Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
cps46
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2005.09.21. 15:39:17
Tartózkodási hely: Agárd

2011.01.09. 23:35:58

zsuni írta:
Amúgy szerintem CR harmadik gólja egy reaktivált lesből született, de nem lényeges, mert szvsz úgyis begyömöszölték volna a győztes gólt.
amit a sok szakértö nem mondott, hogy amikor Benzema ellőtte, ö még a földön lesen volt? az 1. ismétlésnél nekem ez szemet szúrt
Én kb 2 percet láttam a meccsből, és pont akkor volt ez a gól. Már elsőre is lesnek tűnt, de most megnéztem az ismétlést, és Ronaldo a földön fekve valóban lesen volt. Ezen kívül még az ezt megelőző fejelni akaró játékos (talán Özil) helyzete is véleményes, de ahhoz nincs egyértelmű kameraállás.
CPS46 - Régi tippjáték fan!!!

THE DOCTOR
zsuni
Capitá del Barça
Hozzászólások: 606
Csatlakozott: 2009.02.08. 12:03:53
Tartózkodási hely: bp

2011.01.09. 22:51:15

A Real Madrid harmadik gólja után a Villarreal lecserélt játékosa, Cani, egy vizes palackot vágott José Mourinho irányába, aki nagy ünneplést csapott a vezető találatot követően. A portugál elmondta, ezzel senki nem akart provokálni, csupán kisfia felé mutogatott, aki a kispad mögött foglalt helyett.
csakazértis. tessék :D
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.01.09. 22:20:42

csababarca írta:
daffy írta:
amolyan 4-3-3. jobban örülnék,ha khedira helyén essien,fabregas játszana,de na.. :D
Mondjuk ezt a játékost én is "kicsit" kedvelem. NEm akarom,hogy bármelyikük is nálatok kössön ki valahogy :D
Igaz amit mondasz,de Cé azért magának ki tudja dolgozni a helyzeteket. Meg neki nem is kell helyzet, mert 25-ön belül már életveszélyes.
ellenben ehhez add hozzá,hogy a védők közül valaki tuti hozzáér és akkor borul...ő nem drogba(neki ha levágnád a fejét,akkor is végigfutná a meccset,akár lábak nélkül is). ha hisztizik felmegy nála a pumpa,meggondolatlan,ellövöldöz mindent. nem hiányzik ez nekem. az évet lehozzuk így,bajnokság 2. hely. bl az első angol csapatig,kupa meglehet.
nyáron elmegy benzema,ha így folytatja és jön egy kezdő csatár+1 padozni. a kp-n megy el mindig a meccs. nem elég fordulékonyak,nem elég fürgék. lass pont ok,xabinak is elég ennyi,de amint írtam egy vadállat essien vagy egy ini/xavi/thiago hiányzik. akiben megvan a kreativitás,fejben és lábban is gyors. meggyőződésem,hogy a hiányzó kp a kulcs. az már csak hab lenne a tortán,ha a szélen maicon szántaná fel a pályát,mert elé elég egy "sima" kp is,úgyis mindenhol ott van. egy szó,mint száz: pereztől kellene egy 100as(maicon 35,kp 50,pados csatár 15+morata).
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2011.01.09. 22:13:35

csababarca írta: 17 meccsen 1 gól,az édeskevés egy csatártól. Még Bojan is rúgott 3 gólt, pedig szerintem kevesebbet játszott.
Azért enyhén erőltetett a 4 meg 6-0oknál becserélt Bojan góllövő képességeihez hasonlítani Benzemáét. Mert ugye amikor szükség lett volna rá, Bojan tudása is megállt...

