Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2011.03.13. 22:21:12

haszi!

BL meccseket alapul veszem:
2009 Chelsea ellen minket segítettek az ítéletek 1-0
2010 Inter ellen oda-visszavágón minket sújtottak az ítéletek 1-2
2011 Arsenal vendégben minket sújtottak 1-3
Arsenal hazain, minket is, Arsenalt is 2-4

Ezen felül nem tagadom, néha miknket segítenek az ítéletek, de ugyanúgy minket sújtanak is
és ugyanez érvényes a Real-ra is
Avatar
haszi
Jugador del Barça
Hozzászólások: 233
Csatlakozott: 2006.12.14. 14:24:30
Tartózkodási hely: Farkaslaka
Kapcsolat:

2011.03.13. 22:12:43

jelwaz írta:
haszi írta:...
A véleményem tömören: fordulj fel!
:arrow:
hozzád képest Jelwaz egy tiszteletre méltó, Barca iránt elkötelezett szurkoló - fórumozó!Ne szólítsd meg, nem érdemled meg.

Ha itt ez az értékrend én kérek elnézést.
de ez nemfog változtatni a tényen, a Barcelona fényévekkel jobb a madridnál.
Mar az x-edik alkalom, amikor probalasz kifogasokat keresni, hogy ezert nyer a barca, azert nyer, ha nem tetszik a biraskodas, lehet nyugodtan jelentkezni. Ennyire nehez elfogadni, hogy Barca> Real?
Amúgy meg lehet lehülyézni meg minden. De! Egy szóval se írtam, hogy minden meccsetek így nyernétek meg, vagy hogy a Madrid akár megközelítené a Barca mostani szintjét, szóval nem tudom mi ez a sok hülyeség amit összeírtok... Szövegértelmezést kicsit gyakoroljátok. Itt a bírói segítségről volt, szó...
Avatar
torrentkiller
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1505
Csatlakozott: 2008.01.16. 19:52:58
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg/BP.

2011.03.13. 22:05:30

Tök jó, hogy ide jártok baromságokat írogatni. 2-3 éves dolgokat hoztok fel, de ilyenkor elfelejtetek 1-2 érdekes meccset is. Segítek egy kicsit: pl: Madrid-Osasuna.
Írogatod pl Motta esetét: Számtalanszor leírtuk már, hogy mindenképpen pirosat kellett kapnia, mivel volt neki 1, és már az ütési szándék is sárga. Ráadásul ha az első meccsen a 3 méteres lest észreveszi a bíró, akkor nincs miről beszélni...
Ha már jössz az Arsenal elleni párharccal: Azt megint elfelejted, hogy ott (sem) kaptunk meg egy szabályos gólt.
Így hirtelen felindulásból csak ennyit...
Kép
"Barcelona Svájcból hozatott nagyon drága gyógyszereket, hogy leküzdje a növekedésihormon-hiányosságát, és ezt meg akarják hálálni. Messinek a szíve diktálta, hogy melyik csapatot válassza. Megráztam a kezét, és gratuláltam, megmutatta, hogy vannak még olyan labdarúgók, akiknél az emberi értékek elsődlegesek"- Ernesto Bronzetti
Drigo
Eurobarca Staff
Hozzászólások: 5459
Csatlakozott: 2005.09.07. 15:26:51
Tartózkodási hely: Felsőörs

2011.03.13. 22:03:21

Tivornya írta:Gyerekek! Ezt a hangnemet és stílust sztem gyorsan hagyjátok abba! Szégyen, amit itt műveltek (szurkolói hovatartozástól függetlenül).
Inkább az "Élő közvetítés" topicot kéne ilyen lelkesen pörgetnetek :roll:
Legyen ez a végszó, ebben a témában.
http://www.ZALNER.eu" target="_blank
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5725
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2011.03.13. 22:02:40

haszi írta:Ha én csak arra emlékszek, amikor a bíró a javatokra fúj, akkor ti nem tudom mire emlékezhettek a szezonból....
A Sevilla-Barcára? :roll:
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
mes
Capitá del Barça
Hozzászólások: 824
Csatlakozott: 2010.06.21. 16:40:13
Tartózkodási hely: Marosvasarhely
Kapcsolat:

2011.03.13. 22:00:11

haszi, te egy akkora mezei looser vagy, hogy az nem igaz. Mi a jo egert nem tudsz a te csapatoddal foglalkozni? Minek kell keverni itt a ...-t? Nagyon szeretunk teged, de menj mar.


