Premier League / The FA Cup

Foci a Barçán kívül

Ki nyeri a 2023-24-es idényt?

Arsenal
7
16%
Manchester City
23
51%
Chelsea
0
0 szavazat
Liverpool
11
24%
Manchester United
0
0 szavazat
Newcastle
1
2%
Brighton
2
4%
Más csapat
1
2%
 
Szavazatok száma: 45
Avatar
Initom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2127
Csatlakozott: 2010.06.07. 16:11:17
Tartózkodási hely: Vas(trón)

2011.07.14. 19:19:45

sjd írta:
Initom írta:
Ez az esélylatolgatás teli van olyanokkal, hogy "de benne is ott van a a hiba" meg "Rooney-nak bármikor összejöhet egy balhé", "zsákbamacska" stb. stb.

Nekünk is bármikor összejöhet, hogy Xavi vagy Messi kidől fél évre, vagy Villa 11 meccsig nem rúg gólt vagy Abidal májában tumort találnak....

Mégsem ez határozza meg, hogy mennyire jó egy csapat.

Sztem az igazság ott van, ha végigolvassuk a gondolataidat "de"-k nélkül
próbáltam pro-t és kontrát....ezek szerint nem sikerült :) :wink:
Abi & Tito
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2011.07.14. 15:32:55

http://www.nemzetisport.hu/angol_labdar ... al-2086014

Szerintem hatalmas futballista volt. A 2006-os VB-n Zidane-val szvsz Franciaország legjobbjai voltak.
sjd írta:Sztem az igazság ott van, ha végigolvassuk a gondolataidat "de"-k nélkül
David Gea? :D
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2011.07.14. 13:06:33

[quote="Initom"][/quote]

Ez az esélylatolgatás teli van olyanokkal, hogy "de benne is ott van a a hiba" meg "Rooney-nak bármikor összejöhet egy balhé", "zsákbamacska" stb. stb.

Nekünk is bármikor összejöhet, hogy Xavi vagy Messi kidől fél évre, vagy Villa 11 meccsig nem rúg gólt vagy Abidal májában tumort találnak....

Mégsem ez határozza meg, hogy mennyire jó egy csapat.

Sztem az igazság ott van, ha végigolvassuk a gondolataidat "de"-k nélkül
Avatar
Initom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2127
Csatlakozott: 2010.06.07. 16:11:17
Tartózkodási hely: Vas(trón)

2011.07.14. 12:29:46

ÁTHOZTAM IDE. másikba kicsit off!

MessiFan írta:Brutális ez a MU.. Jövőre megint Barca-Manchester döntő? :D
Azért csak lassan... :) Vizsgáljuk csak meg ezt az M.u.-t:

Védelem:
Ki tudja hogy ezek az ikerek Fabio meg Rafael ilyen szezon (közepes) után mit produkálnak... Vidic és Ferdinánd( főleg ő) már korosodó,bár jól összeszokott páros,Evra szintén nem lesz fiatalabb! Az alapvédelem jó,de utána enyhén foghíjas.
Érkezett Phil Jones,18 -ba fájt a Manchesternek,nagy tehetségnek mondják de zsákbamacska...Olyan szerepe lesz mint nálunk Fontásnak.
Ott van még Smalling,akivel most hosszabbítottak szerződést 5 évvel,én nem tartom sokra!
A legnagyobb kérdőjel nálam Evans! Jó játékosnak tartom,magabiztos,de néha csinál olyan hibákat ...mint Oleguer rossz napjain! Gondolhatjátok...
Távozott két ember,mind2 a Sunderlandbe egyik John O'shea a másik Wes Brown. Az ő hiányukat nem érzi meg a Mu.

Középpálya:

Jött Young,hatalmas igazolásnak tartom,csak nagy kérdés hogy a Nani,Valencia,Park,Giggs, és közüle ki fog játszani? Bár lehet hogy Giggsel középen számol SAF...személy szerint (holott nagy kedvencem) 80.percek után be-be dobálnám...hiába nagyok technikás fizikaliag nem bírja!

Középen van a Flecther,Carrick,Anderson, meg volt még egy srác nem jut eszembe a neve de ő jó spíler,fiatal a srác...
Visszatérve az alap 3-asra -> szerintem az ott nagyon vékony gondolva arra,hogy Anderson sérülékeny,Fletcher leadott 30 kilót a betegségébe olyan mint Jacko, Carrick meg néha el-el bír tűnni...
Ide égető lenne egy ember, ugye valószínüleg Sneijder személyében!

