Premier League / The FA Cup

Foci a Barçán kívül

Ki nyeri a 2023-24-es idényt?

Arsenal
7
16%
Manchester City
23
51%
Chelsea
0
0 szavazat
Liverpool
11
24%
Manchester United
0
0 szavazat
Newcastle
1
2%
Brighton
2
4%
Más csapat
1
2%
 
Szavazatok száma: 45
lluisllach89
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3701
Csatlakozott: 2008.07.02. 22:46:30

2011.06.17. 13:02:43

Itt pedig a 6 nagy- MU, Arsenal, Chelsea, Pool, City, Spurs - egész éves sorsolása:

http://www.goal.com/en/news/1717/editor ... ter-united
Kép
"Azért mert valaki hibázott nem a futballt kellene megbüntetni.
Hibáztam és megfizettem érte. De a labda nem lett mocskos."- Maradona
Avatar
Piqué
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 321
Csatlakozott: 2010.11.17. 21:57:26

2011.06.17. 12:54:26

Initom írta:
Piqué írta:Az mennyire hiteles,hogy elvitték az Ágyúsok Gervinhot 12 millióért?
Egyenlőre még semennyire.
Ja akkor jó,mert olvastam már,hogy nagyon közel vannak a megállapodáshoz,azthittem valami van már.Kiváncsi vagyok a kis elefántra a Lilleben nagyon ment neki.Szerintem a premier ligában is kiemelkedne.Az Arsenal játéka megy is a játékstílusához.
Avatar
Initom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2127
Csatlakozott: 2010.06.07. 16:11:17
Tartózkodási hely: Vas(trón)

2011.06.17. 12:44:09

Piqué írta:Az mennyire hiteles,hogy elvitték az Ágyúsok Gervinhot 12 millióért?
Egyenlőre még semennyire.
Abi & Tito
Avatar
Piqué
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 321
Csatlakozott: 2010.11.17. 21:57:26

2011.06.17. 12:33:40

Az mennyire hiteles,hogy elvitték az Ágyúsok Gervinhot 12 millióért?
lluisllach89
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3701
Csatlakozott: 2008.07.02. 22:46:30

2011.06.17. 12:05:39

Kép
"Azért mert valaki hibázott nem a futballt kellene megbüntetni.
Hibáztam és megfizettem érte. De a labda nem lett mocskos."- Maradona
Avatar
Initom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2127
Csatlakozott: 2010.06.07. 16:11:17
Tartózkodási hely: Vas(trón)

2011.06.10. 21:53:41

visca el barca írta:
Initom írta: Az Arsenálnál nagy gondok lesznek,szerintem mindketten elmennek (Clichy Nasri),és a költségvetést nézve,minőségi pótlásra nem igen lehet számítani,ami további süllyedést okozhat
költségvetést nézve? most igazoltak 12 millioert egy 17 éves gyereket... van ott pénz nem kell aggodni :roll:
Kit :o
Nem hiszem,hogy nagy költekezés lesz...Wenger nem arról híres,de épp ellentétesen nyilatkozott...
Abi & Tito
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2011.06.10. 19:02:50

lluisllach89 írta: Nem mondom hogy rossz lenne, hülye lennék. De nincs olyan impact-je a játék folyására mint például egy Özilnek pl, sőt, ilyen tekintetben Alonsot is elé tenném. Mieink közül Xavit és Iniestát meg se kellett volna említenem, de Busquetset meg nem lenne fair, a mi szisztémánkban hibátlan, amúgy nem lehetne tudni. Labdatartás, cselek, itt még van hova fejlődnie Cescnek. Ha szigorúan a zsuga osztását vesszük figyelembe akkor top X CMF, de szerintem több kéne.

Az overrated meg szerintem az ára, ilyen a mesében nincs hogy 40 millió euro.
Xavi és Iniesta ok, másik kettőben vitatkoznék, nézőpont kérdése csak :)

Labdatartás: szerintem ezzel semmi probléma nincsen. Cselek: nem egy cselgép, de nem is kell annak lennie, Gerrard vagy Lampard sem az.

