Premier League / The FA Cup

Foci a Barçán kívül

Ki nyeri a 2023-24-es idényt?

Arsenal
7
16%
Manchester City
23
51%
Chelsea
0
0 szavazat
Liverpool
11
24%
Manchester United
0
0 szavazat
Newcastle
1
2%
Brighton
2
4%
Más csapat
1
2%
 
Szavazatok száma: 45
lluisllach89
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3701
Csatlakozott: 2008.07.02. 22:46:30

2011.08.13. 18:50:20

http://www.goal.com/en/news/11/transfer ... l-campbell

Valószínű igazolás, kíváncsi vok Game mit gondol róla :D

Amúgy meg mindig ez volt az ágyúsokkal: egyénileg ott vannak, csak mint csapat nem működnek, nincs elég tökös gyerek szerintem.

Viszont ha eddig nyomasztó volt a böjt, akkor most jó hatással lehet mindenkire a kvázi esélytelenség. Nincs akkora teher a srácokon, nem kell hányni a Cesc csábítgatás miatt, nyugodtan lehet játszani. Csak normális védelem kéne meg egy playmaker, mert a legnagyobb baj a helyzetkihasználással van. Na meg a sérülésekkel...
Kép
"Azért mert valaki hibázott nem a futballt kellene megbüntetni.
Hibáztam és megfizettem érte. De a labda nem lett mocskos."- Maradona
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2011.08.13. 18:26:21

Omg, amin én nézem azon a kommentár a PES kommentára :D
Szerintem jó meccs lesz.

Coloccini fia szerintem az anyja haját rökölte :lol: , mint két tojás :D
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2011.08.13. 18:20:30

Liverpool - Sunderland 1-1... :)

Mez, kaja, pia már bekészítve 8) :
http://www.youtube.com/watch?v=VeWJMKtpZ8w
Amúgy nem tudom, hogy miért várom annyira ezt a szezont, mert szerintem sok örömöm nem lesz benne... :roll: :) Mióta elkezdtem szurkolni az Arsenalnak, ennyire gyenge kerettel még nem kezdtük el a szezont...

Arsenal:
Szczesny - Sagna, Koscielny, Vermaelen, Gibbs - Song, Ramsey, Rosicky - Gervinho, van Persie, Arshavin.
Subs: Fabianski, Chamakh, Djourou, Frimpong, Jenkinson, Oxlade-Chamberlain, Walcott.

Kezdő még csak-csak, de az a cserepad...

Arsenal supporters at St James' Park singing anti-Nasri chants, while also singing in favour of Arsene Wenger.

Streamek:
http://stream.forumx.hu/viewtopic.php?t ... rum=stream

COYG!
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2011.08.13. 16:33:50

zozó írta:A digi sport adja a meccset?
Itt Romániában igen, de gondolom Magyarországon is a digin megy.
:wink:
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
zozó
Barça C
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2011.04.16. 10:05:57

2011.08.13. 16:32:05

A digi sport adja a meccset?
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2011.08.13. 16:15:17

Suarez előbb kihagyott egy tizenegyest, majd egy fejessel javított.
1-0.
:wink:
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.08.13. 16:10:33

Game90 írta: Nasri és Fabregas helyettesei ebből az ötösből kerülhetnek ki: Mata, Jádson, Valbuena, Hazard, Marvin Martin.
hazard vagy mata,illetve valbuena az én tippem. nem rossz játékosok,de nem cserélném le a nasri-cesc duót :)
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2011.08.13. 16:08:20

Kezdődik a 2011-2012-es szezon!:
http://www.youtube.com/watch?v=igigiTS1wLQ

Liverpool - Sunderland meccsel kezdek, aztán Newcastle - Arsenal 8)

Liverpool: Reina, Flanagan, Enrique, Agger, Carragher, Lucas, Adam, Downing, Henderson, Suarez, Carroll.
Subs: Doni, Meireles, Kuyt, Spearing, Ngog, Kelly, Robinson.

Suárez már kihagyott egy büntetőt...

