Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Avatar
AndrésGerardHernandez
Jugador del Barça
Hozzászólások: 175
Csatlakozott: 2011.02.19. 19:06:40
Tartózkodási hely: Abszurdisztán

2011.03.08. 09:19:46

Az 5-0-ra =D> persze nem mondom h terv, mert az az eredmény magáért beszél. És persze ha kirúgják még ki is röhögheti őket, de egy teljesen új csapatot rakott össze és ez 'talán' még a RM ork-agyú vezetőinek is leeshet.
Egy fiatal csapata van, nem kiforrott, minden téren rutinos igazi klasszisai. Minden türelemre int körülötte. Ha nem lesz hát nem lesz, ő bajuk.
Hsz-emet továbbra is tartom.
És most komolyan! Ha őt is elküldik, mégis kit hoznak helyette? Soha sem fogom megérteni, h mi vonzza oda annyira az embereket. Jó nyilván a pénz, csak h ennyire ne legyen tartása az embereknek?!Nem vagyok Mdrd gyűlölő (csak amikor 6-an próbálják hátulról, meg mindenfelől lekaszabolni a játékosainkat), de elég nehéz vállalni őket, mikor mindegy h ki mit mond a vezetők össze vissza szaggatják a csapataikat.
Fine... Hajrá Barca!!!
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2011.03.07. 20:21:57

torrentkiller írta:
AndrésGerardHernandez írta:Óva intek mindenkit! Mourinho se nem vak, se nem 'gyépés'. Pontosan a tervei szerint történik minden, elmondták hogy az első idényben NEM fognak bajnokságot nyerni...
Az is a terveiben szerepelt, hogy 5öt kapnak a klasszikuson? :D
Szerintem inkább előkészíti magának az utat, hogy ha perezék nem bírják a nagy pofáját, vagy nem nézik jó szemmel, hogy nem nyer semmit, akkor simán leléphessen. Mondván hogy ő mindent megtett, de hát az egész klub egy fos, de ő mossa kezeit.

Azt meg végképp nem hiszem, hogy ennyire előre tervez. Egyrészt ennyire nem pro, másrészt tudja, hogy madridéknál nem futhat senki neki egy idénynek úgy, hogy nem nyernek semmit, mert akkor már a szezon előtt repül...
Az igazság sztem a kettő között van. José sok tervez előre, és sok mindent tudatosan csinál, de azért akkora spíler ő sincs, mint AGH monogramú fórumozónk gondolja.
Abban meg igaza van Toninak, h Madridban nem szabad egy edzőnek kijelenteni, h nem nyer semmit a csapattal a szezonban. Anno Schusternek fel kellett állnia a padról, mert azt mondta, h úgy gondolja nem tudják legyőzni a Barcát, pedig teljesen reálisan gondolkozott. Ez mondjuk a vezetők butasága Madridban. Évek óta egy nyár alatt akarnak világverő csapatot építeni, és amikor látják, h megint nem jön össze, már kora tavasszal, amikor általában búcsúznak a BL-ből, már az új igazolásokon gondolkodnak, akikből megint világverő csapat lesz.
Avatar
torrentkiller
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1505
Csatlakozott: 2008.01.16. 19:52:58
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg/BP.

2011.03.07. 20:01:30

AndrésGerardHernandez írta:Óva intek mindenkit! Mourinho se nem vak, se nem 'gyépés'. Pontosan a tervei szerint történik minden, elmondták hogy az első idényben NEM fognak bajnokságot nyerni...
Az is a terveiben szerepelt, hogy 5öt kapnak a klasszikuson? :D
Szerintem inkább előkészíti magának az utat, hogy ha perezék nem bírják a nagy pofáját, vagy nem nézik jó szemmel, hogy nem nyer semmit, akkor simán leléphessen. Mondván hogy ő mindent megtett, de hát az egész klub egy fos, de ő mossa kezeit.

