Premier League / The FA Cup

Foci a Barçán kívül

Ki nyeri a 2023-24-es idényt?

Arsenal
7
16%
Manchester City
23
51%
Chelsea
0
0 szavazat
Liverpool
11
24%
Manchester United
0
0 szavazat
Newcastle
1
2%
Brighton
2
4%
Más csapat
1
2%
 
Szavazatok száma: 45
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3472
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2011.06.28. 12:40:57

Elég bivaly lett az Arsenal idegenbeli meze: :shock: 8)
http://arsenaldirect.arsenal.com/adult- ... t/a23983a/
A SPORT-on van egy videó is róla, de mivel SPORT, ezért természetesen nem csak az van ott, hogy itt az Arsenal új meze, hanem hogy Cesc nem volt ott ezen a videó forgatásán.
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
matador
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 413
Csatlakozott: 2008.06.02. 15:43:35

2011.06.27. 16:19:23

De Gea Manchesterben van az orvosi vizsgálatokon.

Ma vagy holnap hivatalos lesz.
Avatar
P.U.Y.O.L.
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2814
Csatlakozott: 2010.01.22. 10:47:15
Tartózkodási hely: Irgumburg

2011.06.26. 07:07:57

fanbarca írta: Idén szerintem a City harcolni fog a győzelemért, már kezd érni a diadal. Egy dolog, hogy nem így kell csapatot alkotni, de előbb-utóbb siker fogja koronázni ezt.
Lásd: Chelsea...
Avatar
fanbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2162
Csatlakozott: 2010.05.15. 09:11:15
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti

2011.06.25. 20:10:51

lluisllach89 írta:Cesc:

Az elmúlt három szezonban az Arsenal a meccsei 64%-át megnyerte, ha Fabregas kezdett, de csak 43%-át, ha nem.

Az elmúlt öt PL-szezont számítva Cesc Fabregas passzai után alakult ki a legtöbb gólhelyzet, összesen 466.

A gólpasszairól már érkezett stat, elmúlt 5 szezon alatt 60.
Sok mindent elmond ez Cescről, tényleg ez gyönyörű teljesítmény. De így sem gondolom, hogy akkora szükségünk lenne rá. Azt a sok gólhelyzetet hamarosan Thiago is ki fogja alakítani. Kíváncsi lennék Xavi adataira, hol lehet az ilyesmiket nézni?

Idén szerintem a City harcolni fog a győzelemért, már kezd érni a diadal. Egy dolog, hogy nem így kell csapatot alkotni, de előbb-utóbb siker fogja koronázni ezt.
més que un club
lluisllach89
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3701
Csatlakozott: 2008.07.02. 22:46:30

2011.06.25. 20:04:56

Az Arsenal rúgta a legtöbb kapufát a PL-ben (22), és furcsa mód az ő kapufájukat találták el legkevesebbszer az ellenfelek (3).

Cesc:

Az elmúlt három szezonban az Arsenal a meccsei 64%-át megnyerte, ha Fabregas kezdett, de csak 43%-át, ha nem.

Az elmúlt öt PL-szezont számítva Cesc Fabregas passzai után alakult ki a legtöbb gólhelyzet, összesen 466.

A gólpasszairól már érkezett stat, elmúlt 5 szezon alatt 60.
Kép
"Azért mert valaki hibázott nem a futballt kellene megbüntetni.
Hibáztam és megfizettem érte. De a labda nem lett mocskos."- Maradona
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3729
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2011.06.25. 12:24:29

matador írta:Smalling az egész szezon egyik legnagyobb felfedezettje lett. Szinte mindig jó teljesítményt nyújtott, Tévezt simán levette a pályáról, meg úgy általában, gyors, jól fejel, van esze a játékhoz. Akkor már sokkal inkább lenne ugyanezen az úton elindulva kérdés, hogy Puyol mit keres a Barcában nem (nem kérdőjelezem meg a helyét, de ez alapján adja magát a kérdés)? Csak hogy érezd a dolgokat...