Tippek:
Alan Hansen (BBC): 1. Man. United, 2. Man. City, 3. Chelsea, 4. Liverpool
Phil McNulty (BBC): 1. Man. United, 2. Man. City, 3. Chelsea, 4. Liverpool
The Guardian: 1., Man. United, 2., Man. City, 3. Chelsea, 4. Liverpool
Sky Sports: 1. Man. United, 2. Man. City, 3. Chelsea, 4. Liverpool
Eurosport: 1. Man. United, 2. Man. City, 3. Liverpool, 4. Chelsea
Nemzeti Sport Online: 1. Man. United, 2. Chelsea, 3. Man. City, 4. Arsenal

Wenger a csapata ázsiai túrája előtt úgy nyilatkozott: az Arsenal többé nem tekinthető nagy klubnak, ha ezen a nyáron eladja Fabregast és Nasrit, "mert a nagy klubok megtartják a nagy játékosaikat, ezzel üzennek a többi nagy klubnak, hogy nem portyázhatnak nála." :roll:

Nasri és Fabregas helyettesei ebből az ötösből kerülhetnek ki: Mata, Jádson, Valbuena, Hazard, Marvin Martin.

Szerk.: Ozsi, ebbe a topikba is jöhetne egy új szavazás, köszi :wink: :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára PCsabi 2011.08.13. 16:13:15-kor.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
kompalor
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 279
Csatlakozott: 2007.08.06. 11:44:15

2011.08.13. 10:41:47

Nem tud valaki egy Premier League-ás tippjátékot, ahol nyeremény is van?
Előre is köszönöm! :)
Kép
Kép
Kép
Visca El Barça! Sempre Barça! Més Que Un Club!
Avatar
L.Messi 10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2372
Csatlakozott: 2010.07.03. 22:08:22
Tartózkodási hely: Kaposvár

2011.08.13. 00:24:28

Kép
"Wenger mindent megtesz a trófeáért." :lol:
Kép
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.08.11. 21:07:50

noname írta:
Game90 írta:Ha minden jól megy, legkésőbb hétvégére lesz kb. 55 millió fontunk (Fabregas és Nasri), azt jó lenne elkölteni egy CB-re és Matára és jövőre így nézhetne ki a csapat: Szczesny/Fabianski - Sagna/Jenkinson, Cahill/Koscielny, Vermaelen/Djourou, Gibbs/Traoré - Song/Diaby, Wilshere/Ramsey - Walcott/Oxlade-Chamberlain, Mata/Rosicky, Gervinho/Arshavin - van Persie/Vela/Chamakh.
Wngert ismerve nem biztos h el akarja majd költeni az 55 millió fontot. Mata is már legalább 25-be kerülne, továbbá a Vale se akarja eladni és Mata se hiszem h túlzottan menni akarna. Nem vagyok Arsenal szurkoló, de azért láttam jópár meccsüket. Mi is nagyon megszenvedjük Xavi,Ini,Messi hiányát, de a többi játékos van olyan minőségi h ne omoljon össze a játék teljesen. Ha Nasri és Fabregas távozik, az Arsenal játéka véleményem szerint teljesen összeomlik. Legfeljebb Mata tudná ezt orvosolni, de ahhoz meg legalább fél szezon kell h kézbe tudja venni a fonalakat(ha egyáltalán megy), márpedig szezon végére az Arsenal mindig összeomlik, csak a szezon eleji jó játékuknak köszönhetik a jó helyezésüket. Ha szezon elején se megy a játék, akkor nagy baj lesz, ugaynis a Pool biztató, a Tottenham változatlanul elég erős, az MU,Cselzi,MC triót meg úgyse tudják befogni.

Semmi bajom az Arsenallal, persze felhúz a Wnger féle pedofília gránátvörös-kék irányzata, de tetszett mindig is a játék, sok szimpatikus játékosuk van/volt, de most úgy érzem hatalmas bajban lesznek. Nálunk is katasztofális következményei lennének ha Xavi és Ini lelépne, náluk ez még látványosabb lehet. Ha Wenger nem költi el az utolsó centig erősítésekre azt az 55 milliót, akkor harcolhat majd az 5-6. helyért.
Egyetértek. Lényegében az a két játékos távozhat, aki a játékért felelős, Wilshere, Arshavin, Van Persie jó-jó, de playmaker nélkül nem tudnak mit kezdeni.
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2011.08.11. 21:04:40

