Premier League / The FA Cup

Foci a Barçán kívül

Ki nyeri a 2023-24-es idényt?

Arsenal
7
16%
Manchester City
23
51%
Chelsea
0
0 szavazat
Liverpool
11
24%
Manchester United
0
0 szavazat
Newcastle
1
2%
Brighton
2
4%
Más csapat
1
2%
 
Szavazatok száma: 45
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2011.07.01. 18:28:05

Wenger nem fog sokat költeni szerintem. Gervinho, Cahill talán érkeznek, a többi 15-18 éves lesz szerintem. Bár ne legyen így...
"And my heart will leave you never."
Avatar
scott neal
Barça B
Hozzászólások: 56
Csatlakozott: 2011.07.01. 01:03:05

2011.07.01. 18:23:32

http://arsenalfan.hu/hirek/2011/07/01/a ... e-kozelebb

remélem ez kacsa, mert azt mondta wenger, hogy sokat költ majd nyáron, de azért ne adjon már ki 10-15 millát egy 17 éves gyerekért.
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2011.07.01. 12:47:31

matador írta: Amúgy átszámítottad? Mert ugye Spanyolországban euróban van a fizetés, Angliában fontban, a kettő pedig eléggé eltér egymástól...
A cikkben is euróban volt, direkt megnéztem

LG, igazad van, de azért 111k euró egy kulcsjátékosnak sztem bőven jár, azokat kell majd kirúgni, akik érdemtelenül hisztiznek magasabb fizetésért

Meg pont Alves hosszabbításánál állapítottuk meg, hogy gyakorlatilag pótolhatatlan a maga posztján, és kezdőnkben azért van jó pár ilyen. Persze, ha csak a bajnoki 4.helyért és a BL-negyeddöntőért menne a Barca, akkor mi is eladhattuk volna, és nekünk is kijönne anyagilag a lépés, de mi olyan játékosokat fizetünk meg ezekkel az összegekkel, akik bárhol, bármikor röhögve lemossák az Arsenalt
matador
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 413
Csatlakozott: 2008.06.02. 15:43:35

2011.07.01. 12:42:42

LG írta: De a MU-nak azért messze jobb anyagi lehetőségei vannak. Sokan a Chelseat meg a Man. Cityt tartják csak pénzeszsák csapatnak, pedig ők is azok.
Nyilván nem szegények, az adósság ellenére sincsenek bajok, de azért nincsenek a két általad említett csapat szintjén.

Nálam a City és a Chelsea külön kategória, őket nehéz túllicitálni, őket követi a MU. Amúgy nem véletlen, hogy a MU vezetősége nagyon igyekszik titokban tartani a tárgyalásokat, nem akarják, hogy a többi nagy is rálicitáljon az adott játékosra. Egy City vagy egy Chelsea esetében igen ritkán beszélhetünk ilyen dolgokról.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21125
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2011.07.01. 12:35:04

matador írta:
sjd írta:Most nézem, hogy Nasrinak heti 111 ezret nem akartak megadni, nálunk meg a fél kezdőcsapat többet keres ennél... (más kérdés, hogy próbálják lenn tartani a fizetéseket, mert lehet h ha Nasri többet kapna, akkor mások is többet kérnének - ld. Dani Alves -, de azért nálunk a horribilis fizetésekért csak összehoztak 10 kupát a játékosok)
Igen, ez elég érdekes. Mondjuk elég durva adat, de a MU-ban O'Shea 80 ezret kap hetente (nem kommentálnám, hiába jelent a jelenléte - ugye MU-nevelés, tűri a padot, sablont bármikor hozza), míg Nasri az Arsenalban most 60-at...

Amúgy átszámítottad? Mert ugye Spanyolországban euróban van a fizetés, Angliában fontban, a kettő pedig eléggé eltér egymástól...
De a MU-nak azért messze jobb anyagi lehetőségei vannak. Sokan a Chelseat meg a Man. Cityt tartják csak pénzeszsák csapatnak, pedig ők is azok.
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2011.07.01. 12:32:15

sjd írta:
Barton meg :D :D :D
Sokat elmond, hogy ő volt a sportgéza poénkodó cikkében az Arsenal-t tönkretevő igazolás
Gondolom az ott való szereplése sem volt alaptalan, hanem már korábban cikkeztek róla. És hát elképzelték, hogy milyen lenne, ha Barton odaigazol. :lol: Wengert kikészítené az biztos. :lol:
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
matador
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 413
Csatlakozott: 2008.06.02. 15:43:35

2011.07.01. 12:32:00

sjd írta:Most nézem, hogy Nasrinak heti 111 ezret nem akartak megadni, nálunk meg a fél kezdőcsapat többet keres ennél... (más kérdés, hogy próbálják lenn tartani a fizetéseket, mert lehet h ha Nasri többet kapna, akkor mások is többet kérnének - ld. Dani Alves -, de azért nálunk a horribilis fizetésekért csak összehoztak 10 kupát a játékosok)
Igen, ez elég érdekes. Mondjuk elég durva adat, de a MU-ban O'Shea 80 ezret kap hetente (nem kommentálnám, hiába jelent sokat a jelenléte - ugye MU-nevelés, tűri a padot, sablont bármikor hozza), míg Nasri az Arsenalban most 60-at...

