Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2011.01.09. 21:17:25

Mihu írta:
Bob_Marley írta:Mihu, nem cinizmussal írtam, én erős csapatnak tartom a RM-t, s abszolút elvonatkoztatok NOV 29-től!Felőrölnek minden csapatot, komoly veszélyforrás, még ha sokan ezt nem akarják elismerni!
Komoly veszélyforrás...olyan komoly veszélyforrás mint amilyenek voltak egészen november 29.-én 20:59-ig...annyira komoly veszélyforrás. Jól mondta Andris, fától az erdőt? Azelőtt is ugyan ezt csinálták. Jöttek, láttak, hazamentek...Én éppen ma teremfocin mondtam azt a srácoknak, hogy bárcsak továbbjutna végre 6 év után a Real is, meg mi is túlmennénk az ágyúsokon, és összekerülnénk a Madriddal. Úgy szétcsapnánk őket mindkét meccsen mint a huzat. Komoly veszélyforrás. Tudod mi a komoly veszélyforrás? A spanyol bajnokságban szereplő másik 18 csapat. Az a komoly veszélyforrás. Mert ellenünk be tudnak állni 11 emberrel védekezni, a Real ellen meg nem. És én szintén ma teremfocin azt is mondtam a többieknek, hogy idén nem fogjuk megnyerni a bajnokságot, mert mi több pontot fogunk veszíteni mint amennyit a Madrid, plusz ugye az a 2 amivel most megyünk. Ők minden csapatot meg fognak verni rajtunk kívül, mi viszont ikszelni fogunk nem egyszer.
Ez érdekes. Én is ezen gondolkoztam. Remélem nagyon nem így lesz.
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2011.01.09. 21:15:39

Barcaforever írta: Mégis ki állítaná meg a Madridot?Lyon biztos h nem.A jelenlegi angol focit haggyuk sztem az olaszokat meg...
Tavaly gondoltad volna h megállítják? Vagy hogy az Inter kiejti a Chelsea-t meg minket?
Avatar
18Barca99
Capitá del Barça
Hozzászólások: 927
Csatlakozott: 2009.12.08. 19:36:08
Tartózkodási hely: Budapest

2011.01.09. 21:14:57

Gyerekek, ne idegeskedjünk már. Nem kell itt se veszekedni meg vitázni sem. Nyert a madrid, ez várható is volt még ha az első félidő után azt mondtam én is, hogy lehet keresni valója a Villarrealnak. De ha visszaemlékeztek nálunk is ez volt a helyzet a Camp Nouba (első félidő 1-1). Ez minden meccsen így lesz főleg a Bernabeuba. Nem hinném, hogy valamelyik csapat is hullajt pontokat az El Clasícóig. Addig meg ne idegeskedjetek, had nyerjék csak a meccseket, megint lesz akkora arcuk mint volt november végén, elmegyünk és verünk egy 5öst megint. Addig meg csak vigyorogni kell a tv előtt. :))
Ha el kell törnöm valamimet a pályán, akkor eltöröm, és nem panaszkodom, ha ez segít az edzői stábnak és a csapatomnak. Ez a fajta elkötelezettség a legfontosabb, hogy meglegyen mindenkiben. - Ivan Rakitic
Avatar
Buitre
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 327
Csatlakozott: 2005.05.10. 13:26:05
Tartózkodási hely: Großwardein

2011.01.09. 21:14:55

a 2 pont baromira nem megnyugtató
értem. akkor nekünk ez jó, nem? :)

hibázott ma a Villarreal, hogy nem [auto_cenzúra] szét minket (már a tabellán is) az első félidőben. ja, és volt egy tévesen visszafújt les, amiből 1-3 lett volna.

a 2. félidőben meg bedaráltuk őket, sztem elfáradtak, befostak, nem tudom
Avatar
galamb
Jugador del Barça
Hozzászólások: 155
Csatlakozott: 2010.04.26. 06:38:30