Game90 írta:Ha minden jól megy, legkésőbb hétvégére lesz kb. 55 millió fontunk (Fabregas és Nasri), azt jó lenne elkölteni egy CB-re és Matára és jövőre így nézhetne ki a csapat: Szczesny/Fabianski - Sagna/Jenkinson, Cahill/Koscielny, Vermaelen/Djourou, Gibbs/Traoré - Song/Diaby, Wilshere/Ramsey - Walcott/Oxlade-Chamberlain, Mata/Rosicky, Gervinho/Arshavin - van Persie/Vela/Chamakh.
Wngert ismerve nem biztos h el akarja majd költeni az 55 millió fontot. Mata is már legalább 25-be kerülne, továbbá a Vale se akarja eladni és Mata se hiszem h túlzottan menni akarna. Nem vagyok Arsenal szurkoló, de azért láttam jópár meccsüket. Mi is nagyon megszenvedjük Xavi,Ini,Messi hiányát, de a többi játékos van olyan minőségi h ne omoljon össze a játék teljesen. Ha Nasri és Fabregas távozik, az Arsenal játéka véleményem szerint teljesen összeomlik. Legfeljebb Mata tudná ezt orvosolni, de ahhoz meg legalább fél szezon kell h kézbe tudja venni a fonalakat(ha egyáltalán megy), márpedig szezon végére az Arsenal mindig összeomlik, csak a szezon eleji jó játékuknak köszönhetik a jó helyezésüket. Ha szezon elején se megy a játék, akkor nagy baj lesz, ugaynis a Pool biztató, a Tottenham változatlanul elég erős, az MU,Cselzi,MC triót meg úgyse tudják befogni.

Semmi bajom az Arsenallal, persze felhúz a Wnger féle pedofília gránátvörös-kék irányzata, de tetszett mindig is a játék, sok szimpatikus játékosuk van/volt, de most úgy érzem hatalmas bajban lesznek. Nálunk is katasztofális következményei lennének ha Xavi és Ini lelépne, náluk ez még látványosabb lehet. Ha Wenger nem költi el az utolsó centig erősítésekre azt az 55 milliót, akkor harcolhat majd az 5-6. helyért.
A Fifa egy szégyen
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2011.08.11. 21:04:24

Game90 írta:azt jó lenne elkölteni egy CB-re
Minek nektek Chris Bosh?:D
Egyébként miért ragaszkodik mindenki SAF-hoz?
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2011.08.11. 20:53:56

Game90 írta: Ha elfogy Abramovics és Manszur sejk pénze ill. SAF visszavonul :)
Azért más megoldás is létezik. :) Az egyik legnagyobb gond a rengeteg sérült, és ez évről évre így megy. Ehhez szerencse is kell, de sok más is. Ugyan nem vagyok egy kiemelkedő szaktekintély :D de az könnyen megállapítható hogy ez nem normális. Valakik nem végzik jól a dolgukat, mert ilyen szintű sérüléshullám nem tudom melyik csapatot sújtja még a földön.
És ha belegondolunk hogy mennyivel másként festene egy szezon, ha Fabregassal, vagy Van Persievel pl lehetne egy két hónapnál huzamosabb ideig is számolni?! :roll:
Azzal szerintem semmi gond nincs hogy Wenger alapkoncepciója a fiatalság. De ennek is csak úgy van értelme ha megtalálja a megfelelő "egyveleget" a tapasztaltabb játékosokkal.

Igazából egyértelmű hogy változtatni kéne, ha nem is drasztikusan bizonyos dolgokon. Mert az biztos hogy Wenger edzői kvalitásait nem lehet megkérdőjelezni, a pénzügyekbe pedig nem látunk bele, hogy lenne-e keret egy két minőségi játékos leigazolására.

Mindenesetre idén úgy néz ki szép összeget könyvelhetnek el játékoseladásokból, ám Nasri és Fabregas is a csapat legfontosabb játékosai voltak(?), és őket a befolyó pénzből pótolni kell, még ha ez lehetetlennek tűnik is.