Smalling behívót kapott a válogatottba a MU-ból, Vidic mellett remek teljesítményeket nyújtott. Annyi igaz, hogy kell mellé egy klasszis védőtárs, egy Brown mellett ő is visszaesik, de mondom, Vida mellett remekelt.
Hát nekem Smallingról mindig a hátul eladott labdák és a pontatlan passzok jutnak eszembe. Puyollal meg ne hasonlítsuk össze. A Kapitány a csapat lelke, ő szívből játszik. Mellette nem hibázik hátul. Csak nagyon ritkán.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
matador
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 413
Csatlakozott: 2008.06.02. 15:43:35

2011.06.25. 12:23:55

miihii írta:
Game90 írta:
Meg néhány kérdés:
De Gea leigazolása már 100%-os?
Hargreaves él még?
Mi lesz Berbatovval? Hiába lett gólkirály, SAF nem igazán kedveli őt.
De Gea még nem tuti.Az U21-es VB végéig nem foglalkozik az igazolási ügyekkel,tehát jövő héten már talán lesz vmi fejlemény.
Hargreaves éldegél,de már nem hosszabbított vele szerződést a MU,uh könnyen előfordulhat h véget is ér ezzel a pályafutása.
Berba pedig állítólag hamarosan tárgyalóasztalhoz ül a MU-val,h most akkor mi a pálya.
Nem 100% valóban, de nagyjából 95. Még nincsen meg az aláírás, de a szerződés megvan, ugyanúgy, mint az egyezség. Hatalmas meglepetés lenne, ha végül nem jönne.

Hargo valóban távozik, állítólag a angol másodosztályú csapatok érdeklődnek iránta. Őt nagyon sajnálom, mert szerette a MU-t nagyon (kevesen tudják, de a MU mezében a klub címere mögött belülre a Believe szót írták, ez pedig Hargo ötlete volt), mindig kitette a szívét is a pályára, emellett a rúgótechnikája is elsőrangú volt. Sajnos a sérülések miatt csak ennyi jutott neki.

Berba maradni akar, de egy év van hátra a szerződéséből és még nem keresték meg az ügynökét a hosszabbítással kapcsolatban. A PSG érdeklődik iránta egy 10 millió fontos csekkel, de minden valószínűség szerint maradni fog. Amúgy nem azzal van a baj, hogy Fergie ne bírná, hanem egyszerűen feltűnő, hogy Chicharito játékstílusa jobban illik a MU-ba. Berbatov egyértelműen klasszis képességekkel bír, ritka jó esze van a játékhoz, illetve a képzettsége is adott (nem cselekre gondolok, hanem általános labdakezelésre). Szerintem ő végül maradni fog.
matador
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 413
Csatlakozott: 2008.06.02. 15:43:35

2011.06.25. 12:14:46

Barcaman1993 írta:
Barcaman14 írta:Smalling azért nem csak rohangál a pályán. Simán lehet rá számítani. Plusz most igazolták le Phil Jonest, aki szintén nagy jövő előtt áll. Nem véletlen fizettek érte közel 20 millió fontot. Szóval megvannak ott oldva a védő gondok szvsz.
Smalling egy vicc. Jópárszor láttam játszani és mindig egy dolog jutott eszembe: Egy ilyen technikailag képzetlen játékos, hogy fér be egy MU-ba (még a keretbe is)? Ráadásul fejben sincs nagyon a toppon. A másik csávót, Phil Jonest viszont elfelejtettem.
Nem tudom, hogy nézed te a MU-meccseket...

Smalling az egész szezon egyik legnagyobb felfedezettje lett. Szinte mindig jó teljesítményt nyújtott, Tévezt simán levette a pályáról, meg úgy általában, gyors, jól fejel, van esze a játékhoz. Akkor már sokkal inkább lenne ugyanezen az úton elindulva kérdés, hogy Puyol mit keres a Barcában nem (nem kérdőjelezem meg a helyét, de ez alapján adja magát a kérdés)? Csak hogy érezd a dolgokat...

Smalling behívót kapott a válogatottba a MU-ból, Vidic mellett remek teljesítményeket nyújtott. Annyi igaz, hogy kell mellé egy klasszis védőtárs, egy Brown mellett ő is visszaesik, de mondom, Vida mellett remekelt.

