Premier League / The FA Cup

Foci a Barçán kívül

Ki nyeri a 2023-24-es idényt?

Arsenal
7
16%
Manchester City
23
51%
Chelsea
0
0 szavazat
Liverpool
11
24%
Manchester United
0
0 szavazat
Newcastle
1
2%
Brighton
2
4%
Más csapat
1
2%
 
Szavazatok száma: 45
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.08.07. 15:14:48

Wengerrel együtt rúgnám ki az orvosi stábot, ez egész egyszerűen hihetetlen...még el se kezdődött a szezon de RvP megint sérült, Cesc megint sérült...nem is értem...
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2011.08.07. 15:07:54

ab1daL írta:Chelsea és az Anderlecht megegyezett Lukaku áráról, az Anderlecht honlapja számol be a hírről. Kíváncsi vagyok mire lesz képes Lukaku.
http://www.nemzetisport.hu/nso_hirek/ch ... ol-2089500
Jó igazolás...

...lenne, ha nem vették volna meg télen Torrest. Így egy kicsit sokan vannak elől: Torres, Drogba, Lukaku (főleg, hogy mindhárman hasonló stílusú játékosok), Anelka, Sturridge, Kalou, Malouda.

Lukaku kicsit elérzékenyült, amikor először a Stamford Bridge-en járt:
http://www.youtube.com/watch?v=vddj0b5bsz4
Én bírom a srácot, szerintem be is fog válni, kár, hogy nem az Arsenalba jött, de ahogy a videóból is kiderült, Lukaku Chelsea-fan.
shutterisland írta:egy óra múlva manchesteri derby a CS-ért... :)
United: De Gea - Smalling, Vidics, Ferdinand, Evra - Nani, Carrick, Anderson, Young - Rooney, Welbeck.
City: Hart - Richards, Kompany, Lescott, Kolarov - de Jong, Yaya, Milner - Silva, Balotelli, Džeko.

ManUnited kezdőjében 6 angol van, ManCity-nél Clichy és Agüero a padon. Tippem: 0-1.

Arsenal News: RvP, Vermaelen és Gibbs is megsérült, azt még nem tudni, hogy mennyi időre. Még el sem kezdődött a szezon, de a sérültlista így fest: Vermaelen, Gibbs, Wilshere, Diaby, Fabregas, Walcott, RvP, szóval majdnem egy kezdőcsapat...
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2011.08.07. 14:26:05

egy óra múlva manchesteri derby a CS-ért... :)
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2011.08.06. 21:03:01

Chelsea és az Anderlecht megegyezett Lukaku áráról, az Anderlecht honlapja számol be a hírről. Kíváncsi vagyok mire lesz képes Lukaku.
http://www.nemzetisport.hu/nso_hirek/ch ... ol-2089500
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
Avatar
Bobberto
Capitá del Barça
Hozzászólások: 713
Csatlakozott: 2007.08.25. 21:25:45
Tartózkodási hely: Budapest

2011.08.06. 20:45:18

Most kezdődik sport 2-n az Eusébio kupa, azaz Benfica - Arsenal, Cesc nélkül.
Kép
matador
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 413
Csatlakozott: 2008.06.02. 15:43:35

2011.08.06. 18:30:25

Barcaman14 írta:Paul Scholes búcsúmeccse:
http://www.nemzetisport.hu/angol_labdar ... al-2089407
Hát igen... hiányozni fog.

Sajnos sokakban csak a kemény, elkésett becsúszások maradnak meg róla, pedig aki többször látta, az tudja, hogy egészen kivételes irányító volt. Talán Xavi mellett az utolsó igazi, klasszikus irányító volt a legmagasabb szinten.

Nem véletlen, hogy Henry-tól kezdve Zidane-on át rengetegen őt tartották a legjobb ellenfelüknek, hogy a BL-döntőben ugye 5-en mentek volna hozzá mezt cserélni.

Lehet szeretni, lehet utálni, de az biztos, hogy hatalmas hatással volt a mai Premier League-re.
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2011.08.06. 14:15:43

Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2011.08.06. 10:36:36

Sehol se írtam h az Udine lenne az esélyes. Azt írtam h egyáltalán nem lefutott a meccs. Az Udine egy támadócsapat ambiciózus játékosokkal, jó morállal. Az Arsenal mentálisan kb az FC Kukutyinfalvával van egy szintyen, hajlamosak arra h szétesnek, ha akár egy rövidzárlat is becsúszik. Emiatt gondolom h nem lefutott a meccs. Ha az Udinéből villant egyet Di Natale, könnyen lehet h szokás szerint bepánikol az Arsenal. Lehet keresnivalója az Udinének. Ha nem adják el Sanchezt,Inlert és Zapatát, akkor végképp érdekes meccs lenne, hiszen ezek a játékosok képesek előidézni rövidzárlatokat. :wink:
Az Arsenal az esélyes, de amilyen pocsék lehet a csapatmorál(évek óta semmi kupa, fontos meccseken rémes teljesítmény, a 2 legjobb játékos elvágyódása...), könnyen jöhet a baj.
A Fifa egy szégyen
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21159
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2011.08.05. 21:46:34

