Premier League / The FA Cup

Foci a Barçán kívül

Ki nyeri a 2023-24-es idényt?

Arsenal
7
16%
Manchester City
23
52%
Chelsea
0
0 szavazat
Liverpool
10
23%
Manchester United
0
0 szavazat
Newcastle
1
2%
Brighton
2
5%
Más csapat
1
2%
 
Szavazatok száma: 44
Avatar
El Sie7e
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 288
Csatlakozott: 2017.05.27. 18:54:38

2018.04.20. 17:35:22

a kapust meg a belső védőket le kell kukázni ott és amúgy nem lenne egy rossz keret. Auba,Lacazette,Mhiki,Özil,Ramsey,Wilshere ebből azért lehet főzni.

---------------kapus
Bellerin--khv----khv---Monreal/Kolasinac
-------------Ramsey---Wilshere
--------Özil----------------------Mhiki
--------------Laca-------Auba

egyébként én szívesen megnézném Simeonét ott. először is rendet csapna, nála nem lehetne alibizni, rendesen felpezsdítené ott a dolgokat és jól mutatná hogy itt bizony komoly változások lesznek. persze nem fogják odavinni hanem vmi biztonságos vanilla opció lesz a vége pedig lehetne kezdeni vmit a csapattal.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2018.04.20. 14:18:39

majd odaviszik luiszenríkét :lol:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2018.04.20. 13:46:00

Én az utódjára leszek marha kiváncsi, valószinü bele fog törni a bicskája. Évek óta gyengébb és gyengébb a keretük.
dinnyesz
Jugador del Barça
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2017.12.26. 17:46:41

2018.04.20. 13:27:55

Szerintem Psg lesz, adná magát a helyzet :D Emerynél mindenképp jobb lenne , bár sajnálnám mert bírom az öreget viszont a Psg-t mondjuk úgy, nem kedvelem...:D
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2018.04.20. 12:53:33

Furcsa lesz nélküle az Arsenal, az MU-t se tudtam még teljesen megszokni Ferguson nélkül :D

Ideje volt már, régóta nem tudtak 1-ről a 2-re (4.-ről előre) lépni.
Érdekes sztori lesz akkor így, valami nagyobb nevet illene hozni oda, én Kloppot el tudtam volna ott képzelni, de Ő még egy darabig Liverpoolban marad.

Wenger meg ennél feljebb szerintem nem fog lépni, nagyobb kluboknak szerintem nem fog kelleni, 1 év pihi után irány Kína/Katar/USA.
Max a francia válogatott élén tudnám elképzelni, ha nagyon leszerepelnek a VB-n.

Bár szívesen látnám a Real kispadján :D
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
BarcafanTomee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2006.09.16. 14:48:58

2018.04.20. 12:05:19

Én nehezen tudom elképzelni, hogy felveszi egy top klub, de még az Arsenalhoz hasonló szintű sem. Kisebbhez meg nem adná a nevét. Előbb fog ő egy válogatott élén dolgozni szerintem.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2018.04.20. 11:56:11

az öreg 22 év után beadta a kulcsot ideje volt már, évekkel ezelőtt le kellett volna lépnie. kíváncsi vagyok megy-e még vmi értelmes klubhoz vagy katarba egy kis dellát keresni, esetleg nyugdíj.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5143
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2018.04.20. 11:07:03

Kép
Avatar
Nyiri81
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1458
Csatlakozott: 2017.01.05. 23:06:25
Tartózkodási hely: BP

2018.04.07. 21:51:54

A City elég rottyon van. 2-0ról kikapott a közepesen bénázó Unitedtől.
Csak is Puyol
Jack Napier
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2015.02.01. 16:56:53
Tartózkodási hely: Gotham City

2018.03.19. 06:25:39

csababarca írta:
Jack Napier írta: Szerintem a Sevilla-t nem kell ennyire lesajnálni
játékosokra le lehet bontani,bár úgy is a MU nyerne.
de érdekesebb hogy melyik klub mennyiből érte ezt el?

nekünk is blama lenne kiesni a Roma ellen, a MUnak is a Sevilla ellen. nincs ezen mit szépíteni.
a premier league második helyezettjétől nem azt várná az ember, hogy csont nélkül kiesik a spanyol 5. ellen. jelent kell nézni, nem a múltat. mármint fontos, de azzal nem lehet takarózni a jelen kudarcaira.