Pedig a mostani árak mellett simán ér ennyit, amikor Pastorét 25-30 között fogja eladni a Palermo :roll: Az embereket csak az zavarja ebben a 40 millióban, hogy: saját nevelés, nem feltétlenül hiányposztra jön ill. mi lesz Thiagoval...
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
lluisllach89
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3701
Csatlakozott: 2008.07.02. 22:46:30

2011.06.10. 17:38:12

Game90 írta:
lluisllach89 írta: Fabregasról meg ne nyissunk vitát, gondolom csíped, így nem mondok semmit :D
Nyugodtan, szívesen elolvasnám, hogy szerinted miért overrated :)
Mivel CM(F)-ként jött szóba, akkor nem teszek különbséget támadó(bb) vagy védekező(bb) közt.

Nem mondom hogy rossz lenne, hülye lennék. De nincs olyan impact-je a játék folyására mint például egy Özilnek pl, sőt, ilyen tekintetben Alonsot is elé tenném. Mieink közül Xavit és Iniestát meg se kellett volna említenem, de Busquetset meg nem lenne fair, a mi szisztémánkban hibátlan, amúgy nem lehetne tudni. Labdatartás, cselek, itt még van hova fejlődnie Cescnek. Ha szigorúan a zsuga osztását vesszük figyelembe akkor top X CMF, de szerintem több kéne.

Az overrated meg szerintem az ára, ilyen a mesében nincs hogy 40 millió euro.
Kép
"Azért mert valaki hibázott nem a futballt kellene megbüntetni.
Hibáztam és megfizettem érte. De a labda nem lett mocskos."- Maradona
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2011.06.10. 16:31:40

lluisllach89 írta: Fabregasról meg ne nyissunk vitát, gondolom csíped, így nem mondok semmit :D
Nyugodtan, szívesen elolvasnám, hogy szerinted miért overrated :)
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
lluisllach89
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3701
Csatlakozott: 2008.07.02. 22:46:30

2011.06.10. 15:47:31

Game90 írta: Miért overrated? :) Xavi és Iniesta után a legjobb CM, például a 2006-2007-es szezon óta minimum 15 gólpasszt ad szezononként. Nasrinak volt egy jó félszezonja, azért ne akarjon már annyit keresni, mint a csapatkapitány és a csapat legjobbja. Ennyi erővel Wilshere-nek is nyugodtan lehetne 110-et adni, mert ő is jó volt ebben a szezonban.

Mi az esély arra, hogy Liverpool-ban nyerhet trófeákat? Bajnoki címre nincs esélyük, BL-re sincs (először BL-helyen kéne végezniük...), max. a hazai kupákban van esélye, mint az Arsenalnak.

A csapat két legjobbja meg nem fog elmenni két nyár alatt, mert akkor az EL-helyért is meg kéne szenvednünk.

Nasri-t én már egy ideje mondogatom, hogy jó lenne itt is :) De ingyen biztos, hogy nem fog jönni, a Flamini-s eset csak 1x fordult elő...
Először is a Pool eset. Most szerintem bankot kell robbantaniuk, mert ha most sem fognak a top 4-ben végezni akkor vége a dalnak..
De jogos, az Arsenal Bl szereplése az ágyúsok javára billenti a mérleget.

A Nasri eset: Van egy határidő, természetesen nem engedhetik meg maguknak hogy ingyen menjen el. Nasri nyilatkozta hogy nem tudja hogy valódi-e a Mu érdeklődése, ha ők lesznek az egyedüli kérők akkor elengednék, hogy a legnagyobb rivális erősödjön? Vagy mi van akkor ha külföldre akar menni, nem vagyok nagyon képben, de biztos hogy vonzóbb lenne több klubnak is ha ingyen lenne, szerintem nem teljesen elképzelhetetlen a free transfer. Bár a legvalószínűbb az az hogy marad sajnos, bár tényleg jó lenne jövőre :)

Fabregasról meg ne nyissunk vitát, gondolom csíped, így nem mondok semmit :D
Kép
"Azért mert valaki hibázott nem a futballt kellene megbüntetni.
Hibáztam és megfizettem érte. De a labda nem lett mocskos."- Maradona
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2011.06.10. 14:49:35

lluisllach89 írta: Fabregas enyhén overrated, szerintem teljesen jogos hogy ugyanannyit akar keresni Nasri. Mi is a határidő, júli talán?