Szóval a lényeg hogy úgy továbbra sem fognak trófeákat nyerni az ágyúsok hogy eladják a kulcsjátékosokat, és betömik a lyukakat fiatal tehetséges játékosokkal, akik azonban a komolyabb célokért még nem biztos hogy képesek küzdeni.
Nagyon remélem hogy az elkövetkezendő években nem cserélődnek fel a szerepek pl a City és Arsenal között!
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2011.08.11. 19:07:34

Barcaman14 írta: Más kérdés hogy mikor lehet majd arról beszélni hogy az Arsenal komoly esélyekkel vág neki a PL-nek, BL-nek?! :roll:
Ha elfogy Abramovics és Manszur sejk pénze ill. SAF visszavonul :)

Ha minden jól megy, legkésőbb hétvégére lesz kb. 55 millió fontunk (Fabregas és Nasri), azt jó lenne elkölteni egy CB-re és Matára és jövőre így nézhetne ki a csapat: Szczesny/Fabianski - Sagna/Jenkinson, Cahill/Koscielny, Vermaelen/Djourou, Gibbs/Traoré - Song/Diaby, Wilshere/Ramsey - Walcott/Oxlade-Chamberlain, Mata/Rosicky, Gervinho/Arshavin - van Persie/Vela/Chamakh.

De ha még össze is állna ez a keret, akkor is nagyon kemény szezon elé néznénk :roll: Azért kéne imádkozni, hogy RvP le ne sérüljön 3-4 hónapra, mert különben nagy bajban lennénk.

Hatalmas ez a videó:
http://www.youtube.com/watch?v=nIy5Ee42Vv8

Szerk.: Holnap reggel 9-re rendkívüli sajtótájékoztatót hívott össze az Arsenal!

Egy kis statisztika, milyen hatással volt a csapat eredményére, ha Fabregas, Nasri, mindkettő ill. egyik sem volt a pályán:
http://uk.eurosport.yahoo.com/football/ ... cle/13972/

Én Nasri eladása miatt nem aggódok, szerintem Gervinho simán pótolja őt.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára PCsabi 2011.08.11. 20:54:57-kor.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2011.08.11. 15:20:21

http://www.nemzetisport.hu/nso_hirek/pr ... es-2090134

Várható volt.

LG-vel egyetértek. Szinte már el lett könyvelve hogy ez az idény bukás lesz az ágyúsoknál. Az szinte biztos hogy a bajnoki címért nem lesznek harcban,( bár ki tudja?!) de szerintem minimum a 4. helyre idén is jók lesznek.
Nyilván ezt a kijelentést semmi nem indokolja, Nasri távozóban Fabregassal együtt, de ennek ellenére is úgy gondolom hogy meglesz a BL indulás.
Más kérdés hogy mikor lehet majd arról beszélni hogy az Arsenal komoly esélyekkel vág neki a PL-nek, BL-nek?! :roll:
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21163
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2011.08.09. 21:03:39

kanty írta: Aki még számomra érdekes, az Lukaku, bevallom még életembe nem láttam játszani, de ilyen mutatókkal nem lehet rossz. Bár nem lesz valami könnyű dolga, Torres, Drogba, Anelka is az ő posztján van.
Jól hangzó nevek, de az utóbbi időkben egyik sem mutatott túl sokat, bár láttam, írtad lejjebb, h te Torres-tól most sokat vársz. De Anelkat és Drogbát sztem nem lesz túl nehéz kiszorítani. Bár ki tudja, ők is megtáltosodhatnak, de én nem várok tőlük sokat.

Az Arsenalt pedig már egyszer lehúzták ennyire szezon előtt, Henry távozása előtt. De aztán meg milyen durván bekezdtek? Nem is múlott sokon a bajnoki cím, ha jól emlékszem 3 ponton, pedig akkor a MU és Chelsea voltak a világ legjobbjai.
Én most sem írnám le őket, legalábbis annyira nem, h EL-s helyre tegyem őket, vagy még oda sem. Sztem 3-4. hely egyike meg lesz.
De ha mégsem, abban is lenne pozitívum: Wenger távozása. Akármennyire is tisztelem, becsülöm, sztem már eljött az idő. De az Arsenalnak az egész politikáján változtatni kéne, ha az elittel akar lépést tartani. Szép dolog, h nyereséges a klub, de a mai futballban már így nem nagyon lehet igazán nagyot alkotni, mert igenis csak sok-sok milliós igazolásokkal lehet nagy sikereket elérni. És most, h egyre több az újgazdag klub, még inkább nehéz lesz versenyezni velük.
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2011.08.09. 20:53:46