noname írta:Nem fogok ki könnyű ellenfelet az Arsenal. Az Udine jó csapat, a morál fantasztikus és elvesztették ugyan a legkiszámíthatatlanabb játékosukat, de alighanem vesznek még a helyére embert, továbbá nagyon összeszokott csapat. Amilyen pocsék lehet az ARsenalnál a csapatmorál, könnyen meglephetik őket. A szezonvégi Arsenalt elverte volna véleményem szerint az Udine. Azóta változtak a dolgok, de ez nem lefutott meccs. Ha jön a zárlat az Arsenalnál akár egyszer is, annak párja is lesz szokás szerint.
Mibe fogadunk, h föltörlik az olaszokkal a padlót? Vhogy az Arsenal erejét nem jól lövöd be, múltkor a Valencia, most meg ez. Még a szezonvégi Arsenal is pl. megtudta verni a MU-t. Szóval azért annyira gyengék nem lehettek. Az olasz csapatokat meg csak tessék a helyükön kezelni. Nézzük meg mit alkottak tavaly BL-ben. Egy kalap fos mind. A spanyolokra ugyanez igaz a 2. helytől lefelé(Schalke-Valencia, Villarreal-Porto.

Lehet, h majd gyengül az Arsenal, én ebben sem vagyok annyira biztos egyébként, de hogy ilyen bohóccsapatok nem mostanában fogják megverni, abban egészen biztos vagyok.
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2011.08.05. 20:50:12

Nem fogok ki könnyű ellenfelet az Arsenal. Az Udine jó csapat, a morál fantasztikus és elvesztették ugyan a legkiszámíthatatlanabb játékosukat, de alighanem vesznek még a helyére embert, továbbá nagyon összeszokott csapat. Amilyen pocsék lehet az ARsenalnál a csapatmorál, könnyen meglephetik őket. A szezonvégi Arsenalt elverte volna véleményem szerint az Udine. Azóta változtak a dolgok, de ez nem lefutott meccs. Ha jön a zárlat az Arsenalnál akár egyszer is, annak párja is lesz szokás szerint.
A Fifa egy szégyen
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2011.08.05. 20:48:26

csabooo írta:Game !

nem írnál egy pár sort a játékmenetről ? mert ha ez ilyen lassú lesz, mint a PL-ben akkor meg fogom unni, pedig tetszik.Nem lehet bari meccseket játszani vagy valami ilyesmi ? :roll:
Ez nem a Fifa11, hogy barátságos meccseket lehessen játszani :) A játékosaid majd a VALÓDI teljesítményük alapján lesznek pontozva, szóval addig fog tartani a játék, ameddig a PL. Szerintem nem lesz lassú meg unalmas, ha követed a bajnokságot.

Hatalmas forma ez a Balotelli :D :
http://rszg.blog.nepsport.hu/archives/2 ... dat_Mario/

Arsenal News:
1. Nasriért 22 milliót adna a ManCity. Sajnálnám, ha elmenne Nasri, mert az egyik kedvenc Arsenalos játékosommá vált, de ha nem akar hosszabbítani, akkor mennie kell. Ebből a pénzből meg azonnal el kéne hozni Matát.
2. A csapatfotózás elmaradt, de állítólag két változatot akarnak csinálni: egyet Fabregas-szal, egyet pedig nélküle. Ennyi erővel több változatot is lehetne készíteni, egyet Nasrival, egyet Nasri nélkül, egyet Bendtner-rel, egyet Bendtner nélkül stb...
3. BL-ben az Udinese lesz az ellenfél, a Rubin Kazany mellett őket akartam elkerülni, de azért jobbak vagyunk, ütni kell őket. De az első meccsen nem lesz van Persie és Nasri sem, eltiltás miatt. Meg lehet, hogy Fabregas sem, nem hiszem, hogy megvennénk akkor is, ha már játszott a BL-ben...
MessiFan a Barca Igazolások topikban írta:Ha már a válogatottba is inkább Thiagot hívják, mint Fabregast
Cesc sérült.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
csabooo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 789
Csatlakozott: 2008.10.19. 18:20:56
Tartózkodási hely: Székelyföld

2011.08.05. 12:54:26

Game !

nem írnál egy pár sort a játékmenetről ? mert ha ez ilyen lassú lesz, mint a PL-ben akkor meg fogom unni, pedig tetszik.Nem lehet bari meccseket játszani vagy valami ilyesmi ? :roll:
Barça,Barça,Baaarça!!!
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2011.08.02. 21:59:19

messideco írta:Ha Bendter és Eboué távoznak, az már jó :)
Mi lesz a helyzet Vela-val? Balhátvéd posztra nem érkezik senki? :roll:
Bendtnert emberileg nem bírom, de ha fociról van szó, akkor inkább ő, mint Chamakh. De ő 100%, hogy menni fog, nyíltan megmondta, hogy el akar igazolni. Ebouét kedvelem, Sagna mögé tökéletes, így is szokott 30-35 mecccset játszani egy szezonban.

