Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Nagybarcelona
Capitá del Barça
Hozzászólások: 777
Csatlakozott: 2021.02.19. 17:41:31

2023.11.16. 12:11:27

Kíváncsi vagyok ki lesz a Reál edzője Ancelotti után. Mostanában nagyon Xabi Alonsoról írkálnak.

Engem kicsit mèlyütèskènt fog èrni, ha viszi magával Grimaldot, nyáron "ingyen" jöhetett volna, nyilatkozott is a Barcaba való visszatèrèsről, tegnap pedig szèpeket a Realról. A Reál elvileg bhv-et keres, Davies az elsőszámú cèlpont, de nem hinnèm, hogy távozna a Bayernből.

Alonso jó munkát vègez a Leverkusennèl, a Bayern előtt vezetik a tabellát.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6588
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2023.11.10. 14:45:46

Arda Güler megint kidőlt, szerintem a gyereket lassan el lehet engedni. Rá kiváncsibb lettem volna, mint Bellingham-re, mert yt alapján eléggé ígéretesnek nézett ki. Sajnáltam is, hogy nem ide jött, de szerintem jól tettük, hogy egy 18 éves gyerekért nem mentünk el a végtelenségig.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2023.11.06. 13:53:19

bence0330 írta:
2023.11.06. 10:45:51
brazilfan írta:
2023.11.06. 10:40:25
Valami gond lehet az öltözőben. Az már megszokott, hogy Viniciusnak minden meccsen van valami balhéja, Camavinga is sokat hisztizett, és szerintem a meccs vége felé a lökdösődő Rüdigert ki kellett volna állítani.
Vagy csak olyan sokáig nyertek meg erőn felül is minden meccset akár a 98. percben is, és annyira hozzászoktak ehhez, hogy nem bírják elviselni a pontvesztést. Plusz most ugye nagyon megléphettek volna tőlünk, lehet ez plusz frusztráció, hogy először mi nyerjük meg a rangadót a 93. percben, aztán ők nem tudnak nyerni.
Ancelotti (sajnos) ilyen téren egy zseni, hosszabb távon nem lesz ilyen gondjuk. Barcásként inkább Bellingham formahanyatlásában kell bízni (nyilván ezt a szintet nem fogja tartani, még ha klasszis is marad), meg abban, hogy a két brazil nem javul nagyon fel. Illetve Kepa bár felülmúlta eddig a várakozásaimat, azért így sem TC, lesznek olyan meccseik, ahol ez számítani fog.
Vagy csak olyan sokáig nyertek meg erőn felül is minden meccset akár a 98. percben is, és annyira hozzászoktak ehhez, hogy nem bírják elviselni a pontvesztést. Plusz most ugye nagyon megléphettek volna tőlünk, lehet ez plusz frusztráció, hogy először mi nyerjük meg a rangadót a 93. percben, aztán ők nem tudnak nyerni.
Ancelotti (sajnos) ilyen téren egy zseni, hosszabb távon nem lesz ilyen gondjuk. Barcásként inkább Bellingham formahanyatlásában kell bízni (nyilván ezt a szintet nem fogja tartani, még ha klasszis is marad), meg abban, hogy a két brazil nem javul nagyon fel. Illetve Kepa bár felülmúlta eddig a várakozásaimat, azért így sem TC, lesznek olyan meccseik, ahol ez számítani fog.
[/quote]

Szerintem Ancelotti ilyen téren pont nem alkalmas arra, hogy helyre tegye.
Igazából Viniciusnak volt egy jó másfél szezonja de előtte egy 0 volt, már rugdosták volna kifelé, az utóbbi időben pedig már a pályán sem mutat valami sokat. Cselei nem ülnek, általában belevezeti az emberekbe aztán csapdos vagy mindennel foglalkozik csak a focival nem. Ráadásul az eredményességével sem tud kozmetikázni ezen. Mégérett már bőven 1-2 piros lapra, szerintem a bírók azért nem merik kiállítani, mert akkor jönne a szöveg, hogy rasszizmus, pikkelnek rá stb.
Gavi azért sárgát kapott, mert beleütött egyet a levegőbe, a brazil folyamatosan szövegel, balhézik az ellenféllel, kispaddal, 4. játékvezetővel, ha nem sikerül valami veri a földet, mégsem gyűjti a lapokat.
Kicsit el is szállt már a srác, hirtelen felkapták és túl sokat képzel magáról, nála nagyon kijön a "brazil-betegség".