Hát a Poolnál talán van esély a fejlődésre, de milyen példát mutat szerinted akkor Clichynek hogy a csapat két legjobbja elmehet 2 nyár alatt? Mert trófeát nyerni Londonban nem fognak.

Nasrit mondjuk elnézegetném jövőre nálunk mint free transfert.
Miért overrated? :) Xavi és Iniesta után a legjobb CM, például a 2006-2007-es szezon óta minimum 15 gólpasszt ad szezononként. Nasrinak volt egy jó félszezonja, azért ne akarjon már annyit keresni, mint a csapatkapitány és a csapat legjobbja. Ennyi erővel Wilshere-nek is nyugodtan lehetne 110-et adni, mert ő is jó volt ebben a szezonban.

Mi az esély arra, hogy Liverpool-ban nyerhet trófeákat? Bajnoki címre nincs esélyük, BL-re sincs (először BL-helyen kéne végezniük...), max. a hazai kupákban van esélye, mint az Arsenalnak.

A csapat két legjobbja meg nem fog elmenni két nyár alatt, mert akkor az EL-helyért is meg kéne szenvednünk.

Nasri-t én már egy ideje mondogatom, hogy jó lenne itt is :) De ingyen biztos, hogy nem fog jönni, a Flamini-s eset csak 1x fordult elő...
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
lluisllach89
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3701
Csatlakozott: 2008.07.02. 22:46:30

2011.06.10. 14:30:35

Game90 írta:
LM10 írta:Arsenalnál lehetnek bajok. Clichy,Nasri, és Fabregas is távozhat nagy eséllyel az ágyúsoktól. És pótlásukra náluk jóval gyengébb játékosokról lehet hallani(akiket felsoroltál Game). Ha ez bekövetkezne, akkor az eddig is mélyrepülő Arsenal még lejjebb csúszna az biztos.
Clichy szerintem marad, szinte az Arsenalban nőtt fel, meg mennyivel lenne jobb neki Liverpool-ban?

Nasri 110k-t akar, a klub 90-et adna. Szerintem 100-105 körül megegyeznek, az egyik legjobb játékosunkat nem kéne elengedni. Mondjuk Nasri-nak is van ám pofája, az eddig 55k-s fizetését megduplázná egy jó félszezon után :roll: De ha megy is, akkor tuti nem a ManUnited-be, akkor már inkább az Internek adják el.

Fabregas-ügyről meg lehetne oldalakat írni, menjen/ne menjen, de ez a folyamatos herce-hurca neki és a klubnak sem tesz jót.

De az tuti, hogy Wenger nem lesz annyira hülye, hogy Fabregast és Nasrit egyszerre eladja, max. az egyikük fog menni.
Fabregas enyhén overrated, szerintem teljesen jogos hogy ugyanannyit akar keresni Nasri. Mi is a határidő, júli talán?

Hát a Poolnál talán van esély a fejlődésre, de milyen példát mutat szerinted akkor Clichynek hogy a csapat két legjobbja elmehet 2 nyár alatt? Mert trófeát nyerni Londonban nem fognak.

Nasrit mondjuk elnézegetném jövőre nálunk mint free transfert.
Kép
"Azért mert valaki hibázott nem a futballt kellene megbüntetni.
Hibáztam és megfizettem érte. De a labda nem lett mocskos."- Maradona
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2011.06.10. 13:56:22

Initom írta: Az Arsenálnál nagy gondok lesznek,szerintem mindketten elmennek (Clichy Nasri),és a költségvetést nézve,minőségi pótlásra nem igen lehet számítani,ami további süllyedést okozhat
költségvetést nézve? most igazoltak 12 millioert egy 17 éves gyereket... van ott pénz nem kell aggodni :roll:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2011.06.10. 13:55:37

LM10 írta:Arsenalnál lehetnek bajok. Clichy,Nasri, és Fabregas is távozhat nagy eséllyel az ágyúsoktól. És pótlásukra náluk jóval gyengébb játékosokról lehet hallani(akiket felsoroltál Game). Ha ez bekövetkezne, akkor az eddig is mélyrepülő Arsenal még lejjebb csúszna az biztos.
Clichy szerintem marad, szinte az Arsenalban nőtt fel, meg mennyivel lenne jobb neki Liverpool-ban?