mondom, itt a baj a MU-nál az, hogy nem kompatibilis a keret azzal amit Mourinho akar. Pedig ez a második éve, igazolhatott is, de továbbra is az van, hogy van egy támadófelfogású kerete, ehhez meg nem illeszkedik Mourinho elképzelése.
írtam már, de ez olyan mintha Pep tikitakázni akarna, és a kp-n összerakna egy Matic, NZonzi, Casemiro hármast, elől meg Lukaku, Giruod, meg mondjuk Pedro lenne neki. Nem erre való a United kerete.


egyreszt koszi a komoly valaszt, masreszt neha ugy erzem te itt egyedul vagy a vilag ellen de szerintem mindig jokat irsz marmint amiota kovetem az oldalt lassan 6-7-8eve talan es amennyire emlekszem is; csak ritkan szolok hozza akkor sem mindig erdemben. az offot lefutva kicsit egyoldalu volt a megkozelitesem es tudom is, hogy ez a united sz.r marmint ahogy le is irod csak en valahogy szeretem az ilyen jobb kozepcsapatokat (mondjuk foleg a villarealt es oket es a valenciat :D , mondjuk johiszemu spanyol focit szereto es szurkolo szerintem mind).
viszont most, hogy a spiler adja a pl-t latom a meccseket viszonylag surubben, az a baj ,hogy meg szerintem mindig az van, mint nem reg hogy az angol bajnoksagot egyebkent jo nezni csak ott elfogy az ero a bl-re.
nem mosdatni akarom oket szo se rola csak en igy latom a helyzetet. es a sevilla azert megnyert par europa ligat amit tavaly a united is. es mar hanyszor lattuk hogy hiaba van valahol a vilag tokeje( marmint fociban ) meg sem tudnak vele mit kezdeni...
"8-szor nyertük meg a bajnokságot 11 év alatt! Nem értékeljük ezt annyira, mint amennyire kellene de az évek során majd látni fogjuk mennyire nehéz is volt ezt elérni."- Lionel Messi 2019
Avatar
18Barca99
Capitá del Barça
Hozzászólások: 927
Csatlakozott: 2009.12.08. 19:36:08
Tartózkodási hely: Budapest

2018.03.18. 13:13:09

Nero. írta: Szerintem normális esetben egy (ilyen) kiesés után az elfogadott reakció az az, hogy gratulálok az ellenfélnek, beszélek a csapatom hibáiról, és azt mondom hogy vállalom a felelősséget, ha úgy adódik akkor jövőre megpróbáljuk jobban csinálni.
Ezzel kapcsolatban egyébként én olyat olvastam, hogy a meccs után egyből bement a Sevilla öltözőjébe, hogy személyesen gratuláljon nekik. Média előtt meg gondolom feleslegesnek tartotta még egyszer külön, pláne az ő egójával.
Ha el kell törnöm valamimet a pályán, akkor eltöröm, és nem panaszkodom, ha ez segít az edzői stábnak és a csapatomnak. Ez a fajta elkötelezettség a legfontosabb, hogy meglegyen mindenkiben. - Ivan Rakitic
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2018.03.18. 01:36:33

Nem gondoltam volna, hogy ezt a videót magyarázni kell. Szerintem normális esetben egy (ilyen) kiesés után az elfogadott reakció az az, hogy gratulálok az ellenfélnek, beszélek a csapatom hibáiról, és azt mondom hogy vállalom a felelősséget, ha úgy adódik akkor jövőre megpróbáljuk jobban csinálni.
Erre a csóka elkezd futball örökségről beszélni. Miről is? Arról hogy a United ott van minden idők három (minimum 5) legnagyobb klubja közt? Abban igaza van, hogy már régóta szégyenletes teljesítményt hoznak európai szinten, de nehogymár egy BL nyolcaddöntő előrelépést jelentsen egy ekkora klubnál. A probléma az,hogy neki is és az elődeinek is túl sok időt engedtek, azok a klubok akikről beszélt (Barca, Real, Bayern, Juve) azért vannak ott szinte mindig a 8/4 között mert ha ott nem jön az eredmény akkor azonnal megköszönik a munkát, és ez így van rendjén máskülönben ugyanúgy lezüllenének ezek a klubok mint a United.
Majd elkezd befektetésekről beszélni. Ugye csak viccel? "Befektetni" maximum a Liverpool/Dortmund stb. szokott, de egy ekkora klubnál ilyen pénzekből olyan sztárigazolások jönnek akiknek azonnal teljesíteniük kell. Ezért vagyok kritikus Dembelével, Coutinhoval vagy bárkivel akit a kezdőbe veszünk, mert ilyen eredménykényszer (úgy látszik ez a Unitednél már nincs meg) mellett nincs idő "beilleszkedni."
A végén szokás szerint felhozza hogy mekkora jani volt az Interrel, és a Real Madridról is úgy beszél, mintha az utána jövő 3 BL az az ő érdeme lenne. Gondolom amikor elhozta Perez és álomfizetést + korlátlan költekezést kínált neki akkor azt mondta, hogy "figyelj, a keretben csak 3 olyan játékos van aki eddig játszott BL döntőt, úgyhogy ha pár évig nem nyerünk az nem probléma."

