Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Avatar
levproff
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2809
Csatlakozott: 2007.12.06. 13:15:26
Tartózkodási hely: Sopron

2011.01.23. 18:57:07

csababarca írta:

Remélem a Mallorca nekimegy a madridnak. Egy próbát megér. Vagy bejön és meglepetést okoznak,vagy nem,és kikapnak. Ha meg beállnak védekezni,akkor úgyis jön a real gól, nem is egy... Szóval csak ha nekik mennek,akkor lehet esélyük.

de erre 1,5 % esély van.
Én is ezt tenném. Nem veszthetnek semmit, szóval kockáztatni érdemes. Most mindegy, hogy hogy kapnak ki, visszaállva vagy kitámadva..de kitámadva leglább lenne esélyük a pontszerzésre is.

Szerintem félnek a Sevillától és tartalékolnak picit, de örlülnék, ha a fagyi visszanyalna. :twisted:
Kép
FC Barcelona: Més que un club! Visca el Barca!
Pep Team 2009 : Spanyol Bajnokság, Bajnokok Ligája, Spanyol Kupa, Európai Szuperkupa, Spanyol Szuperkupa, Klub VB!
Avatar
Initom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2127
Csatlakozott: 2010.06.07. 16:11:17
Tartózkodási hely: Vas(trón)

2011.01.23. 18:56:46

csababarca írta:


de erre 1,5 % esély van.

Arra is ennyi esély volt,hogy Pep lesz a barca edzője, és milyen boldogok vagyunk úgyhogy... :twisted: :lol:
Abi & Tito
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2011.01.23. 18:51:02

A Mallorcának tényleg az egy esélye ha lerohanják a Madridot, nem pedig magukra húzzák. Egyébként én ezúttal nagoyn sima Reál győzelmet sejtek. :roll: Max az eleje lehet reménykeltő, esetleg Mallorcai támadások, jobb esetben gól. De összességében sztem bedarálják őket, és CR hinteni fog vagy 2 gólt. Na de azért hajrá Mallorca! :twisted:
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2011.01.23. 18:47:19

Ha az emlékeim nem csalnak, ellenünk otthon a Mallorca 1-1-et játszott. Almeria után bátrabban lehet bizakodni. :twisted: :lol:
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15433
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2011.01.23. 18:44:49

levproff írta:
Off: Csababarca, nem gondolod, hogy az álom(?)keződ11, ami az aláírásodba van folyton 6-5-ös meccseket játszana? :D

Ez azért álom 11,mert az álomban bármi lehetséges... :D Egyébként nem lenne az ellenfélnél a labda 8) ha meg igen, Essien és Cesc szépen visszazárna...


Remélem a Mallorca nekimegy a madridnak. Egy próbát megér. Vagy bejön és meglepetést okoznak,vagy nem,és kikapnak. Ha meg beállnak védekezni,akkor úgyis jön a real gól, nem is egy... Szóval csak ha nekik mennek,akkor lehet esélyük.

de erre 1,5 % esély van.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2011.01.23. 18:43:14

Ugyan a Mallorca nem egy nagy szám idegenben, de azon kevés csapatok egyike, ami megtréfálhatja a nagyokat. Az Almeria ellen se számított senki pontvesztésre, erre majdnem kikaptak. A Real játékosai sokszor bizonyították h nyomás alatt egyszerűen összeomlanak, márpedig most a 7 pont elég nagy nyomás. Én reménykedem! :twisted: Nem lesz ez olyan sima meccs. Ha CR rossz napot fog ki, abszolút 2esélyes. Talán ez a mi legnagyobb előnyünk. Ha Messi nem is fog ki nagy napot, Pedro,Villa,Iniesta az utóbbi időben nagyon gyakran döntenek el meccseket. A Real játéka szinte semmit se ér ha CR rossz napot fog ki. Talán még Özil képes gyengébb csapatok ellen jó dolgokra. Di Maria amolyan munkásember, ha jól megy a csapatnak, neki is.
A Fifa egy szégyen
gergo9
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2902
Csatlakozott: 2007.10.02. 12:19:09
Tartózkodási hely: Miskolc

