Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Cali
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1090
Csatlakozott: 2008.04.05. 18:15:31

2010.12.20. 15:08:25

Bányász írta:"José Mourinho a meccs után egy 13 játékvezetői tévedésből álló listát mutatott a sajtó munkatársainak, amelyekkel portugál szerint Clos Gómez súlyosan károsította a Real Madridot."

Ez már mindennek a legalja... :)
Joaquín Caparrós: "Mourinho listája? Stratégia. Én semmiféle jelentőséget nem tulajdonítok neki, mivel az egész mögött ott van a szakmai montázs. Biztos vagyok benne, hogy a Sevilla egy 20 pontos listát tudna készíteni a játékvezetői tévedésekről."

Ennyi! ;)
Avatar
torrentkiller
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1505
Csatlakozott: 2008.01.16. 19:52:58
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg/BP.

2010.12.20. 15:02:31

Bányász írta:"José Mourinho a meccs után egy 13 játékvezetői tévedésből álló listát mutatott a sajtó munkatársainak, amelyekkel portugál szerint Clos Gómez súlyosan károsította a Real Madridot."

Ez már mindennek a legalja... :)
Bezzeg amikor a madridot tolják a bírók + a szövetség, akkor nem lóbálja a listáját. Szánalmas egy ember... :x
Kép
"Barcelona Svájcból hozatott nagyon drága gyógyszereket, hogy leküzdje a növekedésihormon-hiányosságát, és ezt meg akarják hálálni. Messinek a szíve diktálta, hogy melyik csapatot válassza. Megráztam a kezét, és gratuláltam, megmutatta, hogy vannak még olyan labdarúgók, akiknél az emberi értékek elsődlegesek"- Ernesto Bronzetti
Avatar
Sztilo
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 325
Csatlakozott: 2009.05.18. 21:49:05
Tartózkodási hely: Pápa

2010.12.20. 15:01:37

bali 15 írta:
Vhol ki kéne már jönni a különbségeknek, mert ez így nagyon aggasztó.
"Sajnos" csak ellenünk jönnek ki ezek a különbségek. Meg talán a BL-ben...
Szerintem majd idegenbe kifog jönni,amúgy nagyon kedvező sorsolást kapott a Madrid persze erről nem ők tehetnek hogy a nagyok ellen majd csak a második félévbe menne a Barcan kivul pl Sevilla,Villareal,Valencia,Atletico Madrid,ezek a meccsek lesznek nehezek a Madridnak szerintem.
Avatar
bali 15
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2541
Csatlakozott: 2008.06.05. 20:18:25

2010.12.20. 14:54:57

Vhol ki kéne már jönni a különbségeknek, mert ez így nagyon aggasztó.
"Sajnos" csak ellenünk jönnek ki ezek a különbségek. Meg talán a BL-ben...
Avatar
Bányász
Rendfenntartó - moderátor
Hozzászólások: 3345
Csatlakozott: 2007.12.07. 21:34:15
Tartózkodási hely: Neverland

2010.12.20. 14:15:22

"José Mourinho a meccs után egy 13 játékvezetői tévedésből álló listát mutatott a sajtó munkatársainak, amelyekkel portugál szerint Clos Gómez súlyosan károsította a Real Madridot."

Ez már mindennek a legalja... :)
Kép
"Akinek rózsaszín a világ az hazug,aki mindent imád nem látta még úgy a tengert ha zúg..."

"A szívem a Barçában van, és egy nap ismét magamra öltöm majd ezt a mezt." Yaya Toure
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3727
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2010.12.20. 14:15:18