Nevetséges, bármibe lefogadom hogy jövőre se nyerik meg a bajnokságot, és a BLre is teljesen esélytelenek lesznek.

Nagyon örülök, hogy amikor nálunk edzőt választanak akkor nem csak a szakmai tudást, de a profilt is nézik. Rijkaard, Guardiola, Tito, Martino, Enrique, Valverde ezeknek az embereknek is voltak hibái, de mindig figyeltek (figyelniük kellet) hogy amikor a sajtóval beszéltek akkor úriemberként viselkedjenek és normális válaszokat adjanak. Égnék szégyenembe, ha egy Barca-edző ilyen stílust merne megengedni magának bármelyik sajtótájékoztatón.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2018.03.17. 23:54:57

Jack Napier írta: Szerintem a Sevilla-t nem kell ennyire lesajnálni
játékosokra le lehet bontani,bár úgy is a MU nyerne.
de érdekesebb hogy melyik klub mennyiből érte ezt el?

nekünk is blama lenne kiesni a Roma ellen, a MUnak is a Sevilla ellen. nincs ezen mit szépíteni.
a premier league második helyezettjétől nem azt várná az ember, hogy csont nélkül kiesik a spanyol 5. ellen. jelent kell nézni, nem a múltat. mármint fontos, de azzal nem lehet takarózni a jelen kudarcaira.

mondom, itt a baj a MU-nál az, hogy nem kompatibilis a keret azzal amit Mourinho akar. Pedig ez a második éve, igazolhatott is, de továbbra is az van, hogy van egy támadófelfogású kerete, ehhez meg nem illeszkedik Mourinho elképzelése.
írtam már, de ez olyan mintha Pep tikitakázni akarna, és a kp-n összerakna egy Matic, NZonzi, Casemiro hármast, elől meg Lukaku, Giruod, meg mondjuk Pedro lenne neki. Nem erre való a United kerete.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Jack Napier
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2015.02.01. 16:56:53
Tartózkodási hely: Gotham City

2018.03.17. 23:47:10

csababarca írta:Tök jókat mond, és igaza is van, de itt egy Sevilla volt az ellenfél, akiket simán kiverhettek volna, ha nem ezt a nullát erőlteti a csapatára.
Bazi nagy szerencséjük volt, hogy az odavágón nem dőlt el.

Szóval ez most mentegetőzés a múlttal, még ha igaza is van benne, de itt a Sevilla volt az ellenfél, akiken illett volna továbblépniük valahogy.
Meg vannak hozzá a játékosai, hogy jobb focit játszanak, nem olyan szinten, mint az általa említett klubok, és nem is a BL győzelem az elvárás a szurkolóknál még szerintem.
Alapvetően egy támadó focit játszó kerete van, és ezt barmolja szét, csak mert ő nem változtat a mentalitásán.
Pep is ilyen, de mondjuk nála akkor lenne ez bajos, ha mindig védőket, meg ütközőket, tuskókat igazolna, és azokkal akarna tikitakázni. Nem lehet.

Mindegy, amúgy értékes gondolatok vannak a mondandójában, pedig én nem bírom a tagot, de ez most nekem kicsit a volt Managerek és játékosok (plusz a mostani játékosok) besározásának hatott.
Szerintem a Sevilla-t nem kell ennyire lesajnálni, idén hektikusak az tény, de N'zonzi van olyan jó mint Matic, szerintem szélsővédőik kb ugyanolyan minőségűek. Kh-ekben jobb a Utd sokkal de ott is Baily csak fizikális amúgy nem szervezett, Kjaer pedig egy tapasztalt védő a másik oldalon.
Kapuban de Gea világklasszis az tény de Rico sem ügyetlen (nem is értem miért a 40 éves Reina megy a vb-re)
Ami úgy gondolom, hogy döntő lehetett az, hogy nem volt a vörösöknél szervező kp a kezdőben.
Támadásban is volt egy angol tinédzser és egy 1 szezonos Lingard plusz Mata a padon aki tud valamit kezdeni a labdával. Sanchez nem tud kiegyensúlyozott lenni soha.
Lukaku hozza nekik a szezont idáig kb.