2011.01.23. 18:38:53

levproff írta:Mi ez a Granero-Gago tengely?? :D
Meg mondjuk melletük még Kaká. Ha van esze a Mallorcának akkor neki megy ennek a Madridnak agresszívan, ezen a kppályán át lehet rohanni.
Avatar
levproff
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2809
Csatlakozott: 2007.12.06. 13:15:26
Tartózkodási hely: Sopron

2011.01.23. 18:34:42

Mi ez a Granero-Gago tengely?? :D

Off: Csababarca, nem gondolod, hogy az álom(?)keződ11, ami az aláírásodba van folyton 6-5-ös meccseket játszana? :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára levproff 2011.01.23. 18:39:36-kor.
Kép
FC Barcelona: Més que un club! Visca el Barca!
Pep Team 2009 : Spanyol Bajnokság, Bajnokok Ligája, Spanyol Kupa, Európai Szuperkupa, Spanyol Szuperkupa, Klub VB!
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15433
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2011.01.23. 18:29:28

Jön a Mallorca madridhoz, sima real győzelem már előre borítékolható. És minimum egy Ronaldo dupla.

Egyébként az a Granero-Gago kettős középen nem valami erős...Eddig is átjáróház volt a kp,nem tudom,hogy ők ketten mire fognak menni.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Halfkey
Jugador del Barça
Hozzászólások: 102
Csatlakozott: 2010.07.26. 23:56:08

2011.01.21. 13:19:24

Adán a Levante ellen is remekül védett, nagy helyzeteket is fogott. Kaputt egy tizigólt, meg egy kegyetlenül bevarrt szabit - egyik sem rajta múlt. Az Auxerre ellen is ő volt fenn a 2. félidőben, ott is fogott pár nagyot (1v1 ziccert, pl.). Nyilván nem lesz Casillas szint (legalábbis nagy optimizmus lenne ezt feltételezni), de amit eddig bemutatott, az biztató. Persze bármekkora tehetség is, nálunk nem sok sót fog megenni, Diego Lopez is remek kapus volt ugyebár (azóta is bizonyította hogy az), de nincs realitása, (és ne is legyen) Iker kiszorításának.
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2011.01.21. 09:53:42

Majd ha Casillas 35 lesz és lesérül a cserekapusuk meg éppen nyaral a B csapatból meg mindenki részeg akkor jöhet az U18-ból valaki aki olyan jól véd majd mint Casillas és megint megoldották a kapusposztot 15 évre :D
Vagy vesznek egyet.. :D
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2011.01.21. 09:44:42

Bob_Marley írta:Daffy!
Te aki jobban otthon vagy a RM keretét illetően!
Mi a helyzet kapusposzton, mert láthatóan, Mourinho a megszokottakkal ellentétben, a kupában is Ikernek ad bizalmat!
Lez majd Ikernek "utánpótlása", vagy úgy jártok majd mint mi mikor Zubi visszavonult!Persze Casillas idén még cska 30 lesz ha jól tudom, de érdekes számomra, hogy a kupában sem kap fiatal kapus lehetőséget
Ha megengeded, akkor egy Barçás társad is válaszolna. :)

Adán a Levante elleni visszavágón védett, igaz, kapott is két szép gólt Sergióéktól. :) Nem az a szint, ami Casillas vagy Dudek, ő elvétve kap szerepet Mourinhotól.

Casillas pedig azért kezdett mindkét meccsen, mert Mourinho is tudja, hogy az Atlético bizony kiszámíthatatlan csapat és ellenük is a legjobbakat játszatja. Ahogy a Betis ellen is Pep. Ha már Guardiolánál tartunk, ő sem a rotálás híve, pedig híresztelte ezt akkor, amikor idekerült edzőnek.