Csatárok:
Chicarito,Rooney,Berbatov,Owen!
Hát talán ezt el fogadná a világ bármely csapata...de!
Rooneyt ismerjük megint benne lehet egy balhé! Holott talán a legjobb a posztján,ha ő nincs akkor bajba van a Mu.
Hernandez hatalmas igazolás volt főleg ilyen aprópénzért!Kiegyensúlyozott teljesítmény,gólerős,gyors,szerény játékos ...
De nagy meccsekre jobban fel kéne szívnia magát!
Berbatov nem gyors,de rohadt technikás és jól lő,gólerős!Bár már öreg, Fergusson azt nyilatkozta,számol vele!

Owenre nem pazarolnék időt!

Kölcsönből jöhet vissza Macheda,Welbeck bár nem látok rá esélyt.

Kapus posztot direkt hagytam ki De Gea nagy zsákbamacska lesz,drukkolok neki! Remélem bírja a nyomást,és befogadják! Nagy kedvencem a srác!

Köszi hogy elolvastad.-
Abi & Tito
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2011.07.14. 11:58:43

Barcaman14 írta:
Tocy írta: De Gea-Fabio,Vidic,Ferdinand,Evra-Nani,Carrick,Sneijder,Giggs-Hernandez,Rooney. Picit támadó, de ez így baromi jó lenne :D
Inkább Rafael mint Fabio, a jobb oldalon főleg szerintem. Elképesztően jó kis szélsőik vannak, és Sneijdert ha meg tudják szerezni, piszok erős középpályájuk lesz. Mert egy vérbeli osztogató még hiányzik, aki nem akármilyen csatárpárost szolgálhat majd ki. Hernández elképesztően gólerős, Rooney-val kiegészülve életveszélyesek.
Az első számú esélyesei a bajnokságnak, aztán meglátjuk mit alkot Villas-Boas a Cheslea élén, vagy a City aki még beleszólhat. Legalábbis most úgy tűnik.
Meg szerintem Youngot nem a padra vették :D
Avatar
Initom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2127
Csatlakozott: 2010.06.07. 16:11:17
Tartózkodási hely: Vas(trón)

2011.07.14. 11:43:46

messideco írta:Áruló.
Félreértés ne essék, utálom a Spurst, de egy játékos ilyet nem csinálhat szerintem. A padon jó helyen lesz.
Modric csak annyit mondott,hogy a cselzibe akar menni , meg a sablonduma...erre kaptak a kékek és megy a zaklatás...Érthetően a Spurs meg nem akarja elengedni legjobbjait!
Abi & Tito
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2011.07.14. 11:40:43

Áruló.
Félreértés ne essék, utálom a Spurst, de egy játékos ilyet nem csinálhat szerintem. A padon jó helyen lesz.
"And my heart will leave you never."
Avatar
Initom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2127
Csatlakozott: 2010.06.07. 16:11:17
Tartózkodási hely: Vas(trón)

2011.07.14. 11:38:01

ab1daL írta:Modric átadólistára kérte magát a Spursnél, így megnyílt a lehetőség a Chelsea előtt, akik már próbálták a nyáron megvenni.
Radknapp nem akarja elengedni :)
30 millió-t nem fogadták el érte! kíváncsi vagyok,ha távozik,akkor lesz e játékosvándorlás a Spursnél...
Abi & Tito
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2011.07.14. 11:33:57

Modric átadólistára kérte magát a Spursnél, így megnyílt a lehetőség a Chelsea előtt, akik már próbálták a nyáron megvenni.
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2011.07.14. 11:28:50

Tocy írta: De Gea-Fabio,Vidic,Ferdinand,Evra-Nani,Carrick,Sneijder,Giggs-Hernandez,Rooney. Picit támadó, de ez így baromi jó lenne :D
Inkább Rafael mint Fabio, a jobb oldalon főleg szerintem. Elképesztően jó kis szélsőik vannak, és Sneijdert ha meg tudják szerezni, piszok erős középpályájuk lesz. Mert egy vérbeli osztogató még hiányzik, aki nem akármilyen csatárpárost szolgálhat majd ki. Hernández elképesztően gólerős, Rooney-val kiegészülve életveszélyesek.
Az első számú esélyesei a bajnokságnak, aztán meglátjuk mit alkot Villas-Boas a Cheslea élén, vagy a City aki még beleszólhat. Legalábbis most úgy tűnik.
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2011.07.11. 21:12:30