Lionel85 írta:Szerintetek lehetséges, hogy az utcai zavargások miatt elmarad az első forduló?
Nekem is eszembe jutott a híreket olvasgatva. A válogatott meccset már elhalasztották, és ha nem tudják megfékezni a zavargásokat, alighanem a halasztás mellett döntenek. :roll:
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2011.08.09. 20:44:10

Szerintetek lehetséges, hogy az utcai zavargások miatt elmarad az első forduló?
Kép
Kép
Kép
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2011.08.09. 20:22:56

http://www.nemzetisport.hu/angol_labdar ... as-2089883

Szerintem Agüero olyan Shevchenko féle transzger lesz. Valahogy úgy érzem, h az argentinnek nem fog sok babér teremni a PL-ben. Erről a listáról De Geát tartom a legjobb húzásnak, bár fiatal és hatalmas lesz rajta a nyomás, de úgy érzem, h a Sir vele nagyon jó vásárt csinált. Aki még számomra érdekes, az Lukaku, bevallom még életembe nem láttam játszani, de ilyen mutatókkal nem lehet rossz. Bár nem lesz valami könnyű dolga, Torres, Drogba, Anelka is az ő posztján van.

Akkor én is:
1. Bajnok: Chelsea
2.Bl: Mu, City, Liverpool
3. EL: Tottenham, Arsenal
4.Kiesők: Swansea, WBA, Wigan
5.Meglepetéscsapat: Newcastle
6.Alulteljesítő(k):Arsenal, Villa
7.Meglepésember: Torres

Igazából Chelsea, MU, City párharcot várok a bajnoki címert. Úgy érzem, h idén a kéknek fog kijönni a lépés és ebben nagy szerepe lesz Torresnek. Úgy gondolom, h a tavalyi sok rossz jóra fodrul. A Liverpooltól is fejlődést várok, eléggé okosan igazoltak, lépésről lépésre haladnak, jó úton járnak.
Az Arsenáltól semmi jóra nem számítok, Wengernek ideje lenne odébbállni, mert nagyon belefásult ebbe az egészbe. Nem is értem, h egy ilyen szintű edző, mint Ő, h engedi meg magának, h ennyi ideig ne nyerjen semmit. Plusz még jó esély van arra, h Nasri és Fabregas is lelépjen, a csapat két motorja. Szerintem, ha meglesz nekik az EL, akkor már elégedettek lehetnek. A másik nagy vesztese a szezonnak az Aston Villa lehet, elég rendesen gyengültek, egy erős középmezőnyt tippelek nekik.
Érdekes, h mennyire pénzfüggő a PL. Ott van egy Tottenham, asszem az elmúlt három évben költöttek majdnem 300 milliót és esélyük sincs még egy BL-re se. Mondjuk az is igaz, h ott a vezetéssel is akadnak, azért gondok.
:wink:
Érdekes lesz mindenesetre, biztos, h nagy harcot és látányos meccseket is láthatunk.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2011.08.09. 15:49:21

ab1daL írta: A francia L'Équipe értesülései szerint az angol élvonalbeli Arsenal francia labdarúgója, Samir Nasri megegyezett a Manchester Cityvel, így már csak a két klubnak kell megállapodásra jutnia.
Állítólag 25 millió fontot adna érte a ManCity. Nem rossz, főleg, hogy jövőre ingyen mehetne... :)
levproff írta:Hivatalos: Alex Oxlade-Chamberlain az Arsenal játékosa.

10M fontról írnak. Eskü sirok. :(
Én már olvastam 12ről és 15ről is. Az a 15 úgy lehet, hogy 7 most, 5 részletekben ill. 3 millió bónusz.

Olyan rossz azért nem lehet, ha a Liverpool és a két manchesteri klub is meg akarta őt venni + már 17 évesen U21-es válogatott :) Megnéztem EZT a videót róla, labdakezelésben, cselezésben és beadásban már most jobb, mint Walcott. Csak egy gondom van a leigazolásával, hogy ha ehhez a 10-15 millióhoz hozzácsaptunk volna még 10-et, akkor már Matát is el lehetett volna hozni.

