Premier League / The FA Cup

Foci a Barçán kívül

Ki nyeri a 2023-24-es idényt?

Arsenal
7
16%
Manchester City
23
52%
Chelsea
0
0 szavazat
Liverpool
10
23%
Manchester United
0
0 szavazat
Newcastle
1
2%
Brighton
2
5%
Más csapat
1
2%
 
Szavazatok száma: 44
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2011.07.01. 11:40:12

Szegény Arsenal. Mi lesz velük, ha neadjisten Fabregas is elmegy? :) Komolyan, néha nem értem Wengert. Szép sorjában "nevelik ki" a profi-klasszis játékosokat, de mire egy csapatuk beérne, a zászlóvivőket hagyják elmenni, és kezdenek újra mindent elölről. Gondolok itt Adebayorra, Clichire, Touréra stb.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
Blaugranafan
Barça B
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2011.03.12. 09:55:26

2011.07.01. 10:38:53

Gyakorlatilag bárhol máshol eltudtam volna képzelni Clichyt, csak ott nem. Am a City is elég jól gyengíti az Arsenalt az elmúlt években: Touré, Adebayor, Clichy, és még akár Nasri is megeshet :lol:
Kép
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3471
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2011.07.01. 10:19:21

„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2011.07.01. 09:00:38

Game90 írta:Nasrit most a ManCity vinné. Csalódnék, ha oda igazolna.
Tegnap még arról olvastam hogy szinte már megegyeztek a MU-val és a napokban bejelenthetik Nasri átigazolását. Legalábbis az ügynöke, és az nso.hu szerint....

Ha Nasri távozik, legyen az bármelyik csapat, akkor Fabregast már nem hiszem hogy elengedi Wenger.
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Avatar
scott neal
Barça B
Hozzászólások: 56
Csatlakozott: 2011.07.01. 01:03:05

2011.07.01. 01:19:41

szerintem ha clichy elmegy az arsenal-ból azzal, csak nyer az arsenal,mert 22 millát kapunk, és jön a helyére,fele annyi pénzért, baines és ő fiatal, és már most meg üti,azt a szintet mint, clichy.

nasriról meg annyit, hogy neki maradni a kell, fantasztikus focista, nélküle az arsenal nem lehet bajnok, ha egy walcott vagy 1 arshavin játszana helyette akkor, az arsenaltól már a dobogó is csoda lenne.
go arsenal :D
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2011.06.30. 19:33:19

Nyelvtanilag nem az igazi, de piszkosul sok szerencsét kívánok De Gea-nak.
Az egyik kedvenc kapusom és az is lehet, hogy Canizares után ő lesz az én örök kedvencem.
Remek lehetőséget kapott és biztos vagyok benne hogy élni fog vele. Jók az adottságai, az A. Madridban remekül védett és csak 21 éves! Ha belegondolok, hogy tesóm 21 évesen még "sehol sem tart" (egyetemre jár), ő pedig milliókat keres és a második (?) legértékesebb kapus.

Remélem nem gond ha ezt ideírtam.
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2011.06.30. 19:21:17

ab1daL írta:
Képaláírással egyetértek: Jack Wilshere: kicsi, beképzelt és megdöbbentően bunkó is
És mi lesz, ha Barton is a csapattársa lesz :D :
http://www.nemzetisport.hu/nso_hirek/ar ... 43?nocache

Nem szép, amit csinált, de azért voltak már komolyabb ügyek is Angliában (Giggs, Rooney, Terry stb.). De Wilshere a pályán sem a leghiggadtabb:
http://www.youtube.com/watch?v=ly4UQat0z5Y

Amúgy pont ma találtam régebbi Arsenalos videókat, aztán belegondoltam, hogy mennyivel másabb lenne egy ilyen csapat, ha nem távozik több meghatározó játékos: Szczesny - Sagna, K. Touré, Vermaelen, Clichy - Song, Flamini/L. Diarra - Fabregas - van Persie, Adebayor, Hleb.