Nasri 110k-t akar, a klub 90-et adna. Szerintem 100-105 körül megegyeznek, az egyik legjobb játékosunkat nem kéne elengedni. Mondjuk Nasri-nak is van ám pofája, az eddig 55k-s fizetését megduplázná egy jó félszezon után :roll: De ha megy is, akkor tuti nem a ManUnited-be, akkor már inkább az Internek adják el.

Fabregas-ügyről meg lehetne oldalakat írni, menjen/ne menjen, de ez a folyamatos herce-hurca neki és a klubnak sem tesz jót.

De az tuti, hogy Wenger nem lesz annyira hülye, hogy Fabregast és Nasrit egyszerre eladja, max. az egyikük fog menni.
Initom írta:Tottenham és a A'villa ,L'pool,City erősödik!
Tottenham-től nem félek, Liverpool szerintem is jó lehet, ManCity-nek már így is a legerősebb kerete van + még igazolnak nyáron. AVilla? Ez valami vicc? :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára PCsabi 2011.06.10. 13:59:55-kor.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Initom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2127
Csatlakozott: 2010.06.07. 16:11:17
Tartózkodási hely: Vas(trón)

2011.06.10. 13:50:03

a Mu próbál okosan igazolni,Young jó vétel lehet...de 19 ért egy ilyen védőt?
bár a mai világba :roll:
Az Arsenálnál nagy gondok lesznek,szerintem mindketten elmennek (Clichy Nasri),és a költségvetést nézve,minőségi pótlásra nem igen lehet számítani,ami további süllyedést okozhat,+ a Tottenham és a A'villa ,L'pool,City erősödik!
Amugy multkor olvastam,hogy Drogbát vinné a Spurs...
Abi & Tito
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2011.06.10. 13:20:31

Arsenalnál lehetnek bajok. Clichy,Nasri, és Fabregas is távozhat nagy eséllyel az ágyúsoktól. És pótlásukra náluk jóval gyengébb játékosokról lehet hallani(akiket felsoroltál Game). Ha ez bekövetkezne, akkor az eddig is mélyrepülő Arsenal még lejjebb csúszna az biztos.
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2011.06.10. 13:13:59

Nélkülem kb. kihalna ez a topik... :? :)

Elkezdődött az átigazolási szezon és az árak már megint az egekben :roll:

Liverpool: megszerezték a Sland-től a 20 éves Jordan Henderson-t 20 millió fontért. Láttam 3-4x játszani, tényleg tehetséges, de max. 15-öt adtam volna érte. Amúgy jól igazolgat a Liverpool, szerintem jövőre jók lesznek Dalglish-sal.

ManUnited: 17 millió fontért érkezik a 19 éves Phil Jones a Blackburn-től, középhátvédet és védekező középpályást is tud játszani, állítólag az Arsenal is megadta volna érte ezt a lóvét, de ő a ManUnited-et választotta. Őt még nem láttam játszani, kérdés, hogy Vidic, Ferdinand, Evans és Smalling mellett mennyit fog játszani ill. DM-ként mennyire számít rá SAF. És közel vannak A. Young-hoz is, állítólag megy orvosira és 16 millióért (kevesebbért, mint Jones-t...) jöhet. Én nagyon bírom a játékát, sajnos hatalmas vétel lehet.

Arsenal: egyelőre jött Jenkinson a Charltonból 1 millióért, még életemben nem hallottam róla, nem hiszem, hogy Sagna és Eboué mellett sokat játszana jövőre. Sok helyen fent van már, hogy Anglia legnagyobb tehetsége ide igazol. Alex Oxlade-Chamberlain-ről van szó, 17 éves jobbszélső, Southampton-ban 41 meccsen 11 gól, 9 gólpassz, 12 millióért érkezhet. Akikről mostanában sokat írnak, hogy jövőre Arsenal játékosok lehetnek: Gary Cahill, Samba, Baines, Gervinho, Willian, Scott Parker. Clichy és Nasri ügye még mindig nincs lezárva, előbbit a Liverpool, utóbbit a ManUnited vinné 5 ill. 8-10 millió fontért. És kénytelenek lennénk eladni őket, ha nem hosszabbítanak. Mondjuk mindkettőben hatalmasat csalódnék...