Mar az x-edik alkalom, amikor probalasz kifogasokat keresni, hogy ezert nyer a barca, azert nyer, ha nem tetszik a biraskodas, lehet nyugodtan jelentkezni. Ennyire nehez elfogadni, hogy Barca> Real?
Avatar
Tivornya
Capitá del Barça
Hozzászólások: 736
Csatlakozott: 2008.10.14. 17:39:21
Tartózkodási hely: Dunabogdány

2011.03.13. 21:59:16

Gyerekek! Ezt a hangnemet és stílust sztem gyorsan hagyjátok abba! Szégyen, amit itt műveltek (szurkolói hovatartozástól függetlenül).
Inkább az "Élő közvetítés" topicot kéne ilyen lelkesen pörgetnetek :roll:
„Egy nép csak úgy semmisül meg, ha önmagát semmisíti meg. Önmagát a nép úgy semmisíti meg, ha múltját már nem látja, jelenében csavarog, jövőjében nem hisz."
„Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet, de elfáradni soha!"
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2011.03.13. 21:58:45

haszi írta: jelwaz

A te fajtádat máshol kitiltsák a [auto_cenzúra], de ez egy magas színvonalú fórum ahol belefér még a normális fórumozás keretei közé egy kis jó kívánság madrid drukkereknek :wink:
daffy -nak van itt helye. De hozzád hasonlóknak nincs.
KépKép
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7852
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2011.03.13. 21:58:28

köszönjük, hogy értelmes hsz-eiddel okot adtál rá, hogy mi is növeljük a saját hsz-eink számát...

szerencsére nem gyakori mostanában a provokáció, de ha tényleg komolyan gondoltad azokat, amiket leírtál, akkor asszem felesleges bármilyen észérvet bepötyögnöm, úgyis rákontráznál vmi megcáfolhatatlan érvvel (pl hülye vagy, elfogult vagy és egyéb fantastische dolgok...)

komolyan felesleges, könnyedén meg tudnám cáfolni minden kijelentésedet, de inkább hasznosabb dologgal foglalom el magam...
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2011.03.13. 21:58:01

haszi írta: meg nem adott bünti << RvP kiállítás és Abidal, Valdes féle fojtogatás lap nélkül...
ez pont fordítva van, a meg nem adott büntetőkből (odavágón is volt egy) két gólt is rúgtunk volna, a 0kapuralövéses Arsenal meg jó eséllyel egyet sem, ha emberelőnyben játszik ellenünk

Tavaly az Inter ellen minden Barca szurkoló láthatta, hogy az Intert nem ejtette ki egy óra emberhátrány, de a lesgóljuk nagyon is továbbvitte őket

De a Chelsea se volt túlságosan hálás 2 éve, hogy Övrebo kiszórta Abidalt egy Anelka-műesésre, inkább az 5 büntetőt kérték számon
Iniesta_1986
Barça B
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2011.01.19. 23:06:35

2011.03.13. 21:56:24

haszi írta: jelwaz

A te fajtádat máshol kitiltsák a [auto_cenzúra], de ez egy magas színvonalú fórum ahol belefér még a normális fórumozás keretei közé egy kis jó kívánság madrid drukkereknek :wink:
Nem tudom, ki vagy, mit nézel, de egyet tudok: hozzád képest Jelwaz egy tiszteletre méltó, Barca iránt elkötelezett szurkoló - fórumozó! Ne szólítsd meg, nem érdemled meg.
Avatar
haszi
Jugador del Barça
Hozzászólások: 233
Csatlakozott: 2006.12.14. 14:24:30
Tartózkodási hely: Farkaslaka
Kapcsolat:

2011.03.13. 21:50:59

csababarca írta:Nem sok ilyen van...
Ennyi örömük legyen.
Ha én csak arra emlékszek, amikor a bíró a javatokra fúj, akkor ti nem tudom mire emlékezhettek a szezonból....


jelwaz

A te fajtádat máshol kitiltsák a [auto_cenzúra], de ez egy magas színvonalú fórum ahol belefér még a normális fórumozás keretei közé egy kis jó kívánság madrid drukkereknek :wink:



Arsenal elleni meccsnél a meg nem adott büntire gondolsz
meg nem adott bünti << RvP kiállítás és Abidal, Valdes féle fojtogatás lap nélkül...
Drigo
Eurobarca Staff
Hozzászólások: 5459
Csatlakozott: 2005.09.07. 15:26:51
Tartózkodási hely: Felsőörs

2011.03.13. 21:49:42

haszi írta:Idén pl: már voltak ilyen meccsetek Arsenal visszavágó
Ne haragudj, de miről beszélsz? A meg nem adott tizenegyesről? Azt nekünk nem adták meg... van Persie kiállításáról? Azzal is mi jártunk rosszabbul, hogy nem küldte le akkor, amikor törlesztésből belemászott Alves arcába.