A Realnak tényleg Adebayor, vagy valaki hasonló jellegű kéne, de ugye szerencsére nincs pénz ilyenre :twisted: :twisted: :twisted:
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2011.01.09. 22:12:05

daffy írta:
amolyan 4-3-3. jobban örülnék,ha khedira helyén essien,fabregas játszana,de na.. :D
Mondjuk ezt a 2 játékost én is "kicsit" kedvelem. NEm akarom,hogy bármelyikük is nálatok kössön ki valahogy :D
Igaz amit mondasz,de Cé azért magának ki tudja dolgozni a helyzeteket. Meg neki nem is kell helyzet, mert 25-ön belül már életveszélyes.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára csababarca 2011.01.09. 22:14:09-kor.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.01.09. 22:09:24

csababarca írta: Más: Mou jobban járna,ha Cé-t tolná fel csatárnak Benzema helyett. ez csak egy meglátás. de Benzema gyenge, 17 meccsen 1 gól,az édeskevés egy csatártól. Még Bojan is rúgott 3 gólt, pedig szerintem kevesebbet játszott. Viszont a francia érdeme,hogy játékban jó, szemben Ronaldoval,aki bár ma tett egy gólpasszt,de annyira játékban nem meghatározó szvsz.
igen is,meg nem is. cé-nek kell a lendület és az ékként nem lenne meg,azon kívül kár lenne elpazarolni a képességeit elöl. másrészről igazad van,mert benzema kevés,de akkor ki alakítaná ki a helyzetet c-nek? 5 védő közül ő sem fog gólt lőni,de így hogy a szélen elvisz 2-t,dm is lefoglal párat,az ék bent 1,max 2 védővel szemben már nem esélytelen,ha labdát kap. amíg kaka nem stabil kezdő,addig c maradjon a szélen és rúgjon gólt vagy alakítsa ki a helyzetet. egyébként morata-t megnézném. igaz,hogy tapasztalatlan,de benzemánál kevesebbet nem ad hozzá a meccshez,az tuti. fiatal,lelkes,talán még küzdene is. ilyet szeretnék 1-2 héten belül:
----khedira-----lass------xabi-----
---------------------------------------
--------cé---------------kaka-------
---------------benzema--------------

amolyan 4-3-3. jobban örülnék,ha khedira helyén essien,fabregas játszana,de na.. :D
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2011.01.09. 22:04:00

daffy írta: sjd.
ha hibáztam és a vélemény megírása bann-t ér,akkor hadd repüljek,de mire való a forum,ha nem erre. őszinte legyek vagy ne? ha igen,akkor repülhetek,mert nem egyezik a véleményünk? azért csak nem :D
gondolhatod (és próbáltam is jelezni), hogy csak poénból írtam
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2011.01.09. 22:02:32

daffy írta: ugyan kérlek :D miért lenne itt bármi baj is? nem kell mindenben egyetérteni és a fehéret szeretem,te gvörös-kéket...stb. nincs se megbántás,se harag,remélem ott sem. ahogy espa11 is írta,nincs itt semmi különös :D
a madrid nem érdemelt győzelmet,de egyénileg jobb volt. a bl lesz az értékmérő,nem a clásico,az értelmetlen vérengzés. ha a real a 4be lesz,már elégedett leszek.

Rendben. Akkor megnyugodtam :wink:


Más: Mou jobban járna,ha Cé-t tolná fel csatárnak Benzema helyett. ez csak egy meglátás. de Benzema gyenge, 17 meccsen 1 gól,az édeskevés egy csatártól. Még Bojan is rúgott 3 gólt, pedig szerintem kevesebbet játszott. Viszont a francia érdeme,hogy játékban jó, szemben Ronaldoval,aki bár ma tett egy gólpasszt,de annyira játékban nem meghatározó szvsz.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.01.09. 21:54:42

csababarca írta:
daffy írta:döhöngjetek,ha úgy érzitek hogy méltóan viselkedtek szeretett klubbotokhoz,csak ezután ne mondja nekem senki,hogy több,mint egy klub,mert kiröhögöm,álszentség. az ellenfél szurkolóit szidni is az,főleg ilyen meccs utáni hsz-ek után. de dühöngj nyugodtan,én nem húzom fel magam,pedig az én csapatom produkálta "azt" a pályán. jócca :wink:

Én mondjuk nem dühöngök,mert tudtam a meccs kimenetelét, abszolút várható volt,főleg a második félidőben,amikor a villareal hátát már törte a háló :wink:

Néhányan tényleg elvetették a sulykot,de én nem hiszem,hogy ma írtam valami sértőt. Ha igen elnézést. Sőt még írtam is néhányaknak,hogy ne húzzák fel magukat. Remélem ezt is láttad,és nem könyvelsz el engem negatív irányba,mert ma én nyugodtan viseltem a real győzelmét.
ugyan kérlek :D miért lenne itt bármi baj is? nem kell mindenben egyetérteni és a fehéret szeretem,te gvörös-kéket...stb. nincs se megbántás,se harag,remélem ott sem. ahogy espa11 is írta,nincs itt semmi különös :D
a madrid nem érdemelt győzelmet,de egyénileg jobb volt. a bl lesz az értékmérő,nem a clásico,az értelmetlen vérengzés. ha a real a 4be lesz,már elégedett leszek.
Avatar
espa11
Jugador del Barça
Hozzászólások: 183
Csatlakozott: 2007.06.12. 15:06:05

2011.01.09. 21:52:51

Lehetne már a topic neve : a nagy békülgetés :D :D
Na én tényleg lépek, jó éjt.
Avatar
espa11
Jugador del Barça
Hozzászólások: 183
Csatlakozott: 2007.06.12. 15:06:05

2011.01.09. 21:51:13

A második félidei játékra azért sok rosszat nem mondhatsz,az rendben volt.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2011.01.09. 21:49:21

daffy írta:döhöngjetek,ha úgy érzitek hogy méltóan viselkedtek szeretett klubbotokhoz,csak ezután ne mondja nekem senki,hogy több,mint egy klub,mert kiröhögöm,álszentség. az ellenfél szurkolóit szidni is az,főleg ilyen meccs utáni hsz-ek után. de dühöngj nyugodtan,én nem húzom fel magam,pedig az én csapatom produkálta "azt" a pályán. jócca :wink:

Én mondjuk nem dühöngök,mert tudtam a meccs kimenetelét, abszolút várható volt,főleg a második félidőben,amikor a villareal hátát már törte a háló :wink:

Néhányan tényleg elvetették a sulykot,de én nem hiszem,hogy ma írtam valami sértőt. Ha igen elnézést. Sőt még írtam is néhányaknak,hogy ne húzzák fel magukat. Remélem ezt is láttad,és nem könyvelsz el engem negatív irányba,mert ma én nyugodtan viseltem a real győzelmét.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
espa11
Jugador del Barça
Hozzászólások: 183
Csatlakozott: 2007.06.12. 15:06:05

2011.01.09. 21:49:11

Akár Juvésokkal is ,ha a témához szólnak ,biztos van véleményük.
Biztos nem akarnának lelkipásztort játszani a nagy ellenfél honlapján..
bocs,túlbecsültem a magyar forumer népet.igazad van.
sjd.
ha hibáztam és a vélemény megírása bann-t ér,akkor hadd repüljek,de mire való a forum,ha nem erre. őszinte legyek vagy ne? ha igen,akkor repülhetek,mert nem egyezik a véleményünk? azért csak nem Very Happy
a témához. nem játszott jól a madrid,mint idén oly sokszor. ahogy mondani szokás,a 3 pont számított egy erős ellenféllel szemben. nem működik csapatként a real,max néhány ember alkotta kisebb csoportok alkotják az alakulatot. ide még idő kell,viszont nem vagyok bizakodó,ugyanis semmi változást nem látok az utóbbi sacc. 2 hónapban. kakaban bízom,hogy színt adhat a játéknak,mer cr kevés hozzá.
Megvártalak még. Nincs itt semmi különös,csak az a több mint egy klubbos dolog nem jött be :( Amúgy több dologban is egyezik a véleményünk ,mint nem az tuti.
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.01.09. 21:44:06