José tényleg jókat mond és amire ki is hegyezi az egészet aszerint az utóbbi 7 évben a Sevilla ellen tény, hogy volt pár könnyű meccsünk de a United ellen pedig simán nyertünk egy Bl döntőt.
"8-szor nyertük meg a bajnokságot 11 év alatt! Nem értékeljük ezt annyira, mint amennyire kellene de az évek során majd látni fogjuk mennyire nehéz is volt ezt elérni."- Lionel Messi 2019
Phil07
Barça B
Hozzászólások: 92
Csatlakozott: 2018.01.06. 19:10:51

2018.03.17. 23:44:52

Zseniális az ember..élmény nézni a fociját. Ha a Pool összehozna egy BL-döntőt,úgy hogy mi nem vagyunk ott(magyarán ha nem Messi kapná), akkor siman vihetné az aranylasztit.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2018.03.17. 21:13:00

+ mellette 10 gólpasszt is összehozott, pazar szezont fut.
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3186
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2018.03.17. 19:21:51

Azért az elég durva,amit Salah művel ebben a szezonban. 30 gól fölött jár már a bajnokság+bl alatt. Pár éve is gyors volt,de nem gondoltam volna hogy képes ennyi gólt szerezni.
Avatar
looka
Capitá del Barça
Hozzászólások: 966
Csatlakozott: 2008.05.07. 08:47:29

2018.03.17. 17:23:09

Mondhat bármit Mourinho, egy MU-tól egy BL nyolcaddöntős kiesés soha nem lesz jó eredmény. Annyi elköltött font millió után, ami a hátuk mögött van, a minimum a legjobb 8 lett volna, főleg a sorsolás tükrében, onnantól meg lutri a történet. Nem kellene más csapatokkal, meg a korábbi játékosokkal foglalkozni, azért ez már nem az első éve, hogy ott van, és már bőven sort keríthetett volna a takarításra, ha szükség van rá. Másra mutogat, mentegetőzik, mindig ezt csinálja. A felelősségvállalás sosem volt az erőssége. Ha ő nyert x kupát, és győzte le y csapatot, ahogy E/1-ben szokott fogalmazni, akkor mondja ki azt is, hogy ő esett ki a Sevilla ellen a gyáva, jellegtelen és taktikailag megalapozatlan játékukkal.

Ettől függetlenül kétlem, hogy elküldik nyáron. A bajnokságban valszeg benne lesznek a top4-ben, sőt, akár az ezüst is meglehet nekik. Az FA kupában ma illene továbbmenniük a Brighton ellen hazai pályán, onnantól a 4-ben a Spurs és a Leicester/Chelsea lehet a legnagyobb ellenfelük, mindet megverték már idén, szóval akár le is eshet nekik a kupa. Így összességében pedig, ha behúznák az FA kupát, meglenne a 2. hely a bajnokságban már feledtetni tudná a BL-buktát, és a szezon is előrelépésnek lenne tekinthető a csalódást keltő játék ellenére is. Persze sok a "ha", de egyik sem a lehetetlen kategória, sőt.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2018.03.17. 16:31:27

Tök jókat mond, és igaza is van, de itt egy Sevilla volt az ellenfél, akiket simán kiverhettek volna, ha nem ezt a nullát erőlteti a csapatára.
Bazi nagy szerencséjük volt, hogy az odavágón nem dőlt el.

Szóval ez most mentegetőzés a múlttal, még ha igaza is van benne, de itt a Sevilla volt az ellenfél, akiken illett volna továbblépniük valahogy.
Meg vannak hozzá a játékosai, hogy jobb focit játszanak, nem olyan szinten, mint az általa említett klubok, és nem is a BL győzelem az elvárás a szurkolóknál még szerintem.
Alapvetően egy támadó focit játszó kerete van, és ezt barmolja szét, csak mert ő nem változtat a mentalitásán.
Pep is ilyen, de mondjuk nála akkor lenne ez bajos, ha mindig védőket, meg ütközőket, tuskókat igazolna, és azokkal akarna tikitakázni. Nem lehet.

Mindegy, amúgy értékes gondolatok vannak a mondandójában, pedig én nem bírom a tagot, de ez most nekem kicsit a volt Managerek és játékosok (plusz a mostani játékosok) besározásának hatott.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
18Barca99
Capitá del Barça
Hozzászólások: 927
Csatlakozott: 2009.12.08. 19:36:08
Tartózkodási hely: Budapest

2018.03.17. 15:43:19

Jó, az tény, hogy egy arrogáns ember, és nem is akarom védeni, de ha szimpátia nélkül nézzük akkor van benne igazság amit mond. Amióta távozott SAF ez a MU visszaesett egy addig minden sorozatban esélyes csapatból, Anglia top 4-6 közé. Az elődei is költöttek temérdek pénzt, de könyörgöm milyen focistákra? A fele már ott sincs és azóta sem valamelyik top klubban fociznak, ergo rémgyenge igazolások voltak.