Lehet, hogy a Rayo nem rossz csapat, de alsó polcos csapatok ellen tudtak néhány clean sheet-et hozni, gól nélkül zárni ellenük egy bajnokaspiránsak nem a legszebb bizonyítvány, főleg otthon. Ha talált volna a semmiből egy-két gólt a Rayo és így X-elnek, még az is szebb lett volna.
Forca Barca!!!!
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6886
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2023.11.06. 10:45:51

brazilfan írta:
2023.11.06. 10:40:25
Valami gond lehet az öltözőben. Az már megszokott, hogy Viniciusnak minden meccsen van valami balhéja, Camavinga is sokat hisztizett, és szerintem a meccs vége felé a lökdösődő Rüdigert ki kellett volna állítani.
Vagy csak olyan sokáig nyertek meg erőn felül is minden meccset akár a 98. percben is, és annyira hozzászoktak ehhez, hogy nem bírják elviselni a pontvesztést. Plusz most ugye nagyon megléphettek volna tőlünk, lehet ez plusz frusztráció, hogy először mi nyerjük meg a rangadót a 93. percben, aztán ők nem tudnak nyerni.
Ancelotti (sajnos) ilyen téren egy zseni, hosszabb távon nem lesz ilyen gondjuk. Barcásként inkább Bellingham formahanyatlásában kell bízni (nyilván ezt a szintet nem fogja tartani, még ha klasszis is marad), meg abban, hogy a két brazil nem javul nagyon fel. Illetve Kepa bár felülmúlta eddig a várakozásaimat, azért így sem TC, lesznek olyan meccseik, ahol ez számítani fog.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2023.11.06. 10:41:29

Szerintem azért nem kell alulbecsülni őket, egy megfelelő hosszúságú és minőségű keret sok mindenre jó lehet. Néztem őket én is, tényleg nem voltak nagyon meggyőzők, de azért nyomták a Rayot kitartóan. Akik nem egy Sociedad, de azért elég jók.
Pont az a helyzet van most szerintem, hogy a BLben bármi megtörténhet velük, mert ha 1-1 játékosnak nem jön ki a lépés, akkor esélyük sincs, viszont a bajnokságban és hosszú távon stabilak tudnak lenni.

Nekünk egyénileg több felsőpolcos játékosunk van, de a keretünk sokkal kevésbé alkalmas idén a bajnoki menetelésre, mint nekik.

Még a harmadánál se vagyunk, 2 pont a különbség, a clasico mérleg még akárhova is billenhet, úgyhogy az az érzésem, leginkább a mi tavaszi sérültlistánk fogja eldönteni a kérdéseket.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
brazilfan
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1012
Csatlakozott: 2018.02.26. 09:49:51

2023.11.06. 10:40:25

Valami gond lehet az öltözőben. Az már megszokott, hogy Viniciusnak minden meccsen van valami balhéja, Camavinga is sokat hisztizett, és szerintem a meccs vége felé a lökdösődő Rüdigert ki kellett volna állítani.
Avatar
Rdinho10
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 365
Csatlakozott: 2014.07.08. 20:12:26

2023.11.05. 23:26:09

Pontosan :) Ha Bellingham nem lo,ezek sehol nincsennek.
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6714
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2023.11.05. 23:15:44

Ahogy tavaly is, úgy idén is élvezni fogom a kínlódásukat a bajnoki címünk után :D