1. Bajnok: ManUnited
2. 2-3-4. (szóval a BL-helyezettek): ManCity, Chelsea, Liverpool/Arsenal (de inkább a 'Pool)
3. EL: Arsenal/Liverpool, Tottenham
4. Kiesők: Wigan, Norwich, Swansea
5. Meglepetéscsapat(ok): QPR, Newcastle
6. Alulteljesítő(k): AVilla, Fulham
7. Meglepetésember(ek): Gervinho, Cleverley, Demba Ba

Arsenal az utóbbi 6 évben nem volt ennyire rossz helyzetben, mint most. Nasri 99%, hogy eligazol, Fabregas is közelebb van az eligazoláshoz, mint a maradáshoz. Szóval nagy kakiban vagyunk, nem is tudom, hogy melyik verziónak örülnék jobban:
1. 3-4. hely, jövőre BL-szereplés.
2. 5. hely, jövőre csak EL és Wenger lemondana.

ManUnited egy kicsit kiemelkedik a mezőnyből, ManCity és a Chelsea kb. egy szinten vannak, a 3. vonal pedig az Arsenal, Liverpool, Tottenham, Everton négyes. Wigan-nek már tavaly is ki kellett volna esnie, Norwich-nak és a Swansea-nek pedig olyan gyenge a kerete, hogy nincs helyük a PL-ben. QPR kiemelkedett tavaly a másodosztályban, szerintem a középmezőnyben fognak végezni, Newcastle jól igazolt, szerintem a 7-8. helyre jók lehetnek.

OFF: még utoljára reklámozom itt ezt a játékot, aztán mostantól a Gamez-ben folytatjuk a beszélgetést :wink: :)
http://fantasy.premierleague.com/
100 millióból kell összeállítani egy csapatot (15 fő), a játékosaid a PL-ben nyújtott teljesítményük után kapnak pontokat (gól, gólpassz, kapott gól nélküli meccs stbstb.), szóval értelemszerűen 38 fordulón keresztül fog tartani a játék. Fordulónként 1 játékost ki lehet cserélni. Több infó-t a Rules menüpontban lehet találni, nagy angol tudás nem szükséges hozzá :) EuroBarca League-hez szükséges kód: 143411-47434.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2011.08.09. 13:58:12

Gabriel Obertan
Manchester United :arrow: Newcastle United
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2011.08.09. 13:07:30

1. Bajnok: City
2. 2-3-4. (szóval a BL-helyezettek): MU, Chelsea, Arsenal
3. EL: Spurs, Pool
4. Kiesők: -
5. Meglepetéscsapat(ok): City(?)
6. Alulteljesítő(k): Pool
7. Meglepetésember(ek): Cleverly, Agüero(?)
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21163
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2011.08.09. 09:39:04

Csak poén volt. Amúgy semmi bajom általánosságban a színes bőrűekkel. Balotellivel viszont annál inkább. :x
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2011.08.09. 09:18:23

LG írta: De ez miért csak most jutott eszükbe? Emlékszem, mikor bemutatkozott az Interben, látszott, h hatalmas tehetség, de már akkor is látszott, h nem százas. Sztem ezt már korábban is meg kellett volna húzni.
Ezzel teljesen egyet értek, de még nem késő, hogy "megneveljék"!Gyors agilis játékos, aki ha kiaknázza a benne rejlő tehetséget, s beáll a sorba még mindig nagyon jó játékossá válhat!Amíg nincs meg benne a mai foci legfontosabb eleme a fegyelmezettség, addig csak tengeni fog csapatról csapatra...
LG írta: Amúgy nem irigylem azt a pszichológust, aki fele fog foglalkozni. Ha sikeres jár, minden tiszteletem az övé, de én sok sikert nem jósolok neki. Nekem erről a South Park jutott eszembe, amikor Cartmant akarták megnevelni....neki is végül Cesar Milan segített. Úgy gondolom, h neki is ilyen segítség kéne, csak nem kutyadoki, hanem majomidomár. Sztem a banán és az ostor a megfelelő eszközök a megnevelésére. :wink:
Itt meg eléggé elvetetted a sulykot, főleg az utolsó pár mondat, kifejezetten sértő egy színes bőrű emberre!Kicsit gondold át mielőtt leírsz olyanokat, hogy banán meg ostor kellene neki....!

szerk: okok, kicsit erős poén volt!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Bob_Marley 2011.08.09. 11:59:10-kor.
Kép
Kép
Kép
Válasz küldése