espa11 írta:Akár Juvésokkal is ,ha a témához szólnak ,biztos van véleményük.
Biztos nem akarnának lelkipásztort játszani a nagy ellenfél honlapján..
bocs,túlbecsültem a magyar forumer népet.igazad van.
sjd.
ha hibáztam és a vélemény megírása bann-t ér,akkor hadd repüljek,de mire való a forum,ha nem erre. őszinte legyek vagy ne? ha igen,akkor repülhetek,mert nem egyezik a véleményünk? azért csak nem :D
a témához. nem játszott jól a madrid,mint idén oly sokszor. ahogy mondani szokás,a 3 pont számított egy erős ellenféllel szemben. nem működik csapatként a real,max néhány ember alkotta kisebb csoportok alkotják az alakulatot. ide még idő kell,viszont nem vagyok bizakodó,ugyanis semmi változást nem látok az utóbbi sacc. 2 hónapban. kakaban bízom,hogy színt adhat a játéknak,mer cr kevés hozzá.
szerk: köszi bali 15,de igazuk volt. egy szót ki is hagytam a véleményemből,elnézést érte. a szó a "sok" volt. nem bántásként írtam,csupán észrevétel/megjegyzés/vélemény
Avatar
bali 15
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2541
Csatlakozott: 2008.06.05. 20:18:25

2011.01.09. 21:43:25

Mi a fa..szt dühöng mindenki? A Real nyert ez van. Hülye az aki azt gondolta hogy veszíteni fognak. Szegény Daffyt meg hagyjátok má békiben, egyike azon Madridistáknak aki nem kötekedni jön ide.
Amúgy teljesen mind1. Ismét alakul a sablon, jönnek a nagy arányú győzelmek, aztán kapnak egy pofont a Barcától otthon.
Ronaldo nagy volt ma. Viszont Özil és Benzema egy extrém nagy vicc...
Kakára még kíváncsi leszek majd...Marcello meg..... ](*,)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bali 15 2011.01.09. 21:44:56-kor.
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8673
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2011.01.09. 21:41:27

Nyugi daffy akivel nem érdemes azzal ne vitázz értelmesebb vagy Te ennél, én tudom, ellenben te se általánosíts, főleg ne azonosíts egy egész klubot és a legtöbb szurkolót -egy pár keserédes hozzászólás miatt- néhány fórumerrel.

Barcelona szurkolóként jó lett volna látni egy pontvesztést, de persze ez nem volt elvárható a Villarrealtól. Én nem láttam a meccset, de a statisztika alapján megérdemelte a Real. Grat nekik! Mi is elvertük a Villarrealt. Ronaldo meg úgynézki beindult. Kaká góljának meg én személy szerint örülök, mert hiába Real játékos volt, hogy a kedvenceim közt emlegettem. :wink:
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
espa11
Jugador del Barça
Hozzászólások: 183
Csatlakozott: 2007.06.12. 15:06:05

2011.01.09. 21:40:52

Na de mind1 grat a Madrinak a 2.félidőhöz. Én pedig tovább szurkolok ,hogy ők kikapjanak,mi meg nyerjünk, amennyit csak bírunk.
Üdv jóéjt
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2011.01.09. 21:36:44

daffy írta:
rrobbiefcb írta: daffy!
Szellemiség tekintetében ne nyissunk vitát, könyörgöm! Ugye ezt Te sem gondolod komolyan a Barcelona fórumon!?
azzal takaróztok hogy ez egy barca forum,így bármit lehet,viszont én nem írhatok le bármit? :D
Pontosan, mert különben jön Andris a Becstelen Banosztó, aki különösen kedveli a madridistákat ilyen tekintetben :D
Bár azt hiszem Te itt már inkább vagy hazai pályán, mint a "sötét oldalon"

szerk.: apropó, akkor a fenti mondat miatt most ki leszek tiltva örökre, mert meguntátok, hogy értetlen vagyok és hiába figyelmeztettek? :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára sjd 2011.01.09. 21:40:58-kor.
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.01.09. 21:33:57