Visszakaptuk a 2 pontot, járt is nekünk, ha létezik nálunk gyengébb csapat, akkor azok ezek a vakok.
Avatar
grgly50
Capitá del Barça
Hozzászólások: 760
Csatlakozott: 2018.02.07. 21:37:09

2023.11.01. 21:34:49

Arra kíváncsi leszek, hogy a magasfokú pedagógiai tudással rendelkező Ancelottit követő edző mit fog tud kezdeni ezzel az emberrel.
Arra még emlékszem, hogy ZZ idején sehol nem volt a gyerek. Ancelotti keze alatt vált kapura veszélyessé.
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1912
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2023.11.01. 11:48:55

Azért elég fiatal még a gyerek, még benőhet a feje lágya. Bár konkrétan Dembélé egy még butább verziójának tűnik, ami nem kis szó. Ha nem vetkőzi le ezeket a frusztrációit, nem fogja viszont sokra vinni.
Avatar
brazilfan
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1012
Csatlakozott: 2018.02.26. 09:49:51

2023.10.31. 13:53:32

Chino írta:
2023.10.31. 13:35:02
Nem igazán volt megemlítve, de sajnálom hogy Xavi vagy valaki a padról nem ment oda két nevelő jellegű pofont lekeverni a végén Viniciusnak. Amikor lecserélték az valami vérlázító volt, ahogy hergelte a közönséget, főleg 0 teljesítmény után. Ancelotti úgy vitte le a pályáról mint egy ovis gyereket amikor rosszat csinál, látszott, hogy ég is miatta az arca.
Szerintem nem Xavinak vagy a mieinknek kell ilyenkor pofozkodnia, hanem a saját stábjának, Ancelotti képletesen meg is tette, nagyon helyesen.
Ha Vinicius marad a Madridban, akkor a következő tíz évre megvan az aktuális főgonosz. Pedig most is abszolút statisztaszerep jutott csak neki, nyilván ezért is mutogatott annyit, abban benne volt a saját kudarc élménye is. Meg persze a (szerintem részben indokolt és jogos) sértettsége is.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2023.10.31. 13:35:02

Nem igazán volt megemlítve, de sajnálom hogy Xavi vagy valaki a padról nem ment oda két nevelő jellegű pofont lekeverni a végén Viniciusnak. Amikor lecserélték az valami vérlázító volt, ahogy hergelte a közönséget, főleg 0 teljesítmény után. Ancelotti úgy vitte le a pályáról mint egy ovis gyereket amikor rosszat csinál, látszott, hogy ég is miatta az arca.

0.57-től
https://www.youtube.com/watch?v=hBqjMolkXzU

Azt amúgy nem tudja valaki Xavival miről dumált meccs közben az oldalvonalnál?
Forca Barca!!!!
Avatar
baas11
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1232
Csatlakozott: 2007.08.02. 11:19:13
Tartózkodási hely: Közép-pálya

2023.10.28. 19:40:39

Peter írta:
2023.10.28. 19:19:16
Ebben a mai meccsben szerintem benne volt a teljes szezonra jellemző valamennyi jelenleg aktuális tulajdonságunk. Erősségönk, gyengeségük, szóval minden.
Alakul a csapat, ez kétségtelen, de egy ilyen éles, komoly meccs győzelméhez jelenleg ennél többre van szükség.

- elfogy az erőnlént 45-50-60 perc után, amivel együtt tompul a koncentráció, előjönnek a hibák, elveszik a szervezettség, kicsúszik a kezünkből az irányítás lehetősége is.

- középpálya továbbra is a leggyengébb láncszem, ilyen meccshez nincsenek megfelelő cserék.

Minden benne volt a mai meccsben, ami útmutatót ad(hat) a továbbiakhoz. Semmi földöntúli esemény nem történt, minden adott ahhoz, hogy tavaszig ezeken változtassunk és az ilyen meccsekre erősebbek legyünk.

