Premier League / The FA Cup

Foci a Barçán kívül

Ki nyeri a 2023-24-es idényt?

Arsenal
7
16%
Manchester City
23
51%
Chelsea
0
0 szavazat
Liverpool
11
24%
Manchester United
0
0 szavazat
Newcastle
1
2%
Brighton
2
4%
Más csapat
1
2%
 
Szavazatok száma: 45
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2011.08.27. 18:00:48

szegény drogba mekkorát kapott..úgy feküdt ott percekig, mint egy zsák...kíváncsi vagyok, mi lehet vele.

http://www.youtube.com/watch?v=whX0NtIZ ... ture=share

más :
szerintem ez a torres kiégett :lol:
1154 perc, 1 gól, 2 gólpassz a cselziben...azért elég trágya egy 58.5 millás, amúgy széthájpolt csatártól.
közben matának 30 perc is elég. :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára shutterisland 2011.08.27. 18:13:40-kor.
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2011.08.27. 16:52:06

Tévez családja beköltözött Manchesterbe, Mancini szerint az argentín így most már nem hagyja el a Cityt. Akkor a támadó részleg Tévez maradásával, nevek alapján az elit környéke.
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2011.08.27. 15:24:06

Nem tudom hány éves, de a VB-n az Argentinok ellen lőtt egy öngólt.

Szerk: Utána néztem, 26 éves.
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2011.08.27. 15:21:36

ab1daL írta:Nem tudom, sírjak e, vagy nevessek:
Arsenal: a dél-koreaiak csapatkapitánya jöhet, Pak Csu Jung orvosin
Azért remélem még nem töltötte be a 20-at! :roll:
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2011.08.27. 15:11:11

Nem tudom, sírjak e, vagy nevessek:
Arsenal: a dél-koreaiak csapatkapitánya jöhet, Pak Csu Jung orvosin
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
matador
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 413
Csatlakozott: 2008.06.02. 15:43:35

2011.08.27. 11:34:59

Fecooo írta:vki értelmezné nekem a következő nyilatkozatot?

http://www.nemzetisport.hu/nso_hirek/ma ... et-2092172


nekem ez túl magas... (azt nem akarom feltételezni, h kivételezést vár el az FA-től a válogatott erősítése miatt...)
Igazából csak egyenlő bánásmódot akar, ezt pedig érvnek hozta fel gondolom.

Tényleg elég durva néha, hogy eltiltják azért, mert kijelenti, hogy elégedett a bíróval, Wazzát egy kamerába f*ckyou-zásért eltiltják, Meirelest és Gerrardot mutogatásért meg anyázásért nem...

Vannak érdekes dolgok, na.
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2011.08.26. 18:45:58

Fecooo írta:vki értelmezné nekem a következő nyilatkozatot?

http://www.nemzetisport.hu/nso_hirek/ma ... et-2092172


nekem ez túl magas... (azt nem akarom feltételezni, h kivételezést vár el az FA-től a válogatott erősítése miatt...)
Ehhez kéne az eredeti angol szöveg és egy normális fordítás is hozzá, mert ahány "újságban" jelenik meg egy külföldi szöveg annyi féle fordítása van.

De ennek a fordításnak végül is ez a lényege amit te is leszűrtél. Elég sajnálatos ha az öreg azt hiszi őket más mércével kéne bírálni.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2011.08.26. 18:24:03

Joey Barton
Newcastle :arrow: QPR
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7852
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2011.08.26. 17:58:52

vki értelmezné nekem a következő nyilatkozatot?

http://www.nemzetisport.hu/nso_hirek/ma ... et-2092172


nekem ez túl magas... (azt nem akarom feltételezni, h kivételezést vár el az FA-től a válogatott erősítése miatt...)
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2011.08.26. 12:15:38

Szemét... :? :D :
http://www.sincearsenallastwonatrophy.co.uk/
Its been 6 Years, 3 Months and 7 Days since Arsenal Last Won a Trophy.