ManCity körül nagy a csend, Tottenham leigazolta Fridel-t, a Chelsea pedig egy 17 éves brazilt, Lucas Piazón-t.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2011.06.06. 19:43:41

Azért nem pont az angolokból nézném ki, hogy fűvel-fával.....

Ehhez képest mondjuk az olasz focisták (a Milan tulajával az élen :D ) kisangyalok
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21099
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2011.06.06. 19:32:44

Pedig mind2 jó csúnya ember, Giggs is, de főleg Rooney. Ha van haja, ha nincs. :lol:
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2011.06.06. 18:36:20

A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8672
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2011.06.01. 19:47:38

Game90 írta:
Fernando írta:Bentner 12 millió? :lol: Azt ugyan mire? A reális kb egy 5-6 szerintem, az a vicc, hogy válogatott.
Mert Bébé jobb 9 millióért... :roll: :lol:
Az a gáz, hogy szinte semmit nem lehet még tudni erről a Bébéről. De egyenlőre melléfogás, de az vásárolt játékos. Bentner pedig eladásba menne. :)
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2011.06.01. 18:32:59

Game90 írta: - 30 millió mellett Kroenke még biztosított 40-et, szóval elméletileg 70 milliót költhetünk nyáron. Ebből simán kijön 2 szudáni meg 3 mozambiki U8-as játékos.
:lol: Kíváncsain várom egyébként hogy Wenger kiket igazol a nyáron, illetve hogy kik távoznak. Azért 70 millából plusz még az eladott játékosok árából lehet erősíteni. A legnagyobb erősítés nekik az lenne ha legalább a felére le tudnák csökkenteni a sérülések számát. Illetve egy jó Arshavin sem ártana, mert idén harmatgyenge volt. Bár lehet hogy ennyi volt benne?! :roll: Volt egy jó EB-je, egy jó Zenites korszaka, villantott egy kicsit a PL-ben is... Pedig lényegesen előrébb tartana az Arsnenal egy jó formában levő Arshavinnal.

Idén már nem húzhatja tovább Wenger, tapasztalt de még jó korban levő játékosokat kell igazolnia, mert a fiatalság adott.
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.06.01. 17:49:12

Game90 írta:G. Neville után Scholes is visszavonult, valószínűleg jövőre Giggs is, Beckham-ben sincs már sok, Nicky Buttal mi a helyzet, ő még focizik valahol? Amúgy a mostani ManUnited nevelések sehol sincsenek hozzájuk képest (Welbeck? Cleverley? :roll: ).

Evra meg viccelődött a PL-serleggel, sajnos a BL-lel nem tudott... :( :lol:
http://www.youtube.com/watch?v=Z4voS1nqA9s&

Néhány Arsenal-os információ:
- 30 millió mellett Kroenke még biztosított 40-et, szóval elméletileg 70 milliót költhetünk nyáron. Ebből simán kijön 2 szudáni meg 3 mozambiki U8-as játékos.
- Denilsont vinné a Sevilla.
- Bendtner-ért 12 milliót szeretne kapni a klub.
- Nasri és Clichy még mindig nem hosszabbított. Nasri állítólag egy heti 90k-s szerződést utasított vissza, 110k-t szeretne kapni, mint Fabregas és Arshavin...
szerintem 70ből már U12ig lép előre Wenger :D Nasrit meg megértem, idén mindkettőt lejátszotta simán.
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2011.06.01. 17:44:08

Fernando írta:Bentner 12 millió? :lol: Azt ugyan mire? A reális kb egy 5-6 szerintem, az a vicc, hogy válogatott.
Mert Bébé jobb 9 millióért... :roll: :lol:
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8672
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2011.06.01. 17:11:25

Bentner 12 millió? :lol: Azt ugyan mire? A reális kb egy 5-6 szerintem, az a vicc, hogy válogatott.

Scholes-t sajnálom egyébként, ha már itt is téma lett. Nagyszerű alternatíva volt ő, ha beállt magabiztos volt, sajnos eljárt fölötte az idő.

Hobbiként Butt még focizgat valahol Kínában a pénzért, de ő se aktív már.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Válasz küldése