Amúgy átszámítottad? Mert ugye Spanyolországban euróban van a fizetés, Angliában fontban, a kettő pedig eléggé eltér egymástól...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára matador 2011.07.01. 12:32:50-kor.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21125
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2011.07.01. 12:31:50

sjd írta:Most nézem, hogy Nasrinak heti 111 ezret nem akartak megadni, nálunk meg a fél kezdőcsapat többet keres ennél... (más kérdés, hogy próbálják lenn tartani a fizetéseket, mert lehet h ha Nasri többet kapna, akkor mások is többet kérnének - ld. Dani Alves -, de azért nálunk a horribilis fizetésekért csak összehoztak 10 kupát a játékosok)
Lehet, de nem is véletlenül lett felvéve 150 millió euró kölcsön. :roll: Meg azért mostanában mennek is néha a cirkuszok a fizetéseknél, sajnos néhány játékos kezdi nem tudni, hol a határ, sztem ezek a dolgok vethetnek majd véget a sikerszériának. :roll:
Jobb megelőzni az ilyen dolgokat, érthető, h az Arsenal lent akarja tartani a fizetéseket, ha egy játékos megkapja, akkor az láncreakciót indít el, és a londoniaknak azért nincsenek is olyan anyagi lehetőségeik, mint pl. a Barcának.
Mondjuk Nasri esetében megadnám neki amit kér. És ha választanon kéne, inkább őt tartanám meg, mint Fabregast. Tavaly a katalánnak elég gyenge szezonja volt, ő már belefásult az Arsenalba, sztem mindenkinek jobb lenne, ha távozna. (bár nem szeretném, ha Barcába jöjjön, Thiago miatt)
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2011.07.01. 12:23:04

Most nézem, hogy Nasrinak heti 111 ezret nem akartak megadni, nálunk meg a fél kezdőcsapat többet keres ennél... (más kérdés, hogy próbálják lenn tartani a fizetéseket, mert lehet h ha Nasri többet kapna, akkor mások is többet kérnének - ld. Dani Alves -, de azért nálunk a horribilis fizetésekért csak összehoztak 10 kupát a játékosok)

Barton meg :D :D :D
Sokat elmond, hogy ő volt a sportgéza poénkodó cikkében az Arsenal-t tönkretevő igazolás
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2011.07.01. 12:07:58

scott neal írta: Ha baiines jön a helyére, akkor nem bánom, hogy clichy eligazol.Hiszen clichy
már nem a régi, volt ennél sokkal jobb is, egy baines sokkal jobb lenne a helyére,hiszen fiatal illetve, remek játékos megállná a helyét az arsenalba, és fele annyiért el hozhatnánk mint amennyiért meg vették clichyt, és akit le írtál 3 játékost azok közül egyedül tourét sajnálom, mert adebayor helyére itt van rvp nem is kérdés ki a jobb illetve, clichy helyére jöhet baines.
Ez így van, de szerintem pont, hogy nem a kezdőcsapatukat kellene erősíteni, mert az így is elég erős, hanem cserepadra kellene vinni embereket, mert ott viszont rém gyengék. A szezon felénél kidől majd 2 klasszisuk, akiket nem fognak tudni pótolni, mert csak 17 éves francia gyerekek, és Bendtner féle kutyaütők vannak a cseresorban. Szerintem ezt kellene nekik megoldani, ( a mentális problémákat hagyjuk máskorra ).

Szerk: sjd-vel tökéletesen egyetértek.
Szerk2: Ahogy nézem itt lehet az első klasszis igazolásuk: http://www.nemzetisport.hu/angol_labdar ... 43?nocache :lol: :lol:
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2011.07.01. 12:03:55

Lehet, hogy én nem értek valamit, de ugye Wenger most azt mondta, hogy fog költeni rendesen klasszisok igazolására, de nem lenne egyszerűbb arra költeni, hogy a jelenlegi klasszisaikat megtartsák?