Továbbá ott van középhátvédnek Evans, aki idén egészen pocsékul teljesített, de azt megelőzően ő is remekül tolta, tehát jövőre vele bármi lehet. Jones pedig Smalling párja a védelemben az angol U-21-ben, sokan az új angol csapatkapitányt látják benne. Fizikálisan erős, viszont meglepően gyors, és habár nem nézné ki belőle az ember, nem is egy szokásos angol tulok középhátvéd.
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3729
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2011.06.24. 15:01:36

Barcaman14 írta:Smalling azért nem csak rohangál a pályán. Simán lehet rá számítani. Plusz most igazolták le Phil Jonest, aki szintén nagy jövő előtt áll. Nem véletlen fizettek érte közel 20 millió fontot. Szóval megvannak ott oldva a védő gondok szvsz.
Smalling egy vicc. Jópárszor láttam játszani és mindig egy dolog jutott eszembe: Egy ilyen technikailag képzetlen játékos, hogy fér be egy MU-ba (még a keretbe is)? Ráadásul fejben sincs nagyon a toppon. A másik csávót, Phil Jonest viszont elfelejtettem.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2011.06.24. 14:59:27

Barcaman1993 írta: Sztem a Mu-ba elférne még 1 középső védő. Vidic-Ferdinand duó nagyon jó, de ha vmelyikőjük kidől, akkor ilyen Smalling gyerekek rohangálnak a pályán. Evanst most nem tudom hova tegyem. Emlékszem Piquével mekkora tehetségek voltak pár éve, de Evans nem fejlődött annyit, mint amennyit mondjuk Gerard barátunk. Bár mondjuk Piqué fejlődése sem volt vmi gyenge. Nevet nem tudnék mondani, de gy rutinos róka elférne.
Smalling azért nem csak rohangál a pályán. Simán lehet rá számítani. Plusz most igazolták le Phil Jonest, aki szintén nagy jövő előtt áll. Nem véletlen fizettek érte közel 20 millió fontot. Megvan oldva szvsz a védelem, de ezt inkább a MU fanok tudnák megerősíteni vagy éppen cáfolni.
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Gyurinho
Capitá del Barça
Hozzászólások: 863
Csatlakozott: 2008.07.18. 11:06:00
Tartózkodási hely: Budapest

2011.06.24. 14:58:36

Barcaman1993 írta:
Barcaman14 írta:Még De Gea ügyét kell megoldani, plusz szerintem nem ártana egy középpályás erősítés sem főleg Scholes visszavonulásával.
Sztem a Mu-ba elférne még 1 középső védő. Vidic-Ferdinand duó nagyon jó, de ha vmelyikőjük kidől, akkor ilyen Smalling gyerekek rohangálnak a pályán. Evanst most nem tudom hova tegyem. Emlékszem Piquével mekkora tehetségek voltak pár éve, de Evans nem fejlődött annyit, mint amennyit mondjuk Gerard barátunk. Bár mondjuk Piqué fejlődése sem volt vmi gyenge. Nevet nem tudnék mondani, de gy rutinos róka elférne.
Smallingot nagy tehetségnek tartják a United drukkerek Evans szerintem nem egy nagy eresztés, viszont most igazolták le Phil Jonest így már 5en vannak két posztra, elég kell ,hogy legyen :wink:
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3729
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2011.06.24. 14:49:22

Barcaman14 írta:Még De Gea ügyét kell megoldani, plusz szerintem nem ártana egy középpályás erősítés sem főleg Scholes visszavonulásával.
Sztem a Mu-ba elférne még 1 középső védő. Vidic-Ferdinand duó nagyon jó, de ha vmelyikőjük kidől, akkor ilyen Smalling gyerekek rohangálnak a pályán. Evanst most nem tudom hova tegyem. Emlékszem Piquével mekkora tehetségek voltak pár éve, de Evans nem fejlődött annyit, mint amennyit mondjuk Gerard barátunk. Bár mondjuk Piqué fejlődése sem volt vmi gyenge. Nevet nem tudnék mondani, de gy rutinos róka elférne.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2011.06.24. 14:06:19

A.Young nagyszerű vétel szerintem is. Elfogadható áron érkezett, a legjobb korban van és tökéletesen illik a MU-ba. Legalábbis Ferguson biztosan "beleilleszti" majd a gépezetbe. Jó kis szélsőik vannak, Nani, Young,Valencia, és még Giggs is lehúz egy évet.
Hernández hatalmas felfedezés volt, rendesen termeli a gólokat. Az Arany kupán is összehozzott 7 gólt. Rooney-val kiegészülve nagyszerá párost alkotnak.
Berbatov esete érdekes. Pont amikor magára talált, akkor nem számitanak rá.

Még De Gea ügyét kell megoldani, plusz szerintem nem ártana egy középpályás erősítés sem főleg Scholes visszavonulásával.