2011.01.09. 21:12:58

Nehéz szívvel írom le de, el kell ismerni, hogy a Madrid megérdemelten nyert. Először is azért, mert elhitte, hogy sikerülhet. Másodszor, mert keményen hajtott, küzdött, nagyon akarta. Harmadszor, mert a Villareal a második félidőben nagyon gyáván játszott, nem hitte el, hogy győzhet, vagy remizhet a Bernabeuban.
Amúgy szerintem CR harmadik gólja egy reaktivált lesből született, de nem lényeges, mert szvsz úgyis begyömöszölték volna a győztes gólt.
CR elég normálisan viselkedett ma, ami meglepő, Murinho pedig hozta a tőle megszokottat. Minden meccsen lejáratja magát. Szerintem (remélem) éppen ez lesz a Madrid veszte, remélem ilyen trénerrel nem lehet Spanyolországban is bajnokságot nyerni.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2011.01.09. 21:12:19

Na jól van nyírjátok ki egymást :lol:
A lényeg, hogy 2 ponttal megyünk a RM előtt, többek között ezért nem is érdekelt az első félidő!Amíg mi vagyunk elől, abszolút felesleges velük foglalkozni!De azért csínján bánjunk velük, mert sose lehet tudni, ha a RM vagy Mourinhoról beszélünk!!!
Kép
Kép
Kép
Avatar
zsírosdeszka
A Madridista
Hozzászólások: 293
Csatlakozott: 2010.04.29. 12:52:02
Tartózkodási hely: Madrid, Santiago Bernabeu stadion

2011.01.09. 21:11:38

Tessék, te jössz....
2 csapat, 2 stílus. Ezt írtad te is, de nem azért van, mert ellenünk nem akarnának focizni, ellenetek meg igen.
"A XX. század legjobb csapata"
De las glorias deportivas, que campean por Espańa
va el Madrid con su bandera, limpia y blanca que no empańa.
Kép
Avatar
espa11
Jugador del Barça
Hozzászólások: 183
Csatlakozott: 2007.06.12. 15:06:05

2011.01.09. 21:11:18

Aztán persze minden a gyepen dől majd el. Simán nyerhet akár 3 kupát a Real is. A bajnokságban 1 vereség bármikor fordulópont lehet bárki is szenvedi el.
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2011.01.09. 21:10:00

Buitre írta:én sem értem, mit vinnyogtok annyira. jobbak vagytok nálunk, ez nem kétség, egyértelműen ti vagytok az esélyesek. :roll:
Pedig azért szerintem elég érthető. :)
Ha megengeditek:
Tudjuk hogy nem mindig a jobbak győznek, és a 2 pont baromira nem megnyugtató, egy meccset elég véletlen vagy bármi okból elszúrnunk és fordul az állás. Ezért elég bosszantó a helyzet ami fennáll. Ha vesztenétek 1 meccset, meg mondjuk még 1et xelnétek, nefélj senki nem siránkozna itt az azt követő 10 nyert meccsetek miatt. :)
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4091
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2011.01.09. 21:09:01

zsírosdeszka írta:
Mert ellenünk be tudnak állni 11 emberrel védekezni, a Real ellen meg nem.
Ezek a legbutább hozzászólások. 2 stílus, van olyan csapat amelyik mindig megnehezíti a a Real dolgát, a Barca viszont simán veri, de van ez fordítva is (lásd: Atletico Madrid). Ezt a lefekszik, meg hagyja magát dumát el lehetne felejteni már egy életre. Ellenünk védekeznek ellenük meg nem. Ilyen hülyeséget, és ezt te meg elmeséled még mikor focizni mész másoknak is élőben? :lol:
Nem mindenkinek, csak a képzeletbeli barátaimnak, akik persze egyet is értenek velem........Mert talán azt mondod hogy beállnak ellenetek védekezni. Azt hiszem nem egy bajnokságot és nem egy Real Madridod nézünk. Eleve ott kezdődik a sztori, hogy a Madrid mostanában arról híres hogy kegyetlenül jól kontráznak és sokszor azzal verik meg a csapatokat. Egy olyan csapat ellen, amelyik nem jön át a félpályán nem lehet kontrázni....És egyébként meglehet nézni a Barca és a Real meccsein a labdabirtoklást. A Barcánál általában 65-35 vagy70-30, a Real-nál meg 50-50 vagy max 60-40....akkor ezek szerint azt az 50-et meg 40-et a saját 16-osuknál gurigázzák nem? És a Real nem veszi el tőlük a labdát. Ha egy csapatnál ennyit van a labda, akkor arra nem lehet mondani hogy feladja a támadást és beáll védekezni....