(sztem se Nasri, se Clichy nem kért olyan sokat, mint amennyibe a pótlásuk, vagy jövőre egy kupa kerülne)
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2011.07.01. 11:57:44

Szerintem sem jár rosszul az Arsenal egy Clichy - Baines cserével. Az angol elég egy stabil balbekk, és a szélsővédők közül ő osztogatja az utóbbi időben a legtöbb gólpasszt a PL-ben. Clichy meg kezd már beleszürkülni az Arsenalba.
Avatar
scott neal
Barça B
Hozzászólások: 56
Csatlakozott: 2011.07.01. 01:03:05

2011.07.01. 11:48:29

Stalkyard írta:
Szegény Arsenal. Mi lesz velük, ha neadjisten Fabregas is elmegy? :) Komolyan, néha nem értem Wengert. Szép sorjában "nevelik ki" a profi-klasszis játékosokat, de mire egy csapatuk beérne, a zászlóvivőket hagyják elmenni, és kezdenek újra mindent elölről. Gondolok itt Adebayorra, Clichire, Touréra stb.
Ha baiines jön a helyére, akkor nem bánom, hogy clichy eligazol.Hiszen clichy
már nem a régi, volt ennél sokkal jobb is, egy baines sokkal jobb lenne a helyére,hiszen fiatal illetve, remek játékos megállná a helyét az arsenalba, és fele annyiért el hozhatnánk mint amennyiért meg vették clichyt, és akit le írtál 3 játékost azok közül egyedül tourét sajnálom, mert adebayor helyére itt van rvp nem is kérdés ki a jobb illetve, clichy helyére jöhet baines.
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2011.07.01. 11:40:12

Szegény Arsenal. Mi lesz velük, ha neadjisten Fabregas is elmegy? :) Komolyan, néha nem értem Wengert. Szép sorjában "nevelik ki" a profi-klasszis játékosokat, de mire egy csapatuk beérne, a zászlóvivőket hagyják elmenni, és kezdenek újra mindent elölről. Gondolok itt Adebayorra, Clichire, Touréra stb.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
Blaugranafan
Barça B
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2011.03.12. 09:55:26

2011.07.01. 10:38:53

Gyakorlatilag bárhol máshol eltudtam volna képzelni Clichyt, csak ott nem. Am a City is elég jól gyengíti az Arsenalt az elmúlt években: Touré, Adebayor, Clichy, és még akár Nasri is megeshet :lol:
Kép
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2011.07.01. 10:19:21

„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2011.07.01. 09:00:38

Game90 írta:Nasrit most a ManCity vinné. Csalódnék, ha oda igazolna.
Tegnap még arról olvastam hogy szinte már megegyeztek a MU-val és a napokban bejelenthetik Nasri átigazolását. Legalábbis az ügynöke, és az nso.hu szerint....

Ha Nasri távozik, legyen az bármelyik csapat, akkor Fabregast már nem hiszem hogy elengedi Wenger.
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Avatar
scott neal
Barça B
Hozzászólások: 56
Csatlakozott: 2011.07.01. 01:03:05

2011.07.01. 01:19:41

szerintem ha clichy elmegy az arsenal-ból azzal, csak nyer az arsenal,mert 22 millát kapunk, és jön a helyére,fele annyi pénzért, baines és ő fiatal, és már most meg üti,azt a szintet mint, clichy.

nasriról meg annyit, hogy neki maradni a kell, fantasztikus focista, nélküle az arsenal nem lehet bajnok, ha egy walcott vagy 1 arshavin játszana helyette akkor, az arsenaltól már a dobogó is csoda lenne.
go arsenal :D
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2011.06.30. 19:33:19

Nyelvtanilag nem az igazi, de piszkosul sok szerencsét kívánok De Gea-nak.
Az egyik kedvenc kapusom és az is lehet, hogy Canizares után ő lesz az én örök kedvencem.
Remek lehetőséget kapott és biztos vagyok benne hogy élni fog vele. Jók az adottságai, az A. Madridban remekül védett és csak 21 éves! Ha belegondolok, hogy tesóm 21 évesen még "sehol sem tart" (egyetemre jár), ő pedig milliókat keres és a második (?) legértékesebb kapus.

Remélem nem gond ha ezt ideírtam.
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2011.06.30. 19:21:17

ab1daL írta:
Képaláírással egyetértek: Jack Wilshere: kicsi, beképzelt és megdöbbentően bunkó is
És mi lesz, ha Barton is a csapattársa lesz :D :
http://www.nemzetisport.hu/nso_hirek/ar ... 43?nocache

Nem szép, amit csinált, de azért voltak már komolyabb ügyek is Angliában (Giggs, Rooney, Terry stb.). De Wilshere a pályán sem a leghiggadtabb:
http://www.youtube.com/watch?v=ly4UQat0z5Y

Amúgy pont ma találtam régebbi Arsenalos videókat, aztán belegondoltam, hogy mennyivel másabb lenne egy ilyen csapat, ha nem távozik több meghatározó játékos: Szczesny - Sagna, K. Touré, Vermaelen, Clichy - Song, Flamini/L. Diarra - Fabregas - van Persie, Adebayor, Hleb.