Azt meg végképp nem hiszem, hogy ennyire előre tervez. Egyrészt ennyire nem pro, másrészt tudja, hogy madridéknál nem futhat senki neki egy idénynek úgy, hogy nem nyernek semmit, mert akkor már a szezon előtt repül...
Kép
"Barcelona Svájcból hozatott nagyon drága gyógyszereket, hogy leküzdje a növekedésihormon-hiányosságát, és ezt meg akarják hálálni. Messinek a szíve diktálta, hogy melyik csapatot válassza. Megráztam a kezét, és gratuláltam, megmutatta, hogy vannak még olyan labdarúgók, akiknél az emberi értékek elsődlegesek"- Ernesto Bronzetti
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2011.03.07. 19:51:17

Fecooo írta:azért azt se felejtsétek el, h 2005-ben pont ő volt az, aki ráuszította Friskre az egész chelsea-t és nem csak a sporit félemlítették meg, hanem a családja is halálos fenyegetést kapott... :roll:

(szóval azért már előfordult olyan, h a szájgimnasztikájának komoly következménye lett...)
Azért az túlzásnak tartom, h ráuszította. Kritizálta a svédet, de nem hinném, h szándéka lett volna a szurkolóit arra biztatni, h fenyegessék meg. Az ango, szurkolók mindig is debilek voltak, nem hiszem, h Mourinho-t kéne ezért az esetért felelőssé tenni, lehetséges, h az ő nyilatkozata nélkül is megkapta volna ezeket Frisk.
Avatar
AndrésGerardHernandez
Jugador del Barça
Hozzászólások: 175
Csatlakozott: 2011.02.19. 19:06:40
Tartózkodási hely: Abszurdisztán

2011.03.07. 19:49:09

Óva intek mindenkit! Mourinho se nem vak, se nem 'gyépés'. Pontosan a tervei szerint történik minden, elmondták hogy az első idényben NEM fognak bajnokságot nyerni. Közel vannak, de hát ők a RM hol legyenek? Minden amit mond, tesz, amiket nyilatkozik egyetlen célt szolgál, azt h lebecsüljék őt(őket). Úgy tűnik, mintha mindent megtettek vna a sikerért, de végül is gyengébbek lennének nálunk. Ez a szezon csak a berendezkedéséről szól nála a spanyol ligában. Előre kivajazza az utat jövőre, plusz még nagy port is kavar, ettől tűnik mindig különlegesnek mikor sikereket ér el és erre BŐVEN rá is játszik. Mou nem idényekben gondolkozik, hanem eredményekben, célokban. Ha ehhez be kell áldoznia egy-két idényt hát megteszi. A közvélemény pedig akarva-akaratlanul partnere mindenben. Pontosan tudja mikor mit (v inkább hogyan) kell mondania, h figyeljenek rá, itt is már-már népszerűbb téma, mint a csapat (pöttynyit túloztam na! :wink: ). A klub vszínűleg tudja ezt és a helyén kezeli a dolgokat, ezért inkább a közvéleményt bombázza 'okosságaival' , így közvetve altatja az ellenfelet.
Olyan ő, mint egy lesben álló ragadozó. Altat altat és mikor nem számít rá a préda könyörtelenül lecsap. Nála fordítva van a mit-mivel szerep. Nem a csapatát segíti -még ha ezt is sugallja a végén- ,hanem neki a csapata az eszköze. És igen zseniális, mert eszméletlenül jól manipulál akár tömegeket is, nemhogy a saját teamjét. Ezt a képességet persze lehet véleményezni: helyes-nem helyes,de ő attól még csinálja és mesterien.
Remélem az FC Barcelona elég erős és kitartó lesz ellene. Eddig minden OK, de ez még csak az első szezon, 'a java még csak ezután jön'.
-szerény vélemény- Hajrá Barca!!! :D
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2011.03.07. 19:46:12

lassan kezd unalmas lenni ez a bohócszerep, amit ez a fallosz bevállal a folyamatos ugatásával, dehát nézzük el neki. ez a pár hónap durrogás spanyolországban még belefér.
ennyi maradt neki.
PUYOL-XAVI-INIESTA
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7851
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2011.03.07. 17:59:30

azért azt se felejtsétek el, h 2005-ben pont ő volt az, aki ráuszította Friskre az egész chelsea-t és nem csak a sporit félemlítették meg, hanem a családja is halálos fenyegetést kapott... :roll:

(szóval azért már előfordult olyan, h a szájgimnasztikájának komoly következménye lett...)
Avatar
Bányász
Rendfenntartó - moderátor
Hozzászólások: 3345
Csatlakozott: 2007.12.07. 21:34:15
Tartózkodási hely: Neverland

2011.03.07. 17:53:24

haszi írta:
Bányász írta:De a Valencia ellen abszolút benne volt a pontvesztés ezt senki nem vitatta.