A top csapatok ellen azzal semmire sem jut senki, így mi sem, ha 50-60 percig jobbak vagyunk. Annyira ugyanis nem vagyunk jobbak, hogy ennyi idő alatt képesek legyünk lezárni egy ilyen meccset.

Azon lehet vitatkozni, hogy jobb csapat a Real vagy sem de azon egy pillanatig sem, hogy mindenképpen erősebb. Fizikálisan kifogástalanok, amivel együtt jár, hogy koncentrációval avagy mentálisan az ilyen meccseiken az ellenfelük fölé tudnak kerekedni.
Jol összefogtad …
Egyébként - a keret jelenlegi állapotoz képest ( kulcs játékosok sora hiányzik es pont a rutinosak ) sokkal gyengebb játékra számítottam , igy igazabol kivételesen tényleg “csak” az eredmény bosszanto de az nagyon!
Mar csak azert is mert a Realnak gyakorlatilag nem volt helyzete se kontrából se ponttrugasbol se felállt védelem ellen , nekunk viszont szinte mind veszélyes … CsAk Kevés !
Es ez a bátortalansag tuti összefügg a gyengített fiatalos kezdovel … nem vagy eleg magabiztos tinikkel ! Kicsit olyan érzésem volt mintha idegenbe játszanánk azzal a stratégiával pedig ez a Real simán verhető, persze nem lehet órákat várni Bellingham ra se …

Ugyan ez volt a Sahtar ellen is … 50-60 perc aztan nem tudom mi történeti szerencsére ott kettőt rúgtunk es eleg volt !
< egyébként tavaly Münchenben is 50-60 perc kiváló játék sok helyzet de kimaradt aztan elfogytunk egy szöglet gol es onnan simán kikaptunk 30 perc alatt>

Viszont tetszett ez a 4 -2 -3 - 1 Gavi + Gundogan pivottal egyáltalán nem hiányzott Rómeu , a vedelmunk igen is jo , nyilván a Cancelo Fermin Torres kényszer haramasnal tudunk azert sokkal jobb rutinosabb verziót is elé rakni … mondjuk Raphinha Pedri Lewandowski !
Es ez nagyon biztató …szerintem
"a nagyobbnak mindig igaza van, még akkor is ha téved..." Lefty ; Fedőneve: Donnie Brasco
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21051
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2023.10.28. 19:31:50

daffy írta:
2023.10.28. 18:19:25
2 malac gól+egy nagy lövés. Nekem ezek a meccsek már kevesek a szórakozáshoz,élvezethez. 1-1 angol meccs sokkal jobb számomra. Bellingham klasszis,aranylabda top 1-3 is lehet egyszer.
Vini egy féreg. Szégyen,hogy ilyenek a pályára kerülnek,az meg főleg,hogy top szinten. Azonnal lapát..
Jól összefoglaltad. Én is azon gondolkoztam, hogy nem olyan rég egy Klasszikuson még a játékosok krémje vonult fel. Most meg néhány kiöregedőben lévő klasszis, néhány feltörekvő tehetség, meg sok másodvonalas arc.
Akire mondhatnánk, hogy JELENLEG igazi elit játékos, az pont Bellingham, el is döntötte. Bár szerintem mezőnyben most nem volt igazán jó, de a góljai klasszis megoldások voltak.

Vinicius meg mennyivel jobb volt, amíg a játékkal foglalkozott. Egy ideje már a jó teljesítmény elmaradt, helyette az undorító viselkedéssel vonja magára a figyelmet. Ma is mindent elrontott, amit lehetett. Ancelottinak viszont respekt, hogy próbálta fegyelmezni. Sportszerűség szempontjából szerintem amúgy sem lehet panasz az olaszra. Remélem hosszú időre padra teszi a brazilt a mai performansza után.
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3229
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2023.10.28. 19:19:16

Ebben a mai meccsben szerintem benne volt a teljes szezonra jellemző valamennyi jelenleg aktuális tulajdonságunk. Erősségünk is látszott, ahogyan a gyengeségünk is kidomborodott, szóval minden.
Alakul a csapat, ez kétségtelen, de egy ilyen éles, komoly meccs győzelméhez jelenleg ennél többre van szükség.