Ettől függetlenül abban igazatok van, ez nem jogosítja fel az ilyen kikelésre, pláne egy megmagyarázhatatlan hazai Sevilla bukó után. De ha csak az eredményeket nézem, akkor a MU előrelépett. Nem kérdés jövőre a Bl hosszú idő után, ami sajnos náluk már "eredménynek" számít. Viszont az amit ezzel a kerettel játszat az kritikán aluli. Sanchez, Mata komolyan fáj nézni, ahogy szenvednek a favágók között.
Ha el kell törnöm valamimet a pályán, akkor eltöröm, és nem panaszkodom, ha ez segít az edzői stábnak és a csapatomnak. Ez a fajta elkötelezettség a legfontosabb, hogy meglegyen mindenkiben. - Ivan Rakitic
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2018.03.17. 09:22:32

18Barca99 írta:
Nero. írta:http://www.skysports.com/watch/video/sp ... ce-in-full

Ennél az alaknál nincs jellemtelenebb ember a futball világában.
Ebben a nyilatkozatban mondjuk szerintem igaza van. Nem szeretem foleg amit a madriddal muvelt, de ebben nem volt jellemtelenseg. Vagy mire gondolsz?
Egy jellemes ember elismeri a hibáit. A Sevilla elleni kiesés 100%ban az ő hibája volt. Védekezni küldött ki egy támadó szellemű csapatot egy olyan Sevilla ellen, aminek gyenge a védelme.

Mou továbbra is egy féreg, akit egyre jobban megun mindenki. Az MU is bukás lesz és remélem h sose rakják többet igazi elit csapat élére.
A Fifa egy szégyen
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7851
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2018.03.17. 06:06:32

Nero. írta:http://www.skysports.com/watch/video/sp ... ce-in-full

Ennél az alaknál nincs jellemtelenebb ember a futball világában.
Beszélt 10 percet, de a lényeget össze lehet foglalni röviden: örökölt egy válságban lévő klubot, amely most éri el az utóbbi évek legjobb eredményeit VELE, Pep csak beleült a tutiba és annyit vásárol, amennyit akar... (ő nyilván nem vehet meg akárkit...)
Ezen kívül csak a szokásos öndicséret ment, hogy ő mennyire tehetséges...
A végére egy érdekesség is jutott : ő is elmehetne egy könnyű bajnokságba, ahol könnyű nyerni (értsd: PSG), de ő nem menekül el...
Erre térjünk vissza ősszel, amikor már azon a kispadon lesz...
Avatar
18Barca99
Capitá del Barça
Hozzászólások: 927
Csatlakozott: 2009.12.08. 19:36:08
Tartózkodási hely: Budapest

2018.03.17. 02:46:57

Nero. írta:http://www.skysports.com/watch/video/sp ... ce-in-full

Ennél az alaknál nincs jellemtelenebb ember a futball világában.
Ebben a nyilatkozatban mondjuk szerintem igaza van. Nem szeretem foleg amit a madriddal muvelt, de ebben nem volt jellemtelenseg. Vagy mire gondolsz?
Ha el kell törnöm valamimet a pályán, akkor eltöröm, és nem panaszkodom, ha ez segít az edzői stábnak és a csapatomnak. Ez a fajta elkötelezettség a legfontosabb, hogy meglegyen mindenkiben. - Ivan Rakitic
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2018.03.17. 01:52:38

http://www.skysports.com/watch/video/sp ... ce-in-full" target="_blank

Ennél az alaknál nincs jellemtelenebb ember a futball világában.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
nemespatro
Jugador del Barça
Hozzászólások: 108
Csatlakozott: 2009.08.19. 22:59:25

2018.03.16. 08:02:50

PCsabi írta:Amúgy Sánchez eddig milyen a ManUnited-ben?
Hulla gyenge... Egyáltalán nem tud nyújtani semmi plusszt, sőt inkább csak a csapata kárára van. Az alapján amiket olvastam mostanába (ahogy viselkedett az Arsenalnál) meg is érdemli hogy szenvedjen. Elszállt magától most meg nem tud mutatni semmit se. Valahol volt egy stat. brutális mennyiségü labdát adott el az eddigi meccsein az MU-ban. Valószínűleg a BL kiesés után ki is kerül a kezdőből, hozzáteszem tényleg jogosan.
Válasz küldése