Tessék, te jössz....
Kép
Avatar
espa11
Jugador del Barça
Hozzászólások: 183
Csatlakozott: 2007.06.12. 15:06:05

2011.01.09. 21:06:52

Nem unalmas labdatartás 82 percen keresztül. De hát ez a szép, kinek mi tetszik...
Azért az unalmas labdatartásba belefért 57-gól is,idáig.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2011.01.09. 21:06:19

daffy írta: végre felnőtt emberként kellene megpróbálni viselkedni(az úriembert már nem is írom)

Miért várod ezt el tőlünk, ha pl a világlegjobbedzője Mou nem képes rá?
Mi itt had dühöngjünk már.


ÉN már írtam a meccs elején is,hogy madridi győzelem lesz.
Azt is leírtam párszor,hogy kik ellen veszthet pontot a madrid.
Valencia,Sevilla,Villareal, mind szigorúan idegenben, illetve ellenünk a Bernabeuban.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
lluisllach89
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3701
Csatlakozott: 2008.07.02. 22:46:30

2011.01.09. 21:05:45

zsírosdeszka írta:
Mert ellenünk be tudnak állni 11 emberrel védekezni, a Real ellen meg nem.
Ezek a legbutább hozzászólások. 2 stílus, van olyan csapat amelyik mindig megnehezíti a a Real dolgát, a Barca viszont simán veri, de van ez fordítva is (lásd: Atletico Madrid). Ezt a lefekszik, meg hagyja magát dumát el lehetne felejteni már egy életre. Ellenünk védekeznek ellenük meg nem. Ilyen hülyeséget, és ezt te meg elmeséled még mikor focizni mész másoknak is élőben? :lol:
Egyébként nem mondott hülyeséget, az biztos hogy azért még ráteszel egy lapáttal, ezért kéne a Madrid meccsek után zárolni a topicot 1-2 órára sztem..

Induljunk ki abból ha 70+%-s a labdabirtoklásunk akkor keltheti azt a látszatot hogy beszorultak ami való igaz. Erre mondja sok madridista a lassú, unalmas focit, de sok a mozgás, és mi képesek vagyunk feltörni a falat.

Ti nem lennétek. De nem is baj nem ez a stílusotok. A gyorsaságnak ki kell jönnie, ehhez terület kell, nyilván nem szorítjátok be az ellenfelet, hanem tudatosan mögé próbáltok kerülni.

Ami meg a reakciókat illeti. Ti is lehetnétek toleránsabbak, mindig ez fog menni amikor bebeszéli magának vki hogy na majd most botlik a Madrid.
És ha szóvá is teszitek akkor robban a bomba, régi sérelmek, stb.
Kép
"Azért mert valaki hibázott nem a futballt kellene megbüntetni.
Hibáztam és megfizettem érte. De a labda nem lett mocskos."- Maradona
Avatar
Buitre
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 327
Csatlakozott: 2005.05.10. 13:26:05
Tartózkodási hely: Großwardein