- elfogy az erőnlént 45-50-60 perc után, amivel együtt tompul a koncentráció, előjönnek a hibák, elveszik a szervezettség, kicsúszik a kezünkből az irányítás lehetősége is.

- középpálya továbbra is a leggyengébb láncszem, ilyen meccshez nincsenek megfelelő cserék.
(de Jong és Pedri együttes hiányában biztosan)

Minden benne volt a mai meccsben, ami útmutatót ad(hat) a továbbiakhoz. Semmi földöntúli esemény nem történt, minden adott ahhoz, hogy tavaszig ezeken változtassunk és az ilyen meccsekre erősebbek legyünk.

A top csapatok ellen azzal semmire sem jut senki, így mi sem, ha 50-60 percig jobbak vagyunk. Annyira ugyanis nem vagyunk jobbak, hogy ennyi idő alatt képesek legyünk lezárni egy ilyen meccset.

Azon lehet vitatkozni, hogy jobb csapat a Real vagy sem de azon egy pillanatig sem, hogy mindenképpen erősebb csapat. Fizikálisan kifogástalanok, amivel együtt jár, hogy koncentrációval avagy mentálisan az ilyen meccseiken az ellenfelük fölé tudnak kerekedni.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Peter 2023.10.28. 19:33:01-kor.
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2165
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2023.10.28. 18:50:21

Cseri írta:
2023.10.28. 18:20:40
Cseri írta:
2023.10.27. 18:58:46
Szerintem simán kikapunk,de ne legyen igazam. Ha az elején gólt kapunk, le is főtt.Ez a védelem nem olyan,mint tavaly,még,ha mi találnánk is egy gólt, -többet nem érzek most a csapatban-,nem tudjuk megtartani az elönyt. A középpályán dőlnek el a meccsek,és ők ott jelenleg jobbak. Ezektől függetlenül,drukkolok,hogy üssük őket!
Ennyit értek a focihoz. :) Sima kikapástól messze volt szerencsére,sőt. Ezt be kellett volna húzni! Kb.20 percet leszámítva a mi meccsünk volt. Ennyit számít,hogy Kamanindzsa jön be az egyik oldalon,vagy Romeu. Egyik se számítana,ha belőttük volna,amit be kell. Tovább kell menni, semmi tragédia nem történt,de így kikapni...
Sajnálom, hogy nem nyertük. A döntetlen igazságosabb lett volna, de most ez van. Tavaly pont fordítva volt, ők voltak a jobbak és mi nyertünk
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1784
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2023.10.28. 18:20:40

Cseri írta:
2023.10.27. 18:58:46
Szerintem simán kikapunk,de ne legyen igazam. Ha az elején gólt kapunk, le is főtt.Ez a védelem nem olyan,mint tavaly,még,ha mi találnánk is egy gólt, -többet nem érzek most a csapatban-,nem tudjuk megtartani az elönyt. A középpályán dőlnek el a meccsek,és ők ott jelenleg jobbak. Ezektől függetlenül,drukkolok,hogy üssük őket!
Ennyit értek a focihoz. :) Sima kikapástól messze volt szerencsére,sőt. Ezt be kellett volna húzni! Kb.20 percet leszámítva a mi meccsünk volt. Ennyit számít,hogy Kamanindzsa jön be az egyik oldalon,vagy Romeu. Egyik se számítana,ha belőttük volna,amit be kell. Tovább kell menni, semmi tragédia nem történt,de így kikapni...
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7208
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2023.10.28. 18:19:25