Messi hétfőn láz miatt nem edzett, szerdán 90 percet játszott egy tétnélküli meccsen. Mi ez, ha nem "nemrotálás"? Kicsit jobban is odafigyelhetne erre, mert más is Xavi sorsára juthat előbb-utóbb...
Kép
Kép
Kép
Halfkey
Jugador del Barça
Hozzászólások: 102
Csatlakozott: 2010.07.26. 23:56:08

2011.01.21. 02:04:57

Kapuskérdéshez: Dudek csak most épült fel az állkapocscsont töréséből, ő pedig lehet védett volna (ugye eleve kupameccsen sérült meg). Ifistákban meg ennyire bízik Mou :? . Persze az is érthető hogy ha már a padon ül Iker (mert cserekapus ugye kell), akkor annyi erővel akár védhet is. Néha egyébként is úgy érzem mintha kijönne a "gyakorlatból" mikor csak néha néha jár arra ellenfél. Ma is volt pár hajmeresztő megoldása.
lluisllach89
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3701
Csatlakozott: 2008.07.02. 22:46:30

2011.01.21. 00:11:53

daffy írta: ui: ez a forlan,hát,komolyan...azzal az arccal nem sok fogkefét lehetne eladni,láttam egy közelit,jézusom! este benézek az ágy alá,hogy nincs-e alatta.
Ez kampány-poén volt hogy az év fórumere lehess :P
Nekem tetszett :D

Sokakkal ellentétben én nagyon nem szeretnék egy "álomdöntőt"..
Kép
"Azért mert valaki hibázott nem a futballt kellene megbüntetni.
Hibáztam és megfizettem érte. De a labda nem lett mocskos."- Maradona
eric
Barça B
Hozzászólások: 75
Csatlakozott: 2009.09.07. 20:11:40

2011.01.20. 23:59:39

Lehet, hogy Murinho a legnagyobb edzők egyike, de én képtelen lennék elviselni, hogy a szeretett csapatomat trenírozza... ott áll már Canales mellette, van vissza 8 perc egy már rég lefutott meccsen, és visszaküldi a padra és Gago-t hozza be, csak mert Khedira lesérül. Ez egyszerüen hihetetlen, ez a deffenzív f*sz felfogás, hogy mennyire tudom ilyenkor utálni ezt az embert (isten bocsássa meg a felindultságomat)... Fent van a pályán Ramos, Albiol, Arbeola, Carvalho, Marcello, Xabi Alonso (azaz 6) védekező játékos, hát nemigaz hogy ilyenkor legalább nem lehet behozni azt a szerencsétlen gyereket az utolsó 8 percre..... de fel tud b*szni a csökönyös túlértékelt tudásával ez az ember :D bocs még1x
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7209
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.01.20. 23:55:40

a meccsről:
nem volt rossz,attól eltekintve,hogy az ellenfél nehezen viselte a kiesést,így darált tisztességesen. khedira lesérült,reméljük nem hosszú időre(a nem hosszú idő real madridi léptéke szerint hetekben mérhető). marcelo új szerepkörében felfedeztem bíztató motívumokat,de néha zavarja a bal lába.
kaka nem volt rossz,de egy kicsit lassúnak érzem. a továbbjutás megvan,jöhet a sevilla,utána meg egy clásico.
ui: ez a forlan,hát,komolyan...azzal az arccal nem sok fogkefét lehetne eladni,láttam egy közelit,jézusom! este benézek az ágy alá,hogy nincs-e alatta.
zsuni
Capitá del Barça
Hozzászólások: 606
Csatlakozott: 2009.02.08. 12:03:53
Tartózkodási hely: bp

2011.01.20. 23:49:40

Casillas a valaha volt egyik legnagyobb kapus lehet miután visszavonul majd, már most is a legnagyobbak közt emlegetik (jogosan). Sérülések is elkerülik szerencsére, szerintem még 10év tuti benne van.
reméljük valami hasonló lesz, ha Buffonnak is sikerült volna ilyen sérülésmentesre a karrierje 2 óriási kapust láthattunk volna hétről hétre. Persze igy is órási kapus Buffon is, csak szerencsétlen hónapokra kidölöget folyamatosan.