2011.01.09. 21:05:11

én sem értem, mit vinnyogtok annyira. jobbak vagytok nálunk, ez nem kétség, egyértelműen ti vagytok az esélyesek. :roll:
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7207
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.01.09. 21:04:11

nyalesz írta:Bocs hogy ide de SOS van: h tom beállitani a 2007-es word be h sorok közt ne legyen olyan sok hely? :roll: :oops:
bekezdés,sorköz.nm
Avatar
zsírosdeszka
A Madridista
Hozzászólások: 293
Csatlakozott: 2010.04.29. 12:52:02
Tartózkodási hely: Madrid, Santiago Bernabeu stadion

2011.01.09. 21:04:08

mert te biztosan tudod ki minek örülne igaz kispajtás?
A liga arról szól egy barcás számára, hogy mi nyerjünk, ti meg veszítsetek pontokat. Gondod van ezzel?
Ettől még igaz, hogy ugyanazt a nyominger játékot játszátok, mint egy évvel ezelőtt. Majd a Bl-ben, meg ellenünk ismét látni fogod te is.
Kisdobos voltál te is? Annak a korszaknak már vége. A nevem is megteszi a kispajtás helyett. Gondom nincs, csak ténymegállapítás volt. Én jobban élveztem ezt a nyominger játékot, mint bármelyik más meccset az éven sok helyzet itt is ott is, nagy iram. Nem unalmas labdatartás 82 percen keresztül. De hát ez a szép, kinek mi tetszik...
"A XX. század legjobb csapata"
De las glorias deportivas, que campean por Espańa
va el Madrid con su bandera, limpia y blanca que no empańa.
Kép
Avatar
espa11
Jugador del Barça
Hozzászólások: 183
Csatlakozott: 2007.06.12. 15:06:05

2011.01.09. 21:01:26

Majd a Bl dönti el a Madrid valós erejét európában,szerintem. A bajnokságban évek óta tönkrever mindenkit a Barca-Real páros.


Nem hiszem.Az El Classico eldöntötte.Ott lényegében az volt a tét, ki Európa jelenleg legjobb formájában lévő csapata.Nem tartok kizártnak egy Madrid-Barca döntőt se.

Mégis ki állítaná meg a Madridot?Lyon biztos h nem.A jelenlegi angol focit haggyuk sztem az olaszokat meg...

Nem azt mondom, h nem eshet ki akár mindkét csapat a köv. körben is akár mert 2 meccsen kell a legjobbnak lenni, de jelenleg a világ labdarúgása nagyon el van maradva a Barca és Real játékstílustól.
Azok a csapatok akik a végelszámolásnál ott lehetnek, tavasszal jobb formában lesznek. Chelsea,Bayern,Inter,az Mu most sem rossz. Én még a Tottenhamet sem írnám le.A Madridnak össze kell kapnia a védelmét rendesen. Előre játékban jók az tuti.Azért C mellé nem ártana egy jó formában lévő csatár..
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2549
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2011.01.09. 21:00:55

hady írta:A kupában majd kikapnak.

Viszont: Tornagyőztes a DVTK!
1. Reméljük...
2. Ki a bránert érdekli? Nem ez a megfelelő topic ennek.

A spanyol ligában az a legnagyobb baj, hogy 2 csapatos, a többi félénk kis assziszt. Nevetséges, szó szerint elmereülünk a hígf*s tengerében. Szégyen, hogy 2 csapatról szól az egész. Nem hiszem, hogy nincs az emberben 90 percnyi olyan akart és precizitás, hogy ne tudjon visszfogni egy csapatot legalább annyi gólra, mint amennyit ő szerzett... Nevetséges...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Rinku 2011.01.09. 21:03:39-kor.
Football, bloody hell. /SAF/
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2011.01.09. 21:00:48

jelwaz írta:Aki a tűzzel játszik az előbb-utóbb megégeti magát! Ha meg nem, akkor valamit jól csinálnak. Ezt azért ne vitassátok el tőlük. Sajnos, ha mi rosszak vagyunk, az a táblázaton is meglátszik... :?
Ez sajnos tényleg így van, adódik a játékstílusunkból. De összességében, általában, és a végén mi vagyunk a boldogabbak, ez a lényeg.