Vela utóbbi 1,5-2 éve kuka, nem fejlődött semmit sem, kb. Bojanhoz tudnám hasonlítani. Hernández még csak 1 éve játszik a ManUnited-ben, de már sokkal előrébb tart.

Balhátvéd biztos, hogy nem fog érkezni, majd Gibbs és Traoré megoldja...
ozsimiki írta:Game Csabi!

Azért annyit írhattál volna ide pár napja,vagy amikor elburjánzott itt ez a sok OFF!, hogy vigyük át a témázást offba,esetleg gamez-be, míg megtudjátok lesz e topik vagy sem. Amúgy az ilyesmik nem túl hosszú életűek, így nem túl valószínű.

De azért azt Te is tudod,h ez itt marha nagy off, Forma 1hez is van elég sok játék, mégsem F1 topikban beszéljük ki :lol:
Igazad van, bocsi. De Off-ba nem akartam átvinni, ott a sok téma között elveszett volna, Online részt meg szerintem kevesen olvassák, talán még itt volt a legjobb helye.

Már most 19-en vagyunk a játékban (tényleg, te nem akarsz jönni? :) ), és ha tetszik a népnek, akkor lesz jövőre is.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
csabooo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 789
Csatlakozott: 2008.10.19. 18:20:56
Tartózkodási hely: Székelyföld

2011.08.02. 00:50:38

egy órája regeltem a játékba nem 3 napja, de bocsi az offért így utólag is :roll:

nem neked szólt, hanem Game-nek, aki történetesen Csabi is. Persze részben neked is, meg akik itt elömlesztették a topikot.
Barça,Barça,Baaarça!!!
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2011.08.02. 00:19:43

Game Csabi!

Azért annyit írhattál volna ide pár napja,vagy amikor elburjánzott itt ez a sok OFF!, hogy vigyük át a témázást offba,esetleg gamez-be, míg megtudjátok lesz e topik vagy sem. Amúgy az ilyesmik nem túl hosszú életűek, így nem túl valószínű.

De azért azt Te is tudod,h ez itt marha nagy off, Forma 1hez is van elég sok játék, mégsem F1 topikban beszéljük ki :lol:
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
csabooo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 789
Csatlakozott: 2008.10.19. 18:20:56
Tartózkodási hely: Székelyföld

2011.08.02. 00:04:24

ebbe a játékba nincs magyar nyelv ? mert mintha beállíottam volna amikor regeltem...

ja igen és csatlakoztam a ligához :)
Barça,Barça,Baaarça!!!
Avatar
fcbarca0827
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3238
Csatlakozott: 2007.08.30. 14:29:21
Tartózkodási hely: Sülysáp

2011.08.01. 23:15:23

csabooo írta:Game90 ez milyen játék is ? és mondanál róla egy-két dolgot ? :)
Ajánlom, hogy olvass vissza (max.a következő oldalig) és megtudsz sok dolgot. Többek között, hogy hol kell regisztrálni, ha érdekelne. :wink:

szerk.: Tévedtem, 3. oldal. :D
KowalskymegaVega,Supernem,HollywoodUndead,Fish!
Hiperkarma,VadFruttik,EstiKornél,AWS
30Y,BagossyBrothersCompany,Useme,Elefánt
csabooo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 789
Csatlakozott: 2008.10.19. 18:20:56
Tartózkodási hely: Székelyföld

2011.08.01. 23:11:07

Game90 ez milyen játék is ? és mondanál róla egy-két dolgot ? :)
Barça,Barça,Baaarça!!!
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2011.08.01. 22:40:20

Ha Bendter és Eboué távoznak, az már jó :)
Mi lesz a helyzet Vela-val? Balhátvéd posztra nem érkezik senki? :roll:
"And my heart will leave you never."
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2011.08.01. 21:31:16

matador írta: Csak akkor nem értem, miért nem csináltok ennek külön topikot, mert így - mint az én példám is mutatja - követhetetlen lesz, hogy a topikban épp mi zajlik.
Külön topik tényleg jó lenne, mondjuk az Online részben egy Fantasy Premier League topik. Valamelyik modi mondhatna valamit :)
messideco írta:Pf, az nem jó...
Nem úgy van, mint a magic11-en, hogy fordulónként kell új csapatot csinálni? Ez lenne a logikus számomra...
Nem.
Nem tudom, hogy a többiek hogy vannak vele, de nekem ez a rendszer jobban bejön.