Szerk.: Nasrit most a ManCity vinné. Csalódnék, ha oda igazolna.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára PCsabi 2011.06.30. 20:45:43-kor.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4093
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2011.06.30. 14:31:34

matador írta:
Mihu írta:http://sportszelep.nso.hu/sportszelep/a ... k-2083849/


Valaki megmagyarázná azt nekem, hogy erre a takargatásra mi szükség van? Vegyük szépen sorban: hivatalosan is bejelentették hogy leigazolták De Geát. Ilyenkor ugye napokon belül jön az orvosi vizsgálat. Na most egy kórház előtt, egy pont a csapat egyik szponzorának számító Audi-val megérkeznek egy kórházhoz. Utána elővesznek egy nagy lepedőt és takargatják a hátulról kiszálló emberkét. Ezek után gondolták hogy senki se következteti ki hogy De Gea szállt ki belőle? Vagy a világon még senki sem látta civilben De Gea-t és ezt az állapotot fent akarták tartani?
Nem vetted szépen sorban.

Mivel lehet, hogy a Sportszelepnél vannak gyökerek, de ez a kép hétfői, tehát két nappal a hivatalos leigazolása előtt készült.

És amúgy se tudod jól, mert ugye az orvosi vizsgálat mindig a hivatalos leigazolás előtt zajlik le.
Tisztában vagyok vele. Rosszul fogalmaztam. Akkor nem leigazolás szót használok, hanem megállapodás.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21125
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2011.06.30. 12:57:49

Game90 írta: SAF a visszavonulása előtt azért építi a jövő ManUnited-jét is: de Gea - Rafael, Smalling, Jones, Fábio - Valencia, Anderson, Cleverley, Nani/Young - Rooney, Hernández/Macheda.
Bizony lehet, h ezzel meg is alapozza a MU hosszú távú sikerességét, de azért várjunk vele. Voltak már nagy ígéretes csapatok, akik aztán mégse hozták a várt eredményeket. Mindenesetre a nevek alapján nagy ütősnek tűnik.
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2011.06.30. 12:55:30

Képaláírással egyetértek: Jack Wilshere: kicsi, beképzelt és megdöbbentően bunkó is
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
matador
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 413
Csatlakozott: 2008.06.02. 15:43:35

2011.06.30. 12:51:10

Mihu írta:http://sportszelep.nso.hu/sportszelep/a ... k-2083849/


Valaki megmagyarázná azt nekem, hogy erre a takargatásra mi szükség van? Vegyük szépen sorban: hivatalosan is bejelentették hogy leigazolták De Geát. Ilyenkor ugye napokon belül jön az orvosi vizsgálat. Na most egy kórház előtt, egy pont a csapat egyik szponzorának számító Audi-val megérkeznek egy kórházhoz. Utána elővesznek egy nagy lepedőt és takargatják a hátulról kiszálló emberkét. Ezek után gondolták hogy senki se következteti ki hogy De Gea szállt ki belőle? Vagy a világon még senki sem látta civilben De Gea-t és ezt az állapotot fent akarták tartani?
Nem vetted szépen sorban.

Mivel lehet, hogy a Sportszelepnél vannak gyökerek, de ez a kép hétfői, tehát két nappal a hivatalos leigazolása előtt készült.

És amúgy se tudod jól, mert ugye az orvosi vizsgálat mindig a hivatalos leigazolás előtt zajlik le.
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4093
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2011.06.30. 09:36:38

http://sportszelep.nso.hu/sportszelep/a ... k-2083849/


Valaki megmagyarázná azt nekem, hogy erre a takargatásra mi szükség van? Vegyük szépen sorban: hivatalosan is bejelentették hogy leigazolták De Geát. Ilyenkor ugye napokon belül jön az orvosi vizsgálat. Na most egy kórház előtt, egy pont a csapat egyik szponzorának számító Audi-val megérkeznek egy kórházhoz. Utána elővesznek egy nagy lepedőt és takargatják a hátulról kiszálló emberkét. Ezek után gondolták hogy senki se következteti ki hogy De Gea szállt ki belőle? Vagy a világon még senki sem látta civilben De Gea-t és ezt az állapotot fent akarták tartani?

Merthogy Katalin hercegnő mikor kijött a hotelből akkor oké hogy takarták, mert nem akarták hogy meglássák a menyasszonyi ruháját. Lehet De Gea is valami divattervezővel készíttetett egy alkalmi ruhát erre az orvosi vizsgálatra, és azt akarták eltakarni a fotósok elől.
Válasz küldése