Viszont Mourinho azt mondja az "ilyen mérkőzéseken" tehát többes számot használ.Ugyh nyilván nem csak a Valencia meccsre gondol.

A "bizonyos dolgok" alatt meg nyilván nem a sporikat érti...de kicsit tényleg fárasztó már a pali.Gyakorlatilag lassan meg fogja magyarázni,h a sporik miatt nyeri meg hétről hétre a meccseit a Barca.Olyan unalmas már ez sztem. :)

Én nem tudom,h igaz e ez a szurkálós történet(sztem nem) de ha esetleg igaz volna akkor igazán elgondolkozhatna magán kicsit az ember. :)
Nem tudom, én a helyetekben már el se olvasnám mit nyilatkozik a portugál, mivel mindig az folyik ebben a topikban... Van heti 1-2 nyilatkozata, amivel általában jogosan felbosszantja a Barcasokat, de ez Mourinho nem fog megváltozni attól, hogy minden héten leírjátok, hogy na megint milyen böszmeségeket (:lol:) mondott...

A dőlt betűs részre, akármit nyilatkozhat ez akkor is csak egy sport, nem kell egy unszimpatikus embert egyből már megkéselni, neki ugrani, megértem, hogy a világ egyik fele utálja a másik imádja, de az ilyen azért már túl lép minden határon, mármint, hogy megpróbálták leszúrni...
Én nem igazán szoktam feldühíteni magam rajta.Felőlem mondhat amit akar.Sokszor derülök is rajta egy jót. :) De tényleg unalmas már ez.Mintha muszáj lenne hetente egy olyan nyilatkozatot tennie amiben megjegyzi,h a Barcát segítik a bírók.Én abszolút megérteném,h ezt csinálja ha jobb lenne tőle neki vagy a csapatának.Vagy esetleg a Barcának rosszabb.De látszólag nem változik semmi.

A leszúráshoz meg annyit,h én elítélem ezt a dolgot és nem tennék ilyesmit természetesen.De vannak más vérmérsékletű és szellemi képességű emberek akik mint látjuk tennének bármit.Ezért mondtam,h ha valakit ennyire fel tud b*szni idegileg Mourinho akkor azért már lehet el kellene gondolkodnia magán.Még úgy is,h a testőre húzta a rövidebbet ugye.(bár én továbbra se tudom mit higgyek a storyval kapcsolatban)
Kép
"Akinek rózsaszín a világ az hazug,aki mindent imád nem látta még úgy a tengert ha zúg..."

"A szívem a Barçában van, és egy nap ismét magamra öltöm majd ezt a mezt." Yaya Toure
Avatar
S.Doyle
Barça B
Hozzászólások: 50
Csatlakozott: 2010.02.27. 13:29:05

2011.03.07. 17:44:16

A ringyó-nak pont ez a célja: mindenkit idegesíteni hátha ezzel sikerül könnyebbé tenni-e a pályán a feladatokat játékosainak meg a minket ellenfelet idegesíteni hátha lesz egy sárga meg még egy... ismerjük, rádásul mi BARCA drukkerek másról se beszélünk mint róla ez már szégyen. Guardiola mindig azt mondja csak magunkal kell foglalkoznunk és mindig a kövi meccsel meg hogy nem szabad szidni a birót mert ő is csak ember pont ezért több mint klub, egy valás az amit mi szeretünk. ha ezt csináljuk akkor olyanok leszünk mint a madrid mint ringyó.
Daffy jó a szemed a focihoz mindenben egyetértek veled
Avatar
haszi
Jugador del Barça
Hozzászólások: 233
Csatlakozott: 2006.12.14. 14:24:30
Tartózkodási hely: Farkaslaka
Kapcsolat:

2011.03.07. 17:32:34

Bányász írta:De a Valencia ellen abszolút benne volt a pontvesztés ezt senki nem vitatta.

Viszont Mourinho azt mondja az "ilyen mérkőzéseken" tehát többes számot használ.Ugyh nyilván nem csak a Valencia meccsre gondol.