Tegnap volt "szerencsém" figyelemmel követni a Real-Sevilla meccset. Így utólag megbántam az egészet. Gondolom már kitárgyaltátok, de azért leírom a véleményemet. Egyszerűen számomra hihetetlen, hogy ennek a Madridnak mekkora egy szerencse sorozata van. A másik meg, hogy milyen taplók, mert ha nem ők állnak nyerésre, akkor az ellenfél szétrúgása a lényeg, de most nem erről akarok írni. Aki látta tegnap a meccset az tudja, hogy milyen undorító egy meccs volt. A Sevilla az én szememben lefocizta a Madridot (ha nem szó szerint is), erre Negredo mindent kihagyott míg Fabiano szinte a pályán sem volt. Erre a semmiből szereztek egy elég szerencsés találatot a meccs végén. Számomra ez a bosszantó, hogy mi minden meccsen szépen eredményesen játszunk, lőjük a 4-5 gólokat, erre a Madrid egy anyaszomorító játékkal a meccs végén belőtt egy góllal hozzák a meccseiket. Igazából semmi bajom nem lenne ilyen szempontból a Madriddal, ha szépen ők is leiskolázzák az ellenfelet és jó játékkal nyernek. Csak amit az utóbbi időben egyre gyakrabban előfordul, hogy nyernek olyan meccseken ahol esetleg még az 1 pontot is túlzásnak érzem. Vhol ki kéne már jönni a különbségeknek, mert ez így nagyon aggasztó.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7206
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2010.12.20. 13:47:49

Mihu írta:
daffy írta:de ezzel mit akartok bizonyítani? azt,hogy nem 32 suttyó van a realnál,hanem 33? értelmetlen ragozni,mert ugyan oda lyukadunk ki,mint az előző 253 alkalommal
Én spec nem akarok semmit sem bizonyítani. Csak mondtátok itt páran madridisták hogy véletlenül fellökte. Hát lehet hogy akkor nem egy jelenetet nézünk, de hogy nálam ez olyan messze van a véletlentől, mint Torghelle Sanyi az Aranylabdától, az is biztos...
ez így igaz,nincs min nem egyetérteni. fellökte? igen. odament felsegíteni? nem. egy paraszt? az. :wink:
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4091
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2010.12.20. 13:28:39

daffy írta:de ezzel mit akartok bizonyítani? azt,hogy nem 32 suttyó van a realnál,hanem 33? értelmetlen ragozni,mert ugyan oda lyukadunk ki,mint az előző 253 alkalommal
Én spec nem akarok semmit sem bizonyítani. Csak mondtátok itt páran madridisták hogy véletlenül fellökte. Hát lehet hogy akkor nem egy jelenetet nézünk, de hogy nálam ez olyan messze van a véletlentől, mint Torghelle Sanyi az Aranylabdától, az is biztos...
Kép
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2010.12.20. 13:22:01

Köszönöm szépen!

Nem meglepő, hogy ez a Madrid. Szánalmas. Egyedül a Casillast tisztelem.
KépKép
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7206
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2010.12.20. 13:17:52

Mihu írta:
Óóóóóó igen. Tisztán látszik hogy ez csak véletlen volt. Nem szándékosan lökte fel a fickót...
de ezzel mit akartok bizonyítani? azt,hogy nem 32 suttyó van a realnál,hanem 33? értelmetlen ragozni,mert ugyan oda lyukadunk ki,mint az előző 253 alkalommal
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4091
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2010.12.20. 13:15:56

Óóóóóó igen. Tisztán látszik hogy ez csak véletlen volt. Nem szándékosan lökte fel a fickót...
Kép
Avatar
Xanthor
Capitá del Barça
Hozzászólások: 726
Csatlakozott: 2008.08.14. 20:35:10
Tartózkodási hely: Budakeszi/Bp.

2010.12.20. 13:11:45

Ilúvatar írta:
Xanthor írta: http://www.youtube.com/watch?v=293R7bYSXlE
Itt van az eset. Hogy miről ment a vita passz.
Valaki tudna linkelni megint, hogy mi történt, miről folyik itt a vita? Mert én lemaradtam róla... :?
http://www.youtube.com/watch?v=_5GYQjSJwIM
Tessék :wink:
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2010.12.20. 12:13:01

Xanthor írta: http://www.youtube.com/watch?v=293R7bYSXlE
Itt van az eset. Hogy miről ment a vita passz.
Valaki tudna linkelni megint, hogy mi történt, miről folyik itt a vita? Mert én lemaradtam róla... :?
KépKép
Avatar
detabarca
Capitá del Barça
Hozzászólások: 646
Csatlakozott: 2009.05.03. 11:29:44
Tartózkodási hely: Budapest, IV.ker.