Ha Ade a távozásakor nem lett volna ilyen gyökér, akkor kölcsönbe simán visszajöhetett volna, Bendtner-nél és Chamakh-nál bőven jobb.

:D :
Arsenal players sold to Manchester City in the last few years:
Emmanuel Adebayor - Loan
Kolo Toure - Banned for drugs use
Gael Clichy - Substitute
Good Luck Samir!

Kép
matador írta:...
1. Valbuena szerintem egy középszerű játékos, szerintem ő lenne a legrosszabb választás.
2. Mivel ennyi szélsőnk van, ezért át kéne állni 4-4-2-re: Gervinho, Song, Wilshere, Arshavin - Walcott, RvP.
3. Wilshere-rel szerintem ezen a téren semmi probléma sincsen, nála tökösebb gyerek nem sok van, ellenünk is 90+%-kal passzolt.
4. Cahill > Jagielka, Valbuena-ról már írtam, Gourcuff okés, ő jöhetne.
lluisllach89 írta: Semmit nem jelent, főleg a második stat ha nem egy csatárról beszélünk. Attól még egy jó kis játékos, és fontos hogy a pályán legyen, és nem túl sokszor volt hiányzó, így akármilyen meccs is volt, kevesebb győzelem is jobb mutatót hozott.
Tényleg jó játékos, de azért messze nem akkora klasszis, szerintem Gervinho simán pótolja őt.
soadroli írta: Na, akkor még jó hogy elment, hátráltatja itt a csapatot :lol:
Amúgy szerinted kit igazolnak le, ha egyáltalán igazolnak? :D
Passz, 2-3 igazolás még kéne, de már csak 5,5 nap van hátra az átigazolási szezonból, jó, ha 1 ember érkezni fog...
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2011.08.26. 12:10:03

barca99 írta:Redknappnek egy olyan csatár kellett, aki végre befejezi az akciókat. Ha Adebayor hozza az Arsenalos önmagát, akkor nem kérdés, hogy kiemelkedik az eddigi csatárok közül.

És ne felejtsük el, Modric is leléphet még, akkor VdV mehet a helyére, előre pedig még egy csatár.
ez a modric egy akkora tulsztárolt arc h hihetetlen... nincs még egy ilyen az europai fociban...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2011.08.26. 11:28:19

Redknappnek egy olyan csatár kellett, aki végre befejezi az akciókat. Ha Adebayor hozza az Arsenalos önmagát, akkor nem kérdés, hogy kiemelkedik az eddigi csatárok közül.

És ne felejtsük el, Modric is leléphet még, akkor VdV mehet a helyére, előre pedig még egy csatár.
matador
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 413
Csatlakozott: 2008.06.02. 15:43:35

2011.08.26. 11:03:56

messideco írta:A Citynek mindegy, csak el onnan :D A Spurs szerintem jól járt vele, bár Adebayort már rég temetem én...
Redknapp-nek megvan az a perverziója, hogy a padra is szeret drága játékosokat szerezni. Igazából évek óta egy rendkívül erős, 20 jó játékosból álló kerete van, igaz kiemelkedője egy sincs.

A Spurs többnyire egy csatárral tolja, mögöttük játszik VDV. Na most az egy helyre van nekik Defoe, Pavlyuchenko, Adebayor, Crouch és még tuti kihagytam valakit. Értem én, hogy az elmúlt szezonban gyenge volt a támadójáték, de az egymás nyakára hozunk jó képességű, de mégse klasszis játékosokat elmélet elég régóta nem válik be.
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2011.08.25. 22:21:48

A Citynek mindegy, csak el onnan :D A Spurs szerintem jól járt vele, bár Adebayort már rég temetem én...
"And my heart will leave you never."
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2011.08.25. 21:28:17

Emmanuel Adebayor
Manchester City :arrow: Tottenham Hotspurs (kölcsönbe)
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
matador
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 413
Csatlakozott: 2008.06.02. 15:43:35