Az Arsenal nyara viszont eddig tényleg elég visszafogott. :roll:
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Avatar
d
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1627
Csatlakozott: 2009.05.13. 18:46:36

2011.06.24. 10:10:48

LG írta:Hargreaves-nak véget ér a pályafutása??? Azt hittem, h fiatalabb a tag. Vagy olyan komoly sérülései voltak/vannak?
30 éves a tag, ami elvileg nem jelenti azt, hogy vége lenne a karrierjének, de a térdsérülése krónikus, 4 év alatt játszott egy szezonnyi meccset Manchesterben és ha ott nem tudták összefoltozni, akkor máshol sem fogják.

Kár érte, bár én nem kedveltem különösebben, de szimpatikus mentalitású játékos és volt benne potenciál. De gyakorlatilag kijelenthető, hogy egyszerűen fizikálisan alkalmatlan a profi labdarúgásra.
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2011.06.24. 10:02:50

KB 5-6, ha nem több, éve folyamatosan sérült a srác, és nem hetekre dől ki, hanem hónapokra általában, volt,hogy szezonokra. Porcelán, pedig jóval nagyobb karriert is befuthatott volna, így is nagy csapatoknál "játszott", de tehetségét ez a rengeteg sérülés alaposan háttérbe szorította.

Nem csodálkoznék én sem, ha már véget is érne a pályafutása. Sajnálom természetesen.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21114
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2011.06.24. 10:00:02

miihii írta:
Game90 írta:
Meg néhány kérdés:
De Gea leigazolása már 100%-os?
Hargreaves él még?
Mi lesz Berbatovval? Hiába lett gólkirály, SAF nem igazán kedveli őt.
De Gea még nem tuti.Az U21-es VB végéig nem foglalkozik az igazolási ügyekkel,tehát jövő héten már talán lesz vmi fejlemény.
Hargreaves éldegél,de már nem hosszabbított vele szerződést a MU,uh könnyen előfordulhat h véget is ér ezzel a pályafutása.
Berba pedig állítólag hamarosan tárgyalóasztalhoz ül a MU-val,h most akkor mi a pálya.
Hargreaves-nak véget ér a pályafutása??? Azt hittem, h fiatalabb a tag. Vagy olyan komoly sérülései voltak/vannak?
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2011.06.24. 01:14:07

Game90 írta:
Meg néhány kérdés:
De Gea leigazolása már 100%-os?
Hargreaves él még?
Mi lesz Berbatovval? Hiába lett gólkirály, SAF nem igazán kedveli őt.
De Gea még nem tuti.Az U21-es VB végéig nem foglalkozik az igazolási ügyekkel,tehát jövő héten már talán lesz vmi fejlemény.
Hargreaves éldegél,de már nem hosszabbított vele szerződést a MU,uh könnyen előfordulhat h véget is ér ezzel a pályafutása.
Berba pedig állítólag hamarosan tárgyalóasztalhoz ül a MU-val,h most akkor mi a pálya.
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
kamaj
Capitá del Barça
Hozzászólások: 816
Csatlakozott: 2005.02.02. 19:57:22
Tartózkodási hely: Debrecen

2011.06.23. 17:34:37

Most nem azért, de Kolarov inkább bal szélsőként játszott, nem is balhátvédként, és nincs is normális bal védő: Bridge felejtős, és már el is fogytak a bal hátvédek. Jó igazolás a City részéről, mert néha Kolarov, amikor balhátvédet játszott, akkor is inkább a fejemet fogtam egy-két megmozdulásától (meccsenként). Kell Cissokho oda.

Amúgy manapság divat lett a City szidni, mert pénz, meg mindenkit meg akarnak venni, DE azt senki sem gondolgatja komolyan, hogy minden pletyka igaz, amit róluk írnak. Sok ember abból indul ki, hogy ha már leírják akkor igaz is, és vakon elhiszi. Nem akarok személyeskedni ezzel, de sajnos igaz
Blaugrana ha többet akarsz tudni a Barca múltjáról.
Fear of the Bear!!! MEMPHIS!!!!
Kép
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3729
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2011.06.23. 17:22:01

Game90 írta:
csdewl írta:A MU szerzôdtette Ashley Young-ot 16m -ért .5 évig.
Ideje volt már egy nagycsapatba igazolnia.