2010.12.20. 10:07:50

Roniee21 írta:Jól írta Boixos és noname is: Casillas-on kívül a többi játékosnak halvány hót lila fogalma sincs arról, mit jelent a Real Madrid. Csak az a legnagyobb baj, hogy az elnökük sincs ezzel tisztában.
Mint a legtöbb esetben, most is a fejétől bűzlik a hal, de ki merne Madridban kritizálni egy olyan befolyásos embert, mint Perez. Egyébként meddig ül még a trónon?
Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

"A sportok királya a labdarúgás, a Barcelona meg a labdarúgás királya!"
(Johan Cruyff)
Roniee21
Capitá del Barça
Hozzászólások: 626
Csatlakozott: 2006.10.03. 14:48:43

2010.12.20. 09:49:21

Ne bántsátok szegény madridistákat, épp elég baj nekik, hogy ezt a nívótlan, ötlettelen, semmit érő valamit kell nézniük, amit labdarúgásnak a legnagyobb jóindulattal sem neveznék.

Jól írta Boixos és noname is: Casillas-on kívül a többi játékosnak halvány hót lila fogalma sincs arról, mit jelent a Real Madrid. Csak az a legnagyobb baj, hogy az elnökük sincs ezzel tisztában.
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7206
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2010.12.20. 09:46:07

noname írta:Nem volt nagy döntés Pellet elküldeni és idehozni Mout. Tavaly ugyebár az volt a baj, hogy a Realnak nem volt játéka. Villanások döntötték el a javukra a meccset. Csak a gyenge ellenfelekkel bírtak, nagycsapatok ellen szenvedtek. Idén ugyanez a helyzet. Néztem a Sevilla elleni meccset. Kaotikus, ötlettelen játék(Benzema egyszerűen szörnyű, hozzá képest Boajn vergődése Aranylabdát érdemlő teljesítmény), fejben katasztrofálisan állnak a játékosok.beképzeltek, mindenen felhúzzák magukat, aztán fél napig pofáznak a bírónak és ez bizony az edző hibája. Nagy egókból állt a csapat kapásból, Perez mindent megtett h még arrogánsabbak legyenek, Mou pedig már csak a hab a tortán. Pep mindenekelőtt arra próbálja tanítani a játékosokat, hogy ne becsüljenek le senkit, akármennyire elpicsázunk vkit, megdicséri az ellenfelet is. A BL-ben semmi esélye a Realnak. Most látszott h miért. Egyszerűen azt hiszik magukról h ők a világ legjobb játékosai és nekik a siker az ölükbe kéne hulljon. Ha vmi nem jön össze, eluralkodik a fejekben a káosz. A Lyon ellen nagy bukta lehet a dologból. Ha a Lyon szerez vezetést, teljesen szét fognak esni, futkároznak majd, mint a fejetlen tyúkok, csakúgy int ellenünk vagy a Sevilla ellen. Persze tegnap nagy szerencse volt h Palopnak épp most ment el a maradék esze és gyakorlatilag odaajándékozott egy gólt.
UI: Nemtom mi volt az a hatalmas hype régebben Di Maria körül. Teljesen átlagos. Meglövi a góljait, jól helyezkedik, de nem is különösebben gyors, a csapatjátékban se veszi ki túlzottan a részét, cselezni meg egyáltalán nem tud. Csak összehasonlításként: Pedro szinte mindenben jobb nála.
UUI: azt hiszem ez az arrogancia és mentális káosz részben a saját nevelések hiányának is betudható. Casillasról tudjuk h mindene a Real. Küzd a csapatért, nem pedig a saját egojáért. De Ronaldo, Ramos, stb nem a csapatért küzdenek hanem saját magukért, ha nem megy a játék, egyszerűen megsértődnek és hisztiznek, rúgdosnak, színészkednek.
ez oké,de képzeld el,ha egyszer menesztik mourinhot,mi marad utána... a csapat 3/4 részét vele kellene küldeni,mert edző nem nevelné meg őket. a gondom az,hogy mourinhot eléggé tisztelik a játékosok ahhoz,hogy megembereljék magukat,ha az edző kéri. mégsem képes mou tüzet és akaratot vinni a bagázsba. ha már ő sem,akkor ki képes erre?(ezért írtam,hogy tucatjátékosokkal nem lehet kupákat hozni)
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2010.12.20. 09:35:48