Fecooo írta:
Szerintem meg a vezetőség jobban örülne neki, ha kupákat nyernének és nem nyereségesek lennének már nem is tudom hány éve... Rolling Eyes
más példa: szted Péreznek álmatlan éjszakái vannak?

itt nem arról van szó, h vannak vezetőségek, akik CSAK pénzre, vagy CSAK kupákra hajtanak, hanem a prioritások különböznek, Dani erre céloz...


egy klubnak vannak elsődleges és másodlagos céljai is, a különbséget a sorrend adja a csapatok vezetősége között...
Igen ,erre próbáltam, köszi :P

Noname,
Én nem a BL kvalifikációval járó pénzt gondolom legfőbb bevételnek, vagy annak a 5-6hazai BL meccsnek a jegybevételeit. Hanem azt,hogy 25M alatt nem tudom mikor adtak el utoljára játékost, kiadni meg... :)

ui: Ha annyira a kupákat hajszolná az Arsenal , Wenger már 1-2éve nem lenne ott szerintem.
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2011.07.11. 21:08:43

Szerintem meg a vezetőség jobban örülne neki, ha kupákat nyernének és nem nyereségesek lennének már nem is tudom hány éve... Rolling Eyes
más példa: szted Péreznek álmatlan éjszakái vannak?

itt nem arról van szó, h vannak vezetőségek, akik CSAK pénzre, vagy CSAK kupákra hajtanak, hanem a prioritások különböznek, Dani erre céloz...


egy klubnak vannak elsődleges és másodlagos céljai is, a különbséget a sorrend adja a csapatok vezetősége között...
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2011.07.11. 21:04:56

bence-barca írta:
Sanama írta:Wengert miért rúgnák ki? A foci ma már leginkább a pénzről szól, nem tudom,hogy az Arsenalnak ki vagy kik a tulajdonosai, de ameddig ilye átigazolási-politikája van Wengernek, addig bőven nyereséges az egész... Ha meg jön a pénz, mi a baj? Szerintem a vezetőséget kevésbé érdekli,hogy legyen egy BL győzelem vagy PL kupa, de lehet, hogy csak én látom így.
Szerintem meg a vezetőség jobban örülne neki, ha kupákat nyernének és nem nyereségesek lennének már nem is tudom hány éve... :roll:
Egy Arsenalos haverom mondta és egyet értek vele, Wengert az ificsapathoz kéne letenni, oda igazolhatná a tinédzsereket, a nagy csapathoz felnőtt játékosok kellenének...
Mind2 ugyanolyan fontos. Ugyanolyan fontosak a kupák, mint a gazdaság. Jelenleg ebből a szempontból a követendő példa a Barca, esetleg a Real, akiknek erős csapatuk van, tartozások ugyan vannak, de nálunk ez hamar ledolgozódik, Rosell érti a dolgát, míg a Realnak akkora a profitja h a végtelenségig is görgetheti az adósságát maga előtt, előbb-utóbb biztos ledolgozódik. Az Arsenal jelenlegi modellje minimális növekedést biztosít. minden évben 3-4 millióval több a profit, ezzel egy nagy probléma van: Ha beüt a baj(nincs BL kvalifikáció)akkor hatalmas visszaesés lehet belőle. A mi gazdasági modellünk ugyan hullámzóbb, de az Arsenal nagy stabilitása könnyen a visszájára fordulhat.
Pl ha elmegy Fabregas és Nasri, továbbá nem kvalifikálják magukat a BL-re, akkor hatalmas visszaesés lesz.
A Fifa egy szégyen
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2011.07.11. 21:01:16

Essien megint megsérült fél évre... Nem tudom mi lesz így vele a jövőben, állandóan kidől fél évekre... :?
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2011.07.11. 20:58:17

Sanama írta:Wengert miért rúgnák ki? A foci ma már leginkább a pénzről szól, nem tudom,hogy az Arsenalnak ki vagy kik a tulajdonosai, de ameddig ilye átigazolási-politikája van Wengernek, addig bőven nyereséges az egész... Ha meg jön a pénz, mi a baj? Szerintem a vezetőséget kevésbé érdekli,hogy legyen egy BL győzelem vagy PL kupa, de lehet, hogy csak én látom így.
Szerintem meg a vezetőség jobban örülne neki, ha kupákat nyernének és nem nyereségesek lennének már nem is tudom hány éve... :roll:
Egy Arsenalos haverom mondta és egyet értek vele, Wengert az ificsapathoz kéne letenni, oda igazolhatná a tinédzsereket, a nagy csapathoz felnőtt játékosok kellenének...
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2011.07.11. 20:53:50

