.12.02. 11:31:15

A legtöbb ember így én is úgy látom, hogy a játékosok hozzáállásával van a baj Madridban. Addig amíg ezek a sztárocskák nem bírják kezelni az egójukat és maguk fölé helyezni a klubot, (vagy ha azt nem is, de az aktuális csapatot mindenképp) addig nem hiszem hogy újra nagy csapattá válhatnának. Kimagaslóan ellavíroznak a gyenge spanyol bajnoksában, de nemzetközi szinten elvéreznek.
Miért? Nézzük, meg a Chelsea, Mu, Inter hármasát. Az említett csapatok 1másért játszanak (játszanak értsd: küzdenek, meghalnak a pályán) és nem önmagukért (a fizetésükért). Nem véletlen, hogy közülük 2 az a csapat, amelyik a Pep érában valóban fel tudta venni a kesztyűt a Barcelonával. A Madridnál semmi motivációt nem látok és ezt azt hiszem nem is kell magyaráznom a hétfői meccs után. Lehet, hogy simán verték a "tolókocsis" Milant a világ egyik leggyorsabb keretével és kontrajátékával, de jön majd egy kiscsapat tele motivált fiatalokkal és/vagy egymásért küzdeni tudással, és ott megint megszakad a menetelés.
Eléggé sarkítottam a mondandómat, de remélem érthető és nem félreérthető. :wink:
Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

"A sportok királya a labdarúgás, a Barcelona meg a labdarúgás királya!"
(Johan Cruyff)
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7208
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2010.12.02. 10:29:42

Mikaos írta: Kezdem azt érezni, hogy egyénileg is sokkal jobbak a Barca játékosok.

Azt gondolom ugyanis, hogy egy csapat játékosainak tudni kell a csapattársakhoz passzolni a labdát. A Barcát nézve komolyan az az érzése az embernek, hogy a többiek nem tanultak meg focizni. Most nemcsak a Madridról van szó, hisz nemcsak ők voltak azok, akik képtelenek voltak 5 egymást követő passzt véghezvinni a meccs folyamán. A Barca játékosai TÉNYLEG megtanultak passzolni, levenni a labdát, s pontosan ívelni.
Furcsa, de serdülőkori problémák jutnak eszembe ennek a kérdésnek a vizsgálatánál - abban a tekintetben, hogy a többi csapat nagy részénél ez miért nem működik :)
Azért a több százmillióért, amiért fociznak ezek a játékosok nap-mint-nap, igazán elvárható lenne, hogy 5 jó passzt megejtsenek. Ráadásul ez nem hobbi, hanem a játékosoknak élete: ezzel kelnek-fekszenek. De mégsem sikerült ezt sok csapat játékosainak elérnie. Így van ez a Real-lal is, csak a kisebb és komolytalan ellenfelek ellen nem jön ki ez a hiányosság (meg ott elég 2-3 ívelés vagy sikerül - vagy nem sikerül alapon).

Szóval a probléma -szerintem- kezd összetetté válni, és lassan igen durvává válik a különbség a Barca és a többiek között.
én úgy látom,hogy a modern foci legnagyobb baja nem a tudásban rejlik,hanem az állandóság hiányában. meggyőződésem,hogy a barca nem technikában nő a világ fölé,hanem abban,hogy a 6éves gyerekeket ugyan arra a játékra nevelik,amit messiék játszanak. az utánpótlásból kész játékosok jönnek ki,akiknek nem kell megszokni sem új ligát,sem új stílust,sem új játékosokat. csak felküldik pl: nolitot a pályára és nem futkozik össze-vissza,nem keresi a helyét a csapatban,hanem azt teszi,amire nevelték. ha egy lyuk keletkezik a barca játékában,egy kész játékossal azonnal lehet pótolni.(most nem térek ki az igazolásokra stb)
a realban ha nem megy valakinek,nem kap időt,repül. vesznek helyette újat. nagyon nagy szerencse kell ahhoz,hogy beilleszkedjen. és ez sok csapatra igaz.
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2010.12.02. 10:27:53

Lionel85 írta:Megkell védenem a többi csapatot, igenis vannak csapatok, játékosok, akik tudnak passzolni, labdát levenni. Nem is ezzel van a baj. Hanem azzal, hogy ültetik át ezt a csapatjátékba, hogy az gördülékenyen menjen. Tud a Real is passzolni, de a Barça ellen ez nem jött össze. Az tény, hogy ebből élnek meg, de kultúra kérdése is.
Nem kultúra kérdése, hogy valaki le tudja venni a labdát, és hogy pontosan passzoljon.

Az angol focikultúrának is ugyanúgy a pontosság az alapja, de az nem a rövid passzokra vonatkozik, hanem az ívelésekre és beadásokra. Nem kultúrafüggő a pontosság - meg kell tanulni.