torrentkiller írta:....a klasszikus előtt a madrid volt a világ legjobb csapata (és ezt nem 1 helyen láttam leírva), most meg hirtelen még idő kell nekik. Ez egy kicsit fura számomra...
hát igen, idő az nem szokott lenni madridban...

casillasnak viszont gratulálok, úgy általában az egész "munkásságához" és persze a mostani aranykesztűhöz is!
az a gyerek maradt utolsónak ebben a jelenlegi brigádban, aki még úgy áll hozzá a dolgokhoz, ahogy egy realmadrid játékosnak illik. neki sohasem a saját bugija az első, hanem a csapaté, mindent ennek rendel alá és teljesít is, ahogy kell (persze van amikor velünk játszanak...) 8) ráadásul raul és guti hiányában egyre nagyobb teher hárul rá, mert a többi zsugás egyszerűen nem tudja hozzátenni az egészhez azt a pluszt, amit a madridista nevelés jelent. nekik marad a hiszti, az ellenfél faragása stb. de itt megint az ezerszer átbeszélt madridi csapatépítési szisztémához kanyarodunk vissza, ami ha nincsen a keretben egy zidane-ronaldo-figo-robicarlos-casillas-raul-makelele kombó, akkor szaart sem ér. márpedig ilyen brigád százévente egyszer áll össze.
vagy max kétszer, de a másodikat valdes-alves-piqué-puyol-abidal-iniesta-xavi-busquets-pedro-messi-villának hívják...
nagyon hálásak lehetünk ennek a mostani generációnak, akik ezekben az időkben nálunk játszanak!
PUYOL-XAVI-INIESTA
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2010.12.20. 09:24:29

noname írta:...
Nagyon jól leírtál mindent :). Ez különbözteti meg a Barcát a Realtól és még sok más csapattól. Az, hogy a Barca még egy harmadosztályú csapatot sem néz le és dicséri őket pedig lazán elverik őket. A színészkedés már a foci része, ezen nem lehet változtatni. Bele kell törődni.

Szerintem Di María nem lesz rossz játékos csak még szereznie kell egy kis rutint és merni fog cselezni és jövőre majd jobban kiveszi a részét a játékból.
Azért jobb Pedro Di María-nál mert neki mégiscsak ez az első nagy csapata és Pedro már 3 éve van a Barcában. Ő már jól ismeri a csapatot és teljesen együtt él a játékkal.
Avatar
torrentkiller
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1505
Csatlakozott: 2008.01.16. 19:52:58
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg/BP.

2010.12.20. 09:16:55

Végre kinyílt az öreg csipája, a klasszikus óta igen csak hallgatott. :D
A játékvezetős részt nem kívánom kommentálni, az már megszokott.

Viszont volt az a "Kérdezzék meg az intereseket..." rész. Ennyi erővel megkérdezhetnénk a madridistákat, hogy ki az a Capello meg Schuster és ki az a Mou. Úgy viselkedik mint a helyi Jani (bár ez nem szokatlan), közben sok dolgot még nem tett le az asztalra (Madridban).

A tegnapi "játék" elég tré volt. Viszont valamin megakadt a szemem. A klasszikus előtt a madrid volt a világ legjobb csapata (és ezt nem 1 helyen láttam leírva), most meg hirtelen még idő kell nekik. Ez egy kicsit fura számomra...
Kép
"Barcelona Svájcból hozatott nagyon drága gyógyszereket, hogy leküzdje a növekedésihormon-hiányosságát, és ezt meg akarják hálálni. Messinek a szíve diktálta, hogy melyik csapatot válassza. Megráztam a kezét, és gratuláltam, megmutatta, hogy vannak még olyan labdarúgók, akiknél az emberi értékek elsődlegesek"- Ernesto Bronzetti
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2010.12.20. 09:11:58