2 malac gól+egy nagy lövés. Nekem ezek a meccsek már kevesek a szórakozáshoz,élvezethez. 1-1 angol meccs sokkal jobb számomra. Bellingham klasszis,aranylabda top 1-3 is lehet egyszer.
Vini egy féreg. Szégyen,hogy ilyenek a pályára kerülnek,az meg főleg,hogy top szinten. Azonnal lapát..
kmb
Jugador del Barça
Hozzászólások: 107
Csatlakozott: 2021.09.17. 11:34:56

2023.10.28. 14:58:58

22-23 ban én úgy emlékszem hogy 4 et nyertünk a Real ellen.Elöször nyáron Amerika,aztán szuperkupa,Spanyol kupa majd végül a bajnoki.
Avatar
Deluigi
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1827
Csatlakozott: 2021.06.08. 22:25:50
Tartózkodási hely: Szekelyudvarhely

2023.10.28. 14:12:03

Yamal gollal nyerunk
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8672
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2023.10.28. 13:05:37

Szerintem ma ez a középpályán fog eldolni. Ha sokat szorakozunk és nem tudjuk stabilan kihozni a labdákat és ezekkel helyzeteket ajándékozunk a Realnak, azt ki fogjak használni. Ezt leszamitva Szerintem x-szagú a meccs, lesz helyzet itt is ott is. Ez a tippem: 1-1.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2023.10.28. 12:32:18

Még hiányzókkal is egy X-et szerintem el lehet várni a csapattól, aztán meglátjuk.
Ezeken a meccseken általában jól teljesítünk, és sokan ilyenkor extra motiváltak.

Real se olyan vérmes idén mint az elmúlt években, de szépen hozzák azért a meccseiket.

Szóval egy 1-1el én ki is egyeznék, csak azt nem akarom látni, hogy ott vagyunk helyzetben és elrontjuk ezeket rendre, vagy a védelem bakizik súlyosat.
Ha ezek nem lesznek meg, akkor elégedett leszek.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2023.10.28. 12:17:30

Megvan a hivatalos lista - Koundé, Raphi és Lewa a keretben.
A fontosabbak, azaz a legjobb és leglabdabiztosabb középpályásaink (Frenkie, Pedri) viszont nincsenek keretben. Nem bánom, hogy így van, de azért így messze leszünk a potenciálunktól.
Feltételezem amúgy, hogy Koundéval nem kockáztatunk majd, a többiekkel szerintem eleve nem vállalunk nagy kockázatot, ha worst case rásérülnek és kiesnének még további hónapokra, akkor is elevickélnénk.
Ettől függetlenül nem tudom, milyen fizikális állapotban lehetnek.

Még kerek 4 óra. Nem fogadnék rá, hogy bármi keresnivalónk lesz ezen a meccsen, most hogy hivatalos a keret, már még kevésbé. De nem is várom el, hogy versnyben legyünk, azt max a 19 fős teljes és még úgy is sovány keretünkkel várnám.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2023.10.28. 11:33:35

Én azért bizakodó vagyok,jó a csapategység és ez sokat jelenthet. A védelemmel vannak gondjaink,engem inkább ez aggaszt,alig van meccs amit lehozunk hátul gól nélkül. Remélem most sikerül az már biztos egy pont :)
Kép
Kép
Kép
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2023.10.28. 09:35:12

Ha jól emlékszem, az utóbbi időben csak akkor tudtak nyerni, mikor szintén nagyon tartalékosak voltunk a sérültek miatt. Nem is nagyon erőltetném most a félsérült emberkék játékát, legrosszabb esetben lesz 4 pont hátrányunk, ami simán ledolgozható. Fontosabb a mai pontoknál, hogy teljesen felépüljenek Pedriék, ez esetben simán lefaragható a hatrany. Játszanak a fiatalok, nyomás nélkül.
Legjobb kezdőnkkel kérdés nélkül levernénk őket.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Válasz küldése