a meccsröl meg csak annyit, hogy ezt a lap elosztást nem értem :lol:
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2011.01.20. 23:40:29

csababarca írta:Casillas még védhet 10 évig simán. Volt már sérült?mert én nem is emlékszem ilyenre. 10 év múlva meg majd ki tudja milyen kapusok lesznek a piacon.
Casillas a valaha volt egyik legnagyobb kapus lehet miután visszavonul majd, már most is a legnagyobbak közt emlegetik (jogosan). Sérülések is elkerülik szerencsére, szerintem még 10év tuti benne van.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15433
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2011.01.20. 23:35:52

Casillas még védhet 10 évig simán. Volt már sérült?mert én nem is emlékszem ilyenre. 10 év múlva meg majd ki tudja milyen kapusok lesznek a piacon.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
zsuni
Capitá del Barça
Hozzászólások: 606
Csatlakozott: 2009.02.08. 12:03:53
Tartózkodási hely: bp

2011.01.20. 23:30:45

csak 4 év van iker és alves között. olyan hosszútávú megoldást nem jelentene utána Smile
4év azért az 4 szezon. :D Adán se rossz, de ő valahol megakadt a fejlődésben. De ha Iker 40éves koráig fog védeni, akkor még ráérünk ezen filozni :lol:
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7209
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.01.20. 23:27:11

zsuni írta: Én nagyon szivesen látnám Diego Alves-t Iker után. Szerintem messze a legtehetségesebb a posztján
csak 4 év van iker és alves között. olyan hosszútávú megoldást nem jelentene utána :)
szerk: nédda: az atleticos meggyőzi xabit,hogy jobb így,hogy belerúgott. ha már valaki tahó,miért nem tud elsunnyogni :roll: (ahogy arbeloa :D )
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára daffy 2011.01.20. 23:30:49-kor.
zsuni
Capitá del Barça
Hozzászólások: 606
Csatlakozott: 2009.02.08. 12:03:53
Tartózkodási hely: bp

2011.01.20. 23:23:43

Sztem (javítsatok ki a rosszul mondom) Mourinho nem a rotáció híve, gondoljatok csak az év elején Pedro Leonra
hát kb ennyi. valamennyire is komoly meccsen, semmi esetre sem dob be Mourinho cserekapust, ami szerintem simán érthető. az egyik, ha nem a legfontosabb poszt. Mig mindenhol van ember aki javithat a másik helyett, itt nincs. Szerintem a vén José is valahogy igy gondolja :)
Azért az fix, hogy Ikert majd nehéz lesz pótolni ha egyszer abbahagyja!
Én nagyon szivesen látnám Diego Alves-t Iker után. Szerintem messze a legtehetségesebb a posztján
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19557
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2011.01.20. 23:23:28

Ez spanyol hagyomány, de Mourinho úgy néz ki nem állja meg, hogy még a kupában is különcködjön :lol:
Ő az Internél se volt rotálós fajta!
A csapat 75%-a fix, pár poszton vagy néha csere-bere, vagy épp eltiltások.....
Azért az fix, hogy Ikert majd nehéz lesz pótolni ha egyszer abbahagyja!
Bár olyan mintha 40 éve állna a kapuban :lol: És még 60ig fog :lol:
Kép
Kép
Kép
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2011.01.20. 23:17:35

Sztem (javítsatok ki a rosszul mondom) Mourinho nem a rotáció híve, gondoljatok csak az év elején Pedro Leonra
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7209
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.01.20. 23:13:48

Bob_Marley írta:Daffy!
Te aki jobban otthon vagy a RM keretét illetően!
Mi a helyzet kapusposzton, mert láthatóan, Mourinho a megszokottakkal ellentétben, a kupában is Ikernek ad bizalmat!
Lez majd Ikernek "utánpótlása", vagy úgy jártok majd mint mi mikor Zubi visszavonult!Persze Casillas idén még cska 30 lesz ha jól tudom, de érdekes számomra, hogy a kupában sem kap fiatal kapus lehetőséget
van egy adanunk,aki 6 évvel fiatalabb ikernél és van egy dudekünk. hogy miért nem játszanak az nagyon jó kérdés,talán zsuni tud rá válaszolni. én nem hallottam semmi olyat,hogy gáz lenne valamelyikükkel,egyszerűen túl komoly lehet a tét vagy én nemtudom
Válasz küldése