Nem volt nagy döntés Pellet elküldeni és idehozni Mout. Tavaly ugyebár az volt a baj, hogy a Realnak nem volt játéka. Villanások döntötték el a javukra a meccset. Csak a gyenge ellenfelekkel bírtak, nagycsapatok ellen szenvedtek. Idén ugyanez a helyzet. Néztem a Sevilla elleni meccset. Kaotikus, ötlettelen játék(Benzema egyszerűen szörnyű, hozzá képest Boajn vergődése Aranylabdát érdemlő teljesítmény), fejben katasztrofálisan állnak a játékosok.beképzeltek, mindenen felhúzzák magukat, aztán fél napig pofáznak a bírónak és ez bizony az edző hibája. Nagy egókból állt a csapat kapásból, Perez mindent megtett h még arrogánsabbak legyenek, Mou pedig már csak a hab a tortán. Pep mindenekelőtt arra próbálja tanítani a játékosokat, hogy ne becsüljenek le senkit, akármennyire elpicsázunk vkit, megdicséri az ellenfelet is. A BL-ben semmi esélye a Realnak. Most látszott h miért. Egyszerűen azt hiszik magukról h ők a világ legjobb játékosai és nekik a siker az ölükbe kéne hulljon. Ha vmi nem jön össze, eluralkodik a fejekben a káosz. A Lyon ellen nagy bukta lehet a dologból. Ha a Lyon szerez vezetést, teljesen szét fognak esni, futkároznak majd, mint a fejetlen tyúkok, csakúgy int ellenünk vagy a Sevilla ellen. Persze tegnap nagy szerencse volt h Palopnak épp most ment el a maradék esze és gyakorlatilag odaajándékozott egy gólt.
UI: Nemtom mi volt az a hatalmas hype régebben Di Maria körül. Teljesen átlagos. Meglövi a góljait, jól helyezkedik, de nem is különösebben gyors, a csapatjátékban se veszi ki túlzottan a részét, cselezni meg egyáltalán nem tud. Csak összehasonlításként: Pedro szinte mindenben jobb nála.
UUI: azt hiszem ez az arrogancia és mentális káosz részben a saját nevelések hiányának is betudható. Casillasról tudjuk h mindene a Real. Küzd a csapatért, nem pedig a saját egojáért. De Ronaldo, Ramos, stb nem a csapatért küzdenek hanem saját magukért, ha nem megy a játék, egyszerűen megsértődnek és hisztiznek, rúgdosnak, színészkednek.
A Fifa egy szégyen
Avatar
barca2010
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 330
Csatlakozott: 2009.06.15. 11:01:33
Tartózkodási hely: Budapest

2010.12.20. 08:54:48

Fecooo írta:én is nagyon csalódott vagyok, elhihetitek, de azért legalább a normálisan írogató, első osztályú aláírásképeket gyártó madridistákra KICSIT lehetnénk tekintettel sztem... :roll:
a nagyszájúak nem hiányoznak nekem se, de 1-2 ember ilyen "hangulat" közben is bizonyította, h toleráns, szóval nem akarok én kritizálni senkit se a mieink közül, de ha már tényleg ilyen ürülék meccset játszottak, és EL IS ISMERIK, akkor kicsit vegyünk erőt magunkon és bizonyos határokon maradjunk belül...
ha "mi" is nagyszájúak leszünk, akkor milyen jogon kritizáljuk ugyanezért őket?

megismétlem: én is káromkodtam tegnap, de a normális madridisták miatt nem írtam ki magamból a keserűséget...

megérdemlik a tegnapiért a kritikát, de nem mind1, h milyen módon adjuk azt elő...



bocsi azoktól, akik úgy érzik, kioktatásnak szántam ezeket, nem annak, mindössze leírtam az álláspontom...
Szerintem igazad van!Én is, és szerintem minden Barca szurkoló szorított tegnap az x ért! Nem jött össze sajnos! Nem játszott jól a Madrid, sőt nagyon nem, de arról nem Ők tehetnek, hogy ez az impotens sevilla 10 ember ellen, inkább beállt bekkelni, ahelyett, hogy támadtak volna! Nem szurkoltam a Madridnak, de megérdemelte a Sevilla vereséget, az előbb említettekért! Ez a véleményem!
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva, de ha nyertek, a nevetek ÖRÖKRE fent marad.” Josep Guardiola (2009)