rrobbiefcb írta: daffy!
Szellemiség tekintetében ne nyissunk vitát, könyörgöm! Ugye ezt Te sem gondolod komolyan a Barcelona fórumon!?
azzal takaróztok hogy ez egy barca forum,így bármit lehet,viszont én nem írhatok le bármit? :D
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.01.09. 21:28:18

lluisllach89 írta:
daffy írta:döhöngjetek,ha úgy érzitek hogy méltóan viselkedtek szeretett klubbotokhoz,csak ezután ne mondja nekem senki,hogy több,mint egy klub,mert kiröhögöm,álszentség. az ellenfél szurkolóit szidni is az,főleg ilyen meccs utáni hsz-ek után. de dühöngj nyugodtan,én nem húzom fel magam,pedig az én csapatom produkálta "azt" a pályán. jócca :wink:
Több mint egy klub.

Ez nem kérdés, ha ezt vitatod, egy Barca oldalon, az igencsak cinkes.

Miért írtad ezt? Ez megy itt. Most ez is csak olaj volt a tűzre. Mintha odaát nem ez menne, vagy valamiféle erkölcsi győztes lenne a Madrid meg a szurkolóik.

De ha ez szerinted égeti a Barcát akkor tévedsz szerintem. Minden szurkolótáborban van ilyen.
És ez legyen a legnagyobb gond, hogy valaki így viselkedik online, Magyarországon, van aki a a saját csapata kispadjánál "statuál példát"...
vonatkoztassunk el attó,hogy te barcás vagy,én pedig realos. akkor is lehet nyugodtan,az indulatokat visszafogva társalogni. ez hozzátartozik a civilizált emberi viselkedéshez. nem kell ehhez orvosnak vagy elnöknek lenni. ez az emberi minimum. ezután jön az,hogy hűek vagyunk ahhoz,amit hangoztatunk. légyszíves a választ írd privátba,hisz nem akarom offolni a forumot :wink:
bocsánatot kérek,ha ebben a parázs vitában bántót írtam,de amit írtam azt tartom és vállalom a "következményeket".
espa11. most visszafogom magam,mivel nem ismersz és így legalább én megtisztellek azzal,hogy nem nyilatkozom rólad... ez egy forum,kivel akarsz itt a realról beszélgetni? juvésokkal?
Avatar
espa11
Jugador del Barça
Hozzászólások: 183
Csatlakozott: 2007.06.12. 15:06:05

2011.01.09. 21:26:14

döhöngjetek,ha úgy érzitek hogy méltóan viselkedtek szeretett klubbotokhoz,csak ezután ne mondja nekem senki,hogy több,mint egy klub,mert kiröhögöm,álszentség. az ellenfél szurkolóit szidni is az,főleg ilyen meccs utáni hsz-ek után. de dühöngj nyugodtan,én nem húzom fel magam,pedig az én csapatom produkálta "azt" a pályán. jócca Wink
A több mint egy klub ránk tartozik Daffy és nem rád ,ha valaki a saját csapata fórumán dühöng , hát tegye. Eszembe sem jutna átkukucskálni hozzátok és hülyeségeket irkálni. Neked a másikon kéne ünnepelni és áradozni C -röl.
lluisllach89
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3701
Csatlakozott: 2008.07.02. 22:46:30

2011.01.09. 21:23:54

daffy írta:döhöngjetek,ha úgy érzitek hogy méltóan viselkedtek szeretett klubbotokhoz,csak ezután ne mondja nekem senki,hogy több,mint egy klub,mert kiröhögöm,álszentség. az ellenfél szurkolóit szidni is az,főleg ilyen meccs utáni hsz-ek után. de dühöngj nyugodtan,én nem húzom fel magam,pedig az én csapatom produkálta "azt" a pályán. jócca :wink:
Több mint egy klub.