2011.08.25. 16:09:46

Game90 írta:
Ha bejutunk a BL-be utána lehet majd igazolni. Ők az eddigi jelöltek:
- védők: Cahill, Samba, Jagielka, Dann
- támadók: Hazard, Valbuena, Marvin Martin, Jadson, Gourcuff, M'Vila, Zarate

Ebből kéne 3 játékost igazolni, én Cahill-nek, Hazard-nak és M'Vila-nak örülnék a legjobban. De Wenger-t ismerve, majd kiszúrja a szurkolók szemét egy Jagielka-val és egy Valbuena-val...
Valbuena egyáltalán nem rossz játékos, ráadásul sokkal kreatívabb, mint Hazard. Jelenleg ott tart az Arsenal, hogy eladták a két legkreatívabb középső emberüket és helyette vettek két szélsőt. Ergo pont a hiányposztot nem pótolták.

Semmi bajom Wilshere-rel vagy Ramsey-vel, mindketten baromi tehetségesek, főleg előbbi, de látni kell, hogy nagyon fiatalok, pár éve játszanak első osztályú focit, így pedig csak megint max néhai szép játékra lehetnek hivatottak, sikerre nem, mivel a nyomást közelről se tapasztalták még.

Cseréjük pedig végképp nincs, márpedig elég sérülékenyek az Arsenal játékosai, a padjuk pedig híresen rövid évek óta. Igazán vehetnének pár tapasztaltabb játékost, legrosszabb esetben a tapasztalatuk miatt is, amivel pályán belül és kívül is segíthetnek a fiataloknak. A MU-ban például leírhatatlan fontos lehet az öregek ilyen téren betöltött szerepe. Ilyen az Arsenalban évek óta nincs, még Cesc volt az, aki a legnagyobb tapasztalattal bírt.

Szerintem a felsorolt nevek közül pont a Jagielka, Valbuena, Gourcuff trióval járna legjobban az Arsenal, de ők tudják...
lluisllach89
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3701
Csatlakozott: 2008.07.02. 22:46:30

2011.08.25. 13:19:53

Game90 írta:
Azért érdekes :) :roll: :
Nasrival a kezdőben az Arsenal meccseinek 49%-át nyerte a PL-ben, míg nélküle 62% a győzelmi mutató.
Nasri nélkül a PL előző szezonjában 2,75 gólt lőtt meccsenként az Arsenal, míg ha a pályán volt, csak 1,67-et.
Semmit nem jelent, főleg a második stat ha nem egy csatárról beszélünk. Attól még egy jó kis játékos, és fontos hogy a pályán legyen, és nem túl sokszor volt hiányzó, így akármilyen meccs is volt, kevesebb győzelem is jobb mutatót hozott.
Kép
"Azért mert valaki hibázott nem a futballt kellene megbüntetni.
Hibáztam és megfizettem érte. De a labda nem lett mocskos."- Maradona
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5167
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2011.08.25. 12:59:54

Game90 írta:Azért érdekes :) :roll: :
Nasrival a kezdőben az Arsenal meccseinek 49%-át nyerte a PL-ben, míg nélküle 62% a győzelmi mutató.
Nasri nélkül a PL előző szezonjában 2,75 gólt lőtt meccsenként az Arsenal, míg ha a pályán volt, csak 1,67-et.
Na, akkor még jó hogy elment, hátráltatja itt a csapatot :lol:
Amúgy szerinted kit igazolnak le, ha egyáltalán igazolnak? :D
Kép
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2011.08.25. 12:44:53

Tocy írta:Én Hazardot használnám középen is, úgysincs igazi csatár, meg lehetne próbálni hogy itt mire megy, illetve az ellenfél védekezésétől függően cserélgetni Van Persievel. Legalábbis én tuti kipróbálnám...
Nem tudom, én mindig a szélen láttam játszani Hazard-ot, szerintem középen nem is válna be. Akkor már inkább Walcott-ot erőltetném ott, gyors, azért a helyzeteit nagy %-ban be is vágja és középen annyira nem tűnne fel, hogy zavarja őt a labda :)