"A spanyol futball jelenlegi problémája az, hogy mindenki azt gondolja, hogy olyan játékosai vannak, mint a Barcának. A Barca játékosaiban olyan technikai tudás van, amely a világ egyetlen másik csapatában sincs. Ezért nem próbálkozhatsz úgy játszani, ahogy ők, ez lehetetlenség." - Fabio Capello

BARCA FOREVER!!!
Avatar
Robcsyy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2006.07.10. 21:34:57

2010.12.20. 08:45:23

Di Maria méltó helyet foglal el a hisztiánó színitanodában... :lol:
Ezen a Palopon meg nem tudok kiigazodni. A gólig simán a meccs embere, aztán sikerült kinevettetni magát. De nem baj, ahogy ismerem ellenünk hozni fogja a formáját...
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2010.12.20. 08:41:00

ezzel a játékkal nem lesz bajnok a madrid, ráadásul előbb vagy utóbb murinnyót is kifilézik (ha nem az elnökség, akkor majd a szurkolók). ott akkor is ez volt a helyzet, amikor capello visszavitte őket a csúcsra (ahogy Livia Drusilla kollegina is írta). ilyen utcaiharcos történeteket eddig nem annyira lehetett eladni madridban.

azt lehet tudni, h melyik "úriember" volt az a vadparaszt, aki lerázta magáról az öreget a szünetben, mint az esővizet és ment tovább ugatni?
PUYOL-XAVI-INIESTA
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19485
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2010.12.20. 08:40:02

Imperial írta:Amúgy ilyen meccset százával játszott már mindkét csapat, amikor nem volt még mindkét csapat ekkora értékű kerettel felvértezve bizony rengeteg ilyen meccset játszottunk mindketten. Szerintem nem is kell olyan messzire menni, a 07-08-as idényben mi is játszottunk pár ilyet, de a Madridtól sem kuriózum ez a teljesítmény. Tény hogy az elmúlt szezonban a Real szerintem is sokkal tetszetősebben, élvezetesebben játszott, de a fölényeskedést szerintem hanyagolni kellene. Maradjunk meg szerények, és élvezzük a csapatunk sikereit, játékát! Néhányan tanulhatnának alázatot a csapat játékosaitól...
Na erről van szó!2 külön dolog a RM-t „gyűlölni”, vagy a Barcát szeretni!Ilyen meccs után én pl büszkébbnek érzem magam, mert tudom, hogy biztos lábakon állunk az élen, s még ha 2 pont is a hátránya a fővárosi csapatnak, de nem „izgulok”!Tudom-tudom mi a topik neve, de miért kell ezerrel szórni az átkokat rájuk?A saját csapattal kellene foglalkozni!
Vannak vitaalap dolgok ez természetes, ezekkel lehetne foglalkozni, s nem olyanokat írni, hogy hányinger meg egyéb hsz-k!Nem védeni akarom őket, mert tényleg nem volt sok ötlet a játékban, de akkor mindenkinek ajánlom „szenvedje” végig a Sporting elleni bajnokinkat…..Az se volt látványos, de voltak szép megmozdulások, mint tegnap is!
A gól pl teljesen szép volt, s igaz nem volt látványos meccs, de szerintem izgalmas volt!
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2010.12.20. 08:26:44

ezt a meccset a Sevilla veszítette el, akármennyire igaz az is , hogy a Real nemcsak rosszul, de csúnyán is játszott!
ilyen béna csatársorral egyszerűen nem lehet nyerni! bár a gól ordító védelmi hiba volt, ilyen benne van a 90 percben, de a Sevillában egyszerűen nem volt benne , hogy itt gólt lőhetnek!
sajnálom, mert a lehetőségük meg lehetett volna és nekünk is jól jött volna karácsonyra még + 2 pont!
Válasz küldése