Sajnos nagy igazolás, Arsenalban is szívesen elnéztem volna, legalább Walcottnak lett volna egy vetélytársa a futópályán :) 16 millió elég jó ár érte, mondjuk jövőre lejárt volna a szerződése. Nanival majd megküzdenek a balszélső posztért, kb. hasonló képességű a két játékos.

A 2006/07-es szezon óta csak Cesc Fabregas (60) adott több gólpasszt, mint Ashley Young (44).

Arsenalnál megint megy a tökölés, de végülis ráérünk... :roll: ManCity első igazolása Aly Cissokho lehet. Minek, ha már ott van Kolarov?
Young tényleg jó vétel, főleg ennyi pénzért. Azért a Valencia-Young-Nani szélsőtrió nagyon erős. A kérdés, hogy mennyire fogja őket forgatni SAF. Bár én azt is el tudom képzelni, hogy Nanit középre tolja, és akkor egyszerre lennének a pályán.

Az Arsenalnak a legfontosabb pedig, hogy a szerződéseket hosszabbítsák. Clichyt (ha jól írtam) és Nasrit ott kell tartani. Bár én még mindig reménykedek hátha mi igazoljuk le a kis franciát. Mindegy most ez nem tartozik ide. Szóval az Arsenalnak kéne 1-2 megbízható védő+1 gólerős csatár. Ha ezt megteszik jövőre reális esélyük lesz a bajnoki címre. A kp-juk brutálisan erős és a kapus poszton is úgy néz ki végre jól állnak.

City 1 posztra 3-4 embert vesz. :D Lassan már megszokjuk.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2011.06.23. 17:08:55

Szerk.:
Wilshere 19 évesen apa lesz:
http://sportszelep.nso.hu/sportszelep/a ... o-2082946/
csdewl írta:A MU szerzôdtette Ashley Young-ot 16m -ért .5 évig.
Ideje volt már egy nagycsapatba igazolnia.

Sajnos nagy igazolás, Arsenalban is szívesen elnéztem volna, legalább Walcottnak lett volna egy vetélytársa a futópályán :) 16 millió elég jó ár érte, mondjuk jövőre lejárt volna a szerződése. Nanival majd megküzdenek a balszélső posztért, kb. hasonló képességű a két játékos.

A 2006/07-es szezon óta csak Cesc Fabregas (60) adott több gólpasszt, mint Ashley Young (44).

Meg néhány kérdés:
De Gea leigazolása már 100%-os?
Hargreaves él még?
Mi lesz Berbatovval? Hiába lett gólkirály, SAF nem igazán kedveli őt.

Arsenalnál megint megy a tökölés, de végülis ráérünk... :roll: ManCity első igazolása Aly Cissokho lehet. Minek, ha már ott van Kolarov?

Villas-Boas meg csak pár hónappal idősebb, mint Lampard vagy Drogba :)

Kép
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára PCsabi 2011.06.23. 18:39:41-kor.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
gergo9
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2902
Csatlakozott: 2007.10.02. 12:19:09
Tartózkodási hely: Miskolc

2011.06.23. 15:22:01

A végén nehogy összekeverje a vízbe a bólyával. :D
Avatar
csdewl
Capitá del Barça
Hozzászólások: 547
Csatlakozott: 2009.05.12. 08:05:35

2011.06.23. 15:11:57

A MU szerzôdtette Ashley Young-ot 16m -ért .5 évig.
"a Futball nyer, ha a Barca nyer"

"Köszönetet mondok a Barcelonának.Egy ilyen nagy klub ilyen nagy futballistái foglalkoztak velünk..." - Franklin Lobos, egy kimentett chilei bányász.
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2011.06.21. 20:56:15

A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2011.06.21. 15:07:18

S.Agüero írta: Falcao lehet megy Chelsea-ba azt olvastam sporthíradón. :wink:
Ne olvasd a sporthiradot :P
Egyébként Moutinhoról is szólnak hírek, mint lehetséges Chelsea-célpont.
"And my heart will leave you never."
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2011.06.21. 14:47:29

Tényleg eddig lemásolja egy az egyben Mourinhot, bár Ő még szimpi :D na jó,akkor másolná le teljesen,ha most maradna,nyerne egy Bl-t, úgy hogy a nagycsapatok sehol sincsenek, és bakiznak össze vissza, majd menne a Chelseabe.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Válasz küldése