Néha-néha idejössz, beböfögsz valami irgalmatlan baromságot, mint a depor elleni di Maria-s eset, meg ez, aztán ebben ki is merül a munkásságod. Ezért aztán felesleges idefáradnod.

A BL bíráskodásról ne is beszélj. Nézd meg a 2 évvel ezelőtti Barcelona - Chelsea meccset, vagy csak az első 10 percet. Azért mert a média azt nagyít fel, amit csak akar, ott nem kaptunk meg egy tizenegyest, vagy a tavalyi Inter elleni elődöntő első meccse...

Biztos nehéz lehet, hogy a legnagyobb rivális jelenleg a világ legjobb és legszebb focit játszó csapata. Ráadásul a sajátod európai szinten max egy erős közepest képvisel, de emiatt ne ide járj baromságokat írogatni.
http://www.ZALNER.eu" target="_blank
Avatar
haszi
Jugador del Barça
Hozzászólások: 233
Csatlakozott: 2006.12.14. 14:24:30
Tartózkodási hely: Farkaslaka
Kapcsolat:

2011.03.13. 21:46:00

...AC... írta:
Vesztes csapat a Madrid igen kikaptunk 5-0-ra, lesz ez még így se, eshettek egyet a magas lóról ti is, kedden is majdnem huppantatok egyet a földön, de Busacca a helyzet magaslatán volt. Amúgy légy kedves és mielőtt kibannolnak engem írd már le, hol fújtak olyan sokszor ellenetek azok a gonosz bíró bácsik? Mert a bajnokságban a bírók általában mindkét oldalra tévednek nagyokat, de pl. a Valenciai meccsen az 1-0 helyett még a vereség is reális lett volna. A BL-kontra Barca bíráskodásról már beszélni se merek, mert végleges bannt kapok. Na jó éjszakát.
Vicces gyerek vagy te, végülis az Intert [auto_cenzúra]án továbbjuttatták az odavágón a 2 szabálytalan góllal...
Ahogy írtam:
"ellenetek szökőévente becsúszik 1-1 nagyobb bírói hiba" Amúgy meg azokon a meccseken is volt sok olyan bírói döntés ami befolyásolta meccset, Eto'o téves leshelyzete amit befújt a spori. Motta kiállítása.
Avatar
jelwaz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1145
Csatlakozott: 2005.07.10. 18:38:11
Tartózkodási hely: A barikádokon...

2011.03.13. 21:45:48

haszi írta:...
A véleményem tömören: fordulj fel!
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15435
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2011.03.13. 21:45:00

Fecó hagyd, nem érdemes.ők mindig csak arra emlékeznek amiben nekünk segítettek. Nem sok ilyen van, de 1-1 szezononként,amit minden győzelmünkkor fel tudnak hozni.

Ennyi örömük legyen.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2011.03.13. 21:41:54

Fecooo írta:én a szívemre teszem a kezem és kimondom: ellenünk több hibát követtek el, mint amennyi ítélettel minket "segítettek"! (de inkább meghagyom a bírózást a vesztes csapatoknak...)
én is szívemre teszem a kezem és kimondom azt amit a fecooo mondott.
KépKép
...AC...
Barça B
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2011.02.01. 20:52:49

2011.03.13. 21:41:39

Vesztes csapat a Madrid igen kikaptunk 5-0-ra, lesz ez még így se, eshettek egyet a magas lóról ti is, kedden is majdnem huppantatok egyet a földön, de Busacca a helyzet magaslatán volt. Amúgy légy kedves és mielőtt kibannolnak engem írd már le, hol fújtak olyan sokszor ellenetek azok a gonosz bíró bácsik? Mert a bajnokságban a bírók általában mindkét oldalra tévednek nagyokat, de pl. a Valenciai meccsen az 1-0 helyett még a vereség is reális lett volna. A BL-kontra Barca bíráskodásról már beszélni se merek, mert végleges bannt kapok. Na jó éjszakát.
Vicces gyerek vagy te, végülis az Intert [auto_cenzúra] továbbjuttatták az odavágón a 2 szabálytalan góllal...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ...AC... 2011.03.13. 21:42:11-kor.
Avatar
haszi
Jugador del Barça
Hozzászólások: 233
Csatlakozott: 2006.12.14. 14:24:30
Tartózkodási hely: Farkaslaka
Kapcsolat:

2011.03.13. 21:36:55

Fecooo írta:haszi, ugye ezt a novellát viccnek szántad? mert akkor nem írok semmi bántót, nyugodtan valld be, h nem gondoltad komolyan...