Wengert miért rúgnák ki? A foci ma már leginkább a pénzről szól, nem tudom,hogy az Arsenalnak ki vagy kik a tulajdonosai, de ameddig ilye átigazolási-politikája van Wengernek, addig bőven nyereséges az egész... Ha meg jön a pénz, mi a baj? Szerintem a vezetőséget kevésbé érdekli,hogy legyen egy BL győzelem vagy PL kupa, de lehet, hogy csak én látom így.
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2011.07.11. 20:45:16

scott neal írta:Már megint mit csinál Wenger?Clichy-t eladja, és helyette gibbs lesz a pótlás,nem értem Wengert, állítólag bajnok csapatot akar összerakni, de ha gibbsekkel, meg bartokkal áll ki az arsenal akk nem lesz nagy esélye.
(remélem azért gibbs rám cáfol, és ő lesz az új, N. Winterburn)
és nasriról meg annyit, hogy most elmegy ázsiába, tehát szerintem marad is
:D
Miért, simán mondhatja Wenger, hogy eladtam Clichy-t, de van helyette egy angol válogatott balhátvédünk... :D
Capon írta:Átolvasva a mai híreket az igazolásainkról felvetődött bennem, hogy lehetséges ez lesz Wenger utolsó éve az Arsenalban.
A vezetőség tuti, hogy nem fogja kirúgni, talán csak akkor gondolkodnának el a leváltásán, ha nem lenne meg a BL-hely. Ő meg hülye lenne lemondani, mert ezzel csak bevallaná, hogy az elmúlt 6 év semmit sem ért és a fiatalítás megbukott.

Gervinho megvan:
http://www.arsenal.com/news/news-archiv ... in-arsenal
http://utwenger.blog.nepsport.hu/archiv ... gerkezett/

Szerintem be fog válni, 10 millió fontot simán megért. Amúgy Sagnával biztos jóba lesznek... :D
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2011.07.11. 15:41:39

Átolvasva a mai híreket az igazolásainkról felvetődött bennem, hogy lehetséges ez lesz Wenger utolsó éve az Arsenalban.
Amennyiben nem tudja megtartani Fabregast és Nasrit rengeteget gyengülhet az Arsenal ami a következő idényben boríthatja a bilit. Ahogy látom egyre több Arsenalosnak is kezd elege lenni már belőle és az elképzeléseiből is.
Nem tudom a vezetőséggel milyen a kapcsolata pillanatnyilag, de egy esetleges gyengébb szezonnal akár véglegesen is elvághatja magát.

Persze én annyira nem látok bele az Arsenalos ügyekbe mint a szurkolóik ezért érdekelne egy két szurker véleménye.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
scott neal
Barça B
Hozzászólások: 56
Csatlakozott: 2011.07.01. 01:03:05

2011.07.09. 22:34:44

Már megint mit csinál Wenger?Clichy-t eladja, és helyette gibbs lesz a pótlás,nem értem Wengert, állítólag bajnok csapatot akar összerakni, de ha gibbsekkel, meg bartokkal áll ki az arsenal akk nem lesz nagy esélye.
(remélem azért gibbs rám cáfol, és ő lesz az új, N. Winterburn)
és nasriról meg annyit, hogy most elmegy ázsiába, tehát szerintem marad is
:D
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21159
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2011.07.08. 20:24:48

gergo9 írta:Amúgy Cesc ezt hol szedhette össze mert addig nem nagyon jött olyan infó hogy sérült?

http://sportszelep.nso.hu/sportszelep/l ... ok-2085180

Nah Ferdinand is. Hihetetlen.
Giggs,Rooney,Rio,Anderson,Nani régebben Cé. Esküszöm ez a sikerek titka. Dgni kell érte mindent ami mozog. Cselzibe is Ashley Cole vagy Terry is említhető.
Az Arsenalnál ezért nem megy ott sok a kiskorú illetve Wengerrel nem ugyanolyan :mrgreen: :lol:
Akkor mégiscsak vegyük meg Neymart 40 millióért, ha jól tudom neki is volt vmi ilyen botránya.
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2011.07.08. 20:21:46

Ezért lesz apa Wilshere 19 évesen :roll:
"And my heart will leave you never."
gergo9
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2902
Csatlakozott: 2007.10.02. 12:19:09
Tartózkodási hely: Miskolc