A "bizonyos dolgok" alatt meg nyilván nem a sporikat érti...de kicsit tényleg fárasztó már a pali.Gyakorlatilag lassan meg fogja magyarázni,h a sporik miatt nyeri meg hétről hétre a meccseit a Barca.Olyan unalmas már ez sztem. :)

Én nem tudom,h igaz e ez a szurkálós történet(sztem nem) de ha esetleg igaz volna akkor igazán elgondolkozhatna magán kicsit az ember. :)
Nem tudom, én a helyetekben már el se olvasnám mit nyilatkozik a portugál, mivel mindig az folyik ebben a topikban... Van heti 1-2 nyilatkozata, amivel általában jogosan felbosszantja a Barcasokat, de ez Mourinho nem fog megváltozni attól, hogy minden héten leírjátok, hogy na megint milyen böszmeségeket (:lol:) mondott...

A dőlt betűs részre, akármit nyilatkozhat ez akkor is csak egy sport, nem kell egy unszimpatikus embert egyből már megkéselni, neki ugrani, megértem, hogy a világ egyik fele utálja a másik imádja, de az ilyen azért már túl lép minden határon, mármint, hogy megpróbálták leszúrni...
shawn
Jugador del Barça
Hozzászólások: 117
Csatlakozott: 2010.04.04. 22:24:03

2011.03.07. 17:16:01

Messiaskii írta:"Ha szoros a találkozó, és az apró részleteken múlik a végeredmény, nem nyerünk. Ez történik a Real Madriddal. Eközben a Barcelona nemcsak akkor győz, ha jól játszik, hanem akkor is, amikor nehézségei vannak, mert az ilyen mérkőzéseken történnek bizonyos dolgok. Nekünk nagyon jól kell játszanunk a sikerhez, nekik nem. " by Mou

Most tényleg ennyire vicces fiu vagy ezt komolyan gondolta ? :D merthogy igazságalapja minimális akármien szemmel nézem az is biztos
Nemtom mi lehet ez a "dolgok" lehet megint bírói segédletre gondolt.. ha nem az, nemtom, lövünk gólt? XD
Avatar
Bányász
Rendfenntartó - moderátor
Hozzászólások: 3345
Csatlakozott: 2007.12.07. 21:34:15
Tartózkodási hely: Neverland

2011.03.07. 17:15:51

De a Valencia ellen abszolút benne volt a pontvesztés ezt senki nem vitatta.

Viszont Mourinho azt mondja az "ilyen mérkőzéseken" tehát többes számot használ.Ugyh nyilván nem csak a Valencia meccsre gondol.

A "bizonyos dolgok" alatt meg nyilván nem a sporikat érti...de kicsit tényleg fárasztó már a pali.Gyakorlatilag lassan meg fogja magyarázni,h a sporik miatt nyeri meg hétről hétre a meccseit a Barca.Olyan unalmas már ez sztem. :)

Én nem tudom,h igaz e ez a szurkálós történet(sztem nem) de ha esetleg igaz volna akkor igazán elgondolkozhatna magán kicsit az ember. :)

szerk:én úgy gondolom,h a bírókra gondol. :) ironizálni próbáltam. :D
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Bányász 2011.03.07. 17:55:20-kor.
Kép
"Akinek rózsaszín a világ az hazug,aki mindent imád nem látta még úgy a tengert ha zúg..."

"A szívem a Barçában van, és egy nap ismét magamra öltöm majd ezt a mezt." Yaya Toure
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7851
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2011.03.07. 17:15:45

haszi és erre a részre mi a magyarázat?

...Ez történt a Valencia ellen, amikor a Barca veszíthetett volna, és a Zaragoza ellen is, amikor a meccs nagy részét tíz emberrel játszhatták volna le a katalánok


tudom, megint az fog jönni, h én kötöttem bele a nyilatkozatába, de fogalmam sincs, hogyan lehet ezt másképpen értelmezni...