Robin Van Persie has now scored 22 goals in 26 appearances for Arsenal in 2011. 8)

Wilshere nagy arc :lol: :
"Sorry Spurs fans....we will not be joining you this year! Enjoy :D"

Azért érdekes :) :roll: :
Nasrival a kezdőben az Arsenal meccseinek 49%-át nyerte a PL-ben, míg nélküle 62% a győzelmi mutató.
Nasri nélkül a PL előző szezonjában 2,75 gólt lőtt meccsenként az Arsenal, míg ha a pályán volt, csak 1,67-et.

Kép
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.08.24. 21:47:14

Én Hazardot használnám középen is, úgysincs igazi csatár, meg lehetne próbálni hogy itt mire megy, illetve az ellenfél védekezésétől függően cserélgetni Van Persievel. Legalábbis én tuti kipróbálnám...

A 4-3-3 meg nem egészen az lenne, ami eddig, Fabregassal azért más, illetve Nasrival, most egy hajtós-küzdős, amolyan Mourinho-féle kp lenne, elöl három gyors, technikás emberrel, akik váltogatják a posztokat.

Az "igazolásaiddal" egyetértek, akkor még lehetne valamit kezdeni ezzel...
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2011.08.24. 20:28:01

ozsimiki írta:a tavalyi,valóban szürkébb játék okán voltak akik hegyezték a betűket a M.U. kárára, remélem idén is figyelemmel fogják követni,mert mind a szuperkupa döntőn,mind most nagyon látványos focit nyomatnak!
Pont erről olvastam most egy cikket :) :
http://manunited.blog.nepsport.hu/archi ... thing_New/
Jó lesz ez a ManUnited...
Tocy írta:plusz lenne Gervinho-Van Persie két oldalon, és középen Hazard
Hazard nem szélső?
Tocy írta:4-3-3ba át lehetne állni
Idáig is ebben a felállásban játszottunk :)

Ha bejutunk a BL-be utána lehet majd igazolni. Ők az eddigi jelöltek:
- védők: Cahill, Samba, Jagielka, Dann
- támadók: Hazard, Valbuena, Marvin Martin, Jadson, Gourcuff, M'Vila, Zarate

Ebből kéne 3 játékost igazolni, én Cahill-nek, Hazard-nak és M'Vila-nak örülnék a legjobban. De Wenger-t ismerve, majd kiszúrja a szurkolók szemét egy Jagielka-val és egy Valbuena-val...

"Az Arsenal szurkolók nem túl szenvedélyesek." - mondta Nasri a Man.City TV-nek.
:roll:
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
18Barca99
Capitá del Barça
Hozzászólások: 928
Csatlakozott: 2009.12.08. 19:36:08
Tartózkodási hely: Budapest

2011.08.24. 19:24:19

A City valóban nagyon erős lett, bár szerintem ez nem jelenti azt, hogy csapatként is működni fog. Remélem ugyanaz lesz náluk mint az Internél. Mancini egész jól igazol és jön mou és learatja a babérokat. Persze ezt nem komolyan mondom csak nem lenne baj ha visszamenne Angliába vagy bárhová csak jó messze spanyolhonból. Ez nekünk is és a Realnak is jót tenne, mert akármekkora rivális is rossz nézni ami ott folyik.. Hol vannak már azok az igazi El clasicók.. Na viszont ez így már off szóval remélem idén mancini és mou is befürdik :D persze ezek csak "álmok" de reménykedni azért lehet ;)
Ha el kell törnöm valamimet a pályán, akkor eltöröm, és nem panaszkodom, ha ez segít az edzői stábnak és a csapatomnak. Ez a fajta elkötelezettség a legfontosabb, hogy meglegyen mindenkiben. - Ivan Rakitic
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2011.08.24. 19:13:40