2011.07.08. 20:20:11

Amúgy Cesc ezt hol szedhette össze mert addig nem nagyon jött olyan infó hogy sérült?

http://sportszelep.nso.hu/sportszelep/l ... ok-2085180

Nah Ferdinand is. Hihetetlen.
Giggs,Rooney,Rio,Anderson,Nani régebben Cé. Esküszöm ez a sikerek titka. Dgni kell érte mindent ami mozog. Cselzibe is Ashley Cole vagy Terry is említhető.
Az Arsenalnál ezért nem megy ott sok a kiskorú illetve Wengerrel nem ugyanolyan :mrgreen: :lol:
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2011.07.08. 18:50:54

gergo9 írta: Most láttam csak meg. Nah hát ez talán a legbiztosabb infó az elmúlt sok-sok évből.
márha nem vmi fake account. :D
Kiderült, hogy fake... :roll:

Fabregas hivatalosan térdín sérülés miatt hagyja ki az ázsiai meccseket. Szerdán nyilatkozta a személyi edzője:
"Cesc a konditeremben edz, és teljesen profin dolgozik. Nincs szó arról, hogy lázadna a klubnál."
Aztán majd meglátjuk, hogy mi igaz ebből...

Nasri viszont megy Ázsiába, érte még nem jött hivatalos ajánlat egyik angol csapattól sem. De ha megy, akkor 20 millió font körül lehet az ára. Gervinho gyakorlatilag megvan, már csak az FA-vel kell intézni valamit, aztán lehet, hogy ő is mehet Ázsiába.

Wenger nyomott egy sablondumát az átigazolásokról:
http://arsenalfan.hu/hirek/2011/07/08/w ... azolasokon

Ha nem is maximálisan, de azért meg lennék elégedve egy ilyennel:
Clichy -> Baines/J. Enrique/Vermaelen (ha jön C/S, akkor balhátvéd lesz, játszott már ott)
Squillaci -> Cahill/Samba
Fabregas -> Gourcuff
Denilson -> Matuidi/Ligue1-ből valamelyik DM
Bendtner -> Gervinho
Nasri -> Mata/Valbuena/Hazard

Amúgy az Arsenal Supporters' Trust egyik vezetője nyilatkozott:
http://utwenger.blog.nepsport.hu/archiv ... onnal_-_1/

Versenyképes lehet az Arsenal a jelenlegi önfenntartó modellel?
Nem igazán, ha nagyban gondolkodunk. Az Arsenal nem jut bevételhez „jótevőktől”, mint a Chelsea vagy a Manchester City, és hiányoznak a Unitedéhoz és a Real Madridéhoz hasonló reklámbevételek. Amit ezek a klubok kifizetnek átigazolásokra és bérekre a világ legjobb játékosaiért, az jelenleg elérhetetlen az Arsenal számára. Sürgősen megvívandó vita lenne, hogy valóban megfelelő-e számunkra az önfenntartó modell.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21159
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2011.07.07. 20:57:22

ab1daL írta:
messideco írta:Sneijder ha a Unitedbe megy akkor nagyon nagy csapat alakul ki ott. Állítólag az Inter edzőjének nem illik a taktikai terveibe... Érdekes.
Ha érkezne, akkor azt jelentené, hogy Nasri maradhat az Arsenalban.
Nem csak a MU érdeklődik Nasri iránt. Szerintem attól ha Sneijder a MU-ba igazolna, Nasri még simán leléphetne. Mancity ő is akárcsak Clichy, vagy a Chelsea.
Sőt, még az emlegetett Inter és érdeklődik a francia iránt. De annyi esze kell, h legyen a vezetőségnek, h nem engedhetnek el minden kulcsembert egy nyár alatt, főleg minőségi pótlás nélkül. Bár már abban is ők a felelősök, h idáig fajult a helyzet.
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2011.07.07. 20:48:07

messideco írta:Sneijder ha a Unitedbe megy akkor nagyon nagy csapat alakul ki ott. Állítólag az Inter edzőjének nem illik a taktikai terveibe... Érdekes.
Ha érkezne, akkor azt jelentené, hogy Nasri maradhat az Arsenalban.
Nem csak a MU érdeklődik Nasri iránt. Szerintem attól ha Sneijder a MU-ba igazolna, Nasri még simán leléphetne. Mancity ő is akárcsak Clichy, vagy a Chelsea.
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
Válasz küldése