"nálunk" mikor foglalkozik vki azzal, h minek kellett volna történnie a Real meccsén?

szerk: Bazsa, még mindig úgy gondolod, h nem a bírókra gondolt? :D
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Fecooo 2011.03.07. 17:20:43-kor.
Avatar
Tomsa
Capitá del Barça
Hozzászólások: 991
Csatlakozott: 2007.10.14. 12:31:53

2011.03.07. 17:09:58

De akkor ne általánosságban beszéljen már :D Mintha mi csináltuk volna ezt az egész elmúlt szezonban...:D
Avatar
haszi
Jugador del Barça
Hozzászólások: 233
Csatlakozott: 2006.12.14. 14:24:30
Tartózkodási hely: Farkaslaka
Kapcsolat:

2011.03.07. 17:06:14

Messiaskii írta:"Ha szoros a találkozó, és az apró részleteken múlik a végeredmény, nem nyerünk. Ez történik a Real Madriddal. Eközben a Barcelona nemcsak akkor győz, ha jól játszik, hanem akkor is, amikor nehézségei vannak, mert az ilyen mérkőzéseken történnek bizonyos dolgok. Nekünk nagyon jól kell játszanunk a sikerhez, nekik nem. " by Mou

Most tényleg ennyire vicces fiu vagy ezt komolyan gondolta ? :D merthogy igazságalapja minimális akármien szemmel nézem az is biztos
Az igazságalapja minimális, de azért ne mondjátok nekem, hogy a Valencia elleni meccseteken pl. nem volt benne a pontvesztés, sőt... Szerintem Mou erre a meccsre gondolt és a miénkre a Depor ellen, ahol csak a góllövés nem jött össze a fiúknak, mivel a Depor át se tudott jönni a félpályán.
Avatar
Messiaskii
Jugador del Barça
Hozzászólások: 182
Csatlakozott: 2007.08.29. 23:57:25
Tartózkodási hely: Kistarcsa
Kapcsolat:

2011.03.07. 16:27:58

"Ha szoros a találkozó, és az apró részleteken múlik a végeredmény, nem nyerünk. Ez történik a Real Madriddal. Eközben a Barcelona nemcsak akkor győz, ha jól játszik, hanem akkor is, amikor nehézségei vannak, mert az ilyen mérkőzéseken történnek bizonyos dolgok. Nekünk nagyon jól kell játszanunk a sikerhez, nekik nem. " by Mou

Most tényleg ennyire vicces fiu vagy ezt komolyan gondolta ? :D merthogy igazságalapja minimális akármien szemmel nézem az is biztos
Kép
Kép
Avatar
fcbarca0827
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3238
Csatlakozott: 2007.08.30. 14:29:21
Tartózkodási hely: Sülysáp

2011.03.07. 14:23:14

barca 1986 írta: áprilisban, 20-án tuti! :-)
Hihetetlen, hogy még mindig van aki nem érti. 8)
Arra volt kiváncsi a srác, hogy a március 19-i hétvégén, mikor játszik a Barca és a Real. Nem arra, hogy mikor lesz a két Klasszikus. :roll:
És most boldog, hogy nem 19-én játszanak, mert akkor buliban lesz és lemaradt volna róla.
KowalskymegaVega,Supernem,HollywoodUndead,Fish!
Hiperkarma,VadFruttik,EstiKornél,AWS
30Y,BagossyBrothersCompany,Useme,Elefánt
Avatar
barca 1986
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 346
Csatlakozott: 2010.03.23. 14:44:08
Tartózkodási hely: Barcelona, Travessera de les Corts 82. / Nyíregyháza

2011.03.07. 14:14:06

ahetaton írta:
petejke írta: Ne bántsátok egymást. :)
Itt amúgy ellenőrizheted:
http://www.soccer-spain.com/ssdocs/kick-off.php
(Jobbat nem találtam, ha valaki tud, engem is érdekel... :) )
Ilyesmire gondoltam köszi :)

Szerk:
Közben megtaláltam, nagy örömömre mind a 2 csapat 20.-án játszik. :)
áprilisban, 20-án tuti! :-)
desde 07.05.1986. Steaua Bucharest - FC Barcelona
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7208
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.03.07. 13:36:53

az első gól nagyon szép volt,akár csak az első félidő. cr nem hiányzott. most hogy sérült,végre volt csapatjáték. kicsit úgy érzem,hogy cr hasonlít lebron james-re. szeretné mindkettő eldönteni a meccset és ez gyakran a csapatjáték rovására megy. ronaldo túl sokat vállal,sokkal többet,mint amennyit tud(nem tudom pontosan kifejezni magam. talán nem olyan jó játékos,mint amennyire megpróbál annak tűnni). nagyon sok akció elakad rajta. dobálja magát,a cselei gyakran nem jönnek be. ennek ellenére sokszor viszi a hátán a csapatot és fontos láncszem,de amíg nem adja lejjebb az igényeit,nem lesz foci madridban. meggyőződésem,hogy ha meccsenként nem 10szer lőne kapura,sokkal élvezhetőbb meccsek lennének. benzema a helyére került,a vonal mellé. ott a leghasznosabb,de az nagyon látszik,hogy a csapatban normális ék nincs.(kaka<-->pato).
Avatar
sneco7
Capitá del Barça
Hozzászólások: 546
Csatlakozott: 2006.01.31. 10:59:48
Tartózkodási hely: Föld nevű bolygó