Szerk.: Nasrit most a ManCity vinné. Csalódnék, ha oda igazolna.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára PCsabi 2011.06.30. 20:45:43-kor.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4091
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2011.06.30. 14:31:34

matador írta:
Mihu írta:http://sportszelep.nso.hu/sportszelep/a ... k-2083849/


Valaki megmagyarázná azt nekem, hogy erre a takargatásra mi szükség van? Vegyük szépen sorban: hivatalosan is bejelentették hogy leigazolták De Geát. Ilyenkor ugye napokon belül jön az orvosi vizsgálat. Na most egy kórház előtt, egy pont a csapat egyik szponzorának számító Audi-val megérkeznek egy kórházhoz. Utána elővesznek egy nagy lepedőt és takargatják a hátulról kiszálló emberkét. Ezek után gondolták hogy senki se következteti ki hogy De Gea szállt ki belőle? Vagy a világon még senki sem látta civilben De Gea-t és ezt az állapotot fent akarták tartani?
Nem vetted szépen sorban.

Mivel lehet, hogy a Sportszelepnél vannak gyökerek, de ez a kép hétfői, tehát két nappal a hivatalos leigazolása előtt készült.

És amúgy se tudod jól, mert ugye az orvosi vizsgálat mindig a hivatalos leigazolás előtt zajlik le.
Tisztában vagyok vele. Rosszul fogalmaztam. Akkor nem leigazolás szót használok, hanem megállapodás.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2011.06.30. 12:57:49

Game90 írta: SAF a visszavonulása előtt azért építi a jövő ManUnited-jét is: de Gea - Rafael, Smalling, Jones, Fábio - Valencia, Anderson, Cleverley, Nani/Young - Rooney, Hernández/Macheda.
Bizony lehet, h ezzel meg is alapozza a MU hosszú távú sikerességét, de azért várjunk vele. Voltak már nagy ígéretes csapatok, akik aztán mégse hozták a várt eredményeket. Mindenesetre a nevek alapján nagy ütősnek tűnik.
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3471
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2011.06.30. 12:55:30

Képaláírással egyetértek: Jack Wilshere: kicsi, beképzelt és megdöbbentően bunkó is
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
matador
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 413
Csatlakozott: 2008.06.02. 15:43:35

2011.06.30. 12:51:10

Mihu írta:http://sportszelep.nso.hu/sportszelep/a ... k-2083849/


Valaki megmagyarázná azt nekem, hogy erre a takargatásra mi szükség van? Vegyük szépen sorban: hivatalosan is bejelentették hogy leigazolták De Geát. Ilyenkor ugye napokon belül jön az orvosi vizsgálat. Na most egy kórház előtt, egy pont a csapat egyik szponzorának számító Audi-val megérkeznek egy kórházhoz. Utána elővesznek egy nagy lepedőt és takargatják a hátulról kiszálló emberkét. Ezek után gondolták hogy senki se következteti ki hogy De Gea szállt ki belőle? Vagy a világon még senki sem látta civilben De Gea-t és ezt az állapotot fent akarták tartani?
Nem vetted szépen sorban.

Mivel lehet, hogy a Sportszelepnél vannak gyökerek, de ez a kép hétfői, tehát két nappal a hivatalos leigazolása előtt készült.

És amúgy se tudod jól, mert ugye az orvosi vizsgálat mindig a hivatalos leigazolás előtt zajlik le.
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4091
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2011.06.30. 09:36:38

http://sportszelep.nso.hu/sportszelep/a ... k-2083849/


Valaki megmagyarázná azt nekem, hogy erre a takargatásra mi szükség van? Vegyük szépen sorban: hivatalosan is bejelentették hogy leigazolták De Geát. Ilyenkor ugye napokon belül jön az orvosi vizsgálat. Na most egy kórház előtt, egy pont a csapat egyik szponzorának számító Audi-val megérkeznek egy kórházhoz. Utána elővesznek egy nagy lepedőt és takargatják a hátulról kiszálló emberkét. Ezek után gondolták hogy senki se következteti ki hogy De Gea szállt ki belőle? Vagy a világon még senki sem látta civilben De Gea-t és ezt az állapotot fent akarták tartani?