Guillem Balague a hétfői napon nem túl jó hírekkel szolgált az Arsenal rajongóinak. Az újságíró továbbra is kitartott az információi mellett, melyek szerint az Arsenal valóban megállapodott a Valenciával Mata ügyében, ám az ebben az egyezményben szereplő 22-23 millió eurós összeg nem érkezett meg időben - július 31-e éjfélig - a Valencia bankszámlájára, vélhetően azért nem, mert ezidáig a Fabregas-üzlet sem zárult le. Csakhogy Mata új szerződésében ez a megszabott kivásárlási ár július 31-e éjfélig volt érvényben, ezek után a játékos már csak 60 millió euróért cserélhet klubot, legalábbis hivatalosan. Azonban ha az Arsenal ügyesen tárgyal, még mindig érkezhet Mata a nyár folyamán, ám a lehetőségek egyre szűkülnek Wengernek.


Wenger nyilatkozott:
"Azokat a játékosokat játszattam, akik bevethetőek voltak. Nasri az volt, így ő játszott, Cesc viszont sérült volt. Az ő ügyükben nem történt semmilyen előre-, vagy netán visszalépés a hétvégén. Ha Fabregas elkötelezett a klub iránt és maradni akar, nincs az a pénz, amiért lemondanánk róla, nem vagyunk olyan helyzetben, hogy égető szükségünk legyen az érte befolyt pénzre."
"Az persze benne van, hogy Nasri a jövő szezonra marad, majd aztán ingyen tovább áll. Pénzügyileg persze ez sohasem jön jól, de sportszakmailag ő egy fontos játékosa a keretnek. Ugyanakkor tény, hogy vannak olyan dolgok, amiket rendeznünk kell, és a következő 10 nap folyamán mindennek letisztultnak kell lennie."
"Jelenleg Nicklas Bendtner és Emmanuel Eboué állnak közel a távozáshoz, de még semmi sincs eldöntve."


Matának nagyon örülnék, csak ne legyen Reyes2 :) Wengert viszont felakasztanák az Emirates előtt, ha Nasrit ingyen elengedi...
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2011.08.01. 07:07:23

Igen, valóban jó lenne egy saját topic, de a modik nem fognak szerintem belemenni...
"And my heart will leave you never."
matador
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 413
Csatlakozott: 2008.06.02. 15:43:35

2011.08.01. 02:06:33

kanty írta: Szerintem kicsit félreértetted. :wink: Levente kolléga a játékhoz keres csatárt és ott mindkét említett játékosnak az ára 8,5 millió.
:wink:
Valóban :wink:

Csak akkor nem értem, miért nem csináltok ennek külön topikot, mert így - mint az én példám is mutatja - követhetetlen lesz, hogy a topikban épp mi zajlik.
Avatar
FtcSikiHun
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2740
Csatlakozott: 2009.12.17. 21:59:21
Tartózkodási hely: Északon, délen, keleten, nyugaton

2011.07.31. 20:27:51

Sturridgére számítanak a Chelseánál? :D

szerk.: Gera miért nincs ott? :roll:
Kép
'élvezd, hogy minden rosszban van valami'
'...törekedj azzá lenni,ami lehetnél!'
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2011.07.31. 20:07:35

Pf, az nem jó...
Nem úgy van, mint a magic11-en, hogy fordulónként kell új csapatot csinálni? Ez lenne a logikus számomra...
"And my heart will leave you never."
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2011.07.31. 20:04:13

Arsenal - NY Red Bulls 1-1, természetesen megint vezettünk, de a 84. percben sikerült összehozni egy öngólt... Így az Emirates Cup-ot a NY nyerte, már ezt a kupát sem sikerült behúzni, szurkolók ki is fütyülték a csapatot...

Röviden a meccsről: igazi felkészülési mérkőzés, lazulás, motiválatlanság, gyenge védelem, Fabregas nélkül ötlettelen támadójáték.

Thierry Henry Standing Ovation vs Arsenal @ Emirates Cup:
http://www.youtube.com/watch?v=DkAOLKeXndI
Szívesen elnézném még Arsenal mezben, pl. Chamakh-nál még 34 évesen is sokkal jobb lenne.
levproff írta:Game!
Csak aug. 13.-áig lehet játékost venni/cserélgetni vagy szezon közbe is?

Amúgy mondjatok már egy jó csatárt 8.5 millióért Anelka helyett. :D
Ha jól tudom, akkor szezon közben is lehet, fordulónként kicserélhetsz 1 játékost.

Én behúztam Odemwingie-t 7,5 millióért. Szerintem több gólt fog szerezni, mint Anelka/Defoe/Dzeko.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Válasz küldése