Tocy írta:és ha elkerülik őket a folyamatos sérülések, valamint lesz kis szerencséjük, a 3-4. hely kinézhet.
Igazolhatnak 3-4 embert, de hogy szerencséjük és teljesen egészséges keretük nem lesz a jövőben az biztos! :roll: Egyszerűen a legpechesebb csapat sajnos.
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.08.24. 18:29:27

Barcaman1993 írta:
Tocy írta:Arsenalban el tudnám képzelni Hazardot mindenképp, ő erősítést jelentene, akár 4-3-3ba át lehetne állni, középen Song-Wilshere-Ramsey, elöl RvP-Hazard-Gervinho, cseréjük Arshavin,Walcott,Chamakh,Chamberlain, Arshavin akár a kp-n is játszhat+ott van még Rosicky. Hátul Sagna és Fermáálen alap, Koscielny még jó, de Sakhot is el tudnám ott képzelni még. Ha Wenger elhozza még Hazardot és Sakhot, akkor is gyengült a csapat, de legalább használható a keret, és ha elkerülik őket a folyamatos sérülések, valamint lesz kis szerencséjük, a 3-4. hely kinézhet.
Hát ez a csapat így is borzasztó gyenge lenne. Ramsey és Song nem egy nagy szám, Gervinhot már meg sem említem. Nincs egy normális irányató játékos a kp-n, ráadásul elől is csak van Persie van, aki jó esetben csak fél szezonokat sérült. Érzésem szerint itt a 4. hely is komoly eredmény lenne nekik. Ez a City meg piszkosul megerősödött. Elől Tévez-Agüero, mögötte Johnson-Nasri-Touré-Silva 4-es. A védelem még mindig ótvar és van egy gyenge edzőjük. Ha nem bénáznak akár a PL is meg lehet nekik. Bár ezt kétlem. A BL-be meg kevesek lesznek.
Nyilván gyenge lenne, de ezzel egy más stílusra állna át az Arsenal, nem az eddigi Cesc köré épített játék lenne, hanem egy rohanós, hajtós középpálya, és Wilshere azért tud jó labdákat adni, plusz lenne Gervinho-Van Persie két oldalon, és középen Hazard. Ezzel legalább egy Liverpoolt meg lehetne verni...nyilván Cescet és Nasrit nem lehet pótolni, még Matával se lehetett volna. Meg hát Fabregast igazából senkivel...
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3729
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2011.08.24. 18:21:28

Tocy írta:Arsenalban el tudnám képzelni Hazardot mindenképp, ő erősítést jelentene, akár 4-3-3ba át lehetne állni, középen Song-Wilshere-Ramsey, elöl RvP-Hazard-Gervinho, cseréjük Arshavin,Walcott,Chamakh,Chamberlain, Arshavin akár a kp-n is játszhat+ott van még Rosicky. Hátul Sagna és Fermáálen alap, Koscielny még jó, de Sakhot is el tudnám ott képzelni még. Ha Wenger elhozza még Hazardot és Sakhot, akkor is gyengült a csapat, de legalább használható a keret, és ha elkerülik őket a folyamatos sérülések, valamint lesz kis szerencséjük, a 3-4. hely kinézhet.
Hát ez a csapat így is borzasztó gyenge lenne. Ramsey és Song nem egy nagy szám, Gervinhot már meg sem említem. Nincs egy normális irányató játékos a kp-n, ráadásul elől is csak van Persie van, aki jó esetben csak fél szezonokat sérült. Érzésem szerint itt a 4. hely is komoly eredmény lenne nekik. Ez a City meg piszkosul megerősödött. Elől Tévez-Agüero, mögötte Johnson-Nasri-Touré-Silva 4-es. A védelem még mindig ótvar és van egy gyenge edzőjük. Ha nem bénáznak akár a PL is meg lehet nekik. Bár ezt kétlem. A BL-be meg kevesek lesznek.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Válasz küldése