Merthogy Katalin hercegnő mikor kijött a hotelből akkor oké hogy takarták, mert nem akarták hogy meglássák a menyasszonyi ruháját. Lehet De Gea is valami divattervezővel készíttetett egy alkalmi ruhát erre az orvosi vizsgálatra, és azt akarták eltakarni a fotósok elől.
gergo9
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2902
Csatlakozott: 2007.10.02. 12:19:09
Tartózkodási hely: Miskolc

2011.06.30. 02:07:37

PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2011.06.29. 18:32:34

Ha nem is Top5-ös, de a Top10-ben simán benne van RvP, a sérülések ellenére is. 2008-2009-es szezonban magához képest elég sokat játszott, 44 meccsen össze is hozott 20 gólt meg 15 gólpasszt. Vagy a 2010-2011-es szezon, 33/22/7. Ennyire szerintem mindig képes lenne, csak hát a porcelánlábak...

ManUnited meg hirtelen elköltött 60 millió eurót, de muszáj volt, ha közel ugyanazon a színvonalon akarnak játszani. De Gea szerintem be fog válni VdS helyett, P. Jones passz, kérdés, hogy mennyi lehetőséget fog kapni, Young is jó vétel, 4 szélső azért kell.

SAF a visszavonulása előtt azért építi a jövő ManUnited-jét is: de Gea - Rafael, Smalling, Jones, Fábio - Valencia, Anderson, Cleverley, Nani/Young - Rooney, Hernández/Macheda.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2011.06.29. 13:01:52

noname írta:Eddig jól vásárol az MU, de hatalmas szükség lenne nekik egy kreatív kpra. Vegyék meg Cescet és hagyják békén Thiagot. :wink:
Ha vesz SAF egy kreatív kpt, úgy gondolom kész a csapatuk.
Vagy Nasri :D :)

Amúgy ha Fabregas távozna, és a Manchester,Chelsea,City,Liverpool jól igazolnak, akkor az Arsenalt kiszoríthatják a BL-ből. Az ágyúsok kerete évről-évre gyengül, és egyre több az ismeretlen örök ígéret(Denilson,Vela,Bendtner,Djorou,stb.) Van egy olyan érzésem, hogy az Arsenal évek múlva jelentősen kisebb szinten lesz majd.
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2011.06.29. 12:47:43

Eddig jól vásárol az MU, de hatalmas szükség lenne nekik egy kreatív kpra. Vegyék meg Cescet és hagyják békén Thiagot. :wink:
Ha vesz SAF egy kreatív kpt, úgy gondolom kész a csapatuk.
A Fifa egy szégyen
Avatar
d
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1627
Csatlakozott: 2009.05.13. 18:46:36

2011.06.29. 12:12:04

Manchesterben nagyon magasok az elvárások egy kapussal szemben, ahogy korábban akaratlanul is, de Schmeichelhez hasonlítgattak évekig mindenkit, most Van der Saar lesz a mérce, amit szegény srác tuti nem fog tudni megütni elsőre, de ha türelmesek lesznek vele, akkor nagyon durván beválhat. Szerintem jó igazolás, csak tartson ki mellette Alkesz.
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3471
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2011.06.29. 12:07:55

Tdavid írta:http://www.manutd.com/en/News-And-Featu ... ns-on.aspx

Akkor ez is lezárult.:D
Nagyot fogtak vele. Kíváncsian várom tudja e hozni azt a produktumot amit az Atleticoban.
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
Avatar
Tdavid
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1334
Csatlakozott: 2009.05.09. 13:26:14
Tartózkodási hely: Itt is, ott is.