Ez nem kérdés, ha ezt vitatod, egy Barca oldalon, az igencsak cinkes.

Miért írtad ezt? Ez megy itt. Most ez is csak olaj volt a tűzre. Mintha odaát nem ez menne, vagy valamiféle erkölcsi győztes lenne a Madrid meg a szurkolóik.

De ha ez szerinted égeti a Barcát akkor tévedsz szerintem. Minden szurkolótáborban van ilyen.
És ez legyen a legnagyobb gond, hogy valaki így viselkedik online, Magyarországon, van aki a a saját csapata kispadjánál "statuál példát"...
Kép
"Azért mert valaki hibázott nem a futballt kellene megbüntetni.
Hibáztam és megfizettem érte. De a labda nem lett mocskos."- Maradona
zsuni
Capitá del Barça
Hozzászólások: 606
Csatlakozott: 2009.02.08. 12:03:53
Tartózkodási hely: bp

2011.01.09. 21:18:50

Amúgy szerintem CR harmadik gólja egy reaktivált lesből született, de nem lényeges, mert szvsz úgyis begyömöszölték volna a győztes gólt.
amit a sok szakértö nem mondott, hogy amikor Benzema ellőtte, ö még a földön lesen volt? az 1. ismétlésnél nekem ez szemet szúrt
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.01.09. 21:18:03

csababarca írta:
daffy írta: végre felnőtt emberként kellene megpróbálni viselkedni(az úriembert már nem is írom)

Miért várod ezt el tőlünk, ha pl a világlegjobbedzője Mou nem képes rá?
Mi itt had dühöngjünk már.


ÉN már írtam a meccs elején is,hogy madridi győzelem lesz.
Azt is leírtam párszor,hogy kik ellen veszthet pontot a madrid.
Valencia,Sevilla,Villareal, mind szigorúan idegenben, illetve ellenünk a Bernabeuban.
döhöngjetek,ha úgy érzitek hogy méltóan viselkedtek szeretett klubbotokhoz,csak ezután ne mondja nekem senki,hogy több,mint egy klub,mert kiröhögöm,álszentség. az ellenfél szurkolóit szidni is az,főleg ilyen meccs utáni hsz-ek után. de dühöngj nyugodtan,én nem húzom fel magam,pedig az én csapatom produkálta "azt" a pályán. jócca :wink:
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2011.01.09. 21:17:25

Mihu írta:
Bob_Marley írta:Mihu, nem cinizmussal írtam, én erős csapatnak tartom a RM-t, s abszolút elvonatkoztatok NOV 29-től!Felőrölnek minden csapatot, komoly veszélyforrás, még ha sokan ezt nem akarják elismerni!
Komoly veszélyforrás...olyan komoly veszélyforrás mint amilyenek voltak egészen november 29.-én 20:59-ig...annyira komoly veszélyforrás. Jól mondta Andris, fától az erdőt? Azelőtt is ugyan ezt csinálták. Jöttek, láttak, hazamentek...Én éppen ma teremfocin mondtam azt a srácoknak, hogy bárcsak továbbjutna végre 6 év után a Real is, meg mi is túlmennénk az ágyúsokon, és összekerülnénk a Madriddal. Úgy szétcsapnánk őket mindkét meccsen mint a huzat. Komoly veszélyforrás. Tudod mi a komoly veszélyforrás? A spanyol bajnokságban szereplő másik 18 csapat. Az a komoly veszélyforrás. Mert ellenünk be tudnak állni 11 emberrel védekezni, a Real ellen meg nem. És én szintén ma teremfocin azt is mondtam a többieknek, hogy idén nem fogjuk megnyerni a bajnokságot, mert mi több pontot fogunk veszíteni mint amennyit a Madrid, plusz ugye az a 2 amivel most megyünk. Ők minden csapatot meg fognak verni rajtunk kívül, mi viszont ikszelni fogunk nem egyszer.
Ez érdekes. Én is ezen gondolkoztam. Remélem nagyon nem így lesz.
Válasz küldése