És főleg az, amire rá kellett jönnöm idén, hogy nemérdekelne az eredmény, ha nem lenne a sok ismerősöm aki az orrom alá dörgöli, stbstb.
Amíg élvezem a játékát a csapatnak, addig jó nekem. Sokszor egy 2-0át jobban élveztem idén végig mint egy 5öst.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7207
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.01.09. 21:00:29

Mihu írta:19-20-21 évesen nem kellett volna annyit hisztériázni meg színészkedni, és akkor most nem lenne előítélete a bíróknak vele szemben. Magának köszönheti hogy azt se fújják be amikor szétrúgják...
ezt nem vitatom. saf minden ilyen alkalom után hajította volna a stoplist,mint beckhamnek,akkor már nem csinálná ezt. mondjuk akkor nem is fotóztatná magát... :wink:
zsuni
Capitá del Barça
Hozzászólások: 606
Csatlakozott: 2009.02.08. 12:03:53
Tartózkodási hely: bp

2011.01.09. 21:00:18

a BLben bármi elöfordulhat, 2 meccs, kizughat bárki bárkitől. Egy-két sérülés rossz forma, abszolut nem annyira erőmérő a BL mint azt itt sokan hiszik.
Egyébként a hozzászólások elég viccesek voltak egész meccs alatt, de ne keseredjetek el, amig a Barca a világ legjobb csapata, addig nektek mindegy hogy a Real nyer-e, persze ilyen mákkal és birói segitséggel :D , vagy éppen kikap.
Avatar
giefLove
Jugador del Barça
Hozzászólások: 134
Csatlakozott: 2008.09.13. 21:44:38

2011.01.09. 21:00:14

kit érdekel mit csinál a madrid amíg a csapatunk szórakoztató, látványos, örömteli és könnyed focit játszik? láthatjuk Messit, és a többi varázslót játszani. örülne minden madrid szurkoló ha ez megadatna neki...
Avatar
zsírosdeszka
A Madridista
Hozzászólások: 293
Csatlakozott: 2010.04.29. 12:52:02
Tartózkodási hely: Madrid, Santiago Bernabeu stadion

2011.01.09. 20:59:59

Mert ellenünk be tudnak állni 11 emberrel védekezni, a Real ellen meg nem.
Ezek a legbutább hozzászólások. 2 stílus, van olyan csapat amelyik mindig megnehezíti a a Real dolgát, a Barca viszont simán veri, de van ez fordítva is (lásd: Atletico Madrid). Ezt a lefekszik, meg hagyja magát dumát el lehetne felejteni már egy életre. Ellenünk védekeznek ellenük meg nem. Ilyen hülyeséget, és ezt te meg elmeséled még mikor focizni mész másoknak is élőben? :lol:
"A XX. század legjobb csapata"
De las glorias deportivas, que campean por Espańa
va el Madrid con su bandera, limpia y blanca que no empańa.
Kép
Avatar
hady
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2852
Csatlakozott: 2005.12.06. 12:18:01

2011.01.09. 20:59:36

A kupában majd kikapnak.

Viszont: Tornagyőztes a DVTK!
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2011.01.09. 20:59:28

No látom, hogy semmi említésre méltó nem történt. Madrid nyert, ányázás stb.
Nem tudom, hogy aki arra számít, hogy a Madrid hazai pályán rajtunk kívül bármilyen ellenfél ellen pontokat hullajt annál minden rendben van-e? Mert már nagyon, de nagyon sokszor le lett írva, hogy max. idegenben van sansz arra, hogy pontot veszítenek.
És nem értem, hogy miért jó minden meccsen végigszidni őket, meg újra és újra lefutni ugyan azokat a köröket.
El kell fogadni, fos a bajnokság ez van. Majd mi megcsapjuk őket, mint szél a budiajtót azt' kezitcsókolom.
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Válasz küldése