2011.06.29. 12:04:37

Kép
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8672
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2011.06.29. 11:43:17

Van Persie top 5-ös csatár? Hát nem tudom, illetve tudom: Nem. Kétségkívül hatalmas játékos, amit vannak akik el sem ismernek. Nagyon érzi a kaput, nagyon jól helyezkedik, de mindezt tulajdonképpen csak egy West Ham vagy Birmingham ellen tudja. Se a válogatottban nem mutatott eddig maradandót, pedig volt rá alkalma, mondjuk úgy kompletten egy EB és egy VB, se a komolyabb ellenfelek ellen nem túl hatékony. Nálam bőven előtte áll jó pár név, pl Tévez, Messi, Rooney, Villa, Eto'o, Ronaldo (bár ő kérdőjelesen, mert nem mindig csatár), sőt föltudnék sorolni még legalább ennyi nevet. Ezek mind-mind sokkal komplettebb játékosok a hollandnál.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7208
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.06.29. 11:32:43

Tocy írta:daffy: Koscielny középhátvéd :D
a fszom a sok hülye nevű játékosba... :D
a lényegen nem változtat,ha kapus,ha védő,ilyen névvel én a kezdőbe be nem tenném :D
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2011.06.29. 08:41:40

Nem rejtegeti! Amikor éppen egészséges, olyankor remekül játszik. Ugyanaz a probléma vele, mint Robbennel.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2011.06.28. 23:07:30

Game90 írta:
daffy írta:rvp pedig képességeit tekintve top5ös támadó
Végre valaki...
jól rejtegeti ezeket a képességeket. Persze jó lenne látni játszani egy szezont végig,akkor kaphatnánk képet róla,de hogy top 5ös csatár...nem tudom.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2011.06.28. 23:03:43

Jó volt ez a képregény :lol:
"And my heart will leave you never."
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2011.06.28. 22:57:48

messideco írta:Felnőttekkel erősít az Arsenal ez mindenképp jó :)
Jövőre biztosan mindegyik PL-csapat beerősít rendesen...
Wojciech Szczesny- Sagna, Vermealen, Cahill(?),Clichy(?)- Song,Wilshere- Nasri(?),Fabregas(?), Walcott- RvP lehet ezek szerint a kezdőcsapat. Te, Csaba, hogy látod ezt? A kérdőjel a nem biztos játékosokat jelenti

Szerk: Fabre távozásával Ramsey nem kerülhet a kezdőcsapatba?
HA megy Fab, akkor Nasri 1000%, hogy marad, nem engedheti meg a csapat, hogy két ilyen játékos egy nyár alatt távozzon.

Ramsey a kupákat végigtolja kezdőként, de szerintem a bajnokságban inkább állandó csere lesz.

Fab esetleges távozásával + a felesleges játékosok eladásával + Cahillel és Gervinhoval szerintem ez lehet jövőre:
Szczesny/Fabianski - Sagna/Eboué, Cahill/Koscielny, Vermaelen/Djourou, Clichy/Gibbs - Wilshere/Ramsey/Lansbury, Song/valamilyen DM/Coquelin, Nasri/Diaby - Gervinho/Walcott, van Persie/Chamakh, Arshavin/Vela/Rosicky.

Védelem az tetszene, Cahill azért válogatott szintű játékos, a Wilshere - Song - Nasri hármas jó, de a cserék kevesek, középpályára azért jó lenne a M. Sissoko/M'Vila/Gourcuff hármasból egy. Csatársor se rossz, de egy jó eredményhez kell egy egészséges RvP és Walcott ill. egy motivált Arshavin.

De ez a csapat Cesc nélkül a 4-5. helyért harcolna... És nem csak ez lenne a probléma, hanem Fabregas eladásával valamilyen szinten komolytalan csapattá válna az Arsenal.
daffy írta:rvp pedig képességeit tekintve top5ös támadó
Végre valaki...
messideco írta::lol:
Megesik az emberrel...
Wojciech Szczesny akart Koscielny lenni...
:oops:
:D

Kép
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Válasz küldése