Azzal egyetértek, hogy fontos a csapatjáték a pontosság kérdésében, de ne legyen ez kifogás arra, hogy a Real nem tudja megtartani a labdát. Igenis, volt lehetőségük a pontos passzra ellenünk is, mint minden csapatnak is megvan a lehetősége. De olyan egyszerű labdákat adtak el, hogy öröm volt nézni. Ez a hiányosság azért nem jön ki egy Almeria ellen, mert az Almeria játékosok még több labdát adnak el :)
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2010.12.02. 10:20:20

Mikaos írta:A Barca játékosok egyénileg nem oly sokkal, viszont csapatként százszorta jobbak a Madridnál. ez van... Kezdem azt érezni, hogy egyénileg is sokkal jobbak a Barca játékosok.

Azt gondolom ugyanis, hogy egy csapat játékosainak tudni kell a csapattársakhoz passzolni a labdát. A Barcát nézve komolyan az az érzése az embernek, hogy a többiek nem tanultak meg focizni. Most nemcsak a Madridról van szó, hisz nemcsak ők voltak azok, akik képtelenek voltak 5 egymást követő passzt véghezvinni a meccs folyamán. A Barca játékosai TÉNYLEG megtanultak passzolni, levenni a labdát, s pontosan ívelni.
Furcsa, de serdülőkori problémák jutnak eszembe ennek a kérdésnek a vizsgálatánál - abban a tekintetben, hogy a többi csapat nagy részénél ez miért nem működik :)
Azért a több százmillióért, amiért fociznak ezek a játékosok nap-mint-nap, igazán elvárható lenne, hogy 5 jó passzt megejtsenek. Ráadásul ez nem hobbi, hanem a játékosoknak élete: ezzel kelnek-fekszenek. De mégsem sikerült ezt sok csapat játékosainak elérnie. Így van ez a Real-lal is, csak a kisebb és komolytalan ellenfelek ellen nem jön ki ez a hiányosság (meg ott elég 2-3 ívelés vagy sikerül - vagy nem sikerül alapon).

Szóval a probléma -szerintem- kezd összetetté válni, és lassan igen durvává válik a különbség a Barca és a többiek között.
Megkell védenem a többi csapatot, igenis vannak csapatok, játékosok, akik tudnak passzolni, labdát levenni. Nem is ezzel van a baj. Hanem azzal, hogy ültetik át ezt a csapatjátékba, hogy az gördülékenyen menjen. Tud a Real is passzolni, de a Barça ellen ez nem jött össze. Az tény, hogy ebből élnek meg, de kultúra kérdése is.

Az angol foci sokáig a 'kick-and-run' elnevezést viselte, mert ott akkor az volt a divat, hogy felívelik előre a labdát és megiramodnak. Ma már ez ott is megváltozott. Folyamatosan változik a foci és persze vannak hibák, de nem ennyire kisarkítva.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Messithebest
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3308
Csatlakozott: 2010.05.15. 20:34:35

2010.12.02. 10:18:55

ZS10 írta:Furcsa, hogy Cr nem emlékszik... A tavalyi clasicón is berámolt nekik egyet Pedro. De ki az a Cristiano Ronaldo? Ja, megvan! Az a rózsaszín polós celeb...

http://barcanoticias.blog.hu/2010/12/02 ... a_clasicon
Erre csak annyit: Ki az a Cristiano Ronaldo?
Kép
"I don't know, why the man above gives me the hardest road, but... the man above don't put you in situations that you can't handle." - LeBron James
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2010.12.02. 10:15:13

zsírosdeszka írta:A Barca játékosok egyénileg nem oly sokkal, viszont csapatként százszorta jobbak a Madridnál. ez van...
Kezdem azt érezni, hogy egyénileg is sokkal jobbak a Barca játékosok.

Azt gondolom ugyanis, hogy egy csapat játékosainak tudni kell a csapattársakhoz passzolni a labdát. A Barcát nézve komolyan az az érzése az embernek, hogy a többiek nem tanultak meg focizni. Most nemcsak a Madridról van szó, hisz nemcsak ők voltak azok, akik képtelenek voltak 5 egymást követő passzt véghezvinni a meccs folyamán. A Barca játékosai TÉNYLEG megtanultak passzolni, levenni a labdát, s pontosan ívelni.
Furcsa, de serdülőkori problémák jutnak eszembe ennek a kérdésnek a vizsgálatánál - abban a tekintetben, hogy a többi csapat nagy részénél ez miért nem működik :)
Azért a több százmillióért, amiért fociznak ezek a játékosok nap-mint-nap, igazán elvárható lenne, hogy 5 jó passzt megejtsenek. Ráadásul ez nem hobbi, hanem a játékosoknak élete: ezzel kelnek-fekszenek. De mégsem sikerült ezt sok csapat játékosainak elérnie. Így van ez a Real-lal is, csak a kisebb és komolytalan ellenfelek ellen nem jön ki ez a hiányosság (meg ott elég 2-3 ívelés vagy sikerül - vagy nem sikerül alapon).