2011.03.07. 00:15:19

ahetaton írta:
petejke írta: Ne bántsátok egymást. :)
Itt amúgy ellenőrizheted:
http://www.soccer-spain.com/ssdocs/kick-off.php
(Jobbat nem találtam, ha valaki tud, engem is érdekel... :) )
Ilyesmire gondoltam köszi :)

Szerk:
Közben megtaláltam, nagy örömömre mind a 2 csapat 20.-án játszik. :)
Azok az időpontok még nincsenek megerősítve,kb 1 héttel előtte derül ki,h pontosan mikor is játszanak. Egyébként a Barca nagy eséllyel szombaton játszik,mert előtte hétközben nincs meccse. A Realra viszont nagyobb az esély,h vasárnap játszik,mert hétközben szerdán játszik a Lyon ellen.
ahetaton
Barça B
Hozzászólások: 46
Csatlakozott: 2010.01.13. 22:40:26
Tartózkodási hely: Kecskemét

2011.03.06. 23:58:08

petejke írta: Ne bántsátok egymást. :)
Itt amúgy ellenőrizheted:
http://www.soccer-spain.com/ssdocs/kick-off.php
(Jobbat nem találtam, ha valaki tud, engem is érdekel... :) )
Ilyesmire gondoltam köszi :)

Szerk:
Közben megtaláltam, nagy örömömre mind a 2 csapat 20.-án játszik. :)
Avatar
petejke
Barça B
Hozzászólások: 75
Csatlakozott: 2006.03.20. 23:39:13

2011.03.06. 23:54:53

ahetaton írta:
Normálisan nem tudsz írni?:D
Akkor tagoltan, hogy megértsd:
Tudom, hogy az el clásico mikor van!
Engem az érdekel, hogy külön külön mikor játszanak 19.-én.
Nem egymással :D
Ne bántsátok egymást. :)
Itt amúgy ellenőrizheted:
http://www.soccer-spain.com/ssdocs/kick-off.php
(Jobbat nem találtam, ha valaki tud, engem is érdekel... :) )
ahetaton
Barça B
Hozzászólások: 46
Csatlakozott: 2010.01.13. 22:40:26
Tartózkodási hely: Kecskemét

2011.03.06. 23:52:06

Ilúvatar írta:
ahetaton írta:
Azzal tisztában vagyok, lehet nem fogalmaztam világosan. :)
Azon a napon Március 19.-én, játszik a Barcelona és a Madrid, ha igen hánykor?
Vagy csak vasárnap ami nekem ideális lenne.
ember, te nehezen olvasol vagy mivan? ÁPRILISBAN lesz a madrid-barca, nem márciusban.
Normálisan nem tudsz írni?:D
Akkor tagoltan, hogy megértsd:
Tudom, hogy az el clásico mikor van!
Engem az érdekel, hogy külön külön mikor játszanak 19.-én.
Nem egymással :D
Avatar
petejke
Barça B
Hozzászólások: 75
Csatlakozott: 2006.03.20. 23:39:13

2011.03.06. 23:51:11

Ilúvatar írta:ember, te nehezen olvasol vagy mivan? ÁPRILISBAN lesz a madrid-barca, nem márciusban.
Nem az olvasási tudásával van gond, hanem a fogalmazó képességével...
Avatar
petejke
Barça B
Hozzászólások: 75
Csatlakozott: 2006.03.20. 23:39:13

2011.03.06. 23:49:18

ahetaton írta:Azon a napon Március 19.-én, játszik a Barcelona és a Madrid, ha igen hánykor?
Vagy csak vasárnap ami nekem ideális lenne.
Ezt is csak később határozzák meg. Jövőhét ilyenkor már tudható lesz.
Válasz küldése