én a szívemre teszem a kezem és kimondom: ellenünk több hibát követtek el, mint amennyi ítélettel minket "segítettek"! (de inkább meghagyom a bírózást a vesztes csapatoknak...)
Vesztes csapat a Madrid igen kikaptunk 5-0-ra, lesz ez még így se, eshettek egyet a magas lóról ti is, kedden is majdnem huppantatok egyet a földön, de Busacca a helyzet magaslatán volt. Amúgy légy kedves és mielőtt kibannolnak engem írd már le, hol fújtak olyan sokszor ellenetek azok a gonosz bíró bácsik? Mert a bajnokságban a bírók általában mindkét oldalra tévednek nagyokat, de pl. a Valenciai meccsen az 1-0 helyett még a vereség is reális lett volna. A BL-kontra Barca bíráskodásról már beszélni se merek, mert végleges bannt kapok. Na jó éjszakát.
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7852
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2011.03.13. 21:31:49

haszi, ugye ezt a novellát viccnek szántad? mert akkor nem írok semmi bántót, nyugodtan valld be, h nem gondoltad komolyan...

én a szívemre teszem a kezem és kimondom: ellenünk több hibát követtek el, mint amennyi ítélettel minket "segítettek"! (de inkább meghagyom a bírózást a vesztes csapatoknak...)

szerk: csak tudnám miért hiszed azt, h a Realra gondoltam... konkrétan Wengerre és az Arsenalra gondoltam, az a te dolgod, h a Realt is a vesztes kategóriába vetted... ;)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Fecooo 2011.03.13. 21:42:18-kor.
Avatar
haszi
Jugador del Barça
Hozzászólások: 233
Csatlakozott: 2006.12.14. 14:24:30
Tartózkodási hely: Farkaslaka
Kapcsolat:

2011.03.13. 21:28:12

Ilúvatar írta:ennyit erről hogy a sporik nekünk fújnak...

egy szabályos szabadrúgás gólt nem adták meg nekünk. Bevarrta Messi, de nem adta meg.

ezek után ha még mindig egyesek azt mondják hogy nekünk fújnak, akkor letépem az arcát.
Tépd le nyugodtan az arcomat, de most légyszi tedd a szívedre a kezed és mondd azt, hogy ellenetek többet fújnak a bírók, mint a javatokra... Megsúgom, ez messze nem így van. Amíg ellenetek szökőévente becsúszik 1-1 nagyobb bírói hiba, addig a javatokra számtalan. Lesgólok, kiállítások, stb stb... Itt szó nincs pl. arról, hogy nem vagytok jobbak egy adott szituban annál az ellenfélnél aki ellen téved a bíró, de a mérkőzés kimenetelét nem egyszer és nem kétszer befolyásolta játékvezető a ti javatokra. Idén pl: már voltak ilyen meccsetek Arsenal visszavágó, Valencia. Azt le se merem már írni, hogy idén eddig ellenünk volt vagy 4-5 kapitális bírói tévedés, mert meg leszek kövezve. Itt nem arról van szó, hogy a bírók csak nektek fújnak... Sokkal inkább az arányokról, nektek többet, fontosabb dologban... Ellenetek kevesebbet, ritkán...
Drigo
Eurobarca Staff
Hozzászólások: 5459
Csatlakozott: 2005.09.07. 15:26:51
Tartózkodási hely: Felsőörs

2011.03.13. 21:21:49

Ilúvatar írta:egy szabályos szabadrúgás gólt nem adták meg nekünk. Bevarrta Messi, de nem adta meg.
Jóval azelőtt fütyült, mielőtt elrúgta volna Messi. Az más kérdés, hogy mit látott, de a gól már sípszó után volt. Ez olyan, mintha valaki sípszó után rúgja be lesen a labdát, még akkor is, ha nem volt lesen.
http://www.ZALNER.eu" target="_blank
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2011.03.13. 21:13:46

ennyit erről hogy a sporik nekünk fújnak...

egy szabályos szabadrúgás gólt nem adták meg nekünk. Bevarrta Messi, de nem adta meg.

ezek után ha még mindig egyesek azt mondják hogy nekünk fújnak, akkor letépem az arcát.
KépKép
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2011.03.12. 17:10:05

d írta:Vergődik az öreg, nem találja a fogást Guardiolán. Nem igazán kell vele foglalkozni, akinek kis esze van nem is veszi komolyan.
Itt az igazság! :wink: Mourinho kínjában keresi a kifogásokat ennyi az egész. Ráadásul itt még szópárbajozni sincs kivel, mert szerencsére Pep nem megy ebbe bele.
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Válasz küldése