Szóval a probléma -szerintem- kezd összetetté válni, és lassan igen durvává válik a különbség a Barca és a többiek között.
ZS10
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 324
Csatlakozott: 2008.05.06. 19:13:30

2010.12.02. 10:03:54

Furcsa, hogy Cr nem emlékszik... A tavalyi clasicón is berámolt nekik egyet Pedro. De ki az a Cristiano Ronaldo? Ja, megvan! Az a rózsaszín polós celeb...

http://barcanoticias.blog.hu/2010/12/02 ... a_clasicon
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2010.12.02. 09:58:37

Juande Ramos kritizálta a Realt

http://www.fourfourtwo.hu/regio-hirek/s ... ourinhonak

Erre csak annyit, hogy jó játékosokat lehet venni pénzért, de trófeákat és legfőképpen elismerést nem. Azokat ki kell érdemelni!
Kép
Kép
Kép
Avatar
barca 1986
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 346
Csatlakozott: 2010.03.23. 14:44:08
Tartózkodási hely: Barcelona, Travessera de les Corts 82. / Nyíregyháza

2010.12.02. 09:52:47

zsírosdeszka írta:A Barca játékosok egyénileg nem oly sokkal, viszont csapatként százszorta jobbak a Madridnál. ez van...
lehet, h egyénileg jobbak, rosszabbak, ugyanolyak, de csapatként, hát igen, ott nincs vita
desde 07.05.1986. Steaua Bucharest - FC Barcelona
Avatar
zsírosdeszka
A Madridista
Hozzászólások: 293
Csatlakozott: 2010.04.29. 12:52:02
Tartózkodási hely: Madrid, Santiago Bernabeu stadion

2010.12.02. 09:35:11

A Barca játékosok egyénileg nem oly sokkal, viszont csapatként százszorta jobbak a Madridnál. ez van...
"A XX. század legjobb csapata"
De las glorias deportivas, que campean por Espańa
va el Madrid con su bandera, limpia y blanca que no empańa.
Kép
culinho
Capitá del Barça
Hozzászólások: 543
Csatlakozott: 2008.03.02. 09:38:26
Tartózkodási hely: budapest

2010.12.02. 08:59:00

Ramosnak ez volt a 10. pirosa 175. meccsén, ezzel beérte Hierrót, akinek 439 meccs kellett a 10 piroshoz.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2010.12.02. 08:25:31

sergio ramos írta:Ott vannak a számok, amik azt gondolom egyértelműek: pályafutásom során még soha nem okoztam sérülést senkinek.
Lehet, h még okozott senkinek, de ez inkább a szerencsén múlott, mint rajta. És ha már pont a számokat említette, akkor nézzük csak hányszor is volt kiállítva korábban. Nem tudom a pontos számot, de számos pirosra emlékszem, az egyik legsportszerűtlenebb játékos a tehénpofájú meleg gyerek. Ezzel a nyilatkozatával meg, ami fent van a főoldalon csak jobban elásta magát, bár nálam már nagyon nincs hova, mindig "legajjának" tartottam.
Avatar
Initom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2127
Csatlakozott: 2010.06.07. 16:11:17
Tartózkodási hely: Vas(trón)

2010.12.01. 21:44:56

sjd írta:Az hiszem itt a végső bizonyíték CR képességeiről és hogy miért nem a világ legjobbja:
"Nincs a láthatáron sem hozzám hasonló futballista, pillanatnyilag egyedi és ritka darabja vagyok a sportágnak. A világ legjobbjának tartom magam, a második hely nekem nem létezik"." - Zlatan Ibrahimovic

Köszönjük Ibra, hogy pontot tettél ennek a vitának a végére! :wink:
egyedül most örülök az egoista fejének :roll: :lol:
Abi & Tito
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2010.12.01. 21:42:36

Az hiszem itt a végső bizonyíték CR képességeiről és hogy miért nem a világ legjobbja:
"Nincs a láthatáron sem hozzám hasonló futballista, pillanatnyilag egyedi és ritka darabja vagyok a sportágnak. A világ legjobbjának tartom magam, a második hely nekem nem létezik"." - Zlatan Ibrahimovic

Köszönjük Ibra, hogy pontot tettél ennek a vitának a végére! :wink:
Avatar
P.U.Y.O.L.
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2814
Csatlakozott: 2010.01.22. 10:47:15
Tartózkodási hely: Irgumburg

2010.12.01. 20:43:17

Kikizoli írta:bocsi az offért, de a sport klub miért nem a barca realt közvetíti??? a neten azt a meccset írták... valaki tud valamit?
Elvileg 20:15-től 23:15-ig tart a műsor. Szerintem utána adják le...
Avatar
Kikizoli
Barça B
Hozzászólások: 49
Csatlakozott: 2006.10.14. 18:14:16

2010.12.01. 20:29:28

bocsi az offért, de a sport klub miért nem a barca realt közvetíti??? a neten azt a meccset írták... valaki tud valamit?
Katalán a szív, kék a lélek, Barcelona fan maradok amíg élek!

"Igaz, hogy nem kaptam még senkitől ekkora vereséget, de nem kell annyira meglepődni ezen, ez egy egyértelmű vereség volt. Úgy léptünk pályára, hogy nem volt esélyünk a győzelemre” Mourinho. Barca-Real 5:0
Válasz küldése